Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) |
27/04/2024 16:00 |
- |
|
FK Trakai |
- |
FA Šiauliai II |
|
|
Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı ) |
24/04/2024 20:00 |
MS |
|
FK Zalgiris Vilnius |
4-0 |
Dainava |
|
2-0 |
21/04/2024 18:25 |
MS |
|
FK Zalgiris Vilnius |
3-1 |
Džiugas Telšiai |
|
0-1 |
Litvanya - Cup ( Kupa Maçı ) |
21/04/2024 14:00 |
MS |
|
Katastrofa Vilnius |
0-10 |
VGTU Vilkai |
|
|
19/04/2024 21:00 |
MS |
|
Sviedinys Vilnius |
1-2 |
Nemunas |
|
|
Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) |
19/04/2024 19:00 |
MS |
|
FK Trakai |
1-1 |
Banga II |
|
1-0 |
Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı ) |
10/04/2024 20:00 |
MS |
|
FK Zalgiris Vilnius |
2-0 |
TransINVEST Vilnius |
|
1-0 |
Dünya - UEFA Championship - Women - Qualification ( Kupa Maçı ) |
09/04/2024 19:30 |
MS |
|
Litvanya W |
1-0 |
Güney Kıbrıs Rum Kesimi W |
|
0-0 |
Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı ) |
07/04/2024 15:00 |
MS |
|
FK Zalgiris Vilnius |
3-0 |
Šiauliai |
|
1-0 |
Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) |
06/04/2024 15:00 |
MS |
|
FK Trakai |
4-3 |
Panevėžys II |
|
1-2 |
Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı ) |
21/03/2024 03:00 |
TBD |
|
Cebelitarık |
- |
Litvanya |
|
|
Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 15:00 |
MS |
|
TransINVEST Vilnius |
0-2 |
Dainava |
|
0-2 |
Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
FK Trakai |
2-0 |
Tauras |
|
0-0 |
Dünya - UEFA Nations League - Women ( Kupa Maçı ) |
01/12/2023 18:00 |
MS |
|
Litvanya W |
0-4 |
Türkiye W |
|
0-2 |
Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı ) |
12/11/2023 15:55 |
MS |
|
FK Zalgiris Vilnius |
1-0 |
Dainava |
|
1-0 |
Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) |
08/11/2023 19:00 |
MS |
|
Žalgiris II |
5-3 |
Kauno Žalgiris II |
|
3-1 |
Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı ) |
05/11/2023 18:55 |
MS |
|
FK Trakai |
1-3 |
Kauno Žalgiris |
|
0-2 |
Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) |
03/11/2023 21:00 |
İptal Edildi |
|
Trakai II |
- |
Šilas |
|
|
03/11/2023 17:30 |
MS |
|
Žalgiris II |
4-4 |
Panevėžys II |
|
0-1 |
31/10/2023 18:30 |
MS |
|
Trakai II |
0-1 |
Be1 NFA |
|
0-1 |
28/10/2023 20:00 |
MS |
|
Žalgiris II |
1-1 |
Garliava |
|
0-0 |
Dünya - UEFA Nations League - Women ( Kupa Maçı ) |
27/10/2023 17:00 |
MS |
|
Litvanya W |
0-0 |
Gürcistan W |
|
0-0 |
Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) |
22/10/2023 13:00 |
MS |
|
Trakai II |
1-3 |
BFA |
|
1-1 |
18/10/2023 17:30 |
MS |
|
Žalgiris II |
2-2 |
TransINVEST Vilnius |
|
1-2 |
15/10/2023 13:00 |
MS |
|
Žalgiris II |
2-3 |
Minija |
|
0-2 |
09/10/2023 20:00 |
MS |
|
Trakai II |
1-1 |
Žalgiris II |
|
1-0 |
Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı ) |
07/10/2023 19:00 |
MS |
|
FK Trakai |
2-3 |
Hegelmann Litauen |
|
0-0 |
30/09/2023 17:00 |
MS |
|
FK Trakai |
0-0 |
Džiugas Telšiai |
|
0-0 |
24/09/2023 17:55 |
MS |
|
FK Zalgiris Vilnius |
0-2 |
Kauno Žalgiris |
|
0-1 |
Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) |
23/09/2023 18:00 |
MS |
|
Trakai II |
1-1 |
Garliava |
|
0-1 |