Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 17:00 |
MS |
|
Spakenburg |
2-1 |
ACV |
|
1-0 |
Dünya - UEFA Nations League - Women ( Kupa Maçı ) |
27/02/2024 20:00 |
MS |
|
Slovakya W |
6-0 |
Letonya W |
|
3-0 |
Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı ) |
03/02/2024 17:00 |
MS |
|
Rijnsburgse Boys |
1-2 |
GVVV Veenendaal |
|
0-2 |
13/01/2024 16:30 |
MS |
|
Noordwijk |
1-1 |
Koninklijke HFC |
|
1-1 |
Dünya - UEFA Nations League - Women ( Kupa Maçı ) |
01/12/2023 22:30 |
MS |
|
İrlanda |
1-0 |
Macaristan W |
|
0-0 |
Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı ) |
04/11/2023 17:00 |
MS |
|
Kozakken Boys |
1-2 |
Sparta Rotterdam II |
|
1-2 |
Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı ) |
11/10/2023 19:00 |
MS |
|
Slavia Praha W |
5-0 |
Olimpia Cluj |
|
3-0 |
06/09/2023 14:00 |
MS |
|
Juventus W |
6-0 |
Okzhetpes W |
|
3-0 |
Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı ) |
13/05/2023 15:30 |
MS |
|
Excelsior Maassluis |
3-1 |
OFC Oostzaan |
|
0-0 |
Hollanda - Eredivisie Women ( Lig Maçı ) |
29/04/2023 17:00 |
- |
|
Ajax W |
- |
Twente W |
|
|
Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı ) |
25/03/2023 17:30 |
MS |
|
TEC |
0-3 |
Katwijk |
|
0-2 |
11/03/2023 17:00 |
MS |
|
Spakenburg |
0-1 |
SVV Scheveningen |
|
0-1 |
28/01/2023 16:30 |
MS |
|
SVV Scheveningen |
1-3 |
Katwijk |
|
1-1 |
03/12/2022 16:00 |
MS |
|
Kozakken Boys |
4-1 |
Sparta Rotterdam II |
|
2-1 |
Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı ) |
28/09/2022 20:15 |
USB |
|
St. Pölten W |
2-2 |
KuPS W |
|
1-2 |
Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı ) |
26/05/2022 15:30 |
MS |
|
Noordwijk |
0-3 |
TEC |
|
0-1 |
Hollanda - Eredivisie Women ( Lig Maçı ) |
14/05/2022 15:00 |
- |
|
Feyenoord W |
- |
Ajax W |
|
|
Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı ) |
07/05/2022 19:00 |
MS |
|
De Treffers |
2-2 |
Kozakken Boys |
|
2-1 |
23/04/2022 15:30 |
MS |
|
GVVV Veenendaal |
0-2 |
SVV Scheveningen |
|
0-1 |
02/04/2022 16:30 |
MS |
|
Volendam II |
2-0 |
AFC Amsterdam |
|
2-0 |
Hollanda - Eredivisie Women ( Lig Maçı ) |
23/01/2022 14:15 |
- |
|
Twente W |
- |
PSV/Eindhoven W |
|
|
Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı ) |
09/10/2021 16:00 |
MS |
|
Rijnsburgse Boys |
2-1 |
ASWH |
|
1-0 |
Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı ) |
08/09/2021 17:10 |
MS |
|
Glasgow City |
1-2 |
Servette Chênois W |
|
1-1 |
Hollanda - Eredivisie Women ( Lig Maçı ) |
06/09/2020 13:15 |
MS |
|
Ajax W |
3-1 |
Twente W |
|
3-1 |