Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) |
19/04/2024 16:00 |
MS |
|
Erzeni Shijak |
0-2 |
Tirana |
|
0-1 |
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) |
13/04/2024 16:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
1-0 |
Apolonia Fier |
|
0-0 |
31/03/2024 20:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
3-1 |
Lushnja |
|
2-1 |
16/03/2024 20:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
3-0 |
Burreli |
|
1-0 |
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 19:00 |
MS |
|
Tirana |
1-1 |
Egnatia Rrogozhinë |
|
0-0 |
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) |
06/03/2024 15:30 |
USB |
|
Tirana |
1-1 |
Teuta Durrës |
|
0-1 |
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 20:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
2-1 |
Luzi 2008 |
|
1-1 |
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) |
26/02/2024 19:00 |
MS |
|
Tirana |
1-1 |
Laci |
|
0-0 |
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 19:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
5-2 |
Luzi 2008 |
|
4-0 |
04/02/2024 19:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
1-1 |
Flamurtari |
|
0-0 |
Arnavutluk - Cup ( Kupa Maçı ) |
24/01/2024 15:00 |
MS |
|
Erzeni Shijak |
2-1 |
Bylis |
|
2-0 |
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) |
19/01/2024 19:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
2-1 |
Korabi Peshkopi |
|
1-1 |
21/12/2023 20:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
2-2 |
Bylis |
|
1-0 |
16/12/2023 19:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
2-0 |
Besa Kavajë |
|
0-0 |
02/12/2023 19:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
3-2 |
Lushnja |
|
2-1 |
22/11/2023 19:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
3-1 |
Kastrioti Krujë |
|
2-0 |
Dünya - UEFA U19 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
21/11/2023 16:00 |
MS |
|
Arnavutluk U19 |
0-1 |
Slovenya U19 |
|
0-0 |
18/11/2023 16:00 |
MS |
|
Belçika U19 |
2-0 |
Arnavutluk U19 |
|
2-0 |
15/11/2023 16:00 |
MS |
|
İrlanda U19 |
3-1 |
Arnavutluk U19 |
|
1-1 |
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) |
31/10/2023 19:00 |
MS |
|
Dinamo Tirana |
2-1 |
Skenderbeu Korce |
|
2-1 |
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) |
29/10/2023 19:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
4-0 |
Tomori Berat |
|
1-0 |
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) |
02/10/2023 19:00 |
MS |
|
Dinamo Tirana |
1-1 |
Vllaznia Shkodër |
|
0-0 |
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) |
24/09/2023 20:00 |
MS |
|
AF Elbasani |
3-2 |
Apolonia Fier |
|
1-2 |
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) |
22/09/2023 19:00 |
MS |
|
Dinamo Tirana |
1-3 |
Partizani |
|
0-0 |
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) |
14/09/2023 19:30 |
MS |
|
AF Elbasani |
3-2 |
Vora |
|
2-1 |
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) |
13/09/2023 20:00 |
MS |
|
Dinamo Tirana |
2-1 |
FK Kukesi |
|
0-0 |
Dünya - UEFA U21 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
12/09/2023 19:30 |
MS |
|
Arnavutluk U21 |
3-2 |
Romanya U21 |
|
0-0 |
Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı ) |
03/09/2023 17:00 |
MS |
|
Lushnja |
0-3 |
Apolonia Fier |
|
0-1 |
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) |
31/08/2023 21:00 |
MS |
|
Partizani |
1-1 |
FC Astana |
|
1-0 |
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) |
27/08/2023 21:00 |
MS |
|
Dinamo Tirana |
2-3 |
Tirana |
|
1-1 |