David Petriashvili Arena |
|
---|---|
Adres |
Tbilisi |
David Petriashvili Arena HaritasıDavid Petriashvili Arena, , Tbilisi |
|
Şehir |
Tbilisi |
Ülke |
Gürcistan |
Saha Zemini |
Doğal Çim Saha |
Kapasite |
2130 |
Takım | Kuruluş Yılı |
---|---|
Shevardeni 1906 | 2016 |
Gagra | 2004 |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
15/03/2024 18:30 | MS | Saburtalo | 1-0 | Dinamo Tbilisi | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Saburtalo | 2-2 | Samtredia | |||
07/03/2024 20:00 | MS | Gagra | 1-3 | Dinamo Batumi | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Saburtalo | 1-0 | Telavi | |||
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
02/12/2023 18:30 | MS | Saburtalo | 0-3 | Dinamo Tbilisi | |||
28/11/2023 13:00 | MS | Gagra | 4-3 | Samtredia | |||
23/11/2023 18:00 | MS | Saburtalo | 2-2 | Samgurali | |||
11/11/2023 18:00 | MS | Gagra | 2-1 | Saburtalo | |||
Gürcistan - David Kipiani Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
07/11/2023 19:00 | MS | Saburtalo | 2-1 | Samgurali | |||
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
03/11/2023 17:00 | MS | Saburtalo | 0-0 | Samtredia | |||
29/10/2023 17:00 | MS | Gagra | 1-2 | Torpedo Kutaisi | |||
08/10/2023 17:00 | MS | Gagra | 4-1 | Telavi | |||
03/10/2023 19:00 | MS | Dinamo Tbilisi | 3-1 | Dila | |||
29/09/2023 19:00 | MS | Dinamo Tbilisi | 1-0 | Saburtalo | |||
27/09/2023 19:00 | MS | Gagra | 1-0 | Shukura | |||
16/09/2023 19:00 | MS | Gagra | 0-0 | Dila | |||
27/08/2023 20:00 | MS | Gagra | 0-2 | Dinamo Batumi | |||
13/08/2023 19:00 | MS | Gagra | 1-6 | Dinamo Tbilisi | |||
05/08/2023 18:00 | MS | Gagra | 0-0 | Samgurali | |||
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/12/2020 11:00 | MS | WIT Gürcistan | 1-2 | Zugdidi | |||
29/11/2020 11:00 | MS | Shevardeni 1906 | 2-1 | Samgurali | |||
25/11/2020 11:00 | MS | Shevardeni 1906 | 2-0 | Shukura | |||
22/11/2020 13:00 | MS | Shevardeni 1906 | 7-1 | Aragvi Dusheti | |||
20/11/2020 11:00 | - | WIT Gürcistan | - | Merani Martvili | |||
28/10/2020 15:30 | MS | Aragvi Dusheti | 1-2 | Zugdidi | |||
20/10/2020 13:00 | MS | WIT Gürcistan | 0-0 | Sioni | |||
29/09/2020 14:00 | MS | WIT Gürcistan | 1-3 | Shevardeni 1906 | |||
23/09/2020 16:00 | MS | Aragvi Dusheti | 2-0 | WIT Gürcistan | |||
15/09/2020 15:00 | MS | Aragvi Dusheti | 1-1 | Sioni | |||
11/08/2020 16:30 | MS | Aragvi Dusheti | 1-3 | Shevardeni 1906 |