Polonya III Liga - Group 2 |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
29/03/2024 17:30 | - | Luzino | - | Noteć Czarnków | |||
29/03/2024 16:00 | - | Solec K. | - | Świt Skolwin | |||
29/03/2024 14:00 | - | Pogoń Szczecin II | - | Stargard Szczeciński | |||
28/03/2024 18:00 | - | Unia Swarzędz | - | Vineta Wolin | |||
24/03/2024 14:00 | MS | Vineta Wolin | 1-0 | Flota Świnoujście | |||
23/03/2024 18:00 | MS | Polonia Środa | 3-1 | Solec K. | |||
23/03/2024 17:00 | MS | Świt Skolwin | 1-0 | Elana Toruń | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Stargard Szczeciński | 4-2 | Cartusia Kartuzy | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Stolem Gniewino | 0-3 | Pogoń Szczecin II | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 2-1 | Starogard Gdański | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Sokół Kleczew | 2-2 | Noteć Czarnków | |||
23/03/2024 15:00 | MS | Zawisza Bydgoszcz | 1-1 | Unia Swarzędz | |||
22/03/2024 17:00 | MS | Gedania Gdansk | 1-1 | Luzino | |||
20/03/2024 16:00 | MS | Vineta Wolin | 1-2 | Noteć Czarnków | |||
20/03/2024 16:00 | MS | Stolem Gniewino | 0-0 | Solec K. | |||
17/03/2024 14:00 | MS | Pogoń Szczecin II | 2-0 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
16/03/2024 17:30 | MS | Cartusia Kartuzy | 1-0 | Stolem Gniewino | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Unia Swarzędz | 3-0 | Stargard Szczeciński | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Starogard Gdański | 0-3 | Sokół Kleczew | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Elana Toruń | 2-3 | Polonia Środa | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Noteć Czarnków | 1-2 | Gedania Gdansk | |||
16/03/2024 15:00 | MS | Flota Świnoujście | 0-3 | Zawisza Bydgoszcz | |||
16/03/2024 14:00 | MS | Solec K. | 0-1 | Vineta Wolin | |||
16/03/2024 14:00 | MS | Luzino | 0-1 | Świt Skolwin | |||
10/03/2024 17:00 | MS | Polonia Środa | 3-1 | Luzino | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Świt Skolwin | 3-0 | Noteć Czarnków | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Sokół Kleczew | 3-2 | Gedania Gdansk | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Stolem Gniewino | 1-1 | Unia Swarzędz | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 1-1 | Cartusia Kartuzy | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Starogard Gdański | 2-6 | Pogoń Szczecin II | |||
09/03/2024 15:00 | MS | Zawisza Bydgoszcz | 5-1 | Solec K. | |||
09/03/2024 15:00 | MS | Stargard Szczeciński | 3-1 | Flota Świnoujście | |||
09/03/2024 14:00 | MS | Vineta Wolin | 1-0 | Elana Toruń | |||
03/03/2024 17:30 | MS | Cartusia Kartuzy | 1-1 | Starogard Gdański | |||
02/03/2024 19:00 | MS | Elana Toruń | 1-0 | Zawisza Bydgoszcz | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Unia Swarzędz | 0-1 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Noteć Czarnków | 3-1 | Polonia Środa | |||
02/03/2024 15:00 | MS | Flota Świnoujście | 0-1 | Stolem Gniewino | |||
02/03/2024 14:00 | MS | Pogoń Szczecin II | 1-4 | Sokół Kleczew | |||
02/03/2024 14:00 | MS | Solec K. | 2-3 | Stargard Szczeciński | |||
01/03/2024 17:00 | MS | Luzino | 3-0 | Vineta Wolin | |||
01/03/2024 15:30 | MS | Gedania Gdansk | 0-1 | Świt Skolwin |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Świt Skolwin | 55 |
2 | Elana Toruń | 41 |
3 | Vineta Wolin | 39 |
4 | Zawisza Bydgoszcz | 38 |
5 | Pogoń Szczecin II | 38 |
6 | Polonia Środa | 37 |
7 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 35 |
8 | Unia Swarzędz | 35 |
9 | Cartusia Kartuzy | 33 |
10 | Noteć Czarnków | 33 |
11 | Stargard Szczeciński | 33 |
12 | Gedania Gdansk | 32 |
13 | Sokół Kleczew | 32 |
14 | Flota Świnoujście | 23 |
15 | Stolem Gniewino | 20 |
16 | Luzino | 14 |
17 | Solec K. | 11 |
18 | Starogard Gdański | 11 |