Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı ) |
27/04/2024 15:00 |
MS |
|
Rustavi |
4-1 |
WIT Gürcistan |
|
2-0 |
17/04/2024 15:00 |
MS |
|
Rustavi |
2-3 |
Gareji |
|
0-1 |
06/04/2024 15:00 |
MS |
|
Rustavi |
1-0 |
Kolkheti Khobi |
|
0-0 |
12/03/2024 14:00 |
MS |
|
Rustavi |
4-1 |
Shturmi |
|
2-1 |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Kolkheti Khobi |
0-1 |
Dinamo Tbilisi II |
|
0-0 |
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) |
01/06/2023 18:00 |
MS |
|
Saburtalo |
2-1 |
Dinamo Tbilisi |
|
0-0 |
24/05/2023 18:00 |
MS |
|
Saburtalo |
5-1 |
Samgurali |
|
1-0 |
14/05/2023 18:00 |
MS |
|
Saburtalo |
2-0 |
Samtredia |
|
0-0 |
30/04/2023 18:00 |
MS |
|
Saburtalo |
3-3 |
Dinamo Batumi |
|
0-1 |
13/04/2023 17:00 |
MS |
|
Saburtalo |
3-0 |
Telavi |
|
2-0 |
01/04/2023 17:00 |
MS |
|
Saburtalo |
3-0 |
Gagra |
|
2-0 |
12/03/2023 16:00 |
MS |
|
Saburtalo |
0-0 |
Dila |
|
0-0 |
08/03/2023 16:00 |
MS |
|
Saburtalo |
2-1 |
Shukura |
|
2-1 |
04/03/2023 16:00 |
MS |
|
Telavi |
0-0 |
Gagra |
|
0-0 |
26/02/2023 16:00 |
MS |
|
Saburtalo |
0-0 |
Torpedo Kutaisi |
|
0-0 |
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı ) |
10/12/2022 12:00 |
MS |
|
Rustavi |
0-1 |
Kolkheti Khobi |
|
0-0 |
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) |
03/12/2022 12:30 |
MS |
|
Saburtalo |
0-1 |
Telavi |
|
0-0 |
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı ) |
02/12/2022 12:30 |
MS |
|
Shukura |
2-1 |
Rustavi |
|
0-1 |
27/11/2022 12:30 |
MS |
|
Rustavi |
2-3 |
Gareji |
|
2-2 |
13/11/2022 13:00 |
MS |
|
Shukura |
3-0 |
Samtredia |
|
0-0 |
13/11/2022 13:00 |
MS |
|
Rustavi |
2-1 |
WIT Gürcistan |
|
1-0 |
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) |
06/11/2022 15:00 |
MS |
|
Saburtalo |
0-2 |
Dila |
|
0-2 |
Dünya - UEFA U17 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
31/10/2022 17:00 |
MS |
|
Litvanya U17 |
0-3 |
Gürcistan U17 |
|
0-1 |
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı ) |
30/10/2022 17:00 |
MS |
|
Shukura |
1-0 |
Merani Tbilisi |
|
0-0 |
Dünya - UEFA U17 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
28/10/2022 17:00 |
MS |
|
İngiltere U17 |
6-2 |
Gürcistan U17 |
|
4-1 |
25/10/2022 17:00 |
MS |
|
Gürcistan U17 |
1-3 |
İsrail U17 |
|
1-2 |
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) |
21/10/2022 19:00 |
MS |
|
Saburtalo |
2-4 |
Dinamo Batumi |
|
1-1 |
08/10/2022 14:30 |
MS |
|
Saburtalo |
2-1 |
Gagra |
|
1-0 |
Gürcistan - David Kipiani Cup ( Kupa Maçı ) |
14/09/2022 17:00 |
MS |
|
Shukura |
2-0 |
Lokomotivi Tbilisi |
|
1-0 |
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) |
10/09/2022 19:00 |
MS |
|
Saburtalo |
5-1 |
Lokomotivi Tbilisi |
|
3-1 |