Portekiz Taça de Portugal |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı ) | |||||||
29/02/2024 23:45 | MS | Sporting CP | 2-1 | Benfica | |||
29/02/2024 19:00 | MS | Santa Clara | 1-2 | FC Porto | |||
08/02/2024 23:45 | MS | Vizela | 1-2 | Benfica | |||
08/02/2024 21:45 | MS | Guimaraes | 3-1 | GIL Vicente | |||
07/02/2024 23:45 | MS | União de Leiria | 0-3 | Sporting CP | |||
11/01/2024 23:15 | MS | Guimaraes | 1-0 | Penafiel | |||
11/01/2024 21:00 | USB | Santa Clara | 1-1 | Nacional | |||
10/01/2024 23:45 | MS | Benfica | 3-2 | SC Braga | |||
10/01/2024 23:00 | MS | Vizela | 1-0 | Arouca | |||
10/01/2024 22:15 | MS | GIL Vicente | 3-1 | Amarante | |||
10/01/2024 21:45 | MS | Maritimo | 0-3 | União de Leiria | |||
09/01/2024 23:45 | MS | Estoril | 0-4 | FC Porto | |||
09/01/2024 21:45 | MS | Sporting CP | 4-0 | Tondela | |||
26/11/2023 23:00 | USB | Arouca | 2-2 | Boavista | |||
26/11/2023 21:00 | MS | Sporting CP | 8-0 | Dumiense | |||
26/11/2023 20:00 | USB | Torreense | 1-1 | Tondela | |||
26/11/2023 20:00 | MS | Estoril | 2-1 | Mafra | |||
26/11/2023 18:00 | MS | União de Leiria | 5-0 | Atlético Malveira | |||
26/11/2023 18:00 | MS | Paredes | 0-2 | Amarante | |||
26/11/2023 14:00 | USB | O Elvas | 1-1 | Santa Clara | |||
25/11/2023 23:45 | MS | Benfica | 2-0 | Famalicao | |||
25/11/2023 23:00 | MS | Guimaraes | 4-1 | Vilaverdense | |||
25/11/2023 20:00 | USB | Penafiel | 3-2 | Vitoria Setubal | |||
25/11/2023 18:30 | MS | Portimonense | 1-4 | SC Braga | |||
25/11/2023 18:00 | PEN | Nacional | 0-0 PS : 1-0 |
Casa Pia | |||
25/11/2023 17:00 | MS | FC Serpa | 0-1 | GIL Vicente | |||
25/11/2023 14:00 | MS | Canelas 2010 | 1-3 | Maritimo | |||
24/11/2023 23:45 | MS | FC Porto | 4-0 | Montalegre | |||
24/11/2023 22:30 | USB | Vizela | 2-1 | Estrela | |||
18/11/2023 17:15 | MS | Camacha | 0-5 | Famalicao | |||
22/10/2023 16:00 | MS | Torreense | 2-1 | Rio Ave | |||
22/10/2023 13:00 | MS | Sintrense | 0-5 | Estoril | |||
21/10/2023 22:45 | MS | CD Olivais e Moscavide | 1-3 | Sporting CP | |||
21/10/2023 22:00 | MS | Academico Viseu | 1-3 | União de Leiria | |||
21/10/2023 21:00 | MS | Felgueiras 1932 | 1-3 | Arouca | |||
21/10/2023 19:00 | USB | Leixoes | 1-1 | Vitoria Setubal | |||
21/10/2023 18:30 | USB | Atlético Malveira | 1-1 | AD Marco 09 | |||
21/10/2023 18:00 | MS | Rabo Peixe | 0-2 | Casa Pia | |||
21/10/2023 17:30 | MS | Vila Meã | 0-1 | Estrela | |||
21/10/2023 17:00 | MS | Atlético CP | 0-1 | Vizela | |||
21/10/2023 17:00 | MS | Nacional | 6-1 | Mirandela | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Paredes | 2-1 | Moreirense | |||
21/10/2023 14:00 | USB | Santa Clara | 2-0 | Vianense | |||
20/10/2023 22:45 | MS | Vilar de Perdizes | 0-2 | FC Porto | |||
20/10/2023 21:00 | MS | SC Covilha | 1-4 | Portimonense | |||
20/10/2023 18:30 | MS | Lusitânia | 1-4 | Benfica | |||
19/10/2023 22:00 | MS | Rebordosa | 0-2 | SC Braga | |||
27/09/2023 14:00 | - | Luzense | - | Camacha | |||
24/09/2023 22:00 | MS | Felgueiras 1932 | 4-0 | Os Limianos | |||
24/09/2023 19:00 | MS | Academica | 3-2 | Oliveira Hospital | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Sertanense | 0-2 | Amarante | |||
24/09/2023 17:00 | PEN | Atlético Arcos | 2-2 PS : 3-4 |
Atlético Malveira | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Pedrógão São Pedro | 0-12 | União de Leiria | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Recreativa de Lamelas | 1-3 | Tirsense | |||
24/09/2023 17:00 | MS | FC Barreirense | 0-3 | Mirandela | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Brito | 0-2 | Feirense | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Gafetense | 0-5 | Mafra | |||
24/09/2023 17:00 | USB | 1º Dezembro | 1-0 | Pacos Ferreira | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Canelas 2010 | 5-0 | Fontinhas | |||
24/09/2023 17:00 | PEN | Benfica Castelo Branco | 1-1 PS : 6-7 |
Oliveirense | |||
24/09/2023 17:00 | - | Lusitano Évora 1911 | - | SC Covilha | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Vitória de Sernache | 0-3 | Vianense | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Pombal | 0-5 | Tondela | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Mortágua | 2-1 | Amora | |||
24/09/2023 17:00 | PEN | Peniche | 2-2 PS : 4-5 |
Montalegre | |||
24/09/2023 17:00 | PEN | Valadares Gaia | 1-1 PS : 2-4 |
Penafiel | |||
24/09/2023 17:00 | - | Quarteirense SAD | - | CF Os Belenenses | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Sanjoanense | 0-1 | Vitoria Setubal | |||
24/09/2023 17:00 | MS | FC Serpa | 2-1 | Gouveia | |||
24/09/2023 17:00 | MS | União de Tomar | 1-2 | Pêro Pinheiro | |||
24/09/2023 17:00 | USB | Dumiense | 4-3 | União Santarém | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Ribeirão | 0-3 | Santa Clara | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Alqueidão da Serra | 1-3 | AD Marco 09 | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Paredes | 5-1 | Florgrade | |||
24/09/2023 17:00 | PEN | Atlético CP | 0-0 PS : 4-2 |
Alverca | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Sandinenses | 1-3 | CD Olivais e Moscavide | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Juventude Évora | 1-2 | Sintrense | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Salgueiros | 0-1 | Santa Maria FC | |||
24/09/2023 16:00 | MS | Moncarapachense | 6-2 | União Micaelense | |||
24/09/2023 16:00 | MS | Lusitânia Lourosa | 1-2 | Academico Viseu | |||
24/09/2023 16:00 | MS | Castrense | 0-3 | Vila Meã | |||
24/09/2023 14:00 | MS | Rabo Peixe | 3-2 | CF Oliveira Douro | |||
24/09/2023 14:00 | MS | Lusitânia | 1-0 | Os Marialvas | |||
24/09/2023 13:00 | MS | Vilar de Perdizes | 5-1 | Vasco da Gama Vidigueira | |||
24/09/2023 13:00 | MS | Oriental Lisboa | 0-1 | Torreense | |||
23/09/2023 19:00 | USB | Trofense | 0-1 | Pevidem | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Ponte | 0-5 | Vilaverdense | |||
23/09/2023 17:00 | MS | O Elvas | 1-0 | Lanheses | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Louletano | 0-1 | AVS | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Portosantense | 2-4 | Nacional | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Tocha | 2-4 | Rebordosa | |||
23/09/2023 16:00 | MS | São João Ver | 0-1 | Leixoes | |||
23/09/2023 13:00 | MS | Fabril Barreiro | 1-3 | Maritimo | |||
11/09/2023 21:00 | MS | Sintrense | 2-0 | Operário | |||
10/09/2023 18:30 | PEN | Anadia | 2-2 | Sanjoanense | |||
10/09/2023 18:00 | MS | União Micaelense | 1-0 | Alcochetense | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Amora | 8-0 | Vitória do Pico | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Amiense | 0-7 | Benfica Castelo Branco | |||
10/09/2023 17:00 | MS | União Santarém | 6-0 | Proença-a-Nova | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Alverca | 13-0 | Gavionenses | |||
10/09/2023 17:00 | USB | Alqueidão da Serra | 3-2 | CD Torres Novas | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Real | 1-2 | CD Olivais e Moscavide | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Juventude Évora | 3-0 | Portel | |||
10/09/2023 17:00 | - | Atlético Reguengos | - | Quarteirense SAD | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Louletano | 1-0 | Imortal Albufeira | |||
10/09/2023 17:00 | - | Lusitano Évora 1911 | - | Comércio Indústria | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Padernense | 1-2 | FC Serpa | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Castrense | 1-0 | Penedo Gordo | |||
10/09/2023 17:00 | PEN | Pêro Pinheiro | 1-1 | Caldas | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Rebordosa | 2-1 | Lobão | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Salgueiros | 2-0 | Foz | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Aliados Lordelo | 1-3 | Vianense | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Mondinense | 0-2 | Montalegre | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Rebordelo | 1-3 | Sandinenses | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Lusitânia Lourosa | 10-0 | Régua | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Lusitano FCV | 0-2 | Tocha | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Florgrade | 3-1 | Beira-Mar | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Os Vilanovenses | 0-2 | Pombal | |||
10/09/2023 17:00 | MS | AD Fornos Algodres | 0-5 | Oliveira Hospital | |||
10/09/2023 17:00 | PEN | Portosantense | 0-0 | Gondomar | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Valadares Gaia | 4-0 | Torre de Moncorvo | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Vila Real | 0-2 | Ribeirão | |||
10/09/2023 16:00 | USB | Fafe | 1-2 | Felgueiras 1932 | |||
10/09/2023 14:00 | - | Guadalupe | - | Fabril Barreiro | |||
09/09/2023 19:30 | USB | Academica | 3-0 | União de Coimbra | |||
09/09/2023 18:30 | MS | Flamengos | 0-2 | Fontinhas | |||
09/09/2023 17:00 | PEN | Peniche | 1-1 | Marinhense | |||
09/09/2023 13:00 | PEN | União Lamas | 2-2 | Paredes | |||
08/09/2023 19:00 | MS | Os Limianos | 2-2 | Varzim |