Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı ) |
28/03/2024 14:00 |
- |
|
Skjold Sæby |
- |
Glostrup |
|
|
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) |
26/03/2024 14:00 |
MS |
|
FC Copenhagen |
3-2 |
B 93 |
|
0-2 |
Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı ) |
23/03/2024 22:00 |
MS |
|
Danimarka |
0-0 |
İsviçre |
|
0-0 |
Danimarka - Superliga ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 18:00 |
MS |
|
FC Copenhagen |
4-0 |
Lyngby |
|
3-0 |
26/02/2024 21:00 |
MS |
|
FC Copenhagen |
2-0 |
FC Nordsjaelland |
|
1-0 |
Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı ) |
13/02/2024 23:00 |
MS |
|
FC Copenhagen |
1-3 |
Manchester City |
|
1-2 |
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) |
10/02/2024 17:00 |
İptal Edildi |
|
Fram |
- |
jerv |
|
|
27/01/2024 03:00 |
TBD |
|
FC Copenhagen |
- |
Aarhus |
|
|
Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı ) |
12/12/2023 23:00 |
MS |
|
FC Copenhagen |
1-0 |
Galatasaray |
|
0-0 |
Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı ) |
06/12/2023 22:15 |
MS |
|
FC Copenhagen |
0-2 |
Silkeborg |
|
0-1 |
Danimarka - Superliga ( Lig Maçı ) |
03/12/2023 20:00 |
MS |
|
FC Copenhagen |
1-2 |
Aarhus |
|
0-2 |
Dünya - Euro Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
17/11/2023 22:45 |
MS |
|
Danimarka |
2-1 |
Slovenya |
|
1-1 |
Danimarka - Superliga ( Lig Maçı ) |
12/11/2023 14:00 |
MS |
|
FC Copenhagen |
0-0 |
Brondby |
|
0-0 |
Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı ) |
11/11/2023 14:00 |
- |
|
Skjold Sæby |
- |
VB 1968 |
|
|
Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı ) |
08/11/2023 23:00 |
MS |
|
FC Copenhagen |
4-3 |
Manchester United |
|
2-2 |
Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı ) |
04/11/2023 18:00 |
MS |
|
Skjold Sæby |
0-3 |
Karlslunde |
|
|
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) |
04/11/2023 15:00 |
MS |
|
Fram |
2-2 |
Ørn Horten |
|
2-0 |
Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı ) |
31/10/2023 22:15 |
MS |
|
FC Copenhagen |
1-0 |
FC Midtjylland |
|
0-0 |
Norveç - 3. Division - Girone 2 ( Lig Maçı ) |
29/10/2023 14:00 |
MS |
|
Førde |
1-0 |
Elverum |
|
1-0 |
Danimarka - Superliga ( Lig Maçı ) |
28/10/2023 18:00 |
MS |
|
FC Copenhagen |
4-0 |
Hvidovre |
|
2-0 |
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) |
28/10/2023 17:00 |
MS |
|
Lørenskog |
1-0 |
Mjølner |
|
0-0 |
Norveç - 3. Division - Girone 4 ( Lig Maçı ) |
22/10/2023 14:00 |
MS |
|
Mandalskameratene |
0-1 |
Eik-Tønsberg |
|
0-1 |
Danimarka - Superliga ( Lig Maçı ) |
21/10/2023 18:00 |
MS |
|
FC Copenhagen |
2-1 |
Vejle |
|
0-0 |
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) |
21/10/2023 16:00 |
MS |
|
Fram |
1-2 |
Egersund |
|
1-0 |
Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı ) |
21/10/2023 13:00 |
MS |
|
Skjold Sæby |
1-1 |
Ringsted |
|
|
Dünya - Euro Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
14/10/2023 21:45 |
MS |
|
Danimarka |
3-1 |
Kazakistan |
|
2-0 |
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) |
14/10/2023 16:00 |
MS |
|
Lørenskog |
1-0 |
Skeid II |
|
1-0 |
Norveç - 3. Division - Girone 2 ( Lig Maçı ) |
14/10/2023 15:00 |
MS |
|
Førde |
6-0 |
Sogndal II |
|
1-0 |
Norveç - 3. Division - Girone 4 ( Lig Maçı ) |
08/10/2023 16:00 |
MS |
|
Mandalskameratene |
1-2 |
Mjøndalen II |
|
1-1 |
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) |
08/10/2023 14:00 |
MS |
|
Egersund |
1-1 |
Notodden |
|
1-1 |