Portekiz Teknik Direktörleri, Portekiz Ülkesinde Doğan Antrenörler

Teknik Direktör Takım
Abel Fernando Moreira Ferreira Palmeiras
Alexandre José Ferreira Ribeiro Cinfaes
Alexandre Miguel Crispim Santos Alverca
Álvaro Adriano Teixeira Pacheco Vizela
André Albino Carvalho da Cunha Vilaverdense
André Alexandre Abreu Luís Uniao Santarem
Andre Alfredo Lourenço VPS II
André Fiipe Reis Rosa Correia GRAP
André Filipe Silva Branquinho Ideal
André Tiago Pereira Ribeiro Lusitania Lourosa
António Dias da Silva Tirsense
António Antunes Joaquim Vitoria de Sernache
António Joaquim Conceição Pereira Loures
António Jorge Rocha Simão Al Feiha
António José Marreco Gouveia Oliveira Hospital
António José dos Santos Folha Portimonense
António Miguel Nunes Ferraz Leal de Araújo Varzim
António Pedro Rodrigues Gonçalves Pedras Rubras
Armando Evangelista Macedo Freitas Arouca
Augusto Soares Inácio Desportivo Aves
Augusto Daniel Portela da Silva Fatima
Augusto Vilela Gama Rio Ave
Bruno Lopes Cefn Druids
Bruno Miguel Silva do Nascimento Benfica
Bruno Miguel Nunes Baltazar Estoril
Bruno Miguel Mesquita Ferreira Da Silva APOEL U19
Bruno Miguel Fernandes Ribeiro Moura
Bruno Tiago Pinto Borges Soares Álvares Guadalupe
Carlos Alberto de Oliveira Secretário Creteil
Carlos Augusto Soares da Costa Faria Carvalhal Sporting Braga
Carlos José Afonso Guerra Chaves II
Carlos Manuel Vaz Pinto Recreativo do Libolo
Carlos Manuel Simões Gomes Magalhães Mondinense
Carlos Manuel Fangueiro Soares UT Petange
Cláudio José Ferreira Braga Dordrecht
Daniel António Lopes Ramos Santa Clara
Daniel Jorge Neri Marinho Salgueiro
Daniel Rosendo Alves Gonçalves Ferreiras
David Alexandre Marques Martins Olimpico do Montijo
Diogo Luís Lourenço Jesus Uniao Almeirim
Domingos Alexandre Martins da Costa Vitoria Guimaraes II
Domingos Miguel Soares Barros Leca
Eduardo Filipe Arroja Almeida Ubon United
Eduardo José Gomes Camassele Mendes Sporting Covilha
Emanuel José Batista Ferro dos Santos Sporting CP
Eurico Emanuel Soares Barbosa Pinto Couto Paredes
Fernando Jorge Cardoso Gomes Oliveirense
Fernando José Bernardo Tavares Churchill Brothers
Fernando Manuel Fernandes da Costa Santos Portekiz
Fernando Manuel de Jesus Santos Almeria
Fernando Ricardo Freitas Martins Berco
Filipe Busto Engordany
Filipe Amaral Rino Coelho Vilafranquense
Filipe Alves Ribeiro Merelinense
Filipe André Paula da Rocha Feirense
Filipe Engin Neves Çelikkaya Sporting CP II
Filipe Gonçalo Pinto Martins Casa Pia
Filipe José Oliveira Moreira Torreense
Filipe Manuel Nunes Cândido Mafra
Flávio José das Neves Condeixa
Francisco Alberto Barceló Silveira Ramos Sintrense
Francisco Alexandre Chaló Paradou AC
Francisco José Rodrigues da Costa Nacional
Francisco José de Matos Agatão Fontinhas
Francisco Manuel Pereira Baptista Sao Joao Ver
Francisco Tobias Trocado Cerveira
Gonçalo Fábio Camacho Pereira Oleiros
Helder Vale de Padros Esteves Annecy
Hélder Fernando Natividade Pereira Trofense
Hélio Filipe Dias de Sousa Bahreyn
Hélio Medeiros Oliveira Vale Formoso
Henrique Nunes da Silva Agueda
Hugo Alexandre Santos Martins Real
Hugo Alexandre Gomes Falcão Cova Piedade
Hugo Eduardo dos Santos Morais Camacha
Ivo Manuel Saúde Soares Moncarapachense
Ivo Ricardo Abreu Vieira Vitoria Guimaraes
Jaime Moreira Pacheco Zamalek
João Alexandre Oliveira Nunes Henriques Vitoria Guimaraes
João Carlos Valado Tralhão Benfica U19
João Carlos Pires de Deus Ermis
João Carlos Novo de Araújo Gonçalves Loures
João Duarte Anselmo Borrego Lourinhanense
João Filipe Calado Guerra Juventude Evora
João Gabriel Brás Pereira da Silva Oriental Lisboa
João Gabriel Andrade Marques Almeida Ribeiro Academico Viseu
João Luís Gouveia Martins Panevezys
João Miguel Zarro Parreira Fabril Barreiro
João Miguel Castro Ferreira Espinho
Joao Pedro de Oliveira Janeiro Szeged 2011
João Pedro Coelho Pevidem
Joaquim Alberto Ferreira Machado Trofense
Joaquim Machado Gonçalves Arouca
Jorge António Rosa Casquilha Leixoes
Jorge Fernando Pinheiro de Jesus Benfica
Jorge Manuel Rebelo Fernandes Belenenses
Jorge Manuel Freitas Pinto Salgueiros
Jorge Miguel Gonçalves Maciel Benfica U23
Jorge Paulo Costa Almeida Gaz Metan Medias
José Albano Ferreira da Mota Chaves
José Alberto Santos Ferreira Silva Gondomar
José Alberto Lima Fernandes Maria da Fonte
José Carlos Lima Fernandes Os Limianos
José Carlos Alves Ferreira Pinto Chaves
José Eduardo Santos Vala Caldas
José Eduardo Dias Borges Viterbo Correia Uniao Madeira
José Fernando da Silva Pinto Louletano
José Ludgero de Castro Maritimo II
José Luís Sousa Pestana Camara de Lobos
José Manuel Martins Teixeira Gomes Maritimo
José Manuel Luís Reis Montalegre
José Manuel Ferreira de Morais Jeonbuk Motors
José Manuel Fernandes Silva Sykes Bizarro Lusitano GC Evora
José Miguel Azevedo Cardoso Celta de Vigo
José Ricardo Soares Ribeiro Moreirense
José Vítor dos Santos Peseiro Venezuela
Luís André Pina Cabral Villas-Boas Olympique Marseille
Luís Carlos Batalha Freire Nacional
Luís Fernando da Graça Loureiro Torreense
Luís Filipe Andrade de Oliveira SL Benfica W
Luís Manuel Ribeiro de Castro Shakhtar Donetsk
Luís Manuel Miranda Amieiro Oriental Dragon
Luis Manuel Lamas Martins Sporting CP II
Luis Miguel Gouveia de Oliveira Pinheiro
Luís Miguel Floro Valença Oliveira Hospital
Luís Miguel Ferreira Santos da Silva Sintra
Luís Miguel Correia Pinto Uniao de Leiria
Manuel Zacharia Bechem United
Manuel Correia UNA Strassen
Manuel Jesualdo Ferreira Al Sadd
Manuel José Martins de Oliveira Coimbroes
Manuel Ventura Cajuda de Sousa Academico Viseu
Marco Alexandre Saraiva da Silva Everton
Mario Licinio Guerreiro Lemos Abahani
Mário Octávio Barros Mendes Júnior Armacenenses
Mauro Ricardo Silva Amarante
Micael Martins Sequeira Sporting Braga
Miguel António Fonseca Mota Vianense
Milton César dos Santos Ribeiro Canelas 2010
Natanael João Pereira Costa Sertanense
Nélson Eduardo Silva Santos Nogoom
Nuno André Pacheco Andrade Felgueiras 1932
Nuno Fernando Goncalves Rocha Porto U19
Nuno Gonçalo Antunes Pedro Agueda
Nuno Joaquim Almeida Silva Costa Sanjoanense
Nuno Miguel Ramalho Oliveira Lusitano GC Evora
Nuno Miguel Mendes Conceição Carapinheirense
Nuno Miguel Manta Ribeiro dos Santos Desportivo Aves
Nuno Miguel Botelho Janeiro Fontinhas
Nuno Miguel Almeida Frederique Vila Real
Paulo Alexandre Reis Machado Mortagua
Paulo César da Silva Peixoto Chaves
Paulo Jorge Rebelo Duarte Burkina Faso
Paulo Jorge Gomes Bento Korea Republic
Paulo Lourenço Martins Alves Varzim
Paulo Manuel Carvalho de Sousa Bordeaux
Paulo Sérgio Bento Brito Portimonense
Pedro Alexandre Mota da Silva Rapperswil-Jona
Pedro Daniel Ferreira Barroso Benfica Castelo Branco
Pedro Filipe Fernandes da Silva Cunha Rio Ave II
Pedro Miguel Resende dos Morais RM Hamm Benfica
Pedro Miguel Marques da Costa Filipe Pacos de Ferreira
Pedro Miguel Lomba Guia Ferreira Praiense
Pedro Miguel Faria Caixinha Al Shabab
Pedro Miguel Braço Forte Russiano Amora
Pedro Miguel Bastos Soares Ferreira UD Oliveirense
Pedro Ricardo Ribeiro Penafiel
Pedro Rui da Mota Vieira Martins Olympiakos Piraeus
Quintino Angélico Aguia FC Vimioso
Renato Manuel Alves Paiva Benfica II
Ricardo Alexandre Mendes Teixeira Pedras Salgadas
Ricardo André Pinho de Sousa Beira-Mar
Ricardo António Ribeiro Pereira Alcains
Ricardo José Moutinho Chéu Spartak Trnava
Ricardo Manuel Andrade Silva Sá Pinto Vasco da Gama
Ricardo Moura Costa Estrelado Pinhalnovense
Ricardo Nuno Pereira Dionísio Sion
Ricardo Salvador Macedo Silva Fafe
Roberto Miguel da Silva Alberto Lagos
Rogério Santos Sousa Lusitano FCV
Ruben Filipe Marques Amorim Casa Pia
Rui Alexandre Costa Nascimento Vila Cortez
Rui Carlos Pinho da Vitória Al Nassr
Rui Edgar Ferreira Gomes Sacavenense
Rui Filipe da Cunha Faria Al Duhail
Rui Gil Soares de Barros Porto II
Rui José Castanheira Santos Estrela
Rui Manuel Lourenço Narciso Olimpico do Montijo
Rui Manuel Gomes Borges Academica
Rui Manuel Pinto dos Reis da Quinta Lusitania Lourosa
Rui Miguel Garcia Lopes de Almeida Gil Vicente
Rui Miguel Costa Sousa Pero Pinheiro
Rui Miguel Félix Amorim Reis Vizela
Rui Pedro Viegas Silva Gomes Duarte Farense
Sandro Miguel Laranjeira Mendes Vitoria Setubal
Serafim Filipe Lima Cardoso Brito
Sergio Agostinho de Oliveira Vieira Farense
Sérgio Boris Rodrigues Branco Fabril Barreiro
Sérgio Paulo Marceneiro da Conceição Porto
Sidónio Silva Ferreira Ideal
Tiago Esteves Vicente Marinhense
Tiago Miguel Carvalho Margarido Canelas 2010
Tiago Zorro Sá Oliveira Sintrense
Vasco César Freire De Seabra Boavista
Vasco Daniel Cardoso Almeida Castro Daire
Vasco Manuel Vilhena Faisca Teixeira Olhanense
Vítor Fernando de Carvalho Campelos Al Taawon
Vítor Hugo Fernandes Santos Vidago
Vítor Hugo Brito Gazimba Kongsvinger
Vítor Manuel Teixeira Rodrigues Aljustrelense
Vítor Manuel Oliveira Gil Vicente
Vítor Manuel de Oliveira Lopes Pereira Shanghai SIPG


Şehirlere Göre Portekiz Teknik Direktörleri
Şehir / Yer
Lisboa Doğumlu Teknik Direktörler
Porto Doğumlu Teknik Direktörler
Guimarães Doğumlu Teknik Direktörler
Barcelos Doğumlu Teknik Direktörler
São João da Madeira Doğumlu Teknik Direktörler
Coimbra Doğumlu Teknik Direktörler
Matosinhos Doğumlu Teknik Direktörler
Beja Doğumlu Teknik Direktörler
Setúbal Doğumlu Teknik Direktörler
Vila Real Doğumlu Teknik Direktörler
Viseu Doğumlu Teknik Direktörler
Santa Maria Feira Doğumlu Teknik Direktörler
Santarém Doğumlu Teknik Direktörler
Felgueiras Doğumlu Teknik Direktörler
Paredes Doğumlu Teknik Direktörler
Lisbon Doğumlu Teknik Direktörler
Penafiel Doğumlu Teknik Direktörler
Póvoa de Varzim Doğumlu Teknik Direktörler
Braga Doğumlu Teknik Direktörler
Vila Nova de Gaia Doğumlu Teknik Direktörler
Mirandela Doğumlu Teknik Direktörler
Olhão Doğumlu Teknik Direktörler
Amadora Doğumlu Teknik Direktörler
Guetim Doğumlu Teknik Direktörler
Machico Doğumlu Teknik Direktörler
Ponte de Lima Doğumlu Teknik Direktörler
Montalegre Doğumlu Teknik Direktörler
Praia da Vitória Doğumlu Teknik Direktörler
Paços Ferreira Doğumlu Teknik Direktörler
Sesimbra Doğumlu Teknik Direktörler
Pampilhosa da Serra Doğumlu Teknik Direktörler
Lixa Doğumlu Teknik Direktörler
Portimão Doğumlu Teknik Direktörler
Vila do Conde Doğumlu Teknik Direktörler
Paços de Ferreira Doğumlu Teknik Direktörler
Águeda Doğumlu Teknik Direktörler
Santa Maria da Feira Doğumlu Teknik Direktörler
Paranhos Doğumlu Teknik Direktörler
Tomar Doğumlu Teknik Direktörler
Balugães Doğumlu Teknik Direktörler
Moita Doğumlu Teknik Direktörler
Mêda Doğumlu Teknik Direktörler
Alverca do Ribatejo Doğumlu Teknik Direktörler
Espinho Doğumlu Teknik Direktörler
Oliveira de Azeméis Doğumlu Teknik Direktörler
Marco de Canaveses Doğumlu Teknik Direktörler
Viana do Castelo Doğumlu Teknik Direktörler
Estremoz Doğumlu Teknik Direktörler
Funchal Doğumlu Teknik Direktörler
Coruche Doğumlu Teknik Direktörler
Alter do Chão Doğumlu Teknik Direktörler
Massarelos Doğumlu Teknik Direktörler
Castro Daire Doğumlu Teknik Direktörler
Pinhal Novo Doğumlu Teknik Direktörler
Albufeira Doğumlu Teknik Direktörler
Santo Tirso Doğumlu Teknik Direktörler
Vila Nova de Foz Côa Doğumlu Teknik Direktörler
Bragança Doğumlu Teknik Direktörler
Vieira de Leiria Doğumlu Teknik Direktörler
Câmara de Lobos Doğumlu Teknik Direktörler
Celorico de Basto Doğumlu Teknik Direktörler
Torres Novas Doğumlu Teknik Direktörler
Maia Doğumlu Teknik Direktörler
Chaves Doğumlu Teknik Direktörler
Cascais Doğumlu Teknik Direktörler
Miranda do Corvo Doğumlu Teknik Direktörler
Ermesinde Doğumlu Teknik Direktörler
Montijo Doğumlu Teknik Direktörler
Nazaré Doğumlu Teknik Direktörler
Cabanas do Chão Doğumlu Teknik Direktörler
Braqa Doğumlu Teknik Direktörler
Torres Vedras Doğumlu Teknik Direktörler