Makedonya - First League ( Lig Maçı ) |
21/04/2024 17:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
0-1 |
Struga |
|
0-1 |
Makedonya - Cup ( Kupa Maçı ) |
17/04/2024 16:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
2-1 |
Voska Sport |
|
1-1 |
Makedonya - First League ( Lig Maçı ) |
07/04/2024 16:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
1-1 |
Shkendija |
|
1-1 |
Dünya - UEFA U19 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
26/03/2024 16:00 |
MS |
|
Ukrayna U19 |
3-0 |
İsviçre U19 |
|
0-0 |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Ukrayna U19 |
3-0 |
Letonya U19 |
|
1-0 |
20/03/2024 16:00 |
MS |
|
İsviçre U19 |
1-0 |
Letonya U19 |
|
0-0 |
Makedonya - First League ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
1-0 |
Tikveš |
|
1-0 |
03/03/2024 16:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
1-2 |
Voska Sport |
|
1-1 |
18/02/2024 16:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
0-1 |
Shkendija |
|
0-1 |
02/12/2023 15:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
0-1 |
Vardar Skopje |
|
0-1 |
29/11/2023 15:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
1-0 |
Sileks |
|
0-0 |
12/11/2023 15:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
0-1 |
FK Rabotnicki |
|
0-0 |
Makedonya - Cup ( Kupa Maçı ) |
08/11/2023 15:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
1-0 |
Sileks |
|
0-0 |
Makedonya - First League ( Lig Maçı ) |
29/10/2023 15:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
1-1 |
Tikveš |
|
1-0 |
22/10/2023 15:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
0-3 |
Struga |
|
0-2 |
30/09/2023 15:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
1-0 |
Akademija Pandev |
|
1-0 |
17/09/2023 16:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
3-0 |
KF Gostivari |
|
1-0 |
23/08/2023 17:30 |
MS |
|
Makedonija GjP |
0-0 |
Shkupi 1927 |
|
0-0 |
13/08/2023 18:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
1-0 |
Bregalnica Štip |
|
0-0 |
Makedonya - First League ( Lig Maçı ) |
15/04/2023 17:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
0-0 |
Akademija Pandev |
|
0-0 |
01/04/2023 16:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
2-1 |
FK Rabotnicki |
|
1-1 |
05/03/2023 16:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
3-0 |
Tikveš |
|
1-0 |
19/02/2023 16:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
0-1 |
Akademija Pandev |
|
0-0 |
04/12/2022 15:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
1-3 |
Shkendija |
|
0-1 |
Dünya - UEFA U19 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
23/11/2022 15:00 |
MS |
|
Sırbistan U19 |
2-0 |
Norveç U19 |
|
0-0 |
20/11/2022 15:00 |
MS |
|
Sırbistan U19 |
4-0 |
San Marino U19 |
|
1-0 |
17/11/2022 15:00 |
MS |
|
Norveç U19 |
2-0 |
San Marino U19 |
|
0-0 |
Makedonya - First League ( Lig Maçı ) |
13/11/2022 15:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
0-0 |
Bregalnica Štip |
|
0-0 |
Makedonya - Cup ( Kupa Maçı ) |
09/11/2022 15:00 |
MS |
|
Makedonija GjP |
1-0 |
Akademija Pandev |
|
0-0 |
Dünya - UEFA U17 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
31/10/2022 16:00 |
MS |
|
İzlanda U17 |
0-4 |
Fransa U17 |
|
0-2 |