António Joaquim Conceição Pereira Teknik Direktör Kariyer Bilgileri

António Joaquim Conceição Pereira şu anda Vitoria Setubal takımının başında teknik direktör olarak görev yapmaktadır. Teknik direktör olarak başında bulunduğu takımları ve hangi yıllarda çalıştırmış olduğuna dair bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

António Joaquim Conceição Pereira
(Toni Pereira)
65 yaşında
(27/09/1956)
Portekiz
-
Portekiz

António Joaquim Conceição Pereira Çalıştırdığı Külüpler Listesi

Başlangıç Bitiş Takım
23/11/2018 - Real Real
04/11/2016 22/11/2018 Oriental Lisboa Oriental Lisboa
16/09/2015 18/04/2016 Loures Loures
20/03/2015 31/05/2015 Mafra Mafra
26/11/2014 10/01/2015 Ribeirão
01/02/2014 30/06/2014 Tirsense
01/07/2012 30/06/2013 Atlético CP Atlético CP
01/07/2011 30/06/2012 Torreense Torreense
01/07/2008 30/06/2011 Atlético CP Atlético CP
30/11/-1 - Mafra Mafra
30/11/-1 - Cova Piedade Cova Piedade
30/11/-1 - Alverca Alverca
30/11/-1 - Loures Loures
30/11/-1 - Vitória Setúbal Vitória Setúbal
30/11/-1 - Oriental Lisboa Oriental Lisboa
30/11/-1 - Ribeirão
30/11/-1 - Torreense Torreense
30/11/-1 - Atlético CP Atlético CP
30/11/-1 - Real Real
30/11/-1 - Tirsense Tirsense
30/11/-1 - Ribeirão


Teknik Direktör Arama Formu