Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı ) |
26/04/2024 13:00 |
MS |
|
Krylya Sovetov U19 |
0-7 |
Lokomotiv Moskva U19 |
|
0-4 |
Rusya - Second League A - Spring Season Gold ( Lig Maçı ) |
24/04/2024 18:00 |
MS |
|
Metallurg Lipetsk |
2-2 |
Chelyabinsk |
|
0-0 |
Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı ) |
20/04/2024 13:00 |
MS |
|
Krylya Sovetov II |
1-1 |
Volna Nizhegorodskaya |
|
0-0 |
Kazakistan - 1. Division ( Lig Maçı ) |
19/04/2024 12:00 |
MS |
|
Ulytau |
0-1 |
Zhetisay |
|
0-0 |
Rusya - Second League A - Spring Season Gold ( Lig Maçı ) |
17/04/2024 18:00 |
MS |
|
Metallurg Lipetsk |
0-2 |
Krasnodar 2 |
|
0-1 |
14/04/2024 15:00 |
MS |
|
Metallurg Lipetsk |
1-0 |
FC UFA |
|
1-0 |
Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı ) |
13/04/2024 15:00 |
MS |
|
Nosta |
4-0 |
Dinamo Barnaul |
|
2-0 |
Kazakistan - 1. Division ( Lig Maçı ) |
12/04/2024 14:00 |
MS |
|
Ulytau |
1-2 |
Akzhayik |
|
0-0 |
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) |
06/04/2024 16:00 |
MS |
|
Novaci |
1-3 |
Belasica |
|
0-0 |
Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı ) |
05/04/2024 13:00 |
MS |
|
Krylya Sovetov U19 |
1-1 |
Rubin Kazan U20 |
|
1-0 |
Rusya - Second League A - Spring Season Gold ( Lig Maçı ) |
03/04/2024 18:00 |
MS |
|
Metallurg Lipetsk |
0-0 |
Chayka |
|
0-0 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
31/03/2024 11:30 |
MS |
|
Krylya Sovetov W |
1-6 |
Spartak Moskva |
|
1-3 |
Özbekistan - Super League ( Lig Maçı ) |
29/03/2024 17:00 |
MS |
|
Olmaliq |
1-0 |
Bunyodkor |
|
0-0 |
Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı ) |
29/03/2024 15:00 |
MS |
|
Krylya Sovetov U19 |
3-2 |
UOR №5 U20 |
|
3-1 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 15:00 |
- |
|
Krylya Sovetov W |
- |
Rostov |
|
|
Rusya - Second League A - Spring Season Gold ( Lig Maçı ) |
18/03/2024 18:00 |
MS |
|
Metallurg Lipetsk |
1-1 |
Rodina Moskva II |
|
0-0 |
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Novaci |
2-2 |
Pobeda |
|
|
Özbekistan - Super League ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 16:45 |
MS |
|
Olmaliq |
3-1 |
Dinamo Samarqand |
|
1-0 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Krylya Sovetov W |
0-2 |
Krasnodar W |
|
0-0 |
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) |
05/03/2024 16:00 |
MS |
|
Novaci |
1-1 |
Teteks |
|
0-0 |
Özbekistan - Super League ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 13:00 |
MS |
|
Olmaliq |
0-0 |
Andijan |
|
0-0 |
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) |
02/12/2023 15:00 |
MS |
|
Novaci |
3-2 |
Vardar Negotino |
|
2-1 |
Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı ) |
01/12/2023 14:00 |
MS |
|
Krylya Sovetov U19 |
4-0 |
Akhmat Grozny U20 |
|
0-0 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
17/11/2023 11:00 |
MS |
|
Krylya Sovetov W |
1-2 |
Rostov |
|
0-2 |
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) |
12/11/2023 15:00 |
MS |
|
Novaci |
1-0 |
Kozuv Gevgelija |
|
0-0 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
11/11/2023 14:00 |
MS |
|
Metallurg Lipetsk |
0-0 |
Novosibirsk |
|
0-0 |
Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı ) |
10/11/2023 11:00 |
MS |
|
Krylya Sovetov U19 |
3-3 |
Rostov U19 |
|
2-3 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
03/11/2023 15:00 |
MS |
|
Krylya Sovetov W |
0-4 |
Krasnodar W |
|
0-2 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
28/10/2023 15:00 |
MS |
|
Metallurg Lipetsk |
1-0 |
Rodina Moskva II |
|
1-0 |
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) |
28/10/2023 14:00 |
MS |
|
Novaci |
1-0 |
Sasa |
|
1-0 |