Stadion Miejski Adresi, Stad Özellikleri

Stadion Miejski
Adres
al. Śląska 1 Wrocław

Stadion Miejski Haritası


Stadion Miejski, al. Śląska 1, Wrocław
Şehir
Wrocław
Ülke
Polonya
Saha Zemini
Doğal Çim Saha
Kapasite
42771

Stadı Kullanan Takımlar Hangileridir?

Stadyumda Oynanacak ve Oynanmış En Son Karşılaşmlar Hangileridir?

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
02/07/2022 15:00 - Wisla Krakow - Resovia Rzeszów
02/07/2022 12:00 - Tychy 71 - SKRA Częstochowa
02/07/2022 12:00 - Jagiellonia - Chojniczanka Chojnice
28/06/2022 18:00 - Arka Gdynia - Wisla Plock
25/06/2022 18:00 MS Resovia Rzeszów 1-2 Zemplín Michalovce
25/06/2022 12:00 MS Ruch Chorzów 3-0 Odra Opole
25/06/2022 12:00 MS Jagiellonia 1-0 Warta Poznań
23/06/2022 18:00 MS Lech Poznan 0-1 Pogon Szczecin
22/06/2022 17:00 MS Sandecja Nowy Sącz 4-2 Motor Lublin
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
18/06/2022 18:00 - Wissa Szczuczyn - Polonia Warszawa
18/06/2022 18:00 - Legionovia Legionowo - Błonianka Błonie
18/06/2022 18:00 - Mamry Giżycko - Kutno
18/06/2022 18:00 - Pilica Białobrzegi - Lechia T. Mazowiecki
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
18/06/2022 18:00 - Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz
18/06/2022 18:00 - Kluczevia Stargard - Sokół Kleczew
18/06/2022 18:00 - Świt Skolwin - Olimpia Grudziądz
18/06/2022 18:00 - Starogard Gdański - Przodkowo
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
18/06/2022 18:00 - Unia Tarnow - Wisła Sandomierz
18/06/2022 18:00 - Tomasovia Tomaszów - Łagów
18/06/2022 18:00 - Sokół Sieniawa - Cracovia Kraków II
18/06/2022 16:00 - Wisłoka Dębica - Avia Świdnik
18/06/2022 16:00 - Wólczanka W. Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
15/06/2022 18:30 - Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Zielona Góra
15/06/2022 18:30 - Carina Gubin - Pawłowice Śląskie
15/06/2022 18:30 - Odra Wodzislaw - Polonia Bytom
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
14/06/2022 21:45 MS Ukrayna 1-1 İrlanda
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
12/06/2022 19:00 - Podhale Nowy Targ - Czarni Połaniec
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
11/06/2022 19:00 İptal Edildi Elana Toruń - Unia Janikowo
11/06/2022 18:00 - Kotwica Kołobrzeg - Starogard Gdański
11/06/2022 18:00 - Olimpia Grudziądz - Stolem Gniewino