Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
21/04/2024 16:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
3-0 |
Pepingen-Halle |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
12/04/2024 21:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
1-2 |
Liège |
|
0-1 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
06/04/2024 20:00 |
- |
|
Roeselare Daisel |
- |
HO Kalken |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
29/03/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
0-1 |
Dender |
|
0-1 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 17:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
4-1 |
Sint-Denijs Sport |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
1-1 |
Seraing United |
|
1-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
2-0 |
Westhoek |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
2-1 |
KRC Genk II |
|
1-1 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:00 |
- |
|
Roeselare Daisel |
- |
Wambeek-Ternat |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
1-3 |
Zulte Waregem |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 21:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
2-1 |
Eendracht Aalter |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
02/02/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
0-1 |
Deinze |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
28/01/2024 17:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
1-0 |
VW Hamme |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
13/01/2024 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
0-2 |
Lommel United |
|
0-1 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
17/12/2023 17:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
1-0 |
Wielsbeke |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
09/12/2023 22:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
0-1 |
RSC Anderlecht II |
|
0-1 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
02/12/2023 21:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
2-0 |
Elene-Grotenberge |
|
|
İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı ) |
26/11/2023 17:00 |
MS |
|
Norwich City |
1-2 |
Boldmere St. Michaels W |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
25/11/2023 18:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
3-3 |
Oostende |
|
1-1 |
Dünya - UEFA U21 Championship - Qualification ( Kupa Maçı ) |
17/11/2023 22:00 |
MS |
|
Belçika U21 |
0-2 |
İskoçya U21 |
|
0-2 |
İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı ) |
12/11/2023 18:00 |
MS |
|
Norwich City |
1-0 |
Hashtag United W |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
12/11/2023 17:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
0-1 |
Eendracht Wervik |
|
|
İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı ) |
12/11/2023 16:00 |
MS |
|
Dussindale & Hellesdon |
3-4 |
Needham Market W |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
05/11/2023 22:30 |
MS |
|
Club Brugge II |
0-2 |
Beerschot Wilrijk |
|
0-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
28/10/2023 20:00 |
MS |
|
Roeselare Daisel |
0-0 |
Wolvertem Merchtem |
|
|
İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı ) |
22/10/2023 16:00 |
MS |
|
Dussindale & Hellesdon |
2-1 |
Islington Borough |
|
|
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
15/10/2023 16:00 |
- |
|
Roeselare Daisel |
- |
Avanti |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
07/10/2023 21:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
1-0 |
Francs Borains |
|
1-0 |
Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) |
30/09/2023 20:00 |
- |
|
Roeselare Daisel |
- |
Jong Lede |
|
|
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) |
23/09/2023 21:00 |
MS |
|
Club Brugge II |
4-1 |
Standard Liège II |
|
0-1 |