Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) |
14/04/2024 18:00 |
MS |
|
Zimbru |
1-1 |
Petrocub |
|
0-1 |
Dünya - UEFA Championship - Women - Qualification ( Kupa Maçı ) |
09/04/2024 18:00 |
MS |
|
Moldovya W |
0-1 |
Letonya W |
|
0-0 |
Moldovya - Cupa ( Kupa Maçı ) |
03/04/2024 16:00 |
USB |
|
Zimbru |
1-3 |
Milsami Orhei |
|
0-1 |
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) |
30/03/2024 18:00 |
MS |
|
Zimbru |
3-0 |
CSF Bălți |
|
1-0 |
Dünya - UEFA U21 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
25/03/2024 21:30 |
MS |
|
Moldovya U21 |
0-3 |
Hollanda U21 |
|
0-2 |
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) |
03/12/2023 14:00 |
MS |
|
Zimbru |
1-2 |
Dacia-Buiucani |
|
1-1 |
Dünya - UEFA Nations League - Women ( Kupa Maçı ) |
01/12/2023 17:00 |
MS |
|
Moldovya W |
0-0 |
Malta W |
|
0-0 |
Dünya - Euro Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
17/11/2023 20:00 |
MS |
|
Moldovya |
1-1 |
Arnavutluk |
|
0-1 |
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) |
10/11/2023 19:00 |
MS |
|
Zimbru |
1-1 |
Petrocub |
|
1-0 |
Dünya - UEFA Nations League - Women ( Kupa Maçı ) |
31/10/2023 19:00 |
MS |
|
Moldovya W |
3-3 |
Letonya W |
|
1-0 |
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) |
29/10/2023 15:00 |
MS |
|
Dacia-Buiucani |
0-4 |
Sheriff Tiraspol |
|
0-1 |
21/10/2023 15:00 |
MS |
|
Zimbru |
3-1 |
Floreşti |
|
2-1 |
Dünya - UEFA U21 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
17/10/2023 18:00 |
MS |
|
Moldovya U21 |
2-1 |
Kuzey Makedonya U21 |
|
0-0 |
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) |
24/09/2023 19:00 |
MS |
|
Zimbru |
0-1 |
Sheriff Tiraspol |
|
0-1 |
Dünya - UEFA U21 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
12/09/2023 19:00 |
MS |
|
Moldovya U21 |
0-1 |
Gürcistan U21 |
|
0-0 |
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) |
26/08/2023 20:00 |
MS |
|
Zimbru |
1-0 |
CSF Bălți |
|
0-0 |
19/08/2023 18:00 |
MS |
|
Zimbru |
2-0 |
Spartanii Selemet |
|
0-0 |
13/08/2023 18:00 |
MS |
|
Dacia-Buiucani |
0-1 |
Petrocub |
|
0-1 |
06/08/2023 19:00 |
MS |
|
Zimbru |
0-1 |
Milsami Orhei |
|
0-0 |
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) |
03/08/2023 20:00 |
MS |
|
Petrocub |
0-2 |
Maccabi Tel Aviv |
|
0-0 |
01/08/2023 20:30 |
MS |
|
Zimbru |
0-4 |
Fenerbahce |
|
0-0 |
20/07/2023 20:00 |
MS |
|
Zimbru |
1-0 |
La Fiorita |
|
1-0 |
Dünya - Euro Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
20/06/2023 21:45 |
MS |
|
Moldovya |
3-2 |
Polonya |
|
0-2 |
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) |
14/05/2023 19:00 |
MS |
|
Zimbru |
1-2 |
Petrocub |
|
1-2 |
14/05/2023 17:00 |
MS |
|
Sfîntul Gheorghe |
0-2 |
Sheriff Tiraspol |
|
0-2 |
22/04/2023 15:00 |
MS |
|
Sfîntul Gheorghe |
0-2 |
Zimbru |
|
0-1 |
15/04/2023 18:00 |
MS |
|
Zimbru |
1-0 |
CSF Bălți |
|
1-0 |
Moldovya - Cupa ( Kupa Maçı ) |
05/04/2023 15:00 |
PEN |
|
Zimbru |
3-3 PS : 6-7 |
Sfîntul Gheorghe |
|
1-2 |
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) |
02/04/2023 14:00 |
MS |
|
Sfîntul Gheorghe |
1-1 |
Milsami Orhei |
|
0-1 |
01/04/2023 16:00 |
MS |
|
Zimbru |
0-2 |
Sheriff Tiraspol |
|
0-1 |