Makedonya Second League Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Makedonya Second League
Makedonya Second League
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:00 MS Rosoman 0-1 Plačkovica
28/11/2020 15:00 MS Pobeda 1-2 Kozuv Gevgelija
28/11/2020 15:00 MS Sloga Vinica 3-0 Osogovo
28/11/2020 15:00 MS Bregalnica Štip 1-1 Tikveš
28/11/2020 15:00 MS Pehchevo 0-0 Sasa
28/11/2020 15:00 MS KF Gostivari 2-1 Drita
28/11/2020 15:00 MS Labunishta 1-2 Skopje
28/11/2020 15:00 MS Ohrid 1-0 Velazerimi 77
28/11/2020 15:00 MS Kadino 1-1 Vardar Forino
28/11/2020 15:00 MS Korab Debar 0-1 Veleshta
25/11/2020 15:00 MS Osogovo 1-3 Bregalnica Štip
25/11/2020 15:00 MS Kozuv Gevgelija 0-0 Sloga Vinica
25/11/2020 15:00 MS Plačkovica 0-0 Pobeda
25/11/2020 15:00 MS Tikveš 1-4 Pehchevo
25/11/2020 15:00 MS Sasa 5-0 Rosoman
25/11/2020 15:00 MS Velazerimi 77 1-0 Kadino
25/11/2020 15:00 MS Skopje 2-1 Ohrid
25/11/2020 15:00 MS Drita 0-0 Labunishta
25/11/2020 15:00 MS Vardar Forino 0-1 Korab Debar
25/11/2020 15:00 MS Veleshta 2-1 KF Gostivari
21/11/2020 15:00 MS Pehchevo 3-0 Rosoman
21/11/2020 15:00 MS Sloga Vinica 3-0 Plačkovica
21/11/2020 15:00 MS Pobeda 2-2 Sasa
21/11/2020 15:00 MS Bregalnica Štip 3-0 Kozuv Gevgelija
21/11/2020 15:00 MS Tikveš 3-1 Osogovo
21/11/2020 15:00 MS Korab Debar 1-1 KF Gostivari
21/11/2020 15:00 MS Ohrid 5-0 Drita
21/11/2020 15:00 MS Labunishta 2-3 Veleshta
21/11/2020 15:00 MS Kadino 0-1 Skopje
21/11/2020 15:00 Ertelendi Vardar Forino - Velazerimi 77
14/11/2020 15:00 MS Kozuv Gevgelija 1-1 Tikveš
14/11/2020 15:00 MS Osogovo 1-0 Pehchevo
14/11/2020 15:00 MS Plačkovica 1-3 Bregalnica Štip
14/11/2020 15:00 MS Sasa 2-0 Sloga Vinica
14/11/2020 15:00 MS Rosoman 1-2 Pobeda
14/11/2020 15:00 MS Skopje 6-0 Vardar Forino
14/11/2020 15:00 MS Velazerimi 77 2-0 Korab Debar
14/11/2020 15:00 MS Drita 1-1 Kadino
14/11/2020 15:00 MS Veleshta 0-0 Ohrid
14/11/2020 15:00 MS KF Gostivari 3-0 Labunishta
08/11/2020 15:30 MS Pehchevo 1-0 Pobeda
08/11/2020 15:30 MS Sloga Vinica 1-1 Rosoman
08/11/2020 15:30 MS Tikveš 5-1 Plačkovica
08/11/2020 15:30 MS Osogovo 0-0 Kozuv Gevgelija
08/11/2020 15:30 MS Korab Debar 1-0 Labunishta
08/11/2020 15:30 MS Ohrid 1-0 KF Gostivari
08/11/2020 15:30 MS Kadino 0-0 Veleshta
08/11/2020 15:30 MS Vardar Forino 0-0 Drita
08/11/2020 15:30 MS Velazerimi 77 1-0 Skopje
07/11/2020 15:30 MS Bregalnica Štip 3-0 Sasa


Makedonya Second League Puan Durumu

2020/2021 Second League: East Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Bregalnica Štip Bregalnica Štip 36
2 Tikveš Tikveš 31
3 Kozuv Gevgelija Kozuv Gevgelija 22
4 Sloga Vinica Sloga Vinica 20
5 Pehchevo Pehchevo 19
6 Sasa Sasa 16
7 Pobeda Pobeda 13
8 Osogovo Osogovo 13
9 Plačkovica Plačkovica 10
10 Rosoman Rosoman 8
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Second League: West Puan Durumu

Sıra Takım Puan
10/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Second League: West Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Skopje Skopje 30
2 KF Gostivari KF Gostivari 27
3 Veleshta Veleshta 26
4 Ohrid Ohrid 22
5 Velazerimi 77 Velazerimi 77 22
6 Korab Debar Korab Debar 21
7 Kadino Kadino 18
8 Vardar Forino Vardar Forino 13
9 Drita Drita 7
10 Labunishta Labunishta 7
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.