Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
13/04/2024 17:00 |
MS |
|
Bdin |
2-3 |
Montana |
|
1-2 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
13/04/2024 16:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
1-1 |
Vihren |
|
|
13/04/2024 16:00 |
MS |
|
Hebar II |
0-4 |
FK Minyor Pernik |
|
0-3 |
10/04/2024 17:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
1-0 |
Slavia Sofia II |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
06/04/2024 17:45 |
MS |
|
Hebar 1918 |
3-0 |
Etar Veliko Tarnovo |
|
1-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
06/04/2024 16:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
1-0 |
Vitosha Bistritsa |
|
|
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
30/03/2024 16:30 |
MS |
|
Bdin |
0-1 |
Dobrudzha |
|
0-0 |
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) |
23/03/2024 15:00 |
MS |
|
Hebar 1918 |
1-4 |
CSKA 1948 |
|
0-2 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 16:15 |
MS |
|
Hebar 1918 |
1-0 |
Arda Kardzhali |
|
0-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Bdin |
0-0 |
Dunav Ruse |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
1-0 |
Pirin Razlog |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 18:30 |
MS |
|
Hebar 1918 |
0-1 |
Levski Sofia |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:00 |
İptal Edildi |
|
Kostinbrod |
- |
Chavdar Etropole |
|
|
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) |
28/02/2024 15:30 |
MS |
|
Hebar 1918 |
2-1 |
Pirin Blagoevgrad |
|
1-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 15:00 |
MS |
|
Bdin |
0-1 |
Spartak Varna |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 15:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
0-0 |
Botev Ihtiman |
|
|
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 18:30 |
MS |
|
Hebar 1918 |
0-1 |
Lokomotiv Sofia |
|
0-1 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 15:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
2-3 |
CSKA 1948 Sofia III |
|
0-2 |
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) |
03/02/2024 15:00 |
MS |
|
Hebar 1918 |
0-2 |
CSKA 1948 |
|
0-1 |
27/01/2024 14:30 |
MS |
|
Hebar 1918 |
2-1 |
Maritsa Plovdiv |
|
|
20/01/2024 13:30 |
MS |
|
Hebar 1918 |
4-1 |
Botev Ihtiman |
|
|
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) |
06/12/2023 15:30 |
MS |
|
Hebar 1918 |
2-1 |
Levski Sofia |
|
0-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
04/12/2023 15:00 |
MS |
|
Bdin |
1-0 |
Chernomorets 1919 Burgas |
|
1-0 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
02/12/2023 13:30 |
MS |
|
Hebar 1918 |
1-3 |
CSKA 1948 |
|
0-1 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
25/11/2023 15:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
1-3 |
Bansko |
|
0-2 |
Bulgaristan - Cup ( Kupa Maçı ) |
18/11/2023 14:30 |
USB |
|
Bdin |
1-2 |
Beroe |
|
0-0 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
11/11/2023 15:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
3-1 |
Septemvri Simitli |
|
2-1 |
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) |
11/11/2023 13:45 |
MS |
|
Hebar 1918 |
1-1 |
Cherno More Varna |
|
0-0 |
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) |
03/11/2023 15:30 |
MS |
|
Bdin |
1-1 |
CSKA 1948 Sofia II |
|
1-1 |
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) |
27/10/2023 16:00 |
MS |
|
Kostinbrod |
2-2 |
Septemvri Sofia II |
|
|