Andrey Gordeev Teknik Direktör Kariyer Bilgileri

Andrey Gordeev şu anda Forte Taganrog takımının başında teknik direktör olarak görev yapmaktadır. Teknik direktör olarak başında bulunduğu takımları ve hangi yıllarda çalıştırmış olduğuna dair bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Andrey Gordeev
(A. Gordeev)
47 yaşında
(01/04/1975)
Rusya
Moskva
Rusya

Andrey Gordeev Çalıştırdığı Külüpler Listesi

Başlangıç Bitiş Takım
04/11/2018 - Rusya U19 Rusya U19
01/07/2017 31/08/2017 Rusya U17
01/07/2017 31/08/2017 Rusya U17
22/02/2017 30/04/2017 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
03/06/2015 07/04/2016 Mordovia Saransk Mordovia Saransk
08/10/2014 14/05/2015 Sibir Sibir
13/02/2012 17/02/2012 Anzhi Anzhi
29/09/2011 27/12/2011 Anzhi Anzhi
12/01/2011 03/05/2011 Metalurh Donetsk
12/01/2011 03/05/2011 Metalurh Donetsk
20/05/2009 31/12/2010 Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
30/11/-1 - Mordovia Saransk Mordovia Saransk
30/11/-1 - Sibir Sibir
30/11/-1 - Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar
30/11/-1 - Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
30/11/-1 - Urozhay Urozhay
30/11/-1 - Rusya U19 Rusya U19
30/11/-1 - SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
30/11/-1 - Metalurh Donetsk
30/11/-1 - Anzhi Anzhi
30/11/-1 - Rusya U17
30/11/-1 - Rusya U17
30/11/-1 - Forte Taganrog Forte Taganrog
30/11/-1 - Rusya U17


Teknik Direktör Arama Formu