İtalya Futbol Ligleri, İtalya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
05/12/2020 03:00 TBD Frosinone - Chievo
05/12/2020 03:00 TBD Lecce - Venezia
05/12/2020 03:00 TBD Reggiana - Monza
05/12/2020 03:00 TBD Salernitana - Cittadella
05/12/2020 03:00 TBD Cremonese - Virtus Entella
05/12/2020 03:00 TBD Vicenza Virtus - Nuova Cosenza
05/12/2020 03:00 TBD Pordenone - Empoli
05/12/2020 03:00 TBD Reggina - Brescia
05/12/2020 03:00 TBD Spal - Pisa
04/12/2020 23:00 MS Ascoli 0-2 Pescara
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
03/12/2020 17:00 MS Pro Sesto 0-1 como
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
02/12/2020 20:00 MS Monza 1-1 Vicenza Virtus
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
02/12/2020 20:00 MS Catania 3-0 Bisceglie
02/12/2020 17:00 MS Arezzo 2-3 Sambenedettese
02/12/2020 17:00 MS Pergolettese 1-3 Juventus U23
02/12/2020 17:00 MS Palermo 3-3 Viterbese
02/12/2020 17:00 MS Pontedera 0-1 Lucchese
02/12/2020 17:00 MS Casertana 0-2 Vibonese
02/12/2020 17:00 MS Potenza 0-1 Avellino
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
30/11/2020 23:00 MS Virtus Entella 0-1 Spal
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
30/11/2020 23:00 MS como 0-0 Piacenza
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
30/11/2020 22:45 MS Genoa 1-2 Parma
30/11/2020 20:30 MS Torino 2-2 Sampdoria
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
29/11/2020 23:00 MS Nuova Cosenza 0-1 Salernitana
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
29/11/2020 22:45 MS Napoli 4-0 AS Roma
29/11/2020 20:00 MS Cagliari 2-2 Spezia
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
29/11/2020 19:30 MS Bisceglie 1-1 Potenza
29/11/2020 19:30 MS Livorno 0-0 Pontedera
29/11/2020 19:30 MS Carpi 2-2 Triestina
29/11/2020 19:30 MS Fermana 1-1 Matelica
29/11/2020 19:30 MS Padova 5-3 Vis Pesaro
29/11/2020 19:30 MS Cavese 0-1 Casertana
29/11/2020 19:30 MS Pistoiese 2-0 Lucchese
29/11/2020 19:30 MS Cesena 0-0 Modena
29/11/2020 19:30 MS Mantova 2-1 Ravenna
29/11/2020 19:30 MS Avellino 1-2 Catania
29/11/2020 19:30 MS Juve Stabia 1-1 Paganese
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS AC Milan 2-0 Fiorentina
29/11/2020 17:00 MS Bologna 1-0 Crotone
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Reggiana 1-1 Cremonese
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Virtus Francavilla 1-1 Teramo
29/11/2020 17:00 MS Novara 0-0 Albinoleffe
29/11/2020 17:00 MS Pro Sesto 1-0 Lecco
29/11/2020 17:00 MS Gubbio 1-1 Feralpisalo
29/11/2020 17:00 MS Sudtirol 1-1 Perugia
29/11/2020 17:00 MS Palermo 3-0 SS Monopoli
29/11/2020 17:00 MS Alessandria 2-1 PRO Vercelli
29/11/2020 17:00 MS Viterbese 0-1 Foggia
29/11/2020 17:00 MS Giana Erminio 1-2 Carrarese
29/11/2020 17:00 MS Pro Patria 0-0 Grosseto
29/11/2020 17:00 MS AJ Fano 1-2 Virtus Verona
29/11/2020 17:00 MS Sambenedettese 1-1 Legnago Salus
29/11/2020 17:00 MS Bari 1-0 Catanzaro
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:30 MS Lazio 1-3 Udinese
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:30 MS Olbia 2-1 Juventus U23
29/11/2020 03:00 İptal Edildi Turris - Trapani
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:45 MS Atalanta 0-2 Verona
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
28/11/2020 22:45 MS Imolese 0-2 Arezzo
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
28/11/2020 20:00 MS Benevento 1-1 Juventus
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
28/11/2020 18:00 MS Monza 1-0 Reggina
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
28/11/2020 17:00 MS Sassuolo 0-3 Inter
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
28/11/2020 17:00 MS Vibonese 2-3 Ternana
28/11/2020 17:00 MS Pergolettese 0-2 Renate
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 MS Venezia 2-1 Ascoli
28/11/2020 16:00 MS Brescia 1-2 Frosinone
28/11/2020 16:00 MS Pisa 1-4 Cittadella
28/11/2020 16:00 MS Empoli 2-2 Vicenza Virtus
28/11/2020 16:00 MS Pescara 0-2 Pordenone
27/11/2020 23:00 MS Chievo 1-2 Lecce
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
26/11/2020 19:00 MS Sampdoria 1-3 Genoa
26/11/2020 16:00 MS Torino 2-0 Virtus Entella
25/11/2020 19:30 MS Cagliari 2-1 Verona
25/11/2020 19:30 USB Udinese 0-1 Fiorentina
25/11/2020 19:30 USB Spezia 2-4 Bologna
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
25/11/2020 17:00 MS como 2-2 Olbia
25/11/2020 17:00 MS Giana Erminio 2-0 Piacenza
25/11/2020 17:00 MS Palermo 0-1 Turris
25/11/2020 17:00 MS Juventus U23 2-0 Grosseto
25/11/2020 17:00 MS Vibonese 1-1 Foggia
25/11/2020 17:00 MS Mantova 2-0 Arezzo
25/11/2020 17:00 MS Gubbio 1-0 Triestina
25/11/2020 17:00 MS Pergolettese 1-2 PRO Vercelli
25/11/2020 17:00 MS Lucchese 4-5 Albinoleffe
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
25/11/2020 16:30 - Empoli - Brescia
25/11/2020 16:30 MS Parma 2-1 Nuova Cosenza
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
25/11/2020 16:30 MS Bisceglie 1-1 SS Monopoli
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
24/11/2020 16:30 MS Spal 2-0 Monza
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
23/11/2020 23:00 MS Salernitana 2-1 Cremonese
22/11/2020 23:00 MS Reggina 1-2 Pisa
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
22/11/2020 22:45 MS Napoli 1-3 AC Milan
22/11/2020 20:00 MS Udinese 1-0 Genoa
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:30 - Arezzo - AJ Fano
22/11/2020 19:30 - Legnago Salus - Imolese
22/11/2020 19:30 MS Virtus Verona 1-1 Mantova
22/11/2020 19:30 MS Ternana 3-0 Teramo
22/11/2020 19:30 MS Feralpisalo 3-1 Padova
22/11/2020 19:30 MS Ravenna 1-1 Sambenedettese
22/11/2020 19:30 MS Vis Pesaro 3-2 Carpi
22/11/2020 18:30 MS Carrarese 3-0 Olbia
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 MS AS Roma 3-0 Parma
22/11/2020 17:00 MS Verona 0-2 Sassuolo
22/11/2020 17:00 MS Inter 4-2 Torino
22/11/2020 17:00 MS Sampdoria 1-2 Bologna
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 MS Ascoli 1-1 Virtus Entella
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 MS Modena 1-2 Sudtirol
22/11/2020 17:00 MS Catanzaro 2-1 Cavese
22/11/2020 17:00 MS Paganese 1-1 Bisceglie
22/11/2020 17:00 MS Albinoleffe 1-2 como
22/11/2020 17:00 MS Lecco 3-2 Pergolettese
22/11/2020 17:00 MS PRO Vercelli 0-2 Pro Sesto
22/11/2020 17:00 MS Matelica 2-2 Cesena
22/11/2020 17:00 MS Casertana 0-2 Bari
22/11/2020 17:00 MS SS Monopoli 2-0 Vibonese
22/11/2020 17:00 MS Juventus U23 3-2 Pistoiese
22/11/2020 17:00 MS Lucchese 0-1 Giana Erminio
22/11/2020 16:30 MS Catania 0-0 Turris
22/11/2020 16:30 MS Foggia 1-1 Virtus Francavilla
22/11/2020 16:00 MS Triestina 3-1 Fermana
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:30 MS Fiorentina 0-1 Benevento
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:30 MS Pontedera 0-1 Pro Patria
22/11/2020 03:00 TBD Trapani - Palermo
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
21/11/2020 22:45 MS Juventus 2-0 Cagliari
21/11/2020 20:00 MS Spezia 0-0 Atalanta
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:30 MS Grosseto 1-0 Livorno
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 Ertelendi Vicenza Virtus - Chievo
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:00 MS Crotone 0-2 Lazio
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:00 - Piacenza - Novara
21/11/2020 17:00 MS Perugia 0-0 Gubbio
21/11/2020 17:00 MS Renate 2-1 Alessandria
21/11/2020 17:00 MS Juve Stabia 2-0 Viterbese
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Cittadella 2-2 Empoli
21/11/2020 16:00 MS Pordenone 1-1 Monza
21/11/2020 16:00 MS Brescia 2-2 Venezia
21/11/2020 16:00 MS Lecce 7-1 Reggiana
21/11/2020 16:00 MS Spal 2-0 Pescara
20/11/2020 23:00 MS Frosinone 0-2 Nuova Cosenza
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
18/11/2020 22:30 MS Catania 2-1 Vibonese
18/11/2020 20:30 MS Teramo 2-0 Foggia
18/11/2020 17:00 - Avellino - Bisceglie
18/11/2020 17:00 MS PRO Vercelli 4-0 Giana Erminio
18/11/2020 17:00 MS Palermo 1-0 Potenza
18/11/2020 17:00 MS Olbia 0-0 Lucchese
18/11/2020 17:00 MS como 1-0 Pro Patria
16/11/2020 23:00 MS Mantova 0-0 Modena
15/11/2020 22:30 MS como 1-2 PRO Vercelli
15/11/2020 22:00 MS Padova 3-0 Matelica
15/11/2020 21:00 MS Pro Sesto 1-1 Lucchese
15/11/2020 19:30 MS Novara 1-2 Renate
15/11/2020 19:30 MS Feralpisalo 2-1 Triestina
15/11/2020 19:30 Ertelendi Imolese - Sudtirol
15/11/2020 19:30 MS Turris 1-1 Juve Stabia
15/11/2020 19:30 - Bisceglie - Casertana
15/11/2020 19:30 MS Cavese 0-1 Foggia
15/11/2020 19:30 MS Alessandria 2-0 Piacenza
15/11/2020 19:30 MS Cesena 4-0 Ravenna
15/11/2020 19:30 - Fermana - Arezzo
15/11/2020 19:30 MS Bari 1-3 Ternana
15/11/2020 19:30 MS Virtus Francavilla 1-1 Catanzaro
15/11/2020 18:30 MS Pistoiese 1-2 Olbia
15/11/2020 17:00 MS Giana Erminio 2-3 Pontedera
15/11/2020 17:00 MS Pro Patria 1-2 Albinoleffe
15/11/2020 17:00 MS Carpi 0-0 Perugia
15/11/2020 17:00 MS Palermo 2-1 Paganese
15/11/2020 17:00 MS Grosseto 1-2 Lecco
15/11/2020 17:00 - AJ Fano - Legnago Salus
15/11/2020 17:00 MS Gubbio 1-1 Virtus Verona
15/11/2020 17:00 MS Vibonese 1-0 Potenza
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:30 MS AC Milan W 1-0 Roma W
15/11/2020 16:30 MS Sassuolo W 4-1 Verona W
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
15/11/2020 16:00 MS Teramo 1-0 Catania
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
15/11/2020 14:30 MS San Marino 0-0 Napoli W
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
15/11/2020 03:00 TBD Viterbese - Trapani
14/11/2020 22:45 MS Sambenedettese 2-0 Vis Pesaro
14/11/2020 22:45 - Avellino - SS Monopoli
14/11/2020 22:45 MS Livorno 1-2 Carrarese
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 MS Virtus Entella 0-2 Venezia
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:30 MS Bari Pink W 0-2 Fiorentina W
14/11/2020 16:30 MS Florentia W 1-2 Juventus W
14/11/2020 15:00 MS Empoli W 1-1 Inter Milano W
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
12/11/2020 17:00 MS Juve Stabia 1-2 Palermo
11/11/2020 22:45 MS Fermana 0-0 AJ Fano
11/11/2020 22:45 MS Potenza 1-4 Bari
11/11/2020 22:45 MS Virtus Verona 3-0 Feralpisalo
11/11/2020 22:30 MS Perugia 3-0 Padova
11/11/2020 22:30 MS Lecco 1-0 Novara
11/11/2020 22:30 MS Sudtirol 2-1 Mantova
11/11/2020 21:00 MS Livorno 3-0 Giana Erminio
11/11/2020 20:30 MS Vis Pesaro 0-2 Cesena
11/11/2020 19:30 MS Catanzaro 1-0 Teramo
11/11/2020 19:30 MS Ravenna 1-2 Gubbio
11/11/2020 19:30 MS Paganese 1-1 Avellino
11/11/2020 18:30 MS Triestina 1-0 Imolese
11/11/2020 17:00 MS Ternana 1-0 Virtus Francavilla
11/11/2020 17:00 MS Carrarese 0-2 Renate
11/11/2020 17:00 MS PRO Vercelli 1-0 Pistoiese
11/11/2020 17:00 MS Modena 2-1 Carpi
11/11/2020 17:00 MS SS Monopoli 1-1 Viterbese
11/11/2020 17:00 MS Foggia 2-2 Turris
11/11/2020 17:00 MS Albinoleffe 2-0 Alessandria
11/11/2020 17:00 MS Piacenza 0-3 Pro Patria
11/11/2020 17:00 MS Legnago Salus 1-2 Matelica
11/11/2020 14:30 MS Olbia 1-4 Pergolettese
11/11/2020 03:00 TBD Trapani - Cavese
09/11/2020 23:00 MS Palermo 1-1 Catania
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
08/11/2020 23:00 MS Virtus Entella 1-5 Lecce
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
08/11/2020 23:00 MS Virtus Francavilla 1-3 Casertana
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:45 MS AC Milan 2-2 Verona
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
08/11/2020 21:30 MS Pro Patria 1-2 Pro Sesto
08/11/2020 21:00 MS Imolese 0-1 Modena
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 MS Bologna 0-1 Napoli
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 MS Turris 0-2 Potenza
08/11/2020 19:30 MS Pistoiese 1-0 Pontedera
08/11/2020 19:30 MS Padova 2-0 Virtus Verona
08/11/2020 19:30 MS Bari 2-0 Juve Stabia
08/11/2020 19:30 MS Sambenedettese 1-1 Perugia
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Reggiana 2-1 Venezia
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 MS Torino 0-0 Crotone
08/11/2020 17:00 MS Genoa 1-3 AS Roma
08/11/2020 17:00 MS Atalanta 1-1 Inter
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 MS Pescara 3-1 Cittadella
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 MS Avellino 1-3 Catanzaro
08/11/2020 17:00 MS Viterbese 0-1 Paganese
08/11/2020 17:00 MS Novara 1-1 Juventus U23
08/11/2020 17:00 MS Feralpisalo 1-0 Vis Pesaro
08/11/2020 17:00 MS Alessandria 3-2 Livorno
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:30 MS Verona W 0-0 San Marino
08/11/2020 14:30 MS Juventus W 4-0 Sassuolo W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:30 MS Lazio 1-1 Juventus
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
08/11/2020 03:00 TBD Teramo - Trapani
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:45 MS Parma 0-0 Fiorentina
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
07/11/2020 22:30 MS Matelica 3-2 Ravenna
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
07/11/2020 21:00 MS Cremonese 0-1 Vicenza Virtus
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:30 MS Renate 2-0 Lecco
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 MS Benevento 0-3 Spezia
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Empoli 3-0 Reggina
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
07/11/2020 18:00 MS Cavese 0-5 Ternana
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS Cagliari 2-0 Sampdoria
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS Cesena 1-1 Fermana
07/11/2020 17:00 MS Grosseto 0-1 Carrarese
07/11/2020 17:00 MS Carpi 0-0 Legnago Salus
07/11/2020 17:00 MS AJ Fano 1-1 Sudtirol
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:30 MS Florentia W 2-1 Empoli W
07/11/2020 16:30 MS Inter Milano W 3-0 Bari Pink W
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Pordenone 1-1 Chievo
07/11/2020 16:00 MS Nuova Cosenza 1-2 Brescia
07/11/2020 16:00 MS Monza 2-0 Frosinone
07/11/2020 16:00 - Pisa - Ascoli
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:30 MS Roma W 2-2 Fiorentina W
07/11/2020 14:30 MS Napoli W 1-2 AC Milan W
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
06/11/2020 23:00 MS Spal 2-0 Salernitana
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:45 MS Sassuolo 0-0 Udinese
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
04/11/2020 22:45 MS Livorno 1-1 Juventus U23
04/11/2020 19:30 MS Catanzaro 1-1 Palermo
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
04/11/2020 19:00 MS Genoa 1-2 Torino
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
04/11/2020 17:00 MS Casertana 0-2 Foggia
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
02/11/2020 23:00 MS Lecce 3-1 Pescara
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
02/11/2020 23:00 MS Cesena 0-2 Padova
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
02/11/2020 22:45 MS Verona 3-1 Benevento
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
01/11/2020 23:00 MS Frosinone 1-0 Cremonese
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
01/11/2020 22:45 MS Sampdoria 1-1 Genoa
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
01/11/2020 22:30 MS Juve Stabia 1-0 Bisceglie
01/11/2020 22:30 MS SS Monopoli 1-3 Virtus Francavilla
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 MS AS Roma 2-0 Fiorentina
01/11/2020 20:00 MS Napoli 0-2 Sassuolo
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:30 MS Casertana 2-4 Turris
01/11/2020 19:30 MS Foggia 1-0 Bari
01/11/2020 19:30 MS Albinoleffe 1-0 Pistoiese
01/11/2020 19:30 MS Piacenza 3-3 Renate
01/11/2020 19:30 MS Pro Sesto 3-0 Novara
01/11/2020 19:30 MS Ravenna 1-0 AJ Fano
01/11/2020 19:30 MS Potenza 4-4 Cavese
01/11/2020 19:30 MS Pontedera 0-0 Grosseto
01/11/2020 19:30 MS Legnago Salus 1-1 Feralpisalo
01/11/2020 19:30 MS Vis Pesaro 1-0 Gubbio
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Torino 3-4 Lazio
01/11/2020 17:00 MS Spezia 1-4 Juventus
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Reggina 0-1 Spal
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Carrarese 0-2 Alessandria
01/11/2020 17:00 MS Livorno 3-2 Pergolettese
01/11/2020 17:00 MS Fermana 0-1 Carpi
01/11/2020 17:00 MS Modena 0-1 Perugia
01/11/2020 17:00 MS Virtus Verona 1-0 Matelica
01/11/2020 17:00 MS Juventus U23 1-1 Lecco
01/11/2020 17:00 MS Mantova 0-0 Imolese
01/11/2020 17:00 MS Sudtirol 0-0 Sambenedettese
01/11/2020 17:00 MS Ternana 5-1 Catanzaro
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Venezia 2-0 Empoli
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:30 MS Udinese 1-2 AC Milan
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
01/11/2020 03:00 TBD Trapani - Avellino
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:45 MS Bologna 3-2 Cagliari
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
31/10/2020 22:30 MS Paganese 1-2 Teramo
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 MS Inter 2-2 Parma
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:30 MS Arezzo 2-2 Triestina
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS Ascoli 0-1 Pordenone
31/10/2020 18:00 MS Chievo 2-0 Nuova Cosenza
31/10/2020 18:00 Ertelendi Salernitana - Reggiana
31/10/2020 18:00 MS Brescia 2-2 Virtus Entella
31/10/2020 18:00 MS Vicenza Virtus 4-4 Pisa
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS Crotone 1-2 Atalanta
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Cittadella 1-2 Monza
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:30 MS Bisceglie 0-1 Cavese
28/10/2020 22:00 MS Juventus U23 1-2 como
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
28/10/2020 20:00 MS Udinese 3-1 Vicenza Virtus
28/10/2020 20:00 MS Parma 3-1 Pescara
28/10/2020 19:30 MS Fiorentina 2-1 Padova
28/10/2020 19:00 PEN Verona 2-2
PS : 3-1
Venezia
28/10/2020 19:00 MS Genoa 2-1 Catanzaro
28/10/2020 19:00 PEN Crotone 0-0
PS : 3-4
Spal
28/10/2020 18:00 MS Brescia 3-0 Perugia
28/10/2020 18:00 MS Benevento 2-4 Empoli
28/10/2020 17:00 MS Nuova Cosenza 2-1 SS Monopoli
28/10/2020 17:00 MS Cittadella 0-2 Spezia
28/10/2020 16:30 MS Cagliari 1-0 Cremonese
28/10/2020 16:00 USB Torino 3-1 Lecce
27/10/2020 20:00 PEN Pordenone 0-0
PS : 1-4
Monza
27/10/2020 17:00 MS Virtus Entella 3-1 Pisa
27/10/2020 17:00 MS Bologna 2-0 Reggina
27/10/2020 16:00 MS Sampdoria 1-0 Salernitana
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
26/10/2020 23:00 MS Bari 4-1 Catania
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
26/10/2020 22:45 MS AC Milan 3-3 AS Roma
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
25/10/2020 23:00 Ertelendi Cremonese - Brescia
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:45 MS Juventus 1-1 Verona
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
25/10/2020 22:30 MS Gubbio 0-0 Legnago Salus
25/10/2020 22:30 MS Turris 0-3 Paganese
25/10/2020 22:30 MS Alessandria 2-0 Pontedera
25/10/2020 22:30 MS Vibonese 2-2 Viterbese
25/10/2020 22:30 MS Novara 1-1 Carrarese
25/10/2020 22:00 MS Lucchese 0-1 Juventus U23
25/10/2020 20:30 MS Teramo 1-0 Juve Stabia
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
25/10/2020 20:00 MS Fiorentina 3-2 Udinese
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:30 MS Lecco 2-4 Piacenza
25/10/2020 19:30 MS Pergolettese 1-2 Pro Patria
25/10/2020 19:30 MS Imolese 0-1 Fermana
25/10/2020 19:30 MS Padova 2-0 Sudtirol
25/10/2020 19:30 MS Avellino 3-1 Casertana
25/10/2020 19:30 MS Giana Erminio 2-1 como
25/10/2020 19:30 MS Matelica 2-2 Arezzo
25/10/2020 19:30 MS Perugia 2-1 Vis Pesaro
25/10/2020 19:30 MS Ternana 2-0 Foggia
25/10/2020 18:30 - Bisceglie - Trapani
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Nuova Cosenza 1-1 Lecce
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS Parma 2-2 Spezia
25/10/2020 17:00 MS Benevento 1-2 Napoli
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS AJ Fano 1-2 Mantova
25/10/2020 17:00 MS Triestina 1-1 Virtus Verona
25/10/2020 17:00 MS Grosseto 1-1 Albinoleffe
25/10/2020 17:00 MS Renate 0-2 Livorno
25/10/2020 17:00 MS Feralpisalo 3-0 Ravenna
25/10/2020 17:00 MS Sambenedettese 0-2 Modena
25/10/2020 17:00 MS Cavese 0-1 SS Monopoli
25/10/2020 17:00 MS Pistoiese 1-2 Pro Sesto
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:30 MS Cagliari 4-2 Crotone
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:30 MS Olbia 0-0 PRO Vercelli
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:45 MS Lazio 2-1 Bologna
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
24/10/2020 21:45 MS Virtus Francavilla 2-1 Potenza
24/10/2020 21:45 MS Carpi 2-0 Cesena
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Genoa 0-2 Inter
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS Pescara 0-2 Frosinone
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Atalanta 1-3 Sampdoria
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 Ertelendi Reggiana - Cittadella
24/10/2020 15:00 MS Spal 3-2 Vicenza Virtus
24/10/2020 15:00 MS Monza 1-2 Chievo
24/10/2020 15:00 MS Pordenone 2-2 Reggina
24/10/2020 15:00 MS Salernitana 1-0 Ascoli
23/10/2020 22:00 MS Empoli 3-1 Pisa
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
23/10/2020 21:45 MS Sassuolo 3-3 Torino
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
22/10/2020 21:45 MS Foggia 1-2 Avellino
22/10/2020 21:45 MS Juve Stabia 2-0 Cavese
22/10/2020 21:30 MS como 0-0 Pergolettese
22/10/2020 16:00 MS Pro Patria 3-0 Lucchese
21/10/2020 21:45 MS Pro Sesto 1-0 Giana Erminio
21/10/2020 21:45 MS Cesena 3-0 AJ Fano
21/10/2020 21:45 MS Imolese 1-1 Sambenedettese
21/10/2020 21:45 MS Catania 1-3 Ternana
21/10/2020 21:45 MS Carrarese 2-0 Pistoiese
21/10/2020 21:45 MS PRO Vercelli 1-0 Juventus U23
21/10/2020 21:45 MS Fermana 2-1 Gubbio
21/10/2020 21:45 MS Ravenna 2-0 Virtus Verona
21/10/2020 21:45 MS SS Monopoli 0-0 Bari
21/10/2020 21:30 MS Viterbese 1-1 Bisceglie
21/10/2020 21:30 MS Modena 0-0 Feralpisalo
21/10/2020 21:30 MS Pontedera 1-0 Lecco
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
21/10/2020 20:00 MS Lecce 2-2 Cremonese
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
21/10/2020 19:30 MS Potenza 1-1 Teramo
21/10/2020 19:30 MS Livorno 2-3 Novara
21/10/2020 19:30 MS Legnago Salus 0-2 Perugia
21/10/2020 19:30 - Trapani - Vibonese
21/10/2020 19:30 MS Alessandria 0-1 Grosseto
21/10/2020 19:30 MS Arezzo 0-5 Padova
21/10/2020 19:30 MS Vis Pesaro 0-1 Triestina
21/10/2020 19:00 MS Mantova 5-2 Matelica
21/10/2020 18:30 MS Casertana 0-0 Catanzaro
21/10/2020 18:30 MS Albinoleffe 1-0 Renate
21/10/2020 16:00 MS Sudtirol 3-0 Carpi
21/10/2020 16:00 MS Piacenza 1-1 Olbia
21/10/2020 16:00 MS Paganese 0-0 Virtus Francavilla
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
20/10/2020 22:00 MS Reggina 0-0 Nuova Cosenza
20/10/2020 22:00 MS Chievo 1-0 Brescia
20/10/2020 22:00 MS Empoli 2-1 Spal
20/10/2020 22:00 MS Vicenza Virtus 1-1 Salernitana
20/10/2020 22:00 MS Pisa 1-1 Monza
20/10/2020 22:00 MS Venezia 4-0 Pescara
20/10/2020 22:00 MS Ascoli 2-1 Reggiana
20/10/2020 22:00 MS Cittadella 2-0 Pordenone
20/10/2020 22:00 MS Frosinone 0-0 Virtus Entella
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
19/10/2020 22:00 MS Avellino 0-0 Juve Stabia
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
19/10/2020 21:45 MS Verona 0-0 Genoa
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
19/10/2020 18:30 MS Lucchese 2-3 como
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
18/10/2020 21:45 MS AS Roma 5-2 Benevento
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
18/10/2020 21:30 MS Giana Erminio 1-1 Alessandria
18/10/2020 21:30 MS Teramo 2-0 Casertana
18/10/2020 21:30 MS Virtus Francavilla 0-1 Catania
18/10/2020 19:30 MS Sambenedettese 2-0 Mantova
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
18/10/2020 19:00 MS Udinese 3-2 Parma
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
18/10/2020 18:30 MS Catanzaro 2-1 Foggia
18/10/2020 18:30 MS Pergolettese 1-0 Pro Sesto
18/10/2020 18:30 MS Padova 1-1 Legnago Salus
18/10/2020 18:30 MS Turris 1-1 SS Monopoli
18/10/2020 18:30 MS Renate 1-0 Pro Patria
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Fiorentina W 0-1 Verona W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Spezia 2-2 Fiorentina
18/10/2020 16:00 MS Torino 2-3 Cagliari
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Olbia 1-1 Livorno
18/10/2020 16:00 MS AJ Fano 1-2 Imolese
18/10/2020 16:00 MS Gubbio 1-2 Cesena
18/10/2020 16:00 - Bari - Trapani
18/10/2020 16:00 MS Bisceglie 2-1 Palermo
18/10/2020 16:00 MS Novara 1-2 Pontedera
18/10/2020 16:00 MS Pistoiese 2-1 Piacenza
18/10/2020 16:00 MS Carpi 4-1 Arezzo
18/10/2020 16:00 MS Perugia 2-0 Fermana
18/10/2020 16:00 MS Cavese 0-2 Viterbese
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Bari Pink W 0-4 Juventus W
18/10/2020 13:30 MS AC Milan W 4-1 Inter Milano W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:30 MS Bologna 3-4 Sassuolo
17/10/2020 21:45 MS Crotone 1-1 Juventus
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
17/10/2020 21:45 MS Juventus U23 1-1 Albinoleffe
17/10/2020 19:30 MS Grosseto 1-2 PRO Vercelli
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Inter 1-2 AC Milan
17/10/2020 19:00 MS Sampdoria 3-0 Lazio
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Frosinone 1-0 Ascoli
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:30 MS Feralpisalo 0-1 Sudtirol
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Pescara 1-2 Empoli
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Lecco 0-0 Carrarese
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS San Marino 2-3 Roma W
17/10/2020 16:00 MS Empoli W 1-0 Napoli W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Napoli 4-1 Atalanta
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Virtus Entella 1-1 Reggina
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Virtus Verona 0-0 Vis Pesaro
17/10/2020 16:00 MS Ternana 3-0 Potenza
17/10/2020 16:00 MS Matelica 2-1 Modena
17/10/2020 16:00 MS Triestina 2-1 Ravenna
17/10/2020 16:00 MS Vibonese 5-2 Paganese
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Nuova Cosenza 1-1 Cittadella
17/10/2020 15:00 MS Reggiana 0-1 Chievo
17/10/2020 15:00 MS Cremonese 0-0 Venezia
17/10/2020 15:00 MS Pordenone 3-3 Spal
17/10/2020 15:00 MS Salernitana 4-1 Pisa
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:30 MS Sassuolo W 3-0 Florentia W
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
16/10/2020 22:00 MS Brescia 3-0 Lecce
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
14/10/2020 16:00 MS Foggia 1-3 Bisceglie
12/10/2020 22:00 MS Alessandria 1-2 Novara
12/10/2020 21:45 MS Albinoleffe 0-1 Giana Erminio
11/10/2020 21:45 MS Pergolettese 1-2 Grosseto
11/10/2020 21:45 MS Foggia 2-0 Potenza
11/10/2020 21:00 MS Bisceglie 0-1 Turris
11/10/2020 20:30 MS Carrarese 1-1 Piacenza
11/10/2020 18:30 MS como 0-3 Lecco
11/10/2020 18:30 MS Vis Pesaro 2-1 Matelica
11/10/2020 18:30 MS Arezzo 0-3 Virtus Verona
11/10/2020 18:30 MS Modena 3-0 Ravenna
11/10/2020 18:30 MS Paganese 0-0 Cavese
11/10/2020 18:30 MS PRO Vercelli 2-1 Lucchese
11/10/2020 18:30 MS AJ Fano 0-2 Sambenedettese
11/10/2020 18:30 MS Imolese 2-1 Carpi
11/10/2020 18:30 MS Casertana 3-3 Ternana
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
11/10/2020 18:00 MS Juventus W 4-0 Fiorentina W
11/10/2020 16:00 MS Sassuolo W 1-0 San Marino
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Sudtirol 1-1 Gubbio
11/10/2020 16:00 MS SS Monopoli 0-2 Teramo
11/10/2020 16:00 MS Viterbese 0-3 Bari
11/10/2020 16:00 MS Pro Patria 0-0 Pistoiese
11/10/2020 16:00 MS Cesena 2-4 Feralpisalo
11/10/2020 16:00 MS Legnago Salus 3-0 Triestina
11/10/2020 16:00 MS Mantova 5-1 Perugia
11/10/2020 16:00 MS Juve Stabia 2-1 Virtus Francavilla
11/10/2020 16:00 MS Palermo 0-2 Avellino
11/10/2020 16:00 MS Vibonese 0-0 Catanzaro
11/10/2020 16:00 MS Pontedera 0-1 Renate
11/10/2020 16:00 MS Pro Sesto 1-1 Olbia
11/10/2020 16:00 MS Fermana 0-1 Padova
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
11/10/2020 13:30 MS Inter Milano W 1-1 Roma W
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
10/10/2020 21:45 - Catania - Trapani
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Empoli W 0-3 AC Milan W
10/10/2020 16:00 MS Verona W 1-0 Bari Pink W
10/10/2020 13:30 MS Florentia W 1-0 Napoli W
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
08/10/2020 21:45 MS Ravenna 2-1 Vis Pesaro
08/10/2020 21:45 MS Gubbio 1-1 Arezzo
08/10/2020 21:45 MS Perugia 1-2 Cesena
07/10/2020 21:45 MS Albinoleffe 0-1 Pro Sesto
07/10/2020 21:45 MS Lecco 2-1 Alessandria
07/10/2020 21:45 MS Renate 2-1 PRO Vercelli
07/10/2020 21:45 MS Virtus Verona 0-0 Legnago Salus
07/10/2020 21:45 MS Carrarese 2-1 Pontedera
07/10/2020 21:45 MS Novara 2-1 Giana Erminio
07/10/2020 21:45 MS Padova 3-1 Mantova
07/10/2020 21:45 MS Sambenedettese 1-1 Fermana
07/10/2020 21:45 MS Potenza 2-2 Casertana
07/10/2020 21:30 MS Piacenza 2-0 Livorno
07/10/2020 19:30 MS Pistoiese 1-1 Pergolettese
07/10/2020 19:30 MS Feralpisalo 2-1 Imolese
07/10/2020 19:30 MS Catanzaro 1-0 Paganese
07/10/2020 19:30 MS Turris 2-1 Viterbese
07/10/2020 19:30 MS Cavese 2-3 Bari
07/10/2020 19:30 MS Lucchese 0-2 Grosseto
07/10/2020 19:30 MS Carpi 0-0 AJ Fano
07/10/2020 19:30 MS Catania 1-0 Juve Stabia
07/10/2020 19:30 - Trapani - SS Monopoli
07/10/2020 19:30 MS Olbia 0-1 Pro Patria
07/10/2020 16:00 MS Virtus Francavilla 2-2 Vibonese
07/10/2020 16:00 MS Triestina 1-0 Modena
07/10/2020 16:00 MS Ternana 0-0 Palermo
07/10/2020 16:00 MS Matelica 1-1 Sudtirol
05/10/2020 22:00 MS Arezzo 0-1 Perugia
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
05/10/2020 21:45 MS AC Milan W 0-1 Juventus W
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
04/10/2020 22:00 MS Cittadella 3-0 Brescia
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:45 Ertelendi Juventus - Napoli
04/10/2020 19:00 MS AC Milan 3-0 Spezia
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Grosseto 0-1 Renate
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:45 MS San Marino 1-0 Florentia W
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:30 MS Novara 3-0 Lucchese
04/10/2020 18:30 MS Pro Patria 1-1 PRO Vercelli
04/10/2020 18:30 MS Legnago Salus 1-0 Ravenna
04/10/2020 18:30 MS Sambenedettese 2-1 Gubbio
04/10/2020 18:30 MS Pergolettese 2-1 Albinoleffe
04/10/2020 18:30 MS Imolese 1-1 Virtus Verona
04/10/2020 18:30 MS Mantova 1-2 Carpi
04/10/2020 18:30 Ertelendi Catanzaro - Trapani
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Lazio 1-1 Inter
04/10/2020 16:00 MS Benevento 1-0 Bologna
04/10/2020 16:00 MS Parma 1-0 Verona
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Pisa 1-1 Cremonese
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Pro Sesto 0-1 Carrarese
04/10/2020 16:00 MS Cesena 0-2 Triestina
04/10/2020 16:00 MS Sudtirol 3-0 Fermana
04/10/2020 16:00 MS SS Monopoli 0-1 Catania
04/10/2020 16:00 MS Turris 1-0 Virtus Francavilla
04/10/2020 16:00 MS Vibonese 0-1 Juve Stabia
04/10/2020 16:00 MS Alessandria 4-1 Olbia
04/10/2020 16:00 MS Pontedera 1-0 Piacenza
04/10/2020 16:00 MS AJ Fano 1-1 Padova
04/10/2020 16:00 MS Modena 3-1 Vis Pesaro
04/10/2020 16:00 MS Bari 1-1 Teramo
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
04/10/2020 13:30 MS Bari Pink W 0-3 Empoli W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
04/10/2020 13:30 MS Atalanta 5-2 Cagliari
03/10/2020 21:45 MS Udinese 0-1 AS Roma
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
03/10/2020 21:45 MS Viterbese 0-1 Avellino
03/10/2020 21:45 MS como 1-0 Pistoiese
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:15 MS Vicenza Virtus 1-1 Pordenone
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
03/10/2020 18:30 MS Giana Erminio 1-2 Juventus U23
03/10/2020 18:30 MS Matelica 3-1 Feralpisalo
03/10/2020 18:30 MS Livorno 2-2 Lecco
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:15 MS Ascoli 0-2 Lecce
03/10/2020 17:15 MS Spal 1-1 Nuova Cosenza
03/10/2020 17:15 MS Virtus Entella 0-2 Reggiana
03/10/2020 17:15 MS Empoli 0-0 Monza
03/10/2020 17:15 MS Reggina 3-1 Pescara
03/10/2020 17:15 MS Venezia 0-2 Frosinone
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Fiorentina W 1-3 Sassuolo W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Sassuolo 4-1 Crotone
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Paganese 0-3 Ternana
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:15 MS Chievo 1-2 Salernitana
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:30 MS Roma W 2-0 Verona W
03/10/2020 13:30 MS Napoli W 1-1 Inter Milano W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
02/10/2020 21:45 MS Fiorentina 1-2 Sampdoria
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
30/09/2020 22:00 PEN Spal 0-0
PS : 4-2
Bari
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
30/09/2020 21:45 MS Lazio 1-4 Atalanta
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
30/09/2020 21:00 AWD Brescia 3-0 Trapani
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:00 MS Udinese 0-2 Spezia
30/09/2020 19:00 MS Benevento 2-5 Inter
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
30/09/2020 19:00 MS Lecce 2-0 Feralpisalo
30/09/2020 19:00 MS Salernitana 3-0 Sudtirol
30/09/2020 19:00 MS Venezia 2-0 Carrarese
30/09/2020 19:00 PEN Reggiana 1-1
PS : 4-3
SS Monopoli
30/09/2020 19:00 MS Pordenone 3-0 Casarano
30/09/2020 19:00 PEN Chievo 1-1
PS : 6-7
Catanzaro
30/09/2020 18:00 USB Vicenza Virtus 3-2 Pro Patria
30/09/2020 18:00 MS Empoli 2-1 Renate
30/09/2020 18:00 MS Ascoli 1-4 Perugia
30/09/2020 17:00 MS Virtus Entella 2-1 Albinoleffe
30/09/2020 16:30 PEN Pescara 1-1
PS : 8-7
San Nicolò
30/09/2020 16:00 PEN Nuova Cosenza 0-0
PS : 3-1
Alessandria
30/09/2020 16:00 MS Frosinone 1-3 Padova
30/09/2020 16:00 MS Cremonese 4-0 Arezzo
30/09/2020 16:00 MS Cittadella 3-1 Novara
30/09/2020 16:00 MS Pisa 2-0 Juve Stabia
30/09/2020 15:00 MS Reggina 1-0 Teramo
29/09/2020 21:45 MS Monza 3-0 Triestina
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
28/09/2020 21:45 MS Bologna 4-1 Parma
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
28/09/2020 21:45 MS Juventus U23 2-1 Pro Sesto
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
27/09/2020 22:00 MS Reggiana 2-2 Pisa
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
27/09/2020 21:45 MS AS Roma 2-2 Juventus
27/09/2020 19:00 MS Napoli 6-0 Genoa
27/09/2020 19:00 MS Crotone 0-2 AC Milan
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:30 MS Fermana 0-1 Mantova
27/09/2020 18:30 MS Ravenna 1-2 Sudtirol
27/09/2020 18:30 ABD Avellino 0-0 Turris
27/09/2020 18:30 MS Potenza 2-1 Catanzaro
27/09/2020 18:30 MS Virtus Francavilla 2-3 Bari
27/09/2020 18:30 MS Lucchese 3-3 Pergolettese
27/09/2020 18:30 MS Renate 2-3 como
27/09/2020 18:30 MS Perugia 2-2 AJ Fano
27/09/2020 18:30 MS Virtus Verona 1-1 Cesena
27/09/2020 18:30 MS Juve Stabia 1-2 SS Monopoli
27/09/2020 18:30 MS Ternana 0-0 Viterbese
27/09/2020 18:30 MS PRO Vercelli 1-0 Novara
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Verona 1-0 Udinese
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Cremonese 0-2 Cittadella
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Piacenza 0-2 Grosseto
27/09/2020 16:00 MS Carpi 2-0 Sambenedettese
27/09/2020 16:00 MS Gubbio 0-2 Modena
27/09/2020 16:00 MS Triestina 0-1 Matelica
27/09/2020 16:00 MS Teramo 2-0 Palermo
27/09/2020 16:00 MS Carrarese 0-0 Pro Patria
27/09/2020 16:00 MS Pistoiese 1-1 Alessandria
27/09/2020 16:00 MS Feralpisalo 2-1 Arezzo
27/09/2020 16:00 MS Padova 0-1 Imolese
27/09/2020 16:00 MS Catania 1-1 Paganese
27/09/2020 16:00 Ertelendi Trapani - Casertana
27/09/2020 16:00 MS Albinoleffe 0-0 Livorno
27/09/2020 16:00 MS Olbia 0-1 Pontedera
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
27/09/2020 13:30 MS Spezia 1-4 Sassuolo
26/09/2020 21:45 MS Inter 4-3 Fiorentina
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
26/09/2020 21:45 MS Lecco 1-0 Giana Erminio
26/09/2020 21:45 MS Cavese 0-1 Vibonese
26/09/2020 21:45 MS Vis Pesaro 2-2 Legnago Salus
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Cagliari 0-2 Lazio
26/09/2020 19:00 MS Sampdoria 2-3 Benevento
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Venezia 1-0 Vicenza Virtus
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Torino 2-4 Atalanta
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Brescia 1-1 Ascoli
26/09/2020 15:00 MS Frosinone 0-2 Empoli
26/09/2020 15:00 MS Pescara 0-0 Chievo
26/09/2020 15:00 MS Nuova Cosenza 0-0 Virtus Entella
26/09/2020 15:00 MS Lecce 0-0 Pordenone
26/09/2020 15:00 MS Salernitana 1-1 Reggina
25/09/2020 17:45 MS Monza 0-0 Spal
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
23/09/2020 21:00 MS SS Monopoli 1-0 Modena
23/09/2020 20:00 MS Padova 2-0 Breno
23/09/2020 20:00 USB Catania 1-2 San Nicolò
23/09/2020 19:30 MS Potenza 0-2 Triestina
23/09/2020 19:30 MS Feralpisalo 1-0 Pineto
23/09/2020 19:00 MS Renate 2-1 Avellino
23/09/2020 19:00 MS Juve Stabia 2-1 Tritium
23/09/2020 18:30 MS Bari 4-0 Trastevere
23/09/2020 18:00 MS Carrarese 4-0 Ambrosiana
23/09/2020 18:00 MS Livorno 1-2 Pro Patria
23/09/2020 18:00 MS Catanzaro 2-1 Virtus Francavilla
23/09/2020 18:00 MS Pontedera 1-2 Arezzo
23/09/2020 17:30 MS Novara 3-1 Gelbison
23/09/2020 17:30 MS Alessandria 3-2 Sambenedettese
23/09/2020 17:00 USB Carpi 1-3 Casarano
23/09/2020 16:30 MS Piacenza 1-2 Teramo
22/09/2020 21:30 MS Ternana 1-2 Albinoleffe
22/09/2020 15:30 MS Sudtirol 2-1 Latte Dolce
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
21/09/2020 21:45 MS AC Milan 2-0 Bologna
20/09/2020 21:45 MS Juventus 3-0 Sampdoria
20/09/2020 19:00 MS Sassuolo 1-1 Cagliari
20/09/2020 16:00 MS Genoa 4-1 Crotone
20/09/2020 13:30 MS Parma 0-2 Napoli
19/09/2020 21:45 MS Verona 0-0 AS Roma
19/09/2020 19:00 MS Fiorentina 1-0 Torino
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
06/09/2020 21:45 MS Verona W 1-2 Inter Milano W
06/09/2020 18:45 MS Juventus W 2-0 San Marino
06/09/2020 18:45 MS Fiorentina W 3-2 Florentia W