Rusya - Second League A - Spring Season Gold ( Lig Maçı ) |
28/04/2024 15:00 |
MS |
|
Rodina Moskva II |
5-1 |
Metallurg Lipetsk |
|
2-1 |
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) |
21/04/2024 14:00 |
MS |
|
Rodina Moskva III |
2-0 |
Dinamo St. Petersburg |
|
0-0 |
Rusya - Second League A - Spring Season Gold ( Lig Maçı ) |
20/04/2024 15:00 |
MS |
|
Rodina Moskva II |
1-1 |
Chayka |
|
1-1 |
14/04/2024 14:00 |
MS |
|
Rodina Moskva II |
5-2 |
Murom |
|
3-0 |
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) |
07/04/2024 15:00 |
MS |
|
Rodina Moskva III |
0-0 |
Dinamo Vologda |
|
0-0 |
Rusya - Second League A - Spring Season Gold ( Lig Maçı ) |
03/04/2024 14:00 |
MS |
|
Rodina Moskva II |
2-0 |
Veles |
|
2-0 |
24/03/2024 14:00 |
Ertelendi |
|
Rodina Moskva II |
- |
FC UFA |
|
|
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) |
12/11/2023 14:00 |
MS |
|
Rodina Moskva III |
1-1 |
Dinamo Vologda |
|
0-1 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
04/11/2023 14:00 |
MS |
|
Rodina Moskva II |
3-1 |
Tekstilshchik |
|
0-0 |
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) |
29/10/2023 14:00 |
MS |
|
Rodina Moskva III |
1-0 |
Baltika BFU |
|
0-0 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
21/10/2023 14:00 |
MS |
|
Rodina Moskva II |
2-1 |
Amkar |
|
0-1 |
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) |
15/10/2023 15:00 |
MS |
|
Rodina Moskva III |
1-0 |
Luki-Energiya |
|
1-0 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
07/10/2023 15:00 |
MS |
|
Rodina Moskva II |
1-1 |
Novosibirsk |
|
0-1 |
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) |
01/10/2023 14:00 |
MS |
|
Rodina Moskva III |
1-1 |
Irkutsk |
|
0-0 |
17/09/2023 16:00 |
MS |
|
Rodina Moskva III |
2-3 |
Dinamo Moskva II |
|
1-1 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
16/09/2023 16:00 |
MS |
|
Rodina Moskva II |
1-0 |
Avangard Kursk |
|
0-0 |
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) |
03/09/2023 16:00 |
MS |
|
Rodina Moskva III |
0-2 |
Elektron VN |
|
0-0 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
02/09/2023 16:00 |
MS |
|
Rodina Moskva II |
0-1 |
Metallurg Lipetsk |
|
0-0 |
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) |
20/08/2023 16:00 |
MS |
|
Rodina Moskva III |
1-0 |
Torpedo Moskva II |
|
0-0 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
19/08/2023 17:00 |
MS |
|
Rodina Moskva II |
1-0 |
Chelyabinsk |
|
0-0 |
Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı ) |
27/08/2022 17:30 |
MS |
|
Khimki II |
2-1 |
Dinamo Vladivostok |
|
2-1 |
24/08/2022 13:00 |
MS |
|
Khimki II |
1-1 |
SKA Khabarovsk II |
|
1-0 |
10/08/2022 13:00 |
MS |
|
Khimki II |
0-0 |
Zenit Penza |
|
0-0 |
30/07/2022 17:30 |
MS |
|
Khimki II |
1-2 |
Salyut-Belgorod |
|
1-2 |
Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı ) |
29/07/2022 13:00 |
MS |
|
Khimki U20 |
3-2 |
Sochi U20 |
|
2-1 |
22/07/2022 13:00 |
MS |
|
Khimki U20 |
2-1 |
Krasnodar U19 |
|
0-1 |
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) |
04/07/2022 19:00 |
MS |
|
Khimki |
0-0 |
Veles |
|
0-0 |
Rusya - First League ( Lig Maçı ) |
21/05/2022 15:00 |
MS |
|
Dolgoprudny |
2-4 |
FK Neftekhimik |
|
0-1 |
15/05/2022 14:00 |
MS |
|
Dolgoprudny |
0-2 |
Akron |
|
0-1 |
30/04/2022 17:00 |
MS |
|
Dolgoprudny |
1-0 |
TOM Tomsk |
|
0-0 |