Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 18:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
2-1 |
US Mondorf-les-bains |
|
1-1 |
25/02/2024 18:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
4-2 |
Mondercange |
|
3-1 |
11/02/2024 18:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
4-0 |
Fola Esch |
|
3-0 |
03/12/2023 18:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
3-0 |
Victoria Rosport |
|
1-0 |
12/11/2023 18:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
1-0 |
Swift Hesperange |
|
0-0 |
Lüksemburg - Cup ( Kupa Maçı ) |
28/10/2023 19:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
0-2 |
FC Differdange 03 |
|
0-1 |
Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı ) |
23/09/2023 19:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
2-2 |
FC Differdange 03 |
|
1-2 |
03/09/2023 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
4-1 |
UN Kaerjeng 97 |
|
3-0 |
20/08/2023 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
2-0 |
Racing FC Union Lüksemburg |
|
2-0 |
06/08/2023 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
3-1 |
Wiltz |
|
2-1 |
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) |
02/08/2023 20:30 |
MS |
|
F91 Dudelange |
2-1 |
Gzira United |
|
1-0 |
12/07/2023 20:30 |
MS |
|
F91 Dudelange |
2-1 |
St Patrick's Athl. |
|
1-0 |
Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı ) |
14/05/2023 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
1-1 |
Wiltz |
|
1-0 |
30/04/2023 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
4-0 |
UN Kaerjeng 97 |
|
1-0 |
Lüksemburg - Cup ( Kupa Maçı ) |
26/04/2023 21:00 |
USB |
|
F91 Dudelange |
2-3 |
Victoria Rosport |
|
1-2 |
Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı ) |
23/04/2023 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
5-1 |
Mondercange |
|
1-1 |
08/04/2023 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
4-0 |
US Mondorf-les-bains |
|
3-0 |
29/03/2023 21:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
2-1 |
Fola Esch |
|
1-0 |
11/03/2023 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
0-1 |
Union Titus Petange |
|
0-0 |
26/02/2023 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
0-1 |
Racing FC Union Lüksemburg |
|
0-0 |
12/02/2023 16:30 |
MS |
|
F91 Dudelange |
1-4 |
Progres Niederkorn |
|
0-2 |
04/12/2022 16:30 |
MS |
|
F91 Dudelange |
2-0 |
Victoria Rosport |
|
0-0 |
06/11/2022 20:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
0-4 |
Swift Hesperange |
|
0-2 |
16/10/2022 16:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
3-1 |
FC Differdange 03 |
|
1-0 |
18/09/2022 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
4-0 |
Etzella Ettelbruck |
|
2-0 |
04/09/2022 17:00 |
MS |
|
F91 Dudelange |
3-1 |
UNA Strassen |
|
1-1 |
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) |
25/08/2022 21:30 |
MS |
|
F91 Dudelange |
1-1 |
Lech Poznan |
|
1-0 |
Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı ) |
21/08/2022 19:30 |
MS |
|
F91 Dudelange |
3-1 |
US Hostert |
|
0-1 |
08/08/2022 20:30 |
MS |
|
F91 Dudelange |
5-0 |
AS Jeunesse Esch |
|
4-0 |
Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı ) |
26/07/2022 20:30 |
MS |
|
F91 Dudelange |
1-4 |
Pyunik Yerevan |
|
1-1 |