Türkiye Futbol Ligleri, Türkiye Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
27/11/2020 19:30 - Ankaragucu - Trabzonspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
27/11/2020 13:00 MS Tokatspor 0-6 Tekirdağspor
27/11/2020 13:00 MS Mardin BB 0-3 Fethiyespor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
26/11/2020 21:00 MS Goztepe 2-0 Kırklarelispor
26/11/2020 19:00 MS Konyaspor 7-0 Manisa BBSK
26/11/2020 17:00 PEN Kayserispor 3-3
PS : 3-4
Hekimoğlu Trabzon
26/11/2020 15:00 MS Kasimpasa 3-0 24 Erzincanspor
26/11/2020 13:00 USB Erzurum BB 3-2 Ankara Demirspor
25/11/2020 21:00 MS Rizespor 6-0 Utaş Uşakspor
25/11/2020 19:00 MS Adana Demirspor 4-1 Afjet Afyonspor
25/11/2020 19:00 MS Antalyaspor 2-0 Pendikspor
25/11/2020 17:00 MS Gazişehir Gaziantep 3-0 Serik Belediyespor
25/11/2020 15:00 PEN Hatayspor 2-2
PS : 4-5
Karacabey Belediyespor
25/11/2020 14:30 MS İstanbulspor 0-1 Tarsus İdman Yurdu
25/11/2020 14:30 MS Eskişehirspor 2-0 Kastamonuspor 1966
25/11/2020 14:30 Ertelendi Altınordu - Yeni Çorumspor
25/11/2020 13:00 MS Tuzlaspor 5-1 Sultanbeyli Belediyespor
25/11/2020 13:00 MS Yeni Malatyaspor 2-0 Etimesgut Belediyespor
25/11/2020 13:00 USB Keçiörengücü 1-2 Kocaelispor
25/11/2020 13:00 MS Bandırmaspor 0-1 Darıca Gençlerbirliği
24/11/2020 21:00 MS Fenerbahce 4-0 Sivas Belediyespor
24/11/2020 19:00 MS Bursaspor 1-0 Anadolu Selçukspor
24/11/2020 19:00 PEN Adanaspor 1-1
PS : 4-3
Sakaryaspor
24/11/2020 17:00 MS Fatih Karagümrük 0-3 Erokspor
24/11/2020 15:00 MS Denizlispor 1-2 Turgutluspor
24/11/2020 14:30 PEN Osmanlispor 1-1
PS : 0-3
Muğlaspor
24/11/2020 14:30 PEN Giresunspor 0-0
PS : 8-7
Niğde Anadolu
24/11/2020 14:30 USB Boluspor 2-1 Kahramanmaraşspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
24/11/2020 13:00 MS Ofspor 1-0 Yeşilyurt Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
24/11/2020 13:00 MS Karşıyaka 1-0 Arhavispor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
24/11/2020 13:00 MS Genclerbirligi 1-0 Kırşehir Belediyespor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
23/11/2020 19:30 MS Galatasaray 1-1 Kayserispor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
23/11/2020 19:00 MS Balıkesirspor 1-1 Ümraniyespor
23/11/2020 19:00 MS Menemen Belediyespor 1-2 Altay
22/11/2020 19:00 MS Adana Demirspor 4-1 Eskişehirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:00 MS Antalyaspor 0-2 Alanyaspor
22/11/2020 19:00 MS Trabzonspor 1-0 Erzurum BB
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 MS Tuzlaspor 0-6 Bandırmaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 MS Goztepe 3-1 Ankaragucu
22/11/2020 16:00 MS Konyaspor 2-1 Kasimpasa
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:30 MS Keçiörengücü 6-0 Akhisar Belediye
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:30 MS Hatayspor 2-2 Rizespor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 03:00 TBD Karaman Belediyespor - Tokatspor
22/11/2020 03:00 TBD Yomraspor - Kütahyaspor
22/11/2020 03:00 TBD Yozgatspor 1959 - Çengelköyspor
22/11/2020 03:00 TBD Ceyhanspor - Mardin BB
22/11/2020 03:00 TBD Darıca Gençlerbirliği - Nazilli Belediyespor
22/11/2020 03:00 TBD Tepecikspor - Halide Edip Adıvar
22/11/2020 03:00 TBD Fethiyespor - Erzin Spor
22/11/2020 03:00 TBD Tekirdağspor - Ağrı 1970
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
22/11/2020 03:00 TBD İçel İdmanyurdu Spor - Somaspor
22/11/2020 03:00 TBD Batman Petrolspor - Karşıyaka
22/11/2020 03:00 TBD Altındağ Belediyesispor - Arhavispor
22/11/2020 03:00 TBD Erbaaspor - Cizrespor
22/11/2020 03:00 TBD Isparta 32 Spor - Yalovaspor
22/11/2020 03:00 TBD Şile Yıldızspor - Çarşambaspor
22/11/2020 03:00 TBD Osmaniyespor - Çatalcaspor
22/11/2020 03:00 TBD Erokspor - Elazığ Belediyespor FK
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Giresunspor 0-0 Samsunspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
21/11/2020 19:00 MS Besiktas 3-2 Istanbul Basaksehir
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Bursaspor 1-0 Adanaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Genclerbirligi 1-5 Fenerbahce
21/11/2020 16:00 MS Denizlispor 0-1 Gazişehir Gaziantep
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:30 MS Boluspor 2-0 Osmanlispor
21/11/2020 13:30 MS Altınordu 1-0 İstanbulspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:30 MS Fatih Karagümrük 1-1 Sivasspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
19/11/2020 13:00 MS Tekirdağspor 1-1 Halide Edip Adıvar
19/11/2020 13:00 MS Tepecikspor 1-0 Erzin Spor
19/11/2020 13:00 MS Yomraspor 0-0 Mardin BB
19/11/2020 13:00 MS Yozgatspor 1959 0-0 Tokatspor
19/11/2020 13:00 MS Nazilli Belediyespor 2-0 Çengelköyspor
19/11/2020 13:00 MS Fethiyespor 2-0 Kahta 02 Spor
19/11/2020 13:00 MS Darıca Gençlerbirliği 1-0 Ağrı 1970
19/11/2020 13:00 MS Karaman Belediyespor 2-0 Kütahyaspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
19/11/2020 13:00 Ertelendi Arnavutköy Belediyespor - Çankaya FK
19/11/2020 13:00 MS Ofspor 1-1 Kemerspor 2003
19/11/2020 13:00 MS Manisaspor 0-3 Yeşilyurt Belediyespor
19/11/2020 13:00 MS Belediye Derincespor 0-1 Fatsa Belediyespor
19/11/2020 13:00 MS Diyarbekirspor 1-0 Edirnespor
19/11/2020 13:00 MS Buca FK 3-0 Kızılcabölükspor
19/11/2020 13:00 MS 1877 Alemdağspor 2-1 Nevşehir Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
19/11/2020 13:00 MS Batman Petrolspor 1-3 Çarşambaspor
19/11/2020 13:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 3-0 Arhavispor
19/11/2020 13:00 MS Altındağ Belediyesispor 3-0 Cizrespor
19/11/2020 13:00 MS Karşıyaka 0-1 Somaspor
19/11/2020 13:00 MS Isparta 32 Spor 2-1 Gölcükspor
19/11/2020 13:00 MS Şile Yıldızspor 0-1 Çatalcaspor
19/11/2020 13:00 MS Erbaaspor 0-1 Elazığ Belediyespor FK
19/11/2020 13:00 Ertelendi Osmaniyespor - Yalovaspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
19/11/2020 13:00 MS Şanlıurfaspor 1-1 Gümüşhanespor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
19/11/2020 12:00 MS Payasspor 2-3 Artvin Hopaspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
18/11/2020 13:00 MS Ergene Velimeşespor 3-2 Niğde Anadolu
18/11/2020 13:00 Ertelendi Pazarspor - Pendikspor
18/11/2020 13:00 MS Anadolu Selçukspor 1-2 Turgutluspor
18/11/2020 13:00 MS Tarsus İdman Yurdu 1-3 Serik Belediyespor
18/11/2020 13:00 MS Sakaryaspor 3-1 BAK
18/11/2020 13:00 MS BB Bodrumspor 2-2 Sivas Belediyespor
18/11/2020 13:00 MS 24 Erzincanspor 2-3 Manisa BBSK
18/11/2020 13:00 MS Hekimoğlu Trabzon 2-0 Sarıyer
18/11/2020 13:00 MS Utaş Uşakspor 3-2 Zonguldak Kömürspor
18/11/2020 13:00 MS Van BB 2-1 Elazığspor
18/11/2020 13:00 MS Eyüpspor 7-0 Kardemir Karabukspor
18/11/2020 13:00 Ertelendi Kırklarelispor - Bayburt İÖİ
18/11/2020 13:00 MS Kastamonuspor 1966 2-1 Etimesgut Belediyespor
18/11/2020 13:00 MS Karacabey Belediyespor 2-2 Kırşehir Belediyespor
18/11/2020 13:00 MS Amed 3-0 Kocaelispor
18/11/2020 13:00 Ertelendi Kahramanmaraşspor - Yeni Çorumspor
18/11/2020 13:00 Ertelendi Ankara Demirspor - İnegölspor
18/11/2020 13:00 MS Sancaktepe Belediyespor 0-2 Afjet Afyonspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
17/11/2020 13:30 MS Altınordu 2-0 Bandırmaspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:00 MS Kütahyaspor 1-1 Tekirdağspor
15/11/2020 13:00 MS Ağrı 1970 1-0 Nazilli Belediyespor
15/11/2020 13:00 MS Kahta 02 Spor 0-0 Yomraspor
15/11/2020 13:00 MS Mardin BB 1-1 Tepecikspor
15/11/2020 13:00 MS Ceyhanspor 2-2 Fethiyespor
15/11/2020 13:00 MS Erzin Spor 1-1 Karaman Belediyespor
15/11/2020 13:00 MS Tokatspor 1-2 Darıca Gençlerbirliği
15/11/2020 13:00 MS Halide Edip Adıvar 0-0 Yozgatspor 1959
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:00 MS Edirnespor 3-1 Ofspor
15/11/2020 13:00 MS Nevşehir Belediyespor 2-1 Buca FK
15/11/2020 13:00 MS Artvin Hopaspor 4-3 1877 Alemdağspor
15/11/2020 13:00 MS Çankaya FK 0-1 Belediye Derincespor
15/11/2020 13:00 MS Fatsa Belediyespor 0-0 Diyarbekirspor
15/11/2020 13:00 MS Kemerspor 2003 2-2 Payasspor
15/11/2020 13:00 MS Yeşilyurt Belediyespor 1-0 Arnavutköy Belediyespor
15/11/2020 13:00 MS Kızılcabölükspor 1-1 Manisaspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
15/11/2020 13:00 Ertelendi Arhavispor - Batman Petrolspor
15/11/2020 13:00 Ertelendi Erokspor - Isparta 32 Spor
15/11/2020 13:00 Ertelendi Yalovaspor - Altındağ Belediyesispor
15/11/2020 13:00 MS Gölcükspor 0-1 Erbaaspor
15/11/2020 13:00 MS Cizrespor 2-3 Şile Yıldızspor
15/11/2020 13:00 MS Elazığ Belediyespor FK 0-0 Osmaniyespor
15/11/2020 13:00 MS Çarşambaspor 0-0 Karşıyaka
15/11/2020 13:00 MS Çatalcaspor 1-1 İçel İdmanyurdu Spor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
15/11/2020 03:00 TBD Halide Edip Adıvar - Karaman Belediyespor
15/11/2020 03:00 TBD Çengelköyspor - Darıca Gençlerbirliği
15/11/2020 03:00 TBD Kütahyaspor - Tepecikspor
15/11/2020 03:00 TBD Erzin Spor - Yomraspor
15/11/2020 03:00 TBD Kahta 02 Spor - Ceyhanspor
15/11/2020 03:00 TBD Ağrı 1970 - Yozgatspor 1959
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
15/11/2020 03:00 TBD Somaspor - Batman Petrolspor
15/11/2020 03:00 TBD Gölcükspor - Erokspor
15/11/2020 03:00 TBD Cizrespor - Osmaniyespor
15/11/2020 03:00 TBD Yalovaspor - Erbaaspor
15/11/2020 03:00 TBD Arhavispor - Şile Yıldızspor
15/11/2020 03:00 TBD Elazığ Belediyespor FK - Isparta 32 Spor
15/11/2020 03:00 TBD Çatalcaspor - Altındağ Belediyesispor
15/11/2020 03:00 TBD Çarşambaspor - İçel İdmanyurdu Spor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
14/11/2020 13:00 Ertelendi Bayburt İÖİ - Tarsus İdman Yurdu
14/11/2020 13:00 MS Pendikspor 3-5 Van BB
14/11/2020 13:00 MS Kırşehir Belediyespor 0-1 Sakaryaspor
14/11/2020 13:00 Ertelendi BAK - Pazarspor
14/11/2020 13:00 MS Kardemir Karabukspor 0-5 Anadolu Selçukspor
14/11/2020 13:00 MS Sarıyer 1-0 24 Erzincanspor
14/11/2020 13:00 MS İnegölspor 1-0 Ergene Velimeşespor
14/11/2020 13:00 Ertelendi Afjet Afyonspor - Ankara Demirspor
14/11/2020 13:00 MS Zonguldak Kömürspor 2-0 Şanlıurfaspor
14/11/2020 13:00 MS Elazığspor 0-1 Kırklarelispor
14/11/2020 13:00 MS Sivas Belediyespor 0-0 Etimesgut Belediyespor
14/11/2020 13:00 MS BB Bodrumspor 2-1 Karacabey Belediyespor
14/11/2020 13:00 MS Serik Belediyespor 0-3 Eyüpspor
14/11/2020 13:00 MS Turgutluspor 2-1 Kastamonuspor 1966
14/11/2020 13:00 MS Kocaelispor 0-1 Sancaktepe Belediyespor
14/11/2020 13:00 Ertelendi Yeni Çorumspor - Amed
14/11/2020 13:00 MS Hacettepe 1-1 Utaş Uşakspor
14/11/2020 13:00 MS Gümüşhanespor 1-4 Hekimoğlu Trabzon
14/11/2020 13:00 MS Manisa BBSK 3-1 Kahramanmaraşspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
12/11/2020 13:00 MS Tekirdağspor 0-1 Erzin Spor
12/11/2020 13:00 MS Karaman Belediyespor 2-2 Mardin BB
12/11/2020 13:00 MS Yozgatspor 1959 0-1 Kütahyaspor
12/11/2020 13:00 MS Yomraspor 2-4 Ceyhanspor
12/11/2020 13:00 MS Tepecikspor 4-2 Kahta 02 Spor
12/11/2020 13:00 MS Çengelköyspor 1-0 Ağrı 1970
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
12/11/2020 13:00 MS Diyarbekirspor 1-0 Çankaya FK
12/11/2020 13:00 MS Arnavutköy Belediyespor 1-0 Kızılcabölükspor
12/11/2020 13:00 MS Manisaspor 0-0 Nevşehir Belediyespor
12/11/2020 13:00 MS Payasspor 3-0 1877 Alemdağspor
12/11/2020 13:00 MS Kemerspor 2003 0-2 Edirnespor
12/11/2020 13:00 MS Belediye Derincespor 1-1 Yeşilyurt Belediyespor
12/11/2020 13:00 MS Ofspor 3-1 Fatsa Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
12/11/2020 13:00 MS Erbaaspor 0-2 Erokspor
12/11/2020 13:00 MS Somaspor 3-0 Çarşambaspor
12/11/2020 13:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 0-0 Cizrespor
12/11/2020 13:00 MS Şile Yıldızspor 2-1 Yalovaspor
12/11/2020 13:00 MS Osmaniyespor 2-0 Gölcükspor
12/11/2020 13:00 MS Batman Petrolspor 0-2 Çatalcaspor
12/11/2020 13:00 MS Altındağ Belediyesispor 1-0 Elazığ Belediyespor FK
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
12/11/2020 12:00 MS Buca FK 3-1 Artvin Hopaspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
11/11/2020 13:00 MS Nazilli Belediyespor 4-0 Tokatspor
11/11/2020 13:00 MS Darıca Gençlerbirliği 1-1 Halide Edip Adıvar
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
11/11/2020 13:00 MS Hekimoğlu Trabzon 3-0 Zonguldak Kömürspor
11/11/2020 13:00 MS Kahramanmaraşspor 0-0 Sarıyer
11/11/2020 13:00 Ertelendi Ankara Demirspor - Kocaelispor
11/11/2020 13:00 MS Ergene Velimeşespor 0-2 Afjet Afyonspor
11/11/2020 13:00 - Pazarspor - Kırşehir Belediyespor
11/11/2020 13:00 MS Tarsus İdman Yurdu 1-2 Elazığspor
11/11/2020 13:00 MS Eyüpspor 2-0 Bayburt İÖİ
11/11/2020 13:00 MS Anadolu Selçukspor 1-1 Serik Belediyespor
11/11/2020 13:00 MS Karacabey Belediyespor 4-0 Sivas Belediyespor
11/11/2020 13:00 MS 24 Erzincanspor 2-1 Gümüşhanespor
11/11/2020 13:00 MS Şanlıurfaspor 1-0 Hacettepe
11/11/2020 13:00 MS Amed 3-4 Manisa BBSK
11/11/2020 13:00 MS Niğde Anadolu 1-1 İnegölspor
11/11/2020 13:00 Ertelendi Sancaktepe Belediyespor - Yeni Çorumspor
11/11/2020 13:00 MS Van BB 3-0 BAK
11/11/2020 13:00 MS Kastamonuspor 1966 1-0 Kardemir Karabukspor
11/11/2020 13:00 MS Etimesgut Belediyespor 2-1 Turgutluspor
11/11/2020 13:00 MS Kırklarelispor 1-0 Pendikspor
11/11/2020 13:00 MS Sakaryaspor 2-6 BB Bodrumspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 Ertelendi İstanbulspor - Adana Demirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
08/11/2020 19:00 MS Sivasspor 1-2 Galatasaray
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Samsunspor 1-1 Altınordu
08/11/2020 16:00 MS Akhisar Belediye 2-2 Boluspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Kayserispor 0-1 Hatayspor
08/11/2020 16:00 MS Istanbul Basaksehir 2-1 Genclerbirligi
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:30 MS Eskişehirspor 2-2 Keçiörengücü
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:30 MS Ankaragucu 2-2 Fatih Karagümrük
08/11/2020 13:30 MS Yeni Malatyaspor 2-0 Denizlispor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Osmanlispor 1-1 Bursaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Fenerbahce 0-2 Konyaspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 Ertelendi Adanaspor - Menemen Belediyespor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Erzurum BB 1-1 Goztepe
07/11/2020 16:00 MS Alanyaspor 1-1 Trabzonspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:30 MS Ümraniyespor 1-1 Tuzlaspor
07/11/2020 13:30 MS Bandırmaspor 0-1 Giresunspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:30 MS Kasimpasa 2-2 Antalyaspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 MS Erzin Spor 0-1 Ağrı 1970
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 MS Gazişehir Gaziantep 3-1 Besiktas
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
06/11/2020 19:00 MS Altay 1-3 Balıkesirspor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
05/11/2020 20:30 MS Hatayspor 2-1 Şanlıurfaspor
05/11/2020 18:00 MS Yeni Malatyaspor 2-0 Artvin Hopaspor
05/11/2020 15:30 MS Sakaryaspor 2-0 Diyarbekirspor
05/11/2020 15:30 PEN Akhisar Belediye 0-0
PS : 4-5
Etimesgut Belediyespor
05/11/2020 15:30 MS İstanbulspor 3-2 Elazığspor
05/11/2020 15:30 MS Eskişehirspor 3-2 Cizrespor
05/11/2020 13:00 USB Kırşehir Belediyespor 2-1 Yozgatspor 1959
05/11/2020 13:00 MS Ankara Demirspor 2-0 BAK
05/11/2020 13:00 MS Sarıyer 2-4 Turgutluspor
05/11/2020 13:00 Ertelendi Pendikspor - Düzcespor
05/11/2020 13:00 MS Samsunspor 1-3 Muğlaspor
05/11/2020 13:00 MS Kahramanmaraşspor 2-0 Somaspor
05/11/2020 13:00 MS Tarsus İdman Yurdu 3-1 İçel İdmanyurdu Spor
05/11/2020 13:00 MS Afjet Afyonspor 2-1 Kardemir Karabukspor
05/11/2020 13:00 MS Yeni Çorumspor 3-0 Eyüpspor
05/11/2020 13:00 MS Ergene Velimeşespor 0-3 Karacabey Belediyespor
05/11/2020 13:00 MS Van BB 1-2 Sivas Belediyespor
05/11/2020 13:00 PEN BB Bodrumspor 1-1
PS : 7-8
Niğde Anadolu
05/11/2020 13:00 PEN İnegölspor 1-1
PS : 1-4
Sultanbeyli Belediyespor
05/11/2020 13:00 PEN Sancaktepe Belediyespor 1-1
PS : 2-3
Serik Belediyespor
05/11/2020 13:00 MS Zonguldak Kömürspor 2-3 Darıca Gençlerbirliği
05/11/2020 13:00 MS Utaş Uşakspor 6-0 Şile Yıldızspor
05/11/2020 12:00 USB Kastamonuspor 1966 1-0 Amed
04/11/2020 20:30 PEN Bursaspor 1-1
PS : 7-6
Karşıyaka
04/11/2020 18:00 MS Kayserispor 5-0 Yomraspor
04/11/2020 15:30 PEN Fatih Karagümrük 1-1
PS : 4-3
Nevşehir Belediyespor
04/11/2020 15:30 MS Adana Demirspor 3-1 Kestelspor
04/11/2020 15:30 MS Altınordu 2-1 Fethiyespor
04/11/2020 13:00 MS Boluspor 2-1 Hacettepe
04/11/2020 13:00 MS Giresunspor 2-0 Tekirdağspor
04/11/2020 13:00 PEN Menemen Belediyespor 1-1
PS : 8-9
24 Erzincanspor
04/11/2020 13:00 MS Manisa BBSK 2-0 Gümüşhanespor
04/11/2020 13:00 MS Hekimoğlu Trabzon 2-1 Yeni Orduspor
04/11/2020 13:00 MS Bandırmaspor 3-1 Belediye Derincespor
04/11/2020 13:00 MS Keçiörengücü 6-0 Tepecikspor
04/11/2020 13:00 MS Osmanlispor 3-1 Pazarspor
04/11/2020 13:00 MS Ümraniyespor 0-1 Kırklarelispor
03/11/2020 20:30 MS Ankaragucu 1-2 Kocaelispor
03/11/2020 18:00 MS Erzurum BB 6-2 Karaköprü Belediyespor
03/11/2020 15:30 MS Altay 0-2 Anadolu Selçukspor
03/11/2020 15:30 MS Adanaspor 2-1 68 Aksaray Belediyespor
03/11/2020 13:00 MS Tuzlaspor 2-1 Bayburt İÖİ
03/11/2020 13:00 PEN Balıkesirspor 2-2
PS : 5-6
Erokspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
02/11/2020 20:00 MS Hatayspor 1-1 Sivasspor
02/11/2020 20:00 MS Antalyaspor 1-2 Fenerbahce
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Adana Demirspor 1-1 Samsunspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Besiktas 1-0 Yeni Malatyaspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Fethiyespor 1-0 Yomraspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Isparta 32 Spor 2-0 Erbaaspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Eskişehirspor 0-1 Akhisar Belediye
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Konyaspor 1-2 Istanbul Basaksehir
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS Keçiörengücü 1-1 İstanbulspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:30 MS Rizespor 1-0 Kayserispor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 MS Kütahyaspor 3-0 Darıca Gençlerbirliği
01/11/2020 13:00 MS Ceyhanspor 0-0 Tepecikspor
01/11/2020 13:00 MS Mardin BB 1-0 Tekirdağspor
01/11/2020 13:00 MS Kahta 02 Spor 1-0 Karaman Belediyespor
01/11/2020 13:00 MS Tokatspor 2-1 Çengelköyspor
01/11/2020 13:00 MS Erzin Spor 4-1 Yozgatspor 1959
01/11/2020 13:00 MS Halide Edip Adıvar 1-2 Nazilli Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 MS Kızılcabölükspor 1-1 Belediye Derincespor
01/11/2020 13:00 Ertelendi Çankaya FK - Ofspor
01/11/2020 13:00 MS Edirnespor 2-2 Payasspor
01/11/2020 13:00 MS Nevşehir Belediyespor 1-0 Arnavutköy Belediyespor
01/11/2020 13:00 MS Artvin Hopaspor 1-0 Manisaspor
01/11/2020 13:00 MS Yeşilyurt Belediyespor 0-1 Diyarbekirspor
01/11/2020 13:00 MS Fatsa Belediyespor 0-0 Kemerspor 2003
01/11/2020 13:00 MS 1877 Alemdağspor 1-1 Buca FK
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 MS Gölcükspor 1-0 Altındağ Belediyesispor
01/11/2020 13:00 MS Cizrespor 0-0 Batman Petrolspor
01/11/2020 13:00 MS Arhavispor 0-2 Somaspor
01/11/2020 13:00 MS Çatalcaspor 1-1 Karşıyaka
01/11/2020 13:00 MS Yalovaspor 0-3 İçel İdmanyurdu Spor
01/11/2020 13:00 MS Elazığ Belediyespor FK 2-4 Şile Yıldızspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS Galatasaray 1-0 Ankaragucu
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS Afjet Afyonspor 2-1 Niğde Anadolu
31/10/2020 19:00 MS Kocaelispor 2-1 Ergene Velimeşespor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Bursaspor 4-2 Boluspor
31/10/2020 16:00 Ertelendi Menemen Belediyespor - Osmanlispor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Goztepe - Alanyaspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:30 MS Giresunspor 0-1 Ümraniyespor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:30 MS Genclerbirligi 1-1 Gazişehir Gaziantep
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:00 MS Erokspor 2-1 Osmaniyespor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:00 MS Yeni Çorumspor 2-3 Ankara Demirspor
31/10/2020 13:00 MS Manisa BBSK 2-0 Sancaktepe Belediyespor
31/10/2020 13:00 MS Hacettepe 0-3 Hekimoğlu Trabzon
31/10/2020 13:00 MS Sivas Belediyespor 4-0 Turgutluspor
31/10/2020 13:00 MS Bayburt İÖİ 0-2 Anadolu Selçukspor
31/10/2020 13:00 MS Pendikspor 1-0 Tarsus İdman Yurdu
31/10/2020 13:00 MS Karacabey Belediyespor 0-3 Sakaryaspor
31/10/2020 13:00 MS Kardemir Karabukspor 0-0 Etimesgut Belediyespor
31/10/2020 13:00 Ertelendi Gümüşhanespor - Kahramanmaraşspor
31/10/2020 13:00 MS Utaş Uşakspor 2-1 Şanlıurfaspor
31/10/2020 13:00 MS Zonguldak Kömürspor 0-0 24 Erzincanspor
31/10/2020 13:00 MS Sarıyer 2-0 Amed
31/10/2020 13:00 MS Elazığspor 2-3 Eyüpspor
31/10/2020 13:00 MS BAK 1-0 Kırklarelispor
31/10/2020 13:00 MS Kırşehir Belediyespor 1-0 Van BB
31/10/2020 13:00 MS BB Bodrumspor 1-2 Pazarspor
31/10/2020 13:00 MS Serik Belediyespor 1-1 Kastamonuspor 1966
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:00 MS Trabzonspor 3-4 Kasimpasa
30/10/2020 20:00 MS Fatih Karagümrük 5-1 Erzurum BB
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
30/10/2020 19:00 Ertelendi Tuzlaspor - Altay
30/10/2020 19:00 MS Balıkesirspor 0-3 Adanaspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
29/10/2020 19:00 MS Diyarbekirspor 2-1 Kızılcabölükspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
29/10/2020 19:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 1-0 Elazığ Belediyespor FK
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
29/10/2020 14:00 MS Tepecikspor 0-0 Fethiyespor
29/10/2020 14:00 MS Nazilli Belediyespor 1-1 Kütahyaspor
29/10/2020 14:00 MS Karaman Belediyespor 5-1 Ceyhanspor
29/10/2020 14:00 MS Tekirdağspor 0-1 Kahta 02 Spor
29/10/2020 14:00 MS Ağrı 1970 1-0 Tokatspor
29/10/2020 14:00 MS Çengelköyspor 2-2 Halide Edip Adıvar
29/10/2020 14:00 MS Darıca Gençlerbirliği 0-2 Erzin Spor
29/10/2020 14:00 MS Yozgatspor 1959 2-1 Mardin BB
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
29/10/2020 14:00 MS Batman Petrolspor 1-0 Yalovaspor
29/10/2020 14:00 MS Çarşambaspor 5-0 Arhavispor
29/10/2020 14:00 MS Karşıyaka 5-1 Cizrespor
29/10/2020 14:00 MS Şile Yıldızspor 0-0 Gölcükspor
29/10/2020 14:00 MS Somaspor 3-0 Çatalcaspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
29/10/2020 13:00 MS Belediye Derincespor 0-0 Nevşehir Belediyespor
29/10/2020 13:00 MS Manisaspor 1-2 1877 Alemdağspor
29/10/2020 13:00 MS Arnavutköy Belediyespor 3-2 Artvin Hopaspor
29/10/2020 13:00 MS Edirnespor 2-1 Fatsa Belediyespor
29/10/2020 13:00 MS Kemerspor 2003 1-0 Çankaya FK
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
28/10/2020 19:00 MS Amed 2-1 Gümüşhanespor
28/10/2020 15:00 Ertelendi Kahramanmaraşspor - Zonguldak Kömürspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
28/10/2020 14:00 MS Payasspor 0-1 Buca FK
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
28/10/2020 14:00 MS Altındağ Belediyesispor 0-1 Erokspor
28/10/2020 14:00 MS Osmaniyespor 1-2 Isparta 32 Spor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
28/10/2020 14:00 MS Hekimoğlu Trabzon 1-2 Utaş Uşakspor
28/10/2020 14:00 MS Ankara Demirspor 0-1 Manisa BBSK
28/10/2020 14:00 MS İnegölspor 2-2 Afjet Afyonspor
28/10/2020 14:00 MS Pazarspor 1-1 Karacabey Belediyespor
28/10/2020 14:00 MS Anadolu Selçukspor 3-0 Elazığspor
28/10/2020 14:00 MS Etimesgut Belediyespor 2-0 Serik Belediyespor
28/10/2020 14:00 MS Turgutluspor 2-1 Kardemir Karabukspor
28/10/2020 14:00 MS Kırklarelispor 0-1 Kırşehir Belediyespor
28/10/2020 14:00 MS Sakaryaspor 2-2 Sivas Belediyespor
28/10/2020 14:00 MS 24 Erzincanspor 2-0 Hacettepe
28/10/2020 14:00 MS Niğde Anadolu 0-0 Kocaelispor
28/10/2020 14:00 MS Ergene Velimeşespor 1-0 Yeni Çorumspor
28/10/2020 14:00 Ertelendi Sancaktepe Belediyespor - Sarıyer
28/10/2020 14:00 MS Van BB 1-1 BB Bodrumspor
28/10/2020 14:00 MS Kastamonuspor 1966 1-0 Bayburt İÖİ
28/10/2020 14:00 MS Tarsus İdman Yurdu 4-0 BAK
28/10/2020 14:00 MS Eyüpspor 1-0 Pendikspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
26/10/2020 20:00 MS Denizlispor 2-3 Besiktas
26/10/2020 20:00 MS Sivasspor 0-2 Rizespor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
26/10/2020 19:00 MS Boluspor 0-0 Menemen Belediyespor
26/10/2020 19:00 MS Akhisar Belediye 2-1 Bursaspor
25/10/2020 19:00 Ertelendi Altay - Giresunspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
25/10/2020 19:00 MS Fenerbahce 3-1 Trabzonspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS İstanbulspor 3-0 Eskişehirspor
25/10/2020 16:00 MS Adanaspor 1-3 Tuzlaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Alanyaspor 2-0 Fatih Karagümrük
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 MS Ağrı 1970 2-0 Mardin BB
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 MS Çatalcaspor 2-0 Cizrespor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:30 MS Osmanlispor 1-2 Balıkesirspor
25/10/2020 13:30 MS Bandırmaspor 0-3 Adana Demirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:30 MS Yeni Malatyaspor 2-1 Genclerbirligi
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Samsunspor 4-2 Keçiörengücü
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Erzurum BB 1-2 Galatasaray
24/10/2020 19:00 MS Istanbul Basaksehir 5-1 Antalyaspor
24/10/2020 16:00 MS Gazişehir Gaziantep 1-0 Konyaspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Bayburt İÖİ 2-0 Elazığspor
24/10/2020 14:00 MS Kırşehir Belediyespor 0-0 Etimesgut Belediyespor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
24/10/2020 13:30 MS Ümraniyespor 1-1 Altınordu
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
24/10/2020 13:30 Ertelendi Ankaragucu - Hatayspor
23/10/2020 20:00 MS Kasimpasa 0-0 Goztepe
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
22/10/2020 19:00 MS Menemen Belediyespor 2-1 Bursaspor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
22/10/2020 19:00 MS Buca FK 0-1 Somaspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
22/10/2020 16:00 MS İstanbulspor 2-2 Akhisar Belediye
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
22/10/2020 15:00 MS Belediye Derincespor 3-0 Çankaya FK
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
22/10/2020 13:30 MS Tuzlaspor 2-0 Osmanlispor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
22/10/2020 13:30 MS Tepecikspor 1-0 1877 Alemdağspor
22/10/2020 13:30 MS Karaköprü Belediyespor 1-0 Osmaniyespor
22/10/2020 13:00 MS Ağrı 1970 1-2 Yeni Orduspor
22/10/2020 13:00 MS Erbaaspor 0-1 Yozgatspor 1959
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
21/10/2020 19:00 MS Altınordu 2-1 Altay
21/10/2020 19:00 MS Balıkesirspor 0-0 Boluspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
21/10/2020 19:00 MS Kocaelispor 1-0 İnegölspor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
21/10/2020 19:00 MS Fethiyespor 2-1 Nazilli Belediyespor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
21/10/2020 16:00 MS Adana Demirspor 4-2 Ümraniyespor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
21/10/2020 15:00 MS Tekirdağspor 2-1 Silivrispor
21/10/2020 14:30 USB 68 Aksaray Belediyespor 3-2 Yeşilyurt Belediyespor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
21/10/2020 14:00 MS BAK 0-3 Eyüpspor
21/10/2020 14:00 MS Karacabey Belediyespor 0-1 Van BB
21/10/2020 14:00 MS Pendikspor 1-1 Anadolu Selçukspor
21/10/2020 14:00 MS Gümüşhanespor 1-5 Sancaktepe Belediyespor
21/10/2020 14:00 MS Hacettepe 3-3 Kahramanmaraşspor
21/10/2020 14:00 MS Zonguldak Kömürspor 0-1 Amed
21/10/2020 14:00 Ertelendi Sarıyer - Ankara Demirspor
21/10/2020 14:00 MS Sivas Belediyespor 4-1 Kardemir Karabukspor
21/10/2020 14:00 MS BB Bodrumspor 0-0 Kırklarelispor
21/10/2020 14:00 MS Sakaryaspor 2-1 Pazarspor
21/10/2020 14:00 MS Şanlıurfaspor 0-2 Hekimoğlu Trabzon
21/10/2020 14:00 MS Utaş Uşakspor 1-3 24 Erzincanspor
21/10/2020 14:00 MS Yeni Çorumspor 4-0 Niğde Anadolu
21/10/2020 14:00 MS Manisa BBSK 1-1 Ergene Velimeşespor
21/10/2020 14:00 MS Serik Belediyespor 2-0 Turgutluspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
21/10/2020 13:30 MS Giresunspor 4-3 Adanaspor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
21/10/2020 13:30 MS Ofspor 0-1 Yomraspor
21/10/2020 13:30 MS Nevşehir Belediyespor 1-0 Kozan Spor FK
21/10/2020 13:30 PEN Muğlaspor 1-1
PS : 3-1
Kızılcabölükspor
21/10/2020 13:30 MS Sultanbeyli Belediyespor 1-0 Yalovaspor
21/10/2020 13:30 MS Cizrespor 2-1 Siirt İl Özel İdaresi
21/10/2020 13:30 MS Isparta 32 Spor 0-1 Kestelspor
21/10/2020 13:30 MS 1954 Kelkit Belediyespor 0-1 Artvin Hopaspor
21/10/2020 13:30 USB Çatalcaspor 0-1 Şile Yıldızspor
21/10/2020 13:30 PEN Kırıkkale Büyük Anadolu 1-1
PS : 4-5
Düzcespor
21/10/2020 13:00 PEN Erokspor 1-1
PS : 4-2
Arnavutköy Belediyespor
21/10/2020 13:00 MS Elazığ Belediyespor FK 1-2 Diyarbekirspor
20/10/2020 20:00 MS Karşıyaka 3-0 Bergama Belediyespor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
20/10/2020 19:00 MS Eskişehirspor 0-1 Samsunspor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
20/10/2020 17:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 6-0 Payasspor
20/10/2020 14:30 MS Kütahyaspor 1-2 Darıca Gençlerbirliği
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
20/10/2020 14:00 MS Elazığspor 3-2 Kastamonuspor 1966
20/10/2020 14:00 MS Bayburt İÖİ 1-0 Etimesgut Belediyespor
20/10/2020 14:00 MS Kırşehir Belediyespor 2-2 Tarsus İdman Yurdu
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
20/10/2020 13:30 MS Keçiörengücü 1-0 Bandırmaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
19/10/2020 20:00 MS Galatasaray 1-2 Alanyaspor
19/10/2020 20:00 MS Genclerbirligi 1-2 Denizlispor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
19/10/2020 19:00 MS Akhisar Belediye 0-0 Menemen Belediyespor
18/10/2020 19:00 MS Bursaspor 3-1 Balıkesirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
18/10/2020 19:00 MS Goztepe 2-3 Fenerbahce
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
18/10/2020 19:00 MS Isparta 32 Spor 4-0 Altındağ Belediyesispor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Boluspor 1-2 Tuzlaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Antalyaspor 1-1 Gazişehir Gaziantep
18/10/2020 16:00 MS Fatih Karagümrük 1-1 Kasimpasa
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS 1877 Alemdağspor 0-1 Arnavutköy Belediyespor
18/10/2020 15:00 MS Kızılcabölükspor 2-2 Ofspor
18/10/2020 14:30 MS Nevşehir Belediyespor 0-1 Diyarbekirspor
18/10/2020 14:00 MS Yeşilyurt Belediyespor 3-2 Kemerspor 2003
18/10/2020 14:00 MS Çankaya FK 1-0 Edirnespor
18/10/2020 14:00 MS Artvin Hopaspor 2-2 Belediye Derincespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Erbaaspor 2-0 Osmaniyespor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:30 MS Osmanlispor 1-1 Giresunspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:30 Ertelendi Hatayspor - Erzurum BB
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Altay 1-0 Adana Demirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Trabzonspor 0-2 Istanbul Basaksehir
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Fethiyespor 2-0 Karaman Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Buca FK 6-1 Manisaspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Adanaspor 5-2 Altınordu
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Kayserispor 1-3 Sivasspor
17/10/2020 16:00 MS Konyaspor 1-1 Yeni Malatyaspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Kütahyaspor 1-2 Çengelköyspor
17/10/2020 15:00 MS Halide Edip Adıvar 0-0 Ağrı 1970
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Erokspor 3-1 Şile Yıldızspor
17/10/2020 15:00 MS Yalovaspor 0-1 Karşıyaka
17/10/2020 15:00 MS Gölcükspor 0-0 İçel İdmanyurdu Spor
17/10/2020 15:00 MS Çatalcaspor 2-1 Çarşambaspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:30 MS Ceyhanspor 4-0 Tekirdağspor
17/10/2020 14:30 MS Erzin Spor 0-4 Nazilli Belediyespor
17/10/2020 14:00 MS Kahta 02 Spor 1-1 Yozgatspor 1959
17/10/2020 14:00 MS Mardin BB 1-1 Darıca Gençlerbirliği
17/10/2020 14:00 MS Yomraspor 2-1 Tepecikspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Fatsa Belediyespor 1-0 Payasspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Elazığ Belediyespor FK 1-0 Batman Petrolspor
17/10/2020 14:00 MS Cizrespor 2-2 Somaspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:30 MS Samsunspor 0-3 İstanbulspor
17/10/2020 13:30 MS Ümraniyespor 1-2 Keçiörengücü
17/10/2020 13:30 MS Bandırmaspor 1-1 Eskişehirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:30 MS Rizespor 5-3 Ankaragucu
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
15/10/2020 19:00 USB Isparta 32 Spor 3-2 Kemerspor 2003
15/10/2020 14:30 MS Tokatspor 1-2 Erbaaspor
15/10/2020 13:00 MS Yeni Orduspor 3-2 Arhavispor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
14/10/2020 19:00 MS Afjet Afyonspor 0-1 Kocaelispor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
14/10/2020 19:00 PEN İçel İdmanyurdu Spor 1-1
PS : 5-4
Ceyhanspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
14/10/2020 17:00 MS Amed 1-0 Hacettepe
14/10/2020 17:00 MS Kahramanmaraşspor 2-1 Utaş Uşakspor
14/10/2020 15:30 MS Sancaktepe Belediyespor 1-0 Zonguldak Kömürspor
14/10/2020 15:30 MS Turgutluspor 1-0 Bayburt İÖİ
14/10/2020 15:30 MS Eyüpspor 2-1 Kırşehir Belediyespor
14/10/2020 15:30 MS Ergene Velimeşespor 0-1 Sarıyer
14/10/2020 15:30 MS Kırklarelispor 2-0 Karacabey Belediyespor
14/10/2020 15:30 MS İnegölspor 2-3 Yeni Çorumspor
14/10/2020 15:00 MS Etimesgut Belediyespor 1-2 Elazığspor
14/10/2020 15:00 MS Kardemir Karabukspor 0-2 Serik Belediyespor
14/10/2020 15:00 MS Tarsus İdman Yurdu 3-2 BB Bodrumspor
14/10/2020 15:00 MS Ankara Demirspor 2-2 Gümüşhanespor
14/10/2020 15:00 MS Niğde Anadolu 0-4 Manisa BBSK
14/10/2020 15:00 MS Kastamonuspor 1966 1-4 Pendikspor
14/10/2020 15:00 MS Anadolu Selçukspor 0-1 BAK
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
14/10/2020 15:00 USB Tekirdağspor 2-1 Bayrampaşaspor
14/10/2020 15:00 MS Kütahyaspor 1-0 Bursa Yıldırımspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
14/10/2020 14:30 MS 24 Erzincanspor 4-1 Şanlıurfaspor
14/10/2020 14:30 MS Pazarspor 4-2 Sivas Belediyespor
14/10/2020 14:30 MS Van BB 1-0 Sakaryaspor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
14/10/2020 13:35 PEN Yalovaspor 1-1
PS : 5-3
Halide Edip Adıvar
14/10/2020 13:30 MS Fatsa Belediyespor 1-2 Yomraspor
14/10/2020 13:30 MS Kozan Spor FK 2-1 Kahta 02 Spor
14/10/2020 13:30 PEN Erzin Spor 1-1
PS : 3-4
Payasspor
14/10/2020 13:30 MS Arnavutköy Belediyespor 2-0 Çengelköyspor
14/10/2020 13:30 USB 1877 Alemdağspor 1-0 Edirnespor
14/10/2020 13:30 MS Elazığ Belediyespor FK 1-0 Batman Petrolspor
14/10/2020 13:30 MS Yeşilyurt Belediyespor 1-0 Adıyaman 1954
14/10/2020 13:30 MS Şile Yıldızspor 5-1 Modafen
14/10/2020 13:30 MS Kırıkkale Büyük Anadolu 2-1 Gölcükspor
14/10/2020 13:30 MS Kestelspor 2-0 Karaman Belediyespor
14/10/2020 13:00 MS Mardin BB 0-3 Siirt İl Özel İdaresi
13/10/2020 15:30 MS Bergama Belediyespor 1-0 Manisaspor
13/10/2020 14:30 MS Altındağ 1-2 Çankaya FK
13/10/2020 13:00 MS Çarşambaspor 0-1 Yozgatspor 1959
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 19:00 MS Diyarbekirspor 1-0 Artvin Hopaspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
11/10/2020 18:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 2-1 Erokspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:30 MS Darıca Gençlerbirliği 0-0 Kahta 02 Spor
11/10/2020 15:30 MS Çengelköyspor 0-1 Erzin Spor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:30 MS Belediye Derincespor 2-0 1877 Alemdağspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:30 MS Karşıyaka 2-1 Elazığ Belediyespor FK
11/10/2020 15:30 MS Şile Yıldızspor 1-1 Isparta 32 Spor
11/10/2020 15:30 MS Somaspor 2-1 Yalovaspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Karaman Belediyespor 0-2 Yomraspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Kemerspor 2003 0-2 Kızılcabölükspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:30 MS Tekirdağspor 2-1 Fethiyespor
11/10/2020 14:30 MS Ağrı 1970 1-3 Kütahyaspor
11/10/2020 14:30 MS Tokatspor 1-0 Halide Edip Adıvar
11/10/2020 14:30 MS Nazilli Belediyespor 0-1 Mardin BB
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:30 MS Ofspor 2-1 Nevşehir Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:30 MS Arhavispor 0-1 Çatalcaspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Edirnespor 1-0 Yeşilyurt Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Batman Petrolspor 1-2 Gölcükspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:30 MS Arnavutköy Belediyespor 1-0 Buca FK
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:30 MS Manisa BBSK 5-1 İnegölspor
10/10/2020 15:30 MS Sakaryaspor 0-0 Kırklarelispor
10/10/2020 15:30 MS BB Bodrumspor 1-2 Eyüpspor
10/10/2020 15:30 MS Sarıyer 3-0 Niğde Anadolu
10/10/2020 15:30 MS Karacabey Belediyespor 3-0 Tarsus İdman Yurdu
10/10/2020 15:30 MS Pendikspor 0-2 Etimesgut Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Yozgatspor 1959 0-2 Ceyhanspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Payasspor 2-1 Manisaspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Altındağ Belediyesispor 1-0 Erbaaspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Hacettepe 0-1 Sancaktepe Belediyespor
10/10/2020 15:00 MS BAK 1-1 Kastamonuspor 1966
10/10/2020 15:00 MS Zonguldak Kömürspor 0-2 Ankara Demirspor
10/10/2020 15:00 MS Yeni Çorumspor 1-1 Afjet Afyonspor
10/10/2020 15:00 MS Kırşehir Belediyespor 1-0 Anadolu Selçukspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 MS Fatsa Belediyespor 1-3 Çankaya FK
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 MS Çarşambaspor 3-0 Cizrespor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 MS Şanlıurfaspor 1-1 Kahramanmaraşspor
10/10/2020 14:30 MS Gümüşhanespor 3-3 Ergene Velimeşespor
10/10/2020 14:30 MS Elazığspor 0-1 Turgutluspor
10/10/2020 14:30 MS Sivas Belediyespor 0-0 Serik Belediyespor
10/10/2020 14:30 MS Hekimoğlu Trabzon 1-1 24 Erzincanspor
10/10/2020 14:30 MS Bayburt İÖİ 2-0 Kardemir Karabukspor
10/10/2020 14:30 MS Pazarspor 2-0 Van BB
10/10/2020 14:00 MS Utaş Uşakspor 3-0 Amed
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
05/10/2020 15:00 MS Çankaya FK 2-0 Payasspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Adana Demirspor 0-0 Adanaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Kasimpasa 1-0 Galatasaray
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Fethiyespor 3-0 Yozgatspor 1959
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Buca FK 1-0 Belediye Derincespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Isparta 32 Spor 0-0 İçel İdmanyurdu Spor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS Kocaelispor 3-0 Yeni Çorumspor
04/10/2020 19:00 MS Kahramanmaraşspor 0-0 Hekimoğlu Trabzon
04/10/2020 19:00 MS Amed 2-1 Şanlıurfaspor
04/10/2020 19:00 MS Afjet Afyonspor 0-4 Manisa BBSK
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:30 MS Balıkesirspor 2-1 Menemen Belediyespor
04/10/2020 16:30 MS Samsunspor 1-0 Akhisar Belediye
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Alanyaspor 6-0 Hatayspor
04/10/2020 16:00 MS Besiktas 0-1 Genclerbirligi
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Kütahyaspor 1-1 Tokatspor
04/10/2020 15:30 MS Tepecikspor 2-1 Karaman Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Kızılcabölükspor 4-2 Edirnespor
04/10/2020 15:30 MS 1877 Alemdağspor 0-3 Diyarbekirspor
04/10/2020 15:30 MS Manisaspor 1-1 Arnavutköy Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Yalovaspor 0-0 Çarşambaspor
04/10/2020 15:30 MS Gölcükspor 1-2 Karşıyaka
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS İnegölspor 1-1 Sarıyer
04/10/2020 15:30 MS Eyüpspor 0-2 Karacabey Belediyespor
04/10/2020 15:30 MS Kırklarelispor 4-0 Pazarspor
04/10/2020 15:30 MS Ergene Velimeşespor 1-1 Zonguldak Kömürspor
04/10/2020 15:30 MS Sancaktepe Belediyespor 1-1 Utaş Uşakspor
04/10/2020 15:30 MS Turgutluspor 2-1 Pendikspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Ceyhanspor 2-1 Darıca Gençlerbirliği
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Nevşehir Belediyespor 2-1 Kemerspor 2003
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Niğde Anadolu 1-0 Gümüşhanespor
04/10/2020 15:00 MS Kardemir Karabukspor 1-3 Elazığspor
04/10/2020 15:00 MS Tarsus İdman Yurdu 1-1 Sakaryaspor
04/10/2020 15:00 MS Kastamonuspor 1966 0-1 Kırşehir Belediyespor
04/10/2020 15:00 MS Ankara Demirspor 1-0 Hacettepe
04/10/2020 15:00 MS Serik Belediyespor 4-1 Bayburt İÖİ
04/10/2020 15:00 MS Etimesgut Belediyespor 1-1 BAK
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:30 MS Yomraspor 1-1 Tekirdağspor
04/10/2020 14:30 MS Kahta 02 Spor 1-2 Nazilli Belediyespor
04/10/2020 14:30 MS Mardin BB 0-1 Çengelköyspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:30 MS Yeşilyurt Belediyespor 0-1 Fatsa Belediyespor
04/10/2020 14:30 MS Artvin Hopaspor 0-2 Ofspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:30 MS Erbaaspor 0-0 Şile Yıldızspor
04/10/2020 14:30 MS Osmaniyespor 1-0 Altındağ Belediyesispor
04/10/2020 14:30 MS Cizrespor 0-2 Arhavispor
04/10/2020 14:30 MS Erokspor 0-1 Batman Petrolspor
04/10/2020 14:30 MS Elazığ Belediyespor FK 1-1 Somaspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:30 MS Van BB 1-0 Sivas Belediyespor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Eskişehirspor 1-1 Ümraniyespor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Anadolu Selçukspor 2-0 BB Bodrumspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
04/10/2020 13:30 MS Denizlispor 0-0 Konyaspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Altınordu 2-0 Osmanlispor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Fenerbahce 2-1 Fatih Karagümrük
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 MS Giresunspor 2-1 Boluspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Erzurum BB 0-0 Rizespor
03/10/2020 16:00 MS Istanbul Basaksehir 0-0 Goztepe
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Tuzlaspor 3-3 Bursaspor
03/10/2020 14:00 MS Keçiörengücü 0-1 Altay
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:30 MS Yeni Malatyaspor 1-0 Antalyaspor
02/10/2020 20:00 MS Gazişehir Gaziantep 1-1 Trabzonspor
02/10/2020 20:00 MS Ankaragucu 0-1 Kayserispor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
02/10/2020 19:00 MS İstanbulspor 2-1 Bandırmaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
28/09/2020 20:00 MS Antalyaspor 1-0 Denizlispor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
28/09/2020 19:00 MS Boluspor 1-2 Altınordu
28/09/2020 19:00 MS Menemen Belediyespor 2-5 Tuzlaspor
27/09/2020 19:00 MS Altay 6-0 Eskişehirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:00 MS Galatasaray 0-0 Fenerbahce
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Osmanlispor 1-3 Adana Demirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Konyaspor 4-1 Besiktas
27/09/2020 16:00 MS Sivasspor 0-0 Ankaragucu
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Bandırmaspor 2-2 Samsunspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
27/09/2020 13:30 MS Rizespor 1-1 Alanyaspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Bursaspor 1-2 Giresunspor
26/09/2020 19:00 MS Akhisar Belediye 2-0 Balıkesirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Trabzonspor 3-1 Yeni Malatyaspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Diyarbekirspor 1-2 Buca FK
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 3-0 Erbaaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Goztepe 2-2 Gazişehir Gaziantep
26/09/2020 16:00 MS Hatayspor 1-0 Kasimpasa
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Tekirdağspor 2-0 Tepecikspor
26/09/2020 16:00 MS Çengelköyspor 2-1 Kahta 02 Spor
26/09/2020 16:00 MS Darıca Gençlerbirliği 2-1 Fethiyespor
26/09/2020 16:00 MS Halide Edip Adıvar 2-1 Kütahyaspor
26/09/2020 16:00 MS Nazilli Belediyespor 6-0 Ceyhanspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Belediye Derincespor 1-0 Manisaspor
26/09/2020 16:00 MS Edirnespor 2-1 Nevşehir Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Şile Yıldızspor 2-1 Osmaniyespor
26/09/2020 16:00 MS Somaspor 1-0 Gölcükspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Manisa BBSK 6-1 Kocaelispor
26/09/2020 16:00 MS Pendikspor 4-0 Kardemir Karabukspor
26/09/2020 16:00 MS BB Bodrumspor 4-1 Kastamonuspor 1966
26/09/2020 16:00 MS Utaş Uşakspor 3-1 Ankara Demirspor
26/09/2020 16:00 MS Sarıyer 1-1 Afjet Afyonspor
26/09/2020 16:00 MS Sakaryaspor 1-1 Eyüpspor
26/09/2020 16:00 - Karacabey Belediyespor - Anadolu Selçukspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:30 MS Yozgatspor 1959 1-2 Yomraspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:30 MS Payasspor 0-1 Arnavutköy Belediyespor
26/09/2020 15:30 MS Kemerspor 2003 1-2 Artvin Hopaspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:30 MS Hacettepe 2-1 Ergene Velimeşespor
26/09/2020 15:30 MS Zonguldak Kömürspor 2-1 Niğde Anadolu
26/09/2020 15:30 - BAK - Turgutluspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Tokatspor 1-1 Erzin Spor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Ofspor 1-1 1877 Alemdağspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Batman Petrolspor 3-1 Isparta 32 Spor
26/09/2020 15:00 MS Arhavispor 2-2 Yalovaspor
26/09/2020 15:00 MS Çarşambaspor 1-1 Elazığ Belediyespor FK
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS 24 Erzincanspor 2-1 Kahramanmaraşspor
26/09/2020 15:00 MS Şanlıurfaspor 0-8 Sancaktepe Belediyespor
26/09/2020 15:00 MS Pazarspor 1-3 Tarsus İdman Yurdu
26/09/2020 15:00 MS Elazığspor 1-1 Serik Belediyespor
26/09/2020 15:00 MS Gümüşhanespor 1-0 İnegölspor
26/09/2020 15:00 MS Van BB 0-0 Kırklarelispor
26/09/2020 15:00 Ertelendi Sivas Belediyespor - Bayburt İÖİ
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Ümraniyespor 1-3 İstanbulspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
26/09/2020 13:30 MS Kayserispor 1-3 Erzurum BB
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 13:30 MS Fatsa Belediyespor 2-0 Kızılcabölükspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Fatih Karagümrük 2-0 Istanbul Basaksehir
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:00 MS Adanaspor 0-0 Keçiörengücü
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
25/09/2020 16:00 MS Karşıyaka 1-1 Erokspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
25/09/2020 15:30 MS Çankaya FK 1-4 Yeşilyurt Belediyespor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
25/09/2020 15:00 MS Hekimoğlu Trabzon 4-1 Amed
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
21/09/2020 20:00 MS Fenerbahce 0-0 Hatayspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
21/09/2020 19:00 MS Samsunspor 3-0 Ümraniyespor
21/09/2020 19:00 MS Adana Demirspor 1-1 Boluspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
21/09/2020 15:30 MS Ceyhanspor 1-1 Çengelköyspor
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
21/09/2020 15:30 MS Kastamonuspor 1966 1-1 Karacabey Belediyespor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:00 MS Giresunspor 1-1 Menemen Belediyespor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:00 MS Gazişehir Gaziantep 2-2 Fatih Karagümrük
20/09/2020 19:00 MS Istanbul Basaksehir 0-2 Galatasaray
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:00 MS Fethiyespor 2-1 Nazilli Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:00 MS Buca FK 3-1 Ofspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
20/09/2020 19:00 MS Isparta 32 Spor 1-2 Karşıyaka
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 MS İstanbulspor 2-1 Altay
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Kasimpasa 2-0 Rizespor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Tepecikspor 1-1 Yozgatspor 1959
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Kızılcabölükspor 0-1 Çankaya FK
20/09/2020 16:00 MS 1877 Alemdağspor 1-1 Kemerspor 2003
20/09/2020 16:00 MS Arnavutköy Belediyespor 2-2 Belediye Derincespor
20/09/2020 16:00 MS Manisaspor 0-1 Diyarbekirspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Gölcükspor 0-1 Çarşambaspor
20/09/2020 16:00 MS Erokspor 0-1 Somaspor
20/09/2020 16:00 MS Yalovaspor 2-6 Çatalcaspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:30 MS Erzin Spor 2-0 Halide Edip Adıvar
20/09/2020 15:30 MS Karaman Belediyespor 1-1 Tekirdağspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:30 MS Nevşehir Belediyespor 0-2 Fatsa Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:30 Ertelendi Osmaniyespor - İçel İdmanyurdu Spor
20/09/2020 15:30 MS Altındağ Belediyesispor 1-1 Şile Yıldızspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Mardin BB 6-0 Tokatspor
20/09/2020 15:00 MS Kahta 02 Spor 3-0 Ağrı 1970
20/09/2020 15:00 MS Yomraspor 1-1 Darıca Gençlerbirliği
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Artvin Hopaspor 2-1 Edirnespor
20/09/2020 15:00 MS Yeşilyurt Belediyespor 1-1 Payasspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Erbaaspor 1-2 Batman Petrolspor
20/09/2020 15:00 MS Elazığ Belediyespor FK 2-1 Arhavispor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS Keçiörengücü 2-0 Osmanlispor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
20/09/2020 13:30 MS Erzurum BB 1-2 Sivasspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 MS Altınordu 0-2 Bursaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
19/09/2020 19:00 MS Besiktas 1-1 Antalyaspor
19/09/2020 19:00 MS Alanyaspor 2-0 Kayserispor
19/09/2020 16:00 MS Denizlispor 0-0 Trabzonspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Tuzlaspor 1-0 Balıkesirspor
19/09/2020 14:00 MS Bandırmaspor 1-0 Akhisar Belediye
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:30 MS Genclerbirligi 0-0 Konyaspor
18/09/2020 20:00 MS Yeni Malatyaspor 1-1 Goztepe
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:00 MS Eskişehirspor 0-0 Adanaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
14/09/2020 20:00 MS Hatayspor 2-0 Istanbul Basaksehir
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
14/09/2020 19:00 MS Balıkesirspor 3-1 Giresunspor
14/09/2020 19:00 MS Akhisar Belediye 0-0 Tuzlaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
13/09/2020 20:00 MS Trabzonspor 1-3 Besiktas
13/09/2020 20:00 MS Antalyaspor 2-0 Genclerbirligi
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
13/09/2020 19:00 MS Adanaspor 1-0 İstanbulspor
13/09/2020 19:00 MS Altay 0-0 Samsunspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Ankaragucu 1-2 Erzurum BB
13/09/2020 17:00 MS Kayserispor 1-0 Kasimpasa
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:30 MS Bursaspor 1-3 Adana Demirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 MS Galatasaray 3-1 Gazişehir Gaziantep
12/09/2020 20:00 MS Goztepe 5-1 Denizlispor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS Osmanlispor 1-0 Eskişehirspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Sivasspor 0-2 Alanyaspor
12/09/2020 17:00 MS Fatih Karagümrük 3-0 Yeni Malatyaspor
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:30 MS Ümraniyespor 2-1 Bandırmaspor
12/09/2020 16:30 MS Boluspor 0-1 Keçiörengücü
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 MS Rizespor 1-2 Fenerbahce
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
11/09/2020 19:00 MS Menemen Belediyespor 0-2 Altınordu