Centre d'Entrenament de la FAF 1 |
|
---|---|
Adres |
Avenue de Santa Coloma Santa Coloma |
Centre d'Entrenament de la FAF 1 HaritasıCentre d'Entrenament de la FAF 1, Avenue de Santa Coloma, Santa Coloma |
|
Şehir |
Santa Coloma |
Ülke |
Andora |
Saha Zemini |
Suni Çim Saha |
Kapasite |
2000 |
Takım | Kuruluş Yılı |
---|---|
UE Engordany | 0 |
Ordino | 0 |
UE Sant Julia | 1982 |
FC Santa Coloma | 1986 |
Lusitanos | 1999 |
UE Santa Coloma | 1995 |
Penya Encarnada | 0 |
Inter Club d'Escaldes | 0 |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
21/04/2024 19:30 | MS | Ordino | 1-2 | UE Santa Coloma | |||
21/04/2024 17:00 | MS | Inter Club d'Escaldes | 4-0 | Esperança d'Andora | |||
21/04/2024 14:30 | MS | Pas de la Casa | 1-2 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
21/04/2024 12:00 | MS | Penya Encarnada | 2-4 | FC Santa Coloma | |||
20/04/2024 21:30 | MS | Carroi | 2-3 | Atlètic Amèrica | |||
14/04/2024 19:30 | MS | Atlètic Amèrica | 0-5 | Esperança d'Andora | |||
14/04/2024 17:00 | MS | Pas de la Casa | 0-1 | Inter Club d'Escaldes | |||
14/04/2024 14:30 | MS | FC Santa Coloma | 4-0 | Carroi | |||
14/04/2024 12:00 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 1-0 | Ordino | |||
13/04/2024 21:30 | MS | UE Santa Coloma | 1-1 | Penya Encarnada | |||
07/04/2024 19:30 | MS | Penya Encarnada | 1-2 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
07/04/2024 17:00 | MS | Esperança d'Andora | 0-6 | FC Santa Coloma | |||
07/04/2024 14:30 | MS | Inter Club d'Escaldes | 2-0 | Atlètic Amèrica | |||
07/04/2024 12:00 | MS | Ordino | 1-1 | Pas de la Casa | |||
06/04/2024 21:30 | MS | Carroi | 0-3 | UE Santa Coloma | |||
Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/03/2024 21:00 | MS | Ranger's | 0-4 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Inter Club d'Escaldes | 1-0 | Atlètic Amèrica | |||
17/03/2024 13:00 | MS | UE Santa Coloma | 1-0 | Penya Encarnada | |||
16/03/2024 22:30 | PEN | Ordino | 1-1 PS : 3-4 |
Pas de la Casa | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 22:45 | MS | Pas de la Casa | 2-2 | Penya Encarnada | |||
10/03/2024 20:30 | MS | Atlètic Club d'Escaldes | 2-1 | Carroi | |||
10/03/2024 18:00 | MS | Ordino | 0-1 | Inter Club d'Escaldes | |||
10/03/2024 15:30 | MS | UE Santa Coloma | 2-0 | Esperança d'Andora | |||
10/03/2024 13:00 | MS | FC Santa Coloma | 4-2 | Atlètic Amèrica | |||
03/03/2024 20:30 | MS | Penya Encarnada | 2-1 | Ordino | |||
03/03/2024 18:00 | MS | Atlètic Amèrica | 0-1 | UE Santa Coloma | |||
03/03/2024 15:30 | MS | Carroi | 0-0 | Pas de la Casa | |||
03/03/2024 13:00 | MS | Esperança d'Andora | 1-3 | Atlètic Club d'Escaldes | |||
02/03/2024 22:30 | MS | Inter Club d'Escaldes | 1-2 | FC Santa Coloma | |||
25/02/2024 20:30 | MS | Pas de la Casa | 0-1 | Penya Encarnada |