İngiltere FA Trophy |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İngiltere - FA Trophy ( Kupa Maçı ) | |||||||
06/04/2024 17:00 | MS | Gateshead | 2-1 | Macclesfield | |||
06/04/2024 17:00 | MS | Bromley | 1-2 | Solihull Moors | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Gateshead | 3-2 | Peterborough Sports | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Bromley | 2-0 | Barnet | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Wealdstone | 1-1 | Solihull Moors | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Macclesfield | 3-0 | Coalville Town | |||
20/02/2024 22:45 | MS | Wealdstone | 4-0 | Hendon | |||
20/02/2024 22:45 | MS | Bishop's Stortford | 0-3 | Coalville Town | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Welling United | 0-3 | Barnet | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Bromley | 2-0 | Aveley | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Hereford | 0-1 | Gateshead | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Peterborough Sports | 1-0 | Kidderminster Harriers | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Chorley | 1-3 | Solihull Moors | |||
10/02/2024 18:00 | MS | Hampton & Richmond | 0-2 | Macclesfield | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Bishop's Stortford | 6-1 | Aldershot Town | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Hythe Town | 1-2 | Chorley | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Gateshead | 2-2 | Weston-super-Mare | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Welling United | 2-0 | Chesterfield | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Hereford | 2-0 | Torquay | |||
13/01/2024 18:00 | PEN | Hartlepool | 0-0 PS : 0-1 |
Hampton & Richmond | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Solihull Moors | 5-1 | Nantwich Town | |||
13/01/2024 18:00 | PEN | Kidderminster Harriers | 0-0 PS : 1-0 |
Altrincham | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Macclesfield | 5-0 | Dorking Wanderers | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Aveley | 1-0 | AFC Fylde | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Oldham | 1-2 | Hendon | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Radcliffe | 1-2 | Barnet | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Horsham | 0-3 | Peterborough Sports | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Bromley | 1-1 | Chippenham Town | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Chelmsford City | 0-1 | Wealdstone | |||
13/01/2024 18:00 | PEN | Bath City | 0-0 PS : 0-1 |
Coalville Town | |||
09/01/2024 22:45 | MS | Coalville Town | 2-0 | Walsall Wood | |||
20/12/2023 22:45 | MS | Wealdstone | 4-1 | Billericay Town | |||
12/12/2023 22:45 | PEN | FC Halifax Town | 0-0 PS : 0-1 |
Altrincham | |||
12/12/2023 22:45 | MS | Radcliffe | 4-0 | Redditch United | |||
12/12/2023 22:45 | MS | Rochdale | 1-5 | Gateshead | |||
12/12/2023 22:45 | MS | Hythe Town | 3-2 | Whitehawk | |||
12/12/2023 22:45 | MS | Weston-super-Mare | 3-2 | Woking | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Curzon Ashton | 0-2 | Macclesfield | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Kidderminster Harriers | 4-1 | Stourbridge | |||
09/12/2023 18:00 | PEN | Oldham | 3-3 PS : 4-2 |
Mickleover Sports | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Nantwich Town | 3-2 | York | |||
09/12/2023 18:00 | PEN | Nuneaton Town | 2-2 PS : 5-6 |
AFC Fylde | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Chesterfield | 6-1 | Southport | |||
09/12/2023 18:00 | MS | City of Liverpool | 1-5 | Hartlepool | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Chorley | 2-0 | Blyth Spartans | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Horsham | 2-0 | AFC Totton | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Bath City | 1-0 | Boreham Wood | |||
09/12/2023 18:00 | PEN | Southend | 2-2 PS : 2-4 |
Hampton & Richmond | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Dorking Wanderers | 3-0 | Maidenhead | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Bromley | 1-0 | Slough Town | |||
09/12/2023 18:00 | PEN | Aveley | 1-1 PS : 8-7 |
Hungerford Town | |||
09/12/2023 18:00 | PEN | Dagenham & Redbridge | 1-1 PS : 2-4 |
Peterborough Sports | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Frome Town | 1-4 | Torquay | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Barnet | 4-0 | Maidstone Utd | |||
09/12/2023 18:00 | PEN | Welling United | 1-1 PS : 4-3 |
Brackley Town | |||
09/12/2023 18:00 | PEN | Ebbsfleet United | 1-1 PS : 3-5 |
Bishop's Stortford | |||
09/12/2023 18:00 | PEN | Eastleigh | 2-2 PS : 4-5 |
Aldershot Town | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Oxford City | 0-1 | Chelmsford City | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Hendon | 2-0 | Weymouth | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Chippenham Town | 5-3 | Gloucester City | |||
09/12/2023 18:00 | MS | Hereford | 1-0 | South Park | |||
08/12/2023 22:45 | MS | Scunthorpe | 0-2 | Solihull Moors | |||
22/11/2023 22:45 | MS | Bognor Regis Town | 1-4 | South Park | |||
21/11/2023 22:45 | MS | Leiston | 1-4 | Peterborough Sports | |||
21/11/2023 22:45 | MS | Welling United | 2-2 | Taunton Town | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Buxton | 1-3 | City of Liverpool | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Scunthorpe | 2-0 | Darlington 1883 | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Alfreton Town | 2-4 | Macclesfield | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Chorley | 1-0 | Scarborough Athletic | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Curzon Ashton | 2-0 | Matlock Town | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Spennymoor Town | 1-3 | Mickleover Sports | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Warrington Town | 1-3 | Blyth Spartans | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Farsley Celtic FC | 2-4 | Radcliffe | |||
18/11/2023 18:00 | PEN | Nantwich Town | 0-0 PS : 1-0 |
Chester | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Southport | 4-0 | South Shields | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Banbury United | 2-4 | Nuneaton Town | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Gloucester City | 3-0 | Braintree | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Coalville Town | 1-1 | Boston United | |||
18/11/2023 18:00 | PEN | Stafford Rangers | 0-0 PS : 0-1 |
Brackley Town | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Stourbridge | 2-1 | King's Lynn Town | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Redditch United | 2-1 | Rushall Olympic | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Bishop's Stortford | 3-1 | St Albans City | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Hereford | 4-1 | Redbridge | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Aveley | 2-1 | St Ives Town | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Harborough Town | 0-2 | Chelmsford City | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Hemel Hempstead Town | 1-1 | Walsall Wood | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Billericay Town | 3-1 | Tamworth | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Hendon | 2-0 | Eastbourne Borough | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Torquay | 2-1 | Yeovil Town | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Chippenham Town | 1-1 | Basingstoke Town | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Frome Town | 2-2 | Worthing | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Dover | 4-4 | Weymouth | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Weston-super-Mare | 4-1 | Cray Wanderers | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Slough Town | 2-1 | Farnborough | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Bath City | 1-0 | Beaconsfield Town | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Hungerford Town | 2-0 | Truro City | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Dartford | 0-1 | Maidstone Utd | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Cray Valley PM | 1-5 | Hampton & Richmond | |||
18/11/2023 18:00 | MS | AFC Totton | 2-1 | Havant & Wville | |||
18/11/2023 18:00 | PEN | Hythe Town | 0-0 PS : 1-0 |
Tonbridge Angels | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Whitehawk | 3-1 | Lewes | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Bracknell Town | 0-3 | Horsham | |||
07/11/2023 22:45 | PEN | Poole Town | 2-2 PS : 0-1 |
Bracknell Town | |||
01/11/2023 22:45 | MS | Kingstonian | 0-4 | Whitehawk | |||
31/10/2023 22:45 | MS | Hythe Town | 3-1 | Ramsgate | |||
31/10/2023 22:45 | MS | AFC Totton | 2-1 | Merthyr Town | |||
30/10/2023 22:45 | MS | Bognor Regis Town | 3-0 | Gosport Borough | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Macclesfield | 4-1 | Halesowen Town | |||
28/10/2023 17:00 | PEN | Nantwich Town | 0-0 PS : 1-0 |
Stratford Town | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Redditch United | 3-0 | Ashton United | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Alvechurch | 0-1 | Coalville Town | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Nuneaton Town | 2-0 | Hyde United | |||
28/10/2023 17:00 | PEN | Walsall Wood | 1-1 PS : 1-0 |
Guiseley AFC | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Worksop Town | 0-5 | Mickleover Sports | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Stourbridge | 5-1 | Bamber Bridge | |||
28/10/2023 17:00 | PEN | United of Manchester | 2-2 PS : 0-1 |
Radcliffe | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Stafford Rangers | 5-3 | Quorn | |||
28/10/2023 17:00 | MS | St Ives Town | 3-1 | Marine | |||
28/10/2023 17:00 | MS | North Ferriby | 0-3 | Matlock Town | |||
28/10/2023 17:00 | MS | City of Liverpool | 1-0 | Stamford | |||
28/10/2023 17:00 | PEN | Harborough Town | 0-0 PS : 1-0 |
Avro | |||
28/10/2023 17:00 | MS | South Park | 2-1 | Leighton Town | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Chatham Town | 0-2 | Cray Valley PM | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Harrow Borough | 1-2 | Beaconsfield Town | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Haringey Borough | 1-2 | Redbridge | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Billericay Town | 5-0 | Bury Town | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Dulwich Hamlet | 0-2 | Lewes | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Hendon | 2-1 | Walton & Hersham | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Potters Bar Town | 0-1 | Leiston | |||
28/10/2023 17:00 | PEN | Cray Wanderers | 3-3 PS : 1-0 |
Chesham United | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Swindon Supermarine | 0-3 | Basingstoke Town | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Larkhall Athletic | 1-2 | Horsham | |||
28/10/2023 17:00 | MS | Westfield (Surrey) | 1-3 | Hungerford Town | |||
27/10/2023 21:45 | MS | Frome Town | 1-0 | Cribbs | |||
07/10/2023 21:45 | - | Avro | - | Rylands | |||
07/10/2023 17:00 | - | Bootle | - | Bamber Bridge | |||
07/10/2023 17:00 | - | Bradford (Park Avenue) | - | Nantwich Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Hanley Town | - | Macclesfield | |||
07/10/2023 17:00 | - | Morpeth Town | - | United of Manchester | |||
07/10/2023 17:00 | - | Workington | - | Hyde United | |||
07/10/2023 17:00 | - | Radcliffe | - | Whitby Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Gainsborough Trinity | - | Guiseley AFC | |||
07/10/2023 17:00 | - | Worksop Town | - | Stocksbridge Park Steels | |||
07/10/2023 17:00 | - | Marske United | - | Marine | |||
07/10/2023 17:00 | - | Quorn | - | AFC Telford United | |||
07/10/2023 17:00 | - | Long Eaton United | - | Stourbridge | |||
07/10/2023 17:00 | - | Stratford Town | - | Basford United | |||
07/10/2023 17:00 | - | Redditch United | - | Leamington | |||
07/10/2023 17:00 | - | Harborough Town | - | Biggleswade | |||
07/10/2023 17:00 | - | Barwell | - | Mickleover Sports | |||
07/10/2023 17:00 | - | St Ives Town | - | Kettering Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | North Ferriby | - | Atherton Collieries | |||
07/10/2023 17:00 | - | Lancaster City | - | City of Liverpool | |||
07/10/2023 17:00 | - | Ashton United | - | Brighouse Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Bromsgrove Sporting | - | Halesowen Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Anstey Nomads | - | Alvechurch | |||
07/10/2023 17:00 | - | Royston Town | - | Coalville Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Boldmere St. Michaels | - | Leighton Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Stafford Rangers | - | Sporting Khalsa | |||
07/10/2023 17:00 | - | Hitchin Town | - | Stamford | |||
07/10/2023 17:00 | - | Matlock Town | - | Bedford Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Ilkeston Town | - | Walsall Wood | |||
07/10/2023 17:00 | - | Nuneaton Town | - | Carlton Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Carshalton Athletic | - | Cray Valley PM | |||
07/10/2023 17:00 | - | Hendon | - | AFC Sudbury | |||
07/10/2023 17:00 | - | Westfield (Surrey) | - | Leatherhead | |||
07/10/2023 17:00 | - | Leiston | - | AFC Hornchurch | |||
07/10/2023 17:00 | - | Walton & Hersham | - | Canvey Island | |||
07/10/2023 17:00 | - | Chesham United | - | Enfield Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Bognor Regis Town | - | Hayes & Yeading United | |||
07/10/2023 17:00 | - | Horsham | - | Brightlingsea Regent | |||
07/10/2023 17:00 | - | Harrow Borough | - | Margate | |||
07/10/2023 17:00 | - | Cheshunt | - | Dulwich Hamlet | |||
07/10/2023 17:00 | - | Badshot Lea | - | Redbridge | |||
07/10/2023 17:00 | - | Beaconsfield Town | - | Ashford United | |||
07/10/2023 17:00 | - | Needham Market | - | Cray Wanderers | |||
07/10/2023 17:00 | - | Hanwell Town | - | Bracknell Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Heybridge Swifts | - | Chatham Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Lewes | - | Lowestoft Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | South Park | - | Hashtag United | |||
07/10/2023 17:00 | - | Concord Rangers | - | Hythe Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Wingate & Finchley | - | Bury Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Ramsgate | - | Sheppey United | |||
07/10/2023 17:00 | - | Hastings United | - | Kingstonian | |||
07/10/2023 17:00 | - | Billericay Town | - | Felixstowe & Walton Utd | |||
07/10/2023 17:00 | - | Whitehawk | - | Ascot United | |||
07/10/2023 17:00 | - | Folkestone Invicta | - | Haringey Borough | |||
07/10/2023 17:00 | - | Didcot Town | - | Cribbs | |||
07/10/2023 17:00 | - | Poole Town | - | Sholing | |||
07/10/2023 17:00 | - | Basingstoke Town | - | Kidlington | |||
07/10/2023 17:00 | - | Bishop's Cleeve | - | Frome Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Swindon Supermarine | - | Tiverton Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | Larkhall Athletic | - | Mousehole | |||
07/10/2023 17:00 | - | Gosport Borough | - | Salisbury | |||
07/10/2023 17:00 | - | Merthyr Town | - | Dorchester Town | |||
07/10/2023 17:00 | - | AFC Totton | - | Plymouth Parkway | |||
07/10/2023 17:00 | - | Winchester City | - | Hungerford Town | |||
06/10/2023 21:45 | - | Potters Bar Town | - | Berkhamsted | |||
24/09/2023 17:00 | PEN | Bowers & Pitsea | 0-0 | Bedford Town | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Cambridge City | 0-2 | Leighton Town | |||
24/09/2023 17:00 | MS | Hamworthy United | 1-2 | Larkhall Athletic | |||
23/09/2023 17:00 | PEN | Avro | 0-0 | Stalybridge Celtic | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Nantwich Town | 2-1 | Dunston UTS | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Stockton Town | 0-2 | Bootle | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Vauxhall Motors | 0-1 | Stocksbridge Park Steels | |||
23/09/2023 17:00 | PEN | Brighouse Town | 2-2 | Clitheroe | |||
23/09/2023 17:00 | - | North Ferriby | - | Prescot Cables | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Hanley Town | 2-1 | Sheffield | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Kidsgrove Athletic | 2-4 | Sporting Khalsa | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Quorn | 4-2 | Leek Town | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Belper Town | 1-2 | Walsall Wood | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Boldmere St. Michaels | 2-1 | Grantham Town | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Carlton Town | 2-1 | Chasetown | |||
23/09/2023 17:00 | PEN | Anstey Nomads | 2-2 | Loughborough Dynamo | |||
23/09/2023 17:00 | - | Leicester Road | - | Harborough Town | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Felixstowe & Walton Utd | 6-3 | Hertford Town | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Biggleswade | 2-1 | Hadley | |||
23/09/2023 17:00 | MS | AFC Dunstable | 2-3 | Brightlingsea Regent | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Witham Town | 2-3 | Redbridge | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Waltham Abbey | 1-5 | Heybridge Swifts | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Basildon United | 0-4 | Lowestoft Town | |||
23/09/2023 17:00 | MS | South Park | 2-1 | Three Bridges | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Cray Valley PM | 2-0 | Hartley Wintney | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Ramsgate | 3-1 | Sevenoaks Town | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Badshot Lea | 5-3 | Sutton Common Rovers | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Ascot United | 6-2 | Lancing | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Sheppey United | 2-1 | Sittingbourne | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Southall | 1-3 | Leatherhead | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Westfield (Surrey) | 2-1 | Marlow | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Chertsey Town | 2-4 | Hythe Town | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Mousehole | 3-0 | Tavistock | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Bishop's Cleeve | 3-2 | Bristol Manor Farm | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Kidlington | 2-1 | Exmouth | |||
23/09/2023 17:00 | PEN | Cribbs | 3-3 | Bashley | |||
23/09/2023 17:00 | MS | Bemerton Heath Harleq. | 0-3 | Frome Town | |||
23/09/2023 17:00 | MS | City of Liverpool | 2-1 | Witton Albion | |||
23/09/2023 17:00 | PEN | Bury Town | 1-1 | Walthamstow | |||
23/09/2023 17:00 | PEN | Metropolitan Police | 1-1 | Ashford United | |||
10/09/2023 17:00 | MS | City of Liverpool | 3-1 | 1874 Northwich | |||
10/09/2023 17:00 | MS | Ashford United | 7-1 | Binfield | |||
10/09/2023 15:00 | Ertelendi | Enfield 1893 | - | Walthamstow | |||
09/09/2023 17:00 | PEN | Brighouse Town | 1-1 | Hebburn Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Liversedge | 0-3 | Nantwich Town | |||
09/09/2023 17:00 | - | North Ferriby | - | Ossett United | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Avro | 2-1 | Winterton Rangers | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Mossley | 0-2 | Vauxhall Motors | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Widnes | 0-1 | Clitheroe | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Trafford | 1-2 | Stalybridge Celtic | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Prescot Cables | 4-0 | Bridlington Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Newton Aycliffe | 1-3 | Stocksbridge Park Steels | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Dunston UTS | 3-0 | Ashington AFC | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Bootle | 6-2 | Consett | |||
09/09/2023 17:00 | PEN | Runcorn Linnets | 0-0 | Witton Albion | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Stockton Town | 3-1 | Pontefract Collieries | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Sporting Khalsa | 1-0 | Grimsby Borough | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Quorn | 4-0 | Coventry Sphinx | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Bedworth United | 1-5 | Leek Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Anstey Nomads | 2-0 | Corby Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Gresley | 0-6 | Kidsgrove Athletic | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Belper Town | 2-0 | Newcastle Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Sutton Coldfield Town | 0-2 | Boldmere St. Michaels | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Rugby Town | 1-5 | Grantham Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Hednesford Town | 0-3 | Walsall Wood | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Harborough Town | 2-1 | Lye Town | |||
09/09/2023 17:00 | PEN | Sheffield | 1-1 | Spalding United | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Hanley Town | 2-0 | Cleethorpes Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Chasetown | 5-1 | Shepshed Dynamo | |||
09/09/2023 17:00 | PEN | Loughborough Dynamo | 1-1 | AFC Rushden & Diamonds | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Coleshill Town | 1-5 | Carlton Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Leighton Town | 3-1 | AFC Kempston Rovers | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Felixstowe & Walton Utd | 2-0 | Brentwood Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Hertford Town | 3-2 | Grays Athletic | |||
09/09/2023 17:00 | İptal Edildi | AFC Dunstable | - | East Thurrock United | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Witham Town | 3-0 | Maldon & Tiptree | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Lowestoft Town | 5-3 | New Salamis | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Biggleswade | 3-1 | Stowmarket Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Redbridge | 1-0 | Stotfold | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Hadley | 4-1 | Ware | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Aylesbury United | 2-3 | Bedford Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Kings Langley | 1-2 | Cambridge City | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Welwyn Garden City | 3-5 | Basildon United | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Wroxham | 2-4 | Brightlingsea Regent | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Waltham Abbey | 6-2 | Ipswich Wanderers | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Heybridge Swifts | 3-2 | Barton Rovers | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Biggleswade Town | 2-3 | Bury Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Beckenham Town | 1-5 | Three Bridges | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Horndean | 2-3 | Ascot United | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Ramsgate | 3-0 | Northwood | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Westfield (Surrey) | 4-1 | Littlehampton Town | |||
09/09/2023 17:00 | PEN | Phoenix Sports | 1-1 | Metropolitan Police | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Thame United | 0-5 | Badshot Lea | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Raynes Park Vale | 0-1 | Marlow | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Burgess Hill Town | 1-3 | Hythe Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | East Grinstead Town | 0-1 | Sheppey United | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Chipstead | 2-4 | Lancing | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Merstham | 0-3 | Sutton Common Rovers | |||
09/09/2023 17:00 | MS | South Park | 2-1 | Erith & Belvedere | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Southall | 2-1 | Chichester City | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Herne Bay | 1-6 | Leatherhead | |||
09/09/2023 17:00 | PEN | Hanworth Villa | 1-1 | Chertsey Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Sittingbourne | 2-1 | Ashford Town (Middlesex) | |||
09/09/2023 17:00 | - | Broadbridge Heath | - | Cray Valley PM | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Corinthian-Casuals | 0-1 | Hartley Wintney | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Hamworthy United | 3-0 | Melksham Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Frome Town | 3-1 | Cirencester Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Yate Town | 0-2 | Tavistock | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Kidlington | 2-0 | North Leigh | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Westbury United | 2-5 | Bemerton Heath Harleq. | |||
09/09/2023 17:00 | PEN | Evesham United | 1-1 | Bashley | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Bishop's Cleeve | 6-1 | Paulton Rovers | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Larkhall Athletic | 2-0 | Willand Rovers | |||
09/09/2023 17:00 | PEN | Thatcham Town | 2-2 | Bristol Manor Farm | |||
09/09/2023 17:00 | PEN | Exmouth | 3-3 | Wimborne Town | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Cribbs | 3-2 | Bideford | |||
09/09/2023 17:00 | MS | Malvern Town | 2-4 | Mousehole | |||
08/09/2023 22:00 | MS | Uxbridge | 1-2 | Sevenoaks Town | |||
08/09/2023 21:45 | MS | Bowers & Pitsea | 3-1 | Gorleston |