İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
3-2 |
Hapoel Petah Tikva |
|
1-0 |
10/03/2024 21:30 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
0-1 |
Maccabi Tel Aviv |
|
0-1 |
02/03/2024 19:30 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
1-0 |
Maccabi Bnei Raina |
|
1-0 |
İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı ) |
26/02/2024 19:00 |
MS |
|
Nordia Jerusalem |
1-1 |
Hapoel Marmorek |
|
1-0 |
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 20:30 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
0-0 |
Maccabi Netanya |
|
0-0 |
17/02/2024 19:30 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
1-1 |
Ashdod |
|
0-1 |
10/02/2024 21:00 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
0-2 |
Maccabi Haifa |
|
0-1 |
04/02/2024 21:00 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
2-1 |
Beitar Jerusalem |
|
0-1 |
30/01/2024 21:00 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
2-2 |
Hapoel Petah Tikva |
|
2-1 |
İsrail - State Cup ( Kupa Maçı ) |
27/01/2024 16:00 |
USB |
|
Hapoel Katamon |
2-0 |
Hapoel Tel Aviv |
|
0-0 |
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) |
20/01/2024 20:30 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
0-1 |
Hapoel Beer Sheva |
|
0-0 |
17/01/2024 20:45 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
1-2 |
Maccabi Bnei Raina |
|
0-1 |
13/01/2024 19:00 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
0-0 |
Bnei Sakhnin |
|
0-0 |
08/01/2024 21:00 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
1-1 |
Ashdod |
|
0-0 |
İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı ) |
05/01/2024 14:00 |
MS |
|
Nordia Jerusalem |
0-0 |
Ironi Modi'in |
|
0-0 |
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) |
03/01/2024 20:00 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
3-1 |
Maccabi Petah Tikva |
|
2-0 |
31/12/2023 20:45 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
3-2 |
Maccabi Petah Tikva |
|
3-1 |
26/12/2023 20:45 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
2-1 |
Hapoel Tel Aviv |
|
1-0 |
23/12/2023 20:30 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
4-4 |
Hapoel Beer Sheva |
|
3-1 |
19/12/2023 20:30 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
1-0 |
Hapoel Hadera |
|
1-0 |
16/12/2023 20:30 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
1-1 |
Bnei Sakhnin |
|
0-1 |
10/12/2023 20:30 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
0-1 |
Hapoel Haifa |
|
0-0 |
06/12/2023 21:00 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
1-0 |
Hapoel Katamon |
|
0-0 |
03/12/2023 21:00 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
1-2 |
Maccabi Tel Aviv |
|
1-0 |
02/10/2023 20:30 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
0-3 |
Hapoel Tel Aviv |
|
0-1 |
23/09/2023 19:45 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
1-1 |
Maccabi Netanya |
|
0-0 |
03/09/2023 20:00 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
1-2 |
Maccabi Haifa |
|
1-2 |
İsrail - Toto Cup Ligat Al ( Kupa Maçı ) |
19/08/2023 20:30 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
1-0 |
Beitar Jerusalem |
|
0-0 |
05/08/2023 20:30 |
MS |
|
Hapoel Katamon |
2-0 |
Ashdod |
|
1-0 |
Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı ) |
03/08/2023 20:30 |
MS |
|
Beitar Jerusalem |
1-4 |
PAOK |
|
1-2 |