Afula Illit Stadium |
|
---|---|
Adres |
Khayim Barlev Street Afula |
Afula Illit Stadium HaritasıAfula Illit Stadium, Khayim Barlev Street, Afula |
|
Şehir |
Afula |
Ülke |
İsrail |
Saha Zemini |
Doğal Çim Saha |
Kapasite |
3000 |
Takım | Kuruluş Yılı |
---|---|
Hapoel Afula | 0 |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı ) | |||||||
19/04/2024 16:00 | - | Ironi Tiberias | - | Hapoel Ramat HaSharon | |||
12/04/2024 16:00 | MS | Ironi Tiberias | 2-2 | Maccabi Herzliya | |||
05/04/2024 16:00 | MS | Hapoel Afula | 2-3 | Hapoel Ramat Gan | |||
29/03/2024 16:00 | MS | Hapoel Afula | 3-1 | Hapoel Rishon LeZion | |||
15/03/2024 16:00 | MS | Hapoel Afula | 0-1 | Hapoel Ramat HaSharon | |||
12/03/2024 20:00 | MS | Ironi Tiberias | 1-0 | Ironi Kiryat Shmona | |||
08/03/2024 16:00 | MS | Ironi Tiberias | 1-1 | Hapoel Kfar Saba | |||
01/03/2024 16:00 | MS | Hapoel Afula | 1-2 | Sektzia Nes Tziona | |||
23/02/2024 16:00 | MS | Ironi Tiberias | 0-1 | Maccabi Kabilio Jaffa | |||
16/02/2024 16:00 | MS | Hapoel Afula | 1-1 | Hapoel Umm al-Fahm | |||
09/02/2024 16:00 | MS | Ironi Tiberias | 0-2 | Hapoel Afula | |||
06/02/2024 21:00 | MS | Hapoel Afula | 0-2 | Ironi Kiryat Shmona | |||
02/02/2024 16:00 | MS | Ironi Tiberias | 1-2 | Bnei Yehuda | |||
22/01/2024 20:00 | MS | Hapoel Afula | 1-3 | Hapoel Kfar Saba | |||
12/01/2024 16:00 | MS | Ironi Tiberias | 1-1 | Hapoel Acre | |||
05/01/2024 16:00 | MS | Hapoel Afula | 0-2 | Maccabi Kabilio Jaffa | |||
01/01/2024 20:00 | MS | Hapoel Afula | 2-2 | Hapoel Nazareth Illit | |||
22/12/2023 16:00 | MS | Ironi Tiberias | 0-0 | Hapoel Umm al-Fahm | |||
15/12/2023 16:00 | MS | Ironi Tiberias | 1-0 | Hapoel Ramat Gan | |||
12/12/2023 20:00 | MS | Hapoel Afula | 1-1 | Bnei Yehuda | |||
08/12/2023 16:00 | MS | Ironi Tiberias | 5-1 | Kafr Qasim | |||
01/12/2023 16:00 | MS | Hapoel Afula | 1-0 | Hapoel Acre | |||
27/11/2023 20:00 | MS | Ironi Tiberias | 3-0 | Ihud Bnei Shfaram | |||
20/11/2023 20:00 | MS | Hapoel Afula | 0-1 | Maccabi Herzliya | |||
05/10/2023 19:30 | MS | Ironi Tiberias | 2-0 | Hapoel Nazareth Illit | |||
02/10/2023 19:00 | MS | Hapoel Afula | 1-1 | Ironi Tiberias | |||
21/09/2023 19:30 | MS | Ironi Tiberias | 2-1 | Hapoel Rishon LeZion | |||
18/09/2023 19:00 | MS | Hapoel Afula | 1-1 | Kafr Qasim | |||
07/09/2023 19:30 | MS | Ironi Tiberias | 2-2 | Hapoel Ramat HaSharon | |||
31/08/2023 19:30 | MS | Hapoel Afula | 1-3 | Ihud Bnei Shfaram |