İngiltere FA Trophy Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İngiltere FA Trophy
İngiltere FA Trophy
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
14/11/2020 18:00 - Ashton United - South Shields
14/11/2020 18:00 - Runcorn Linnets - Morpeth Town
14/11/2020 18:00 - Witton Albion - Bamber Bridge
14/11/2020 18:00 - Marske United - Warrington Town
14/11/2020 18:00 - Nantwich Town - Workington
14/11/2020 18:00 - Marine - Hyde United
14/11/2020 18:00 - Buxton - City of Liverpool
14/11/2020 18:00 - Royston Town - Tamworth
14/11/2020 18:00 - Grantham Town - St Ives Town
14/11/2020 18:00 - Coleshill Town - Matlock Town
14/11/2020 18:00 - St Neots Town - Kings Langley
14/11/2020 18:00 - Hitchin Town - Mickleover Sports
14/11/2020 18:00 - Marlow - Nuneaton Town
14/11/2020 18:00 - Biggleswade Town - Bedford Town
14/11/2020 18:00 - AFC Rushden & Diamonds - Peterborough Sports
14/11/2020 18:00 - Kidsgrove Athletic - Stamford
14/11/2020 18:00 - Basford United - Rushall Olympic
14/11/2020 18:00 - Welwyn Garden City - Hednesford Town
14/11/2020 18:00 - Aveley - Hastings United
14/11/2020 18:00 - Carshalton Athletic - Barking
14/11/2020 18:00 - Lowestoft Town - Cheshunt
14/11/2020 18:00 - Haringey Borough - Bishop's Stortford
14/11/2020 18:00 - Needham Market - Leiston
14/11/2020 18:00 - AFC Hornchurch - Wingate & Finchley
14/11/2020 18:00 - Uxbridge - Cray Wanderers
14/11/2020 18:00 - Leatherhead - Felixstowe & Walton Utd
14/11/2020 18:00 - Enfield Town - Maldon & Tiptree
14/11/2020 18:00 - Salisbury - Bracknell Town
14/11/2020 18:00 - North Leigh - Frome Town
14/11/2020 18:00 - Moneyfields - Truro City
14/11/2020 18:00 - Evesham United - Bideford
14/11/2020 18:00 - Swindon Supermarine - Dorchester Town
14/11/2020 18:00 - Weston-super-Mare - Chesham United
14/11/2020 18:00 - Margate - Burgess Hill Town
14/11/2020 18:00 - Corinthian-Casuals - Walton Casuals
14/11/2020 18:00 - Thame United - Bognor Regis Town
14/11/2020 18:00 - Poole Town - Willand Rovers
04/11/2020 22:45 MS Atherton Collieries 0-3 City of Liverpool
04/11/2020 22:45 MS Merstham 1-3 Carshalton Athletic
04/11/2020 22:45 MS Bishop's Stortford 3-2 Brentwood Town
03/11/2020 22:45 PEN Coalville Town 3-3
PS : 2-4
Matlock Town
03/11/2020 22:45 MS Marlow 2-1 Berkhamsted
03/11/2020 22:45 MS Uxbridge 2-1 Hayes & Yeading United
03/11/2020 22:45 MS Taunton Town 2-4 Truro City
01/11/2020 18:00 MS Aylesbury United 2-4 Margate
31/10/2020 18:00 MS United of Manchester 2-3 Marske United
31/10/2020 18:00 MS Hyde United 2-1 Frickley Athletic
31/10/2020 18:00 PEN Warrington Town 1-1
PS : 4-3
Lancaster City
31/10/2020 18:00 MS Kendal Town 0-2 Buxton
31/10/2020 18:00 MS Radcliffe 1-2 Bamber Bridge
31/10/2020 18:00 AWD Scarborough Athletic 0-3 Witton Albion
31/10/2020 18:00 MS Pickering Town 1-4 Runcorn Linnets
31/10/2020 18:00 MS Marine 3-2 Stalybridge Celtic
31/10/2020 18:00 MS Ashton United 1-0 Clitheroe
31/10/2020 18:00 MS Glossop North End 0-1 Workington
31/10/2020 18:00 MS South Shields 1-0 Colne
31/10/2020 18:00 MS Morpeth Town 3-1 Whitby Town
31/10/2020 18:00 MS Newcastle Town 0-2 Nuneaton Town
31/10/2020 18:00 MS Evesham United 3-2 Leek Town
31/10/2020 18:00 MS Redditch United 2-3 Nantwich Town
31/10/2020 18:00 MS Tamworth 2-1 Banbury United
31/10/2020 18:00 MS Bromsgrove Sporting 0-1 Coleshill Town
31/10/2020 18:00 AWD AFC Rushden & Diamonds 3-0 Ilkeston Town
31/10/2020 18:00 MS Yaxley 0-2 Grantham Town
31/10/2020 18:00 MS Loughborough Dynamo 1-3 Bedford Town
31/10/2020 18:00 MS Rushall Olympic 4-1 Barwell
31/10/2020 18:00 MS Mickleover Sports 5-0 Dereham Town
31/10/2020 18:00 MS Peterborough Sports 4-2 Gainsborough Trinity
31/10/2020 18:00 MS Stourbridge 0-3 Stamford
31/10/2020 18:00 MS Basford United 2-1 Alvechurch
31/10/2020 18:00 MS Corby Town 1-2 Hednesford Town
31/10/2020 18:00 MS St Neots Town 6-1 Worksop Town
31/10/2020 18:00 PEN St Ives Town 1-1
PS : 4-1
Stafford Rangers
31/10/2020 18:00 MS Stratford Town 1-3 Kidsgrove Athletic
31/10/2020 18:00 MS Maldon & Tiptree 3-2 Kingstonian
31/10/2020 18:00 PEN Hastings United 1-1
PS : 4-2
Ashford Town (Middlesex)
31/10/2020 18:00 PEN Leiston 4-4
PS : 4-2
Worthing
31/10/2020 18:00 MS Burgess Hill Town 4-1 Harrow Borough
31/10/2020 18:00 MS Needham Market 4-1 Three Bridges
31/10/2020 18:00 MS Bowers & Pitsea 1-3 AFC Hornchurch
31/10/2020 18:00 MS Royston Town 2-0 Hythe Town
31/10/2020 18:00 MS East Thurrock United 3-4 Cheshunt
31/10/2020 18:00 MS Faversham Town 1-2 Haringey Borough
31/10/2020 18:00 MS Walton Casuals 2-1 Folkestone Invicta
31/10/2020 18:00 PEN Coggeshall Town 1-1
PS : 0-3
Wingate & Finchley
31/10/2020 18:00 MS Kings Langley 4-1 Brightlingsea Regent
31/10/2020 18:00 MS Lowestoft Town 3-1 Lewes
31/10/2020 18:00 MS Biggleswade Town 1-0 Heybridge Swifts
31/10/2020 18:00 MS Aveley 3-0 Beaconsfield Town
31/10/2020 18:00 MS Enfield Town 8-1 Ramsgate
31/10/2020 18:00 PEN Barking 1-1
PS : 4-3
Sittingbourne
31/10/2020 18:00 MS Hitchin Town 3-1 Herne Bay
31/10/2020 18:00 MS Bognor Regis Town 2-0 Tooting & Mitcham United
31/10/2020 18:00 MS Whitehawk 0-3 Cray Wanderers
31/10/2020 18:00 MS Leatherhead 3-1 Potters Bar Town
31/10/2020 18:00 PEN Chesham United 2-2
PS : 3-2
Whyteleafe
31/10/2020 18:00 PEN Horsham 1-1
PS : 3-5
Welwyn Garden City
31/10/2020 18:00 MS Felixstowe & Walton Utd 3-1 Metropolitan Police
31/10/2020 18:00 MS Corinthian-Casuals 5-4 Hendon
31/10/2020 18:00 MS Frome Town 3-0 Farnborough
31/10/2020 18:00 AWD Bracknell Town 3-0 Cinderford Town
31/10/2020 18:00 MS Dorchester Town 2-1 Gosport Borough
31/10/2020 18:00 MS Moneyfields 3-2 Kidlington
31/10/2020 18:00 AWD Thame United 3-0 Wimborne Town
31/10/2020 18:00 MS Salisbury 6-0 Tiverton Town
31/10/2020 18:00 MS Hartley Wintney 1-4 Poole Town
31/10/2020 18:00 MS Weston-super-Mare 2-1 Larkhall Athletic
31/10/2020 18:00 MS Highworth Town 2-3 Swindon Supermarine
31/10/2020 18:00 Ertelendi Yate Town - Bideford
30/10/2020 22:30 - Wantage Town - North Leigh


İngiltere FA Trophy Puan Durumu