Stadion 700-lecia Środy Wielkopolskiej |
|
---|---|
Adres |
Sportowa 12 Środa Wielkopolska |
Stadion 700-lecia Środy Wielkopolskiej HaritasıStadion 700-lecia Środy Wielkopolskiej, Sportowa 12, Środa Wielkopolska |
|
Şehir |
Środa Wielkopolska |
Ülke |
Polonya |
Saha Zemini |
Doğal Çim Saha |
Kapasite |
3115 |
Takım | Kuruluş Yılı |
---|---|
Polonia Środa | 1919 |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/04/2024 18:00 | MS | Polonia Środa | 1-2 | Pogoń Szczecin II | |||
07/04/2024 13:00 | MS | Polonia Środa | 1-0 | Unia Swarzędz | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Polonia Środa | 3-1 | Solec K. | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Polonia Środa | 3-1 | Luzino | |||
25/11/2023 14:00 | MS | Polonia Środa | 2-1 | Gedania Gdansk | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Polonia Środa | 1-0 | Świt Skolwin | |||
28/10/2023 16:00 | MS | Polonia Środa | 0-2 | Zawisza Bydgoszcz | |||
15/10/2023 16:00 | - | Polonia Środa | - | Stolem Gniewino | |||
30/09/2023 17:00 | - | Polonia Środa | - | Starogard Gdański | |||
16/09/2023 17:00 | - | Polonia Środa | - | Cartusia Kartuzy | |||
01/09/2023 18:00 | - | Polonia Środa | - | Flota Świnoujście | |||
23/08/2023 18:30 | MS | Polonia Środa | 1-3 | Elana Toruń | |||
11/08/2023 19:00 | - | Polonia Środa | - | Noteć Czarnków | |||
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
09/06/2023 19:00 | - | Polonia Środa | - | Gedania Gdansk | |||
28/05/2023 19:00 | - | Polonia Środa | - | Stargard Szczeciński | |||
24/05/2023 19:00 | - | Polonia Środa | - | Cartusia Kartuzy | |||
14/05/2023 16:00 | - | Polonia Środa | - | Zawisza Bydgoszcz | |||
29/04/2023 17:00 | MS | Polonia Środa | 1-2 | Starogard Gdański | |||
14/04/2023 18:00 | - | Polonia Środa | - | Unia Swarzędz | |||
01/04/2023 17:00 | MS | Polonia Środa | 1-0 | Jarota Jarocin | |||
18/03/2023 17:00 | - | Polonia Środa | - | Sokół Kleczew | |||
04/03/2023 17:00 | - | Polonia Środa | - | Świt Skolwin | |||
19/11/2022 15:00 | - | Polonia Środa | - | Stolem Gniewino | |||
05/11/2022 14:00 | MS | Polonia Środa | 1-4 | Olimpia Grudziądz | |||
15/10/2022 15:00 | MS | Polonia Środa | 3-1 | Unia Janikowo | |||
01/10/2022 15:00 | - | Polonia Środa | - | Pogoń Szczecin II | |||
16/09/2022 17:30 | - | Polonia Środa | - | Bałtyk Gdynia | |||
04/09/2022 18:00 | - | Polonia Środa | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
Polonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
31/08/2022 17:00 | MS | Polonia Środa | 0-2 | Motor Lublin | |||
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
20/08/2022 15:00 | - | Polonia Środa | - | Vineta Wolin |