Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 21:00 | - | Deportivo Dongu | - | Caja Oblatos CFD | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 19:00 | - | Mazatlan FC U23 | - | Club Tijuana U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 19:00 | - | Correcaminos UAT II | - | Atlético Saltillo | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 18:00 | - | Club America U23 | - | Atlético San Luis U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 06:05 | MS | Dorados | 0-3 | Atlante FC | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 06:00 | MS | Monterrey W | 3-1 | Tijuana W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 04:05 | MS | Monarcas | 3-4 | Venados FC | |||
28/03/2024 06:05 | MS | Correcaminos Uat | 0-2 | Cimarrones | |||
28/03/2024 04:05 | MS | Leones Negros UDG | 2-4 | CA La Paz | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 18:00 | MS | Puebla U23 | 1-2 | Pachuca U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 06:05 | MS | Alebrijes de Oaxaca | 1-0 | Tepatitlán | |||
27/03/2024 04:05 | MS | Cancún | 1-1 | Tapatío | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/03/2024 02:00 | MS | Mexicali FC | 0-1 | Gavilanes FC Matamoros | |||
26/03/2024 05:00 | Ertelendi | Reboceros La Piedad | - | Petroleros de Salamanca | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
26/03/2024 04:00 | MS | Pachuca W | 4-0 | Santos Laguna W | |||
26/03/2024 02:00 | MS | Necaxa W | 1-4 | Juárez W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
25/03/2024 04:05 | MS | Cimarrones | 0-1 | Celaya | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/03/2024 01:00 | MS | Atlético Saltillo | 1-2 | Gavilanes FC Matamoros | |||
25/03/2024 01:00 | MS | Real Apodaca | 2-0 | Orgullo Reynosa | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
25/03/2024 00:45 | MS | América W | 2-1 | Atlético San Luis W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 21:00 | MS | Atlante FC | 0-0 | Monarcas | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 21:00 | MS | UA Zacatecas | 3-0 | Coras | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 20:00 | MS | Caja Oblatos CFD | 1-0 | Atlético Pachuca | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 06:05 | MS | Tlaxcala | 0-4 | Leones Negros UDG | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 06:00 | MS | Tigres UANL W | 1-0 | Guadalajara W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 06:00 | MS | Los Cabos United | 3-2 | Colima | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 04:05 | MS | Correcaminos Uat | 2-1 | Venados FC | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 04:00 | MS | FC Juarez | 4-3 | Puebla | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 04:00 | MS | Mazatlán W | 2-2 | Querétaro W | |||
24/03/2024 04:00 | MS | Atlas W | 0-1 | Monterrey W | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 03:00 | MS | Deportivo Ayense | 3-0 | Huracanes Izcalli | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 02:00 | MS | Toluca W | 0-0 | León W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 02:00 | MS | Mineros de Zacatecas | 3-1 | Dorados | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 02:00 | MS | Mexicali FC | 1-2 | Tritons Vallarta | |||
24/03/2024 02:00 | PEN | Irapuato | 2-2 PS : 1-0 |
Aguacateros de Peribán | |||
24/03/2024 02:00 | MS | Mineros de Fresnillo | 1-1 | Leones Negros | |||
24/03/2024 02:00 | MS | Sporting Canamy | 2-0 | Racing Porto Palmeiras | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 02:00 | - | Ciervos | - | CDM | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 01:00 | MS | Pioneros de Cancún | 0-1 | Escorpiones | |||
24/03/2024 01:00 | MS | Deportivo Zap | 0-2 | CDS Tampico Madero | |||
24/03/2024 01:00 | İptal Edildi | Yalmakan | - | Montañeses | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
24/03/2024 00:00 | MS | Tepatitlán | 0-4 | Tapatío | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 21:00 | MS | Pumas UNAM W | 3-3 | Puebla W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 21:00 | MS | San Juan de Aragón | 0-3 | Lobos ULMX | |||
23/03/2024 20:00 | MS | Deportiva Venados | 2-0 | Inter de Querétaro | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:00 | MS | Cañoneros Marina | 1-0 | Zitacuaro | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 06:06 | MS | Tijuana W | 0-2 | Cruz Azul W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 05:00 | MS | Durango | 1-1 | Tecos | |||
23/03/2024 04:30 | İptal Edildi | Calor de San Pedro | - | Chihuahua FC | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 04:05 | MS | CA La Paz | 2-1 | Alebrijes de Oaxaca | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 04:00 | PEN | Cimarrones de Sonora II | 3-3 PS : 0-1 |
Correcaminos UAT II | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 04:00 | MS | FC Santiago | 2-0 | Poza Rica | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 02:05 | MS | Inter Playa del Carmen | 3-1 | Tapachula | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 01:00 | MS | Artesanos Metepec | 3-0 | Chilpancingo | |||
23/03/2024 01:00 | MS | Aguacateros CDU | 5-0 | Deportivo Dongu | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
22/03/2024 04:05 | MS | Celaya | 1-2 | Monarcas | |||
21/03/2024 06:05 | MS | Dorados | 1-2 | Leones Negros UDG | |||
21/03/2024 04:05 | MS | Venados FC | 0-0 | Cimarrones | |||
21/03/2024 02:05 | MS | Cancún | 2-0 | Tepatitlán | |||
21/03/2024 02:05 | MS | Tapatío | 2-2 | Correcaminos Uat | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 18:00 | MS | Puebla U23 | 1-0 | Tigres UANL U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 06:05 | MS | Alebrijes de Oaxaca | 1-1 | Tlaxcala | |||
20/03/2024 04:05 | MS | Atlante FC | 3-1 | Mineros de Zacatecas | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
20/03/2024 02:00 | MS | Puebla W | 1-2 | Mazatlán W | |||
20/03/2024 02:00 | MS | Necaxa W | 2-1 | León W | |||
20/03/2024 02:00 | MS | Atlético San Luis W | 0-0 | Atlas W | |||
19/03/2024 06:10 | MS | Querétaro W | 2-1 | Santos Laguna W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 05:00 | Ertelendi | Chihuahua FC | - | Atlético Saltillo | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 04:06 | MS | Pachuca W | 4-0 | Toluca W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 02:00 | MS | Atlas | 1-2 | Monterrey | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 02:00 | MS | CDS Tampico Madero | 6-0 | San Juan de Aragón | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
18/03/2024 04:05 | MS | Guadalajara W | 2-1 | América W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
18/03/2024 04:05 | MS | CA La Paz | 1-1 | Correcaminos Uat | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
18/03/2024 04:00 | MS | Toluca | 3-0 | U.N.A.M. - Pumas | |||
18/03/2024 04:00 | MS | Atletico San Luis | 2-1 | Pachuca | |||
18/03/2024 02:00 | MS | Cruz Azul | 1-2 | Necaxa | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/03/2024 00:00 | MS | Coras | 0-1 | Real Apodaca | |||
17/03/2024 21:00 | MS | Montañeses | 2-1 | Deportivo Zap | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 18:00 | MS | Atlético San Luis U23 | 3-2 | Pachuca U23 | |||
17/03/2024 18:00 | MS | Atlas U23 | 1-2 | Monterrey U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 06:05 | MS | Guadalajara Chivas | 0-0 | Club America | |||
17/03/2024 04:00 | MS | Leon | 2-1 | Puebla | |||
17/03/2024 04:00 | MS | Tigres UANL | 5-1 | Mazatlán | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 04:00 | MS | Juárez W | 1-2 | Tijuana W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 04:00 | MS | Racing Porto Palmeiras | 0-2 | Inter Playa del Carmen | |||
17/03/2024 03:00 | MS | Lobos ULMX | 0-3 | Reboceros La Piedad | |||
17/03/2024 03:00 | MS | Gavilanes FC Matamoros | 1-1 | Cimarrones de Sonora II | |||
17/03/2024 02:00 | İptal Edildi | Escorpiones | - | Yalmakan | |||
17/03/2024 01:00 | MS | Aguacateros de Peribán | 2-3 | Deportiva Venados | |||
17/03/2024 01:00 | MS | Tritons Vallarta | 3-0 | Mineros de Fresnillo | |||
17/03/2024 01:00 | MS | Pioneros de Cancún | 2-4 | Tapachula | |||
17/03/2024 01:00 | MS | Inter de Querétaro | 1-7 | Sporting Canamy | |||
17/03/2024 01:00 | MS | Petroleros de Salamanca | 0-0 | Irapuato | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/03/2024 01:00 | MS | Zitacuaro | 0-1 | Ciervos | |||
17/03/2024 01:00 | MS | CDM | 0-3 | Deportivo Ayense | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 21:00 | MS | Pumas UNAM W | 4-2 | Cruz Azul W | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 21:00 | MS | Chilpancingo | 5-1 | Caja Oblatos CFD | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 20:00 | PEN | Leones Negros | 2-2 PS : 0-1 |
UA Zacatecas | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 19:00 | MS | Huracanes Izcalli | 1-1 | FC Santiago | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 18:00 | MS | Cruz Azul U23 | 0-1 | Necaxa U23 | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Toluca U23 | 1-4 | U.N.A.M.- Pumas U23 | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Guadalajara U23 | 3-1 | Club America U23 | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Club León U23 | 3-1 | Puebla U23 | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Tigres UANL U23 | 0-2 | Mazatlan FC U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 06:00 | MS | Club Tijuana | 2-2 | Santos Laguna | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 06:00 | MS | Monterrey W | 0-0 | Tigres UANL W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 04:00 | MS | Club Queretaro | 1-0 | FC Juarez | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 03:45 | MS | Orgullo Reynosa | 0-0 | Calor de San Pedro | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 02:00 | MS | Poza Rica | 0-1 | Artesanos Metepec | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 01:45 | MS | Club Tijuana U23 | 1-5 | Santos Laguna U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/03/2024 00:30 | MS | Chilangos | 1-1 | Cañoneros Marina | |||
15/03/2024 21:00 | PEN | Deportivo Dongu | 3-3 PS : 0-1 |
Atlético Pachuca | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 19:00 | MS | Correcaminos UAT II | 0-2 | Durango | |||
15/03/2024 19:00 | MS | Tecos | 1-2 | Los Cabos United | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 18:00 | MS | Queretaro U23 | 1-1 | Juarez U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 06:05 | MS | Leones Negros UDG | 0-0 | Celaya | |||
15/03/2024 04:05 | MS | Monarcas | 0-1 | Cancún | |||
14/03/2024 06:05 | MS | Cimarrones | 2-2 | Mineros de Zacatecas | |||
14/03/2024 04:05 | MS | Tepatitlán | 1-2 | Atlante FC | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
14/03/2024 02:00 | MS | Puebla W | 0-0 | Atlas W | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
13/03/2024 18:00 | MS | Monterrey U23 | 1-2 | Guadalajara U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
13/03/2024 06:05 | MS | Venados FC | 2-1 | Alebrijes de Oaxaca | |||
13/03/2024 04:05 | MS | Tlaxcala | 0-3 | Tapatío | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
12/03/2024 05:05 | MS | Sporting Canamy | 1-2 | Aguacateros de Peribán | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
12/03/2024 04:00 | MS | Santos Laguna W | 3-2 | Necaxa W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
12/03/2024 04:00 | Ertelendi | Cimarrones de Sonora II | - | Chihuahua FC | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
12/03/2024 02:00 | MS | Toluca W | 5-1 | Atlético San Luis W | |||
11/03/2024 04:06 | MS | Mazatlán W | 0-2 | Guadalajara W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 04:05 | MS | Cimarrones | 2-4 | Cancún | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 04:00 | MS | Monterrey | 2-1 | Mazatlán | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/03/2024 01:00 | MS | Atlético Saltillo | 2-1 | Orgullo Reynosa | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 21:00 | MS | U.N.A.M. - Pumas | 3-3 | Club Tijuana | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 20:00 | MS | Caja Oblatos CFD | 1-2 | Poza Rica | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 18:00 | MS | Monterrey U23 | 4-3 | Mazatlan FC U23 | |||
10/03/2024 18:00 | MS | U.N.A.M.- Pumas U23 | 2-0 | Club Tijuana U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 06:00 | MS | Club America | 2-0 | Tigres UANL | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 06:00 | MS | Los Cabos United | 5-1 | Correcaminos UAT II | |||
10/03/2024 04:30 | MS | Calor de San Pedro | 2-0 | Coras | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 04:00 | MS | Pachuca | 1-2 | Club Queretaro | |||
10/03/2024 04:00 | MS | Santos Laguna | 3-0 | Cruz Azul | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 04:00 | MS | Reboceros La Piedad | 0-1 | Irapuato | |||
10/03/2024 03:00 | MS | Mexicali FC | 2-1 | Tecos | |||
10/03/2024 03:00 | MS | Lobos ULMX | 1-0 | CDS Tampico Madero | |||
10/03/2024 03:00 | MS | Durango | 4-1 | Gavilanes FC Matamoros | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 03:00 | MS | Deportivo Ayense | 5-1 | Zitacuaro | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 02:05 | MS | Guadalajara Chivas | 1-2 | Leon | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 02:00 | MS | Inter Playa del Carmen | 3-0 | Inter de Querétaro | |||
10/03/2024 02:00 | MS | Mineros de Fresnillo | 3-2 | Colima | |||
10/03/2024 02:00 | MS | UA Zacatecas | 0-1 | Real Apodaca | |||
10/03/2024 01:00 | İptal Edildi | Yalmakan | - | Tapachula | |||
10/03/2024 01:00 | MS | Pioneros de Cancún | 1-2 | Racing Porto Palmeiras | |||
10/03/2024 01:00 | MS | Deportivo Zap | 1-1 | Escorpiones | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 01:00 | MS | Artesanos Metepec | 3-0 | Huracanes Izcalli | |||
10/03/2024 01:00 | MS | Atlético Pachuca | 0-0 | Chilpancingo | |||
10/03/2024 01:00 | MS | Ciervos | 1-3 | Chilangos | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 21:00 | MS | Cruz Azul W | 1-4 | Juárez W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 21:00 | MS | San Juan de Aragón | 0-1 | Montañeses | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Santos Laguna U23 | 1-1 | Cruz Azul U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 20:00 | MS | Deportiva Venados | 2-1 | Petroleros de Salamanca | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Leones Negros | 0-2 | Tritons Vallarta | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 19:00 | MS | Cañoneros Marina | 0-4 | Aguacateros CDU | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 18:30 | MS | Pachuca U23 | 2-2 | Queretaro U23 | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Club America U23 | 1-1 | Tigres UANL U23 | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Guadalajara U23 | 3-3 | Club León U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 06:10 | MS | FC Juarez | 1-1 | Toluca | |||
09/03/2024 06:00 | MS | Necaxa | 3-1 | Atletico San Luis | |||
09/03/2024 04:00 | MS | Puebla | 2-2 | Atlas | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 04:00 | PEN | FC Santiago | 2-2 PS : 1-0 |
CDM | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
09/03/2024 03:00 | MS | Tigres UANL W | 2-0 | Querétaro W | |||
09/03/2024 02:00 | MS | Atlas W | 0-2 | Pumas UNAM W | |||
09/03/2024 02:00 | MS | León W | 1-4 | Monterrey W | |||
09/03/2024 00:45 | MS | América W | 4-1 | Puebla W | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
08/03/2024 19:00 | MS | Juarez U23 | 1-0 | Toluca U23 | |||
08/03/2024 18:00 | MS | Necaxa U23 | 4-1 | Atlético San Luis U23 | |||
08/03/2024 18:00 | MS | Puebla U23 | 4-1 | Atlas U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
08/03/2024 06:05 | MS | Tapatío | 1-2 | Alebrijes de Oaxaca | |||
08/03/2024 04:05 | MS | Mineros de Zacatecas | 3-0 | CA La Paz | |||
07/03/2024 06:05 | MS | Dorados | 2-1 | Monarcas | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
07/03/2024 05:00 | PEN | CDS Tampico Madero | 2-2 PS : 1-0 |
Reboceros La Piedad | |||
07/03/2024 05:00 | Ertelendi | Chihuahua FC | - | Durango | |||
07/03/2024 04:45 | MS | Orgullo Reynosa | 1-0 | Cimarrones de Sonora II | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
07/03/2024 04:05 | MS | Correcaminos Uat | 2-0 | Tepatitlán | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
07/03/2024 04:00 | MS | Irapuato | 2-0 | Deportiva Venados | |||
07/03/2024 04:00 | MS | Petroleros de Salamanca | 1-0 | Sporting Canamy | |||
07/03/2024 04:00 | MS | Escorpiones | 4-0 | San Juan de Aragón | |||
07/03/2024 04:00 | İptal Edildi | Racing Porto Palmeiras | - | Yalmakan | |||
07/03/2024 02:00 | MS | Tapachula | 0-0 | Deportivo Zap | |||
07/03/2024 01:00 | MS | Colima | 0-1 | Leones Negros | |||
07/03/2024 01:00 | PEN | Real Apodaca | 2-2 PS : 0-1 |
Calor de San Pedro | |||
07/03/2024 01:00 | MS | Gavilanes FC Matamoros | 1-0 | Los Cabos United | |||
07/03/2024 01:00 | MS | Aguacateros de Peribán | 1-0 | Inter Playa del Carmen | |||
07/03/2024 01:00 | MS | Tritons Vallarta | 0-0 | UA Zacatecas | |||
07/03/2024 01:00 | MS | Coras | 0-2 | Atlético Saltillo | |||
07/03/2024 00:30 | MS | Montañeses | 2-1 | Lobos ULMX | |||
06/03/2024 21:00 | MS | Tecos | 2-1 | Mineros de Fresnillo | |||
06/03/2024 19:00 | MS | Inter de Querétaro | 1-0 | Pioneros de Cancún | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
06/03/2024 06:05 | MS | Celaya | 0-2 | Venados FC | |||
06/03/2024 04:05 | MS | Atlante FC | 2-0 | Tlaxcala | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
05/03/2024 19:00 | MS | Correcaminos UAT II | 1-1 | Mexicali FC | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
05/03/2024 07:10 | MS | Guadalajara W | 4-0 | Necaxa W | |||
05/03/2024 06:10 | MS | Monterrey W | 6-0 | Santos Laguna W | |||
05/03/2024 04:06 | MS | Pachuca W | 2-0 | Puebla W | |||
05/03/2024 02:00 | MS | Querétaro W | 3-0 | Cruz Azul W | |||
05/03/2024 02:00 | MS | Toluca W | 3-0 | América W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 06:00 | MS | Club Tijuana | 1-1 | Leon | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 04:06 | MS | Juárez W | 1-3 | Atlas W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 04:00 | MS | Monterrey | 3-0 | U.N.A.M. - Pumas | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 02:45 | MS | Club Tijuana U23 | 1-1 | Club León U23 | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 02:00 | MS | Atlético San Luis W | 0-2 | León W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/03/2024 01:00 | MS | Atlético Saltillo | 0-0 | Real Apodaca | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 21:00 | MS | Huracanes Izcalli | 1-2 | Caja Oblatos CFD | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 18:00 | MS | Monterrey U23 | 0-2 | U.N.A.M.- Pumas U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 06:10 | MS | Atlas | 1-5 | Club America | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 06:00 | Ertelendi | Los Cabos United | - | Chihuahua FC | |||
03/03/2024 05:00 | MS | CDS Tampico Madero | 4-1 | Montañeses | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 04:06 | MS | Mazatlán W | 0-4 | Tigres UANL W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 04:05 | MS | Cruz Azul | 3-0 | Guadalajara Chivas | |||
03/03/2024 04:00 | MS | Pachuca | 3-2 | FC Juarez | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 04:00 | MS | Reboceros La Piedad | 4-1 | Deportiva Venados | |||
03/03/2024 03:00 | MS | Lobos ULMX | 0-1 | Escorpiones | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 02:05 | MS | Cancún | 2-2 | CA La Paz | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 02:00 | MS | Toluca | 2-1 | Tigres UANL | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 02:00 | MS | Sporting Canamy | 0-5 | Irapuato | |||
03/03/2024 02:00 | MS | Mineros de Fresnillo | 3-1 | Correcaminos UAT II | |||
03/03/2024 02:00 | İptal Edildi | Inter de Querétaro | - | Yalmakan | |||
03/03/2024 02:00 | MS | UA Zacatecas | 0-1 | Calor de San Pedro | |||
03/03/2024 01:00 | MS | Tritons Vallarta | 2-3 | Colima | |||
03/03/2024 01:00 | MS | Deportivo Zap | 1-0 | Racing Porto Palmeiras | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 01:00 | MS | Aguacateros CDU | 5-1 | Ciervos | |||
03/03/2024 01:00 | MS | Zitacuaro | 0-0 | FC Santiago | |||
03/03/2024 01:00 | PEN | CDM | 2-2 PS : 0-1 |
Artesanos Metepec | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 21:00 | MS | Pumas UNAM W | 3-3 | Tijuana W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 21:00 | MS | San Juan de Aragón | 0-1 | Tapachula | |||
02/03/2024 20:00 | MS | Leones Negros | 1-0 | Tecos | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 18:30 | MS | Pachuca U23 | 2-1 | Juarez U23 | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Cruz Azul U23 | 1-2 | Guadalajara U23 | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Toluca U23 | 1-1 | Tigres UANL U23 | |||
02/03/2024 18:00 | MS | Club America U23 | 7-3 | Atlas U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 06:00 | MS | Mazatlán | 2-1 | Necaxa | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 05:00 | PEN | Durango | 2-2 PS : 1-0 |
Orgullo Reynosa | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 04:00 | MS | Atletico San Luis | 4-0 | Puebla | |||
02/03/2024 04:00 | MS | Club Queretaro | 0-1 | Santos Laguna | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 04:00 | MS | Cimarrones de Sonora II | 3-1 | Coras | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 02:00 | MS | Correcaminos Uat | 1-1 | Tlaxcala | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 02:00 | MS | Inter Playa del Carmen | 0-1 | Petroleros de Salamanca | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
02/03/2024 02:00 | MS | Poza Rica | 1-0 | Atlético Pachuca | |||
02/03/2024 00:30 | MS | Chilangos | 1-2 | Deportivo Ayense | |||
01/03/2024 21:00 | MS | Deportivo Dongu | 0-1 | Chilpancingo | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 19:00 | MS | Mazatlan FC U23 | 2-1 | Necaxa U23 | |||
01/03/2024 18:00 | MS | Queretaro U23 | 5-1 | Santos Laguna U23 | |||
01/03/2024 18:00 | MS | Atlético San Luis U23 | 1-1 | Puebla U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 18:00 | MS | Pioneros de Cancún | 1-1 | Aguacateros de Peribán | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
01/03/2024 06:05 | MS | Monarcas | 0-1 | Cimarrones | |||
01/03/2024 04:05 | MS | Tepatitlán | 0-2 | Celaya | |||
29/02/2024 06:05 | - | Dorados | - | Tapatío | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
29/02/2024 06:00 | MS | Club Tijuana | 1-1 | Monterrey | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
29/02/2024 04:05 | MS | Alebrijes de Oaxaca | 1-1 | Mineros de Zacatecas | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
29/02/2024 04:00 | MS | Tigres UANL | 1-0 | FC Juarez | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
29/02/2024 03:00 | MS | Mexicali FC | 0-4 | Real Apodaca | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
29/02/2024 02:45 | MS | Club Tijuana U23 | 0-0 | Monterrey U23 | |||
28/02/2024 18:00 | MS | Tigres UANL U23 | 0-0 | Juarez U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 06:05 | MS | Leones Negros UDG | 1-1 | Correcaminos Uat | |||
28/02/2024 04:05 | MS | Venados FC | 1-0 | Atlante FC | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
28/02/2024 04:00 | MS | Club Queretaro | 4-1 | Atletico San Luis | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/02/2024 18:00 | MS | Queretaro U23 | 1-2 | Atlético San Luis U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/02/2024 18:00 | MS | Pioneros de Cancún | 1-0 | Petroleros de Salamanca | |||
27/02/2024 05:05 | MS | Irapuato | 0-0 | Inter Playa del Carmen | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 03:00 | MS | Santos Laguna | 1-0 | Mazatlán | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 02:05 | MS | Celaya | 2-0 | Alebrijes de Oaxaca | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
26/02/2024 01:00 | MS | Coras | 1-2 | Durango | |||
26/02/2024 00:30 | MS | Real Apodaca | 2-0 | Cimarrones de Sonora II | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 21:00 | MS | Toluca | 2-0 | Club Tijuana | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 21:00 | PEN | Montañeses | 2-2 | Reboceros La Piedad | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:00 | MS | Santos Laguna U23 | 3-0 | Mazatlan FC U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 20:00 | MS | Caja Oblatos CFD | 2-1 | CDM | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 18:00 | MS | Toluca U23 | 1-0 | Club Tijuana U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 06:10 | MS | Club America | 1-0 | Cruz Azul | |||
25/02/2024 04:05 | MS | Guadalajara Chivas | 3-1 | U.N.A.M. - Pumas | |||
25/02/2024 04:00 | MS | Tigres UANL | 1-1 | Atlas | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 04:00 | MS | Racing Porto Palmeiras | 2-0 | San Juan de Aragón | |||
25/02/2024 04:00 | MS | Gavilanes FC Matamoros | 0-1 | Mineros de Fresnillo | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 03:00 | MS | Deportivo Ayense | 1-3 | Aguacateros CDU | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 02:00 | MS | Leon | 1-0 | Atletico San Luis | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 02:00 | MS | Escorpiones | 1-0 | CDS Tampico Madero | |||
25/02/2024 02:00 | PEN | Inter de Querétaro | 3-3 PS : 1-0 |
Deportivo Zap | |||
25/02/2024 02:00 | MS | Tapachula | 3-0 | Lobos ULMX | |||
25/02/2024 01:00 | MS | Colima | 2-4 | UA Zacatecas | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 01:00 | MS | Atlético Pachuca | 4-1 | Huracanes Izcalli | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 00:30 | İptal Edildi | Aguacateros de Peribán | - | Yalmakan | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
25/02/2024 00:30 | MS | Artesanos Metepec | 1-0 | Zitacuaro | |||
24/02/2024 21:00 | MS | Chilpancingo | 3-0 | Poza Rica | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 20:00 | MS | Deportiva Venados | 0-0 | Sporting Canamy | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 19:00 | MS | Cañoneros Marina | 1-0 | Deportivo Dongu | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 18:00 | MS | Guadalajara U23 | 2-1 | U.N.A.M.- Pumas U23 | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Club America U23 | 0-1 | Cruz Azul U23 | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Tigres UANL U23 | 0-1 | Atlas U23 | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Club León U23 | 2-3 | Atlético San Luis U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 06:10 | MS | FC Juarez | 0-3 | Monterrey | |||
24/02/2024 06:00 | MS | Necaxa | 1-1 | Pachuca | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 05:00 | MS | Chihuahua FC | 2-0 | Mexicali FC | |||
24/02/2024 04:45 | MS | Orgullo Reynosa | 1-1 | Los Cabos United | |||
24/02/2024 04:30 | MS | Calor de San Pedro | 0-0 | Atlético Saltillo | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 04:00 | MS | Puebla | 0-2 | Club Queretaro | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
24/02/2024 04:00 | MS | FC Santiago | 3-0 | Chilangos | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 20:00 | MS | Juarez U23 | 3-0 | Monterrey U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 19:00 | MS | Tecos | 2-3 | Tritons Vallarta | |||
23/02/2024 19:00 | MS | Correcaminos UAT II | 3-0 | Leones Negros | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 18:00 | MS | Puebla U23 | 2-2 | Queretaro U23 | |||
23/02/2024 18:00 | MS | Necaxa U23 | 1-1 | Pachuca U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
23/02/2024 06:05 | MS | CA La Paz | 1-0 | Dorados | |||
23/02/2024 04:05 | MS | Leones Negros UDG | 1-0 | Tapatío | |||
22/02/2024 06:05 | MS | Cimarrones | 4-0 | Tepatitlán | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
22/02/2024 06:00 | MS | Club America | 2-2 | Mazatlán | |||
22/02/2024 06:00 | MS | Leon | 2-3 | Cruz Azul | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
22/02/2024 04:05 | MS | Tlaxcala | 1-0 | Venados FC | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
22/02/2024 04:00 | MS | Toluca | 1-0 | Santos Laguna | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
21/02/2024 18:00 | MS | Club León U23 | 2-0 | Cruz Azul U23 | |||
21/02/2024 18:00 | MS | Toluca U23 | 0-0 | Santos Laguna U23 | |||
21/02/2024 18:00 | MS | Club America U23 | 2-2 | Mazatlan FC U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
21/02/2024 06:05 | MS | Correcaminos Uat | 3-1 | Monarcas | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
21/02/2024 06:00 | MS | Necaxa | 1-0 | Guadalajara Chivas | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
21/02/2024 04:05 | MS | Mineros de Zacatecas | 0-2 | Cancún | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
21/02/2024 04:00 | MS | Puebla | 1-4 | Pachuca | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
20/02/2024 18:00 | MS | Necaxa U23 | 2-0 | Guadalajara U23 | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 06:10 | MS | Tijuana W | 1-2 | Querétaro W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 05:10 | MS | Monterrey | 0-0 | Toluca | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 04:06 | MS | Santos Laguna W | 0-2 | Atlético San Luis W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 03:05 | MS | U.N.A.M. - Pumas | 3-0 | Santos Laguna | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 02:00 | MS | León W | 1-1 | Guadalajara W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
19/02/2024 01:00 | MS | Atlas | 0-1 | Leon | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 21:00 | MS | Atlante FC | 2-0 | Cimarrones | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 21:00 | MS | Montañeses | 1-3 | Escorpiones | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 21:00 | MS | Zitacuaro | 1-1 | Caja Oblatos CFD | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 18:00 | MS | Atlas U23 | 2-1 | Club León U23 | |||
18/02/2024 18:00 | MS | Monterrey U23 | 0-0 | Toluca U23 | |||
18/02/2024 18:00 | MS | U.N.A.M.- Pumas U23 | 3-0 | Santos Laguna U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 06:05 | MS | Cruz Azul | 1-0 | Tigres UANL | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 06:00 | MS | Los Cabos United | 1-0 | Coras | |||
18/02/2024 05:00 | MS | CDS Tampico Madero | 2-1 | Tapachula | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 04:00 | MS | Pachuca | 2-1 | Club America | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 04:00 | MS | Reboceros La Piedad | 3-0 | Sporting Canamy | |||
18/02/2024 03:00 | MS | Mexicali FC | 1-1 | Orgullo Reynosa | |||
18/02/2024 03:00 | MS | Lobos ULMX | 0-2 | Racing Porto Palmeiras | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 02:05 | MS | Tapatío | 0-0 | Monarcas | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 02:00 | MS | Atletico San Luis | 3-3 | Club Tijuana | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 02:00 | MS | Mineros de Fresnillo | 0-1 | Chihuahua FC | |||
18/02/2024 02:00 | PEN | UA Zacatecas | 2-2 PS : 1-0 |
Atlético Saltillo | |||
18/02/2024 01:00 | MS | Pioneros de Cancún | 1-0 | Irapuato | |||
18/02/2024 01:00 | MS | Colima | 1-4 | Tecos | |||
18/02/2024 01:00 | İptal Edildi | Yalmakan | - | Petroleros de Salamanca | |||
18/02/2024 00:30 | MS | Deportivo Zap | 1-1 | Aguacateros de Peribán | |||
18/02/2024 00:30 | MS | Tritons Vallarta | 3-0 | Correcaminos UAT II | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
18/02/2024 00:30 | MS | Aguacateros CDU | 1-2 | FC Santiago | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 21:00 | MS | Cruz Azul W | 1-4 | Pachuca W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 21:00 | MS | San Juan de Aragón | 2-0 | Inter de Querétaro | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Juarez U23 | 0-1 | Puebla U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 20:00 | MS | Leones Negros | 1-4 | Gavilanes FC Matamoros | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 19:00 | Ertelendi | Huracanes Izcalli | - | Chilpancingo | |||
17/02/2024 19:00 | MS | Cañoneros Marina | 5-2 | Ciervos | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 18:30 | MS | Pachuca U23 | 5-0 | Club America U23 | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Atlético San Luis U23 | 1-0 | Club Tijuana U23 | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Cruz Azul U23 | 2-0 | Tigres UANL U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 06:00 | MS | Mazatlán | 2-2 | Guadalajara Chivas | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 05:00 | MS | Durango | 1-0 | Real Apodaca | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 04:05 | MS | Tlaxcala | 2-3 | CA La Paz | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 04:00 | MS | Club Queretaro | 1-1 | Necaxa | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 04:00 | MS | Cimarrones de Sonora II | 1-0 | Calor de San Pedro | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 03:00 | MS | Necaxa W | 0-5 | Pumas UNAM W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 02:00 | MS | Inter Playa del Carmen | 0-1 | Deportiva Venados | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 00:45 | MS | América W | 5-0 | Mazatlán W | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
17/02/2024 00:30 | MS | CDM | 1-1 | Atlético Pachuca | |||
16/02/2024 21:00 | MS | Deportivo Dongu | 1-2 | Poza Rica | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 19:00 | MS | Mazatlan FC U23 | 3-0 | Guadalajara U23 | |||
16/02/2024 18:00 | MS | Queretaro U23 | 2-1 | Necaxa U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 06:05 | MS | Tepatitlán | 1-1 | Mineros de Zacatecas | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/02/2024 00:30 | MS | Chilangos | 1-1 | Artesanos Metepec | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
15/02/2024 06:00 | MS | Atlas | 0-0 | U.N.A.M. - Pumas | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
15/02/2024 04:05 | MS | Alebrijes de Oaxaca | 0-3 | Leones Negros UDG | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 18:00 | MS | Atlas U23 | 0-2 | U.N.A.M.- Pumas U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
14/02/2024 06:05 | MS | Dorados | 3-0 | Correcaminos Uat | |||
14/02/2024 04:05 | MS | Cancún | 1-1 | Celaya | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/02/2024 05:05 | MS | Racing Porto Palmeiras | 2-0 | CDS Tampico Madero | |||
12/02/2024 01:00 | MS | Coras | 0-1 | Mexicali FC | |||
12/02/2024 00:30 | MS | Real Apodaca | 2-1 | Los Cabos United | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 21:00 | MS | U.N.A.M. - Pumas | 3-0 | Puebla | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 21:00 | MS | Puebla W | 1-0 | Necaxa W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 21:00 | MS | Tapachula | 1-4 | Montañeses | |||
11/02/2024 21:00 | MS | Atlético Saltillo | 0-2 | Cimarrones de Sonora II | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 20:00 | MS | Caja Oblatos CFD | 1-2 | Chilangos | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 18:00 | MS | U.N.A.M.- Pumas U23 | 0-2 | Puebla U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 06:10 | MS | Santos Laguna | 0-3 | Tigres UANL | |||
11/02/2024 06:10 | MS | Monterrey | 3-2 | Pachuca | |||
11/02/2024 04:05 | MS | Cruz Azul | 3-0 | Atletico San Luis | |||
11/02/2024 04:00 | MS | Leon | 0-1 | Club America | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 03:00 | MS | Deportivo Ayense | 3-0 | Cañoneros Marina | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 02:05 | MS | Guadalajara Chivas | 2-1 | FC Juarez | |||
11/02/2024 02:00 | MS | Necaxa | 3-3 | Toluca | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 02:00 | MS | Sporting Canamy | 0-0 | Inter Playa del Carmen | |||
11/02/2024 02:00 | Ertelendi | Inter de Querétaro | - | Lobos ULMX | |||
11/02/2024 02:00 | İptal Edildi | Irapuato | - | Yalmakan | |||
11/02/2024 02:00 | MS | Escorpiones | 1-0 | Reboceros La Piedad | |||
11/02/2024 01:00 | MS | Gavilanes FC Matamoros | 1-0 | Tritons Vallarta | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 01:00 | MS | Atlético Pachuca | 1-1 | Zitacuaro | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 00:30 | MS | Aguacateros de Peribán | 2-1 | San Juan de Aragón | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
11/02/2024 00:30 | MS | Ciervos | 0-4 | Deportivo Dongu | |||
11/02/2024 00:30 | MS | Artesanos Metepec | 1-0 | Aguacateros CDU | |||
10/02/2024 21:00 | MS | Chilpancingo | 0-0 | CDM | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:00 | MS | Santos Laguna U23 | 1-1 | Tigres UANL U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 20:00 | MS | Deportiva Venados | 2-1 | Pioneros de Cancún | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 18:00 | MS | Guadalajara U23 | 1-2 | Juarez U23 | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Club León U23 | 1-0 | Club America U23 | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Necaxa U23 | 1-0 | Toluca U23 | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Monterrey U23 | 3-3 | Pachuca U23 | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Cruz Azul U23 | 1-0 | Atlético San Luis U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 06:10 | MS | Club Tijuana | 1-1 | Club Queretaro | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 05:00 | MS | Chihuahua FC | 2-0 | Leones Negros | |||
10/02/2024 04:45 | MS | Orgullo Reynosa | 1-2 | Mineros de Fresnillo | |||
10/02/2024 04:30 | MS | Calor de San Pedro | 0-1 | Durango | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 04:00 | MS | Mazatlán | 2-0 | Atlas | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 04:00 | MS | Pachuca W | 0-1 | León W | |||
10/02/2024 04:00 | MS | Pumas UNAM W | 2-3 | Monterrey W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 04:00 | MS | Petroleros de Salamanca | 1-1 | Deportivo Zap | |||
10/02/2024 03:00 | MS | Tecos | 1-1 | UA Zacatecas | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 02:45 | MS | Club Tijuana U23 | 4-0 | Queretaro U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 02:05 | MS | Leones Negros UDG | 2-0 | Cancún | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 02:00 | MS | Guadalajara W | 10-2 | Santos Laguna W | |||
10/02/2024 02:00 | MS | Atlético San Luis W | 3-5 | Cruz Azul W | |||
10/02/2024 02:00 | MS | Toluca W | 0-7 | Tigres UANL W | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
10/02/2024 02:00 | MS | Poza Rica | 2-0 | Huracanes Izcalli | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 19:00 | MS | Mazatlan FC U23 | 1-1 | Atlas U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 19:00 | MS | Correcaminos UAT II | 2-1 | Colima | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 06:10 | MS | Juárez W | 3-2 | Mazatlán W | |||
09/02/2024 04:06 | MS | Atlas W | 0-4 | Tijuana W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 04:05 | MS | Monarcas | 3-1 | Tlaxcala | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
09/02/2024 02:00 | MS | Querétaro W | 1-5 | América W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
08/02/2024 21:00 | İptal Edildi | Deportivo Zap | - | Yalmakan | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
08/02/2024 06:10 | MS | Pachuca | 3-2 | Leon | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
08/02/2024 06:05 | MS | Cimarrones | 1-2 | Tapatío | |||
08/02/2024 04:05 | MS | CA La Paz | 0-0 | Atlante FC | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
07/02/2024 18:30 | MS | Pachuca U23 | 1-2 | Club León U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
07/02/2024 04:05 | MS | Alebrijes de Oaxaca | 1-0 | Correcaminos Uat | |||
07/02/2024 02:05 | MS | Celaya | 3-1 | Dorados | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
06/02/2024 02:00 | MS | Necaxa W | 0-0 | Toluca W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
06/02/2024 01:00 | MS | Colima | 0-1 | Gavilanes FC Matamoros | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
05/02/2024 04:05 | MS | Venados FC | 1-0 | Mineros de Zacatecas | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
05/02/2024 04:00 | MS | Atletico San Luis | 0-2 | Guadalajara Chivas | |||
05/02/2024 03:00 | MS | Atlas | 3-0 | Santos Laguna | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
05/02/2024 03:00 | MS | Santos Laguna W | 0-0 | Atlas W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
05/02/2024 02:06 | MS | FC Juarez | 2-2 | Necaxa | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
05/02/2024 01:05 | MS | Tepatitlán | 2-1 | Monarcas | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 21:00 | MS | Montañeses | 1-1 | Racing Porto Palmeiras | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 21:00 | MS | Zitacuaro | 0-2 | Chilpancingo | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 18:00 | MS | Atlas U23 | 3-2 | Santos Laguna U23 | |||
04/02/2024 18:00 | MS | Atlético San Luis U23 | 1-1 | Guadalajara U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 06:10 | MS | Club America | 1-1 | Monterrey | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 06:00 | MS | Los Cabos United | 1-1 | Calor de San Pedro | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 04:10 | MS | Pachuca | 3-2 | Club Tijuana | |||
04/02/2024 04:05 | MS | Tigres UANL | 2-2 | U.N.A.M. - Pumas | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 04:00 | MS | Reboceros La Piedad | 2-1 | Inter Playa del Carmen | |||
04/02/2024 03:00 | MS | Lobos ULMX | 0-2 | Aguacateros de Peribán | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 02:00 | MS | Toluca | 4-1 | Leon | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 02:00 | MS | Escorpiones | 1-0 | Tapachula | |||
04/02/2024 02:00 | MS | Mineros de Fresnillo | 2-0 | Coras | |||
04/02/2024 02:00 | MS | Inter de Querétaro | 0-3 | CDS Tampico Madero | |||
04/02/2024 02:00 | MS | UA Zacatecas | 3-0 | Cimarrones de Sonora II | |||
04/02/2024 01:00 | İptal Edildi | Yalmakan | - | Deportiva Venados | |||
04/02/2024 01:00 | MS | Pioneros de Cancún | 1-0 | Sporting Canamy | |||
04/02/2024 01:00 | MS | Deportivo Zap | 1-1 | Irapuato | |||
04/02/2024 00:30 | MS | Tritons Vallarta | 0-1 | Chihuahua FC | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
04/02/2024 00:30 | MS | Ciervos | 0-3 | Deportivo Ayense | |||
04/02/2024 00:30 | MS | Aguacateros CDU | 3-0 | Caja Oblatos CFD | |||
04/02/2024 00:30 | MS | CDM | 1-0 | Poza Rica | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 21:00 | MS | Pumas UNAM W | 1-2 | Pachuca W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 21:00 | MS | San Juan de Aragón | 1-0 | Petroleros de Salamanca | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:00 | MS | Juarez U23 | 0-1 | Necaxa U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 20:00 | MS | Leones Negros | 5-0 | Orgullo Reynosa | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 19:00 | MS | Cañoneros Marina | 0-1 | FC Santiago | |||
03/02/2024 19:00 | MS | Huracanes Izcalli | 4-1 | Deportivo Dongu | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 18:30 | MS | Pachuca U23 | 3-2 | Club Tijuana U23 | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Tigres UANL U23 | 1-0 | U.N.A.M.- Pumas U23 | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Toluca U23 | 0-3 | Club León U23 | |||
03/02/2024 18:00 | MS | Club America U23 | 3-3 | Monterrey U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 06:00 | MS | Puebla | 3-2 | Mazatlán | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 05:00 | PEN | Durango | 2-2 PS : 1-0 |
Atlético Saltillo | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 04:00 | MS | Club Queretaro | 1-3 | Cruz Azul | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 04:00 | MS | León W | 1-1 | Juárez W | |||
03/02/2024 04:00 | MS | América W | 4-0 | Monterrey W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 03:00 | MS | Tecos | 1-2 | Correcaminos UAT II | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/02/2024 00:30 | MS | Chilangos | 2-1 | Atlético Pachuca | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 18:00 | MS | Puebla U23 | 3-2 | Mazatlan FC U23 | |||
02/02/2024 18:00 | MS | Queretaro U23 | 1-0 | Cruz Azul U23 | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 06:10 | MS | Tijuana W | 1-1 | Puebla W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 06:05 | MS | Mineros de Zacatecas | 0-1 | Leones Negros UDG | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 04:06 | MS | Mazatlán W | 3-1 | Atlético San Luis W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 04:05 | MS | Tapatío | 0-2 | CA La Paz | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
02/02/2024 02:00 | MS | Querétaro W | 1-2 | Guadalajara W | |||
02/02/2024 00:45 | MS | Cruz Azul W | 1-2 | Tigres UANL W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
01/02/2024 06:05 | MS | Correcaminos Uat | 3-1 | Cancún | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
01/02/2024 06:00 | MS | U.N.A.M. - Pumas | 2-2 | Necaxa | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
01/02/2024 04:05 | MS | Dorados | 2-3 | Venados FC | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
01/02/2024 04:00 | MS | Pachuca | 4-3 | Atlas | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
01/02/2024 02:05 | MS | Atlante FC | 1-2 | Alebrijes de Oaxaca | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
31/01/2024 18:30 | MS | Pachuca U23 | 6-0 | Atlas U23 | |||
31/01/2024 18:00 | MS | U.N.A.M.- Pumas U23 | 0-2 | Necaxa U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
31/01/2024 06:05 | MS | Guadalajara Chivas | 3-2 | Toluca | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
31/01/2024 06:05 | MS | Cimarrones | 1-2 | Tlaxcala | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
31/01/2024 06:00 | MS | Santos Laguna | 3-0 | Puebla | |||
31/01/2024 04:00 | MS | Cruz Azul | 1-0 | Club Tijuana | |||
31/01/2024 04:00 | MS | Mazatlán | 2-2 | Leon | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
30/01/2024 20:00 | MS | Santos Laguna U23 | 1-1 | Puebla U23 | |||
30/01/2024 19:00 | MS | Mazatlan FC U23 | 1-0 | Club León U23 | |||
30/01/2024 18:00 | MS | Guadalajara U23 | 1-1 | Toluca U23 | |||
30/01/2024 18:00 | MS | Cruz Azul U23 | 2-1 | Club Tijuana U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
30/01/2024 05:05 | MS | Inter Playa del Carmen | 0-0 | Pioneros de Cancún | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
29/01/2024 06:00 | MS | Club Queretaro | 1-1 | Tigres UANL | |||
29/01/2024 04:00 | MS | Atlas | 2-1 | FC Juarez | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
29/01/2024 03:05 | MS | Monarcas | 1-2 | Mineros de Zacatecas | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
29/01/2024 02:15 | MS | U.N.A.M. - Pumas | 3-1 | Pachuca | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
29/01/2024 01:00 | MS | Coras | 0-3 | Leones Negros | |||
29/01/2024 00:30 | MS | Real Apodaca | 2-0 | Mineros de Fresnillo | |||
28/01/2024 21:00 | MS | Atlético Saltillo | 0-3 | Los Cabos United | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 18:00 | MS | Queretaro U23 | 1-1 | Tigres UANL U23 | |||
28/01/2024 18:00 | MS | Atlas U23 | 1-1 | Juarez U23 | |||
28/01/2024 18:00 | MS | U.N.A.M.- Pumas U23 | 1-1 | Pachuca U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 06:05 | MS | Necaxa | 0-0 | Club America | |||
28/01/2024 04:00 | MS | Monterrey | 3-1 | Atletico San Luis | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 04:00 | MS | Racing Porto Palmeiras | 2-1 | Escorpiones | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 03:00 | MS | Deportivo Ayense | 2-1 | Deportivo Dongu | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 02:00 | MS | Leon | 3-2 | Santos Laguna | |||
28/01/2024 02:00 | MS | Cruz Azul | 2-1 | Mazatlán | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 02:00 | İptal Edildi | Sporting Canamy | - | Yalmakan | |||
28/01/2024 02:00 | MS | Inter de Querétaro | 0-2 | Montañeses | |||
28/01/2024 02:00 | MS | Irapuato | 0-0 | San Juan de Aragón | |||
28/01/2024 02:00 | MS | Tapachula | 1-0 | Reboceros La Piedad | |||
28/01/2024 01:00 | MS | Gavilanes FC Matamoros | 2-0 | Tecos | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 01:00 | MS | Atlético Pachuca | 0-2 | Aguacateros CDU | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 00:30 | MS | Aguacateros de Peribán | 0-2 | CDS Tampico Madero | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
28/01/2024 00:30 | MS | Artesanos Metepec | 3-0 | Cañoneros Marina | |||
27/01/2024 21:00 | MS | Chilpancingo | 1-2 | Chilangos | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 20:00 | MS | Deportiva Venados | 3-0 | Deportivo Zap | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 19:00 | MS | Huracanes Izcalli | 0-3 | CDM | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 18:00 | MS | Cruz Azul U23 | 3-0 | Mazatlan FC U23 | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Monterrey U23 | 2-2 | Atlético San Luis U23 | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Club León U23 | 0-4 | Santos Laguna U23 | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Necaxa U23 | 2-2 | Club America U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 06:00 | MS | Club Tijuana | 1-1 | Guadalajara Chivas | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 05:00 | MS | Chihuahua FC | 5-0 | Colima | |||
27/01/2024 04:45 | MS | Orgullo Reynosa | 0-1 | Tritons Vallarta | |||
27/01/2024 04:30 | MS | Calor de San Pedro | 4-2 | Mexicali FC | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 04:00 | MS | Puebla | 1-1 | Toluca | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 04:00 | MS | Tigres UANL W | 2-0 | Tijuana W | |||
27/01/2024 04:00 | MS | Pachuca W | 4-1 | Querétaro W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 04:00 | MS | Petroleros de Salamanca | 1-0 | Lobos ULMX | |||
27/01/2024 04:00 | MS | Cimarrones de Sonora II | 0-0 | Durango | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 04:00 | Ertelendi | FC Santiago | - | Ciervos | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 02:45 | MS | Club Tijuana U23 | 2-1 | Guadalajara U23 | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 02:00 | MS | Toluca W | 6-0 | Mazatlán W | |||
27/01/2024 02:00 | MS | Atlético San Luis W | 0-3 | Pumas UNAM W | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 02:00 | MS | Poza Rica | 4-3 | Zitacuaro | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
27/01/2024 00:45 | MS | América W | 1-2 | León W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 19:00 | MS | Correcaminos UAT II | 1-0 | UA Zacatecas | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 18:00 | MS | Puebla U23 | 0-1 | Toluca U23 | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 06:10 | MS | Juárez W | 5-1 | Santos Laguna W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 06:05 | MS | Celaya | 2-0 | Correcaminos Uat | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 06:00 | MS | Monterrey W | 5-0 | Cruz Azul W | |||
26/01/2024 04:06 | MS | Atlas W | 3-2 | Necaxa W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 04:05 | MS | Cancún | 2-0 | Atlante FC | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
26/01/2024 02:00 | MS | Puebla W | 1-1 | Guadalajara W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
25/01/2024 06:06 | MS | FC Juarez | 0-2 | Club America | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
25/01/2024 06:05 | MS | Venados FC | 1-1 | Leones Negros UDG | |||
25/01/2024 04:05 | MS | Tlaxcala | 0-1 | Dorados | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
25/01/2024 04:00 | MS | Atletico San Luis | 1-2 | Tigres UANL | |||
25/01/2024 04:00 | MS | Monterrey | 1-1 | Club Queretaro | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
24/01/2024 20:00 | MS | Juarez U23 | 1-0 | Club America U23 | |||
24/01/2024 18:00 | MS | Monterrey U23 | 2-0 | Queretaro U23 | |||
24/01/2024 18:00 | MS | Atlético San Luis U23 | 0-1 | Tigres UANL U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
24/01/2024 06:05 | MS | CA La Paz | 2-0 | Tepatitlán | |||
24/01/2024 04:05 | MS | Alebrijes de Oaxaca | 2-2 | Cimarrones | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
23/01/2024 05:00 | MS | Escorpiones | 3-0 | Inter de Querétaro | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
23/01/2024 04:06 | MS | Santos Laguna W | 0-5 | América W | |||
23/01/2024 04:00 | MS | Pumas UNAM W | 2-1 | Juárez W | |||
23/01/2024 02:00 | MS | Necaxa W | 0-4 | Pachuca W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 06:00 | MS | Los Cabos United | 2-0 | Cimarrones de Sonora II | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 05:10 | MS | Tijuana W | 3-2 | Atlético San Luis W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 05:05 | MS | Santos Laguna | 0-2 | Monterrey | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 03:06 | MS | Guadalajara W | 1-1 | Toluca W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 03:00 | MS | Tigres UANL | 1-0 | Guadalajara Chivas | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 02:05 | MS | Leones Negros UDG | 0-0 | Atlante FC | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
22/01/2024 01:00 | MS | Querétaro W | 0-3 | Monterrey W | |||
22/01/2024 00:45 | MS | Cruz Azul W | 0-4 | Puebla W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 21:00 | MS | Atlético Saltillo | 0-0 | Mexicali FC | |||
21/01/2024 21:00 | MS | Montañeses | 3-2 | Aguacateros de Peribán | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 20:00 | MS | Santos Laguna U23 | 2-1 | Monterrey U23 | |||
21/01/2024 18:00 | MS | Tigres UANL U23 | 1-0 | Guadalajara U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 06:10 | MS | Atlas | 0-0 | Club Tijuana | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 05:00 | MS | CDS Tampico Madero | 2-1 | Petroleros de Salamanca | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 04:06 | MS | Mazatlán W | 1-3 | Atlas W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 04:05 | MS | Club America | 2-0 | Club Queretaro | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 04:00 | MS | Reboceros La Piedad | 1-2 | Pioneros de Cancún | |||
21/01/2024 03:00 | MS | Lobos ULMX | 0-0 | Irapuato | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 03:00 | MS | Deportivo Ayense | 1-0 | FC Santiago | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 02:00 | MS | Toluca | 4-1 | Mazatlán | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 02:00 | MS | León W | 2-7 | Tigres UANL W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 02:00 | MS | Mineros de Fresnillo | 3-1 | Calor de San Pedro | |||
21/01/2024 02:00 | MS | Tapachula | 1-1 | Racing Porto Palmeiras | |||
21/01/2024 02:00 | MS | UA Zacatecas | 1-1 | Durango | |||
21/01/2024 01:00 | - | Yalmakan | - | Inter Playa del Carmen | |||
21/01/2024 01:00 | MS | Colima | 0-1 | Orgullo Reynosa | |||
21/01/2024 00:30 | MS | Deportivo Zap | 2-2 | Sporting Canamy | |||
21/01/2024 00:30 | MS | Tritons Vallarta | 0-0 | Coras | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
21/01/2024 00:30 | MS | Ciervos | 0-3 | Artesanos Metepec | |||
21/01/2024 00:30 | MS | Aguacateros CDU | 4-1 | Chilpancingo | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 21:00 | MS | San Juan de Aragón | 1-3 | Deportiva Venados | |||
20/01/2024 20:00 | MS | Leones Negros | 3-1 | Real Apodaca | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 19:00 | MS | Cañoneros Marina | 1-0 | Caja Oblatos CFD | |||
20/01/2024 19:00 | MS | Huracanes Izcalli | 0-1 | Zitacuaro | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 18:00 | MS | Toluca U23 | 2-0 | Mazatlan FC U23 | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Atlas U23 | 1-1 | Club Tijuana U23 | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Club America U23 | 1-0 | Queretaro U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 06:10 | MS | FC Juarez | 0-0 | Cruz Azul | |||
20/01/2024 06:00 | MS | Atletico San Luis | 3-1 | U.N.A.M. - Pumas | |||
20/01/2024 04:00 | MS | Puebla | 1-2 | Necaxa | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 03:00 | MS | Tecos | 0-2 | Chihuahua FC | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
20/01/2024 00:30 | MS | Chilangos | 0-0 | Poza Rica | |||
19/01/2024 21:00 | MS | Deportivo Dongu | 1-5 | CDM | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 20:00 | MS | Juarez U23 | 3-0 | Cruz Azul U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 19:00 | MS | Correcaminos UAT II | 1-2 | Gavilanes FC Matamoros | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 18:00 | MS | Atlético San Luis U23 | 2-2 | U.N.A.M.- Pumas U23 | |||
19/01/2024 18:00 | MS | Puebla U23 | 2-1 | Necaxa U23 | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 06:10 | MS | Guadalajara W | 4-1 | Atlético San Luis W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 06:05 | MS | Mineros de Zacatecas | 0-4 | Tapatío | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 06:00 | MS | Monterrey W | 7-0 | Necaxa W | |||
19/01/2024 04:06 | MS | Pachuca W | 1-1 | Juárez W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 04:05 | MS | Tepatitlán | 0-5 | Venados FC | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
19/01/2024 02:00 | MS | Puebla W | 0-1 | Querétaro W | |||
19/01/2024 00:45 | MS | América W | 4-0 | Tijuana W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
18/01/2024 06:05 | MS | Dorados | 1-1 | Cimarrones | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
18/01/2024 06:00 | MS | Atlas W | 0-3 | León W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
18/01/2024 04:05 | MS | Celaya | 4-2 | CA La Paz | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
18/01/2024 04:00 | MS | Leon | 1-2 | Tigres UANL | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
18/01/2024 04:00 | MS | Tigres UANL W | 7-1 | Santos Laguna W | |||
18/01/2024 02:00 | MS | Toluca W | 2-2 | Pumas UNAM W | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
17/01/2024 18:00 | MS | Club León U23 | 3-1 | Tigres UANL U23 | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
17/01/2024 04:05 | MS | Cancún | 3-0 | Alebrijes de Oaxaca | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
17/01/2024 00:45 | MS | Cruz Azul W | 1-2 | Mazatlán W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
16/01/2024 05:05 | MS | Durango | 0-0 | Los Cabos United | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
15/01/2024 04:00 | MS | Juárez W | 2-0 | Guadalajara W | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
15/01/2024 03:00 | MS | Necaxa | 2-1 | Atlas | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
15/01/2024 02:00 | MS | Atlético San Luis W | 1-1 | Querétaro W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
15/01/2024 01:05 | MS | Atlante FC | 2-1 | Celaya | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
15/01/2024 01:00 | MS | Coras | 5-2 | Colima | |||
15/01/2024 01:00 | MS | Real Apodaca | 2-1 | Tritons Vallarta | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 21:00 | MS | U.N.A.M. - Pumas | 1-0 | FC Juarez | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 21:00 | MS | Atlético Saltillo | 0-0 | Mineros de Fresnillo | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 20:00 | MS | Caja Oblatos CFD | 3-0 | Ciervos | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:00 | MS | U.N.A.M.- Pumas U23 | 0-0 | Juarez U23 | |||
14/01/2024 18:00 | MS | Necaxa U23 | 2-1 | Atlas U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 06:00 | MS | Club Tijuana | 0-2 | Club America | |||
14/01/2024 06:00 | MS | Monterrey | 2-0 | Puebla | |||
14/01/2024 04:05 | MS | Guadalajara Chivas | 1-1 | Santos Laguna | |||
14/01/2024 04:00 | MS | Cruz Azul | 0-1 | Pachuca | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 04:00 | MS | Racing Porto Palmeiras | 1-0 | Reboceros La Piedad | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 03:00 | MS | Pachuca W | 2-2 | Monterrey W | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 02:45 | MS | Club Tijuana U23 | 1-1 | Club America U23 | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 02:00 | MS | Irapuato | 4-2 | CDS Tampico Madero | |||
14/01/2024 02:00 | MS | Sporting Canamy | 0-1 | San Juan de Aragón | |||
14/01/2024 01:00 | İptal Edildi | Pioneros de Cancún | - | Yalmakan | |||
14/01/2024 01:00 | MS | Gavilanes FC Matamoros | 3-0 | UA Zacatecas | |||
14/01/2024 01:00 | MS | Inter de Querétaro | 1-4 | Tapachula | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 01:00 | MS | Pachuca Premier | 3-1 | Cañoneros Marina | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 00:30 | MS | Aguacateros de Peribán | 3-1 | Escorpiones | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 00:30 | MS | Artesanos Metepec | 3-2 | Deportivo Ayense | |||
14/01/2024 00:30 | MS | CDM | 5-1 | Zitacuaro | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 21:00 | MS | Pumas UNAM W | 1-5 | Tigres UANL W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 20:00 | MS | Deportiva Venados | 0-0 | Lobos ULMX | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 19:00 | MS | Huracanes Izcalli | 0-2 | Chilangos | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 18:00 | MS | Cruz Azul U23 | 1-0 | Pachuca U23 | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Monterrey U23 | 2-0 | Puebla U23 | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Guadalajara U23 | 3-2 | Santos Laguna U23 | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 06:00 | MS | Mazatlán | 0-1 | Atletico San Luis | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 05:00 | MS | Chihuahua FC | 2-0 | Correcaminos UAT II | |||
13/01/2024 04:45 | MS | Orgullo Reynosa | 1-1 | Tecos | |||
13/01/2024 04:30 | MS | Calor de San Pedro | 2-1 | Leones Negros | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 04:00 | MS | Club Queretaro | 2-2 | Toluca | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 04:00 | MS | Atlas W | 2-2 | Toluca W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 04:00 | MS | Cimarrones de Sonora II | 0-0 | Mexicali FC | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 04:00 | MS | FC Santiago | 4-0 | Deportivo Dongu | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 02:00 | MS | Puebla W | 2-1 | León W | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 02:00 | MS | Inter Playa del Carmen | 1-1 | Deportivo Zap | |||
Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 02:00 | MS | Poza Rica | 0-3 | Aguacateros CDU | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
13/01/2024 01:00 | Ertelendi | Petroleros de Salamanca | - | Montañeses | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
12/01/2024 19:00 | MS | Mazatlan FC U23 | 0-1 | Atlético San Luis U23 | |||
12/01/2024 18:00 | MS | Queretaro U23 | 0-2 | Toluca U23 | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
12/01/2024 06:06 | MS | Tijuana W | 4-1 | Mazatlán W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
12/01/2024 06:05 | MS | Mineros de Zacatecas | 3-0 | Correcaminos Uat | |||
12/01/2024 04:05 | MS | Tepatitlán | 2-0 | Dorados | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
12/01/2024 04:00 | MS | Santos Laguna W | 0-0 | Cruz Azul W | |||
12/01/2024 02:00 | MS | Necaxa W | 1-1 | América W | |||
Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı ) | |||||||
11/01/2024 06:05 | MS | Tapatío | 0-2 | Venados FC | |||
11/01/2024 04:05 | MS | Tlaxcala | 1-0 | Cancún | |||
10/01/2024 06:05 | MS | CA La Paz | 1-1 | Monarcas | |||
10/01/2024 04:05 | MS | Cimarrones | 1-1 | Leones Negros UDG | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
09/01/2024 18:00 | MS | Pioneros de Cancún | 0-0 | Deportivo Zap | |||
Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı ) | |||||||
09/01/2024 06:00 | MS | León W | 4-1 | Pumas UNAM W | |||
08/01/2024 02:00 | MS | Toluca W | 7-0 | Santos Laguna W | |||
07/01/2024 06:00 | MS | Tigres UANL W | 1-0 | Atlético San Luis W | |||
07/01/2024 04:06 | MS | Guadalajara W | 1-0 | Tijuana W | |||
07/01/2024 00:45 | MS | América W | 2-1 | Atlas W | |||
06/01/2024 21:00 | MS | Cruz Azul W | 0-2 | Necaxa W | |||
06/01/2024 06:00 | MS | Monterrey W | 1-0 | Puebla W | |||
06/01/2024 04:06 | MS | Mazatlán W | 0-5 | Pachuca W | |||
06/01/2024 02:00 | MS | Querétaro W | 1-1 | Juárez W |