Rusya Teknik Direktörleri, Rusya Ülkesinde Doğan Antrenörler

Teknik Direktör Takım
Aleksandr Ushakhin Luch Vladivostok
Aleksandr Tochilin Dinamo St. Petersburg
Aleksandr Surovtsev Dinamo Barnaul
Aleksandr Pobegalov Shinnik
Aleksandr Nagorny Krasnodar II
Aleksandr Krestinin Dordoi Bishkek
Aleksandr Kerzhakov Tom Tomsk
Aleksandr Katasonov Lokomotiv Moskva U19
Aleksandr Irkhin Khimki
Aleksandr Gorbachev Dinamo Bryansk
Aleksandr Borodyuk Kazakistan
Aleksandr Basov Letonya U19
Aleksey Stukalov Veles
Aleksey Poddubsky SKA Khabarovsk
Aleksey Gerasimenko Forte Taganrog
Aleksey Eremenko Spartaks Jurmala
Andrey Tikhonov Astana
Andrey Talalaev Akhmat Grozny
Andrey Semin Znamya Truda
Andrey Gordeev Urozhay
Andrey Dmitriev Chertanovo
Anton Sychev Nosta
Antonio Iriondo Ortega Rayo Majadahonda
Anzur Sadirov Mashuk-KMV
Arsen Papikyan Armavir
Artem Gorlov Lokomotiv Daugavpils
Artur Sadirov Anzhi
Denis Laktionov Rodina Moskva
Denis Klyuev Ural II
Denis Bushuev Leningradets
Denis Boyarintsev Tekstilshchik
Dmitri Vyazmikin Torpedo Vladimir
Dmitri Voetskiy Sokol Saratov
Dmitri Serezhkin Znamya Noginsk
Dmitri Kudinov Krasnodar III
Dmitri Gunko Noah
Dmitri Fomin Kuban Pavlovskaya
Dmitri Emeljanov Akron
Dmitri Cheryshev Nizhny Novgorod
Dmitriy Alenichev Yenisey
Dmitry Khokhlov Dinamo Moskva II
Eduard Sarkisov Chernomorets
Evgeni Kharlachev Irtysh
Evgeni Galkin Essentuki
Evgeniy Kaleshin Urozhay
Evgeny Perevertailo Dinamo Stavropol
Gennady Stepushkin SKA Rostov
Gennady Bondaruk Leningradets
Grigori Mikhalyuk Zvezda St. Petersburg
Igor Zheltov Lada Tolyatti
Igor Osinkin Krylya Sovetov
Igor Menshchikov Tyumen
Igor Kolyvanov Torpedo Moskva
Igor Belyaev Avangard Kursk
Ildar Akhmetzyanov KAMAZ
Ilshat Fayzullin Kazanka
Ivan Markow Erndtebruck
Kirill Novikov Dinamo Moscow
Konstantin Paramonov Lada Dimitrovgrad
Konstantin Kaygorodov Zenit Izhevsk
Konstantin Emeljanov Orenburg
Konstantin Dzutsev Kaluga
Leonid Slutskiy Rubin Kazan
Leonid Nazarenko Biolog
Lev Ivanov Dinamo Stavropol
Magomed Adiev Chayka
Maksim Zinovjev CSKA Moskva W
Maksim Shvetsov Chita
Marat Mustafin Mordovia Saransk
Mikhail Salnikov Chelyabinsk
Mikhail Belov KAMAZ
Murad Musaev Krasnodar
Nikolay Savichev Khimki II
Oleg Yakovlev Zenit Irkutsk
Oleg Vasilenko Fakel
Oleg Sidorenkov Sakhalin
Oleg Sergeev Salyut-Belgorod
Oleg Morozov Kvant
Oleg Kononov Riga
Olga Poryadina Zenit W
Olga Kapustina Yenisey W
Pavel Mogilevskiy Kuban Krasnodar
Renat Izbulatov Legion Dynamo
Rinat Bilyaletdinov Olimp Khimki
Rinat Aitov Volga Ulyanovsk
Ruslan Agalarov Makhachkala
Rustem Khuzin Zvezda Perm
Sergey Zhukov Saturn Ramenskoye
Sergey Zagidullin Strogino
Sergey Trubitsin Spartak Nal'chik
Sergey Tomarov Ufa
Sergey Svechkar Metallurg Vidnoye
Sergey Sopnev Fakel II
Sergey Pervushin Tambov
Sergey Perednya SKA Khabarovsk
Sergey Mashnin Metallurg Lipetsk
Sergey Lavrentjev Chertanovo Women
Sergey Kiryakov Arsenal Tula
Sergey Kirsanov Novosibirsk
Sergey Emeljanov Zenit Izhevsk
Sergey Bulatov Fakel
Sergey Boyko Murom
Soferbi Eshugov Druzhba
Spartak Gogniev Alaniya Vladikavkaz
Stanislav Tskhovrebov Mashuk-KMV
Stanislav Cherchesov Rusya
Tatiana Zaytseva Krasnodar W
Vadim Garanin Tver
Vasili Dorofeev Inter Cherkessk
Vasiliy Rozhnov Kolomna
Vasiliy Baskakov Tom Tomsk
Viktor Navochenko Ryazan
Viktor Bulatov Krasnyy Smolensk
Vitali Panov Volgar Astrakhan
Vladimir Silovanov Volna Nizhegorodskaya
Vladimir Mukhanov Aktobe
Vladimir Kukhlevskiy Krylya Sovetov II
Vladimir Fedotov Orenburg
Vladimir Beschastnykh Fakel
Vladimir Arays Irtysh
Vladislav Radimov Zenit II
Vyacheslav Lugovkin Khimki II
Vyacheslav Kamoltsev Inter Cherkessk
Yuri Utkulbaev Neftekhimik
Yuri Matveev Ural
Yuri Gazzaev Shinnik
Yury Semin Lokomotiv Moscow
Yury Drozdov Sakhalin


Şehirlere Göre Rusya Teknik Direktörleri
Şehir / Yer
Moskva Doğumlu Teknik Direktörler
Volgograd Doğumlu Teknik Direktörler
Krasnodar Doğumlu Teknik Direktörler
Vladikavkaz Doğumlu Teknik Direktörler
Sankt-Peterburg Doğumlu Teknik Direktörler
Makhachkala Doğumlu Teknik Direktörler
Vladimir Doğumlu Teknik Direktörler
Irkutsk Doğumlu Teknik Direktörler
Kursk Doğumlu Teknik Direktörler
Osinniki Doğumlu Teknik Direktörler
Novosibirsk Doğumlu Teknik Direktörler
Mikhaylovsk Doğumlu Teknik Direktörler
Maikop Doğumlu Teknik Direktörler
Korolev Doğumlu Teknik Direktörler
Moskva Doğumlu Teknik Direktörler
Stavropol Doğumlu Teknik Direktörler
Chelyabinsk Doğumlu Teknik Direktörler
Voronezh Doğumlu Teknik Direktörler
Rybinsk Doğumlu Teknik Direktörler
Yaroslavl Doğumlu Teknik Direktörler
Orel Doğumlu Teknik Direktörler
Kazan Doğumlu Teknik Direktörler
Parabel Doğumlu Teknik Direktörler
Armavir Doğumlu Teknik Direktörler
Krasnozyorskoye Doğumlu Teknik Direktörler
Ramenskoye Doğumlu Teknik Direktörler
Orsk Doğumlu Teknik Direktörler
Alagir Doğumlu Teknik Direktörler
Tomsk Doğumlu Teknik Direktörler
Orenburg Doğumlu Teknik Direktörler
Grozny Doğumlu Teknik Direktörler
Nizhniy Tagil Doğumlu Teknik Direktörler
Yekaterinburg Doğumlu Teknik Direktörler
Kingisepp Doğumlu Teknik Direktörler
Khabarovsk Doğumlu Teknik Direktörler
Perm Doğumlu Teknik Direktörler
Taganrog Doğumlu Teknik Direktörler
Saransk Doğumlu Teknik Direktörler
Klimovsk Doğumlu Teknik Direktörler
Nizhny Novgorod Doğumlu Teknik Direktörler
Gulkevichi Doğumlu Teknik Direktörler
Surgut Doğumlu Teknik Direktörler