Romanya Cupa României |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı ) | |||||||
18/04/2024 20:30 | - | Oţelul | - | Universitatea Cluj | |||
17/04/2024 19:00 | MS | Corvinul Hunedoara | 3-1 | FC Voluntari | |||
04/04/2024 19:30 | USB | Universitatea Craiova | 0-1 | Oţelul | |||
03/04/2024 21:00 | MS | Universitatea Cluj | 1-0 | AFC Hermannstadt | |||
03/04/2024 18:00 | PEN | U Craiova 1948 | 0-0 PS : 0-1 |
FC Voluntari | |||
02/04/2024 19:30 | MS | Corvinul Hunedoara | 4-0 | CFR 1907 Cluj | |||
07/12/2023 21:45 | MS | U Craiova 1948 | 2-0 | FCSB | |||
07/12/2023 21:45 | MS | Dinamo Bucuresti | 3-3 | Oţelul | |||
07/12/2023 18:00 | MS | Petrolul Ploiesti | 2-2 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |||
07/12/2023 18:00 | MS | Chindia Targoviste | 0-1 | AFC Hermannstadt | |||
07/12/2023 18:00 | MS | Progresul Pecica | 0-6 | Corvinul Hunedoara | |||
06/12/2023 20:00 | MS | Rapid | 0-0 | CFR 1907 Cluj | |||
06/12/2023 20:00 | MS | FC Botosani | 0-4 | Universitatea Cluj | |||
06/12/2023 20:00 | MS | Alexandria | 2-3 | CSA Steaua Bucureşti | |||
06/12/2023 15:00 | MS | SCM Zalău | 2-1 | Bihor Oradea | |||
05/12/2023 20:00 | MS | Universitatea Craiova | 4-0 | Farul Constanta | |||
05/12/2023 20:00 | MS | Uta Arad | 0-0 | FC Voluntari | |||
05/12/2023 20:00 | MS | Tunari | 1-1 | SCM Gloria Buzău | |||
03/11/2023 21:30 | MS | Bihor Oradea | 1-1 | Dinamo Bucuresti | |||
02/11/2023 21:30 | MS | Universitatea Cluj | 1-1 | CFR 1907 Cluj | |||
02/11/2023 18:30 | MS | SCM Gloria Buzău | 1-0 | Farul Constanta | |||
02/11/2023 15:00 | MS | Alexandria | 2-1 | FC Botosani | |||
01/11/2023 22:00 | MS | CSA Steaua Bucureşti | 0-0 | Rapid | |||
01/11/2023 19:00 | MS | Uta Arad | 0-1 | Universitatea Craiova | |||
01/11/2023 16:00 | MS | Tunari | 1-1 | FC Voluntari | |||
01/11/2023 15:00 | MS | Progresul Pecica | 0-6 | AFC Hermannstadt | |||
01/11/2023 14:00 | MS | SCM Zalău | 0-1 | U Craiova 1948 | |||
31/10/2023 22:00 | MS | Oţelul | 1-1 | FCSB | |||
31/10/2023 19:00 | MS | Chindia Targoviste | 0-2 | Petrolul Ploiesti | |||
31/10/2023 16:00 | MS | Corvinul Hunedoara | 1-0 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |||
28/09/2023 21:00 | MS | FC Botosani | 1-3 | Rapid | |||
28/09/2023 18:30 | MS | Alexandria | 1-3 | CFR 1907 Cluj | |||
28/09/2023 16:15 | MS | CSA Steaua Bucureşti | 1-3 | Universitatea Cluj | |||
27/09/2023 21:00 | MS | Bihor Oradea | 0-2 | FCSB | |||
27/09/2023 18:30 | MS | AFC Hermannstadt | 1-1 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | |||
27/09/2023 17:00 | MS | Corvinul Hunedoara | 2-0 | Chindia Targoviste | |||
27/09/2023 16:15 | MS | Tunari | 1-1 | Universitatea Craiova | |||
27/09/2023 16:00 | MS | SCM Gloria Buzău | 1-2 | Uta Arad | |||
27/09/2023 14:00 | MS | Progresul Pecica | 1-2 | Petrolul Ploiesti | |||
26/09/2023 21:00 | MS | Dinamo Bucuresti | 1-1 | U Craiova 1948 | |||
26/09/2023 18:30 | MS | FC Voluntari | 2-0 | Farul Constanta | |||
26/09/2023 16:15 | MS | SCM Zalău | 1-4 | Oţelul | |||
31/08/2023 20:00 | MS | Dumbrăviţa | 0-1 | Uta Arad | |||
31/08/2023 17:30 | USB | Unirea Slobozia | 2-5 | AFC Hermannstadt | |||
31/08/2023 17:30 | MS | SCM Zalău | 3-0 | Politehnica Iasi | |||
31/08/2023 17:00 | MS | Ceahlăul Piatra Neamţ | 2-4 | Universitatea Cluj | |||
30/08/2023 17:30 | MS | CS Mioveni | 0-2 | FC Botosani | |||
30/08/2023 17:30 | MS | Progresul Pecica | 4-1 | Viitorul Şimian | |||
30/08/2023 17:30 | MS | Alexandria | 1-0 | Concordia | |||
30/08/2023 17:30 | MS | Unirea Dej | 0-1 | CSA Steaua Bucureşti | |||
30/08/2023 17:30 | MS | Viitorul Ianca | 0-5 | Tunari | |||
30/08/2023 17:30 | MS | Corvinul Hunedoara | 4-2 | Csikszereda | |||
30/08/2023 17:00 | MS | Bihor Oradea | 1-0 | Arges Pitesti | |||
29/08/2023 19:00 | MS | Metaloglobus | 1-2 | Dinamo Bucuresti | |||
29/08/2023 17:30 | MS | FC Bacau | 1-3 | Oţelul | |||
29/08/2023 17:30 | MS | Viitorul Şelimbăr | 1-2 | FC Voluntari | |||
29/08/2023 17:30 | MS | Phoenix Buziaș | 0-3 | Chindia Targoviste | |||
29/08/2023 17:30 | MS | Cetate Deva | 0-2 | SCM Gloria Buzău | |||
17/08/2023 17:30 | MS | Vediţa Coloneşti | 1-2 | Arges Pitesti | |||
17/08/2023 17:30 | MS | CSM Ramnicu Valcea | 0-5 | CS Mioveni | |||
16/08/2023 19:00 | MS | Axiopolis | 2-4 | Unirea Slobozia | |||
16/08/2023 17:30 | MS | SCM Zalău | 5-1 | Minaur Baia Mare | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Sănătatea Cluj | 0-2 | Bihor Oradea | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Progresul Pecica | 2-1 | Șoimii Lipova | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Unirea Ungheni | 2-3 | Unirea Dej | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Ghiroda şi Giarmata Vii | 0-4 | Dumbrăviţa | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Phoenix Buziaș | 1-0 | CSM Reşiţa | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Viitorul Şimian | 1-0 | ACS Sirineasa | |||
16/08/2023 17:30 | PEN | Universitatea Alba Iulia | 0-0 PS : 3-4 |
Cetate Deva | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Jiul Petroşani | 1-4 | Corvinul Hunedoara | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Muscelul Câmpulung Elite | 1-4 | Viitorul Şelimbăr | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Alexandria | 1-0 | Slatina | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Blejoi | 0-5 | Chindia Targoviste | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Tunari | 4-0 | Progresul Spartac | |||
16/08/2023 17:30 | MS | CS Afumati | 0-1 | Concordia | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Dunarea Calarasi | 0-1 | CSA Steaua Bucureşti | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Viitorul Ianca | 1-0 | Metalul Buzău | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Plopeni | 0-2 | SCM Gloria Buzău | |||
16/08/2023 17:30 | MS | FC Bacau | 2-0 | Rapid Brodoc | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Odorheiu Secuiesc | 0-1 | Csikszereda | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Bucovina Rădăuţi | 0-2 | Ceahlăul Piatra Neamţ | |||
16/08/2023 17:30 | MS | Popești-Leordeni | 0-3 | Metaloglobus | |||
09/08/2023 19:00 | MS | Axiopolis | 7-0 | Amara | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Viitorul Ianca | 1-0 | Unirea Braniştea | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Sânmartin | 0-3 | Bihor Oradea | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Crişul Chişineu Criş | 0-2 | Șoimii Lipova | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Ineu | 0-3 | Progresul Pecica | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Sănătatea Cluj | 1-0 | Viitorul Cluj | |||
09/08/2023 17:30 | MS | SCM Zalău | 2-1 | U Craiova 1948 | |||
09/08/2023 17:30 | MS | CSM Satu Mare | 2-3 | Minaur Baia Mare | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Odorheiu Secuiesc | 2-0 | Brașov Steagul Renaște | |||
09/08/2023 17:30 | MS | ACS Târgu Mureș 1898 | 1-2 | Unirea Ungheni | |||
09/08/2023 17:30 | USB | Universitatea Alba Iulia | 4-3 | Metalurgistul Cugir | |||
09/08/2023 17:30 | USB | Phoenix Buziaș | 2-0 | FC Politehnica Timisoara | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Voinţa Lupac | 1-3 | CSM Reşiţa | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Jiul Petroşani | 2-0 | Flacăra Horezu | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Olimpic Zărneşti | 0-3 | Muscelul Câmpulung Elite | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Viitorul Şimian | 2-1 | Filiaşi | |||
09/08/2023 17:30 | USB | Vediţa Coloneşti | 3-2 | Petrolul Potcoava | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Flacăra Moreni | 0-1 | Plopeni | |||
09/08/2023 17:30 | USB | CSM Ramnicu Valcea | 3-2 | Viitorul Dăești | |||
09/08/2023 17:30 | USB | Unirea Bascov | 2-3 | CS Afumati | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Gloria Băneasa | 3-4 | Dunarea Calarasi | |||
09/08/2023 17:30 | AWD | Viitorul Ileana | 0-3 | Popești-Leordeni | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Păuleşti | 0-5 | Metalul Buzău | |||
09/08/2023 17:30 | PEN | Râmnicu Sărat | 1-1 | Blejoi | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Rapid Brodoc | 1-0 | Sporting Lieşti | |||
09/08/2023 17:30 | MS | FC Bacau | 9-1 | CSM Bacău | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Şomuz Fălticeni | 0-3 | Ceahlăul Piatra Neamţ | |||
09/08/2023 17:30 | PEN | Bucovina Rădăuţi | 1-1 | ACS Foresta Suceava | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Gloria al Oraşului Geoag | 0-2 | Cetate Deva | |||
09/08/2023 17:30 | MS | Ghiroda şi Giarmata Vii | 2-0 | Ripensia Timisoara | |||
02/08/2023 19:00 | - | Axiopolis | - | Agricola Borcea | |||
02/08/2023 17:30 | MS | CSM Ramnicu Valcea | 3-0 | Minerul Costeşti | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Avrig | 1-4 | Metalurgistul Cugir | |||
02/08/2023 17:30 | MS | CSM FC Vaslui | 1-2 | Rapid Brodoc | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Gloria al Oraşului Geoag | 3-1 | Armata Aurul Brad | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Viitorul Şimian | 3-0 | Gilortul | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Retezatul Haţeg | 0-17 | Jiul Petroşani | |||
02/08/2023 17:30 | İptal Edildi | Progresul Ezeriș | - | Voinţa Lupac | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Pobeda Stár Bišnov | 1-7 | Phoenix Buziaș | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Avântul Periam | 0-1 | Progresul Pecica | |||
02/08/2023 17:30 | USB | Gloria Lunca Teuz Cermei | 2-2 | Ineu | |||
02/08/2023 17:30 | USB | Diosig-Bihardiószeg | 1-3 | Crişul Chişineu Criş | |||
02/08/2023 17:30 | İptal Edildi | Sportul Şimleu | - | Sânmartin | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Victoria Carei | 0-1 | SCM Zalău | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Sighetu Marmaţiei | 1-2 | CSM Satu Mare | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Viitorul Cluj | 3-2 | Minerul Ocna Dej | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Ocna Mureș | 2-4 | Sănătatea Cluj | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Universitatea Alba Iulia | 5-0 | Unirea Alba Iulia | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Muscelul Câmpulung Elite | 2-1 | Olimpic Cetate | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Kids Tâmpa Braşov | 2-6 | Olimpic Zărneşti | |||
02/08/2023 17:30 | - | Odorheiu Secuiesc | - | Municipal Braşov | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Viitorul Darabani | 0-1 | Bucovina Rădăuţi | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Şomuz Fălticeni | 2-1 | Stiinta Miroslava | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Târgu Secuiesc | 1-2 | CSM Bacău | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Focşani | 0-1 | Sporting Lieşti | |||
02/08/2023 17:30 | - | Braila | - | Viitorul Ianca | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Amara | 2-1 | Recolta Gheorghe Doja | |||
02/08/2023 17:30 | USB | Voința Limpeziș | 1-2 | Păuleşti | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Gloria Băneasa | 5-0 | Gloria Albeşti | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Dunarea Calarasi | 4-1 | Înainte Modelu | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Viitorul Ileana | 3-1 | CS Dinamo București | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Petrolul Potcoava | 2-0 | Dunărea Turris | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Vediţa Coloneşti | 2-1 | Sporting Roşiori | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Pucioasa | 2-3 | Flacăra Moreni | |||
02/08/2023 17:30 | İptal Edildi | Unirea Bascov | - | Real Bradu | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Cozia Călimăneşti | 1-0 | Flacăra Horezu | |||
02/08/2023 17:30 | MS | FC Bacau | 3-0 | Aerostar Bacau | |||
02/08/2023 17:30 | MS | Avântul Reghin | 0-1 | ACS Târgu Mureș 1898 | |||
22/07/2023 19:00 | - | Axiopolis | - | Hamangia Baia | |||
22/07/2023 18:00 | - | USV Iaşi | - | CSM FC Vaslui | |||
22/07/2023 18:00 | - | Diosig-Bihardiószeg | - | Ştiinţa Beltiug | |||
22/07/2023 18:00 | - | Gloria al Oraşului Geoag | - | Viitorul Arad | |||
22/07/2023 18:00 | - | CSM Ramnicu Valcea | - | Avântul Pieleşti | |||
22/07/2023 18:00 | - | CSM Fetești | - | Viitorul Ileana | |||
19/07/2023 18:00 | - | Unirea Curteşti | - | USV Iaşi | |||
19/07/2023 18:00 | - | CSM FC Vaslui | - | Viitorul Liteni | |||
19/07/2023 18:00 | - | Ardealul Crişeni | - | Diosig-Bihardiószeg | |||
19/07/2023 18:00 | - | Ştiinţa Beltiug | - | Minerul Rodna | |||
19/07/2023 18:00 | - | Avrig | - | Industria Galda de Jos | |||
19/07/2023 18:00 | - | Voinţa Maşloc | - | Gloria al Oraşului Geoag | |||
19/07/2023 18:00 | - | Magica Balta | - | Recolta Danceu | |||
19/07/2023 18:00 | - | Rapid Buzescu | - | CSM Ramnicu Valcea | |||
19/07/2023 18:00 | - | Roberto Ziduri | - | Avântul Pieleşti | |||
19/07/2023 18:00 | - | CSM Fetești | - | CSO Boldeşti-Scăeni | |||
19/07/2023 18:00 | - | Luceafărul Trestieni | - | Viitorul Ileana | |||
19/07/2023 18:00 | - | Victoria Traian | - | Team Săgeata | |||
19/07/2023 18:00 | - | Hamangia Baia | - | CSM Adjud | |||
15/07/2023 18:00 | - | USV Iaşi | - | Victoria Horia | |||
15/07/2023 18:00 | - | Viitorul Liteni | - | Gauss Bacău | |||
15/07/2023 18:00 | - | Diosig-Bihardiószeg | - | Vulturul Mintiu Gherlii | |||
15/07/2023 18:00 | - | Minerul Rodna | - | Academica Recea | |||
15/07/2023 18:00 | - | Industria Galda de Jos | - | Stăruința Zagon | |||
15/07/2023 18:00 | - | Gloria al Oraşului Geoag | - | Vulturii Fărcăşeşti | |||
15/07/2023 18:00 | - | Recolta Danceu | - | Viitorul Arad | |||
15/07/2023 18:00 | - | CSM Ramnicu Valcea | - | Speed Academy | |||
15/07/2023 18:00 | - | Avântul Pieleşti | - | Iris Titulescu | |||
15/07/2023 18:00 | - | CSO Boldeşti-Scăeni | - | Ştefăneşti | |||
15/07/2023 18:00 | - | Viitorul Ileana | - | CS Dinamo București | |||
15/07/2023 18:00 | - | Team Săgeata | - | Axiopolis | |||
15/07/2023 18:00 | - | CSM Adjud | - | Voinţa Cudalbi | |||
12/07/2023 20:00 | - | Axiopolis | - | Victoria Traian | |||
12/07/2023 18:00 | - | Voinţa Cudalbi | - | Hamangia Baia | |||
12/07/2023 18:00 | - | CS Dinamo București | - | Luceafărul Trestieni | |||
12/07/2023 18:00 | - | Ştefăneşti | - | CSM Fetești | |||
12/07/2023 18:00 | - | Victoria Horia | - | Unirea Curteşti | |||
12/07/2023 18:00 | - | Gauss Bacău | - | CSM FC Vaslui | |||
12/07/2023 18:00 | - | Vulturul Mintiu Gherlii | - | Ardealul Crişeni | |||
12/07/2023 18:00 | - | Academica Recea | - | Ştiinţa Beltiug | |||
12/07/2023 18:00 | - | Golimpiakosz Odorheiu | - | Cristian | |||
12/07/2023 18:00 | - | Stăruința Zagon | - | Avrig | |||
12/07/2023 18:00 | - | Vulturii Fărcăşeşti | - | Voinţa Maşloc | |||
12/07/2023 18:00 | - | Viitorul Arad | - | Magica Balta | |||
12/07/2023 18:00 | - | Speed Academy | - | Rapid Buzescu | |||
12/07/2023 18:00 | - | Iris Titulescu | - | Roberto Ziduri |