Makedonya Futbol Ligleri, Makedonya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
05/12/2020 15:00 - Drita - Veleshta
05/12/2020 15:00 - Bregalnica Štip - Pehchevo
05/12/2020 15:00 - Kozuv Gevgelija - Rosoman
05/12/2020 15:00 - Vardar Forino - Ohrid
05/12/2020 15:00 - Velazerimi 77 - Labunishta
05/12/2020 15:00 - Skopje - KF Gostivari
05/12/2020 15:00 - Tikveš - Sloga Vinica
05/12/2020 15:00 - Osogovo - Pobeda
05/12/2020 15:00 - Plačkovica - Sasa
05/12/2020 15:00 - Kadino - Korab Debar
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
02/12/2020 15:00 MS Shkendija 5-0 Makedonija GjP
02/12/2020 15:00 MS Sileks 1-0 Vardar Skopje
02/12/2020 15:00 MS Borec 2-1 Struga
02/12/2020 15:00 MS Shkupi 1927 3-1 Belasica
02/12/2020 15:00 MS FK Rabotnicki 1-0 Pelister
02/12/2020 15:00 MS Akademija Pandev 0-1 Renova
29/11/2020 15:00 MS Struga 1-1 Shkendija
29/11/2020 15:00 MS Pelister 1-2 Sileks
29/11/2020 15:00 MS Makedonija GjP 0-0 Shkupi 1927
29/11/2020 15:00 MS Renova 1-0 Borec
29/11/2020 15:00 MS Belasica 2-2 FK Rabotnicki
28/11/2020 15:00 MS Vardar Skopje 2-0 Akademija Pandev
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:00 MS Pobeda 1-2 Kozuv Gevgelija
28/11/2020 15:00 MS Bregalnica Štip 1-1 Tikveš
28/11/2020 15:00 MS KF Gostivari 2-1 Drita
28/11/2020 15:00 MS Ohrid 1-0 Velazerimi 77
28/11/2020 15:00 MS Korab Debar 0-1 Veleshta
28/11/2020 15:00 MS Rosoman 0-1 Plačkovica
28/11/2020 15:00 MS Sloga Vinica 3-0 Osogovo
28/11/2020 15:00 MS Pehchevo 0-0 Sasa
28/11/2020 15:00 MS Labunishta 1-2 Skopje
28/11/2020 15:00 MS Kadino 1-1 Vardar Forino
25/11/2020 15:00 MS Drita 0-0 Labunishta
25/11/2020 15:00 MS Veleshta 2-1 KF Gostivari
25/11/2020 15:00 MS Kozuv Gevgelija 0-0 Sloga Vinica
25/11/2020 15:00 MS Tikveš 1-4 Pehchevo
25/11/2020 15:00 MS Velazerimi 77 1-0 Kadino
25/11/2020 15:00 MS Skopje 2-1 Ohrid
25/11/2020 15:00 MS Vardar Forino 0-1 Korab Debar
25/11/2020 15:00 MS Osogovo 1-3 Bregalnica Štip
25/11/2020 15:00 MS Plačkovica 0-0 Pobeda
25/11/2020 15:00 MS Sasa 5-0 Rosoman
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Akademija Pandev 3-2 Pelister
22/11/2020 15:00 MS Struga 1-0 Renova
22/11/2020 15:00 MS FK Rabotnicki 1-3 Makedonija GjP
22/11/2020 15:00 MS Sileks 0-1 Belasica
22/11/2020 15:00 MS Shkendija 1-1 Shkupi 1927
21/11/2020 15:00 MS Borec 0-2 Vardar Skopje
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Sloga Vinica 3-0 Plačkovica
21/11/2020 15:00 MS Bregalnica Štip 3-0 Kozuv Gevgelija
21/11/2020 15:00 MS Korab Debar 1-1 KF Gostivari
21/11/2020 15:00 MS Labunishta 2-3 Veleshta
21/11/2020 15:00 Ertelendi Vardar Forino - Velazerimi 77
21/11/2020 15:00 MS Pehchevo 3-0 Rosoman
21/11/2020 15:00 MS Pobeda 2-2 Sasa
21/11/2020 15:00 MS Tikveš 3-1 Osogovo
21/11/2020 15:00 MS Ohrid 5-0 Drita
21/11/2020 15:00 MS Kadino 0-1 Skopje
14/11/2020 15:00 MS Sasa 2-0 Sloga Vinica
14/11/2020 15:00 MS Skopje 6-0 Vardar Forino
14/11/2020 15:00 MS Drita 1-1 Kadino
14/11/2020 15:00 MS KF Gostivari 3-0 Labunishta
14/11/2020 15:00 MS Osogovo 1-0 Pehchevo
14/11/2020 15:00 MS Rosoman 1-2 Pobeda
14/11/2020 15:00 MS Velazerimi 77 2-0 Korab Debar
14/11/2020 15:00 MS Veleshta 0-0 Ohrid
14/11/2020 15:00 MS Kozuv Gevgelija 1-1 Tikveš
14/11/2020 15:00 MS Plačkovica 1-3 Bregalnica Štip
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS Sileks 0-3 Makedonija GjP
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS Tikveš 5-1 Plačkovica
08/11/2020 15:30 MS Korab Debar 1-0 Labunishta
08/11/2020 15:30 MS Kadino 0-0 Veleshta
08/11/2020 15:30 MS Velazerimi 77 1-0 Skopje
08/11/2020 15:30 MS Pehchevo 1-0 Pobeda
08/11/2020 15:30 MS Osogovo 0-0 Kozuv Gevgelija
08/11/2020 15:30 MS Ohrid 1-0 KF Gostivari
08/11/2020 15:30 MS Vardar Forino 0-0 Drita
08/11/2020 15:30 MS Sloga Vinica 1-1 Rosoman
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS Borec 3-0 Pelister
07/11/2020 15:30 MS Struga 2-2 Vardar Skopje
07/11/2020 15:30 MS Renova 1-3 Shkendija
07/11/2020 15:30 MS Akademija Pandev 1-2 Belasica
07/11/2020 15:30 MS FK Rabotnicki 2-2 Shkupi 1927
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS Bregalnica Štip 3-0 Sasa
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:30 MS Makedonija GjP 3-1 Akademija Pandev
25/10/2020 16:30 MS Pelister 1-1 Struga
25/10/2020 16:30 MS Shkendija 1-1 FK Rabotnicki
25/10/2020 16:30 MS Belasica 2-2 Borec
25/10/2020 16:30 MS Vardar Skopje 3-3 Renova
24/10/2020 15:30 MS Shkupi 1927 1-0 Sileks
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 MS Osogovo 1-1 Plačkovica
24/10/2020 15:30 MS Bregalnica Štip 6-1 Rosoman
24/10/2020 15:30 MS Sloga Vinica 2-0 Pobeda
24/10/2020 15:30 MS Vardar Forino 3-2 Veleshta
24/10/2020 15:30 MS Skopje 1-0 Korab Debar
24/10/2020 15:30 MS Tikveš 3-0 Sasa
24/10/2020 15:30 MS Kozuv Gevgelija 2-1 Pehchevo
24/10/2020 15:30 MS Velazerimi 77 3-2 Drita
24/10/2020 15:30 MS Kadino 3-0 KF Gostivari
24/10/2020 15:30 MS Ohrid 1-0 Labunishta
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Renova 0-0 Pelister
18/10/2020 15:30 MS Struga 3-0 Belasica
18/10/2020 15:30 MS Akademija Pandev 0-1 Shkupi 1927
18/10/2020 15:30 MS Borec 2-1 Makedonija GjP
18/10/2020 15:30 MS Sileks 4-3 FK Rabotnicki
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Labunishta 1-0 Kadino
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 MS Vardar Skopje 1-5 Shkendija
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 MS KF Gostivari 1-0 Vardar Forino
17/10/2020 15:30 MS Veleshta 2-1 Velazerimi 77
17/10/2020 15:30 MS Pobeda 1-2 Bregalnica Štip
17/10/2020 15:30 MS Pehchevo 1-1 Sloga Vinica
17/10/2020 15:30 MS Plačkovica 1-1 Kozuv Gevgelija
17/10/2020 15:30 MS Korab Debar 1-0 Ohrid
17/10/2020 15:30 MS Drita 0-0 Skopje
17/10/2020 15:30 MS Rosoman 0-4 Tikveš
17/10/2020 15:30 MS Sasa 0-0 Osogovo
10/10/2020 16:00 MS Kozuv Gevgelija 1-1 Sasa
10/10/2020 16:00 MS Osogovo 5-4 Rosoman
10/10/2020 16:00 MS Bregalnica Štip 6-1 Sloga Vinica
10/10/2020 16:00 MS Drita 1-1 Korab Debar
10/10/2020 16:00 MS Vardar Forino 5-0 Labunishta
10/10/2020 16:00 MS Plačkovica 0-1 Pehchevo
10/10/2020 16:00 MS Tikveš 3-0 Pobeda
10/10/2020 16:00 MS Skopje 1-1 Veleshta
10/10/2020 16:00 MS Velazerimi 77 0-1 KF Gostivari
10/10/2020 16:00 MS Kadino 1-0 Ohrid
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Pelister 1-1 Vardar Skopje
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Sasa 1-0 Plačkovica
04/10/2020 16:00 MS Korab Debar 2-0 Kadino
04/10/2020 16:00 MS KF Gostivari 2-0 Skopje
04/10/2020 16:00 MS Sloga Vinica 1-3 Tikveš
04/10/2020 16:00 MS Pobeda 1-1 Osogovo
04/10/2020 16:00 MS Rosoman 1-2 Kozuv Gevgelija
04/10/2020 16:00 MS Ohrid 1-0 Vardar Forino
04/10/2020 16:00 MS Labunishta 1-2 Velazerimi 77
04/10/2020 16:00 MS Veleshta 1-0 Drita
04/10/2020 16:00 MS Pehchevo 0-1 Bregalnica Štip
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS FK Rabotnicki 0-0 Akademija Pandev
03/10/2020 16:00 MS Shkupi 1927 3-0 Borec
03/10/2020 16:00 MS Belasica 1-1 Renova
03/10/2020 16:00 MS Shkendija 1-1 Sileks
03/10/2020 16:00 MS Makedonija GjP 2-0 Struga
27/09/2020 16:00 MS Vardar Skopje 3-1 Belasica
27/09/2020 16:00 MS Renova 1-3 Makedonija GjP
27/09/2020 16:00 MS Struga 2-0 Shkupi 1927
27/09/2020 16:00 MS Akademija Pandev 1-0 Sileks
27/09/2020 16:00 MS Pelister 1-3 Shkendija
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Vardar Forino 0-4 Kadino
26/09/2020 16:30 MS Kozuv Gevgelija 2-1 Pobeda
26/09/2020 16:30 MS Tikveš 1-1 Bregalnica Štip
26/09/2020 16:30 MS Drita 1-3 KF Gostivari
26/09/2020 16:30 MS Velazerimi 77 0-0 Ohrid
26/09/2020 16:30 MS Veleshta 1-1 Korab Debar
26/09/2020 16:30 MS Plačkovica 3-0 Rosoman
26/09/2020 16:30 MS Osogovo 1-1 Sloga Vinica
26/09/2020 16:30 MS Sasa 2-3 Pehchevo
26/09/2020 16:30 MS Skopje 1-0 Labunishta
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Borec 0-0 FK Rabotnicki
20/09/2020 16:30 MS Sileks 1-2 Borec
20/09/2020 16:30 MS Shkupi 1927 4-3 Renova
20/09/2020 16:30 MS Shkendija 2-1 Akademija Pandev
20/09/2020 16:30 MS Belasica 0-2 Pelister
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS Labunishta 2-0 Drita
19/09/2020 20:00 MS Bregalnica Štip 1-1 Osogovo
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS FK Rabotnicki 1-1 Struga
19/09/2020 16:30 MS Makedonija GjP 2-1 Vardar Skopje
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Pobeda 0-0 Plačkovica
19/09/2020 16:30 MS Rosoman 3-2 Sasa
19/09/2020 16:30 MS Ohrid 0-1 Skopje
19/09/2020 16:30 MS KF Gostivari 1-1 Veleshta
19/09/2020 16:30 MS Sloga Vinica 1-1 Kozuv Gevgelija
19/09/2020 16:30 MS Pehchevo 0-3 Tikveš
19/09/2020 16:30 MS Kadino 0-1 Velazerimi 77
19/09/2020 16:30 MS Korab Debar 0-1 Vardar Forino
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Pelister 0-0 Makedonija GjP
13/09/2020 17:00 MS Renova 0-1 FK Rabotnicki
13/09/2020 17:00 MS Vardar Skopje 1-0 Shkupi 1927
13/09/2020 17:00 MS Borec 2-0 Akademija Pandev
12/09/2020 17:00 MS Belasica 0-3 Shkendija
12/09/2020 17:00 MS Struga 2-0 Sileks
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Veleshta 2-0 Labunishta
12/09/2020 17:00 MS Velazerimi 77 2-0 Vardar Forino
12/09/2020 17:00 MS Plačkovica 0-1 Sloga Vinica
12/09/2020 17:00 MS Kozuv Gevgelija 1-2 Bregalnica Štip
12/09/2020 17:00 MS KF Gostivari 1-0 Korab Debar
12/09/2020 17:00 MS Drita 0-0 Ohrid
12/09/2020 17:00 MS Skopje 1-0 Kadino
12/09/2020 17:00 MS Rosoman 2-2 Pehchevo
12/09/2020 17:00 MS Sasa 1-0 Pobeda
12/09/2020 17:00 MS Osogovo 0-3 Tikveš