Adilson Dias Batista Teknik Direktör Kariyer Bilgileri

Adilson Dias Batista şu anda Cruzeiro takımının başında teknik direktör olarak görev yapmaktadır. Teknik direktör olarak başında bulunduğu takımları ve hangi yıllarda çalıştırmış olduğuna dair bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Adilson Dias Batista
(Adilson Batista)
52 yaşında
(16/03/1968)
Brezilya
Adrianópolis
Brezilya

Adilson Dias Batista Çalıştırdığı Külüpler Listesi

Başlangıç Bitiş Takım
24/07/2018 - América Mineiro América Mineiro
05/06/2015 27/07/2015 Joinville Joinville
29/10/2013 01/09/2014 Vasco da Gama Vasco da Gama
03/12/2012 19/08/2013 Figueirense Figueirense
03/12/2012 19/08/2013 Figueirense Figueirense
05/04/2012 29/05/2012 Atlético GO Atlético GO
19/07/2011 17/10/2011 São Paulo São Paulo
04/04/2011 27/06/2011 Atlético PR Atlético PR
01/01/2011 27/02/2011 Santos Santos
26/07/2010 11/10/2010 Corinthians Corinthians
01/01/2008 03/06/2010 Cruzeiro Cruzeiro
01/08/2005 30/06/2006 Figueirense Figueirense
01/08/2005 30/06/2006 Figueirense Figueirense
01/02/2005 30/04/2005 Sport Recife Sport Recife
01/08/2003 30/06/2004 Grêmio Grêmio
01/05/2003 31/07/2003 Paraná Paraná
30/11/-1 - Vasco da Gama Vasco da Gama
30/11/-1 - Athletico Paranaense Athletico Paranaense
30/11/-1 - Corinthians Corinthians
30/11/-1 - Cruzeiro Cruzeiro
30/11/-1 - Grêmio Grêmio
30/11/-1 - Figueirense Figueirense
30/11/-1 - Ceará Ceará
30/11/-1 - Santos Santos
30/11/-1 - Atlético GO Atlético GO
30/11/-1 - São Paulo São Paulo
30/11/-1 - Joinville Joinville
30/11/-1 - América Mineiro América Mineiro
30/11/-1 - Sport Recife Sport Recife
30/11/-1 - Paraná Paraná


Teknik Direktör Arama Formu