Malta - Premier League ( Lig Maçı ) |
28/04/2024 17:15 |
MS |
|
Santa Lucía |
2-1 |
Gzira United |
|
2-0 |
21/04/2024 15:00 |
MS |
|
Mosta |
3-1 |
Hibernians |
|
1-1 |
06/04/2024 15:00 |
MS |
|
Valletta FC |
0-2 |
Floriana |
|
0-1 |
Dünya - UEFA U19 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
26/03/2024 14:00 |
MS |
|
Avusturya U19 |
1-2 |
İspanya U19 |
|
0-1 |
20/03/2024 18:00 |
MS |
|
İspanya U19 |
1-1 |
Slovenya U19 |
|
0-1 |
Malta - Premier League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 18:15 |
MS |
|
Valletta FC |
1-1 |
Gzira United |
|
1-1 |
25/02/2024 18:15 |
MS |
|
Sliema Wanderers |
0-0 |
Hamrun Spartans |
|
0-0 |
17/02/2024 16:00 |
MS |
|
Birkirkara |
1-1 |
Hibernians |
|
0-0 |
03/02/2024 18:15 |
MS |
|
Mosta |
0-0 |
Sirens |
|
0-0 |
27/01/2024 16:00 |
MS |
|
Floriana |
2-0 |
Santa Lucía |
|
1-0 |
Malta - FA Trophy ( Kupa Maçı ) |
14/01/2024 18:30 |
MS |
|
Valletta FC |
7-1 |
Ghajnsielem |
|
2-0 |
Malta - Premier League ( Lig Maçı ) |
06/01/2024 16:00 |
MS |
|
Hamrun Spartans |
1-0 |
Floriana |
|
0-0 |
02/12/2023 16:00 |
MS |
|
Santa Lucía |
1-0 |
Mosta |
|
1-0 |
25/11/2023 16:00 |
MS |
|
Sliema Wanderers |
0-2 |
Floriana |
|
0-0 |
Dünya - UEFA Youth League ( Lig Maçı ) |
08/11/2023 21:00 |
MS |
|
Nantes U19 |
1-0 |
HJK U19 |
|
1-0 |
19/09/2023 17:00 |
MS |
|
Barcelona U19 |
2-1 |
Antwerp U19 |
|
2-0 |
Malta - Premier League ( Lig Maçı ) |
05/02/2023 18:15 |
MS |
|
Marsaxlokk |
1-1 |
Zebbug Rangers |
|
1-0 |
Dünya - UEFA U19 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
20/11/2022 20:30 |
MS |
|
İsveç U19 |
3-0 |
AS Marsa |
|
1-0 |
Dünya - UEFA Youth League ( Lig Maçı ) |
26/10/2022 15:00 |
MS |
|
Apolonia U19 |
0-3 |
Hajduk Split U19 |
|
0-1 |
05/10/2022 17:00 |
MS |
|
Omonia Nicosia U19 |
1-2 |
Crvena Zvezda U19 |
|
0-2 |
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) |
21/07/2022 21:45 |
MS |
|
St Patrick's Athl. |
1-1 |
Mura |
|
0-1 |
Dünya - UEFA U21 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
03/06/2022 20:00 |
MS |
|
İzlanda U21 |
9-0 |
Lihtenştayn U21 |
|
8-0 |