Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
01/12/2023 15:00 |
MS |
|
Dobrudzha |
0-1 |
Litex |
|
0-1 |
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) |
25/11/2023 13:00 |
MS |
|
Druzhba |
0-5 |
Mashuk-KMV |
|
0-1 |
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) |
18/11/2023 13:15 |
MS |
|
Druzhba |
2-0 |
Trostianets |
|
1-0 |
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) |
13/11/2023 16:00 |
MS |
|
Druzhba |
2-1 |
Legion Dynamo |
|
0-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
03/11/2023 15:30 |
MS |
|
Dobrudzha |
0-2 |
Strumska Slava |
|
0-0 |
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) |
30/10/2023 16:00 |
MS |
|
Druzhba |
2-0 |
Astrakhan |
|
1-0 |
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) |
28/10/2023 12:30 |
MS |
|
Druzhba |
0-1 |
Skala 1911 Stryi |
|
0-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
27/10/2023 16:00 |
MS |
|
Dobrudzha |
6-2 |
Marek |
|
4-1 |
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) |
15/10/2023 14:00 |
MS |
|
Druzhba |
0-0 |
Kudrivka |
|
0-0 |
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) |
14/10/2023 16:00 |
MS |
|
Druzhba |
0-1 |
Kuban Kholding |
|
0-0 |
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) |
14/10/2023 13:30 |
USB |
|
Dobrudzha |
3-4 |
Lokomotiv Plovdiv |
|
1-1 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
07/10/2023 16:00 |
MS |
|
Dobrudzha |
3-0 |
Dunav Ruse |
|
1-0 |
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) |
30/09/2023 16:00 |
MS |
|
Druzhba |
1-0 |
Sevastopol |
|
0-0 |
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) |
30/09/2023 13:30 |
MS |
|
Druzhba |
9-1 |
Metalurh Zaporizhya II |
|
3-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
28/09/2023 17:00 |
MS |
|
Dobrudzha |
2-0 |
Spartak Varna |
|
1-0 |
17/09/2023 17:00 |
MS |
|
Dobrudzha |
1-0 |
Bdin |
|
1-0 |
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) |
17/09/2023 17:00 |
MS |
|
Druzhba |
1-0 |
SKA Rostov |
|
1-0 |
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) |
17/09/2023 12:45 |
MS |
|
Druzhba |
2-1 |
UCSA |
|
0-1 |
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) |
13/09/2023 17:00 |
PEN |
|
Druzhba |
1-1 PS : 3-4 |
SKA Rostov |
|
0-1 |
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) |
09/09/2023 15:45 |
MS |
|
Druzhba |
2-0 |
Kremin' II |
|
2-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
27/08/2023 18:00 |
MS |
|
Dobrudzha |
2-0 |
Yantra 2019 |
|
1-0 |
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) |
27/08/2023 18:00 |
MS |
|
Druzhba |
0-4 |
Biolog |
|
0-2 |
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) |
23/08/2023 18:00 |
MS |
|
Druzhba |
2-0 |
Kuban Kholding |
|
1-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
15/08/2023 18:00 |
MS |
|
Dobrudzha |
0-0 |
CSKA 1948 Sofia II |
|
0-0 |
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) |
13/08/2023 18:00 |
MS |
|
Druzhba |
1-0 |
Dinamo Stavropol |
|
0-0 |
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) |
12/08/2023 14:00 |
MS |
|
Druzhba |
2-0 |
Nyva Vinnytsya |
|
0-0 |
07/08/2023 13:00 |
- |
|
Druzhba |
- |
VAST |
|
|
Ukrayna - Cup ( Kupa Maçı ) |
02/08/2023 14:00 |
MS |
|
Druzhba |
1-2 |
Viktoriya Mykolaivka |
|
1-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
29/07/2023 18:30 |
MS |
|
Dobrudzha |
1-0 |
Ludogorets II |
|
1-0 |
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) |
29/07/2023 18:00 |
MS |
|
Druzhba |
2-1 |
Rubin Yalta |
|
1-1 |