Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) |
10/02/2024 13:15 |
MS |
|
Torpedo Zhodino |
2-0 |
Luki-Energiya |
|
0-0 |
10/02/2024 11:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
0-3 |
Torpedo Zhodino |
|
0-0 |
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) |
09/12/2023 15:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
1-0 |
FC Energetik-Bgu Minsk |
|
1-0 |
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) |
25/11/2023 14:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
3-0 |
Volna |
|
3-0 |
11/11/2023 18:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
3-2 |
Orsha |
|
2-0 |
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) |
10/11/2023 19:00 |
MS |
|
FC Gomel |
0-2 |
FC Isloch Minsk R. |
|
0-0 |
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) |
14/10/2023 18:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
3-0 |
Ostrovets FC |
|
1-0 |
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) |
08/10/2023 16:30 |
MS |
|
FC Gomel |
1-4 |
Dinamo Brest |
|
0-3 |
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) |
07/10/2023 21:00 |
MS |
|
MKK-Dnepr |
0-4 |
FC Vitebsk |
|
0-1 |
30/09/2023 16:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
4-1 |
Slonim |
|
1-1 |
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) |
22/09/2023 17:30 |
MS |
|
FC Gomel |
2-0 |
FC Minsk |
|
1-0 |
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) |
16/09/2023 16:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
2-0 |
Lokomotiv Gomel |
|
1-0 |
03/09/2023 14:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
0-0 |
Lida |
|
0-0 |
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) |
27/08/2023 15:00 |
MS |
|
FC Gomel |
3-2 |
Shakhter Soligorsk |
|
2-0 |
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) |
20/08/2023 15:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
3-0 |
Niva |
|
1-0 |
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) |
18/08/2023 17:30 |
MS |
|
Naftan |
4-0 |
FC Energetik-Bgu Minsk |
|
2-0 |
12/08/2023 18:00 |
MS |
|
FC Gomel |
3-2 |
Naftan |
|
1-1 |
04/08/2023 16:00 |
MS |
|
Naftan |
1-1 |
Shakhter Soligorsk |
|
0-1 |
Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı ) |
30/07/2023 16:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
1-0 |
FC Slutsk |
|
0-0 |
21/07/2023 20:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
1-0 |
FC Energetik-Bgu Minsk |
|
0-0 |
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) |
15/07/2023 16:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
2-1 |
Bumprom |
|
2-0 |
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) |
07/07/2023 18:30 |
MS |
|
Naftan |
0-3 |
Neman |
|
0-1 |
02/07/2023 18:30 |
MS |
|
FC Gomel |
3-2 |
Slavia Mozyr |
|
2-1 |
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) |
02/07/2023 17:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
5-1 |
Osipovichy |
|
1-1 |
17/06/2023 15:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
3-0 |
Molodechno-DYuSSh 4 |
|
1-0 |
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) |
11/06/2023 19:30 |
MS |
|
FC Gomel |
0-3 |
Torpedo Zhodino |
|
0-0 |
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) |
04/06/2023 18:00 |
MS |
|
FC Vitebsk |
1-0 |
MKK-Dnepr |
|
1-0 |
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) |
03/06/2023 15:00 |
MS |
|
FC Gomel |
2-0 |
Belshina |
|
2-0 |
Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı ) |
31/05/2023 18:30 |
MS |
|
Gazovik |
1-3 |
FC Vitebsk |
|
0-3 |
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) |
27/05/2023 16:00 |
MS |
|
Naftan |
0-1 |
FC Isloch Minsk R. |
|
0-0 |