Estadio Bicentenario de Chinquihue |
|
---|---|
Adres |
Avenida Pacheco Altamirano Puerto Montt |
Estadio Bicentenario de Chinquihue HaritasıEstadio Bicentenario de Chinquihue, Avenida Pacheco Altamirano, Puerto Montt |
|
Şehir |
Puerto Montt |
Ülke |
Şili |
Saha Zemini |
Suni Çim Saha |
Kapasite |
11300 |
Takım | Kuruluş Yılı |
---|---|
D. Puerto Montt | 1983 |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Şili - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
13/04/2024 22:00 | MS | D. Puerto Montt | 1-3 | Deportes Rengo | |||
31/03/2024 00:00 | MS | D. Puerto Montt | 1-1 | Concepción | |||
17/03/2024 00:00 | MS | D. Puerto Montt | 3-0 | Real San Joaquín | |||
03/03/2024 00:00 | MS | D. Puerto Montt | 1-0 | Provincial Ovalle | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
09/10/2023 18:30 | MS | D. Puerto Montt | 0-3 | Barnechea | |||
24/09/2023 18:30 | MS | D. Puerto Montt | 1-1 | San Marcos de Arica | |||
13/08/2023 19:30 | MS | D. Puerto Montt | 2-1 | Recoleta | |||
29/07/2023 19:30 | MS | D. Puerto Montt | 2-2 | Deportes Iquique | |||
15/07/2023 22:00 | MS | D. Puerto Montt | 0-2 | Santiago Wanderers | |||
08/07/2023 22:00 | MS | D. Puerto Montt | 1-2 | Universidad de Concepcion | |||
Şili - Copa Chile ( Kupa Maçı ) | |||||||
25/06/2023 22:00 | MS | D. Puerto Montt | 1-0 | Provincial Osorno | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
03/06/2023 22:00 | MS | D. Puerto Montt | 1-1 | Union San Felipe | |||
21/05/2023 19:30 | MS | D. Puerto Montt | 1-4 | Antofagasta | |||
09/05/2023 19:00 | MS | D. Puerto Montt | 1-0 | Santiago Morning | |||
30/04/2023 19:00 | MS | D. Puerto Montt | 1-0 | Rangers de Talca | |||
22/04/2023 23:30 | MS | D. Puerto Montt | 1-2 | D. La Serena | |||
15/04/2023 19:00 | MS | D. Puerto Montt | 0-1 | San Luis | |||
21/03/2023 02:30 | MS | D. Puerto Montt | 1-2 | Deportes Santa Cruz | |||
07/03/2023 02:30 | MS | D. Puerto Montt | 0-0 | Cobreloa | |||
12/02/2023 00:00 | MS | D. Puerto Montt | 0-0 | Deportes Temuco | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
16/11/2022 02:30 | MS | D. Puerto Montt | 3-0 | Deportes Copiapo | |||
06/11/2022 19:00 | MS | D. Puerto Montt | 2-1 | Union San Felipe | |||
26/10/2022 02:00 | MS | D. Puerto Montt | 0-1 | Deportes Copiapo | |||
01/10/2022 23:30 | MS | D. Puerto Montt | 2-1 | Santiago Morning | |||
13/09/2022 02:30 | MS | D. Puerto Montt | 0-1 | Fernández Vial | |||
28/08/2022 03:30 | MS | D. Puerto Montt | 1-1 | Santiago Wanderers | |||
12/08/2022 03:00 | MS | D. Puerto Montt | 1-1 | Cobreloa | |||
02/08/2022 01:00 | MS | D. Puerto Montt | 1-4 | Universidad de Concepcion | |||
19/07/2022 03:30 | MS | D. Puerto Montt | 2-0 | D. Melipilla | |||
03/07/2022 19:30 | MS | D. Puerto Montt | 1-0 | Magallanes |