İtalya Futbol Ligleri, İtalya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İtalya Serie D - Championship Round İtalya - Serie D - Championship Round ( Lig Maçı )
16/06/2024 19:00 - Città di Campobasso - Trapani 1905
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
09/06/2024 18:30 MS Carrarese 1-0 Vicenza Virtus
İtalya Serie D - Championship Round İtalya - Serie D - Championship Round ( Lig Maçı )
06/06/2024 19:00 MS Trapani 1905 4-1 Caldiero Terme
06/06/2024 17:00 MS Città di Campobasso 2-3 Cavese
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
05/06/2024 22:00 MS Vicenza Virtus 0-0 Carrarese
02/06/2024 22:00 MS Vicenza Virtus 2-1 Avellino
02/06/2024 22:00 MS Benevento 2-2 Carrarese
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
02/06/2024 21:30 MS Venezia 1-0 Cremonese
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
02/06/2024 19:00 MS Atalanta 2-3 Fiorentina
İtalya Serie D - Championship Round İtalya - Serie D - Championship Round ( Lig Maçı )
02/06/2024 16:00 MS Caldiero Terme 0-1 Trapani 1905
01/06/2024 22:00 MS Cavese 2-5 Città di Campobasso
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
01/06/2024 16:00 MS Venezia U19 0-2 Udinese U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
31/05/2024 21:30 MS Sassuolo U19 3-0 Roma U19
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
30/05/2024 21:30 MS Cremonese 0-0 Venezia
İtalya Coppa Italia Serie D İtalya - Coppa Italia Serie D ( Kupa Maçı )
29/05/2024 17:00 MS Gavorrano 0-2 Trapani 1905
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
28/05/2024 22:00 MS Carrarese 1-0 Benevento
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
28/05/2024 21:30 MS Roma U19 3-2 Lazio U19
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
28/05/2024 21:30 MS Avellino 0-0 Vicenza Virtus
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
27/05/2024 21:30 MS Internazionale U19 1-3 Sassuolo U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
26/05/2024 21:45 MS Empoli 2-1 AS Roma
26/05/2024 21:45 MS Verona 2-2 Inter
26/05/2024 21:45 MS Frosinone 0-1 Udinese
26/05/2024 21:45 MS Lazio 1-1 Sassuolo
26/05/2024 19:00 MS Atalanta 3-0 Torino
26/05/2024 19:00 MS Napoli 0-0 Lecce
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
26/05/2024 17:00 MS Napoli W 0-0 Ternana W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
25/05/2024 21:45 MS AC Milan 3-3 Salernitana
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
25/05/2024 21:30 MS Cremonese 4-1 Catanzaro
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
25/05/2024 21:30 MS Padova 0-1 Vicenza Virtus
25/05/2024 21:30 MS Avellino 2-1 Catania
25/05/2024 21:30 MS Torres 0-0 Benevento
25/05/2024 21:30 MS Carrarese 2-2 Juventus U23
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
25/05/2024 19:30 MS Lazio U19 1-1 Milan U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
25/05/2024 19:00 MS Juventus 2-0 Monza
İtalya Coppa Italia Serie D İtalya - Coppa Italia Serie D ( Kupa Maçı )
25/05/2024 19:00 MS Trapani 1905 0-1 Gavorrano
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
25/05/2024 15:30 MS Udinese U19 3-1 Ascoli U19
25/05/2024 12:00 USB Benevento U19 3-4 Venezia U19
25/05/2024 11:30 MS Crotone U19 3-0 Alessandria U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
24/05/2024 21:45 MS Genoa 2-0 Bologna
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
24/05/2024 21:30 MS Venezia 2-1 Palermo
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
24/05/2024 19:30 MS Atalanta U19 0-1 Sassuolo U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
23/05/2024 21:45 MS Cagliari 2-3 Fiorentina
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
23/05/2024 21:30 MS Ternana 0-3 Bari
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
22/05/2024 21:30 MS Vicenza Virtus 2-0 Padova
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
22/05/2024 17:00 MS Ternana W 1-2 Napoli W
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
21/05/2024 21:30 MS Catanzaro 2-2 Cremonese
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
21/05/2024 21:30 MS Catania 1-0 Avellino
21/05/2024 21:30 MS Benevento 1-0 Torres
21/05/2024 21:30 MS Juventus U23 1-1 Carrarese
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
20/05/2024 21:45 MS Bologna 3-3 Juventus
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
20/05/2024 21:30 MS Palermo 0-1 Venezia
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
20/05/2024 19:30 MS Salernitana 1-2 Verona
19/05/2024 21:45 MS AS Roma 1-0 Genoa
İtalya Serie C - Relegation - Play-offs İtalya - Serie C - Relegation - Play-offs ( Lig Maçı )
19/05/2024 21:30 MS Potenza 1-1 Monterosi
19/05/2024 21:30 MS SS Monopoli 1-1 Virtus Francavilla
İtalya Serie D - Promotion - Play-offs İtalya - Serie D - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
19/05/2024 21:30 MS Grosseto 3-0 Tau Altopascio
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
19/05/2024 19:00 MS Inter 1-1 Lazio
İtalya Serie C - Relegation - Play-offs İtalya - Serie C - Relegation - Play-offs ( Lig Maçı )
19/05/2024 19:00 MS Novara 2-1 Fiorenzuola
19/05/2024 19:00 MS Vis Pesaro 4-3 Recanatese
İtalya Serie D - Promotion - Play-offs İtalya - Serie D - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
19/05/2024 19:00 MS Martina Franca 0-1 Nardò
İtalya Serie C - Supercoppa Lega Finals İtalya - Serie C - Supercoppa Lega Finals ( Lig Maçı )
19/05/2024 18:45 MS Cesena 2-2 Juve Stabia
İtalya Serie D - Promotion - Play-offs İtalya - Serie D - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
19/05/2024 17:00 USB L'Aquila 1-1 Sambenedettese
19/05/2024 17:00 MS Siracusa 2-1 La Fenice Amaranto
19/05/2024 17:00 MS Desenzano Calvina 1-0 Varesina
19/05/2024 17:00 MS Romana 3-1 Cassino
19/05/2024 17:00 MS Bassano Virtus 0-3 Campodarsego
19/05/2024 17:00 MS Chisola 0-1 Vado
19/05/2024 17:00 USB Ravenna 2-1 Corticella
İtalya Serie D - Championship Round İtalya - Serie D - Championship Round ( Lig Maçı )
19/05/2024 17:00 MS Alcione 1-2 Caldiero Terme
19/05/2024 17:00 MS Trapani 1905 2-3 Cavese
19/05/2024 17:00 MS Città di Campobasso 2-0 Athletic Carpi
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
19/05/2024 16:00 MS Monza 0-1 Frosinone
19/05/2024 16:00 MS Udinese 1-1 Empoli
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
19/05/2024 15:30 MS Roma W 5-0 Fiorentina W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
19/05/2024 13:30 MS Sassuolo 0-2 Cagliari
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
19/05/2024 13:30 MS Pomigliano 3-1 Napoli W
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
19/05/2024 12:00 MS Verona U19 3-5 Cagliari U19
19/05/2024 12:00 MS Genoa U19 2-4 Sassuolo U19
19/05/2024 12:00 MS Torino U19 3-3 Milan U19
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
18/05/2024 22:00 MS Vicenza Virtus 0-0 Taranto
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
18/05/2024 21:45 MS Torino 3-1 AC Milan
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
18/05/2024 21:30 USB Catanzaro 4-2 Brescia
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
18/05/2024 21:30 MS Benevento 2-1 Triestina
18/05/2024 21:30 MS Casertana 1-3 Juventus U23
18/05/2024 21:30 MS Carrarese 1-2 Perugia
18/05/2024 21:30 MS Catania 0-1 Atalanta II
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
18/05/2024 19:00 MS Lecce 0-2 Atalanta
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
18/05/2024 19:00 MS AC Milan W 3-1 Sampdoria W
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
18/05/2024 16:00 USB Venezia U19 1-1 Pisa U19
18/05/2024 16:00 USB Parma U19 1-2 Ascoli U19
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
18/05/2024 16:00 MS Sassuolo W 2-3 Juventus W
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
18/05/2024 15:00 USB Napoli U19 2-2 Udinese U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
18/05/2024 14:00 MS Empoli U19 0-0 Lazio U19
18/05/2024 14:00 MS Roma U19 4-1 Bologna U19
18/05/2024 14:00 MS Internazionale U19 2-0 Atalanta U19
18/05/2024 12:00 MS Frosinone U19 0-0 Juventus U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
18/05/2024 12:00 MS Benevento U19 1-0 AlbinoLeffe U19
18/05/2024 11:30 MS Alessandria U19 3-1 Crotone U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
17/05/2024 21:45 MS Fiorentina 2-2 Napoli
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
17/05/2024 21:30 MS Palermo 2-0 Sampdoria
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
17/05/2024 18:00 MS Fiorentina U19 2-2 Sampdoria U19
17/05/2024 16:00 MS Monza U19 1-5 Lecce U19
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
16/05/2024 21:30 MS Bari 1-1 Ternana
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
16/05/2024 19:00 PEN Cremonese U19 1-1
PS : 0-1
Cesena U19
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
15/05/2024 22:00 MS Atalanta 0-1 Juventus
İtalya Serie D - Championship Round İtalya - Serie D - Championship Round ( Lig Maçı )
15/05/2024 17:00 MS Athletic Carpi 1-1 Pianese
15/05/2024 17:00 MS Clodiense 2-1 Alcione
15/05/2024 17:00 MS Team Altamura 0-3 Trapani 1905
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
14/05/2024 22:00 MS Triestina 1-1 Benevento
14/05/2024 21:30 MS Taranto 0-1 Vicenza Virtus
14/05/2024 21:30 MS Atalanta II 0-1 Catania
14/05/2024 21:30 MS Perugia 0-2 Carrarese
14/05/2024 21:30 MS Juventus U23 0-1 Casertana
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
13/05/2024 21:45 MS Fiorentina 2-1 Monza
13/05/2024 19:30 MS Lecce 0-2 Udinese
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
13/05/2024 19:00 MS Juventus W 3-1 Roma W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
12/05/2024 21:45 MS Atalanta 2-1 AS Roma
12/05/2024 19:00 MS Juventus 1-1 Salernitana
İtalya Serie C - Relegation - Play-offs İtalya - Serie C - Relegation - Play-offs ( Lig Maçı )
12/05/2024 19:00 MS Monterosi 0-1 Potenza
12/05/2024 19:00 MS Fiorenzuola 1-3 Novara
12/05/2024 19:00 MS Virtus Francavilla 1-1 SS Monopoli
12/05/2024 19:00 MS Recanatese 1-0 Vis Pesaro
İtalya Serie D - Promotion - Play-offs İtalya - Serie D - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
12/05/2024 19:00 MS Martina Franca 3-0 Casarano
12/05/2024 18:30 MS Grosseto 3-2 Livorno
İtalya Serie D - Relegation - Play-offs İtalya - Serie D - Relegation - Play-offs ( Lig Maçı )
12/05/2024 18:15 MS Chieri 0-0 Pinerolo
İtalya Serie D - Promotion - Play-offs İtalya - Serie D - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
12/05/2024 18:00 MS Avezzano 1-2 Sambenedettese
12/05/2024 17:00 USB Piacenza 3-4 Varesina
12/05/2024 17:00 MS Dolomiti Bellunesi 1-2 Campodarsego
12/05/2024 17:00 MS Corticella 2-1 Victor San Marino
12/05/2024 17:00 MS Gavorrano 1-3 Tau Altopascio
12/05/2024 17:00 MS Nocerina 0-1 Cassino
12/05/2024 17:00 MS Siracusa 3-0 Acireale
12/05/2024 17:00 MS Città di Varese 0-1 Vado
12/05/2024 17:00 MS Pro Palazzolo 1-3 Desenzano Calvina
12/05/2024 17:00 MS Treviso 1-2 Bassano Virtus
12/05/2024 17:00 MS Ravenna 2-1 Lentigione
12/05/2024 17:00 USB L'Aquila 2-2 Roma City
12/05/2024 17:00 MS Nardò 1-0 Fidelis Andria
12/05/2024 17:00 MS Vibonese 0-1 La Fenice Amaranto
İtalya Serie D - Relegation - Play-offs İtalya - Serie D - Relegation - Play-offs ( Lig Maçı )
12/05/2024 17:00 MS Derthona 3-0 Alba Calcio
12/05/2024 17:00 USB Breno 1-1 Cjarlins Muzane
12/05/2024 17:00 MS Tivoli 2-3 United Riccione
12/05/2024 17:00 MS Angri Calcio 2-0 Gallipoli
12/05/2024 17:00 USB Latte Dolce 3-2 Ardea
12/05/2024 17:00 MS Legnano 0-5 Castellanzese
12/05/2024 17:00 MS Luparense 2-0 Atletico Castegnato
12/05/2024 17:00 MS Anzio 4-0 Gladiator
12/05/2024 17:00 MS San Luca 0-2 Locri 1909
İtalya Serie D - Championship Round İtalya - Serie D - Championship Round ( Lig Maçı )
12/05/2024 17:00 MS Cavese 1-0 Team Altamura
12/05/2024 17:00 MS Pianese 0-1 Città di Campobasso
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 MS Genoa 2-1 Sassuolo
12/05/2024 16:00 MS Verona 1-2 Torino
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 MS Sassuolo U19 3-1 Fiorentina U19
12/05/2024 16:00 MS Bologna U19 2-1 Torino U19
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 MS Inter Milano W 2-4 Sassuolo W
İtalya Serie D - Promotion - Play-offs İtalya - Serie D - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
12/05/2024 16:00 MS Romana 5-0 Ischia
12/05/2024 16:00 MS Chisola 2-1 RG Ticino
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
12/05/2024 14:00 MS Lecce U19 1-1 Roma U19
12/05/2024 14:00 MS Juventus U19 1-0 Monza U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
12/05/2024 13:30 MS Lazio 2-0 Empoli
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
12/05/2024 13:30 MS Como W 2-0 Pomigliano
12/05/2024 13:30 MS Napoli W 1-1 AC Milan W
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
12/05/2024 12:00 MS Milan U19 2-1 Frosinone U19
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
11/05/2024 22:00 MS Pescara 1-3 Juventus U23
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
11/05/2024 21:45 MS AC Milan 5-1 Cagliari
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
11/05/2024 21:30 MS Triestina 1-1 Giana Erminio
11/05/2024 21:30 MS Casertana 0-0 Audace Cerignola
11/05/2024 21:30 MS Taranto 0-0 AZ Picerno
11/05/2024 21:30 MS Perugia 0-0 Rimini
11/05/2024 21:30 MS Atalanta II 1-1 Legnago Salus
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
11/05/2024 19:00 MS Napoli 0-2 Bologna
İtalya Serie C - Supercoppa Lega Finals İtalya - Serie C - Supercoppa Lega Finals ( Lig Maçı )
11/05/2024 19:00 MS Juve Stabia 1-4 Mantova
İtalya Serie D - Championship Round İtalya - Serie D - Championship Round ( Lig Maçı )
11/05/2024 17:00 MS Caldiero Terme 2-0 Clodiense
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
11/05/2024 16:00 MS Atalanta U19 1-2 Verona U19
11/05/2024 16:00 MS Sampdoria U19 1-2 Empoli U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
11/05/2024 16:00 MS Virtus Entella U19 2-2 Pescara U19
11/05/2024 16:00 MS Vicenza U19 2-0 Como U19
11/05/2024 16:00 MS Parma U19 1-0 Reggiana U19
11/05/2024 16:00 MS Udinese U19 2-0 SPAL U19
11/05/2024 16:00 MS Ascoli U19 1-0 Spezia U19
11/05/2024 16:00 MS Crotone U19 4-1 Perugia U19
11/05/2024 16:00 MS Brescia U19 2-3 Sudtirol U19
11/05/2024 16:00 MS Pisa U19 0-1 Napoli U19
11/05/2024 16:00 MS Cremonese U19 4-1 Cittadella U19
11/05/2024 16:00 MS Padova U19 1-0 Alessandria U19
11/05/2024 16:00 MS Renate U19 3-1 AlbinoLeffe U19
11/05/2024 16:00 MS Venezia U19 4-2 FeralpiSalò U19
11/05/2024 16:00 MS Benevento U19 0-0 Cosenza U19
11/05/2024 16:00 MS Palermo U19 0-1 Monopoli U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
11/05/2024 14:00 MS Lazio U19 4-3 Internazionale U19
11/05/2024 12:00 MS Cagliari U19 2-1 Genoa U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
11/05/2024 12:00 MS Salernitana U19 1-5 Cesena U19
11/05/2024 12:00 MS Ternana U19 2-3 Bari U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
10/05/2024 21:45 MS Frosinone 0-5 Inter
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
10/05/2024 21:30 MS Ascoli 2-1 Pisa
10/05/2024 21:30 MS Como 1-1 Cosenza
10/05/2024 21:30 MS Feralpisalo 0-1 Ternana
10/05/2024 21:30 MS Reggiana 1-1 Parma
10/05/2024 21:30 MS Sudtirol 0-1 Palermo
10/05/2024 21:30 MS Catanzaro 1-3 Sampdoria
10/05/2024 21:30 MS Cremonese 3-0 Cittadella
10/05/2024 21:30 MS Lecco 2-3 Modena
10/05/2024 21:30 MS Spezia 2-1 Venezia
10/05/2024 21:30 MS Bari 2-0 Brescia
İtalya Serie C - Promotion - Play-offs İtalya - Serie C - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı )
07/05/2024 22:00 MS AZ Picerno 2-0 Crotone
07/05/2024 21:30 MS Gubbio 0-1 Rimini
07/05/2024 21:30 MS Juventus U23 2-0 Arezzo
07/05/2024 21:30 MS Audace Cerignola 1-1 Giugliano
07/05/2024 21:30 MS Legnago Salus 1-0 Lumezzane
07/05/2024 21:30 MS Giana Erminio 3-0 PRO Vercelli
07/05/2024 21:30 MS Pescara 2-2 Pontedera
07/05/2024 21:30 MS Taranto 0-0 Latina
07/05/2024 21:30 MS Atalanta II 3-1 Trento
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
06/05/2024 21:45 MS Udinese 1-1 Napoli
06/05/2024 19:00 MS Salernitana 1-2 Atalanta
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
06/05/2024 19:00 MS Fiorentina W 0-2 Juventus W
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
06/05/2024 18:00 MS Torino U19 0-1 Sampdoria U19
06/05/2024 16:00 MS Lecce U19 1-1 Milan U19
06/05/2024 14:00 MS Empoli U19 3-1 Sassuolo U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
05/05/2024 21:45 MS AS Roma 1-1 Juventus
05/05/2024 19:00 MS AC Milan 3-3 Genoa
İtalya Serie C - Supercoppa Lega Finals İtalya - Serie C - Supercoppa Lega Finals ( Lig Maçı )
05/05/2024 18:30 MS Mantova 1-2 Cesena
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
05/05/2024 18:00 MS Cavese 2-1 San Marzano
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
05/05/2024 17:00 MS PDHAE 1-3 Sanremese
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
05/05/2024 17:00 MS Igea Virtus 1-1 La Fenice Amaranto
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Empoli 0-0 Frosinone
05/05/2024 16:00 MS Verona 2-1 Fiorentina
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Venezia 2-1 Feralpisalo
05/05/2024 16:00 MS Cittadella 1-1 Bari
05/05/2024 16:00 MS Modena 0-0 Como
05/05/2024 16:00 MS Parma 1-1 Cremonese
05/05/2024 16:00 MS Sampdoria 1-0 Reggiana
05/05/2024 16:00 MS Brescia 4-1 Lecco
05/05/2024 16:00 MS Cosenza 2-2 Spezia
05/05/2024 16:00 MS Palermo 2-2 Ascoli
05/05/2024 16:00 MS Pisa 2-2 Sudtirol
05/05/2024 16:00 MS Ternana 1-0 Catanzaro
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Genoa U19 3-1 Juventus U19
05/05/2024 16:00 MS Bologna U19 3-2 Atalanta U19
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Castellanzese 3-3 Brusaporto
05/05/2024 16:00 MS Folgore Caratese 0-0 Club Milano
05/05/2024 16:00 MS USD Casatese 0-1 Crema
05/05/2024 16:00 MS Virtus Ciserano Bergamo 1-3 Legnano
05/05/2024 16:00 MS Varesina 2-2 Piacenza
05/05/2024 16:00 MS Real Calepina 3-0 Ponte San Pietro
05/05/2024 16:00 MS Villa Valle 2-4 Caldiero Terme
05/05/2024 16:00 MS Caravaggio 2-1 Desenzano Calvina
05/05/2024 16:00 MS Arconatese 4-0 Clivense
05/05/2024 16:00 MS Tritium 2-4 Pro Palazzolo
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Alcione 1-1 Vado
05/05/2024 16:00 MS Lavagnese 1-2 Albenga
05/05/2024 16:00 MS Borgosesia 1-0 Chieri
05/05/2024 16:00 MS Chisola 5-1 Fezzanese
05/05/2024 16:00 MS Vogherese 2-1 RG Ticino
05/05/2024 16:00 MS Pinerolo 0-2 Alba Calcio
05/05/2024 16:00 MS Bra 2-0 Asti
05/05/2024 16:00 MS Gozzano 1-1 Città di Varese
05/05/2024 16:00 MS Derthona 0-0 Ligorna
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Adriese 5-2 Atletico Castegnato
05/05/2024 16:00 MS Virtus Bolzano 1-1 Campodarsego
05/05/2024 16:00 MS Mestre 1-1 Dolomiti Bellunesi
05/05/2024 16:00 MS Clodiense 2-0 Montebelluna
05/05/2024 16:00 MS Portosummaga 9-0 Mori Santo Stefano
05/05/2024 16:00 MS Este 2-0 Bassano Virtus
05/05/2024 16:00 MS Breno 4-1 Chions
05/05/2024 16:00 MS Cjarlins Muzane 1-0 Luparense
05/05/2024 16:00 MS Treviso 0-2 Montecchio Maggiore
İtalya Serie D - Girone D İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Athletic Carpi 5-1 Calcio Certaldo
05/05/2024 16:00 MS Aglianese 0-4 Forli
05/05/2024 16:00 MS Corticella 2-0 Prato
05/05/2024 16:00 MS Sammaurese 3-1 Sangiuliano City
05/05/2024 16:00 MS Sant'Angelo 0-0 Fanfulla
05/05/2024 16:00 MS Ravenna 2-0 Imolese
05/05/2024 16:00 MS Mezzolara 1-2 Progresso
05/05/2024 16:00 İptal Edildi Lentigione - Pistoiese
05/05/2024 16:00 MS Victor San Marino 3-2 Borgo San Donnino
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Real Forte Querceta 1-2 Seravezza
05/05/2024 16:00 MS San Donato Tavarnelle 1-1 Sansepolcro
05/05/2024 16:00 MS Ponsacco 0-3 Cenaia
05/05/2024 16:00 MS Ghivizzano Borgo Mozzano 0-1 Gavorrano
05/05/2024 16:00 MS Orvietana Calcio 1-0 Livorno
05/05/2024 16:00 MS Sporting Trestina 3-1 Sangiovannese
05/05/2024 16:00 MS Pianese 1-1 Tau Altopascio
05/05/2024 16:00 MS Poggibonsi 4-1 Figline
05/05/2024 16:00 MS Montevarchi Calcio 3-1 Grosseto
İtalya Serie D - Girone F İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Sora 1-2 Avezzano
05/05/2024 16:00 MS Matese 0-0 Chieti
05/05/2024 16:00 MS AJ Fano 5-2 Real Monterotondo Scalo
05/05/2024 16:00 MS Vigor Senigallia 3-5 Sambenedettese
05/05/2024 16:00 MS Roma City 4-2 Vastogirardi
05/05/2024 16:00 MS Città di Campobasso 1-1 Termoli Calcio
05/05/2024 16:00 MS Tivoli 1-0 Fossombrone
05/05/2024 16:00 MS L'Aquila 1-0 San Nicolò
05/05/2024 16:00 MS Atletico Ascoli 4-2 United Riccione
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Ostia Mare 1-1 Atletico Uri
05/05/2024 16:00 MS Boreale 3-3 CynthiAlbalonga
05/05/2024 16:00 MS Ardea 0-3 Romana
05/05/2024 16:00 MS Gladiator 2-0 Trastevere
05/05/2024 16:00 MS Budoni 2-2 Anzio
05/05/2024 16:00 MS Sarrabus Ogliastra 1-2 Cassino
05/05/2024 16:00 MS Nocerina 1-0 Ischia
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Città di Fasano 3-2 Paganese
05/05/2024 16:00 MS Angri Calcio 1-0 Barletta
05/05/2024 16:00 MS Martina Franca 1-1 Gallipoli
05/05/2024 16:00 MS Gravina 0-0 Manfredonia
05/05/2024 16:00 MS Santa Maria Cilento 0-3 Nardò
05/05/2024 16:00 MS USD Palmese 1-0 Rotonda
05/05/2024 16:00 MS Casarano 2-1 Bitonto
05/05/2024 16:00 MS Fidelis Andria 2-1 Gelbison
05/05/2024 16:00 MS Team Altamura 1-1 Matera
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Sancataldese 0-1 Acireale
05/05/2024 16:00 İptal Edildi Locri 1909 - Lamezia Terme
05/05/2024 16:00 MS Vibonese 4-2 Licata
05/05/2024 16:00 MS Canicattì 4-2 San Luca
05/05/2024 16:00 MS Trapani 1905 4-2 Città Di Sant’Agata
05/05/2024 16:00 MS Castrovillari 0-2 Nuova Gioiese
05/05/2024 16:00 MS Akragas 1-0 Portici
05/05/2024 16:00 MS Real Casalnuovo 3-4 Siracusa
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS AC Milan W 1-0 Como W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
05/05/2024 13:30 MS Cagliari 1-1 Lecce
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
05/05/2024 13:30 MS Sampdoria W 2-0 Napoli W
05/05/2024 13:30 MS Roma W 4-3 Inter Milano W
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
05/05/2024 12:00 MS Fiorentina U19 1-2 Cagliari U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
04/05/2024 21:45 MS Sassuolo 1-0 Inter
04/05/2024 19:00 MS Monza 2-2 Lazio
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
04/05/2024 16:00 MS Roma U19 0-0 Lazio U19
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
04/05/2024 16:00 MS Flaminia 0-2 Latte Dolce
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
04/05/2024 16:00 MS Alessandria U19 0-10 Brescia U19
04/05/2024 16:00 MS FeralpiSalò U19 1-1 Renate U19
04/05/2024 16:00 MS SPAL U19 2-2 Venezia U19
04/05/2024 16:00 MS Napoli U19 0-0 Ascoli U19
04/05/2024 16:00 MS AlbinoLeffe U19 2-0 Padova U19
04/05/2024 16:00 MS Cittadella U19 2-2 Vicenza U19
04/05/2024 16:00 MS Reggiana U19 0-2 Cremonese U19
04/05/2024 16:00 MS Monopoli U19 0-0 Benevento U19
04/05/2024 16:00 MS Perugia U19 1-0 Pisa U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
04/05/2024 14:00 MS Internazionale U19 3-3 Verona U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
04/05/2024 12:15 MS Cesena U19 1-1 Virtus Entella U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
04/05/2024 12:00 MS Monza U19 2-1 Frosinone U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
04/05/2024 12:00 MS Como U19 4-3 Udinese U19
04/05/2024 12:00 MS Bari U19 1-1 Crotone U19
04/05/2024 12:00 MS Pescara U19 4-0 Palermo U19
04/05/2024 12:00 MS Sudtirol U19 2-2 Parma U19
04/05/2024 12:00 MS Cosenza U19 4-0 Ternana U19
04/05/2024 12:00 MS Spezia U19 3-4 Salernitana U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
03/05/2024 21:45 MS Torino 0-0 Bologna
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
01/05/2024 19:00 MS Bari 1-1 Parma
01/05/2024 19:00 MS Reggiana 1-0 Modena
01/05/2024 19:00 MS Lecco 0-1 Sampdoria
01/05/2024 19:00 MS Feralpisalo 2-2 Brescia
01/05/2024 16:00 MS Catanzaro 3-2 Venezia
01/05/2024 16:00 MS Spezia 1-0 Palermo
01/05/2024 16:00 MS Ascoli 0-1 Cosenza
01/05/2024 16:00 MS Como 2-1 Cittadella
01/05/2024 16:00 MS Sudtirol 4-3 Ternana
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
01/05/2024 16:00 MS Bologna U19 2-1 Milan U19
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
01/05/2024 16:00 MS Como W 3-1 Sampdoria W
01/05/2024 16:00 MS Sassuolo W 5-6 Roma W
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
01/05/2024 13:30 MS Cremonese 2-1 Pisa
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
01/05/2024 13:30 MS Pomigliano 2-2 AC Milan W
01/05/2024 13:30 MS Inter Milano W 2-2 Fiorentina W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
29/04/2024 21:45 MS Genoa 3-0 Cagliari
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
29/04/2024 19:00 MS Juventus U19 2-0 Torino U19
29/04/2024 15:30 MS Sampdoria U19 0-2 Roma U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
28/04/2024 21:45 MS Fiorentina 5-1 Sassuolo
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
28/04/2024 21:00 MS Fermana 1-3 Pescara
28/04/2024 21:00 MS Virtus Entella 1-0 Recanatese
28/04/2024 21:00 MS Arezzo 2-1 Sestri Levante
28/04/2024 21:00 MS Pineto 2-2 Torres
28/04/2024 21:00 MS Ancona 0-0 Lucchese
28/04/2024 21:00 MS Cesena 2-0 Perugia
28/04/2024 21:00 MS Carrarese 2-1 Pontedera
28/04/2024 21:00 MS Gubbio 4-0 Rimini
28/04/2024 21:00 MS Olbia 1-4 Spal
28/04/2024 21:00 MS Vis Pesaro 2-1 Juventus U23
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
28/04/2024 19:00 MS Atalanta 2-0 Empoli
28/04/2024 19:00 MS Napoli 2-2 AS Roma
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
28/04/2024 17:30 MS Arzignano Valchiampo 1-1 Atalanta II
28/04/2024 17:30 MS Alessandria 1-2 Vicenza Virtus
28/04/2024 17:30 MS Albinoleffe 2-3 Lumezzane
28/04/2024 17:30 MS Pro Sesto 1-0 Pro Patria
28/04/2024 17:30 MS Trento 1-0 Renate
28/04/2024 17:30 MS Novara 2-0 Fiorenzuola
28/04/2024 17:30 MS Mantova 1-1 Legnago Salus
28/04/2024 17:30 MS Giana Erminio 0-1 Pergolettese
28/04/2024 17:30 MS Virtus Verona 0-1 PRO Vercelli
28/04/2024 17:30 MS Padova 3-2 Triestina
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
28/04/2024 17:00 MS La Fenice Amaranto 2-0 Sancataldese
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Bologna 1-1 Udinese
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Frosinone U19 2-2 Empoli U19
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Desenzano Calvina 1-1 Arconatese
28/04/2024 16:00 MS Legnano 3-1 USD Casatese
28/04/2024 16:00 MS Crema 1-0 Folgore Caratese
28/04/2024 16:00 MS Club Milano 1-1 Tritium
28/04/2024 16:00 MS Ponte San Pietro 2-3 Villa Valle
28/04/2024 16:00 MS Caldiero Terme 3-2 Virtus Ciserano Bergamo
28/04/2024 16:00 MS Pro Palazzolo 1-0 Caravaggio
28/04/2024 16:00 MS Clivense 2-1 Castellanzese
28/04/2024 16:00 MS Piacenza 3-0 Real Calepina
28/04/2024 16:00 MS Brusaporto 1-2 Varesina
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Chieri 5-2 PDHAE
28/04/2024 16:00 MS Alba Calcio 0-1 Derthona
28/04/2024 16:00 MS RG Ticino 0-0 Lavagnese
28/04/2024 16:00 MS Albenga 0-2 Bra
28/04/2024 16:00 MS Vado 4-0 Borgosesia
28/04/2024 16:00 MS Fezzanese 1-2 Gozzano
28/04/2024 16:00 MS Sanremese 0-0 Pinerolo
28/04/2024 16:00 MS Asti 2-1 Alcione
28/04/2024 16:00 MS Città di Varese 0-0 Vogherese
28/04/2024 16:00 MS Ligorna 2-1 Chisola
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Chions 1-1 Clodiense
28/04/2024 16:00 MS Montecchio Maggiore 1-0 Breno
28/04/2024 16:00 MS Luparense 2-1 Este
28/04/2024 16:00 MS Dolomiti Bellunesi 1-0 Portosummaga
28/04/2024 16:00 MS Mori Santo Stefano 0-2 Virtus Bolzano
28/04/2024 16:00 MS Campodarsego 3-0 Adriese
28/04/2024 16:00 MS Montebelluna 3-2 Cjarlins Muzane
28/04/2024 16:00 MS Bassano Virtus 2-2 Mestre
28/04/2024 16:00 MS Atletico Castegnato 1-2 Treviso
İtalya Serie D - Girone D İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Calcio Certaldo 3-2 Aglianese
28/04/2024 16:00 İptal Edildi Pistoiese - Corticella
28/04/2024 16:00 MS Forli 2-0 Mezzolara
28/04/2024 16:00 MS Progresso 2-3 Sammaurese
28/04/2024 16:00 MS Prato 0-2 Victor San Marino
28/04/2024 16:00 MS Imolese 1-1 Athletic Carpi
28/04/2024 16:00 MS Fanfulla 1-1 Lentigione
28/04/2024 16:00 MS Borgo San Donnino 0-2 Ravenna
28/04/2024 16:00 MS Sangiuliano City 0-2 Sant'Angelo
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Cenaia 1-3 Ghivizzano Borgo Mozzano
28/04/2024 16:00 MS Grosseto 2-1 Orvietana Calcio
28/04/2024 16:00 MS Sangiovannese 2-1 Poggibonsi
28/04/2024 16:00 MS Tau Altopascio 1-1 San Donato Tavarnelle
28/04/2024 16:00 MS Sansepolcro 0-1 Montevarchi Calcio
28/04/2024 16:00 MS Figline 2-2 Ponsacco
28/04/2024 16:00 MS Seravezza 2-3 Pianese
28/04/2024 16:00 MS Gavorrano 0-0 Real Forte Querceta
28/04/2024 16:00 MS Livorno 2-1 Sporting Trestina
İtalya Serie D - Girone F İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS San Nicolò 0-1 Atletico Ascoli
28/04/2024 16:00 MS United Riccione 2-1 Vigor Senigallia
28/04/2024 16:00 MS Termoli Calcio 0-0 L'Aquila
28/04/2024 16:00 MS Fossombrone 0-0 Sora
28/04/2024 16:00 MS Avezzano 2-0 AJ Fano
28/04/2024 16:00 MS Chieti 0-2 Città di Campobasso
28/04/2024 16:00 MS Real Monterotondo Scalo 3-0 Matese
28/04/2024 16:00 MS Sambenedettese 1-1 Roma City
28/04/2024 16:00 MS Vastogirardi 1-4 Tivoli
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS San Marzano 1-0 Boreale
28/04/2024 16:00 MS Anzio 1-3 Cavese
28/04/2024 16:00 MS CynthiAlbalonga 2-2 Gladiator
28/04/2024 16:00 MS Cassino 1-1 Budoni
28/04/2024 16:00 MS Romana 3-1 Sarrabus Ogliastra
28/04/2024 16:00 MS Atletico Uri 1-2 Flaminia
28/04/2024 16:00 MS Trastevere 0-2 Nocerina
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Gelbison 2-2 Gravina
28/04/2024 16:00 MS Nardò 4-1 USD Palmese
28/04/2024 16:00 MS Bitonto 2-1 Team Altamura
28/04/2024 16:00 MS Barletta 2-3 Città di Fasano
28/04/2024 16:00 MS Matera 2-2 Martina Franca
28/04/2024 16:00 MS Paganese 4-0 Santa Maria Cilento
28/04/2024 16:00 MS Gallipoli 1-1 Angri Calcio
28/04/2024 16:00 MS Manfredonia 2-1 Casarano
28/04/2024 16:00 MS Rotonda 2-1 Fidelis Andria
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Città Di Sant’Agata 1-0 Ragusa
28/04/2024 16:00 İptal Edildi Lamezia Terme - Canicattì
28/04/2024 16:00 MS Acireale 3-0 Locri 1909
28/04/2024 16:00 MS Nuova Gioiese 1-2 Trapani 1905
28/04/2024 16:00 MS Siracusa 4-0 Akragas
28/04/2024 16:00 MS Licata 3-1 Castrovillari
28/04/2024 16:00 MS San Luca 0-1 Real Casalnuovo
28/04/2024 16:00 MS Portici 0-1 Vibonese
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
28/04/2024 15:30 MS Ischia 1-0 Ostia Mare
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
28/04/2024 14:00 MS Cagliari U19 1-1 Lecce U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
28/04/2024 13:30 MS Inter 2-0 Torino
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
28/04/2024 12:00 MS Ascoli U19 2-3 Bari U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
27/04/2024 21:45 MS Lazio 1-0 Verona
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
27/04/2024 19:30 MS Catania 1-0 Benevento
27/04/2024 19:30 MS Monterosi 1-0 Foggia
27/04/2024 19:30 MS Casertana 5-2 Sorrento
27/04/2024 19:30 MS Juve Stabia 3-2 AZ Picerno
27/04/2024 19:30 MS Brindisi 1-2 Turris
27/04/2024 19:30 MS SS Monopoli 2-1 Messina
27/04/2024 19:30 MS Avellino 1-0 Crotone
27/04/2024 19:30 MS Audace Cerignola 3-0 Giugliano
27/04/2024 19:30 MS Latina 1-2 Taranto
27/04/2024 19:30 MS Potenza 0-0 Virtus Francavilla
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
27/04/2024 19:00 MS Juventus 0-0 AC Milan
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
27/04/2024 19:00 MS Fiorentina W 4-4 Sassuolo W
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
27/04/2024 17:15 MS Cittadella 1-1 Feralpisalo
27/04/2024 17:15 MS Palermo 1-2 Reggiana
27/04/2024 17:15 MS Cosenza 4-1 Bari
27/04/2024 17:15 MS Sampdoria 1-1 Como
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
27/04/2024 16:30 MS Ternana U19 2-4 Pescara U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
27/04/2024 16:00 MS Lecce 1-1 Monza
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
27/04/2024 16:00 MS Verona U19 1-3 Genoa U19
27/04/2024 16:00 MS Sassuolo U19 2-2 Bologna U19
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
27/04/2024 16:00 MS Latte Dolce 2-2 Ardea
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
27/04/2024 16:00 MS Cremonese U19 0-0 Sudtirol U19
27/04/2024 16:00 MS Renate U19 1-3 Alessandria U19
27/04/2024 16:00 MS Venezia U19 4-1 Cittadella U19
27/04/2024 16:00 MS Palermo U19 2-4 Cesena U19
27/04/2024 16:00 MS Salernitana U19 2-2 Perugia U19
27/04/2024 16:00 MS Brescia U19 2-0 Reggiana U19
27/04/2024 16:00 MS Vicenza U19 2-0 FeralpiSalò U19
27/04/2024 16:00 MS Parma U19 2-1 SPAL U19
27/04/2024 16:00 MS Udinese U19 1-1 AlbinoLeffe U19
27/04/2024 16:00 MS Benevento U19 1-1 Napoli U19
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
27/04/2024 15:30 MS Napoli W 1-1 Como W
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
27/04/2024 15:00 MS Modena 1-0 Sudtirol
27/04/2024 15:00 MS Ternana 0-1 Ascoli
27/04/2024 15:00 MS Brescia 0-0 Spezia
27/04/2024 15:00 MS Parma 4-0 Lecco
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
27/04/2024 14:00 MS Milan U19 1-2 Monza U19
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
27/04/2024 13:30 MS Sampdoria W 2-2 Pomigliano
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
27/04/2024 12:00 MS Lazio U19 1-3 Atalanta U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
27/04/2024 12:00 MS Crotone U19 1-2 Spezia U19
27/04/2024 12:00 MS Virtus Entella U19 0-0 Cosenza U19
27/04/2024 12:00 MS Padova U19 6-4 Como U19
27/04/2024 12:00 MS Pisa U19 1-0 Monopoli U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:45 MS Frosinone 3-0 Salernitana
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:30 MS Venezia 2-1 Cremonese
26/04/2024 21:30 MS Pisa 2-2 Catanzaro
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
26/04/2024 21:30 MS Juventus W 0-2 Inter Milano W
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
26/04/2024 19:00 MS Fiorentina U19 1-2 Internazionale U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
25/04/2024 21:00 MS Udinese 1-2 AS Roma
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
24/04/2024 22:00 MS Atalanta 4-1 Fiorentina
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
24/04/2024 16:00 MS Virtus Bolzano 2-2 Portosummaga
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
23/04/2024 22:00 MS Lazio 2-1 Juventus
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
22/04/2024 21:45 MS AC Milan 1-2 Inter
22/04/2024 19:30 MS AS Roma 1-3 Bologna
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
22/04/2024 12:00 MS Lecce U19 1-0 Sampdoria U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
21/04/2024 21:45 MS Monza 1-2 Atalanta
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
21/04/2024 21:00 MS Taranto 1-0 Avellino
21/04/2024 21:00 MS Sorrento 3-2 Catania
21/04/2024 21:00 MS Benevento 4-0 Latina
21/04/2024 21:00 MS Turris 0-0 Monterosi
21/04/2024 21:00 MS Giugliano 1-1 Casertana
21/04/2024 21:00 MS Foggia 1-2 Audace Cerignola
21/04/2024 21:00 MS AZ Picerno 0-0 Brindisi
21/04/2024 21:00 MS Virtus Francavilla 1-1 Juve Stabia
21/04/2024 21:00 MS Crotone 3-1 SS Monopoli
21/04/2024 21:00 MS Messina 2-2 Potenza
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
21/04/2024 19:00 MS Salernitana 0-2 Fiorentina
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
21/04/2024 17:30 MS Perugia 1-1 Arezzo
21/04/2024 17:30 MS Torres 1-1 Cesena
21/04/2024 17:30 MS Recanatese 2-2 Gubbio
21/04/2024 17:30 MS Spal 2-0 Pineto
21/04/2024 17:30 MS Sestri Levante 3-2 Vis Pesaro
21/04/2024 17:30 MS Pescara 0-2 Ancona
21/04/2024 17:30 MS Lucchese 0-1 Carrarese
21/04/2024 17:30 MS Juventus U23 2-1 Fermana
21/04/2024 17:30 MS Pontedera 2-2 Olbia
21/04/2024 17:30 MS Rimini 1-0 Virtus Entella
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:30 MS Canicattì 5-0 Acireale
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Torino 0-0 Frosinone
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Empoli U19 2-2 Verona U19
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Caravaggio 0-2 Arconatese
21/04/2024 16:00 MS Real Calepina 0-1 Caldiero Terme
21/04/2024 16:00 MS Tritium 0-2 Desenzano Calvina
21/04/2024 16:00 MS Villa Valle 1-1 Legnano
21/04/2024 16:00 MS Castellanzese 0-3 Piacenza
21/04/2024 16:00 MS Varesina 2-1 Ponte San Pietro
21/04/2024 16:00 MS Clivense 2-0 Brusaporto
21/04/2024 16:00 MS USD Casatese 2-1 Club Milano
21/04/2024 16:00 MS Virtus Ciserano Bergamo 0-1 Crema
21/04/2024 16:00 MS Folgore Caratese 1-1 Pro Palazzolo
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Bra 0-1 Vado
21/04/2024 16:00 MS Vogherese 2-2 Albenga
21/04/2024 16:00 MS Alcione 3-0 Borgosesia
21/04/2024 16:00 MS Derthona 0-1 Fezzanese
21/04/2024 16:00 MS Gozzano 0-1 RG Ticino
21/04/2024 16:00 MS PDHAE 1-2 Alba Calcio
21/04/2024 16:00 MS Lavagnese 4-2 Asti
21/04/2024 16:00 MS Chisola 1-2 Città di Varese
21/04/2024 16:00 MS Pinerolo 1-1 Ligorna
21/04/2024 16:00 MS Chieri 0-1 Sanremese
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Virtus Bolzano 2-3 Adriese
21/04/2024 16:00 MS Portosummaga 1-1 Campodarsego
21/04/2024 16:00 MS Este 2-1 Dolomiti Bellunesi
21/04/2024 16:00 MS Breno 3-2 Montebelluna
21/04/2024 16:00 MS Mestre 2-0 Mori Santo Stefano
21/04/2024 16:00 MS Cjarlins Muzane 2-0 Bassano Virtus
21/04/2024 16:00 MS Treviso 3-1 Chions
21/04/2024 16:00 MS Clodiense 1-0 Luparense
21/04/2024 16:00 MS Atletico Castegnato 1-4 Montecchio Maggiore
İtalya Serie D - Girone D İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Ravenna 3-0 Calcio Certaldo
21/04/2024 16:00 MS Athletic Carpi 2-1 Forli
21/04/2024 16:00 MS Lentigione 3-1 Prato
21/04/2024 16:00 MS Mezzolara 3-1 Sammaurese
21/04/2024 16:00 MS Corticella 2-2 Borgo San Donnino
21/04/2024 16:00 MS Sangiuliano City 3-0 Fanfulla
21/04/2024 16:00 MS Victor San Marino 1-0 Imolese
21/04/2024 16:00 MS Aglianese 0-1 Progresso
21/04/2024 16:00 İptal Edildi Sant'Angelo - Pistoiese
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Ponsacco 0-2 Gavorrano
21/04/2024 16:00 MS Montevarchi Calcio 1-1 Orvietana Calcio
21/04/2024 16:00 MS Ghivizzano Borgo Mozzano 0-1 Seravezza
21/04/2024 16:00 MS Pianese 4-0 Sansepolcro
21/04/2024 16:00 MS Poggibonsi 4-1 Cenaia
21/04/2024 16:00 MS Sporting Trestina 1-2 Figline
21/04/2024 16:00 MS San Donato Tavarnelle 0-1 Grosseto
21/04/2024 16:00 MS Livorno 1-0 Sangiovannese
21/04/2024 16:00 MS Real Forte Querceta 1-1 Tau Altopascio
İtalya Serie D - Girone F İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Atletico Ascoli 2-1 Sambenedettese
21/04/2024 16:00 MS Vigor Senigallia 0-2 Vastogirardi
21/04/2024 16:00 MS Sora 2-1 AJ Fano
21/04/2024 16:00 MS Matese 0-2 Termoli Calcio
21/04/2024 16:00 MS Roma City 0-1 Fossombrone
21/04/2024 16:00 MS Città di Campobasso 1-1 San Nicolò
21/04/2024 16:00 MS L'Aquila 2-1 United Riccione
21/04/2024 16:00 MS Tivoli 1-2 Avezzano
21/04/2024 16:00 MS Real Monterotondo Scalo 3-1 Chieti
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Ardea 3-1 Anzio
21/04/2024 16:00 MS Flaminia 2-1 Cassino
21/04/2024 16:00 MS Ostia Mare 1-3 Romana
21/04/2024 16:00 MS Sarrabus Ogliastra 2-0 San Marzano
21/04/2024 16:00 MS Budoni 1-2 Boreale
21/04/2024 16:00 MS Trastevere 1-3 Ischia
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Martina Franca 3-0 Barletta
21/04/2024 16:00 MS Team Altamura 2-1 Gallipoli
21/04/2024 16:00 MS Fidelis Andria 2-0 Manfredonia
21/04/2024 16:00 MS Angri Calcio 1-0 Paganese
21/04/2024 16:00 MS Nardò 1-0 Rotonda
21/04/2024 16:00 MS Gravina 5-1 Bitonto
21/04/2024 16:00 MS USD Palmese 4-2 Gelbison
21/04/2024 16:00 MS Casarano 1-2 Matera
21/04/2024 16:00 MS Città di Fasano 0-3 Santa Maria Cilento
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 İptal Edildi Real Casalnuovo - Lamezia Terme
21/04/2024 16:00 MS Castrovillari 1-1 Portici
21/04/2024 16:00 MS Vibonese 0-1 Siracusa
21/04/2024 16:00 MS Ragusa 2-1 Nuova Gioiese
21/04/2024 16:00 MS Sancataldese 2-0 Igea Virtus
21/04/2024 16:00 MS Akragas 1-2 San Luca
21/04/2024 16:00 MS Locri 1909 1-4 La Fenice Amaranto
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Napoli W 1-1 Pomigliano
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
21/04/2024 15:30 MS Gladiator 0-1 Atletico Uri
21/04/2024 15:30 MS Nocerina 2-0 Latte Dolce
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
21/04/2024 14:00 MS Torino U19 4-2 Frosinone U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
21/04/2024 13:30 MS Sassuolo 0-3 Lecce
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
21/04/2024 13:30 MS Sampdoria W 1-3 AC Milan W
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
21/04/2024 12:00 MS Monza U19 1-1 Lazio U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:45 MS Verona 1-0 Udinese
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:45 MS Cavese 4-2 CynthiAlbalonga
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:30 MS Trapani 1905 2-1 Licata
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:30 MS Pergolettese 1-1 Albinoleffe
20/04/2024 19:30 MS PRO Vercelli 2-0 Arzignano Valchiampo
20/04/2024 19:30 MS Fiorenzuola 1-1 Padova
20/04/2024 19:30 MS Vicenza Virtus 2-0 Trento
20/04/2024 19:30 MS Lumezzane 4-3 Mantova
20/04/2024 19:30 MS Legnago Salus 0-0 Alessandria
20/04/2024 19:30 MS Triestina 2-2 Novara
20/04/2024 19:30 MS Atalanta II 3-0 Pro Sesto
20/04/2024 19:30 MS Pro Patria 1-3 Virtus Verona
20/04/2024 19:30 MS Renate 0-2 Giana Erminio
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 MS Empoli 1-0 Napoli
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:15 MS Lecco 1-2 Venezia
20/04/2024 17:15 MS Sudtirol 0-0 Cittadella
20/04/2024 17:15 MS Catanzaro 0-0 Cremonese
20/04/2024 17:15 MS Spezia 0-0 Sampdoria
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:15 MS Fiorentina W 0-0 Roma W
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:30 MS Sudtirol U19 2-1 SPAL U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Roma U19 4-0 Sassuolo U19
20/04/2024 16:00 MS Genoa U19 3-2 Fiorentina U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Brescia U19 3-1 Padova U19
20/04/2024 16:00 MS Cremonese U19 2-2 FeralpiSalò U19
20/04/2024 16:00 MS Monopoli U19 0-3 Virtus Entella U19
20/04/2024 16:00 MS Pescara U19 3-0 Perugia U19
20/04/2024 16:00 MS AlbinoLeffe U19 0-2 Venezia U19
20/04/2024 16:00 MS Cittadella U19 1-2 Parma U19
20/04/2024 16:00 MS Reggiana U19 0-2 Vicenza U19
20/04/2024 16:00 MS Napoli U19 5-1 Salernitana U19
20/04/2024 15:30 MS Como U19 3-1 Alessandria U19
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:30 MS Juventus W 2-1 Sassuolo W
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Bari 1-1 Pisa
20/04/2024 15:00 MS Brescia 0-0 Ternana
20/04/2024 15:00 MS Ascoli 0-0 Modena
20/04/2024 15:00 MS Feralpisalo 2-5 Como
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Cosenza U19 1-1 Palermo U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:00 MS Atalanta U19 0-1 Juventus U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 12:15 MS Spezia U19 2-2 Benevento U19
20/04/2024 12:15 MS Cesena U19 4-0 Bari U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 12:00 MS Internazionale U19 3-0 Cagliari U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 12:00 MS Udinese U19 4-1 Renate U19
20/04/2024 12:00 MS Ternana U19 1-2 Crotone U19
20/04/2024 12:00 MS Pisa U19 1-0 Ascoli U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
19/04/2024 21:45 MS Cagliari 2-2 Juventus
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
19/04/2024 21:30 MS Reggiana 0-4 Cosenza
19/04/2024 21:30 MS Palermo 0-0 Parma
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
19/04/2024 19:30 MS Genoa 0-1 Lazio
15/04/2024 21:45 MS Atalanta 2-2 Verona
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
15/04/2024 21:45 MS Arezzo 1-1 Torres
15/04/2024 21:45 MS Cesena 3-0 Recanatese
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
15/04/2024 21:45 MS Avellino 1-0 Benevento
15/04/2024 21:30 MS Juve Stabia 1-1 Crotone
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
15/04/2024 19:30 MS Fiorentina 1-1 Genoa
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
15/04/2024 19:00 MS Roma W 2-1 Juventus W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
14/04/2024 21:45 MS Inter 2-2 Cagliari
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
14/04/2024 21:45 MS Vis Pesaro 1-0 Perugia
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
14/04/2024 21:45 MS Audace Cerignola 3-0 Virtus Francavilla
14/04/2024 21:45 MS Catania 1-0 Messina
14/04/2024 21:45 MS SS Monopoli 1-2 Taranto
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
14/04/2024 19:30 MS Mantova 1-2 Vicenza Virtus
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
14/04/2024 19:30 MS Gubbio 0-0 Pontedera
14/04/2024 19:30 MS Carrarese 3-0 Rimini
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
14/04/2024 19:30 MS Latina 1-2 Turris
14/04/2024 19:30 MS Casertana 2-1 AZ Picerno
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
14/04/2024 17:30 MS Barletta 0-0 Casarano
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
14/04/2024 17:15 MS Venezia 2-0 Brescia
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
14/04/2024 17:15 MS Ancona 3-1 Sestri Levante
14/04/2024 17:15 MS Virtus Entella 1-2 Spal
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:30 MS Chions 2-2 Atletico Castegnato
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:30 MS Santa Maria Cilento 0-3 Martina Franca
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Sassuolo 3-3 AC Milan
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Sampdoria U19 1-2 Bologna U19
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Club Milano 0-0 Villa Valle
14/04/2024 16:00 MS Arconatese 1-1 Folgore Caratese
14/04/2024 16:00 MS Caravaggio 3-2 Tritium
14/04/2024 16:00 MS Pro Palazzolo 2-0 Virtus Ciserano Bergamo
14/04/2024 16:00 MS Desenzano Calvina 2-0 USD Casatese
14/04/2024 16:00 MS Legnano 1-1 Varesina
14/04/2024 16:00 MS Piacenza 0-0 Clivense
14/04/2024 16:00 MS Crema 0-1 Real Calepina
14/04/2024 16:00 MS Ponte San Pietro 0-1 Brusaporto
14/04/2024 16:00 MS Caldiero Terme 2-1 Castellanzese
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Albenga 1-2 Chisola
14/04/2024 16:00 MS Asti 0-0 Gozzano
14/04/2024 16:00 MS Città di Varese 1-1 Pinerolo
14/04/2024 16:00 MS Ligorna 0-3 Sanremese
14/04/2024 16:00 MS Vado 2-1 Vogherese
14/04/2024 16:00 MS RG Ticino 2-0 Derthona
14/04/2024 16:00 MS Borgosesia 2-1 Lavagnese
14/04/2024 16:00 MS Fezzanese 1-0 PDHAE
14/04/2024 16:00 MS Alcione 2-1 Bra
14/04/2024 16:00 MS Alba Calcio 3-3 Chieri
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Adriese 5-0 Mestre
14/04/2024 16:00 MS Dolomiti Bellunesi 1-2 Clodiense
14/04/2024 16:00 MS Mori Santo Stefano 1-3 Cjarlins Muzane
14/04/2024 16:00 MS Campodarsego 2-1 Este
14/04/2024 16:00 MS Montebelluna 0-0 Montecchio Maggiore
14/04/2024 16:00 MS Luparense 0-1 Treviso
14/04/2024 16:00 MS Bassano Virtus 0-2 Breno
İtalya Serie D - Girone D İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Pistoiese 0-3 Sangiuliano City
14/04/2024 16:00 MS Forli 3-0 Victor San Marino
14/04/2024 16:00 MS Mezzolara 0-0 Aglianese
14/04/2024 16:00 MS Calcio Certaldo 1-6 Corticella
14/04/2024 16:00 MS Imolese 0-2 Lentigione
14/04/2024 16:00 MS Borgo San Donnino 1-1 Sant'Angelo
14/04/2024 16:00 MS Sammaurese 0-3 Athletic Carpi
14/04/2024 16:00 MS Prato 1-1 Fanfulla
14/04/2024 16:00 MS Progresso 0-4 Ravenna
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Figline 2-1 Livorno
14/04/2024 16:00 MS Orvietana Calcio 1-2 Pianese
14/04/2024 16:00 MS Grosseto 3-0 Real Forte Querceta
14/04/2024 16:00 MS Cenaia 1-1 Sangiovannese
14/04/2024 16:00 MS Sansepolcro 1-2 Ghivizzano Borgo Mozzano
14/04/2024 16:00 MS Tau Altopascio 2-1 Ponsacco
14/04/2024 16:00 MS Seravezza 1-2 Poggibonsi
14/04/2024 16:00 MS Montevarchi Calcio 3-0 San Donato Tavarnelle
14/04/2024 16:00 MS Gavorrano 1-1 Sporting Trestina
İtalya Serie D - Girone F İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Sambenedettese 0-1 Città di Campobasso
14/04/2024 16:00 MS Avezzano 3-1 Vigor Senigallia
14/04/2024 16:00 MS Vastogirardi 0-1 L'Aquila
14/04/2024 16:00 MS AJ Fano 1-0 Roma City
14/04/2024 16:00 MS Fossombrone 1-1 Atletico Ascoli
14/04/2024 16:00 MS San Nicolò 0-0 Chieti
14/04/2024 16:00 MS United Riccione 2-0 Matese
14/04/2024 16:00 MS Termoli Calcio 2-1 Real Monterotondo Scalo
14/04/2024 16:00 MS Sora 5-0 Tivoli
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Cassino 2-0 Ardea
14/04/2024 16:00 MS Romana 1-1 Flaminia
14/04/2024 16:00 MS Latte Dolce 1-1 Ostia Mare
14/04/2024 16:00 MS Anzio 2-1 Sarrabus Ogliastra
14/04/2024 16:00 MS Ischia 1-0 Gladiator
14/04/2024 16:00 MS CynthiAlbalonga 5-1 Trastevere
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Gallipoli 0-3 Gravina
14/04/2024 16:00 MS Bitonto 2-0 USD Palmese
14/04/2024 16:00 MS Paganese 1-2 Team Altamura
14/04/2024 16:00 MS Matera 2-0 Fidelis Andria
14/04/2024 16:00 MS Gelbison 0-3 Nardò
14/04/2024 16:00 MS Manfredonia 0-0 Rotonda
14/04/2024 16:00 MS Città di Fasano 1-2 Angri Calcio
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Siracusa 3-1 Castrovillari
14/04/2024 16:00 MS Igea Virtus 4-0 Locri 1909
14/04/2024 16:00 MS San Luca 0-1 Vibonese
14/04/2024 16:00 MS Licata 2-0 Ragusa
14/04/2024 16:00 MS Nuova Gioiese 2-2 Città Di Sant’Agata
14/04/2024 16:00 MS Acireale 1-1 Real Casalnuovo
14/04/2024 16:00 MS La Fenice Amaranto 5-0 Canicattì
14/04/2024 16:00 İptal Edildi Lamezia Terme - Akragas
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS AC Milan W 3-2 Napoli W
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:30 MS Atletico Uri 2-1 Nocerina
14/04/2024 15:30 MS San Marzano 1-1 Budoni
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:30 MS Portici 0-5 Trapani 1905
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS Giana Erminio 0-1 Triestina
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS Fermana 2-1 Lucchese
14/04/2024 15:00 MS Pineto 1-2 Juventus U23
14/04/2024 15:00 MS Olbia 0-3 Pescara
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
14/04/2024 14:00 MS Fiorentina U19 5-1 Torino U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
14/04/2024 13:30 MS Napoli 2-2 Frosinone
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
14/04/2024 13:30 MS Pomigliano 1-2 Como W
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
14/04/2024 11:45 MS Lazio U19 2-1 Lecce U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:45 MS Bologna 0-0 Monza
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
13/04/2024 21:45 MS Padova 2-0 Atalanta II
13/04/2024 21:45 MS Virtus Verona 1-2 Pergolettese
13/04/2024 19:30 MS Novara 2-0 Legnago Salus
13/04/2024 19:30 MS Alessandria 1-2 Pro Patria
13/04/2024 19:30 MS Pro Sesto 2-1 Lumezzane
13/04/2024 19:30 MS Trento 1-0 PRO Vercelli
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
13/04/2024 19:30 MS Potenza 0-3 Foggia
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
13/04/2024 19:00 MS Torino 0-0 Juventus
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:15 MS Lecco 1-0 Reggiana
13/04/2024 17:15 MS Cosenza 1-1 Palermo
13/04/2024 17:15 MS Parma 2-0 Spezia
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:15 MS Albinoleffe 0-0 Renate
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:15 MS Brindisi 2-0 Sorrento
13/04/2024 17:15 MS Monterosi 3-1 Giugliano
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:00 MS Lecce 1-0 Empoli
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:00 MS Verona U19 2-0 Monza U19
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:00 MS Boreale 1-4 Cavese
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:00 MS FeralpiSalò U19 4-3 Cittadella U19
13/04/2024 16:00 MS Padova U19 5-0 Reggiana U19
13/04/2024 16:00 MS Renate U19 2-1 Brescia U19
13/04/2024 16:00 MS Venezia U19 2-2 Cremonese U19
13/04/2024 16:00 MS Perugia U19 0-2 Cesena U19
13/04/2024 16:00 MS Vicenza U19 1-1 Udinese U19
13/04/2024 16:00 MS Parma U19 2-3 AlbinoLeffe U19
13/04/2024 16:00 MS SPAL U19 1-3 Como U19
13/04/2024 16:00 MS Bari U19 1-3 Virtus Entella U19
13/04/2024 16:00 MS Salernitana U19 2-2 Pescara U19
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:00 MS Sassuolo W 2-1 Inter Milano W
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
13/04/2024 15:30 MS Crotone U19 0-3 Napoli U19
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
13/04/2024 15:00 MS Cremonese 1-2 Ternana
13/04/2024 15:00 MS Sampdoria 0-1 Sudtirol
13/04/2024 15:00 MS Cittadella 0-0 Ascoli
13/04/2024 15:00 MS Como 2-1 Bari
13/04/2024 15:00 MS Pisa 3-1 Feralpisalo
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:00 MS Juventus U19 3-3 Roma U19
13/04/2024 14:00 MS Frosinone U19 3-1 Genoa U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:00 MS Palermo U19 1-1 Pisa U19
13/04/2024 13:30 MS Alessandria U19 1-1 Sudtirol U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
13/04/2024 12:00 MS Milan U19 3-2 Empoli U19
13/04/2024 12:00 MS Cagliari U19 3-1 Atalanta U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
13/04/2024 12:00 MS Ascoli U19 2-0 Monopoli U19
13/04/2024 12:00 MS Spezia U19 1-2 Cosenza U19
13/04/2024 12:00 MS Benevento U19 3-2 Ternana U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:45 MS Lazio 4-1 Salernitana
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:45 MS Arzignano Valchiampo 3-0 Fiorenzuola
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
12/04/2024 21:30 MS Modena 1-3 Catanzaro
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
12/04/2024 19:00 MS Sassuolo U19 0-3 Internazionale U19
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
10/04/2024 19:00 MS Pro Sesto 1-1 Vicenza Virtus
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
08/04/2024 21:45 MS Udinese 1-2 Inter
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
08/04/2024 21:45 MS Renate 2-0 Mantova
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
08/04/2024 21:45 MS Pescara 0-0 Virtus Entella
08/04/2024 21:45 MS Lucchese 1-1 Arezzo
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
08/04/2024 21:30 MS Benevento 0-0 Juve Stabia
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
08/04/2024 19:30 MS Sampdoria U19 2-0 Milan U19
08/04/2024 17:30 MS Torino U19 2-2 Verona U19
08/04/2024 15:30 MS Monza U19 1-0 Fiorentina U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
07/04/2024 21:45 MS Juventus 1-0 Fiorentina
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
07/04/2024 21:45 MS Triestina 0-1 Virtus Verona
07/04/2024 21:45 MS Atalanta II 4-1 Pro Patria
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
07/04/2024 21:45 MS Rimini 1-0 Vis Pesaro
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
07/04/2024 21:45 MS Turris 0-4 Avellino
07/04/2024 21:45 MS AZ Picerno 2-1 Audace Cerignola
07/04/2024 21:45 MS Crotone 1-2 Brindisi
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
07/04/2024 21:30 MS Trapani 1905 1-0 Siracusa
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
07/04/2024 19:30 MS Pergolettese 1-1 Arzignano Valchiampo
07/04/2024 19:30 MS Lumezzane 1-1 Padova
07/04/2024 19:30 MS Vicenza Virtus 2-1 Novara
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
07/04/2024 19:30 MS Spal 3-0 Gubbio
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
07/04/2024 19:30 MS Virtus Francavilla 1-0 Catania
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
07/04/2024 19:00 MS Verona 1-2 Genoa
07/04/2024 19:00 MS Cagliari 2-1 Atalanta
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:30 MS Chieri 1-1 Alcione
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:15 MS Ascoli 0-0 Venezia
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:15 MS Recanatese 4-1 Carrarese
07/04/2024 17:15 MS Juventus U23 1-2 Cesena
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:00 MS Trastevere 1-1 Latte Dolce
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:00 MS Gravina 1-0 Matera
07/04/2024 17:00 MS Fidelis Andria 2-1 Bitonto
07/04/2024 17:00 MS Casarano 1-1 Gallipoli
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:30 MS PDHAE 1-2 Ligorna
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:30 MS Team Altamura 2-1 Barletta
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:30 MS Akragas 1-1 Acireale
07/04/2024 16:30 MS Ragusa 4-0 Portici
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Monza 2-4 Napoli
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Castellanzese 2-5 Ponte San Pietro
07/04/2024 16:00 MS Varesina 0-2 Caldiero Terme
07/04/2024 16:00 MS Folgore Caratese 0-2 Desenzano Calvina
07/04/2024 16:00 MS Villa Valle 4-2 Crema
07/04/2024 16:00 MS USD Casatese 2-1 Pro Palazzolo
07/04/2024 16:00 MS Tritium 0-1 Arconatese
07/04/2024 16:00 MS Virtus Ciserano Bergamo 2-2 Club Milano
07/04/2024 16:00 MS Clivense 1-0 Caravaggio
07/04/2024 16:00 MS Real Calepina 0-0 Legnano
07/04/2024 16:00 MS Brusaporto 0-2 Piacenza
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Lavagnese 2-2 Vado
07/04/2024 16:00 MS Gozzano 1-0 Albenga
07/04/2024 16:00 MS Bra 1-0 Borgosesia
07/04/2024 16:00 MS Pinerolo 0-2 Fezzanese
07/04/2024 16:00 MS Sanremese 2-1 Alba Calcio
07/04/2024 16:00 MS Vogherese 0-0 Asti
07/04/2024 16:00 MS Derthona 0-1 Città di Varese
07/04/2024 16:00 MS Chisola 5-2 RG Ticino
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Treviso 2-0 Montebelluna
07/04/2024 16:00 MS Atletico Castegnato 1-1 Virtus Bolzano
07/04/2024 16:00 MS Clodiense 2-0 Bassano Virtus
07/04/2024 16:00 MS Montecchio Maggiore 0-0 Chions
07/04/2024 16:00 MS Breno 2-2 Luparense
07/04/2024 16:00 MS Este 3-0 Mori Santo Stefano
07/04/2024 16:00 MS Portosummaga 1-2 Adriese
07/04/2024 16:00 MS Mestre 1-1 Campodarsego
07/04/2024 16:00 MS Cjarlins Muzane 0-2 Dolomiti Bellunesi
İtalya Serie D - Girone D İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Victor San Marino 1-1 Calcio Certaldo
07/04/2024 16:00 MS Corticella 2-1 Imolese
07/04/2024 16:00 MS Sant'Angelo 0-2 Prato
07/04/2024 16:00 MS Aglianese 3-0 Sammaurese
07/04/2024 16:00 MS Lentigione 2-3 Borgo San Donnino
07/04/2024 16:00 MS Ravenna 3-0 Forli
07/04/2024 16:00 MS Sangiuliano City 2-1 Mezzolara
07/04/2024 16:00 MS Athletic Carpi 1-0 Progresso
07/04/2024 16:00 MS Fanfulla 3-0 Pistoiese
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Livorno 1-1 Montevarchi Calcio
07/04/2024 16:00 MS Sangiovannese 0-0 Figline
07/04/2024 16:00 MS Pianese 1-3 Grosseto
07/04/2024 16:00 MS Ponsacco 1-3 Seravezza
07/04/2024 16:00 MS Real Forte Querceta 2-0 Sansepolcro
07/04/2024 16:00 MS Sporting Trestina 1-1 Cenaia
07/04/2024 16:00 MS Poggibonsi 4-1 Gavorrano
07/04/2024 16:00 MS San Donato Tavarnelle 0-1 Orvietana Calcio
07/04/2024 16:00 MS Ghivizzano Borgo Mozzano 1-1 Tau Altopascio
İtalya Serie D - Girone F İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Tivoli 2-2 AJ Fano
07/04/2024 16:00 MS Chieti 3-0 Termoli Calcio
07/04/2024 16:00 MS Matese 2-1 San Nicolò
07/04/2024 16:00 MS Real Monterotondo Scalo 2-1 Sora
07/04/2024 16:00 MS Atletico Ascoli 3-1 Vastogirardi
07/04/2024 16:00 MS Roma City 3-0 Avezzano
07/04/2024 16:00 MS Vigor Senigallia 1-1 Fossombrone
07/04/2024 16:00 MS L'Aquila 1-0 Sambenedettese
07/04/2024 16:00 MS Città di Campobasso 3-1 United Riccione
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Budoni 3-0 CynthiAlbalonga
07/04/2024 16:00 MS Flaminia 1-0 San Marzano
07/04/2024 16:00 MS Ostia Mare 1-2 Anzio
07/04/2024 16:00 MS Ardea 1-0 Boreale
07/04/2024 16:00 MS Nocerina 0-1 Cassino
07/04/2024 16:00 MS Gladiator 1-2 Romana
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Nardò 5-0 Città di Fasano
07/04/2024 16:00 Ertelendi USD Palmese - Manfredonia
07/04/2024 16:00 MS Angri Calcio 0-0 Santa Maria Cilento
07/04/2024 16:00 MS Rotonda 0-1 Gelbison
07/04/2024 16:00 MS Martina Franca 3-1 Paganese
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 İptal Edildi Vibonese - Lamezia Terme
07/04/2024 16:00 MS Città Di Sant’Agata 3-0 Licata
07/04/2024 16:00 MS Castrovillari 2-1 San Luca
07/04/2024 16:00 MS Canicattì 4-1 Igea Virtus
07/04/2024 16:00 MS Real Casalnuovo 0-1 La Fenice Amaranto
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Torres 1-2 Fermana
07/04/2024 15:00 MS Pontedera 2-0 Ancona
07/04/2024 15:00 MS Perugia 3-0 Olbia
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Messina 2-1 Monterosi
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Sarrabus Ogliastra 0-1 Cavese
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
07/04/2024 14:00 MS Roma U19 4-0 Empoli U19
07/04/2024 14:00 MS Atalanta U19 1-0 Genoa U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
07/04/2024 13:30 MS Frosinone 0-0 Bologna
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
07/04/2024 12:00 MS Cagliari U19 0-1 Lazio U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
06/04/2024 21:45 MS Empoli 3-2 Torino
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
06/04/2024 19:30 MS Fiorenzuola 2-0 Alessandria
06/04/2024 19:30 MS Legnago Salus 2-2 Pro Sesto
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
06/04/2024 19:30 MS Taranto 2-0 Potenza
06/04/2024 19:30 MS Giugliano 0-1 SS Monopoli
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
06/04/2024 19:00 MS AS Roma 1-0 Lazio
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:15 MS Palermo 2-2 Sampdoria
06/04/2024 17:15 MS Catanzaro 1-2 Como
06/04/2024 17:15 MS Reggiana 0-2 Cittadella
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:15 MS PRO Vercelli 3-1 Albinoleffe
06/04/2024 17:15 MS Trento 0-0 Giana Erminio
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
06/04/2024 17:15 MS Sorrento 3-1 Latina
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
06/04/2024 16:00 MS AC Milan 3-0 Lecce
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
06/04/2024 16:00 MS Ischia 1-0 Atletico Uri
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
06/04/2024 16:00 MS Locri 1909 2-1 Sancataldese
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
06/04/2024 16:00 MS AlbinoLeffe U19 3-4 Vicenza U19
06/04/2024 16:00 MS Reggiana U19 0-1 Renate U19
06/04/2024 16:00 MS Udinese U19 5-0 FeralpiSalò U19
06/04/2024 16:00 MS Ternana U19 0-1 Palermo U19
06/04/2024 16:00 MS Cremonese U19 3-3 SPAL U19
06/04/2024 16:00 MS Sudtirol U19 1-1 Padova U19
06/04/2024 16:00 MS Cosenza U19 2-2 Salernitana U19
06/04/2024 16:00 MS Napoli U19 1-0 Perugia U19
06/04/2024 15:30 MS Cittadella U19 1-1 Brescia U19
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
06/04/2024 15:00 MS Feralpisalo 2-2 Cosenza
06/04/2024 15:00 MS Sudtirol 0-0 Parma
06/04/2024 15:00 MS Brescia 3-1 Pisa
06/04/2024 15:00 MS Spezia 1-1 Lecco
06/04/2024 15:00 MS Ternana 0-0 Modena
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
06/04/2024 14:00 MS Internazionale U19 1-0 Frosinone U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
06/04/2024 13:00 MS Monopoli U19 1-0 Bari U19
06/04/2024 12:30 MS Venezia U19 3-1 Alessandria U19
06/04/2024 12:15 MS Cesena U19 2-0 Benevento U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
06/04/2024 12:00 MS Lecce U19 1-1 Sassuolo U19
06/04/2024 12:00 MS Bologna U19 3-0 Juventus U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
06/04/2024 12:00 MS Como U19 2-3 Parma U19
06/04/2024 12:00 MS Pisa U19 1-1 Crotone U19
06/04/2024 12:00 MS Pescara U19 2-2 Spezia U19
06/04/2024 12:00 MS Virtus Entella U19 0-1 Ascoli U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
05/04/2024 21:45 MS Salernitana 2-2 Sassuolo
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
05/04/2024 21:45 MS Sestri Levante 0-2 Pineto
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
05/04/2024 21:45 MS Foggia 0-2 Casertana
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
05/04/2024 21:30 MS Bari 1-2 Cremonese
İtalya Coppa Italia Primavera İtalya - Coppa Italia Primavera ( Kupa Maçı )
04/04/2024 21:30 PEN Fiorentina U19 0-0
PS : 5-3
Torino U19
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
03/04/2024 22:00 MS Fiorentina 1-0 Atalanta
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
03/04/2024 21:30 MS Rimini 5-0 Olbia
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
03/04/2024 17:15 MS Triestina 1-1 Atalanta II
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:00 MS Varesina 0-3 Pro Palazzolo
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:00 MS Gozzano 1-2 Alcione
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:00 MS Montecchio Maggiore 1-2 Dolomiti Bellunesi
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:30 MS Juventus U23 2-0 Virtus Entella
İtalya Coppa Italia İtalya - Coppa Italia ( Kupa Maçı )
02/04/2024 22:00 MS Juventus 2-0 Lazio
İtalya Coppa Italia Serie C İtalya - Coppa Italia Serie C ( Kupa Maçı )
02/04/2024 21:30 USB Catania 4-2 Padova
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
01/04/2024 21:45 MS Inter 2-0 Empoli
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
01/04/2024 21:30 MS Sampdoria 4-1 Ternana
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
01/04/2024 19:00 MS Lecce 0-0 AS Roma
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
01/04/2024 19:00 MS Cremonese 0-1 Feralpisalo
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
01/04/2024 16:00 MS Sassuolo 1-1 Udinese
01/04/2024 16:00 MS Cagliari 1-1 Verona
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
01/04/2024 16:00 MS Como 2-0 Sudtirol
01/04/2024 16:00 MS Parma 0-2 Catanzaro
01/04/2024 16:00 MS Spezia 2-1 Ascoli
01/04/2024 16:00 MS Cosenza 1-2 Brescia
01/04/2024 16:00 MS Lecco 1-1 Cittadella
01/04/2024 16:00 MS Pisa 4-3 Palermo
01/04/2024 16:00 MS Venezia 2-3 Reggiana
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
01/04/2024 16:00 MS Genoa U19 1-0 Monza U19
01/04/2024 14:00 MS Verona U19 1-4 Roma U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
01/04/2024 13:30 MS Bologna 3-0 Salernitana
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
01/04/2024 13:30 MS Modena 1-1 Bari
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
01/04/2024 12:00 MS Juventus U19 0-1 Milan U19
01/04/2024 12:00 MS Lazio U19 2-1 Sampdoria U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
30/03/2024 22:45 MS Fiorentina 1-2 AC Milan
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
30/03/2024 22:45 MS Alessandria 1-1 PRO Vercelli
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
30/03/2024 22:45 MS Pineto 0-0 Recanatese
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
30/03/2024 22:45 MS Avellino 6-1 AZ Picerno
30/03/2024 22:45 MS Brindisi 2-0 Virtus Francavilla
30/03/2024 22:45 MS Audace Cerignola 0-0 Turris
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
30/03/2024 20:30 MS Mantova 1-1 Atalanta II
30/03/2024 20:30 MS Giana Erminio 2-0 Fiorenzuola
30/03/2024 20:30 MS Virtus Verona 0-0 Renate
30/03/2024 20:30 MS Pro Patria 1-1 Legnago Salus
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
30/03/2024 20:30 MS Potenza 2-2 Crotone
30/03/2024 20:30 MS Latina 3-0 Foggia
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
30/03/2024 20:00 MS Lazio 1-0 Juventus
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
30/03/2024 20:00 MS Como W 1-4 AC Milan W
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
30/03/2024 18:15 MS Novara 1-1 Lumezzane
30/03/2024 18:15 MS Arzignano Valchiampo 1-2 Triestina
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
30/03/2024 18:15 MS Cesena 1-0 Pescara
30/03/2024 18:15 MS Ancona 0-0 Spal
30/03/2024 18:15 MS Virtus Entella 3-1 Pontedera
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
30/03/2024 18:15 MS Juve Stabia 4-1 Messina
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS Genoa 1-1 Frosinone
30/03/2024 17:00 MS Torino 1-0 Monza
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS Fiorentina U19 1-4 Atalanta U19
30/03/2024 17:00 MS Frosinone U19 0-0 Bologna U19
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS Bari U19 1-2 Cosenza U19
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS Juventus W 4-0 Fiorentina W
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
30/03/2024 16:30 MS Dolomiti Bellunesi 3-0 Treviso
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
30/03/2024 16:30 MS Padova U19 1-1 Venezia U19
30/03/2024 16:30 MS Renate U19 0-1 Como U19
30/03/2024 16:30 MS Spezia U19 3-0 Pisa U19
30/03/2024 16:30 MS Parma U19 2-5 Cremonese U19
30/03/2024 16:30 MS Ascoli U19 4-0 Ternana U19
30/03/2024 16:30 MS FeralpiSalò U19 0-2 Sudtirol U19
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
30/03/2024 16:00 MS Albinoleffe 2-2 Trento
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
30/03/2024 16:00 MS Arezzo 0-1 Juventus U23
30/03/2024 16:00 MS Olbia 1-2 Sestri Levante
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
30/03/2024 16:00 MS Monterosi 1-1 Benevento
30/03/2024 16:00 MS Casertana 1-0 Taranto
30/03/2024 16:00 MS SS Monopoli 1-0 Sorrento
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
30/03/2024 15:30 MS Palermo U19 0-1 Napoli U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
30/03/2024 15:00 MS Empoli U19 2-2 Torino U19
30/03/2024 15:00 MS Sassuolo U19 2-2 Cagliari U19
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
30/03/2024 14:30 MS Napoli 0-3 Atalanta
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
30/03/2024 14:30 MS Napoli W 2-0 Sampdoria W
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
30/03/2024 13:45 MS Alessandria U19 1-2 Reggiana U19
30/03/2024 13:00 MS Crotone U19 0-3 Benevento U19
30/03/2024 13:00 MS Pescara U19 1-1 Cesena U19
30/03/2024 13:00 MS Perugia U19 3-3 Virtus Entella U19
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
30/03/2024 12:45 MS Internazionale U19 0-1 Lecce U19
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
29/03/2024 20:30 MS Inter Milano W 1-2 Roma W
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
29/03/2024 17:30 MS Virtus Bolzano 2-1 Este
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
29/03/2024 17:30 MS Cittadella U19 2-1 Udinese U19
29/03/2024 17:00 MS Brescia U19 0-1 AlbinoLeffe U19
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
29/03/2024 16:30 MS Campodarsego 0-1 Clodiense
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
29/03/2024 16:30 MS SPAL U19 0-1 Vicenza U19
29/03/2024 16:30 MS Salernitana U19 3-1 Monopoli U19
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
28/03/2024 22:45 MS Padova 2-1 Pergolettese
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
28/03/2024 22:45 MS Fermana 3-2 Rimini
28/03/2024 22:45 MS Vis Pesaro 1-3 Lucchese
28/03/2024 22:45 MS Gubbio 1-0 Torres
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
28/03/2024 22:45 MS Catania 2-3 Giugliano
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
28/03/2024 22:30 MS Carrarese 1-0 Perugia
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
28/03/2024 22:00 MS Pro Palazzolo 1-0 Real Calepina
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
28/03/2024 20:00 MS Grosseto 2-2 Ponsacco
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
28/03/2024 18:00 MS Angri Calcio 0-3 Martina Franca
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
28/03/2024 18:00 MS Sancataldese 0-0 Canicattì
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:30 MS Ligorna 2-1 Chieri
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:30 MS Città di Fasano 1-2 Team Altamura
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:00 MS Città di Varese 2-1 Sanremese
28/03/2024 17:00 MS Fezzanese 3-1 Alba Calcio
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:00 MS San Donato Tavarnelle 0-1 Pianese
İtalya Serie D - Girone F İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:00 MS San Nicolò 1-2 Real Monterotondo Scalo
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:00 MS Cassino 2-3 Ostia Mare
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:00 MS Gallipoli 2-3 USD Palmese
28/03/2024 17:00 MS Manfredonia 1-0 Nardò
28/03/2024 17:00 MS Matera 0-1 Rotonda
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:00 MS Igea Virtus 3-1 Real Casalnuovo
28/03/2024 17:00 MS Acireale 1-0 Vibonese
28/03/2024 17:00 MS San Luca 0-0 Trapani 1905
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:30 MS Caldiero Terme 2-1 Piacenza
28/03/2024 16:30 MS Desenzano Calvina 2-1 Villa Valle
28/03/2024 16:30 MS Arconatese 1-3 Virtus Ciserano Bergamo
28/03/2024 16:30 MS Caravaggio 1-1 USD Casatese
28/03/2024 16:30 MS Ponte San Pietro 1-0 Clivense
28/03/2024 16:30 MS Club Milano 2-1 Varesina
28/03/2024 16:30 MS Legnano 1-0 Brusaporto
28/03/2024 16:30 MS Crema 0-2 Castellanzese
28/03/2024 16:30 MS Tritium 0-0 Folgore Caratese
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:30 MS Vado 2-3 Chisola
28/03/2024 16:30 MS Borgosesia 0-2 Gozzano
28/03/2024 16:30 MS Albenga 1-1 Pinerolo
28/03/2024 16:30 MS Alcione 3-1 Vogherese
28/03/2024 16:30 MS Asti 2-1 Derthona
28/03/2024 16:30 MS Bra 1-1 Lavagnese
28/03/2024 16:30 MS RG Ticino 5-2 PDHAE
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:30 MS Montebelluna 0-0 Atletico Castegnato
28/03/2024 16:30 MS Luparense 1-2 Chions
28/03/2024 16:30 MS Portosummaga 0-3 Mestre
28/03/2024 16:30 MS Mori Santo Stefano 1-2 Breno
28/03/2024 16:30 MS Adriese 0-0 Cjarlins Muzane
28/03/2024 16:30 MS Bassano Virtus 4-5 Montecchio Maggiore
İtalya Serie D - Girone D İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:30 MS Imolese 2-0 Fanfulla
28/03/2024 16:30 MS Mezzolara 0-4 Ravenna
28/03/2024 16:30 MS Calcio Certaldo 1-0 Sant'Angelo
28/03/2024 16:30 MS Sammaurese 1-0 Victor San Marino
28/03/2024 16:30 MS Aglianese 1-2 Athletic Carpi
28/03/2024 16:30 MS Forli 1-3 Lentigione
28/03/2024 16:30 MS Prato 1-0 Sangiuliano City
28/03/2024 16:30 MS Borgo San Donnino 1-0 Pistoiese
28/03/2024 16:30 MS Progresso 2-0 Corticella
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:30 MS Gavorrano 1-1 Figline
28/03/2024 16:30 MS Sansepolcro 0-1 Poggibonsi
28/03/2024 16:30 MS Seravezza 1-4 Sangiovannese
28/03/2024 16:30 MS Tau Altopascio 4-0 Sporting Trestina
28/03/2024 16:30 MS Cenaia 1-1 Livorno
28/03/2024 16:30 MS Montevarchi Calcio 3-2 Real Forte Querceta
İtalya Serie D - Girone F İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:30 MS Sambenedettese 1-1 Chieti
28/03/2024 16:30 MS Vastogirardi 1-0 Matese
28/03/2024 16:30 MS Tivoli 0-2 Roma City
28/03/2024 16:30 MS AJ Fano 1-1 Atletico Ascoli