Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
28/03/2024 21:30 |
2Y (66) |
|
Stal Stalowa Wola |
1-0 |
Sandecja Nowy Sącz |
|
0-0 |
28/03/2024 21:00 |
2Y (90) |
|
Jastrzębie |
2-1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
2-0 |
28/03/2024 19:00 |
MS |
|
Wisła Puławy |
4-0 |
Olimpia Elbląg |
|
1-0 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
28/03/2024 18:00 |
- |
|
Unia Swarzędz |
- |
Vineta Wolin |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
28/03/2024 17:30 |
- |
|
Ślęza Wrocław |
- |
Lechia Zielona Góra |
|
|
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
28/03/2024 17:00 |
MS |
|
Polonia Warszawa U19 |
3-2 |
Warta Poznań U19 |
|
2-1 |
28/03/2024 16:00 |
MS |
|
Wisła Kraków U19 |
1-2 |
Legia Warszawa U19 |
|
1-0 |
28/03/2024 14:00 |
MS |
|
Sandecja Nowy Sącz U19 |
0-3 |
Pogoń Szczecin U19 |
|
0-0 |
28/03/2024 14:00 |
MS |
|
Lech Poznań U19 |
3-1 |
Zagłębie Lubin U19 |
|
2-1 |
28/03/2024 13:00 |
MS |
|
Raków Częstochowa U19 |
0-0 |
Jagiellonia U19 |
|
0-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 21:10 |
MS |
|
Polonia Bytom |
2-2 |
Wisła Puławy |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 16:00 |
MS |
|
Świdniczanka Świdnik |
1-1 |
Garbarnia Kraków |
|
|
24/03/2024 16:00 |
MS |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2-1 |
Wiślanie Jaśkowice |
|
|
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 15:00 |
MS |
|
Stomilanki Olsztyn W |
0-4 |
UKS Łódź |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 14:00 |
MS |
|
Hutnik Kraków |
1-1 |
Stal Stalowa Wola |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 14:00 |
MS |
|
Vineta Wolin |
1-0 |
Flota Świnoujście |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
24/03/2024 14:00 |
MS |
|
Górnik Zabrze II |
1-0 |
Warta Gorzów |
|
|
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 21:15 |
MS |
|
Unia Skierniewice |
0-0 |
Legionovia Legionowo |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 20:00 |
MS |
|
Olimpia Grudziądz |
1-1 |
Radunia Stężyca |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 19:00 |
MS |
|
Kluczbork |
1-0 |
Karkonosze Jelenia Góra |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 18:00 |
MS |
|
Polonia Środa |
3-1 |
Solec K. |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 17:30 |
MS |
|
Lechia Zielona Góra |
1-2 |
Carina Gubin |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 17:30 |
MS |
|
Wisłoka Dębica |
1-2 |
Wiązownica |
|
|
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
Łomża |
2-0 |
Warta Sieradz |
|
|
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
Mławianka Mława |
0-1 |
Olimpia Zambrów |
|
|
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
Lechia T. Mazowiecki |
3-2 |
Victoria Sulejówek |
|
|
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
Pilica Białobrzegi |
1-2 |
Jagiellonia II |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
Świt Skolwin |
1-0 |
Elana Toruń |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
Pawłowice Śląskie |
1-1 |
Unia Turza Śląska |
|
|
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
Stilon Gorzów |
1-2 |
Rekord Bielsko-Biała |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
Unia Tarnow |
2-3 |
Podlasie Biała Podlaska |
|
|
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sokół Sieniawa |
0-1 |
Star Starachowice |
|
|
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
KSZO 1929 |
2-2 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
|
|
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 17:00 |
MS |
|
Czarni Sosnowiec W |
0-0 |
Górnik Łęczna W |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:30 |
MS |
|
Kalisz |
0-0 |
Stomil Olsztyn |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Swit |
0-2 |
Bełchatów |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Stargard Szczeciński |
4-2 |
Cartusia Kartuzy |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
2-1 |
Starogard Gdański |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Stolem Gniewino |
0-3 |
Pogoń Szczecin II |
|
|
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sokół Kleczew |
2-2 |
Noteć Czarnków |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 16:00 |
MS |
|
Czarni Połaniec |
0-1 |
Karpaty Krosno |
|
|
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 15:30 |
MS |
|
Korona Kielce U19 |
1-0 |
Raków Częstochowa U19 |
|
0-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 15:00 |
MS |
|
Sandecja Nowy Sącz |
0-1 |
ŁKS Łódź II |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 15:00 |
MS |
|
Pogoń Grod. Mazowiecki |
5-0 |
Wikielec |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 15:00 |
MS |
|
Zawisza Bydgoszcz |
1-1 |
Unia Swarzędz |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 15:00 |
MS |
|
Goczałkowice Zdrój |
2-1 |
Górnik Polkowice |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 15:00 |
MS |
|
Podhale Nowy Targ |
1-2 |
Chełmianka Chełm |
|
|
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 15:00 |
- |
|
Akademia Piłkarska LG |
- |
Pogon Tczew W |
|
|
23/03/2024 14:15 |
MS |
|
GKS Katowice W |
1-0 |
Pogon Szczecin W |
|
|
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Concordia Elbląg |
3-3 |
Legia Warszawa II |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Śląsk Wrocław II |
1-0 |
Starowice Dolne |
|
|
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Odra Bytom Odrzański |
1-1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
|
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Raków Częstochowa II |
3-3 |
Ślęza Wrocław |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Wieczysta Kraków |
2-0 |
Avia Świdnik |
|
|
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Jagiellonia U19 |
1-1 |
Wisła Kraków U19 |
|
1-0 |
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Pogoń Szczecin U19 |
3-2 |
Widzew Łódź U19 |
|
1-2 |
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Legia Warszawa U19 |
3-1 |
Sandecja Nowy Sącz U19 |
|
1-0 |
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Zagłębie Lubin U19 |
3-1 |
Odra Opole U19 |
|
1-1 |
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Polonia Warszawa U19 |
1-1 |
Cracovia U19 |
|
|
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
UJ Krakow W |
3-1 |
Rekord Bielsko-Biala W |
|
|
23/03/2024 14:00 |
MS |
|
Slask Wroclaw W |
5-1 |
Medyk Konin W |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
22/03/2024 22:00 |
MS |
|
Pogoń Siedlce |
1-0 |
Olimpia Elbląg |
|
0-0 |
22/03/2024 21:00 |
MS |
|
SKRA Częstochowa |
0-0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
22/03/2024 20:00 |
MS |
|
Broń Radom |
0-1 |
Pelikan Łowicz |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
22/03/2024 17:00 |
MS |
|
Gedania Gdansk |
1-1 |
Luzino |
|
|
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
22/03/2024 13:00 |
MS |
|
Arka Gdynia U19 |
3-1 |
Lech Poznań U19 |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
20/03/2024 20:00 |
MS |
|
Stal Stalowa Wola |
2-2 |
Wisła Puławy |
|
1-2 |
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
20/03/2024 20:00 |
MS |
|
Świdniczanka Świdnik |
0-4 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
20/03/2024 16:00 |
MS |
|
Vineta Wolin |
1-2 |
Noteć Czarnków |
|
|
20/03/2024 16:00 |
MS |
|
Stolem Gniewino |
0-0 |
Solec K. |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
18/03/2024 20:15 |
MS |
|
ŁKS Łódź II |
0-0 |
Hutnik Kraków |
|
0-0 |
17/03/2024 21:30 |
MS |
|
Stal Stalowa Wola |
0-1 |
Kalisz |
|
0-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 19:30 |
MS |
|
Legia Warszawa |
3-1 |
Piast Gliwice |
|
2-1 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 19:00 |
MS |
|
Chojniczanka Chojnice |
1-0 |
Stomil Olsztyn |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
ŁKS Łódź |
1-1 |
Raków Częstochowa |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
GKS Katowice |
5-0 |
Podbeskidzie |
|
3-0 |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Górnik Łęczna |
1-1 |
Znicz Pruszków |
|
1-0 |
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 17:00 |
MS |
|
Sandecja Nowy Sącz U19 |
1-1 |
Jagiellonia U19 |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 16:00 |
MS |
|
Radunia Stężyca |
1-1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
0-1 |
17/03/2024 16:00 |
MS |
|
Jastrzębie |
1-2 |
Olimpia Elbląg |
|
0-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 14:40 |
MS |
|
Arka Gdynia |
2-2 |
Odra Opole |
|
1-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 14:30 |
MS |
|
Korona Kielce |
2-2 |
Pogon Szczecin |
|
2-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 14:00 |
MS |
|
Pogoń Siedlce |
3-3 |
Polonia Bytom |
|
0-3 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 14:00 |
MS |
|
Jagiellonia II |
1-0 |
Swit |
|
|
17/03/2024 14:00 |
MS |
|
Pelikan Łowicz |
0-0 |
Lechia T. Mazowiecki |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 14:00 |
MS |
|
Pogoń Szczecin II |
2-0 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
|
|
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
17/03/2024 14:00 |
MS |
|
Cracovia U19 |
2-3 |
Warta Poznań U19 |
|
1-1 |
17/03/2024 14:00 |
MS |
|
Widzew Łódź U19 |
4-3 |
Legia Warszawa U19 |
|
2-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 22:00 |
MS |
|
Slask Wroclaw |
0-0 |
Puszcza Niepołomice |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 20:00 |
MS |
|
Victoria Sulejówek |
1-1 |
Łomża |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 20:00 |
MS |
|
Podlasie Biała Podlaska |
1-0 |
KSZO 1929 |
|
|
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 19:30 |
MS |
|
Ruch Chorzów |
1-2 |
Gornik Zabrze |
|
0-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 19:30 |
MS |
|
Stal Rzeszów |
2-1 |
Motor Lublin |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 19:00 |
MS |
|
Karkonosze Jelenia Góra |
0-1 |
Stilon Gorzów |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 17:30 |
MS |
|
Cartusia Kartuzy |
1-0 |
Stolem Gniewino |
|
|
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Radomiak Radom |
0-2 |
Jagiellonia |
|
0-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Tychy 71 |
1-2 |
Chrobry Głogów |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Bełchatów |
0-2 |
Mławianka Mława |
|
|
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Legionovia Legionowo |
2-3 |
Pilica Białobrzegi |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Unia Swarzędz |
3-0 |
Stargard Szczeciński |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Unia Turza Śląska |
1-1 |
Śląsk Wrocław II |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Avia Świdnik |
1-2 |
Wisłoka Dębica |
|
|
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Garbarnia Kraków |
0-3 |
Podhale Nowy Targ |
|
|
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Orlęta Radzyń Podlaski |
1-0 |
Sokół Sieniawa |
|
|
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Chełmianka Chełm |
0-2 |
Wieczysta Kraków |
|
|
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Star Starachowice |
4-0 |
Czarni Połaniec |
|
|
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 17:00 |
MS |
|
Pogon Szczecin W |
1-2 |
Slask Wroclaw W |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:30 |
MS |
|
Rekord Bielsko-Biała |
1-2 |
Lechia Zielona Góra |
|
|
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:30 |
MS |
|
Lech Poznań U19 |
0-0 |
Polonia Warszawa U19 |
|
|
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Wikielec |
1-0 |
Unia Skierniewice |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Olimpia Zambrów |
3-2 |
Concordia Elbląg |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Warta Sieradz |
1-2 |
Pogoń Grod. Mazowiecki |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Starogard Gdański |
0-3 |
Sokół Kleczew |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Noteć Czarnków |
1-2 |
Gedania Gdansk |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Elana Toruń |
2-3 |
Polonia Środa |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Carina Gubin |
5-2 |
Raków Częstochowa II |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Karpaty Krosno |
0-0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
|
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
Wiślanie Jaśkowice |
2-0 |
Świdniczanka Świdnik |
|
|
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 16:00 |
MS |
|
UJ Krakow W |
1-1 |
Pogon Tczew W |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Zagłębie Lubin II |
0-1 |
Lech Poznań II |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Flota Świnoujście |
0-3 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Starowice Dolne |
1-2 |
Górnik Polkowice |
|
|
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Warta Gorzów |
0-4 |
Kluczbork |
|
|
16/03/2024 15:00 |
MS |
|
Goczałkowice Zdrój |
1-1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
|
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 14:40 |
MS |
|
Nieciecza |
1-4 |
Resovia Rzeszów |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 14:30 |
MS |
|
Cracovia Krakow |
2-2 |
Widzew Łódź |
|
1-1 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Legia Warszawa II |
4-0 |
Broń Radom |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Luzino |
0-1 |
Świt Skolwin |
|
|
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Solec K. |
0-1 |
Vineta Wolin |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Odra Bytom Odrzański |
0-1 |
Górnik Zabrze II |
|
|
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Raków Częstochowa U19 |
0-1 |
Zagłębie Lubin U19 |
|
0-1 |
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Wisła Kraków U19 |
4-4 |
Korona Kielce U19 |
|
2-3 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Medyk Konin W |
0-1 |
Akademia Piłkarska LG |
|
|
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Stomilanki Olsztyn W |
0-7 |
Czarni Sosnowiec W |
|
|
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
UKS Łódź |
1-0 |
Rekord Bielsko-Biala W |
|
|
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Górnik Łęczna W |
0-4 |
GKS Katowice W |
|
|
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
16/03/2024 13:00 |
MS |
|
Odra Opole U19 |
2-1 |
Arka Gdynia U19 |
|
|
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 22:30 |
MS |
|
Lech Poznan |
2-0 |
Warta Poznań |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 22:30 |
MS |
|
Wisla Krakow |
2-0 |
Miedz Legnica |
|
0-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 22:00 |
MS |
|
Wisła Puławy |
1-3 |
Sandecja Nowy Sącz |
|
0-1 |
15/03/2024 21:00 |
MS |
|
SKRA Częstochowa |
0-0 |
Olimpia Grudziądz |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 20:00 |
MS |
|
Zaglebie Lubin |
0-0 |
Stal Mielec |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 20:00 |
MS |
|
Polonia Warszawa |
2-2 |
Wisla Plock |
|
1-1 |
15/03/2024 20:00 |
MS |
|
Lechia Gdansk |
4-0 |
Zaglebie Sosnowiec |
|
1-0 |
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 20:00 |
MS |
|
Wiązownica |
2-2 |
Unia Tarnow |
|
|
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
15/03/2024 17:30 |
MS |
|
Ślęza Wrocław |
2-2 |
Pawłowice Śląskie |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
13/03/2024 22:15 |
MS |
|
Jastrzębie |
1-1 |
Kalisz |
|
0-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
13/03/2024 20:30 |
MS |
|
Korona Kielce |
0-2 |
Raków Częstochowa |
|
0-2 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
13/03/2024 20:00 |
MS |
|
Pogoń Siedlce |
1-0 |
Stomil Olsztyn |
|
0-0 |
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
13/03/2024 14:00 |
MS |
|
Górnik Zabrze U19 |
2-0 |
Pogoń Szczecin U19 |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
12/03/2024 20:30 |
MS |
|
Piast Gliwice |
1-0 |
Puszcza Niepołomice |
|
1-0 |
11/03/2024 21:00 |
MS |
|
Warta Poznań |
0-1 |
ŁKS Łódź |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
11/03/2024 20:00 |
MS |
|
Wisla Plock |
2-1 |
Górnik Łęczna |
|
1-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 22:00 |
MS |
|
Olimpia Grudziądz |
0-1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
0-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 20:00 |
MS |
|
Zaglebie Sosnowiec |
1-1 |
Odra Opole |
|
0-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 19:30 |
MS |
|
Widzew Łódź |
1-0 |
Legia Warszawa |
|
0-0 |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Pogon Szczecin |
0-2 |
Zaglebie Lubin |
|
0-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Resovia Rzeszów |
0-2 |
GKS Katowice |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 17:00 |
MS |
|
Polonia Środa |
3-1 |
Luzino |
|
0-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 16:15 |
MS |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0-1 |
SKRA Częstochowa |
|
0-1 |
10/03/2024 16:00 |
MS |
|
Olimpia Elbląg |
1-2 |
Zagłębie Lubin II |
|
0-1 |
10/03/2024 15:00 |
MS |
|
Lech Poznań II |
1-2 |
Radunia Stężyca |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 15:00 |
MS |
|
Górnik Zabrze II |
2-1 |
Goczałkowice Zdrój |
|
|
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 14:40 |
MS |
|
Podbeskidzie |
1-2 |
Lechia Gdansk |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 14:30 |
MS |
|
Stal Mielec |
3-1 |
Ruch Chorzów |
|
2-0 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 14:00 |
MS |
|
Concordia Elbląg |
1-1 |
Bełchatów |
|
|
10/03/2024 14:00 |
MS |
|
Pelikan Łowicz |
2-1 |
Legia Warszawa II |
|
|
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
10/03/2024 13:00 |
MS |
|
Cracovia U19 |
1-1 |
Lech Poznań U19 |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 22:00 |
MS |
|
Gornik Zabrze |
0-0 |
Lech Poznan |
|
0-0 |
09/03/2024 19:30 |
MS |
|
Puszcza Niepołomice |
1-1 |
Raków Częstochowa |
|
0-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 19:30 |
MS |
|
Miedz Legnica |
2-2 |
Tychy 71 |
|
2-1 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 19:00 |
MS |
|
Broń Radom |
2-0 |
Olimpia Zambrów |
|
1-0 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 19:00 |
MS |
|
Kluczbork |
3-2 |
Stilon Gorzów |
|
1-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 18:00 |
MS |
|
Stomil Olsztyn |
0-1 |
Stal Stalowa Wola |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Korona Kielce |
1-1 |
Cracovia Krakow |
|
0-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Chrobry Głogów |
2-1 |
Stal Rzeszów |
|
0-0 |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Motor Lublin |
1-1 |
Polonia Warszawa |
|
1-0 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Unia Skierniewice |
5-1 |
Warta Sieradz |
|
2-1 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Świt Skolwin |
3-0 |
Noteć Czarnków |
|
2-0 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Górnik Polkowice |
0-1 |
Unia Turza Śląska |
|
0-1 |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Lechia Zielona Góra |
2-1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
|
2-1 |
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
KSZO 1929 |
3-3 |
Wiązownica |
|
2-1 |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Wisłoka Dębica |
0-3 |
Chełmianka Chełm |
|
0-1 |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Orlęta Radzyń Podlaski |
1-1 |
Podlasie Biała Podlaska |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 17:00 |
MS |
|
Czarni Sosnowiec W |
2-2 |
UKS Łódź |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
4-0 |
Starowice Dolne |
|
1-0 |
09/03/2024 16:30 |
MS |
|
Pawłowice Śląskie |
1-0 |
Carina Gubin |
|
0-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Hutnik Kraków |
1-1 |
Wisła Puławy |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Pilica Białobrzegi |
1-1 |
Wikielec |
|
|
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Lechia T. Mazowiecki |
1-1 |
Łomża |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Swit |
2-0 |
Legionovia Legionowo |
|
1-0 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
1-1 |
Cartusia Kartuzy |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sokół Kleczew |
3-2 |
Gedania Gdansk |
|
1-2 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Stolem Gniewino |
1-1 |
Unia Swarzędz |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Starogard Gdański |
2-6 |
Pogoń Szczecin II |
|
0-2 |
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1-0 |
Star Starachowice |
|
1-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Unia Tarnow |
2-3 |
Avia Świdnik |
|
0-2 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Sokół Sieniawa |
2-0 |
Czarni Połaniec |
|
0-0 |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Świdniczanka Świdnik |
0-0 |
Karpaty Krosno |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 16:00 |
MS |
|
Akademia Piłkarska LG |
1-2 |
Pogon Szczecin W |
|
|
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 15:45 |
MS |
|
Warta Poznań U19 |
4-0 |
Pogoń Szczecin U19 |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 15:30 |
MS |
|
Podhale Nowy Targ |
1-2 |
Wiślanie Jaśkowice |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 15:30 |
MS |
|
UJ Krakow W |
0-1 |
Medyk Konin W |
|
0-1 |
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 15:15 |
MS |
|
Korona Kielce U19 |
0-0 |
Sandecja Nowy Sącz U19 |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 15:00 |
MS |
|
Pogoń Grod. Mazowiecki |
2-0 |
Victoria Sulejówek |
|
2-0 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 15:00 |
MS |
|
Zawisza Bydgoszcz |
5-1 |
Solec K. |
|
3-0 |
09/03/2024 15:00 |
MS |
|
Stargard Szczeciński |
3-1 |
Flota Świnoujście |
|
1-1 |
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 15:00 |
MS |
|
Legia Warszawa U19 |
0-1 |
Górnik Zabrze U19 |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 15:00 |
MS |
|
Rekord Bielsko-Biala W |
3-0 |
Pogon Tczew W |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Sandecja Nowy Sącz |
2-3 |
Pogoń Siedlce |
|
1-2 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Mławianka Mława |
0-1 |
Jagiellonia II |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Vineta Wolin |
1-0 |
Elana Toruń |
|
1-0 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Odra Bytom Odrzański |
4-1 |
Warta Gorzów |
|
|
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Śląsk Wrocław II |
4-1 |
Ślęza Wrocław |
|
3-0 |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Raków Częstochowa II |
2-1 |
Rekord Bielsko-Biała |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Wieczysta Kraków |
4-0 |
Garbarnia Kraków |
|
0-0 |
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Polonia Warszawa U19 |
7-0 |
Odra Opole U19 |
|
2-0 |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Jagiellonia U19 |
4-1 |
Widzew Łódź U19 |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
Slask Wroclaw W |
3-1 |
Górnik Łęczna W |
|
2-0 |
09/03/2024 14:00 |
MS |
|
GKS Katowice W |
3-0 |
Stomilanki Olsztyn W |
|
0-0 |
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
09/03/2024 13:00 |
MS |
|
Zagłębie Lubin U19 |
2-0 |
Wisła Kraków U19 |
|
0-0 |
09/03/2024 13:00 |
MS |
|
Arka Gdynia U19 |
2-0 |
Raków Częstochowa U19 |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 22:30 |
MS |
|
Jagiellonia |
3-1 |
Slask Wroclaw |
|
3-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 22:30 |
MS |
|
Arka Gdynia |
1-1 |
Wisla Krakow |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 20:00 |
MS |
|
Piast Gliwice |
2-3 |
Radomiak Radom |
|
1-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 20:00 |
MS |
|
Znicz Pruszków |
2-0 |
Nieciecza |
|
1-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
08/03/2024 20:00 |
MS |
|
Polonia Bytom |
0-0 |
Jastrzębie |
|
0-0 |
08/03/2024 20:00 |
MS |
|
Kalisz |
2-1 |
ŁKS Łódź II |
|
2-1 |
06/03/2024 20:00 |
MS |
|
Olimpia Grudziądz |
3-0 |
Olimpia Elbląg |
|
2-0 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
06/03/2024 17:00 |
MS |
|
Pilica Białobrzegi |
1-3 |
Victoria Sulejówek |
|
|
06/03/2024 16:00 |
MS |
|
Mławianka Mława |
1-1 |
Wikielec |
|
|
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
05/03/2024 15:00 |
MS |
|
Sandecja Nowy Sącz |
2-1 |
Radunia Stężyca |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 21:00 |
MS |
|
Radomiak Radom |
2-1 |
Stal Mielec |
|
1-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 20:15 |
MS |
|
Wisła Puławy |
1-1 |
Kalisz |
|
1-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 20:00 |
MS |
|
Lechia Gdansk |
4-0 |
Resovia Rzeszów |
|
4-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
04/03/2024 18:30 |
MS |
|
ŁKS Łódź II |
1-0 |
Stomil Olsztyn |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 20:00 |
MS |
|
Zaglebie Sosnowiec |
0-0 |
Podbeskidzie |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 20:00 |
MS |
|
Wiązownica |
1-4 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
|
0-2 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 19:30 |
MS |
|
Raków Częstochowa |
4-0 |
Lech Poznan |
|
3-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:30 |
MS |
|
Chojniczanka Chojnice |
1-1 |
Stal Stalowa Wola |
|
1-0 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:30 |
MS |
|
Cartusia Kartuzy |
1-1 |
Starogard Gdański |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Zaglebie Lubin |
1-0 |
Korona Kielce |
|
1-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 17:00 |
MS |
|
Polonia Warszawa |
1-1 |
Chrobry Głogów |
|
1-1 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 16:00 |
MS |
|
Unia Turza Śląska |
2-3 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
|
0-3 |
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 16:00 |
MS |
|
Odra Opole U19 |
2-2 |
Cracovia U19 |
|
|
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 15:00 |
MS |
|
Jagiellonia II |
3-0 |
Concordia Elbląg |
|
1-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 14:40 |
MS |
|
Górnik Łęczna |
1-1 |
Motor Lublin |
|
0-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 14:30 |
MS |
|
ŁKS Łódź |
3-2 |
Puszcza Niepołomice |
|
1-1 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 14:00 |
MS |
|
Legia Warszawa II |
3-0 |
Lechia T. Mazowiecki |
|
3-0 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
03/03/2024 14:00 |
MS |
|
Pogon Szczecin W |
6-1 |
UJ Krakow W |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 22:00 |
MS |
|
Legia Warszawa |
1-1 |
Pogon Szczecin |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 20:00 |
MS |
|
Victoria Sulejówek |
0-0 |
Unia Skierniewice |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 19:30 |
MS |
|
Slask Wroclaw |
2-1 |
Widzew Łódź |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 19:30 |
MS |
|
Odra Opole |
1-2 |
Wisla Krakow |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 19:30 |
MS |
|
Czarni Sosnowiec W |
3-0 |
GKS Katowice W |
|
2-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 19:00 |
MS |
|
Olimpia Grudziądz |
0-0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
0-0 |
02/03/2024 19:00 |
MS |
|
Polonia Bytom |
3-0 |
Zagłębie Lubin II |
|
2-0 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 19:00 |
MS |
|
Elana Toruń |
1-0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 19:00 |
MS |
|
Karkonosze Jelenia Góra |
1-2 |
Raków Częstochowa II |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 19:00 |
MS |
|
Podlasie Biała Podlaska |
3-1 |
Sokół Sieniawa |
|
2-1 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 18:30 |
MS |
|
SKRA Częstochowa |
0-2 |
Lech Poznań II |
|
0-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 17:00 |
MS |
|
Gornik Zabrze |
2-1 |
Jagiellonia |
|
1-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 17:00 |
MS |
|
Nieciecza |
2-2 |
Wisla Plock |
|
2-1 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 17:00 |
MS |
|
Legionovia Legionowo |
1-2 |
Mławianka Mława |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 17:00 |
MS |
|
Unia Swarzędz |
0-1 |
Pogoń Nowe Skalmierzyce |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:30 |
MS |
|
Ślęza Wrocław |
2-3 |
Górnik Polkowice |
|
1-1 |
02/03/2024 16:30 |
MS |
|
Rekord Bielsko-Biała |
4-0 |
Pawłowice Śląskie |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Wikielec |
4-1 |
Swit |
|
1-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Łomża |
2-1 |
Pogoń Grod. Mazowiecki |
|
1-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Bełchatów |
1-1 |
Broń Radom |
|
1-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Warta Sieradz |
1-1 |
Pilica Białobrzegi |
|
|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Noteć Czarnków |
3-1 |
Polonia Środa |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Carina Gubin |
1-2 |
Śląsk Wrocław II |
|
0-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Stilon Gorzów |
2-0 |
Lechia Zielona Góra |
|
1-0 |
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Wiślanie Jaśkowice |
0-1 |
Wieczysta Kraków |
|
0-1 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Star Starachowice |
1-0 |
Świdniczanka Świdnik |
|
0-0 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Avia Świdnik |
0-1 |
KSZO 1929 |
|
0-0 |
02/03/2024 16:00 |
MS |
|
Karpaty Krosno |
0-0 |
Podhale Nowy Targ |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 15:00 |
MS |
|
Olimpia Zambrów |
1-1 |
Pelikan Łowicz |
|
1-1 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 15:00 |
MS |
|
Flota Świnoujście |
0-1 |
Stolem Gniewino |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 15:00 |
MS |
|
Goczałkowice Zdrój |
3-2 |
Warta Gorzów |
|
1-1 |
02/03/2024 15:00 |
MS |
|
Starowice Dolne |
1-1 |
Górnik Zabrze II |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 15:00 |
MS |
|
Czarni Połaniec |
1-1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
1-0 |
02/03/2024 15:00 |
MS |
|
Garbarnia Kraków |
3-3 |
Wisłoka Dębica |
|
3-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 14:40 |
MS |
|
GKS Katowice |
3-1 |
Znicz Pruszków |
|
2-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
Sandecja Nowy Sącz |
1-3 |
Jastrzębie |
|
0-2 |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
Radunia Stężyca |
1-1 |
Olimpia Elbląg |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
Pogoń Szczecin II |
1-4 |
Sokół Kleczew |
|
0-3 |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
Solec K. |
2-3 |
Stargard Szczeciński |
|
1-2 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
Odra Bytom Odrzański |
0-1 |
Kluczbork |
|
|
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
Chełmianka Chełm |
1-2 |
Unia Tarnow |
|
1-1 |
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
Raków Częstochowa U19 |
0-2 |
Polonia Warszawa U19 |
|
0-0 |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
Górnik Zabrze U19 |
2-4 |
Jagiellonia U19 |
|
1-2 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
UKS Łódź |
5-1 |
Pogon Tczew W |
|
|
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
Stomilanki Olsztyn W |
0-3 |
Slask Wroclaw W |
|
0-1 |
02/03/2024 14:00 |
MS |
|
Medyk Konin W |
1-1 |
Rekord Bielsko-Biala W |
|
1-0 |
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 13:00 |
MS |
|
Wisła Kraków U19 |
1-4 |
Arka Gdynia U19 |
|
1-4 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
02/03/2024 13:00 |
MS |
|
Górnik Łęczna W |
1-0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
|
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 22:30 |
MS |
|
Ruch Chorzów |
3-0 |
Piast Gliwice |
|
1-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 22:30 |
MS |
|
Tychy 71 |
0-1 |
Arka Gdynia |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 20:00 |
MS |
|
Cracovia Krakow |
0-1 |
Warta Poznań |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 20:00 |
MS |
|
Stal Rzeszów |
1-3 |
Miedz Legnica |
|
0-1 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 19:45 |
MS |
|
Pogoń Siedlce |
1-1 |
Hutnik Kraków |
|
0-0 |
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 17:00 |
MS |
|
Luzino |
3-0 |
Vineta Wolin |
|
1-0 |
01/03/2024 15:30 |
MS |
|
Gedania Gdansk |
0-1 |
Świt Skolwin |
|
0-0 |
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) |
01/03/2024 14:00 |
MS |
|
Sandecja Nowy Sącz U19 |
3-0 |
Zagłębie Lubin U19 |
|
1-0 |
Polonya - Cup ( Kupa Maçı ) |
28/02/2024 22:30 |
USB |
|
Wisla Krakow |
2-1 |
Widzew Łódź |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
28/02/2024 20:30 |
MS |
|
Stal Mielec |
1-0 |
ŁKS Łódź |
|
1-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
28/02/2024 20:00 |
MS |
|
Podbeskidzie |
1-2 |
Motor Lublin |
|
1-2 |
Polonya - Cup ( Kupa Maçı ) |
28/02/2024 19:30 |
USB |
|
Jagiellonia |
2-1 |
Korona Kielce |
|
0-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
28/02/2024 14:00 |
MS |
|
Lech Poznań II |
2-1 |
Olimpia Elbląg |
|
1-1 |
Polonya - Cup ( Kupa Maçı ) |
27/02/2024 22:30 |
MS |
|
Lech Poznan |
0-1 |
Pogon Szczecin |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
27/02/2024 20:00 |
MS |
|
GKS Katowice |
2-0 |
Miedz Legnica |
|
2-0 |
Polonya - Cup ( Kupa Maçı ) |
27/02/2024 19:30 |
MS |
|
Piast Gliwice |
3-0 |
Raków Częstochowa |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
26/02/2024 21:00 |
MS |
|
Warta Poznań |
0-0 |
Radomiak Radom |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
26/02/2024 20:00 |
MS |
|
Chrobry Głogów |
0-1 |
Górnik Łęczna |
|
0-1 |
25/02/2024 20:00 |
MS |
|
Resovia Rzeszów |
1-0 |
Zaglebie Sosnowiec |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 19:30 |
MS |
|
Korona Kielce |
3-3 |
Legia Warszawa |
|
1-2 |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Widzew Łódź |
3-1 |
Gornik Zabrze |
|
2-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 17:00 |
MS |
|
Znicz Pruszków |
0-2 |
Lechia Gdansk |
|
0-1 |
25/02/2024 14:40 |
MS |
|
Arka Gdynia |
5-1 |
Stal Rzeszów |
|
2-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 14:30 |
MS |
|
Puszcza Niepołomice |
2-2 |
Zaglebie Lubin |
|
1-2 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
25/02/2024 14:00 |
MS |
|
Stomil Olsztyn |
1-1 |
Wisła Puławy |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 22:00 |
MS |
|
Stal Mielec |
0-0 |
Raków Częstochowa |
|
0-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 21:30 |
MS |
|
Sandecja Nowy Sącz |
1-1 |
Zagłębie Lubin II |
|
0-0 |
24/02/2024 20:00 |
MS |
|
Kalisz |
5-1 |
Pogoń Siedlce |
|
3-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 19:30 |
MS |
|
Lech Poznan |
0-0 |
Slask Wroclaw |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 19:30 |
MS |
|
Motor Lublin |
1-0 |
Nieciecza |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 17:00 |
MS |
|
Jagiellonia |
1-1 |
Ruch Chorzów |
|
0-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 17:00 |
MS |
|
Wisla Plock |
2-1 |
GKS Katowice |
|
1-1 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Hutnik Kraków |
1-1 |
Jastrzębie |
|
0-1 |
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 15:00 |
MS |
|
Gwarek Tarnowskie Góry |
1-4 |
Ślęza Wrocław |
|
1-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 14:45 |
MS |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3-0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
2-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 14:40 |
MS |
|
Podbeskidzie |
1-2 |
Odra Opole |
|
0-1 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
24/02/2024 14:00 |
MS |
|
Lech Poznań II |
0-0 |
Olimpia Grudziądz |
|
0-0 |
24/02/2024 13:00 |
MS |
|
Olimpia Elbląg |
2-1 |
SKRA Częstochowa |
|
1-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 22:30 |
MS |
|
Pogon Szczecin |
4-2 |
ŁKS Łódź |
|
1-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 22:30 |
MS |
|
Wisla Krakow |
0-1 |
Tychy 71 |
|
0-1 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 20:30 |
MS |
|
Polonia Bytom |
2-1 |
Radunia Stężyca |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 20:00 |
MS |
|
Piast Gliwice |
0-0 |
Cracovia Krakow |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 20:00 |
MS |
|
Miedz Legnica |
2-1 |
Polonia Warszawa |
|
0-1 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
23/02/2024 19:00 |
MS |
|
Stal Stalowa Wola |
1-0 |
ŁKS Łódź II |
|
1-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
20/02/2024 20:00 |
MS |
|
Górnik Łęczna |
2-0 |
Tychy 71 |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
19/02/2024 21:00 |
MS |
|
Gornik Zabrze |
3-1 |
Korona Kielce |
|
2-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
19/02/2024 20:00 |
MS |
|
GKS Katowice |
2-0 |
Motor Lublin |
|
1-0 |
18/02/2024 20:00 |
MS |
|
Zaglebie Sosnowiec |
0-1 |
Znicz Pruszków |
|
0-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 19:30 |
MS |
|
ŁKS Łódź |
0-2 |
Widzew Łódź |
|
0-0 |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Legia Warszawa |
1-1 |
Puszcza Niepołomice |
|
0-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 17:00 |
MS |
|
Nieciecza |
1-1 |
Chrobry Głogów |
|
0-1 |
18/02/2024 14:40 |
MS |
|
Stal Rzeszów |
1-2 |
Wisla Krakow |
|
1-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
18/02/2024 14:30 |
MS |
|
Zaglebie Lubin |
1-1 |
Cracovia Krakow |
|
1-0 |
17/02/2024 22:00 |
MS |
|
Raków Częstochowa |
3-1 |
Piast Gliwice |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 22:00 |
MS |
|
Lechia Gdansk |
3-1 |
Wisla Plock |
|
2-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 19:30 |
MS |
|
Jagiellonia |
1-2 |
Lech Poznan |
|
0-2 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 19:30 |
MS |
|
Polonia Warszawa |
0-3 |
Arka Gdynia |
|
0-3 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 17:00 |
MS |
|
Ruch Chorzów |
0-0 |
Warta Poznań |
|
0-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 17:00 |
MS |
|
Podbeskidzie |
2-2 |
Resovia Rzeszów |
|
1-0 |
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) |
17/02/2024 17:00 |
MS |
|
Polonia Bytom |
2-2 |
SKRA Częstochowa |
|
1-1 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 22:30 |
MS |
|
Slask Wroclaw |
0-1 |
Stal Mielec |
|
0-1 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 22:30 |
MS |
|
Tychy 71 |
2-0 |
Odra Opole |
|
2-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 20:00 |
MS |
|
Radomiak Radom |
0-4 |
Pogon Szczecin |
|
0-3 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
16/02/2024 20:00 |
MS |
|
Górnik Łęczna |
0-0 |
Miedz Legnica |
|
0-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
12/02/2024 21:00 |
MS |
|
Korona Kielce |
2-1 |
ŁKS Łódź |
|
1-1 |
11/02/2024 19:30 |
MS |
|
Slask Wroclaw |
0-1 |
Pogon Szczecin |
|
0-0 |
11/02/2024 17:00 |
MS |
|
Widzew Łódź |
1-3 |
Jagiellonia |
|
1-2 |
11/02/2024 14:30 |
MS |
|
Warta Poznań |
2-1 |
Raków Częstochowa |
|
2-1 |
10/02/2024 22:00 |
MS |
|
Lech Poznan |
2-0 |
Zaglebie Lubin |
|
1-0 |
10/02/2024 19:30 |
MS |
|
Piast Gliwice |
1-3 |
Gornik Zabrze |
|
0-1 |
10/02/2024 17:00 |
MS |
|
Cracovia Krakow |
6-0 |
Radomiak Radom |
|
3-0 |
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 17:00 |
MS |
|
Resovia Rzeszów |
2-2 |
Wisla Plock |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) |
10/02/2024 14:00 |
MS |
|
Górnik Łęczna W |
2-1 |
UJ Krakow W |
|
1-0 |
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) |
09/02/2024 22:30 |
MS |
|
Ruch Chorzów |
0-1 |
Legia Warszawa |
|
0-0 |
09/02/2024 20:00 |
MS |
|
Stal Mielec |
2-1 |
Puszcza Niepołomice |
|
0-1 |