Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
21/04/2024 11:30 |
MS |
|
Zvezda Perm W |
1-2 |
Spartak Moskva |
|
0-2 |
Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı ) |
19/04/2024 16:30 |
MS |
|
Amkar |
1-2 |
Sokol Kazan |
|
0-1 |
13/04/2024 13:00 |
MS |
|
Amkar |
1-0 |
Volna Nizhegorodskaya |
|
0-0 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
30/03/2024 11:00 |
MS |
|
Zvezda Perm W |
1-0 |
Chertanovo |
|
0-0 |
23/03/2024 11:30 |
MS |
|
Zvezda Perm W |
1-2 |
CSKA Moskva W |
|
0-1 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
25/11/2023 11:00 |
MS |
|
Zvezda Perm W |
3-1 |
Ryazan W |
|
3-0 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
11/11/2023 14:00 |
MS |
|
Amkar |
1-0 |
Chelyabinsk |
|
0-0 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
10/11/2023 16:30 |
MS |
|
Zvezda Perm W |
0-0 |
CSKA Moskva W |
|
0-0 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
28/10/2023 16:00 |
MS |
|
Amkar |
5-1 |
Salyut-Belgorod |
|
0-0 |
14/10/2023 15:00 |
MS |
|
Amkar |
0-1 |
Avangard Kursk |
|
0-1 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
07/10/2023 11:00 |
- |
|
Zvezda Perm W |
- |
Krasnodar W |
|
|
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
01/10/2023 12:00 |
MS |
|
Amkar |
1-0 |
Tekstilshchik |
|
0-0 |
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) |
27/09/2023 16:30 |
PEN |
|
Amkar |
1-1 PS : 4-2 |
Urozhay |
|
1-1 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
17/09/2023 13:00 |
MS |
|
Amkar |
1-1 |
Chertanovo Moscow |
|
0-0 |
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) |
14/09/2023 16:30 |
MS |
|
Amkar |
1-0 |
Chelyabinsk |
|
1-0 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
09/09/2023 15:00 |
MS |
|
Amkar |
0-1 |
Novosibirsk |
|
0-1 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
08/09/2023 16:30 |
- |
|
Zvezda Perm W |
- |
Zenit W |
|
|
27/08/2023 15:00 |
- |
|
Zvezda Perm W |
- |
CSKA Moskva W |
|
|
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
27/08/2023 11:00 |
MS |
|
Amkar |
0-0 |
Rodina Moskva II |
|
0-0 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
19/08/2023 12:00 |
- |
|
Zvezda Perm W |
- |
Ryazan W |
|
|
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
12/08/2023 13:00 |
MS |
|
Amkar |
1-1 |
Forte Taganrog |
|
0-1 |
Rusya - Cup ( Kupa Maçı ) |
02/08/2023 17:00 |
MS |
|
Ilpar |
1-3 |
Torpedo Miass |
|
0-2 |
Rusya - Second League A - Fall Season Silver ( Lig Maçı ) |
29/07/2023 12:00 |
MS |
|
Amkar |
0-0 |
Metallurg Lipetsk |
|
0-0 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
10/06/2023 14:00 |
- |
|
Zvezda Perm W |
- |
Chertanovo |
|
|
Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı ) |
04/06/2023 13:00 |
MS |
|
Amkar |
1-1 |
Torpedo Miass |
|
0-0 |
21/05/2023 14:00 |
MS |
|
Amkar |
0-2 |
Tyumen |
|
0-1 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
20/05/2023 11:00 |
- |
|
Zvezda Perm W |
- |
Krylya Sovetov W |
|
|
Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı ) |
07/05/2023 14:00 |
MS |
|
Amkar |
1-0 |
Chelyabinsk |
|
1-0 |
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) |
06/05/2023 11:00 |
- |
|
Zvezda Perm W |
- |
Rostov |
|
|
Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı ) |
29/04/2023 13:00 |
MS |
|
Amkar |
0-2 |
Tyumen |
|
0-0 |