İngiltere Futbol Ligleri, İngiltere Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Leeds - Aston Villa
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Kingstonian - Potters Bar Town
İngiltere WSL Cup İngiltere - WSL Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 17:00 - Bristol City W - Crystal Palace W
02/10/2022 17:00 - Coventry United W - Southampton W
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Manchester City - Manchester United
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Wolves U21 - Manchester City U21
İngiltere WSL Cup İngiltere - WSL Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 16:00 - Birmingham City W - Brighton W
02/10/2022 16:00 - Lewes W - Charlton Athletic W
02/10/2022 16:00 - Blackburn Rovers W - Leicester City WFC
02/10/2022 16:00 - London City Lionesses - West Ham W
02/10/2022 16:00 - Reading W - Tottenham Hotspur W
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Stoke City - Watford
İngiltere WSL Cup İngiltere - WSL Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 14:00 - Durham W - Sheffield United W
02/10/2022 13:30 - Sunderland W - Liverpool W
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
01/10/2022 19:30 MS West Ham 2-0 Wolves
İngiltere National League İngiltere - National League ( Lig Maçı )
01/10/2022 19:20 MS Boreham Wood 3-1 Maidstone Utd
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Crystal Palace 1-2 Chelsea
01/10/2022 17:00 MS Liverpool 3-3 Brighton
01/10/2022 17:00 MS Fulham 1-4 Newcastle
01/10/2022 17:00 MS Southampton 1-2 Everton
01/10/2022 17:00 MS Bournemouth 0-0 Brentford
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Blackburn 2-1 Millwall
01/10/2022 17:00 MS Bristol City 1-2 QPR
01/10/2022 17:00 MS Coventry 1-0 Middlesbrough
01/10/2022 17:00 MS Reading 3-1 Huddersfield
01/10/2022 17:00 MS Sheffield Utd 1-1 Birmingham
01/10/2022 17:00 MS Sunderland 0-0 Preston
01/10/2022 17:00 MS West Brom 2-3 Swansea
01/10/2022 17:00 MS Blackpool 0-1 Norwich
01/10/2022 17:00 MS Cardiff 1-1 Burnley
01/10/2022 17:00 MS Rotherham 0-2 Wigan
İngiltere League One İngiltere - League One ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Bolton 2-0 Lincoln
01/10/2022 17:00 MS Cambridge United 0-2 Derby
01/10/2022 17:00 MS Cheltenham 2-0 Shrewsbury
01/10/2022 17:00 MS Fleetwood Town 0-1 Barnsley
01/10/2022 17:00 MS Milton Keynes Dons 2-3 Peterborough
01/10/2022 17:00 MS Wycombe 0-1 Plymouth
01/10/2022 17:00 MS Accrington ST 3-1 Morecambe
01/10/2022 17:00 MS Burton Albion 3-2 Forest Green
01/10/2022 17:00 MS Charlton 1-1 Oxford United
01/10/2022 17:00 MS Exeter City 2-2 Bristol Rovers
01/10/2022 17:00 MS Ipswich 3-2 Portsmouth
01/10/2022 17:00 MS Port Vale 0-1 Sheffield Wednesday
İngiltere League Two İngiltere - League Two ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Swindon Town 1-2 Northampton
01/10/2022 17:00 MS Carlisle 0-0 Crewe
01/10/2022 17:00 MS Gillingham 1-0 Sutton Utd
01/10/2022 17:00 MS Salford City 1-1 Grimsby
01/10/2022 17:00 MS Stockport County 1-1 Walsall
01/10/2022 17:00 MS Tranmere 1-0 Barrow
01/10/2022 17:00 MS AFC Wimbledon 2-1 Colchester
01/10/2022 17:00 MS Crawley Town 1-2 Stevenage
01/10/2022 17:00 MS Leyton Orient 1-2 Newport County
01/10/2022 17:00 MS Rochdale 1-2 Doncaster
İngiltere National League İngiltere - National League ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Barnet 0-5 York
01/10/2022 17:00 MS Chesterfield 1-2 Maidenhead
01/10/2022 17:00 MS FC Halifax Town 0-4 Woking
01/10/2022 17:00 MS Notts County 3-1 Altrincham
01/10/2022 17:00 MS Solihull Moors 2-2 Bromley
01/10/2022 17:00 MS Torquay 1-1 Scunthorpe
01/10/2022 17:00 MS Aldershot Town 1-2 Wealdstone
01/10/2022 17:00 MS Dorking Wanderers 5-1 Dagenham & Redbridge
01/10/2022 17:00 MS Gateshead 1-1 Eastleigh
01/10/2022 17:00 MS Oldham 1-2 Wrexham
01/10/2022 17:00 MS Southend 1-0 Yeovil Town
İngiltere National League - South İngiltere - National League - South ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Dartford 2-0 Hungerford Town
İngiltere National League - North İngiltere - National League - North ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Leamington 2-2 AFC Telford United
01/10/2022 17:00 MS Southport 4-1 Bradford (Park Avenue)
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Bamber Bridge 0-3 Buxton
01/10/2022 17:00 MS Hyde United 1-0 Darlington 1883
01/10/2022 17:00 MS Taunton Town 1-0 Walton & Hersham
01/10/2022 17:00 MS Hendon 3-2 Herne Bay
01/10/2022 17:00 MS Carshalton Athletic 0-2 Havant & Wville
01/10/2022 17:00 MS Weymouth 3-0 Welling United
01/10/2022 17:00 MS Gloucester City 0-1 Merthyr Town
01/10/2022 17:00 MS Scarborough Athletic 2-2 Curzon Ashton
01/10/2022 17:00 MS Three Bridges 0-3 Hereford
01/10/2022 17:00 MS Stocksbridge Park Steels 2-2 Ashington AFC
01/10/2022 17:00 MS Beckenham Town 5-3 Binfield
01/10/2022 17:00 MS Cheshunt 1-2 Kidderminster Harriers
01/10/2022 17:00 MS Swindon Supermarine 1-5 Farnborough
01/10/2022 17:00 MS Coalville Town 3-0 AFC Sudbury
01/10/2022 17:00 MS Clitheroe 1-1 Bury AFC
01/10/2022 17:00 MS Alvechurch 4-0 Nuneaton Town
01/10/2022 17:00 MS Romford 0-5 Chelmsford City
01/10/2022 17:00 MS Banbury United 2-0 Berkhamsted
01/10/2022 17:00 MS Gainsborough Trinity 0-1 Worksop Town
01/10/2022 17:00 MS South Shields 5-2 Marske United
01/10/2022 17:00 MS Chester 0-0 Hanley Town
01/10/2022 17:00 MS St Ives Town 3-1 Chasetown
01/10/2022 17:00 MS Dulwich Hamlet 0-1 Folkestone Invicta
01/10/2022 17:00 MS Weston-super-Mare 7-2 Helston Athletic
01/10/2022 17:00 MS Metropolitan Police 1-2 Chippenham Town
01/10/2022 17:00 MS Oxford City 1-1 Plymouth Parkway
01/10/2022 17:00 MS Worthing 1-2 Eastbourne Borough
01/10/2022 17:00 MS Chorley 0-1 Blyth Spartans
01/10/2022 17:00 MS Bath City 0-1 Sevenoaks Town
01/10/2022 17:00 MS Peterborough Sports 3-1 Hemel Hempstead Town
01/10/2022 17:00 MS Yate Town 0-3 Bracknell Town
01/10/2022 17:00 MS AFC Hornchurch 3-0 Braintree
01/10/2022 17:00 MS Hanwell Town 1-2 Ebbsfleet United
01/10/2022 17:00 MS Billericay Town 3-3 Biggleswade Town
01/10/2022 17:00 MS Hampton & Richmond 6-1 Paulton Rovers
01/10/2022 17:00 MS King's Lynn Town 6-1 Kettering Town
01/10/2022 17:00 MS Basford United 1-1 Boston United
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Corinthian-Casuals - Enfield Town
01/10/2022 17:00 - Herne Bay - Carshalton Athletic
01/10/2022 17:00 - Lewes - Folkestone Invicta
01/10/2022 17:00 - Billericay Town - Hastings United
01/10/2022 17:00 MS Bowers & Pitsea 0-0 Horsham
01/10/2022 17:00 MS Canvey Island 3-2 Bognor Regis Town
01/10/2022 17:00 - Cray Wanderers - Brightlingsea Regent
01/10/2022 17:00 - AFC Hornchurch - Haringey Borough
01/10/2022 17:00 MS Aveley 3-1 Margate
01/10/2022 17:00 MS Bishop's Stortford 0-0 Wingate & Finchley
İngiltere Non League Premier - Northern İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Matlock Town - Marske United
01/10/2022 17:00 Ertelendi South Shields - Hyde United
01/10/2022 17:00 MS Stalybridge Celtic 0-3 Morpeth Town
01/10/2022 17:00 Ertelendi Whitby Town - Bamber Bridge
01/10/2022 17:00 MS Matlock Town 1-1 Nantwich Town
01/10/2022 17:00 MS Atherton Collieries 2-0 Ashton United
01/10/2022 17:00 MS Guiseley AFC 1-1 Rylands
01/10/2022 17:00 MS Lancaster City 1-1 Belper Town
01/10/2022 17:00 Ertelendi Nantwich Town - Gainsborough Trinity
01/10/2022 17:00 MS Stafford Rangers 2-0 Liversedge
01/10/2022 17:00 MS Warrington Town 1-0 Radcliffe
01/10/2022 17:00 MS United of Manchester 1-1 Marine
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 MS Beaconsfield Town 0-2 Poole Town
01/10/2022 17:00 MS Chesham United 3-0 Tiverton Town
01/10/2022 17:00 MS Hartley Wintney 0-1 Truro City
01/10/2022 17:00 - Merthyr Town - Metropolitan Police
01/10/2022 17:00 - Salisbury - Hanwell Town
01/10/2022 17:00 - Weston-super-Mare - Hendon
01/10/2022 17:00 Ertelendi Bracknell Town - Dorchester Town
01/10/2022 17:00 MS Gosport Borough 2-0 North Leigh
01/10/2022 17:00 - Hayes & Yeading United - Yate Town
01/10/2022 17:00 Ertelendi Plymouth Parkway - Winchester City
01/10/2022 17:00 Ertelendi Swindon Supermarine - Harrow Borough
01/10/2022 17:00 MS Dorchester Town 3-2 Harrow Borough
İngiltere Non League Premier - Southern Central İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 Ertelendi St Ives Town - Alvechurch
01/10/2022 17:00 MS Tamworth 4-1 Barwell
01/10/2022 17:00 Ertelendi Mickleover Sports - Basford United
01/10/2022 17:00 MS Redditch United 4-2 Royston Town
01/10/2022 17:00 MS Hednesford Town 5-0 AFC Rushden & Diamonds
01/10/2022 17:00 MS Kings Langley 2-5 Bromsgrove Sporting
01/10/2022 17:00 MS Stratford Town 0-5 Rushall Olympic
01/10/2022 17:00 Ertelendi Nuneaton Town - Hitchin Town
01/10/2022 17:00 MS Bedford Town 2-4 Stourbridge
01/10/2022 17:00 Ertelendi Ilkeston Town - Needham Market
01/10/2022 17:00 Ertelendi Leiston - Coalville Town
İngiltere Non League Div One - Isthmian North İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Basildon United - Stowmarket Town
01/10/2022 17:00 - East Thurrock United - Hullbridge Sports
01/10/2022 17:00 - Maldon & Tiptree - Great Wakering Rovers
01/10/2022 17:00 - Tilbury - Grays Athletic
01/10/2022 17:00 - Wroxham - Felixstowe & Walton Utd
01/10/2022 17:00 - Coggeshall Town - Brentwood Town
01/10/2022 17:00 - Gorleston - Bury Town
01/10/2022 17:00 - New Salamis - Heybridge Swifts
01/10/2022 17:00 - Witham Town - Lowestoft Town
01/10/2022 17:00 - AFC Sudbury - Hashtag United
İngiltere Non League Div One - Isthmian South Central İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Ashford Town (Middlesex) - Northwood
01/10/2022 17:00 - Chipstead - Uxbridge
01/10/2022 17:00 - Merstham - Marlow
01/10/2022 17:00 - Thatcham Town - Bedfont Sports
01/10/2022 17:00 - Walton & Hersham - Hanworth Villa
01/10/2022 17:00 - Leatherhead - Basingstoke Town
01/10/2022 17:00 - Sutton Common Rovers - Southall
01/10/2022 17:00 - Tooting & Mitcham United - South Park
01/10/2022 17:00 - Westfield (Surrey) - Binfield
İngiltere Non League Div One - Southern South İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 Ertelendi AFC Totton - Paulton Rovers
01/10/2022 17:00 - Evesham United - Lymington Town
01/10/2022 17:00 - Larkhall Athletic - Bideford
01/10/2022 17:00 - Sholing - Bristol Manor Farm
01/10/2022 17:00 - Tavistock - Bishop's Cleeve
01/10/2022 17:00 - Cinderford Town - Westbury United
01/10/2022 17:00 - Frome Town - Hamworthy United
01/10/2022 17:00 - Melksham Town - Wimborne Town
01/10/2022 17:00 - Slimbridge - Exmouth
01/10/2022 17:00 - Willand Rovers - Bashley
İngiltere Non League Div One - Isthmian South East İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Corinthian - Haywards Heath Town
01/10/2022 17:00 - Lancing - Cray Valley PM
01/10/2022 17:00 - Chichester City - Faversham Town
01/10/2022 17:00 - Sheppey United - Whitehawk
01/10/2022 17:00 - Three Bridges - Hythe Town
01/10/2022 17:00 Ertelendi Beckenham Town - Chichester City
01/10/2022 17:00 - Faversham Town - Sevenoaks Town
01/10/2022 17:00 - Littlehampton Town - Ashford United
01/10/2022 17:00 - Sittingbourne - Chatham Town
01/10/2022 17:00 - VCD Athletic - Ramsgate
01/10/2022 17:00 - Burgess Hill Town - East Grinstead Town
İngiltere Non League Div One - Northern West İngiltere - Non League Div One - Northern West ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - 1874 Northwich - Skelmersdale United
01/10/2022 17:00 Ertelendi Clitheroe - Hanley Town
01/10/2022 17:00 - Kidsgrove Athletic - Witton Albion
01/10/2022 17:00 - Mossley - Widnes
01/10/2022 17:00 - Runcorn Linnets - Colne
01/10/2022 17:00 - City of Liverpool - Trafford
01/10/2022 17:00 - Glossop North End - Ramsbottom United
01/10/2022 17:00 - Macclesfield - Bootle
01/10/2022 17:00 - Prescot Cables - Newcastle Town
01/10/2022 17:00 - Workington - Leek Town
İngiltere Non League Div One - Northern Midlands İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Bedworth United - Corby Town
01/10/2022 17:00 - Cambridge City - Shepshed Dynamo
01/10/2022 17:00 - Harborough Town - Leicester Road
01/10/2022 17:00 - Spalding United - Halesowen Town
01/10/2022 17:00 - Stamford - Daventry Town
01/10/2022 17:00 - Boldmere St. Michaels - Dereham Town
01/10/2022 17:00 - Gresley - Sutton Coldfield Town
01/10/2022 17:00 - Loughborough Dynamo - Coleshill Town
01/10/2022 17:00 - St Neots Town - Sporting Khalsa
01/10/2022 17:00 - Yaxley - Chasetown
İngiltere Non League Div One - Northern East İngiltere - Non League Div One - Northern East ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Carlton Town - Tadcaster Albion
01/10/2022 17:00 Ertelendi Consett - Stocksbridge Park Steels
01/10/2022 17:00 - Lincoln United - Stockton Town
01/10/2022 17:00 - North Shields - Brighouse Town
01/10/2022 17:00 - Pontefract Collieries - Shildon AFC
01/10/2022 17:00 - Cleethorpes Town - Worksop Town
01/10/2022 17:00 - Hebburn Town - Grantham Town
01/10/2022 17:00 - Long Eaton United - Dunston UTS
01/10/2022 17:00 - Ossett United - Grimsby Borough
01/10/2022 17:00 - Sheffield - Bridlington Town
İngiltere Non League Div One - Southern Central İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı )
01/10/2022 17:00 - Hertford Town - Biggleswade
01/10/2022 17:00 - Welwyn Garden City - Highworth Town
01/10/2022 17:00 Ertelendi Berkhamsted - Barton Rovers
01/10/2022 17:00 - Cirencester Town - Waltham Abbey
01/10/2022 17:00 - Harlow Town - AFC Kempston Rovers
01/10/2022 17:00 - Kidlington - Thame United
01/10/2022 17:00 - AFC Dunstable - Walthamstow
01/10/2022 17:00 Ertelendi Biggleswade Town - Hadley
01/10/2022 17:00 - Didcot Town - Ware
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
01/10/2022 16:00 MS Anstey Nomads 5-0 Shefford Town & Campton
İngiltere Non League Div One - Isthmian South Central İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı )
01/10/2022 16:00 - Chertsey Town - Guernsey
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
01/10/2022 16:00 MS Liverpool U21 1-1 Arsenal U21
01/10/2022 16:00 MS West Ham United U21 0-1 Crystal Palace U21
İngiltere League Two İngiltere - League Two ( Lig Maçı )
01/10/2022 15:00 MS Harrogate Town 1-2 Bradford
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
01/10/2022 14:30 MS Arsenal 3-1 Tottenham
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
01/10/2022 14:30 MS Congleton Town 1-1 AFC Fylde
İngiltere U18 Premier League - North İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı )
01/10/2022 14:30 MS Liverpool U18 1-0 Nottingham Forest U18
İngiltere WSL Cup İngiltere - WSL Cup ( Kupa Maçı )
01/10/2022 14:30 - Aston Villa W - Manchester United W
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
01/10/2022 14:00 MS Blackburn Rovers U21 6-1 Manchester United U21
01/10/2022 14:00 MS Chelsea U21 2-2 Leicester City U21
İngiltere U18 Premier League - North İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı )
01/10/2022 14:00 MS Leeds United U18 5-3 Sunderland U18
İngiltere U18 Premier League - South İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı )
01/10/2022 14:00 MS Aston Villa U18 2-4 Tottenham Hotspur U18
01/10/2022 14:00 MS West Ham United U18 1-0 West Bromwich Albion U18
01/10/2022 13:30 MS Norwich City U18 1-2 Arsenal U18
İngiltere U18 Premier League - North İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı )
01/10/2022 13:00 MS Derby County U18 2-2 Wolves U18
01/10/2022 13:00 MS Manchester United U18 6-1 Blackburn Rovers U18
01/10/2022 13:00 MS Everton U18 1-0 Manchester City U18
01/10/2022 13:00 MS Newcastle United U18 1-2 Stoke City U18
İngiltere U18 Premier League - South İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı )
01/10/2022 13:00 MS Brighton U18 2-1 Leicester City U18
01/10/2022 13:00 MS Crystal Palace U18 3-2 Chelsea U18
01/10/2022 13:00 MS Southampton U18 3-5 Fulham U18
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
30/09/2022 22:00 MS Hull City 0-2 Luton
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
30/09/2022 22:00 MS Needham Market 2-0 Brightlingsea Regent
İngiltere League Two İngiltere - League Two ( Lig Maçı )
30/09/2022 21:45 MS Mansfield Town 2-2 Hartlepool
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
30/09/2022 21:45 MS Enfield Town 2-0 Corinthian-Casuals
İngiltere Non League Div One - Southern Central İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı )
30/09/2022 21:45 - FC Romanya - Aylesbury United
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
30/09/2022 21:00 MS Brighton U21 4-0 Tottenham Hotspur U21
30/09/2022 21:00 MS Aston Villa U21 2-6 West Bromwich Albion U21
30/09/2022 21:00 MS Middlesbrough U21 1-1 Newcastle United U21
30/09/2022 21:00 MS Fulham U21 2-0 Everton U21
30/09/2022 21:00 MS Leeds United U21 4-0 Stoke City U21
30/09/2022 21:00 MS Norwich City U21 2-1 Derby County U21
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
30/09/2022 15:00 MS Ipswich Town U21 1-0 Watford U21
30/09/2022 15:00 MS Coventry City U21 2-0 Barnsley U21
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
29/09/2022 20:30 MS Everton W 1-0 Leicester City WFC
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
28/09/2022 21:45 MS Gosport Borough 1-2 Poole Town
İngiltere Non League Div One - Isthmian North İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı )
28/09/2022 21:45 - Grays Athletic - Wroxham
İngiltere Non League Div One - Southern South İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı )
28/09/2022 21:30 - Paulton Rovers - Willand Rovers
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
28/09/2022 21:05 MS Chelsea W 3-1 West Ham W
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
28/09/2022 16:00 - Huddersfield Town Res. - Wrexham Res.
28/09/2022 16:00 - Accrington Stanley Res. - Fleetwood Town Res.
İngiltere League Two İngiltere - League Two ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 MS Grimsby 1-2 Carlisle
İngiltere National League - South İngiltere - National League - South ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 MS Hungerford Town 0-1 Hampton & Richmond
27/09/2022 21:45 MS Taunton Town 1-1 Bath City
27/09/2022 21:45 MS Weymouth 0-2 Havant & Wville
27/09/2022 21:45 MS Cheshunt 0-3 Dulwich Hamlet
27/09/2022 21:45 MS Concord Rangers 1-1 Worthing
27/09/2022 21:45 MS Farnborough 0-1 Chelmsford City
27/09/2022 21:45 MS Oxford City 1-1 Ebbsfleet United
27/09/2022 21:45 MS Welling United 1-1 Dover
27/09/2022 21:45 MS Braintree 1-0 St Albans City
27/09/2022 21:45 MS Chippenham Town 0-1 Slough Town
27/09/2022 21:45 MS Dartford 2-1 Eastbourne Borough
27/09/2022 21:45 MS Hemel Hempstead Town 1-0 Tonbridge Angels
İngiltere National League - North İngiltere - National League - North ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 MS Buxton 1-1 Kidderminster Harriers
27/09/2022 21:45 MS Curzon Ashton 2-0 Scarborough Athletic
27/09/2022 21:45 MS Farsley Celtic FC 0-2 Boston United
27/09/2022 21:45 MS Kettering Town 1-0 King's Lynn Town
27/09/2022 21:45 MS AFC Fylde 2-2 Spennymoor Town
27/09/2022 21:45 MS Alfreton Town 2-2 Peterborough Sports
27/09/2022 21:45 MS Chorley 2-2 Chester
27/09/2022 21:45 MS Darlington 1883 1-0 Blyth Spartans
27/09/2022 21:45 MS Hereford 0-0 Leamington
27/09/2022 21:45 MS AFC Telford United 0-1 Brackley Town
27/09/2022 21:45 MS Banbury United 1-1 Gloucester City
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 MS Enfield Town 2-1 Horsham
İngiltere Non League Premier - Northern İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 MS Bamber Bridge 3-2 Warrington Town
27/09/2022 21:45 MS Gainsborough Trinity 1-1 Guiseley AFC
27/09/2022 21:45 MS Liversedge 0-4 United of Manchester
27/09/2022 21:45 Ertelendi Marske United - South Shields
27/09/2022 21:45 MS Radcliffe 1-1 Whitby Town
27/09/2022 21:45 MS Ashton United 0-1 Matlock Town
27/09/2022 21:45 MS Belper Town 2-0 Stalybridge Celtic
27/09/2022 21:45 MS Hyde United 1-0 Nantwich Town
27/09/2022 21:45 MS Marine 4-0 Atherton Collieries
27/09/2022 21:45 MS Morpeth Town 6-3 Lancaster City
27/09/2022 21:45 MS Rylands 1-1 Stafford Rangers
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 MS Yate Town 1-2 Truro City
27/09/2022 21:45 MS North Leigh 1-1 Hayes & Yeading United
27/09/2022 21:45 MS Dorchester Town 1-2 Tiverton Town
27/09/2022 21:45 MS Merthyr Town 5-2 Winchester City
27/09/2022 21:45 MS Weston-super-Mare 3-1 Swindon Supermarine
27/09/2022 21:45 - Metropolitan Police - Hartley Wintney
27/09/2022 21:45 MS Plymouth Parkway 3-1 Salisbury
27/09/2022 21:45 MS Hendon 0-0 Chesham United
İngiltere Non League Premier - Southern Central İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 MS Basford United 2-1 Stourbridge
27/09/2022 21:45 MS Ilkeston Town 2-1 Stratford Town
27/09/2022 21:45 MS Mickleover Sports 2-3 Tamworth
27/09/2022 21:45 MS Royston Town 2-4 Barwell
27/09/2022 21:45 MS AFC Rushden & Diamonds 0-7 Coalville Town
27/09/2022 21:45 MS Hednesford Town 2-3 Bromsgrove Sporting
27/09/2022 21:45 MS Leiston 3-0 Bedford Town
27/09/2022 21:45 MS Nuneaton Town 3-1 Alvechurch
İngiltere Non League Div One - Isthmian North İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 - Stowmarket Town - East Thurrock United
İngiltere Non League Div One - Isthmian South Central İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 - Walton & Hersham - Northwood
İngiltere Non League Div One - Southern South İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 - Bishop's Cleeve - Sholing
İngiltere Non League Div One - Northern West İngiltere - Non League Div One - Northern West ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 - Macclesfield - Kidsgrove Athletic
27/09/2022 21:45 - Glossop North End - Hanley Town
27/09/2022 21:45 - Runcorn Linnets - Bootle
27/09/2022 21:45 - Newcastle Town - Widnes
27/09/2022 21:45 - Prescot Cables - Witton Albion
İngiltere Non League Div One - Northern Midlands İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 - Yaxley - Shepshed Dynamo
27/09/2022 21:45 - Bedworth United - Leicester Road
İngiltere Non League Div One - Northern East İngiltere - Non League Div One - Northern East ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 - Dunston UTS - Pontefract Collieries
27/09/2022 21:45 - Ossett United - Stocksbridge Park Steels
27/09/2022 21:45 - Sheffield - Lincoln United
27/09/2022 21:45 - Hebburn Town - Shildon AFC
27/09/2022 21:45 - Long Eaton United - Worksop Town
İngiltere Non League Div One - Southern Central İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı )
27/09/2022 21:45 - Hadley - Harlow Town
27/09/2022 21:45 - AFC Dunstable - Hertford Town
İngiltere EFL Trophy İngiltere - EFL Trophy ( Kupa Maçı )
27/09/2022 21:00 - Exeter City - Southampton U21
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
27/09/2022 19:00 MS Sheffield United U21 1-1 Hull City U21
27/09/2022 17:00 MS Watford U21 0-2 Charlton Athletic U21
27/09/2022 16:00 - Preston North End Res. - Blackpool Res.
27/09/2022 16:00 MS Barnsley U21 1-1 Peterborough United U21
27/09/2022 15:00 MS Bristol City U21 2-1 Swansea City U21
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
26/09/2022 21:45 MS Beaconsfield Town 1-3 Harrow Borough
İngiltere Non League Premier - Southern Central İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı )
26/09/2022 21:45 MS Hitchin Town 1-1 St Ives Town
26/09/2022 21:45 MS Redditch United 2-3 Rushall Olympic
26/09/2022 21:45 MS Kings Langley 0-2 Needham Market
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
26/09/2022 21:30 MS Bracknell Town 1-1 Hanwell Town
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
26/09/2022 21:00 MS Birmingham City U21 3-0 Coventry City U21
İngiltere Premier League Cup İngiltere - Premier League Cup ( Kupa Maçı )
26/09/2022 21:00 MS Derby County U21 1-1 Queens Park Rangers U21
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
26/09/2022 16:00 MS Reading U21 2-1 Millwall U21
26/09/2022 15:00 MS Crewe Alexandra U21 0-0 Burnley U21
26/09/2022 14:00 MS Sheffield Wednesday U21 0-2 Wigan Athletic U21
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
25/09/2022 20:45 MS Liverpool W 0-3 Everton W
25/09/2022 18:00 MS Chelsea W 2-0 Manchester City W
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
25/09/2022 17:00 - Bristol City W - Southampton W
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
25/09/2022 17:00 MS Leicester City WFC 0-2 Aston Villa W
25/09/2022 17:00 MS West Ham W 0-2 Manchester United W
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
25/09/2022 17:00 MS FC Romanya 2-3 Faversham Town
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
25/09/2022 16:00 - Birmingham City W - Coventry United W
25/09/2022 16:00 - Blackburn Rovers W - Crystal Palace W
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
25/09/2022 16:00 MS Brighton W 2-1 Reading W
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
25/09/2022 15:00 MS Grays Athletic 4-1 Merstham
İngiltere League One İngiltere - League One ( Lig Maçı )
25/09/2022 14:30 MS Plymouth 2-1 Ipswich
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
25/09/2022 14:00 - Lewes W - Sheffield United W
25/09/2022 14:00 - London City Lionesses - Durham W
25/09/2022 13:30 - Sunderland W - Charlton Athletic W
İngiltere League One İngiltere - League One ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 MS Barnsley 3-1 Charlton
24/09/2022 17:00 Ertelendi Derby - Cheltenham
24/09/2022 17:00 MS Morecambe 1-2 Cambridge United
24/09/2022 17:00 MS Peterborough 3-0 Port Vale
24/09/2022 17:00 MS Sheffield Wednesday 3-1 Wycombe
24/09/2022 17:00 MS Shrewsbury 2-1 Burton Albion
24/09/2022 17:00 MS Bristol Rovers 0-1 Accrington ST
24/09/2022 17:00 Ertelendi Lincoln - Milton Keynes Dons
24/09/2022 17:00 Ertelendi Oxford United - Fleetwood Town
24/09/2022 17:00 Ertelendi Portsmouth - Bolton
İngiltere League Two İngiltere - League Two ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 MS Bradford 2-2 AFC Wimbledon
24/09/2022 17:00 MS Crewe 1-2 Mansfield Town
24/09/2022 17:00 MS Grimsby 1-2 Swindon Town
24/09/2022 17:00 MS Newport County 1-1 Carlisle
24/09/2022 17:00 MS Sutton Utd 1-2 Salford City
24/09/2022 17:00 MS Barrow 0-2 Leyton Orient
24/09/2022 17:00 MS Colchester 0-1 Rochdale
24/09/2022 17:00 MS Doncaster 4-1 Crawley Town
24/09/2022 17:00 MS Hartlepool 0-0 Gillingham
24/09/2022 17:00 MS Stevenage 1-0 Harrogate Town
24/09/2022 17:00 MS Walsall 0-1 Tranmere
İngiltere National League İngiltere - National League ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 MS Wrexham 6-0 Torquay
24/09/2022 17:00 MS York 1-3 Notts County
24/09/2022 17:00 MS Bromley 3-0 Oldham
24/09/2022 17:00 MS Eastleigh 1-0 FC Halifax Town
24/09/2022 17:00 MS Maidstone Utd 1-2 Chesterfield
24/09/2022 17:00 MS Wealdstone 0-1 Southend
24/09/2022 17:00 MS Woking 2-0 Solihull Moors
24/09/2022 17:00 MS Yeovil Town 1-1 Boreham Wood
24/09/2022 17:00 MS Altrincham 1-0 Aldershot Town
24/09/2022 17:00 MS Dagenham & Redbridge 5-4 Barnet
24/09/2022 17:00 MS Maidenhead 0-1 Gateshead
24/09/2022 17:00 MS Scunthorpe 3-2 Dorking Wanderers
İngiltere National League - South İngiltere - National League - South ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 MS Cheshunt 3-4 Tonbridge Angels
24/09/2022 17:00 MS Concord Rangers 2-4 Eastbourne Borough
24/09/2022 17:00 MS Farnborough 1-2 St Albans City
24/09/2022 17:00 MS Hungerford Town 0-1 Ebbsfleet United
24/09/2022 17:00 MS Taunton Town 0-0 Chelmsford City
24/09/2022 17:00 MS Weymouth 0-2 Dover
24/09/2022 17:00 MS Braintree 1-1 Slough Town
24/09/2022 17:00 MS Chippenham Town 2-1 Dulwich Hamlet
24/09/2022 17:00 MS Dartford 2-1 Hampton & Richmond
24/09/2022 17:00 MS Hemel Hempstead Town 1-1 Worthing
24/09/2022 17:00 MS Oxford City 3-3 Bath City
24/09/2022 17:00 MS Welling United 2-2 Havant & Wville
İngiltere National League - North İngiltere - National League - North ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 MS AFC Telford United 1-2 Boston United
24/09/2022 17:00 MS Banbury United 2-1 Scarborough Athletic
24/09/2022 17:00 MS Curzon Ashton 1-1 King's Lynn Town
24/09/2022 17:00 MS Farsley Celtic FC 2-2 Spennymoor Town
24/09/2022 17:00 MS Kettering Town 0-3 Kidderminster Harriers
24/09/2022 17:00 MS AFC Fylde 3-1 Bradford (Park Avenue)
24/09/2022 17:00 MS Alfreton Town 1-0 Brackley Town
24/09/2022 17:00 MS Buxton 0-0 Chester
24/09/2022 17:00 MS Chorley 3-0 Gloucester City
24/09/2022 17:00 MS Darlington 1883 2-0 Peterborough Sports
24/09/2022 17:00 MS Hereford 3-0 Blyth Spartans
24/09/2022 17:00 MS Southport 1-0 Leamington
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 MS Aveley 1-1 Herne Bay
24/09/2022 17:00 MS Bognor Regis Town 3-0 Wingate & Finchley
24/09/2022 17:00 MS Brightlingsea Regent 1-1 Haringey Borough
24/09/2022 17:00 MS Folkestone Invicta 2-3 Potters Bar Town
24/09/2022 17:00 MS AFC Hornchurch 2-1 Cray Wanderers
24/09/2022 17:00 MS Margate 2-5 Enfield Town
24/09/2022 17:00 MS Billericay Town 2-1 Lewes
24/09/2022 17:00 MS Bowers & Pitsea 2-2 Kingstonian
24/09/2022 17:00 MS Canvey Island 2-1 Corinthian-Casuals
24/09/2022 17:00 MS Hastings United 1-0 Carshalton Athletic
24/09/2022 17:00 MS Horsham 0-2 Bishop's Stortford
İngiltere Non League Premier - Northern İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 MS Hyde United 2-1 Guiseley AFC
24/09/2022 17:00 MS Marske United 3-2 Stafford Rangers
24/09/2022 17:00 MS Nantwich Town 0-2 Whitby Town
24/09/2022 17:00 MS South Shields 0-0 Atherton Collieries
24/09/2022 17:00 MS Bamber Bridge 5-1 Belper Town
24/09/2022 17:00 MS Liversedge 2-5 Rylands
24/09/2022 17:00 MS Matlock Town 1-0 Lancaster City
24/09/2022 17:00 MS Radcliffe 3-1 Morpeth Town
24/09/2022 17:00 MS Warrington Town 0-1 United of Manchester
24/09/2022 17:00 MS Ashton United 1-1 Marine
24/09/2022 17:00 MS Gainsborough Trinity 4-0 Stalybridge Celtic
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 MS Hanwell Town 2-1 Dorchester Town
24/09/2022 17:00 MS Hartley Wintney 4-4 Plymouth Parkway
24/09/2022 17:00 MS Poole Town 5-0 Yate Town
24/09/2022 17:00 MS Swindon Supermarine 1-1 Beaconsfield Town
24/09/2022 17:00 MS Truro City 1-0 Gosport Borough
24/09/2022 17:00 ABD Chesham United 0-0 Merthyr Town
24/09/2022 17:00 MS Harrow Borough 1-0 North Leigh
24/09/2022 17:00 MS Hayes & Yeading United 0-1 Weston-super-Mare
24/09/2022 17:00 MS Salisbury 2-1 Bracknell Town
24/09/2022 17:00 MS Tiverton Town 3-2 Metropolitan Police
24/09/2022 17:00 MS Winchester City 1-1 Hendon
İngiltere Non League Premier - Southern Central İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 MS Needham Market 2-0 Mickleover Sports
24/09/2022 17:00 MS St Ives Town 1-2 Redditch United
24/09/2022 17:00 MS Stratford Town 1-1 Nuneaton Town
24/09/2022 17:00 MS Barwell 1-2 AFC Rushden & Diamonds
24/09/2022 17:00 MS Bromsgrove Sporting 1-1 Basford United
24/09/2022 17:00 MS Rushall Olympic 2-3 Royston Town
24/09/2022 17:00 MS Stourbridge 3-0 Hitchin Town
24/09/2022 17:00 MS Tamworth 3-0 Kings Langley
24/09/2022 17:00 MS Alvechurch 3-3 Leiston
24/09/2022 17:00 MS Bedford Town 2-2 Ilkeston Town
24/09/2022 17:00 MS Coalville Town 3-2 Hednesford Town
İngiltere Non League Div One - Isthmian North İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Brentwood Town - Maldon & Tiptree
24/09/2022 17:00 - Hullbridge Sports - Great Wakering Rovers
İngiltere Non League Div One - Isthmian South Central İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Northwood - Sutton Common Rovers
İngiltere Non League Div One - Southern South İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Willand Rovers - Slimbridge
24/09/2022 17:00 - Wimborne Town - Sholing
24/09/2022 17:00 - Exmouth - Westbury United
İngiltere Non League Div One - Northern West İngiltere - Non League Div One - Northern West ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Hanley Town - City of Liverpool
24/09/2022 17:00 - Workington - Skelmersdale United
İngiltere Non League Div One - Northern East İngiltere - Non League Div One - Northern East ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Brighouse Town - Shildon AFC
24/09/2022 17:00 - Tadcaster Albion - Grimsby Borough
24/09/2022 17:00 - Cleethorpes Town - Bridlington Town
İngiltere Non League Div One - Southern Central İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı )
24/09/2022 17:00 - Biggleswade Town - Highworth Town
24/09/2022 17:00 - Waltham Abbey - Welwyn Garden City
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
24/09/2022 17:00 MS Tavistock 1-0 Didcot Town
24/09/2022 17:00 MS Bootle 0-3 Dunston UTS
24/09/2022 17:00 MS Ramsbottom United 1-4 Clitheroe
24/09/2022 17:00 PEN Coleshill Town 4-4 Leek Town
24/09/2022 17:00 MS Dereham Town 0-1 Spalding United
24/09/2022 17:00 PEN Lincoln United 1-1 Carlton Town
24/09/2022 17:00 PEN Boldmere St. Michaels 1-1 Chasetown
24/09/2022 17:00 MS Chatham Town 0-1 Stowmarket Town
24/09/2022 17:00 MS Uxbridge 2-0 Bedfont Sports
24/09/2022 17:00 MS Corinthian 2-4 Whitehawk
24/09/2022 17:00 MS Heybridge Swifts 2-1 Chipstead
24/09/2022 17:00 MS Walton & Hersham 4-0 Southall
24/09/2022 17:00 MS AFC Totton 2-1 Berkhamsted
24/09/2022 17:00 MS Thatcham Town 0-3 AFC Dunstable
24/09/2022 17:00 MS Macclesfield 5-1 Widnes
24/09/2022 17:00 - Leicester Road - Cambridge City
24/09/2022 17:00 PEN Sevenoaks Town 2-2 Hertford Town
24/09/2022 17:00 PEN Bashley 2-2 Melksham Town
24/09/2022 17:00 MS Cirencester Town 3-2 Paulton Rovers
24/09/2022 17:00 MS Colne 1-0 Consett
24/09/2022 17:00 MS North Shields 1-2 Runcorn Linnets
24/09/2022 17:00 PEN Long Eaton United 0-0 Loughborough Dynamo
24/09/2022 17:00 MS Harborough Town 2-1 Shepshed Dynamo
24/09/2022 17:00 MS Sutton Coldfield Town 2-0 Biggleswade
24/09/2022 17:00 MS Cray Valley PM 5-3 East Thurrock United
24/09/2022 17:00 MS Hanworth Villa 3-2 Littlehampton Town
24/09/2022 17:00 MS Wroxham 5-1 Lowestoft Town
24/09/2022 17:00 MS Ashford United 2-0 Three Bridges
24/09/2022 17:00 MS Harlow Town 4-1 Ashford Town (Middlesex)
24/09/2022 17:00 MS Witham Town 2-1 Ware
24/09/2022 17:00 MS Prescot Cables 1-3 Worksop Town
24/09/2022 17:00 PEN Bristol Manor Farm 2-2 Bideford
24/09/2022 17:00 MS Thame United 1-2 Binfield
24/09/2022 17:00 PEN Sheffield 1-1 Ossett United
24/09/2022 17:00 PEN Sittingbourne 1-1 Burgess Hill Town
24/09/2022 17:00 MS Evesham United 1-0 Lymington Town
24/09/2022 17:00 MS New Salamis 3-0 Coggeshall Town
İngiltere League Two İngiltere - League Two ( Lig Maçı )
24/09/2022 16:00 MS Northampton 2-1 Stockport County
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
24/09/2022 15:30 MS Arsenal W 4-0 Tottenham Hotspur W
İngiltere League One İngiltere - League One ( Lig Maçı )
24/09/2022 14:30 MS Forest Green 0-4 Exeter City
İngiltere Non League Div One - Isthmian South Central İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı )
23/09/2022 21:45 MS Chertsey Town 0-3 Basingstoke Town
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
23/09/2022 21:45 MS Hebburn Town 3-1 Stockton Town
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
23/09/2022 21:00 MS Middlesbrough U21 2-0 Sunderland U21
İngiltere Premier League Cup İngiltere - Premier League Cup ( Kupa Maçı )
23/09/2022 21:00 MS AFC Bournemouth U21 2-1 Derby County U21
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
23/09/2022 15:00 MS Queens Park Rangers U21 2-0 Colchester United U21
23/09/2022 15:00 MS Hull City U21 3-1 Birmingham City U21
İngiltere Premier League Cup İngiltere - Premier League Cup ( Kupa Maçı )
23/09/2022 15:00 MS Burnley U21 1-3 Arsenal U21
22/09/2022 21:00 - Peterborough United U21 - Blackburn Rovers U21
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
21/09/2022 21:45 MS Bury AFC 5-3 Lancaster City
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
21/09/2022 21:45 MS Cray Wanderers 0-1 Hastings United
21/09/2022 21:45 MS Kingstonian 2-2 Bognor Regis Town
İngiltere Non League Div One - Isthmian North İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı )
21/09/2022 21:45 - New Salamis - Grays Athletic
İngiltere Non League Div One - Isthmian South Central İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı )
21/09/2022 21:45 - Sutton Common Rovers - Bedfont Sports
İngiltere Non League Div One - Isthmian South East İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı )
21/09/2022 21:45 - Corinthian - Ashford United
İngiltere Non League Div One - Northern Midlands İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı )
21/09/2022 21:45 - Cambridge City - Daventry Town
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
21/09/2022 21:30 MS Paulton Rovers 2-1 Gosport Borough
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
21/09/2022 16:00 - Fleetwood Town Res. - Huddersfield Town Res.
21/09/2022 16:00 - Wrexham Res. - Preston North End Res.
21/09/2022 15:00 - Wigan Athletic U21 - Sheffield United U21
İngiltere EFL Trophy İngiltere - EFL Trophy ( Kupa Maçı )
20/09/2022 21:45 MS Newport County 1-2 Forest Green
20/09/2022 21:45 MS AFC Wimbledon 3-2 Crawley Town
20/09/2022 21:45 MS Ipswich 2-0 Arsenal U21
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
20/09/2022 21:45 MS Farsley Celtic FC 0-3 AFC Fylde
20/09/2022 21:45 MS Peterborough Sports 1-0 Redditch United
20/09/2022 21:45 PEN Ilkeston Town 3-3 Anstey Nomads
20/09/2022 21:45 MS Braintree 2-1 Heybridge Swifts
20/09/2022 21:45 MS Hayes & Yeading United 0-2 Farnborough
20/09/2022 21:45 MS Three Bridges 4-0 Lewes
20/09/2022 21:45 MS Cirencester Town 1-2 Merthyr Town
20/09/2022 21:45 MS Stratford Town 0-1 Banbury United
20/09/2022 21:45 MS Chorley 9-0 Liversedge
20/09/2022 21:45 USB Gainsborough Trinity 4-2 Long Eaton United
20/09/2022 21:45 MS Congleton Town 3-2 Newcastle Town
20/09/2022 21:45 MS AFC Sudbury 2-1 St Albans City
20/09/2022 21:45 MS Bedford Town 0-3 King's Lynn Town
20/09/2022 21:45 MS Fisher 0-3 Welling United
20/09/2022 21:45 MS Chatham Town 1-3 Walton & Hersham
20/09/2022 21:45 MS Helston Athletic 4-3 Bishop's Cleeve
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:45 MS Herne Bay 0-6 AFC Hornchurch
20/09/2022 21:45 MS Potters Bar Town 3-1 Brightlingsea Regent
20/09/2022 21:45 MS Bishop's Stortford 2-0 Bowers & Pitsea
20/09/2022 21:45 MS Enfield Town 0-0 Canvey Island
20/09/2022 21:45 MS Haringey Borough 0-3 Billericay Town
20/09/2022 21:45 Ertelendi Lewes - Aveley
20/09/2022 21:45 MS Wingate & Finchley 2-2 Horsham
20/09/2022 21:45 Ertelendi Corinthian-Casuals - Folkestone Invicta
İngiltere Non League Premier - Northern İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:45 MS Guiseley AFC 2-1 Matlock Town
20/09/2022 21:45 MS Rylands 3-0 Marske United
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:45 MS Harrow Borough 1-3 Hendon
İngiltere Non League Premier - Southern Central İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:45 Ertelendi Ilkeston Town - St Ives Town
İngiltere Non League Div One - Isthmian North İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:45 - Basildon United - Great Wakering Rovers
20/09/2022 21:45 - East Thurrock United - Brentwood Town
20/09/2022 21:45 - Maldon & Tiptree - Hashtag United
20/09/2022 21:45 Ertelendi Witham Town - Heybridge Swifts
20/09/2022 21:45 Ertelendi AFC Sudbury - Felixstowe & Walton Utd
20/09/2022 21:45 - Coggeshall Town - Bury Town
20/09/2022 21:45 - Gorleston - Stowmarket Town
20/09/2022 21:45 - Tilbury - Hullbridge Sports
20/09/2022 21:45 - Wroxham - Lowestoft Town
İngiltere Non League Div One - Isthmian South Central İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:45 - Westfield (Surrey) - Uxbridge
20/09/2022 21:45 - Thatcham Town - Binfield
20/09/2022 21:45 - Tooting & Mitcham United - Hanworth Villa
20/09/2022 21:45 - Ashford Town (Middlesex) - Marlow
20/09/2022 21:45 - Leatherhead - Southall
İngiltere Non League Div One - Isthmian South East İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:45 - Lancing - Whitehawk
20/09/2022 21:45 Ertelendi Sheppey United - Chatham Town
20/09/2022 21:45 Ertelendi Three Bridges - East Grinstead Town
20/09/2022 21:45 - Beckenham Town - Cray Valley PM
20/09/2022 21:45 - Faversham Town - Ramsgate
20/09/2022 21:45 - Littlehampton Town - Chichester City
20/09/2022 21:45 - Sittingbourne - Hythe Town
20/09/2022 21:45 - VCD Athletic - Sevenoaks Town
İngiltere Non League Div One - Northern West İngiltere - Non League Div One - Northern West ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:45 - 1874 Northwich - City of Liverpool
20/09/2022 21:45 - Bootle - Witton Albion
20/09/2022 21:45 - Leek Town - Prescot Cables
20/09/2022 21:45 - Ramsbottom United - Macclesfield
İngiltere Non League Div One - Northern Midlands İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:45 - Harborough Town - Coleshill Town
İngiltere Non League Div One - Northern East İngiltere - Non League Div One - Northern East ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:45 - Worksop Town - Sheffield
20/09/2022 21:45 Ertelendi Cleethorpes Town - Long Eaton United
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
20/09/2022 21:45 PEN Gorleston 1-1 Coggeshall Town
İngiltere EFL Trophy İngiltere - EFL Trophy ( Kupa Maçı )
20/09/2022 21:30 MS Stockport County 1-2 Wolves U21
20/09/2022 21:30 MS Peterborough 3-0 Tottenham Hotspur U21
20/09/2022 21:30 MS Grimsby 2-0 Mansfield Town
20/09/2022 21:30 PEN Salford City 0-0
PS : 4-2
Accrington ST
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
20/09/2022 21:30 USB Hartley Wintney 0-1 Bath City
20/09/2022 21:30 MS Bracknell Town 3-0 Chesham United
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:30 Ertelendi Hartley Wintney - North Leigh
İngiltere Non League Div One - Isthmian South East İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı )
20/09/2022 21:30 - Burgess Hill Town - Haywards Heath Town
İngiltere EFL Trophy İngiltere - EFL Trophy ( Kupa Maçı )
20/09/2022 21:00 MS Rochdale 1-0 Liverpool U21
20/09/2022 21:00 MS Leyton Orient 3-1 Sutton Utd
20/09/2022 21:00 MS Northampton 0-2 Cambridge United
20/09/2022 21:00 PEN Morecambe 0-0
PS : 4-2
Hartlepool
20/09/2022 21:00 PEN Tranmere 2-2
PS : 5-4
Bolton
20/09/2022 21:00 MS Barnsley 2-0 Newcastle United U21
20/09/2022 21:00 Ertelendi Derby - Manchester City U21
20/09/2022 21:00 MS Sheffield Wednesday 2-3 Burton Albion
20/09/2022 21:00 MS Stevenage 3-0 Wycombe
20/09/2022 21:00 MS Shrewsbury 0-4 Port Vale
20/09/2022 21:00 - Crewe - Leeds United U21
20/09/2022 21:00 MS Lincoln 1-2 Doncaster
20/09/2022 21:00 PEN Carlisle 1-1
PS : 4-2
Fleetwood Town
20/09/2022 21:00 MS Cheltenham 2-1 Walsall
20/09/2022 21:00 MS Swindon Town 1-3 Plymouth
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
20/09/2022 16:00 - Coventry City U21 - Sheffield Wednesday U21
20/09/2022 16:00 - Millwall U21 - Charlton Athletic U21
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
19/09/2022 21:45 - Carshalton Athletic - Margate
İngiltere Non League Div One - Isthmian South Central İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı )
19/09/2022 21:45 - Merstham - Guernsey
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
18/09/2022 19:00 MS Liverpool W 2-1 Chelsea W
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
18/09/2022 18:30 Ertelendi Chelsea - Liverpool
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
18/09/2022 17:00 - Bristol City W - Sunderland W
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
18/09/2022 17:00 MS West Ham W 1-0 Everton W
18/09/2022 17:00 MS Leicester City WFC 1-2 Tottenham Hotspur W
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
18/09/2022 17:00 MS Herne Bay 2-0 Ashford United
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
18/09/2022 17:00 MS Cray Wanderers 3-3 Bowers & Pitsea
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
18/09/2022 16:15 MS Everton 1-0 West Ham
18/09/2022 16:00 Ertelendi Manchester United - Leeds
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
18/09/2022 16:00 - Lewes W - London City Lionesses
18/09/2022 16:00 - Charlton Athletic W - Birmingham City W
18/09/2022 16:00 - Sheffield United W - Coventry United W
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
18/09/2022 16:00 MS Stoke City U21 3-3 Aston Villa U21
18/09/2022 15:00 MS Middlesbrough U21 1-3 Norwich City U21
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
18/09/2022 14:30 - Crystal Palace W - Southampton W
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
18/09/2022 14:30 MS Aston Villa W 4-3 Manchester City W
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
18/09/2022 14:00 MS Brentford 0-3 Arsenal
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
18/09/2022 14:00 - Durham W - Blackburn Rovers W
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
18/09/2022 14:00 MS Everton U21 1-0 Brighton U21
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
17/09/2022 21:45 MS Middlesbrough 0-0 Rotherham
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
17/09/2022 19:30 MS Tottenham 6-2 Leicester
İngiltere National League İngiltere - National League ( Lig Maçı )
17/09/2022 19:20 MS Aldershot Town 5-1 FC Halifax Town
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
17/09/2022 19:00 MS Leicester City U21 0-1 Liverpool U21
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 Ertelendi Brighton - Crystal Palace
17/09/2022 17:00 MS Newcastle 1-1 Bournemouth
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 MS Watford 2-2 Sunderland
17/09/2022 17:00 MS Wigan 0-1 Reading
17/09/2022 17:00 MS Birmingham 0-0 Coventry
17/09/2022 17:00 MS Huddersfield 1-0 Cardiff
17/09/2022 17:00 MS Millwall 2-1 Blackpool
17/09/2022 17:00 MS Preston 0-2 Sheffield Utd
17/09/2022 17:00 MS QPR 0-0 Stoke City
17/09/2022 17:00 MS Burnley 2-1 Bristol City
17/09/2022 17:00 MS Luton 2-0 Blackburn
17/09/2022 17:00 MS Norwich 1-1 West Brom
İngiltere League One İngiltere - League One ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 MS Sheffield Wednesday 2-2 Ipswich
17/09/2022 17:00 MS Bolton 1-0 Peterborough
17/09/2022 17:00 MS Cambridge United 0-3 Barnsley
17/09/2022 17:00 MS Exeter City 0-2 Burton Albion
17/09/2022 17:00 MS Forest Green 1-2 Morecambe
17/09/2022 17:00 MS Port Vale 2-1 Shrewsbury
17/09/2022 17:00 MS Portsmouth 2-2 Plymouth
17/09/2022 17:00 MS Accrington ST 1-0 Cheltenham
17/09/2022 17:00 MS Bristol Rovers 3-6 Lincoln
17/09/2022 17:00 MS Derby 2-1 Wycombe
17/09/2022 17:00 MS Fleetwood Town 1-1 Charlton
17/09/2022 17:00 MS Oxford United 1-2 Milton Keynes Dons
İngiltere League Two İngiltere - League Two ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 MS Bradford 3-0 Stevenage
17/09/2022 17:00 MS Colchester 0-1 Grimsby
17/09/2022 17:00 MS Doncaster 0-1 Swindon Town
17/09/2022 17:00 MS Leyton Orient 1-0 Walsall
17/09/2022 17:00 MS Northampton 3-0 Rochdale
17/09/2022 17:00 MS Stockport County 0-0 Harrogate Town
17/09/2022 17:00 MS Sutton Utd 2-0 Hartlepool
17/09/2022 17:00 MS Carlisle 2-1 AFC Wimbledon
17/09/2022 17:00 MS Crewe 1-0 Crawley Town
17/09/2022 17:00 MS Gillingham 0-2 Mansfield Town
17/09/2022 17:00 MS Newport County 0-2 Barrow
17/09/2022 17:00 MS Salford City 0-1 Tranmere
İngiltere National League İngiltere - National League ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 MS Maidenhead 1-0 Woking
17/09/2022 17:00 MS Scunthorpe 1-1 York
17/09/2022 17:00 MS Southend 0-0 Wrexham
17/09/2022 17:00 MS Yeovil Town 2-2 Chesterfield
17/09/2022 17:00 MS Dagenham & Redbridge 4-1 Altrincham
17/09/2022 17:00 MS Gateshead 1-1 Boreham Wood
17/09/2022 17:00 MS Oldham 3-2 Eastleigh
17/09/2022 17:00 MS Solihull Moors 1-1 Barnet
17/09/2022 17:00 MS Wealdstone 1-1 Torquay
17/09/2022 17:00 MS Bromley 3-0 Maidstone Utd
17/09/2022 17:00 MS Dorking Wanderers 3-1 Notts County
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
17/09/2022 17:00 MS Bishop's Cleeve 3-3 Helston Athletic
17/09/2022 17:00 MS Hendon 3-1 Wingate & Finchley
17/09/2022 17:00 MS Salisbury 1-2 Oxford City
17/09/2022 17:00 MS King's Lynn Town 1-1 Bedford Town
17/09/2022 17:00 MS Chester 2-0 Pontefract Collieries
17/09/2022 17:00 MS Enfield 1893 0-4 Billericay Town
17/09/2022 17:00 MS Hyde United 1-0 Warrington Town
17/09/2022 17:00 MS Farnborough 1-1 Hayes & Yeading United
17/09/2022 17:00 MS Westfield (Surrey) 1-2 Carshalton Athletic
17/09/2022 17:00 MS Redditch United 2-2 Peterborough Sports
17/09/2022 17:00 MS Cray Valley PM 1-2 Hanwell Town
17/09/2022 17:00 MS Newcastle Town 1-1 Congleton Town
17/09/2022 17:00 MS Folkestone Invicta 3-0 Chichester City
17/09/2022 17:00 MS Kidderminster Harriers 1-0 Tamworth
17/09/2022 17:00 MS Slough Town 1-3 Worthing
17/09/2022 17:00 MS St Albans City 1-1 AFC Sudbury
17/09/2022 17:00 MS Havant & Wville 1-0 AFC Totton
17/09/2022 17:00 MS Canvey Island 0-3 St Ives Town
17/09/2022 17:00 MS Merthyr Town 1-1 Cirencester Town
17/09/2022 17:00 MS Chelmsford City 6-1 Kings Langley
17/09/2022 17:00 MS Yate Town 2-1 Tiverton Town
17/09/2022 17:00 MS Heybridge Swifts 1-1 Braintree
17/09/2022 17:00 MS Gosport Borough 1-1 Paulton Rovers
17/09/2022 17:00 MS Basford United 2-0 Rugby Town
17/09/2022 17:00 MS Barwell 1-4 Kettering Town
17/09/2022 17:00 MS Potters Bar Town 1-2 Romford
17/09/2022 17:00 MS Welling United 0-0 Fisher
17/09/2022 17:00 MS Metropolitan Police 3-1 Burgess Hill Town
17/09/2022 17:00 MS North Leigh 2-3 Plymouth Parkway
17/09/2022 17:00 MS Clitheroe 2-0 Spennymoor Town
17/09/2022 17:00 MS Darlington 1883 3-2 Southport
17/09/2022 17:00 MS AFC Telford United 2-4 Chasetown
17/09/2022 17:00 MS Leamington 0-1 Nuneaton Town
17/09/2022 17:00 MS Hereford 1-0 Bromsgrove Sporting
17/09/2022 17:00 MS Prescot Cables 1-2 Bamber Bridge
17/09/2022 17:00 MS Shildon AFC 0-5 South Shields
17/09/2022 17:00 MS Scarborough Athletic 3-2 Dunston UTS
17/09/2022 17:00 MS Whitby Town 0-1 Marske United
17/09/2022 17:00 MS Winchester City 1-3 Weymouth
17/09/2022 17:00 MS Hemel Hempstead Town 3-0 Royston Town
17/09/2022 17:00 MS Hungerford Town 1-3 Gloucester City
17/09/2022 17:00 MS Needham Market 2-0 Sheringham
17/09/2022 17:00 MS Lancaster City 1-1 Bury AFC
17/09/2022 17:00 MS Waltham Abbey 2-3 Brightlingsea Regent
17/09/2022 17:00 MS Ashington AFC 2-1 Bradford (Park Avenue)
17/09/2022 17:00 MS Grays Athletic 1-3 Shefford Town & Campton
17/09/2022 17:00 MS Lichfield City 0-4 Boston United
17/09/2022 17:00 MS Dulwich Hamlet 2-1 Margate
17/09/2022 17:00 MS Ebbsfleet United 2-0 Dover
17/09/2022 17:00 MS Buxton 2-1 Alfreton Town
17/09/2022 17:00 MS Eastbourne Borough 2-0 Uxbridge
17/09/2022 17:00 MS Anstey Nomads 1-1 Ilkeston Town
17/09/2022 17:00 MS Binfield 4-0 Tonbridge Angels
17/09/2022 17:00 MS East Thurrock United 0-3 Biggleswade Town
17/09/2022 17:00 MS Phoenix Sports 0-1 Sevenoaks Town
17/09/2022 17:00 MS Maldon & Tiptree 0-3 AFC Hornchurch
17/09/2022 17:00 MS Taunton Town 1-0 Laverstock & Ford
17/09/2022 17:00 MS Berkhamsted 2-0 Concord Rangers
17/09/2022 17:00 MS Bath City 2-2 Hartley Wintney
17/09/2022 17:00 MS Cheshunt 3-1 St Neots Town
17/09/2022 17:00 MS Bognor Regis Town 0-2 Hampton & Richmond
17/09/2022 17:00 MS Swindon Supermarine 1-0 Dorchester Town
17/09/2022 17:00 MS Coalville Town 1-0 Macclesfield
17/09/2022 17:00 MS Hanley Town 4-1 Atherstone Town
17/09/2022 17:00 MS Dartford 1-2 Beckenham Town
17/09/2022 17:00 MS Sheppey United 1-1 Three Bridges
17/09/2022 17:00 MS Weston-super-Mare 1-0 Shepton Mallet
17/09/2022 17:00 MS Chippenham Town 3-0 Sholing
17/09/2022 17:00 MS Blyth Spartans 2-0 Guiseley AFC
17/09/2022 17:00 MS United of Manchester 2-3 Curzon Ashton
17/09/2022 17:00 MS Long Eaton United 1-1 Gainsborough Trinity
17/09/2022 17:00 MS Alvechurch 4-0 Harborough Town
17/09/2022 17:00 MS Brackley Town 0-2 Worksop Town
17/09/2022 17:00 MS Liversedge 1-1 Chorley
17/09/2022 17:00 MS Stocksbridge Park Steels 2-1 Marine
17/09/2022 17:00 MS AFC Fylde 1-1 Farsley Celtic FC
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 - Bishop's Stortford - Folkestone Invicta
17/09/2022 17:00 - Corinthian-Casuals - Margate
17/09/2022 17:00 MS Haringey Borough 2-0 Horsham
17/09/2022 17:00 - Kingstonian - Brightlingsea Regent
17/09/2022 17:00 - Potters Bar Town - Canvey Island
17/09/2022 17:00 - Carshalton Athletic - Aveley
17/09/2022 17:00 - Enfield Town - Bognor Regis Town
17/09/2022 17:00 - Herne Bay - Billericay Town
17/09/2022 17:00 - Lewes - AFC Hornchurch
17/09/2022 17:00 - Wingate & Finchley - Hastings United
İngiltere Non League Premier - Northern İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 MS Belper Town 0-4 Ashton United
17/09/2022 17:00 MS Stafford Rangers 1-0 Radcliffe
17/09/2022 17:00 MS Matlock Town 4-2 Rylands
17/09/2022 17:00 MS Stalybridge Celtic 1-2 Nantwich Town
İngiltere Non League Div One - Isthmian North İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 - Bury Town - Basildon United
17/09/2022 17:00 - Hashtag United - Tilbury
17/09/2022 17:00 Ertelendi Hullbridge Sports - AFC Sudbury
17/09/2022 17:00 - Brentwood Town - Gorleston
17/09/2022 17:00 - Felixstowe & Walton Utd - New Salamis
17/09/2022 17:00 - Great Wakering Rovers - Witham Town
17/09/2022 17:00 - Heybridge Swifts - Gorleston
17/09/2022 17:00 - Lowestoft Town - Coggeshall Town
İngiltere Non League Div One - Isthmian South Central İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 - Basingstoke Town - Ashford Town (Middlesex)
17/09/2022 17:00 - Binfield - Sutton Common Rovers
17/09/2022 17:00 - Hanworth Villa - Thatcham Town
17/09/2022 17:00 - Northwood - Chertsey Town
17/09/2022 17:00 - Southall - Tooting & Mitcham United
17/09/2022 17:00 - Bedfont Sports - Westfield (Surrey)
17/09/2022 17:00 - Guernsey - Leatherhead
17/09/2022 17:00 - Marlow - Chipstead
17/09/2022 17:00 - South Park - Walton & Hersham
17/09/2022 17:00 - Uxbridge - Merstham
İngiltere Non League Div One - Southern South İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 - Bashley - Slimbridge
17/09/2022 17:00 - Exmouth - Evesham United
17/09/2022 17:00 - Lymington Town - Cinderford Town
17/09/2022 17:00 - Westbury United - Tavistock
17/09/2022 17:00 Ertelendi Bideford - AFC Totton
17/09/2022 17:00 - Bristol Manor Farm - Frome Town
17/09/2022 17:00 - Hamworthy United - Melksham Town
17/09/2022 17:00 - Wimborne Town - Larkhall Athletic
İngiltere Non League Div One - Isthmian South East İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 Ertelendi Ashford United - Three Bridges
17/09/2022 17:00 - East Grinstead Town - Sheppey United
17/09/2022 17:00 - Hythe Town - Beckenham Town
17/09/2022 17:00 - Faversham Town - VCD Athletic
17/09/2022 17:00 - Sevenoaks Town - Corinthian
17/09/2022 17:00 - Chatham Town - VCD Athletic
17/09/2022 17:00 - Cray Valley PM - Sittingbourne
17/09/2022 17:00 - Haywards Heath Town - Littlehampton Town
17/09/2022 17:00 - Ramsgate - Lancing
17/09/2022 17:00 - Whitehawk - Burgess Hill Town
İngiltere Non League Div One - Northern West İngiltere - Non League Div One - Northern West ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 Ertelendi Widnes - Clitheroe
17/09/2022 17:00 - Bootle - Workington
17/09/2022 17:00 Ertelendi Newcastle Town - Runcorn Linnets
17/09/2022 17:00 - Skelmersdale United - Glossop North End
17/09/2022 17:00 - Witton Albion - Mossley
17/09/2022 17:00 - Colne - 1874 Northwich
17/09/2022 17:00 - Trafford - Kidsgrove Athletic
İngiltere Non League Div One - Northern Midlands İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 - Leicester Road - Spalding United
17/09/2022 17:00 Ertelendi Sporting Khalsa - Harborough Town
17/09/2022 17:00 - Chasetown - Stamford
17/09/2022 17:00 - Corby Town - Loughborough Dynamo
17/09/2022 17:00 - Dereham Town - Gresley
17/09/2022 17:00 - Halesowen Town - Yaxley
17/09/2022 17:00 - Shepshed Dynamo - Boldmere St. Michaels
17/09/2022 17:00 - Sutton Coldfield Town - St Neots Town
17/09/2022 17:00 - Coleshill Town - Cambridge City
17/09/2022 17:00 - Daventry Town - Bedworth United
İngiltere Non League Div One - Northern East İngiltere - Non League Div One - Northern East ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 Ertelendi Dunston UTS - Sheffield
17/09/2022 17:00 - Stocksbridge Park Steels - Lincoln United
17/09/2022 17:00 Ertelendi Tadcaster Albion - Long Eaton United
17/09/2022 17:00 - North Shields - Grantham Town
17/09/2022 17:00 - Bridlington Town - Carlton Town
17/09/2022 17:00 Ertelendi Brighouse Town - Pontefract Collieries
17/09/2022 17:00 - Grantham Town - North Shields
17/09/2022 17:00 - Shildon AFC - Ossett United
17/09/2022 17:00 - Stockton Town - Cleethorpes Town
17/09/2022 17:00 - Worksop Town - Consett
17/09/2022 17:00 - Lincoln United - Consett
17/09/2022 17:00 - Hebburn Town - Tadcaster Albion
İngiltere Non League Div One - Southern Central İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı )
17/09/2022 17:00 - Barton Rovers - Harlow Town
17/09/2022 17:00 - Hadley - AFC Dunstable
17/09/2022 17:00 - AFC Kempston Rovers - Hertford Town
17/09/2022 17:00 - Ware - FC Romanya
17/09/2022 17:00 - Welwyn Garden City - Aylesbury United
17/09/2022 17:00 - Biggleswade - Thame United
17/09/2022 17:00 - Aylesbury United - Didcot Town
17/09/2022 17:00 Ertelendi Biggleswade - Cirencester Town
17/09/2022 17:00 Ertelendi Highworth Town - Biggleswade Town
17/09/2022 17:00 Ertelendi Thame United - Berkhamsted
17/09/2022 17:00 - Walthamstow - Kidlington
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
17/09/2022 16:00 MS Crystal Palace U21 3-3 Chelsea U21
17/09/2022 16:00 MS Manchester City U21 1-0 Fulham U21
17/09/2022 15:00 MS Arsenal U21 1-1 Wolves U21
17/09/2022 15:00 MS Tottenham Hotspur U21 1-3 Blackburn Rovers U21
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
17/09/2022 14:45 MS Walton & Hersham 2-2 Chatham Town
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
17/09/2022 14:30 MS Wolves 0-3 Manchester City
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
17/09/2022 14:30 MS Swansea 3-0 Hull City
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
17/09/2022 14:00 MS Manchester United W 4-0 Reading W
İngiltere U18 Premier League - North İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı )
17/09/2022 14:00 MS Blackburn Rovers U18 3-1 Leeds United U18
17/09/2022 14:00 MS Nottingham Forest U18 0-0 Middlesbrough U18
İngiltere U18 Premier League - South İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı )
17/09/2022 14:00 MS Leicester City U18 2-1 Fulham U18
17/09/2022 14:00 MS West Ham United U18 6-3 Aston Villa U18
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
17/09/2022 14:00 MS Reading U21 0-1 Bristol City U21
İngiltere U18 Premier League - North İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı )
17/09/2022 13:30 - Manchester City U18 - Liverpool U18
17/09/2022 13:30 MS Wolves U18 1-0 Everton U18
İngiltere U18 Premier League - South İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı )
17/09/2022 13:30 MS Arsenal U18 4-4 West Bromwich Albion U18
17/09/2022 13:30 MS Tottenham Hotspur U18 3-0 Brighton U18
İngiltere U18 Premier League - North İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı )
17/09/2022 13:00 MS Stoke City U18 1-0 Manchester United U18
17/09/2022 13:00 MS Sunderland U18 3-1 Newcastle United U18
17/09/2022 13:00 MS Liverpool U18 3-4 Manchester City U18
İngiltere U18 Premier League - South İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı )
17/09/2022 13:00 MS Chelsea U18 0-1 Norwich City U18
17/09/2022 13:00 MS Crystal Palace U18 3-2 Southampton U18
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
16/09/2022 22:00 MS Aston Villa 1-0 Southampton
16/09/2022 22:00 MS Nottingham Forest 2-3 Fulham
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
16/09/2022 21:45 MS Chesham United 2-2 Bracknell Town
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
16/09/2022 21:45 MS Bishop's Stortford 2-0 Aveley
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
16/09/2022 21:30 MS Arsenal W 4-0 Brighton W
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
16/09/2022 21:00 MS Leeds United U21 6-2 Southampton U21
16/09/2022 21:00 - West Bromwich Albion U21 - Derby County U21
16/09/2022 21:00 MS Manchester United U21 1-1 West Ham United U21
16/09/2022 21:00 MS Newcastle United U21 2-1 Nottingham Forest U21
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
16/09/2022 21:00 - Cardiff City U21 - Queens Park Rangers U21
16/09/2022 16:00 - Peterborough United U21 - Crewe Alexandra U21
16/09/2022 15:00 - Colchester United U21 - Ipswich Town U21
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
14/09/2022 22:00 MS West Brom 2-3 Birmingham
14/09/2022 22:00 MS Reading 0-3 Sunderland
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
14/09/2022 22:00 PEN City of Liverpool 0-0 Sheffield
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
14/09/2022 21:45 MS Millwall 0-2 QPR
14/09/2022 21:45 MS Rotherham 3-0 Blackpool
14/09/2022 21:45 MS Luton 2-2 Coventry
14/09/2022 21:45 MS Norwich 3-2 Bristol City
İngiltere National League - South İngiltere - National League - South ( Lig Maçı )
14/09/2022 21:45 MS Havant & Wville 4-1 Hungerford Town
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
14/09/2022 21:45 MS Swindon Supermarine 3-2 Dorchester Town
14/09/2022 21:45 MS Truro City 0-0 Weston-super-Mare
14/09/2022 21:45 MS Tiverton Town 4-2 Yate Town
İngiltere Non League Div One - Southern South İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı )
14/09/2022 21:45 - Slimbridge - Bideford
14/09/2022 21:45 - Tavistock - Wimborne Town
14/09/2022 21:45 - Larkhall Athletic - Hamworthy United
İngiltere Non League Div One - Northern East İngiltere - Non League Div One - Northern East ( Lig Maçı )
14/09/2022 21:45 Ertelendi North Shields - Dunston UTS
İngiltere Non League Div One - Southern Central İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı )
14/09/2022 21:45 - Kidlington - Highworth Town
14/09/2022 21:45 - FC Romanya - Walthamstow
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
14/09/2022 21:45 MS Hadley 1-2 Sevenoaks Town
14/09/2022 21:45 MS Aylesbury United 0-3 Evesham United
14/09/2022 21:45 PEN Widnes 1-1 Skelmersdale United
14/09/2022 21:45 MS Cambridge City 4-1 Yaxley
14/09/2022 21:45 MS South Park 1-2 Sittingbourne
14/09/2022 21:45 MS Larkhall Athletic 0-2 Melksham Town
İngiltere Non League Div One - Southern South İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı )
14/09/2022 21:30 - Willand Rovers - Bristol Manor Farm
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
14/09/2022 16:00 - Bolton Wanderers Res. - Wrexham Res.
İngiltere Premier League Cup İngiltere - Premier League Cup ( Kupa Maçı )
14/09/2022 16:00 - Fulham U21 - Hull City U21
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
13/09/2022 22:00 MS Preston 1-1 Burnley
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
13/09/2022 22:00 MS Trafford 1-2 Hebburn Town
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Huddersfield 1-2 Wigan
13/09/2022 21:45 MS Middlesbrough 2-3 Cardiff
13/09/2022 21:45 MS Blackburn 2-0 Watford
13/09/2022 21:45 MS Hull City 0-3 Stoke City
13/09/2022 21:45 MS Swansea 0-1 Sheffield Utd
İngiltere League One İngiltere - League One ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Morecambe 0-3 Sheffield Wednesday
13/09/2022 21:45 MS Plymouth 1-0 Oxford United
13/09/2022 21:45 MS Wycombe 1-0 Accrington ST
13/09/2022 21:45 MS Burton Albion 0-2 Portsmouth
13/09/2022 21:45 MS Cheltenham 2-1 Cambridge United
13/09/2022 21:45 MS Lincoln 2-0 Derby
13/09/2022 21:45 MS Peterborough 0-1 Fleetwood Town
13/09/2022 21:45 MS Shrewsbury 3-2 Exeter City
13/09/2022 21:45 MS Barnsley 1-1 Port Vale
13/09/2022 21:45 MS Charlton 1-1 Forest Green
13/09/2022 21:45 MS Ipswich 2-0 Bristol Rovers
13/09/2022 21:45 MS Milton Keynes Dons 0-2 Bolton
İngiltere League Two İngiltere - League Two ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Tranmere 1-2 Bradford
13/09/2022 21:45 MS AFC Wimbledon 0-2 Northampton
13/09/2022 21:45 MS Crawley Town 3-2 Stockport County
13/09/2022 21:45 MS Harrogate Town 0-1 Salford City
13/09/2022 21:45 MS Mansfield Town 0-0 Carlisle
13/09/2022 21:45 MS Stevenage 1-0 Newport County
13/09/2022 21:45 MS Walsall 1-1 Colchester
13/09/2022 21:45 MS Barrow 2-0 Doncaster
13/09/2022 21:45 MS Grimsby 1-1 Gillingham
13/09/2022 21:45 MS Hartlepool 1-1 Crewe
13/09/2022 21:45 MS Rochdale 0-1 Leyton Orient
13/09/2022 21:45 MS Swindon Town 3-2 Sutton Utd
İngiltere National League İngiltere - National League ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Torquay 1-4 Solihull Moors
13/09/2022 21:45 MS Wrexham 4-1 Dagenham & Redbridge
13/09/2022 21:45 MS Altrincham 2-2 Scunthorpe
13/09/2022 21:45 MS Boreham Wood 1-0 Maidenhead
13/09/2022 21:45 MS Eastleigh 1-1 Yeovil Town
13/09/2022 21:45 MS Maidstone Utd 1-1 Wealdstone
13/09/2022 21:45 MS Notts County 2-0 Aldershot Town
13/09/2022 21:45 MS Woking 3-0 Oldham
13/09/2022 21:45 MS York 2-1 Bromley
13/09/2022 21:45 MS Barnet 0-1 Dorking Wanderers
13/09/2022 21:45 MS Chesterfield 3-2 Southend
13/09/2022 21:45 MS FC Halifax Town 2-0 Gateshead
İngiltere National League - South İngiltere - National League - South ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Tonbridge Angels 2-1 Farnborough
13/09/2022 21:45 MS Bath City 2-1 Weymouth
13/09/2022 21:45 MS Dulwich Hamlet 1-3 Hemel Hempstead Town
13/09/2022 21:45 MS Ebbsfleet United 4-0 Braintree
13/09/2022 21:45 MS Slough Town 1-0 Taunton Town
13/09/2022 21:45 MS Worthing 3-2 Cheshunt
13/09/2022 21:45 MS Dover 1-3 Dartford
13/09/2022 21:45 MS Eastbourne Borough 0-1 Welling United
13/09/2022 21:45 MS Hampton & Richmond 1-0 Chippenham Town
13/09/2022 21:45 Ertelendi St Albans City - Concord Rangers
İngiltere National League - North İngiltere - National League - North ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Peterborough Sports 3-2 Banbury United
13/09/2022 21:45 MS Spennymoor Town 0-0 Curzon Ashton
13/09/2022 21:45 MS Blyth Spartans 1-1 Farsley Celtic FC
13/09/2022 21:45 MS Brackley Town 2-1 Hereford
13/09/2022 21:45 MS Gloucester City 3-0 AFC Telford United
13/09/2022 21:45 MS King's Lynn Town 3-2 Alfreton Town
13/09/2022 21:45 MS Leamington 1-0 Kettering Town
13/09/2022 21:45 MS Scarborough Athletic 3-2 Chorley
13/09/2022 21:45 MS Boston United 3-0 Buxton
13/09/2022 21:45 MS Chester 1-0 Southport
13/09/2022 21:45 MS Kidderminster Harriers 0-0 AFC Fylde
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Bowers & Pitsea 2-2 Wingate & Finchley
13/09/2022 21:45 MS Canvey Island 1-1 Haringey Borough
13/09/2022 21:45 MS Hastings United 1-0 Kingstonian
13/09/2022 21:45 MS Horsham 2-0 Lewes
13/09/2022 21:45 MS Billericay Town 2-2 Bishop's Stortford
13/09/2022 21:45 MS Brightlingsea Regent 0-4 Enfield Town
13/09/2022 21:45 MS Folkestone Invicta 2-4 Cray Wanderers
13/09/2022 21:45 MS AFC Hornchurch 5-0 Corinthian-Casuals
13/09/2022 21:45 MS Margate 4-0 Herne Bay
13/09/2022 21:45 MS Bognor Regis Town 3-3 Carshalton Athletic
İngiltere Non League Premier - Northern İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Atherton Collieries 2-0 Nantwich Town
13/09/2022 21:45 MS United of Manchester 2-1 Matlock Town
13/09/2022 21:45 MS Lancaster City 0-2 South Shields
13/09/2022 21:45 MS Morpeth Town 3-1 Ashton United
13/09/2022 21:45 MS Stalybridge Celtic 1-0 Bamber Bridge
13/09/2022 21:45 MS Whitby Town 0-6 Gainsborough Trinity
13/09/2022 21:45 MS Belper Town 1-2 Liversedge
13/09/2022 21:45 MS Guiseley AFC 1-3 Marske United
13/09/2022 21:45 MS Marine 0-1 Radcliffe
13/09/2022 21:45 MS Stafford Rangers 1-1 Warrington Town
13/09/2022 21:45 MS Rylands 2-4 Hyde United
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Salisbury 1-2 Merthyr Town
13/09/2022 21:45 MS Hanwell Town 0-1 Metropolitan Police
13/09/2022 21:45 - Hayes & Yeading United - Gosport Borough
13/09/2022 21:45 - Poole Town - Plymouth Parkway
13/09/2022 21:45 - Winchester City - Bracknell Town
13/09/2022 21:45 MS Chesham United 4-2 Beaconsfield Town
İngiltere Non League Premier - Southern Central İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Alvechurch 1-0 Hednesford Town
13/09/2022 21:45 MS Bromsgrove Sporting 0-1 Redditch United
13/09/2022 21:45 MS Needham Market 5-0 Royston Town
13/09/2022 21:45 MS St Ives Town 1-2 Leiston
13/09/2022 21:45 MS Tamworth 2-1 Basford United
13/09/2022 21:45 MS Bedford Town 3-0 Hitchin Town
13/09/2022 21:45 MS Coalville Town 1-4 Ilkeston Town
13/09/2022 21:45 MS Rushall Olympic 1-3 Mickleover Sports
13/09/2022 21:45 MS Stratford Town 2-0 AFC Rushden & Diamonds
İngiltere Non League Div One - Southern South İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 - AFC Totton - Westbury United
13/09/2022 21:45 - Evesham United - Paulton Rovers
13/09/2022 21:45 - Melksham Town - Bashley
13/09/2022 21:45 - Cinderford Town - Bishop's Cleeve
13/09/2022 21:45 - Frome Town - Exmouth
13/09/2022 21:45 - Sholing - Lymington Town
İngiltere Non League Div One - Northern West İngiltere - Non League Div One - Northern West ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 Ertelendi Clitheroe - Trafford
13/09/2022 21:45 Ertelendi Kidsgrove Athletic - Hanley Town
13/09/2022 21:45 Ertelendi City of Liverpool - Widnes
13/09/2022 21:45 Ertelendi Glossop North End - Colne
13/09/2022 21:45 Ertelendi Macclesfield - Newcastle Town
İngiltere Non League Div One - Northern Midlands İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 Ertelendi Bedworth United - Sporting Khalsa
13/09/2022 21:45 Ertelendi Gresley - Chasetown
13/09/2022 21:45 Ertelendi St Neots Town - Dereham Town
13/09/2022 21:45 Ertelendi Boldmere St. Michaels - Halesowen Town
13/09/2022 21:45 Ertelendi Spalding United - Corby Town
13/09/2022 21:45 Ertelendi Stamford - Leicester Road
İngiltere Non League Div One - Northern East İngiltere - Non League Div One - Northern East ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 Ertelendi Carlton Town - Grantham Town
13/09/2022 21:45 Ertelendi Lincoln United - Grimsby Borough
13/09/2022 21:45 Ertelendi Sheffield - Brighouse Town
13/09/2022 21:45 Ertelendi Pontefract Collieries - Stockton Town
İngiltere Non League Div One - Southern Central İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı )
13/09/2022 21:45 - Harlow Town - Ware
13/09/2022 21:45 - Berkhamsted - Hadley
13/09/2022 21:45 - Cirencester Town - Aylesbury United
13/09/2022 21:45 - Welwyn Garden City - Biggleswade
13/09/2022 21:45 - Didcot Town - Thame United
13/09/2022 21:45 - AFC Dunstable - AFC Kempston Rovers
13/09/2022 21:45 - Biggleswade Town - Barton Rovers
13/09/2022 21:45 - Hertford Town - Waltham Abbey
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
13/09/2022 21:45 MS Witham Town 1-0 Brentwood Town
13/09/2022 21:45 MS Bury Town 1-2 Stowmarket Town
13/09/2022 21:45 MS Walthamstow 1-3 Ashford Town (Middlesex)
13/09/2022 21:45 MS Bedworth United 0-1 Harborough Town
13/09/2022 21:45 PEN Bedfont Sports 2-2 Hashtag United
13/09/2022 21:45 MS Stamford 1-2 Chasetown
13/09/2022 21:45 MS Wroxham 4-1 East Grinstead Town
13/09/2022 21:45 MS Carlton Town 2-0 Hanley Town
13/09/2022 21:45 MS Lancing 1-4 Cray Valley PM
13/09/2022 21:45 MS Shepshed Dynamo 1-0 Biggleswade Town
13/09/2022 21:45 PEN Felixstowe & Walton Utd 2-2 Burgess Hill Town
13/09/2022 21:45 MS Loughborough Dynamo 3-1 Corby Town
13/09/2022 21:45 PEN Ashford United 3-3 AFC Sudbury
13/09/2022 21:45 MS Halesowen Town 5-2 Biggleswade
13/09/2022 21:45 MS Basildon United 0-2 Lowestoft Town
13/09/2022 21:45 MS Walton & Hersham 3-1 Leatherhead
13/09/2022 21:45 MS Chipstead 4-2 Waltham Abbey
13/09/2022 21:45 PEN FC Romanya 1-1 Westfield (Surrey)
13/09/2022 21:45 PEN Beckenham Town 1-1 Heybridge Swifts
13/09/2022 21:45 PEN Haywards Heath Town 0-0 Southall
13/09/2022 21:45 MS Cinderford Town 0-1 Thatcham Town
13/09/2022 21:45 PEN Didcot Town 1-1 Hamworthy United
13/09/2022 21:45 PEN AFC Totton 1-1 Slimbridge
13/09/2022 21:45 MS Basingstoke Town 3-5 Cirencester Town
13/09/2022 21:45 MS Bashley 4-1 Frome Town
13/09/2022 21:45 PEN Kidlington 0-0 Tavistock
13/09/2022 21:45 MS Wimborne Town 2-3 Bristol Manor Farm
13/09/2022 21:45 MS Daventry Town 2-3 Lincoln United
13/09/2022 21:45 MS Shildon AFC 1-2 Consett
13/09/2022 21:45 PEN Stocksbridge Park Steels 2-2 Ossett United
13/09/2022 21:45 MS Clitheroe 2-1 1874 Northwich
13/09/2022 21:45 MS Mossley 1-2 Dunston UTS
13/09/2022 21:45 MS Workington 1-2 Runcorn Linnets
13/09/2022 21:45 MS North Shields 3-1 Pontefract Collieries
13/09/2022 21:45 MS Chichester City 0-1 Faversham Town
13/09/2022 21:45 PEN Sheppey United 3-3 Hertford Town
13/09/2022 21:45 MS Barton Rovers 0-1 Chatham Town
13/09/2022 21:45 MS Newcastle Town 0-2 Spalding United
13/09/2022 21:45 MS Welwyn Garden City 1-2 New Salamis
13/09/2022 21:45 MS Long Eaton United 2-0 Gresley
13/09/2022 21:45 MS Tilbury 1-2 Whitehawk
13/09/2022 21:45 MS Coleshill Town 3-2 St Neots Town
13/09/2022 21:45 MS Boldmere St. Michaels 4-3 Sporting Khalsa
13/09/2022 21:45 PEN Tooting & Mitcham United 0-0 Corinthian
13/09/2022 21:45 - Kidsgrove Athletic - Leicester Road
13/09/2022 21:45 MS VCD Athletic 0-3 Grays Athletic
13/09/2022 21:45 MS AFC Kempston Rovers 0-1 Dereham Town
13/09/2022 21:45 MS Great Wakering Rovers 1-2 Harlow Town
13/09/2022 21:45 MS Northwood 0-3 Hanworth Villa
13/09/2022 21:45 MS Three Bridges 3-2 Hullbridge Sports
13/09/2022 21:45 MS Chertsey Town 1-3 Uxbridge
13/09/2022 21:45 MS Maldon & Tiptree 0-3 Ware
13/09/2022 21:45 MS East Thurrock United 3-1 Sutton Common Rovers
13/09/2022 21:45 MS Littlehampton Town 1-0 Ramsgate
13/09/2022 21:45 MS Sholing 0-1 Lymington Town
13/09/2022 21:45 - Bishop's Cleeve - AFC Dunstable
13/09/2022 21:45 MS Berkhamsted 5-0 Exmouth
13/09/2022 21:45 MS Marlow 0-4 Binfield
13/09/2022 21:45 MS Thame United 2-0 Westbury United
13/09/2022 21:45 MS Highworth Town 1-2 Paulton Rovers
13/09/2022 21:45 MS Bridlington Town 1-2 Colne
13/09/2022 21:45 MS Ramsbottom United 2-1 Glossop North End
13/09/2022 21:45 MS Macclesfield 7-0 Tadcaster Albion
13/09/2022 21:45 MS Witton Albion 3-4 Stockton Town
13/09/2022 21:45 Hükmen Galip Bootle 0-0 Grimsby Borough
13/09/2022 21:45 PEN Prescot Cables 1-1 Cleethorpes Town
13/09/2022 21:30 MS Willand Rovers 0-3 Bideford
İngiltere Premier League Cup İngiltere - Premier League Cup ( Kupa Maçı )
13/09/2022 21:00 MS Blackburn Rovers U21 2-3 Brentford U21
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
13/09/2022 15:00 - Bristol City U21 - Cardiff City U21
13/09/2022 15:00 - Sheffield United U21 - Peterborough United U21
13/09/2022 15:00 MS Watford U21 1-4 Millwall U21
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
12/09/2022 22:00 Ertelendi Leeds - Nottingham Forest
İngiltere National League - South İngiltere - National League - South ( Lig Maçı )
12/09/2022 21:45 MS Chelmsford City 1-0 Oxford City
İngiltere National League - North İngiltere - National League - North ( Lig Maçı )
12/09/2022 21:45 MS Bradford (Park Avenue) 1-3 Darlington 1883
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
12/09/2022 21:45 MS Aveley 3-1 Potters Bar Town
İngiltere Non League Premier - Southern Central İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı )
12/09/2022 21:45 MS Barwell 0-0 Kings Langley
12/09/2022 21:45 MS Stourbridge 0-0 Nuneaton Town
İngiltere FA Trophy İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı )
12/09/2022 21:45 MS Merstham 3-0 Hythe Town
12/09/2022 21:45 MS Grantham Town 1-2 Sutton Coldfield Town
12/09/2022 21:45 MS Brighouse Town 0-2 Worksop Town
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
12/09/2022 16:00 - Charlton Athletic U21 - Colchester United U21
12/09/2022 16:00 - Birmingham City U21 - Wigan Athletic U21
12/09/2022 15:00 - Ipswich Town U21 - Swansea City U21
12/09/2022 15:00 - Crewe Alexandra U21 - Coventry City U21
12/09/2022 14:00 - Sheffield Wednesday U21 - Burnley U21
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
11/09/2022 21:00 Ertelendi Manchester City W - Arsenal W
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
11/09/2022 18:30 Ertelendi Crystal Palace - Manchester United
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
11/09/2022 17:00 Ertelendi Brighton U21 - Manchester City U21
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
11/09/2022 16:00 Ertelendi Arsenal - Everton
11/09/2022 16:00 Ertelendi West Ham - Newcastle
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
11/09/2022 16:00 Ertelendi Birmingham City W - Crystal Palace W
11/09/2022 16:00 Ertelendi London City Lionesses - Bristol City W
11/09/2022 16:00 Ertelendi Coventry United W - Charlton Athletic W
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
11/09/2022 16:00 Ertelendi Brighton W - Aston Villa W
11/09/2022 16:00 Ertelendi Reading W - Liverpool W
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
11/09/2022 14:00 Ertelendi Blackburn Rovers W - Lewes W
11/09/2022 14:00 Ertelendi Southampton W - Durham W