Brezilya Teknik Direktörleri, Brezilya Ülkesinde Doğan Antrenörler

Teknik Direktör Takım
Abel Carlos da Silva Braga Fluminense
Acácio Cordeiro Barreto Madureira
Adelmo Soares de Brito Caruaru City
Adelson de Almeida Ceilândia
Ademilson Venâncio de Almeida Ponte Preta B
Ademir Fonseca dos Santos USAC
Ademir Ferreira dos Santos Grêmio Prudente
Adenor Leonardo Bacchi Brezilya
Aderbal Domingos Lana Princesa Solimões
Adilson Roque Juventus
Adilson Roque Novorizontino
Adilson Galdino dos Santos Real Brasília
Adilson Dias Batista Botafogo SP
Adilson Francisco Teodoro Rio Claro
Adriano Rodrigues da Silva CSA
Agnaldo Liz Souza Jacobinense
Ailton dos Santos Silva AO Itabaiana
Ailton dos Santos Ferraz Portuguesa RJ
Airton Fonseca de Souza Filho Academica Vitoria
Alan Pereira Costa Doce Mel
Alan George Alencar Teixeira Manauara
Alberto Valentim do Carmo Neto Atletico Goianiense
Alberto Carlos Felix da Silva Velo Clube
Alessandro Faioli Amantino Villa Nova
Alessandro Stefano Cugurra Rodrigues Bali United
Alexandre Torreira da Gama Lima Casado Lamphun Warrior
Alexandre Tadeu Gallo Cianorte
Alexandré Pölking Tayland
Alexandre Borges Guimarães Atletico Nacional
Alexandre Antonio de Lima Decisao
Alexandre Luiz Da Silva Ferreira Olímpia
Alexandre Oscar Soares de Souza Porto
Alexandro dos Santos Narcizo Cascavel CR
Alexandro Alves Ferreira Jacobina
Alexi Stival Atletico Mineiro
Alfredo Sampaio da Silva Junior Sampaio Corrêa RJ
Allan Rodrigo Aal Nautico Recife
Alvaro Reple Gaia América RJ
Álvaro José Marques Miguéis Humaitá
Alyson Felix Duarte Dantas Murici Fc
Anderson Simas Luciano Caxias
Anderson da Silva The Villages
Anderson Luis da Silva Ferroviario
André Soares Jardine Club America
André Luiz Alves Santos Rio Claro
Anquimar Moreira de Oliveira Nacional AM
Antonio Mesquita Cavalcante Junior Plácido de Castro
Antônio Lopes dos Santos Junior Ipatinga
Antônio Carlos Zago Coritiba
Antônio Carlos Mendes de Souza Rio Branco-VN
Antônio Carlos Guimarães Moto Club
Antônio David Lopes de Souza Ceará W
Antônio Fernando Dourado Delgado América SE
Antônio Jorge Cecílio Sobrinho Taubaté
Antônio Pesso Romeiro Júnior Corí-Sabbá
Argélico Fuchs Caxias
Ariel Mamede Sousa Monte Azul
Arilson Gilberto da Costa Atlético Catarinense
Armando Aguiar dos Santos Mirandela
Aroldo Jaci Almeida Moreira Parnahyba
Arthur Bernardes Ribas da Silva Filho Perilima
Arthur José Ribas Elias Corinthians W
Artur Duarte de Oliveira Castanhal
Artur Alves da Silva Neto Goiânia
Augusto César Goias
Augusto Sérgio Ferreira Coritiba
Axel Rodrigues Arruda São Caetano
Aylton Moraes da Costa Paysandu
Baltemar José de Oliveira Brito Union Titus Petange
Benedito Penedo de Lima Filho Jiangxi Beidamen
Benny Feilhaber Swope Park Rangers
Brenno Basso Athletico Paranaense W
Breno Luis Queiroz da Cunha ESMAC W
Bruno Santiago Neiva Monteiro Cruzeiro Arapiraca
Bruno Marques Fernandes Pivetti Água Santa
Bruno Amorim Lazaroni
Caio César Zanardi Gomes da Silva Ajman
Caio César Cavalcanti Simões América SE
Carlos Amadeu Nascimento Lemos Vitoria
Carlos Alberto de Souza Melo Marcílio Dias
Carlos Alberto de Oliveira Júnior Porto
Carlos Alberto Carreiro de Carvalho Nova Iguaçu
Carlos Andre Gonçalves Cunha Americano
Carlos Cesar Felix Barbosa Boa
Carlos Eduardo Perreira Chiangmai FC
Carlos Eduardo Parreira CSE
Carlos Eduardo de Moraes Esportivo
Carlos Fernando Rabello Barbosa Juazeirense
Carlos Henrique Brito Ferro Moto Club
Carlos Humberto da Silva Rego CEO
Carlos Roberto Aparecido de Souza EC Lemense
Carlos Roberto Alves de Lima Júnior Caucaia
Carmine Colucci Neto Volta Redonda
Cassio Alves de Barros Nova Venécia
Cassius Loquingen Lima Santos Brasiliense
Celia Liese Brancao-Ribeiro St. Pölten W
Celso Rodrigues Operario Ferroviario
Celso Carlos Martins Filho Azuriz
Celso Luiz Teixeira Murici
Charles Rodrigues de Almeida Maruinense
Charles Natali Mendonça Ayres Imperatriz
Cícero Moacir Martins Júnior Athletic Club
Cidimar Aparecido Ernegas
Cipriano Alexandre Valentim Queimadense
Círio Quadros de Oliveira Ypiranga-RS
Claudinei dos Santos Oliveira Guarani Campinas
Cláudio Aparecido Tencati Criciuma
Cléber Nelson de Andrade Raphaelli Marília
Cleibson Ferreira da Silva Club Destroyers
Clemer Melo da Silva Brasil DE Pelotas
Cléverson Maurílio Silva Parana
Cristian Ziani Souza Guarany de Bagé
Cristian Ziani de Souza Botafogo PB
Cristiano Marques Gomes Le Mans
Cristóvão Borges dos Santos Figueirense
Daniel Sabino de Brito Primavera SP
Daniel Pollo Barioni CRB
Daniel da Costa Franco Uniao RS
Daniel Rômulo Silva Rocha Floresta
Danilo Gomes de Brito Pinheiro
Dário Lourenço Macae
Dejair Jorge Ferreira Tuntum
Dilceu Rocha Junior Inter De Limeira
Diogo Schuler Giacomini Coimbra
Distefano Lima Brandão Jacioba
Divino Fernandes Pedro Sparta
Dorival Silvestre Júnior Sao Paulo
Dorival Guidoni Júnior Sao Bento
Dorival Bueno dos Santos Pacheco Nikaragua W
Douglas Freitas Cardozo Rodrigues Kanchanaburi
Edemar Antonio Picoli São Luiz
Éderson Valenciano Vieira de Araujo Atlético Cajazeirense
Edilson Santos Frei Paulistano
Edilson Figueiredo dos Santos Junior Uniao Rondonopolis
Edison Rodrigues Cremonini Linense
Edison Luiz Ferreira Borges Andraus Brasil
Edmilson Neves da Silva Sergipe
Edmilson De Jesus Souza Peñarol
Ednaldo Oliveira dos Reis Real Noroeste
Edson Santana de Souza Olaria
Edson Ferreira da Silva CEOV Operário
Edson Ferreira da Silva Paulista
Edson Cechelero dos Santos Baré
Edson Blevio Porto Santos AP
Edson Araujo Tavares Sanat Naft
Edson Alves de Oliveira Batatais
Edson Jose Valandro Júnior Kosta Rika
Edson Luiz da Silva Gremio Anapolis
Edson Roberto Vieira São José EC
Eduardo Silva Sales Fluminense de Feira
Eduardo Pereira Neto Santa Rita
Eduardo do Nascimento Souza Barra
Eduardo de Souza Barroca Ceara
Eduardo Alexandre Baptista Novorizontino
Eduardo Allax Scherpel Macaé
Eduardo Henrique Ferreira Ação
Edvaldo José de Oliveira América de Pedrinhas
Elano Ralph Blumer Figueirense
Elenilson Santos Atlético Gloriense
Elias Severino Rosa Dom Bosco
Elias Araujo Borges Doce Mel
Elidiano Marques Lima Bansko
Elio Sizenando Teixeira Filho Capivariano
Elizeu Ferreira Marciano Joinville
Elton Francisco Forgiarini Camboriú
Emanoel Sacramento Filho Potiguar Mossoró
Emerson Rodrigues de Ávila Pouso Alegre
Emerson Pereira da Silva Nong Bua Pitchaya
Émerson Carvalho Matheus Ginasio Figueirense
Emerson Cris Hartkopp Próspera Criciuma
Emerson Ricardo Alcântara Penapolense
Emily Alves da Cunha Lima Ekvator U20
Enderson Alves Moreira Sporting Cristal
Estevam Eduardo Lemos Soares Aliança AL
Eudes Pedro dos Santos Resende
Eugênio Machado Souto Vitoria
Eugênio Gomes Teixeira Filho Potyguar
Eugênio Carlos Souza Pouso Alegre
Evando Spinassé Camillato Avai
Evandro Braz Guimarães Itabuna
Evaristo de Toledo Piza Sampaio Correa
Éverton Antunes Benevides Iporá
Fabian Guedes Chapecoense-sc
Fabiano Soares Pessoa River AC
Fabiano Daitx Azuriz
Fabiano Coutinho de Borba Jaragua EC
Fabio Ribeiro Moreno Ponte Preta
Fábio Matias RB Brasil
Fábio Gonçalves dos Santos Desportivo Brasil
Fábio Araujo Lefundes Persepam Madura Utd
Fábio César Montezine Lusail City
Fábio Joaquim Maciel da Silva Timor-Leste U23
Fabio José dos Santos Joinville
Fábio Luiz Carille de Araujo Santos
Felipe Teixeira de Freitas Cruzeiro W
Felipe de Oliveira Conceição Uberlandia
Felipe da Silva Suriani Portuguesa RJ
Felipe Borowsky Costa del Este
Felipe Alves Rodrigues Belo Jardim
Felipe José Feres Moreira Hercílio Luz
Felipe Romario Lima de Sousa Vilhenense
Fernando Tonet Potyguar
Fernando Seabra RB Bragantino B
Fernando Marchiori Lavagnolli ABC
Fernando Lázaro Corinthians
Fernando Diniz Silva Brezilya
Fernando Agostini Corí-Sabbá
Fernando Rogério de Alcântara Timor-Leste
Filinto Antônio Teixeira Holanda Horizonte
Flavio de Lira Tinoco Sampaio Corrêa RJ
Flávio José Araújo Altos
Floedinaldo Santana Rodrigues America de Pedrinhas
Francisco Moura Viana Sao Raimundo
Francisco de Assis Veiga Mastrillo Icasa
Francisco de Assis Ciriaco dos Santos Campinense
Francisco Eleazar Lima Ramos Uberlandia
Francisco Esteban Arrué Pardo A. Italiano
Gabriel Rocha Lisboa Vera Cruz
Gabriel Magalhães Chiangrai United
Gelson Leonei Conte Aimoré
Gerson Luiz Gusmão River AC
Gian Carlos Barros Rodrigues Democrata GV
Gilberto Pereira dos Santos Inhumas
Gilberto de Souza Coroa Madureira
Gilberto Cirilo de Campos Novo Hamburgo
Gilberto Carlos Nascimento Barcelona BA
Gilberto Damiano Maciel US Virgin Islands
Gilmar Dal Pozzo Ituano
Gilmar Antonio Mineli Batista Murici
Gilney Barreto da Silva Vitória ES
Gilson Kleina Azuriz
Gilson Andre da Costa Maciel Aimoré
Givanildo Sales do Nascimento Falcon
Givanildo José de Oliveira America Mineiro
Guilherme Henry da Silva Nona
Guilherme Giudice Sao Jose W
Guilherme de Cássio Alves Velo Clube
Gustavo Saibt Martins Esportivo
Gustavo Marcos Rodrigues Athletic Club
Hélio César Pinto dos Anjos Paysandu
Hélio Fernando Xavier Vieira Sao Jose
Helio Lazaro Cabral Campinense
Hemerson José Maria Aparecidense
Higo Magalhães Batista Vila Nova
Higor César Trajano de Araujo Globo
Hoffmann Túlio Coelho Batista Palmeiras W
Hugo Emanuel Barros Chacon Globo
Igor Morena Reis Bahia W
Igor Carlos da Silva Freire Manaus FC
Itamar Schülle Santa Cruz
Itrio Cardoso Amorim Ji-Paraná
Ivan Izzo Sertãozinho
Ivan Ricardo Flor Rio Preto
Ivanilton Sérgio Guedes Portuguesa Santista
Jacksen Ferreira Tiago Persis Solo
Jadson Ismael Lima de Oliveira CEOV Operário
Jaelson Marcelino Alves Cruzeiro Arapiraca
Jair Zaksauskas Ribeiro Ventura Juventude
Jairo dos Santos Carreiro Serrano PB
Janio Fialho de Aquino Crato
Jardel Bresolin Zamberlan Capivariano
Jason Rodrigues Correa Ypiranga AP
Jean Robson Barros Alecrim
Jerson Testoni Brusque
Jeverson Wilson Walter Balbino Avenida
João Severo Barbalha
João Donosor Martins Barretos
João Batista Donizete Dressler Burse Figueirense
João Batista dos Santos Dorense
João Carlos Ângelo da Silva Pinheiro
João Carlos Alves Vallim EC Lemense
João Dermival Brigatti Ponte Preta
João Miguel Pinto da Silva Internacional U20
João Paulo Vitoriano de Oliveira Santa Cruz RN
João Paulo Imbernom Sanches Atletico GO
João Paulo de Matos Campos Independente AP
Joaquim de Oliveira Lemos Junior Flamengo PI
Joecio Barbosa da Silva Coruripe
Joel Cornelli Potiguar Mossoro
Johnatan Alemão Uniao Trabalhadores
Jonas Urias dos Santos Brezilya U20
Jonilson Veloso Jacuipense
Jorge Pinheiro e Silva 4 de Julho
Jorge Núñez Belize
Jorge Ferreira da Silva Boston City
Jorge José de Amorim Campos Vasco DA Gama
Jorge Luís da Silva Juventus
Jorvan Vieira Ismaily
José Araújo da Silva Caldense
José Aparecido Ferreira Vitoria Da Conquista
Jose Alves Vila Real Junior Hebei Elite
Jose Agnaldo de Jesus Bragantino PA
José Antônio Rabelo de Andrade Portuguesa RJ
José Antonio Goldberger Gomes Nogueira Pakistan U23
José Arnaldo Lira de Araujo Parnahyba
José Carlos Serrão Sertãozinho
José Carlos Palhavam Santo André
José Carlos Amaral Comercial PI
José Edicarlos Lima Negreiros Foz Do Iguacu
José Elenilson Silva do Vasco Dorense
José Francisco de Oliveira EC Sao Bernardo
José Gerardo Moreira Rocha Júnior Maracanã
Jose Herbert de Jesus Fahel Júnior EC Lemense
José Humberto de Oliveira Vitoria Da Conquista
Jose Laélson Lima Cabral Jacyoba
José Marco Rodrigues São Francisco
José Maria Barbosa Toledo
Jose Mário Souza da Costa Santana
José Renato Neves Barbosa Guarani De Juazeiro
José Ricardo Rambo Hong Kong W
José Ricardo Mannarino Goias
Jose Roberto Silva Jaragua EC
José Roberto Nunes das Neves Sete de Setembro PE
José Roberto Lucini Cianorte
José Roberto Fernandes Barros AO Itabaiana
Josicley Bráz da Silva Atlético Acreano
Josivaldo Alves dos Santos CSP
Josue Ferreira Filho Bahia de Feira
Josué Amaral Teixeira Tuna Luso
Júlio César Santos Correa Cristo Atlético
Júlio César Nunes Joinville
Julio Cesar Camargo Tombense
Júlio César Clement Baptista Real Valladolid II
Júlio David Terceiro ASSU
Kennedy Gomes Piaui
Kleber Romero Treze
Kleiton Barbosa de Oliveira Lima Santos W
Laécio Lopes de Aquino USAC
Laelson Cesar Lopes Gomes UNIRB
Laurence Moisés Camargo Egert Noroeste
Leandro Ribeiro Sena America-RN
Leandro Costa Miranda Moraes Boavista SC
Leandro Calixto Zago Botafogo SP
Leandro Caitano de Campos 4 de Julho
Leandro Carlos Niehues Paysandu
Leandro Flavio Rodrigues Beserra Caucaia
Leocir Pedro Dall'Astra Operario Ferroviario
Leonardo Moreira San Carlos
Léonardo de Sousa Barbosa Santa Cruz RN
Leonardo Rodrigues Condé Sampaio Correa
Leston Izaias do Nascimento Junior Cascavel
Levi Marcelino Gomes America PE
Levir Culpi Cerezo Osaka
Lindsay Camila Teles de Carvalho Atlético Mineiro W
Lorival Alves dos Santos UNIRB
Luan Carlos Neto Goianésia
Lucas Victoria de Oliveira Morrinhos
Lucas Piccinato de Sá Internacional RS W
Lucas Pereira de Andrade Palmeiras U20
Lucas Palavro Zanella Juventude
Lucas Adami Isotton Concórdia
Luciano Quadros da Silva Audax Rio
Luciano Lamoglia Bastos Macae
Luciano Gomes Leandro Persipura Jayapura
Luciano Ferreira Dos Santos Batatais
Luciano Barbosa de Jesús Peñarol U20
Luciano Williames Dias União Rondonópolis
Luís Airton Barroso Oliveira Floriana
Luis Carlos Figueiredo Cruz Cascavel
Luís Carlos de Oliveira Preto Ponte Preta
Luis Carlos Da Silva Junior Gremio Osasco
Luís Carlos Coelho Winck Anápolis
Luis Eduardo Barros Cavalcanti America-RN
Luís Roberto Magalhães Marcílio Dias
Luiz Gabardo Júnior Jequié
Luiz Antônio Venker de Menezes Internacional
Luiz Carlos Martins Grêmio Prudente
Luiz Carlos Cirne Lima de Lorenzi Vila Nova
Luiz Elena Felipe Scolari Atletico-MG
Luiz Fernando Iubel Cuiaba
Luiz Henrique Vieira Amazonas
Luiz Junior de Souza Lopes Brusque
Luiz Marcelo de Castro Salles Flamengo
Luiz Paulo Barbosa de Souza ASA
Maico Gregori Farias Luverdense
Marcello Troisi Moreira Flamurtari
Marcelo Vilar e Lima Lopes Fluminense PI
Marcelo Ribeiro Cabo CSA
Marcelo Martelotte Santa Cruz
Marcelo Marelli Manhaes Bangu
Marcelo Fidelcino Caranhato Itabirito
Marcelo dos Santos Serra Branca
Marcelo de Oliveira Santos Ponte Preta
Marcelo Castelo Veiga São Bernardo
Marcelo Augusto Silva Serrano Austin Bold
Marcelo Augusto Oliveira Chamusca Al-Faisaly FC
Marcelo Henrique Dias Silva Olimpia
Márcio Miranda Freitas Rocha da Silva Ituano
Márcio Fernandes Figueiredo Santo André
Márcio de Azevedo Goiatuba EC
Márcio André Correia Cantanheide Central SC
Marcio Daniel dos Santos Internacional SC
Marcio Jose Ribeiro e Silva São Caetano
Marcio Luis Lyra Coelho Parana
Márcio Ricardo Fortes Nunes Avenida
Marco Antônio Ribeiro Guarani Campinas
Marco Antônio Gonçalves Milagres CAP
Marconi de Lima Batista Força e Luz
Marcos Soares Maringá
Marcos Alberto Skavinski Independiente FSJ
Marcos Antonio Gomes Real Desportivo Ariquemes
Marcos Antonio Falopa Barbados
Marcos Antonio Campagnolo Matonense
Marcos César Dias de Castro CR Belouizdad
Marcos Francisco Bastos Alexandre GAS
Marcos Roberto Nascimento da Silva Salgueiro
Marcos Vinícius dos Santos Gonçalves America-RN
Marcus Alexandre de Oliveira Cravo CFRJ / Maricá
Marcus Paulo da Silva Grippi Rio Claro
Mario Martins Junior Macae
Mario Gomes de Oliviera Kalteng Putra
Mário Custódio Nazaré Náutico RR
Mário Roberto Vieira Pereira Nova Mutum EC
Mário Rogério Reis Micale Mısır U23
Marlon Francisco Cutrim Rosa Tuntum
Matheus Sousa Lima Paragominas
Matheus Silva Ferreira da Costa Cascavel
Maurício Nogueira Barbieri FC Juarez
Mauricio Moraes Salgado Internacional RS W
Maurício Ferreira de Souza Persepam Madura Utd
Mauro Fonseca Pérolas Negras
Mauro Fernandes da Silva Botafogo PB
Mauro Marino de Oliveira Aquidauanense
Max Sandro Barbosa De Oliveira Sao Caetano
Michel Lima do Nascimento Nacional de Patos
Michel Miguel da Silva Pacajus
Milton Mendes Retrô
Mílton Cruz Sport Recife
Milton Fernandes Barros da Silva Boca Júnior
Misomar Rodrigues De Amorim Junior Sampaio Correa
Moacir Vieira Araújo Júnior Aparecidense
Mozart Santos Batista Júnior Mirassol
Mozart Barbosa Gomes Uniclinic Atletico Clube
Nélson Baptista Júnior Kashiwa Reysol
Ney Franco da Silveira Júnior CSA
Nilson Corrêa Júnior Maguary PE
Nivaldo de Oliveira Lancuna Timon
Nivaldo Batista Santana Lagarto
Norberto Arruda Lemos Rio Branco PR
Odair Hellmann Al Riyadh
Odil Soares de Moraes União Rondonópolis
Oliveira dos Santos Lopes Caucaia
Osmar Loss Vieira Persepolis FC
Osvaldo Roberto de Oliveira Interporto
Oswaldo Fumeiro Alvarez Brezilya W
Oswaldo de Oliveira Filho Urawa
Pablo de Toledo Fernandez Santos B
Patrícia Regina Gusmão Gremio W
Paulo Silas do Prado Pereira Atletico Tubarao
Paulo Massaro Confiança
Paulo Foiani Công An Nhân Dân
Paulo Autuori de Mello Atletico Nacional
Paulo Afonso Bonamigo remo
Paulo César Vieira Rosa Bandeirante SP
Paulo César Turra Atletico Paranaense
Paulo Cesar Silva Sales Lagarto
Paulo César Schardong Sousa
Paulo Cesar Ribeiro de Mattos Barcelona RO
Paulo César Lopes de Gusmão Santa Cruz
Paulo César de Oliveira Ferroviária
Paulo César da Silva Sao Jose W
Paulo César Baier Botafogo SP B
Paulo Cezar Catanoce Matonense
Paulo Eduardo Pereira e Silva Real Ariquemes
Paulo Fernando Pessoa de Santana Júnior Tiradentes PI
Paulo Giovani Ramos Real FC
Paulo Henrique Marques Santa Cruz RS
Paulo Jesse Lima Junior Íbis
Paulo Jorge Diogo Morgado Fast Clube
Paulo Luiz Campos Tupynambás
Paulo Ricardo Moroni Flamengo PI
Paulo Ricardo Kobayashi Ferroviario
Paulo Roberto dos Santos XV de Piracicaba
Paulo Roberto de Oliveira Lima Júnior Galvez
Paulo Roberto Corradi Nagamura Houston Dynamo
Paulo Sérgio Comelli Dibba Al-Fujairah
Pedro de Siqueira Manta Sousa
Péricles Raimundo Oliveira Chamusca Al Taawon
Phelipe Leal Rodolpho Brezilya U17
Quintino Barbosa de Novaes Neto Juazeirense
Rafael Silva Guanaes Sampaio Correa
Rafael Piccinin Barra
Rafael Jaques Águia de Marabá
Rafael Goncalves Toledo Jaraguá EC
Rafael dos Santos Lacerda ABC
Rafael Barcelos Soriano Inter De Limeira
Rafael Andrade Marques Aruko Sports
Rafael Andrade Nacional PR
Raimundo Vagner Rodrigues e Silva Ferroviario
Ramon Menezes Hubner Brezilya U23
Ranielle Ribeiro ABC
Ranielle Damasceno Ribeiro Serra Branca
Raphael Bahia Uniao PR
Raul Maia Cabral Hercílio Luz
Reginaldo Vital PSTC Procopense
Reginaldo de França Lopes Uniclinic Atletico Clube
Régis Angeli Comercial
Reinaldo Gueldini Gama
Renan Roberto de Freitas Oeste
Renato Portaluppi Gremio
Renato da Cunha Pereira EC São Bernardo
Renato César Barbosa Coutinho Sousa
Rene Weber DPMM FC
Ricardo Pezine de Moraes Barretos
Ricardo Perpetuo da Silva Nacional SP
Ricardo Mendes Nascimento Fast Clube-Am
Ricardo Leão Tupi
Ricardo Jeronimo Friburguense
Ricardo Gomes Raymundo Al Nassr
Ricardo Ferretti de Oliveira Cruz Azul
Ricardo Colbachini Primavera SP
Ricardo Catalá Salgado Junior Mirassol
Ricardo Cesar da Costa São José EC
Ricardo Daniel Quandt Palmeira
Ricardo Luís Pozzi Rodrigues Londrina
Rinaldo Lopes Costa Guarany de Bage
Robélios José Schneiger Gremio Osasco Audax
Robert da Silva Almeida Corumbaense
Roberta Batista Bezerra Ferroviaria W
Roberto Teixeira da Fonseca Londrina
Roberto Oliveira Gonçalves do Carmo Simba
Roberto de Almeida Tubarao
Roberto da Silva Pinheiro Feirense
Roberto Carlos dos Santos Caucaia
Roberto Fernando Schneiger Monte Azul
Roberto Luiz Bianchi Pelliser Vipers
Robertson de Oliveira Vieira Sao Raimundo RR
Roberval Davino da Silva Monte Azul
Robson Garcia Leal CRESSPOM W
Robson Fabio Melo Silva Potiguar Mossoró
Robson Luiz Martins Gomes Coritiba
Robson Rodgers Tavares Palmas
Rodolfo Machado de Souza Segundo Kindermann W
Rodrigo Marques Santana Athletic Club
Rodrigo Fonseca Nacional de Patos
Rodrigo Bandeira Glória
Rodrigo Aragão Cavalcante Rio Branco
Rodrigo César Oliveira de Moura Vitória ES
Rodrigo César Castro Cabral Votuporanguense
Rodrigo José Queiroz das Chagas Atlético Alagoinhas
Rodrigo Muller Rozzatti Águia Negra
Roger Rodrigues da Silva Athletic Club
Roger Machado Marques Juventude
Rogério Mücke Ceni Bahia
Rogério Garcia Zimermann São Caetano
Rogério Ferreira Pinto Jacioba
Rogério de Albuquerque Corrêa Volta Redonda
Rogério Corrêa de Oliveira Votuporanguense
Rogério Corrêa de Oliveira Votuporanguense
Rogério Henrique Alves EC Lemense
Romero Mendonça Sobrinho Aparecidense
Romildo Freire de Lima Alecrim
Romulo Oliveira de Araujo Retro
Ronaldo Monteiro de Araujo Icasa
Roneivaldo da Matta Soares CRAC
Ronildo Bispo dos Santos Estanciano
Rosana dos Santos Augusto RB Bragantino W
Rubio Alencar da Silva Águia Negra
Ruy Santos Scarpino Campinense
Samuel Dias da Silva Engracia Botafogo SP B
Samuel Candido Imperatriz
Sandow de Jesus Goaiabeira Fesques Maranhão
Sandro Sargentim Nação
Sandro Alexandre Forner Operario-PR
Sandro Miranda Frazão Trem
Sebastiao David Alencar Lima Toledo
Sebastião Ricardo Drubscky de Campos Floresta
Sérgio Soares da Silva Juventus
Sérgio Simões de Jesus Água Santa
Sérgio Bernardino Santos
Sérgio Araújo dos Santos Itabuna
Sérgio Aparecido Alexandre Chanthaburi
Sergio Alexsandro de Freitas Oeste
Sergio Felipe Soares Guarani B
Sérgio Ricardo de Paiva Farias Kazma
Sérgio Ricardo Carvalho de Figueiredo Afogados
Sidney de Almeida Moraes Junior ASA
Silvio Nicoladelli Goianésia
Silvio José Canuto Maringá
Sinomar Dias Neves Independente PA
Sylvio Mendes Campos Junior Arnavutluk
Tarcísio Pugliese Barbulio XV de Piracicaba
Tássio Lopes Ferreira Itapirense
Tatiele dos Santos Silveira Colo-Colo W
Thiago Viana dos Santos São Paulo W
Thiago Santa Bárbara Fluminense De Feira
Thiago Motta Spezia
Thiago Mendes Larghi Goias
Thiago Leitão Polieri San Antonio Bulo Bulo
Thiago Gomes Pacheco Gremio
Thiago de Oliveira Santos Bandeirante SP
Thiago Carvalho de Oliveira America-RN
Thiago Carpini Barbosa Sao Paulo
Thyago Marcolino de Sousa Silva Caruaru City
Tiago Retzlaff Nunes Botafogo
Tiago Batizoco de Oliveira Porto Velho
Ubiratan Sergio de Arruda Barretos
Uíles Geraldo Gonçalves de Freitas Júnior Portuguesa
Umberto Lourenco Louzer Filho Chapecoense-sc
Vágner Carmo Mancini Ceara
Valdemir Pereira da Costa Tocantinópolis
Valdir de Morais Filho Cabofriense
Valdonedo da Silva Xavier BOA
Valmir Israel Rio Preto
Vandeilton Galdino Vieira Globo
Vanderlei Luxemburgo da Silva Corinthians
Victor Santana Da Silva Gama
Vilson Tadei Olímpia
Vinícius Soares Eutrópio Confiança
Vinicius da Cunha Munhoz Villa Nova
Vinícius Bergantin Ferroviária
Vitor Jaime de Sousa Santos Ypiranga-PE
Vladimir Viana de Jesus Pacajus
Wagner Santos de Souza Dias Marcílio Dias
Wagner Augusto Lopes Comercial
Waldemar Lemos de Oliveira Anapolina
Waldemar de Souza Caldas Filho Atlético Roraima
Waldimir Ferreira de Araújo Jataiense
Wallace Kafrume Nassif Lemos Democrata SL
Wanderley Machado da Silva Junior Nakhon Si Thammarat
Warley Silva Dos Santos Sousa
Washington Stecanela Cerqueira AO Itabaiana
Washington Luiz dos Santos Iguatu
Welington Tavares Fajardo Nacional AM
Wemerson Carvalho Cordino
Wenderson Arruda Said Grêmio Anápolis
Wesley Edson Souza da Silva Pinheiro
Wiliam Cirilo de Campos Santa Cruz RS
Willemar Pereira Xavier Lima Nacional de Patos
William de Mattia Treze
William da Silva Lima Petrolina
Willian Gabriel Massavy de Carvalho Sinop
Wilson Vaterkemper Criciuma
Wilson Raimundo Júnior Taubaté
Yan Cleiton de Lima Razera Chapecoense-sc
Yuri O. De Souza Al Rayyan


Şehirlere Göre Brezilya Teknik Direktörleri
Şehir / Yer
Rio de Janeiro Doğumlu Teknik Direktörler
São Paulo Doğumlu Teknik Direktörler
São Paulo Doğumlu Teknik Direktörler
Campinas Doğumlu Teknik Direktörler
Curitiba Doğumlu Teknik Direktörler
Porto Alegre Doğumlu Teknik Direktörler
Recife Doğumlu Teknik Direktörler
Salvador Doğumlu Teknik Direktörler
Brasília Doğumlu Teknik Direktörler
Santos Doğumlu Teknik Direktörler
Goiânia Doğumlu Teknik Direktörler
Belo Horizonte Doğumlu Teknik Direktörler
Ribeirão Preto Doğumlu Teknik Direktörler
Fortaleza Doğumlu Teknik Direktörler
Araraquara Doğumlu Teknik Direktörler
Natal Doğumlu Teknik Direktörler
Novo Hamburgo Doğumlu Teknik Direktörler
São Luís Doğumlu Teknik Direktörler
Belém Doğumlu Teknik Direktörler
São José dos Campos Doğumlu Teknik Direktörler
Santa Rosa Doğumlu Teknik Direktörler
Itabuna Doğumlu Teknik Direktörler
Canindé Doğumlu Teknik Direktörler
Vitória Doğumlu Teknik Direktörler
Ijuí Doğumlu Teknik Direktörler
Criciúma Doğumlu Teknik Direktörler
Florianópolis Doğumlu Teknik Direktörler
Joinville Doğumlu Teknik Direktörler
Niterói Doğumlu Teknik Direktörler
Santo André Doğumlu Teknik Direktörler
Passo Fundo Doğumlu Teknik Direktörler
Rio Branco Doğumlu Teknik Direktörler
Osasco Doğumlu Teknik Direktörler
Votuporanga Doğumlu Teknik Direktörler
Santa Maria Doğumlu Teknik Direktörler
Juiz de Fora Doğumlu Teknik Direktörler
Cafêlândia Doğumlu Teknik Direktörler
Feira de Santana Doğumlu Teknik Direktörler
São Salvador Doğumlu Teknik Direktörler
Mogi das Cruzes Doğumlu Teknik Direktörler
Mirandópolis Doğumlu Teknik Direktörler
Passo do Sobrado Doğumlu Teknik Direktörler
Caxias do Sul Doğumlu Teknik Direktörler
Montenegro Doğumlu Teknik Direktörler
Cedro Doğumlu Teknik Direktörler
Lages Doğumlu Teknik Direktörler
Ipatinga Doğumlu Teknik Direktörler
Urupês Doğumlu Teknik Direktörler
Rio Verde Doğumlu Teknik Direktörler
Batatais Doğumlu Teknik Direktörler
Guaporé Doğumlu Teknik Direktörler
Guiratinga Doğumlu Teknik Direktörler
Maceió Doğumlu Teknik Direktörler
Cubatão Doğumlu Teknik Direktörler
Onda Verde Doğumlu Teknik Direktörler
Pato Branco Doğumlu Teknik Direktörler
São José do Rio Pardo Doğumlu Teknik Direktörler
Quilombo Doğumlu Teknik Direktörler
Camaquã Doğumlu Teknik Direktörler
Carazinho Doğumlu Teknik Direktörler
Aliança Doğumlu Teknik Direktörler
Valinhos Doğumlu Teknik Direktörler
Ocara Doğumlu Teknik Direktörler
Nova Friburgo Doğumlu Teknik Direktörler
Contagem Doğumlu Teknik Direktörler
Ilha de Itaparica Doğumlu Teknik Direktörler
Vila Velha Doğumlu Teknik Direktörler
Sete Lagoas Doğumlu Teknik Direktörler
Cianorte Doğumlu Teknik Direktörler
Entre Ríos Doğumlu Teknik Direktörler
Uberaba Doğumlu Teknik Direktörler
Avaré Doğumlu Teknik Direktörler
Marília Doğumlu Teknik Direktörler
Goiâna Doğumlu Teknik Direktörler
Nova Iguaçu Doğumlu Teknik Direktörler
Ituiutaba Doğumlu Teknik Direktörler
Campina Grande Doğumlu Teknik Direktörler
Santa Cecília do Pavão Doğumlu Teknik Direktörler
Montes Claros Doğumlu Teknik Direktörler
Leopoldina Doğumlu Teknik Direktörler
Sobradinho Doğumlu Teknik Direktörler
Romelândia Doğumlu Teknik Direktörler
Orleans Doğumlu Teknik Direktörler
Carlópolis Doğumlu Teknik Direktörler
Igaraçu do Tietê Doğumlu Teknik Direktörler
São Luiz Doğumlu Teknik Direktörler
Nepomuceno Doğumlu Teknik Direktörler
Landeara Doğumlu Teknik Direktörler
Extrema Doğumlu Teknik Direktörler
Cândido Mota Doğumlu Teknik Direktörler
Rio Claro Doğumlu Teknik Direktörler
São João da Barra Doğumlu Teknik Direktörler
Piau Doğumlu Teknik Direktörler
Guarulhos Doğumlu Teknik Direktörler
Junqueiro Doğumlu Teknik Direktörler
Vargem Alegre Doğumlu Teknik Direktörler
Piracicaba Doğumlu Teknik Direktörler
Tuparendi Doğumlu Teknik Direktörler
Valença Doğumlu Teknik Direktörler
Portão Doğumlu Teknik Direktörler
Macapá Doğumlu Teknik Direktörler
Rio Negrinho Doğumlu Teknik Direktörler
Ceará-Mirim Doğumlu Teknik Direktörler
Santa Cruz do Sul Doğumlu Teknik Direktörler
Patos de Minas Doğumlu Teknik Direktörler
Novo Horizonte Doğumlu Teknik Direktörler
Cuiabá Doğumlu Teknik Direktörler
Sumaré Doğumlu Teknik Direktörler
Timoteo Doğumlu Teknik Direktörler
Tubarão Doğumlu Teknik Direktörler
Curvelo Doğumlu Teknik Direktörler
Duque de Caxias Doğumlu Teknik Direktörler
Oliveira Doğumlu Teknik Direktörler
Palmeira d’Oeste Doğumlu Teknik Direktörler
São Borja Doğumlu Teknik Direktörler
Juazeiro do Norte Doğumlu Teknik Direktörler
Jacarezinho Doğumlu Teknik Direktörler
Toledo Doğumlu Teknik Direktörler
Caruaru Doğumlu Teknik Direktörler
Presidente Prudente Doğumlu Teknik Direktörler
Governador Valadares Doğumlu Teknik Direktörler
Santa Rita Doğumlu Teknik Direktörler
Içara Doğumlu Teknik Direktörler
Urubici Doğumlu Teknik Direktörler
Uruguaiana Doğumlu Teknik Direktörler
Olinda Doğumlu Teknik Direktörler
Barreiros Doğumlu Teknik Direktörler
Janaúba Doğumlu Teknik Direktörler
Arcoverde Doğumlu Teknik Direktörler
Monte Azul Paulista Doğumlu Teknik Direktörler
São Leopoldo Doğumlu Teknik Direktörler
Divinópolis Doğumlu Teknik Direktörler
Itaguarú Doğumlu Teknik Direktörler
Bragança Paulista Doğumlu Teknik Direktörler
Ituporanga Doğumlu Teknik Direktörler
Guarapuava Doğumlu Teknik Direktörler
Francisco Beltrão Doğumlu Teknik Direktörler
Itapuã Doğumlu Teknik Direktörler
Pedro Leopoldo Doğumlu Teknik Direktörler
Mandaguari Doğumlu Teknik Direktörler
Saeto Doğumlu Teknik Direktörler
Campos dos Goytacazes Doğumlu Teknik Direktörler
Adrianópolis Doğumlu Teknik Direktörler
Petrolina Doğumlu Teknik Direktörler
Uberlândia Doğumlu Teknik Direktörler
Barbosa Ferraz Doğumlu Teknik Direktörler
São João Doğumlu Teknik Direktörler
Iracemápolis Doğumlu Teknik Direktörler
São Gonçalo Doğumlu Teknik Direktörler
Tambaú Doğumlu Teknik Direktörler
São Bernardo do Campo Doğumlu Teknik Direktörler
Franca Doğumlu Teknik Direktörler
Londrina Doğumlu Teknik Direktörler
Mirassol Doğumlu Teknik Direktörler
Lins Doğumlu Teknik Direktörler