Stade René Blum |
|
---|---|
Adres |
Place du Champ de Foire Montbéliard |
Stade René Blum HaritasıStade René Blum, Place du Champ de Foire, Montbéliard |
|
Şehir |
Montbéliard |
Ülke |
Fransa |
Saha Zemini |
Doğal Çim Saha |
Kapasite |
1900 |
Takım | Kuruluş Yılı |
---|---|
Sochaux II | 1928 |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı ) | |||||||
20/04/2024 17:00 | MS | Sochaux II | 3-1 | Union Cosnoise | |||
06/04/2024 16:00 | MS | Sochaux II | 3-1 | Selongey | |||
23/03/2024 17:00 | MS | Sochaux II | 2-0 | Besançon | |||
17/02/2024 16:30 | MS | Sochaux II | 0-1 | Pontarlier | |||
10/02/2024 16:30 | MS | Sochaux II | 2-0 | Dijon II | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Sochaux II | 0-0 | La Chapelle | |||
07/10/2023 16:00 | - | Sochaux II | - | Gueugnon | |||
09/09/2023 16:00 | - | Sochaux II | - | Rumilly Vallières | |||
27/08/2023 16:00 | - | Sochaux II | - | Vesoul | |||
Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı ) | |||||||
27/05/2023 19:00 | - | Sochaux II | - | Morteau Montlebon | |||
06/05/2023 16:00 | - | Sochaux II | - | Quetigny | |||
01/04/2023 16:00 | - | Sochaux II | - | Gueugnon | |||
19/03/2023 17:00 | - | Sochaux II | - | Jura Dolois | |||
25/02/2023 16:30 | - | Sochaux II | - | Grandvillars | |||
27/11/2022 16:30 | - | Sochaux II | - | Selongey | |||
06/11/2022 17:00 | - | Sochaux II | - | Besançon | |||
16/10/2022 16:00 | - | Sochaux II | - | Dijon II | |||
18/09/2022 16:00 | - | Sochaux II | - | Montceau | |||
Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı ) | |||||||
04/06/2022 19:00 | - | Sochaux II | - | Gueugnon | |||
01/05/2022 16:00 | - | Sochaux II | - | Grandvillars | |||
16/04/2022 17:00 | - | Sochaux II | - | Selongey | |||
10/04/2022 16:00 | - | Sochaux II | - | Besançon | |||
20/03/2022 16:30 | - | Sochaux II | - | Morteau Montlebon | |||
27/02/2022 16:30 | - | Sochaux II | - | Dijon II | |||
16/01/2022 16:30 | - | Sochaux II | - | Jura Dolois | |||
18/12/2021 16:30 | - | Sochaux II | - | Montceau | |||
Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı ) | |||||||
05/06/2021 19:00 | İptal Edildi | Sochaux II | - | Grandvillars | |||
16/05/2021 16:00 | İptal Edildi | Sochaux II | - | Selongey | |||
25/04/2021 16:00 | İptal Edildi | Sochaux II | - | Pontarlier | |||
11/04/2021 16:00 | Ertelendi | Sochaux II | - | Dijon II |