Türkiye Cup 2020-2021 Sezonuda Oynanan Maç Sonuçları

Türkiye Cup
Türkiye Cup
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
18/05/2021 20:45 MS Antalyaspor 0-2 Besiktas
17/03/2021 20:45 MS Antalyaspor 2-0 Alanyaspor
16/03/2021 20:45 USB Besiktas 3-2 Istanbul Basaksehir
11/02/2021 20:45 PEN Konyaspor 1-1
PS : 2-3
Besiktas
11/02/2021 17:45 MS Sivasspor 0-1 Antalyaspor
10/02/2021 20:45 MS Galatasaray 2-3 Alanyaspor
09/02/2021 20:45 USB Fenerbahce 1-2 Istanbul Basaksehir
14/01/2021 20:45 MS Fenerbahce 1-0 Kasimpasa
14/01/2021 18:45 MS Alanyaspor 4-1 Erzurum BB
13/01/2021 20:45 MS Besiktas 1-0 Rizespor
13/01/2021 18:45 MS Tuzlaspor 1-5 Istanbul Basaksehir
13/01/2021 15:45 MS Konyaspor 2-1 Gazişehir Gaziantep
12/01/2021 20:45 PEN Yeni Malatyaspor 0-0
PS : 6-7
Galatasaray
12/01/2021 18:45 USB Sivasspor 2-1 Adana Demirspor
12/01/2021 15:45 MS Bursaspor 0-3 Antalyaspor
17/12/2020 21:00 MS Besiktas 3-1 Tarsus İdman Yurdu
17/12/2020 18:45 MS Istanbul Basaksehir 7-0 Turgutluspor
17/12/2020 17:00 MS Sivasspor 1-0 Giresunspor
17/12/2020 15:00 MS Antalyaspor 1-0 Boluspor
17/12/2020 13:00 MS Konyaspor 3-1 Altınordu
17/12/2020 13:00 MS Genclerbirligi 0-2 Tuzlaspor
16/12/2020 21:00 MS Fenerbahce 1-0 Karacabey Belediyespor
16/12/2020 18:15 PEN Trabzonspor 2-2
PS : 3-4
Adana Demirspor
16/12/2020 16:00 MS Alanyaspor 5-1 Adanaspor
16/12/2020 14:00 MS Gazişehir Gaziantep 3-2 Kocaelispor
16/12/2020 13:00 MS Erzurum BB 5-1 Erokspor
15/12/2020 21:00 MS Galatasaray 1-0 Darıca Gençlerbirliği
15/12/2020 18:30 USB Goztepe 4-5 Bursaspor
15/12/2020 17:00 MS Yeni Malatyaspor 5-0 Hekimoğlu Trabzon
15/12/2020 15:00 MS Rizespor 3-0 Eskişehirspor
15/12/2020 13:00 MS Kasimpasa 5-0 Muğlaspor
26/11/2020 21:00 MS Goztepe 2-0 Kırklarelispor
26/11/2020 19:00 MS Konyaspor 7-0 Manisa BBSK
26/11/2020 17:00 PEN Kayserispor 3-3
PS : 3-4
Hekimoğlu Trabzon
26/11/2020 15:00 MS Kasimpasa 3-0 24 Erzincanspor
26/11/2020 13:00 USB Erzurum BB 3-2 Ankara Demirspor
25/11/2020 21:00 MS Rizespor 6-0 Utaş Uşakspor
25/11/2020 19:00 MS Adana Demirspor 4-1 Afjet Afyonspor
25/11/2020 19:00 MS Antalyaspor 2-0 Pendikspor
25/11/2020 17:00 MS Gazişehir Gaziantep 3-0 Serik Belediyespor
25/11/2020 15:00 PEN Hatayspor 2-2
PS : 4-5
Karacabey Belediyespor
25/11/2020 14:30 MS İstanbulspor 0-1 Tarsus İdman Yurdu
25/11/2020 14:30 Ertelendi Altınordu - Yeni Çorumspor
25/11/2020 14:30 MS Eskişehirspor 2-0 Kastamonuspor 1966
25/11/2020 13:00 MS Bandırmaspor 0-1 Darıca Gençlerbirliği
25/11/2020 13:00 MS Tuzlaspor 5-1 Sultanbeyli Belediyespor
25/11/2020 13:00 USB Keçiörengücü 1-2 Kocaelispor
25/11/2020 13:00 MS Yeni Malatyaspor 2-0 Etimesgut Belediyespor
24/11/2020 21:00 MS Fenerbahce 4-0 Sivas Belediyespor
24/11/2020 19:00 PEN Adanaspor 1-1
PS : 4-3
Sakaryaspor
24/11/2020 19:00 MS Bursaspor 1-0 Anadolu Selçukspor
24/11/2020 17:00 MS Fatih Karagümrük 0-3 Erokspor
24/11/2020 15:00 MS Denizlispor 1-2 Turgutluspor
24/11/2020 14:30 PEN Osmanlispor 1-1
PS : 0-3
Muğlaspor
24/11/2020 14:30 USB Boluspor 2-1 Kahramanmaraşspor
24/11/2020 14:30 PEN Giresunspor 0-0
PS : 8-7
Niğde Anadolu
24/11/2020 13:00 MS Genclerbirligi 1-0 Kırşehir Belediyespor
05/11/2020 20:30 MS Hatayspor 2-1 Şanlıurfaspor
05/11/2020 18:00 MS Yeni Malatyaspor 2-0 Artvin Hopaspor
05/11/2020 15:30 MS İstanbulspor 3-2 Elazığspor
05/11/2020 15:30 MS Sakaryaspor 2-0 Diyarbekirspor
05/11/2020 15:30 MS Eskişehirspor 3-2 Cizrespor
05/11/2020 15:30 PEN Akhisar Belediye 0-0
PS : 4-5
Etimesgut Belediyespor
05/11/2020 13:00 PEN BB Bodrumspor 1-1
PS : 7-8
Niğde Anadolu
05/11/2020 13:00 MS Samsunspor 1-3 Muğlaspor
05/11/2020 13:00 PEN İnegölspor 1-1
PS : 1-4
Sultanbeyli Belediyespor
05/11/2020 13:00 MS Kahramanmaraşspor 2-0 Somaspor
05/11/2020 13:00 PEN Sancaktepe Belediyespor 1-1
PS : 2-3
Serik Belediyespor
05/11/2020 13:00 MS Tarsus İdman Yurdu 3-1 İçel İdmanyurdu Spor
05/11/2020 13:00 MS Zonguldak Kömürspor 2-3 Darıca Gençlerbirliği
05/11/2020 13:00 MS Afjet Afyonspor 2-1 Kardemir Karabukspor
05/11/2020 13:00 MS Utaş Uşakspor 6-0 Şile Yıldızspor
05/11/2020 13:00 USB Kırşehir Belediyespor 2-1 Yozgatspor 1959
05/11/2020 13:00 MS Yeni Çorumspor 3-0 Eyüpspor
05/11/2020 13:00 MS Ankara Demirspor 2-0 BAK
05/11/2020 13:00 MS Ergene Velimeşespor 0-3 Karacabey Belediyespor
05/11/2020 13:00 MS Sarıyer 2-4 Turgutluspor
05/11/2020 13:00 MS Van BB 1-2 Sivas Belediyespor
05/11/2020 13:00 Ertelendi Pendikspor - Düzcespor
05/11/2020 12:00 USB Kastamonuspor 1966 1-0 Amed
04/11/2020 20:30 PEN Bursaspor 1-1
PS : 7-6
Karşıyaka
04/11/2020 18:00 MS Kayserispor 5-0 Yomraspor
04/11/2020 15:30 MS Adana Demirspor 3-1 Kestelspor
04/11/2020 15:30 PEN Fatih Karagümrük 1-1
PS : 4-3
Nevşehir Belediyespor
04/11/2020 15:30 MS Altınordu 2-1 Fethiyespor
04/11/2020 13:00 MS Manisa BBSK 2-0 Gümüşhanespor
04/11/2020 13:00 MS Osmanlispor 3-1 Pazarspor
04/11/2020 13:00 MS Boluspor 2-1 Hacettepe
04/11/2020 13:00 MS Bandırmaspor 3-1 Belediye Derincespor
04/11/2020 13:00 MS Giresunspor 2-0 Tekirdağspor
04/11/2020 13:00 MS Keçiörengücü 6-0 Tepecikspor
04/11/2020 13:00 PEN Menemen Belediyespor 1-1
PS : 8-9
24 Erzincanspor
04/11/2020 13:00 MS Ümraniyespor 0-1 Kırklarelispor
04/11/2020 13:00 MS Hekimoğlu Trabzon 2-1 Yeni Orduspor
03/11/2020 20:30 MS Ankaragucu 1-2 Kocaelispor
03/11/2020 18:00 MS Erzurum BB 6-2 Karaköprü Belediyespor
03/11/2020 15:30 MS Adanaspor 2-1 68 Aksaray Belediyespor
03/11/2020 15:30 MS Altay 0-2 Anadolu Selçukspor
03/11/2020 13:00 PEN Balıkesirspor 2-2
PS : 5-6
Erokspor
03/11/2020 13:00 MS Tuzlaspor 2-1 Bayburt İÖİ
22/10/2020 19:00 MS Buca FK 0-1 Somaspor
22/10/2020 15:00 MS Belediye Derincespor 3-0 Çankaya FK
22/10/2020 13:30 MS Karaköprü Belediyespor 1-0 Osmaniyespor
22/10/2020 13:30 MS Tepecikspor 1-0 1877 Alemdağspor
22/10/2020 13:00 MS Erbaaspor 0-1 Yozgatspor 1959
22/10/2020 13:00 MS Ağrı 1970 1-2 Yeni Orduspor
21/10/2020 19:00 MS Fethiyespor 2-1 Nazilli Belediyespor
21/10/2020 15:00 MS Tekirdağspor 2-1 Silivrispor
21/10/2020 14:30 USB 68 Aksaray Belediyespor 3-2 Yeşilyurt Belediyespor
21/10/2020 13:30 MS 1954 Kelkit Belediyespor 0-1 Artvin Hopaspor
21/10/2020 13:30 PEN Muğlaspor 1-1
PS : 3-1
Kızılcabölükspor
21/10/2020 13:30 USB Çatalcaspor 0-1 Şile Yıldızspor
21/10/2020 13:30 MS Sultanbeyli Belediyespor 1-0 Yalovaspor
21/10/2020 13:30 PEN Kırıkkale Büyük Anadolu 1-1
PS : 4-5
Düzcespor
21/10/2020 13:30 MS Ofspor 0-1 Yomraspor
21/10/2020 13:30 MS Cizrespor 2-1 Siirt İl Özel İdaresi
21/10/2020 13:30 MS Nevşehir Belediyespor 1-0 Kozan Spor FK
21/10/2020 13:30 MS Isparta 32 Spor 0-1 Kestelspor
21/10/2020 13:00 MS Elazığ Belediyespor FK 1-2 Diyarbekirspor
21/10/2020 13:00 PEN Erokspor 1-1
PS : 4-2
Arnavutköy Belediyespor
20/10/2020 20:00 MS Karşıyaka 3-0 Bergama Belediyespor
20/10/2020 17:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 6-0 Payasspor
20/10/2020 14:30 MS Kütahyaspor 1-2 Darıca Gençlerbirliği
15/10/2020 19:00 USB Isparta 32 Spor 3-2 Kemerspor 2003
15/10/2020 14:30 MS Tokatspor 1-2 Erbaaspor
15/10/2020 13:00 MS Yeni Orduspor 3-2 Arhavispor
14/10/2020 19:00 PEN İçel İdmanyurdu Spor 1-1
PS : 5-4
Ceyhanspor
14/10/2020 15:00 USB Tekirdağspor 2-1 Bayrampaşaspor
14/10/2020 15:00 MS Kütahyaspor 1-0 Bursa Yıldırımspor
14/10/2020 13:35 PEN Yalovaspor 1-1
PS : 5-3
Halide Edip Adıvar
14/10/2020 13:30 MS Şile Yıldızspor 5-1 Modafen
14/10/2020 13:30 MS Arnavutköy Belediyespor 2-0 Çengelköyspor
14/10/2020 13:30 USB 1877 Alemdağspor 1-0 Edirnespor
14/10/2020 13:30 MS Kırıkkale Büyük Anadolu 2-1 Gölcükspor
14/10/2020 13:30 MS Fatsa Belediyespor 1-2 Yomraspor
14/10/2020 13:30 MS Elazığ Belediyespor FK 1-0 Batman Petrolspor
14/10/2020 13:30 MS Kozan Spor FK 2-1 Kahta 02 Spor
14/10/2020 13:30 MS Yeşilyurt Belediyespor 1-0 Adıyaman 1954
14/10/2020 13:30 PEN Erzin Spor 1-1
PS : 3-4
Payasspor
14/10/2020 13:30 MS Kestelspor 2-0 Karaman Belediyespor
14/10/2020 13:00 MS Mardin BB 0-3 Siirt İl Özel İdaresi
13/10/2020 15:30 MS Bergama Belediyespor 1-0 Manisaspor
13/10/2020 14:30 MS Altındağ 1-2 Çankaya FK
13/10/2020 13:00 MS Çarşambaspor 0-1 Yozgatspor 1959


Türkiye Cup Puan Durumu