Makedonya Futbol Ligleri, Makedonya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Makedonya Cup Makedonya - Cup ( Kupa Maçı )
19/05/2021 20:00 PEN Akademija Pandev 0-0
PS : 3-4
Sileks
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
16/05/2021 17:00 MS Pelister 2-0 Belasica
16/05/2021 17:00 MS Renova 1-1 FK Rabotnicki
16/05/2021 17:00 MS Vardar Skopje 0-2 Makedonija GjP
16/05/2021 17:00 MS Akademija Pandev 3-1 Borec
16/05/2021 17:00 MS Sileks 0-1 Struga
16/05/2021 17:00 MS Shkendija 1-1 Shkupi 1927
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS Sasa 3-0 Rosoman
15/05/2021 17:00 MS Pobeda 2-2 Kozuv Gevgelija
15/05/2021 17:00 MS Bregalnica Štip 5-0 Tikveš
15/05/2021 17:00 MS Labunishta 1-0 Ohrid
15/05/2021 17:00 MS Kadino 2-2 KF Gostivari
15/05/2021 17:00 MS Plačkovica 2-0 Osogovo
15/05/2021 17:00 MS Sloga Vinica 1-0 Pehchevo
15/05/2021 17:00 MS Drita 3-4 Korab Debar
15/05/2021 17:00 MS Skopje 3-0 Veleshta
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
09/05/2021 17:00 MS Shkupi 1927 0-0 Pelister
09/05/2021 17:00 MS Struga 1-0 Vardar Skopje
09/05/2021 17:00 MS Borec 2-0 Renova
09/05/2021 17:00 MS Makedonija GjP 3-4 Shkendija
09/05/2021 17:00 MS FK Rabotnicki 3-1 Sileks
09/05/2021 17:00 MS Belasica 0-2 Akademija Pandev
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 MS Pehchevo 1-2 Bregalnica Štip
08/05/2021 17:00 MS Osogovo 0-1 Pobeda
08/05/2021 17:00 MS KF Gostivari 2-4 Skopje
08/05/2021 17:00 MS Korab Debar 3-0 Labunishta
08/05/2021 17:00 MS Veleshta 2-1 Velazerimi 77
08/05/2021 17:00 MS Tikveš 3-1 Sasa
08/05/2021 17:00 MS Kozuv Gevgelija 0-2 Sloga Vinica
08/05/2021 17:00 MS Rosoman 0-1 Plačkovica
08/05/2021 17:00 MS Ohrid 3-0 Kadino
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
01/05/2021 14:00 MS Pelister 3-1 Akademija Pandev
01/05/2021 14:00 MS Sileks 1-1 Borec
01/05/2021 14:00 MS Shkendija 0-2 Struga
01/05/2021 14:00 MS Renova 3-1 Belasica
01/05/2021 14:00 MS Vardar Skopje 1-3 FK Rabotnicki
01/05/2021 14:00 MS Shkupi 1927 0-0 Makedonija GjP
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
01/05/2021 14:00 MS Pobeda 3-1 Rosoman
01/05/2021 14:00 MS Bregalnica Štip 3-0 Kozuv Gevgelija
01/05/2021 14:00 MS Velazerimi 77 2-2 Drita
01/05/2021 14:00 MS Skopje 2-0 Ohrid
01/05/2021 14:00 MS Sasa 1-2 Plačkovica
01/05/2021 14:00 MS Sloga Vinica 4-1 Osogovo
01/05/2021 14:00 MS Tikveš 3-1 Pehchevo
01/05/2021 14:00 MS Kadino 3-0 Korab Debar
01/05/2021 14:00 MS Veleshta 0-1 KF Gostivari
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
28/04/2021 14:00 MS Makedonija GjP 3-0 Pelister
28/04/2021 14:00 MS FK Rabotnicki 3-5 Shkendija
28/04/2021 14:00 MS Belasica 1-3 Sileks
28/04/2021 14:00 MS Struga 0-0 Shkupi 1927
28/04/2021 14:00 MS Borec 2-0 Vardar Skopje
28/04/2021 14:00 MS Akademija Pandev 1-1 Renova
25/04/2021 14:00 MS Vardar Skopje 1-0 Belasica
25/04/2021 14:00 MS Shkupi 1927 2-0 FK Rabotnicki
25/04/2021 14:00 MS Pelister 1-0 Renova
25/04/2021 14:00 MS Shkendija 3-1 Borec
25/04/2021 14:00 MS Makedonija GjP 2-3 Struga
24/04/2021 14:00 MS Sileks 3-2 Akademija Pandev
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
24/04/2021 14:00 MS Pehchevo 1-1 Sasa
24/04/2021 14:00 MS Osogovo 0-2 Bregalnica Štip
24/04/2021 14:00 MS Plačkovica 1-3 Pobeda
24/04/2021 14:00 MS Ohrid 1-0 Veleshta
24/04/2021 14:00 MS Drita 1-0 Labunishta
24/04/2021 14:00 MS Kozuv Gevgelija 0-2 Tikveš
24/04/2021 14:00 MS Rosoman 1-2 Sloga Vinica
24/04/2021 14:00 MS KF Gostivari 1-1 Velazerimi 77
24/04/2021 14:00 MS Korab Debar 1-2 Skopje
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
18/04/2021 14:00 MS Belasica 0-3 Shkendija
18/04/2021 14:00 MS FK Rabotnicki 2-2 Makedonija GjP
18/04/2021 14:00 MS Akademija Pandev 3-0 Vardar Skopje
18/04/2021 14:00 MS Struga 3-0 Pelister
18/04/2021 14:00 MS Borec 0-1 Shkupi 1927
17/04/2021 14:00 MS Renova 2-1 Sileks
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 MS Kadino 2-1 Drita
17/04/2021 14:00 MS Sasa 2-1 Pobeda
17/04/2021 14:00 MS Bregalnica Štip 5-1 Rosoman
17/04/2021 14:00 MS Pehchevo 1-0 Kozuv Gevgelija
17/04/2021 14:00 MS Velazerimi 77 0-1 Labunishta
17/04/2021 14:00 MS KF Gostivari 1-1 Ohrid
17/04/2021 14:00 MS Sloga Vinica 1-1 Plačkovica
17/04/2021 14:00 MS Tikveš 3-0 Osogovo
17/04/2021 14:00 MS Veleshta 3-2 Korab Debar
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
14/04/2021 14:00 MS Pelister 3-2 Sileks
14/04/2021 14:00 MS Shkendija 1-0 Akademija Pandev
14/04/2021 14:00 MS Makedonija GjP 2-1 Borec
14/04/2021 14:00 MS Vardar Skopje 1-1 Renova
14/04/2021 14:00 MS Shkupi 1927 0-1 Belasica
14/04/2021 14:00 MS Struga 1-1 FK Rabotnicki
11/04/2021 14:00 MS Belasica 0-2 Makedonija GjP
11/04/2021 14:00 MS Renova 0-3 Shkendija
11/04/2021 14:00 MS Borec 0-1 Struga
11/04/2021 14:00 MS Akademija Pandev 0-1 Shkupi 1927
11/04/2021 14:00 MS Sileks 6-0 Vardar Skopje
10/04/2021 14:00 MS FK Rabotnicki 3-1 Pelister
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:00 MS Kozuv Gevgelija 1-0 Sasa
10/04/2021 14:00 MS Rosoman 1-1 Tikveš
10/04/2021 14:00 MS Pobeda 0-0 Sloga Vinica
10/04/2021 14:00 MS Korab Debar 2-0 KF Gostivari
10/04/2021 14:00 MS Labunishta 1-0 Kadino
10/04/2021 14:00 MS Osogovo 0-1 Pehchevo
10/04/2021 14:00 MS Plačkovica 0-2 Bregalnica Štip
10/04/2021 14:00 MS Ohrid 2-1 Velazerimi 77
10/04/2021 14:00 MS Drita 3-2 Skopje
Makedonya Cup Makedonya - Cup ( Kupa Maçı )
07/04/2021 14:00 MS Struga 0-1 Sileks
06/04/2021 14:00 MS Makedonija GjP 1-3 Akademija Pandev
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
04/04/2021 16:00 MS Shkendija 2-1 Sileks
04/04/2021 16:00 MS Struga 3-1 Belasica
04/04/2021 16:00 MS Pelister 2-0 Vardar Skopje
04/04/2021 16:00 MS Shkupi 1927 1-2 Renova
04/04/2021 16:00 MS FK Rabotnicki 2-1 Borec
03/04/2021 16:00 MS Makedonija GjP 1-2 Akademija Pandev
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
03/04/2021 16:00 MS Pehchevo 2-1 Rosoman
03/04/2021 16:00 MS Velazerimi 77 1-1 Kadino
03/04/2021 16:00 MS Veleshta 2-1 Drita
03/04/2021 16:00 MS Bregalnica Štip 3-1 Pobeda
03/04/2021 16:00 MS Tikveš 4-1 Plačkovica
03/04/2021 16:00 MS Kozuv Gevgelija 0-1 Osogovo
03/04/2021 16:00 MS Skopje 2-1 Labunishta
03/04/2021 16:00 MS Ohrid 1-1 Korab Debar
03/04/2021 16:00 MS Sasa 1-0 Sloga Vinica
27/03/2021 17:00 MS Plačkovica 0-2 Pehchevo
27/03/2021 17:00 MS Korab Debar 0-0 Velazerimi 77
27/03/2021 17:00 MS Pobeda 0-1 Tikveš
27/03/2021 17:00 MS Drita 2-2 KF Gostivari
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
21/03/2021 17:00 MS Borec 0-0 Pelister
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
21/03/2021 17:00 MS Osogovo 0-2 Sasa
21/03/2021 17:00 MS Labunishta 2-1 Veleshta
21/03/2021 17:00 MS Rosoman 1-4 Kozuv Gevgelija
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:00 MS Belasica 1-1 FK Rabotnicki
20/03/2021 17:00 MS Renova 1-2 Makedonija GjP
20/03/2021 17:00 MS Vardar Skopje 1-6 Shkendija
20/03/2021 17:00 MS Akademija Pandev 1-0 Struga
20/03/2021 17:00 MS Sileks 1-3 Shkupi 1927
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:00 MS Sloga Vinica 1-2 Bregalnica Štip
20/03/2021 17:00 MS Kadino 0-0 Skopje