Polonya Futbol Ligleri, Polonya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
16/06/2021 21:30 - Arka Gdynia - ŁKS Łódź
16/06/2021 19:00 - Tychy 71 - Górnik Łęczna
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
16/06/2021 18:00 - Swit - Pogoń Grod. Mazowiecki
16/06/2021 18:00 - Unia Skierniewice - Znicz Biała Piska
16/06/2021 18:00 - Legia Warszawa II - Polonia Warszawa
16/06/2021 18:00 - Jagiellonia II - Legionovia Legionowo
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
16/06/2021 18:00 - Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin
16/06/2021 18:00 - Pogoń Szczecin II - Elana Toruń
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
15/06/2021 15:30 PEN Wigry Suwałki 2-2
PS : 2-4
Kalisz
15/06/2021 13:00 MS Chojniczanka Chojnice 0-1 SKRA Częstochowa
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
13/06/2021 18:00 MS Lech Poznań U18 3-1 SMS Łódź U18
13/06/2021 16:00 MS Arka Gdynia U18 6-2 Lechia Gdańsk U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
13/06/2021 16:00 MS Bałtyk Gdynia 2-1 Przodkowo
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
13/06/2021 13:40 MS Górnik Łęczna 3-0 Sandecja Nowy Sącz
13/06/2021 13:40 MS Jastrzębie 2-1 Resovia Rzeszów
13/06/2021 13:40 MS Radomiak Radom 2-0 Korona Kielce
13/06/2021 13:40 MS Widzew Łódź 2-1 Odra Opole
13/06/2021 13:40 MS Nieciecza 0-0 Stomil Olsztyn
13/06/2021 13:40 MS Miedz Legnica 1-1 Zaglebie Sosnowiec
13/06/2021 13:40 MS Puszcza Niepołomice 2-0 Bełchatów
13/06/2021 13:40 MS Chrobry Głogów 0-3 Arka Gdynia
13/06/2021 13:40 MS Tychy 71 1-1 ŁKS Łódź
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
13/06/2021 13:00 MS Zagłębie Lubin U18 4-0 Escola Varsovia U18
13/06/2021 13:00 MS Korona Kielce U18 1-2 Pogoń Szczecin U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
13/06/2021 12:00 MS Pomorzanin Toruń 1-3 Jarota Jarocin
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 20:11 MS Polonia Warszawa 4-0 Znicz Biała Piska
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:30 MS Stal Stalowa Wola 2-2 Cracovia Kraków II
12/06/2021 18:30 MS Wisłoka Dębica 3-1 Podhale Nowy Targ
12/06/2021 18:30 MS Hetman Zamosc 0-3 Siarka Tarnobrzeg
12/06/2021 18:30 MS Jutrzenka Giebułtów 0-1 Wiązownica
12/06/2021 18:30 MS KSZO 1929 1-1 Łagów
12/06/2021 18:30 MS Avia Świdnik 1-1 Sokół Sieniawa
12/06/2021 18:30 MS Chełmianka Chełm 2-1 Lewart
12/06/2021 18:30 MS Korona Kielce II 2-0 Wisła Sandomierz
12/06/2021 18:30 MS Wólczanka W. Pełkińska 3-2 Stal Kraśnik
12/06/2021 18:30 MS Podlasie Biała Podlaska 0-2 Wisła Puławy
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 MS Sokół Aleksandrów 9-1 Wasilków
12/06/2021 18:00 MS Olimpia Zambrów 2-1 Huragan Morąg
12/06/2021 18:00 MS Concordia Elbląg 0-3 Błonianka Błonie
12/06/2021 18:00 MS Pelikan Łowicz 3-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
12/06/2021 18:00 MS Ursus Warszawa 3-3 Kutno
12/06/2021 18:00 MS Wikielec 0-1 Lechia T. Mazowiecki
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 MS Świt Skolwin 1-0 Elana Toruń
12/06/2021 18:00 MS Górnik Konin 2-2 Chemik Police
12/06/2021 18:00 MS Gwardia Koszalin 2-6 Sokół Kleczew
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
12/06/2021 18:00 MS Rekord Bielsko-Biała 5-1 Gać Oława
12/06/2021 18:00 MS Polonia Bytom 3-1 ROW Rybnik
12/06/2021 18:00 MS Piast Żmigród 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry
12/06/2021 18:00 MS Warta Gorzów 0-0 Pawłowice Śląskie
12/06/2021 18:00 MS Polonia-Stal Świdnica 1-0 Górnik Zabrze II
12/06/2021 18:00 MS Lechia Zielona Góra 2-2 Polonia Nysa
12/06/2021 18:00 MS Zagłębie Lubin II 1-0 Stal Brzeg
12/06/2021 18:00 MS Kluczbork 1-2 Miedź Legnica II
12/06/2021 18:00 MS Ruch Chorzów 1-2 Goczałkowice Zdrój
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 17:00 MS Gryf Wejherowo 3-0 Kotwica Kołobrzeg
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 16:00 MS Legionovia Legionowo 4-2 Unia Skierniewice
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 15:00 MS Bałtyk Koszalin 2-4 Flota Świnoujście
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
12/06/2021 14:00 MS Cracovia U18 1-2 Śląsk Wrocław U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 14:00 MS Radunia Stężyca 0-1 Starogard Gdański
12/06/2021 14:00 MS Unia Swarzędz 1-1 Unia Janikowo
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
12/06/2021 13:00 MS Sokół Ostróda 3-2 GKS Katowice
12/06/2021 13:00 MS Chojniczanka Chojnice 1-1 Górnik Polkowice
12/06/2021 13:00 MS Motor Lublin 5-2 Olimpia Grudziądz
12/06/2021 13:00 MS Kalisz 1-1 Olimpia Elbląg
12/06/2021 13:00 MS Garbarnia Kraków 4-4 SKRA Częstochowa
12/06/2021 13:00 MS Stal Rzeszów 0-2 Lech Poznań II
12/06/2021 13:00 MS Bytovia Bytów 4-3 Pogoń Siedlce
12/06/2021 13:00 MS Wigry Suwałki 0-0 Znicz Pruszków
12/06/2021 13:00 MS Śląsk Wrocław II 5-1 Stargard Szczeciński
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
12/06/2021 13:00 MS Gwarek Zabrze U18 5-2 Jagiellonia U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 13:00 MS Legia Warszawa II 2-3 Swit
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
12/06/2021 12:30 MS Hutnik Kraków U18 1-0 Górnik Zabrze U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 12:00 MS Nielba Wągrowiec 8-1 Mieszko Gniezno
11/06/2021 19:00 MS Pogoń Szczecin II 0-3 Polonia Środa
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
11/06/2021 18:00 MS Pogoń Grod. Mazowiecki 6-0 Jagiellonia II
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
11/06/2021 13:15 MS Wisła Kraków U18 4-1 Legia Warszawa U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
10/06/2021 20:00 MS Broń Radom 4-1 Radomsko
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
09/06/2021 19:00 MS Lechia Zielona Góra 2-1 Gać Oława
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
08/06/2021 18:00 MS Znicz Biała Piska 6-2 Jagiellonia II
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
07/06/2021 21:25 MS GKS Katowice 4-1 Stal Rzeszów
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
06/06/2021 19:00 MS Gwardia Koszalin 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
06/06/2021 19:00 MS Wiązownica 3-3 Wólczanka W. Pełkińska
06/06/2021 19:00 MS Orlęta Radzyń Podlaski 4-3 Stal Stalowa Wola
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
06/06/2021 18:00 MS Pogoń Siedlce 3-3 Motor Lublin
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
06/06/2021 18:00 MS Unia Janikowo 2-1 Pomorzanin Toruń
06/06/2021 18:00 MS Górnik Konin 1-1 Gryf Wejherowo
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
06/06/2021 18:00 MS Rekord Bielsko-Biała 2-1 Lechia Zielona Góra
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
06/06/2021 18:00 MS Stal Kraśnik 1-2 KSZO 1929
06/06/2021 18:00 MS Wisła Sandomierz 1-0 Jutrzenka Giebułtów
06/06/2021 18:00 MS Łagów 3-0 Podlasie Biała Podlaska
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
06/06/2021 17:00 MS Sandecja Nowy Sącz 2-1 Puszcza Niepołomice
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
06/06/2021 17:00 MS Starogard Gdański 3-1 Bałtyk Gdynia
06/06/2021 17:00 MS Flota Świnoujście 1-1 Sokół Kleczew
06/06/2021 17:00 MS Polonia Środa 5-0 Świt Skolwin
06/06/2021 16:00 MS Bałtyk Koszalin 2-2 Unia Swarzędz
06/06/2021 16:00 MS Jarota Jarocin 2-0 Nielba Wągrowiec
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
06/06/2021 16:00 MS Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Kluczbork
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
06/06/2021 15:00 MS Elana Toruń 0-1 Radunia Stężyca
06/06/2021 15:00 MS Chemik Police 3-1 Mieszko Gniezno
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
06/06/2021 15:00 MS Stal Brzeg 1-1 Ślęza Wrocław
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
06/06/2021 13:40 MS Odra Opole 1-5 Tychy 71
06/06/2021 13:40 MS Zaglebie Sosnowiec 0-1 Górnik Łęczna
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
06/06/2021 13:30 MS Escola Varsovia U18 1-6 Gwarek Zabrze U18
06/06/2021 13:00 MS Górnik Zabrze U18 2-0 Lechia Gdańsk U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
06/06/2021 13:00 MS Przodkowo 1-1 Pogoń Szczecin II
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
05/06/2021 19:00 MS Podhale Nowy Targ 3-1 Cracovia Kraków II
05/06/2021 19:00 MS Wisła Puławy 1-0 Avia Świdnik
05/06/2021 18:30 MS Wisłoka Dębica 3-1 Chełmianka Chełm
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:00 MS Swit 1-1 Polonia Warszawa
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:00 MS Goczałkowice Zdrój 1-0 Polonia-Stal Świdnica
05/06/2021 18:00 MS ROW Rybnik 0-4 Zagłębie Lubin II
05/06/2021 18:00 MS Gać Oława 3-0 Górnik Zabrze II
05/06/2021 18:00 MS Pawłowice Śląskie 2-3 Ruch Chorzów
05/06/2021 18:00 MS Polonia Nysa 2-2 Polonia Bytom
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
05/06/2021 18:00 MS Siarka Tarnobrzeg 1-2 Korona Kielce II
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
05/06/2021 17:30 MS Stomil Olsztyn 1-1 Miedz Legnica
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
05/06/2021 17:30 MS Górnik Polkowice 5-0 Bytovia Bytów
05/06/2021 17:30 MS Olimpia Grudziądz 2-2 Wigry Suwałki
05/06/2021 17:30 MS Hutnik Kraków 1-2 Sokół Ostróda
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
05/06/2021 17:00 MS Resovia Rzeszów 1-0 Chrobry Głogów
05/06/2021 17:00 MS Bełchatów 0-2 Jastrzębie
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
05/06/2021 16:00 MS Olimpia Elbląg 1-4 Śląsk Wrocław II
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 16:00 MS Unia Skierniewice 0-3 Pogoń Grod. Mazowiecki
05/06/2021 16:00 MS Lechia T. Mazowiecki 1-0 Wasilków
05/06/2021 16:00 MS Olimpia Zambrów 3-1 Pelikan Łowicz
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
05/06/2021 15:00 MS Znicz Pruszków 0-2 Kalisz
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 15:00 MS Znicz Biała Piska 1-6 Legionovia Legionowo
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
05/06/2021 14:00 MS Lech Poznań II 1-2 Chojniczanka Chojnice
05/06/2021 14:00 MS Stargard Szczeciński 0-0 Garbarnia Kraków
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 14:00 MS Wikielec 2-0 Radomsko
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
05/06/2021 14:00 MS Miedź Legnica II 2-0 Warta Gorzów
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
05/06/2021 13:40 MS Arka Gdynia 0-2 Radomiak Radom
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
05/06/2021 13:00 MS SMS Łódź U18 1-1 Cracovia U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 13:00 MS Jagiellonia II 1-4 Legia Warszawa II
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
05/06/2021 12:15 MS Legia Warszawa U18 2-6 Śląsk Wrocław U18
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
05/06/2021 12:00 MS Lewart 4-1 Hetman Zamosc
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
04/06/2021 21:30 MS ŁKS Łódź 3-2 Nieciecza
04/06/2021 21:00 MS Korona Kielce 1-1 Widzew Łódź
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
04/06/2021 18:00 MS Ursus Warszawa 3-0 Huragan Morąg
04/06/2021 17:30 MS Concordia Elbląg 4-2 Kutno
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
04/06/2021 12:00 MS Pogoń Szczecin U18 3-2 Jagiellonia U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
03/06/2021 18:00 MS Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Sokół Aleksandrów
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
03/06/2021 18:00 MS Jarota Jarocin 7-0 Mieszko Gniezno
03/06/2021 18:00 MS Kotwica Kołobrzeg 3-2 Flota Świnoujście
03/06/2021 18:00 MS Nielba Wągrowiec 4-0 Unia Janikowo
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
03/06/2021 18:00 MS Podlasie Biała Podlaska 1-3 Stal Kraśnik
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
03/06/2021 17:00 MS Piast Żmigród 0-1 Stal Brzeg
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
03/06/2021 16:00 MS Radunia Stężyca 3-0 Polonia Środa
03/06/2021 15:00 MS Bałtyk Koszalin 4-3 Pomorzanin Toruń
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
03/06/2021 14:00 MS Błonianka Błonie 1-3 Broń Radom
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
03/06/2021 14:00 MS Bałtyk Gdynia 0-3 Elana Toruń
02/06/2021 19:00 MS Pogoń Szczecin II 0-1 Świt Skolwin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
02/06/2021 19:00 MS Polonia Bytom 3-0 Rekord Bielsko-Biała
02/06/2021 19:00 MS Warta Gorzów 0-2 Gwarek Tarnowskie Góry
02/06/2021 19:00 MS Polonia-Stal Świdnica 3-3 Pawłowice Śląskie
02/06/2021 19:00 MS Górnik Zabrze II 4-0 Goczałkowice Zdrój
02/06/2021 19:00 MS Ślęza Wrocław 4-2 ROW Rybnik
02/06/2021 19:00 MS Ruch Chorzów 4-0 Miedź Legnica II
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
02/06/2021 19:00 MS Stal Stalowa Wola 0-0 Sokół Sieniawa
02/06/2021 18:30 MS Wólczanka W. Pełkińska 2-0 Wisła Sandomierz
02/06/2021 18:30 MS Chełmianka Chełm 4-1 Podhale Nowy Targ
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
02/06/2021 18:00 MS Przodkowo 0-2 Starogard Gdański
02/06/2021 18:00 MS Gwardia Koszalin 0-1 Górnik Konin
02/06/2021 18:00 MS Sokół Kleczew 1-2 Unia Swarzędz
02/06/2021 18:00 MS Gryf Wejherowo 0-0 Chemik Police
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
02/06/2021 18:00 MS Zagłębie Lubin II 3-1 Polonia Nysa
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
02/06/2021 18:00 MS Korona Kielce II 1-0 Lewart
02/06/2021 18:00 MS Avia Świdnik 5-1 Łagów
02/06/2021 18:00 MS Hetman Zamosc 2-5 Wisłoka Dębica
02/06/2021 18:00 MS KSZO 1929 0-1 Wiązownica
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
02/06/2021 17:15 MS Hutnik Kraków U18 3-2 Arka Gdynia U18
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
02/06/2021 16:00 MS Jutrzenka Giebułtów 0-1 Siarka Tarnobrzeg
02/06/2021 14:00 MS Cracovia Kraków II 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
30/05/2021 20:00 MS Puszcza Niepołomice 0-4 Zaglebie Sosnowiec
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
30/05/2021 19:00 MS Wisła Puławy 1-3 Stal Stalowa Wola
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
30/05/2021 18:00 MS Górnik Łęczna 1-1 Stomil Olsztyn
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
30/05/2021 14:30 MS Jagiellonia U18 4-1 Escola Varsovia U18
30/05/2021 14:00 MS Lech Poznań U18 0-0 Zagłębie Lubin U18
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
30/05/2021 13:40 MS Odra Opole 1-0 Nieciecza
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
30/05/2021 13:00 MS Korona Kielce U18 0-1 Górnik Zabrze U18
30/05/2021 13:00 MS Śląsk Wrocław U18 2-1 Hutnik Kraków U18
30/05/2021 12:15 MS Arka Gdynia U18 4-4 Wisła Kraków U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
30/05/2021 12:00 MS Pomorzanin Toruń 0-2 Sokół Kleczew
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
29/05/2021 20:10 MS Radomiak Radom 3-1 Resovia Rzeszów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
29/05/2021 19:00 MS Kalisz 2-1 Olimpia Grudziądz
29/05/2021 19:00 MS Bytovia Bytów 1-2 Lech Poznań II
29/05/2021 19:00 MS Motor Lublin 0-0 Górnik Polkowice
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 19:00 MS Pogoń Grod. Mazowiecki 1-2 Znicz Biała Piska
29/05/2021 19:00 MS Pelikan Łowicz 0-1 Ursus Warszawa
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
29/05/2021 19:00 MS Sokół Sieniawa 0-2 Cracovia Kraków II
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:30 MS SKRA Częstochowa 1-1 Stargard Szczeciński
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:30 MS Wisłoka Dębica 1-1 Korona Kielce II
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 MS Jastrzębie 1-1 Sandecja Nowy Sącz
29/05/2021 18:00 MS Korona Kielce 3-3 Arka Gdynia
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 MS Garbarnia Kraków 2-3 Olimpia Elbląg
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 MS Swit 1-0 Jagiellonia II
29/05/2021 18:00 MS Polonia Warszawa 5-1 Legionovia Legionowo
29/05/2021 18:00 MS Wikielec 0-1 Błonianka Błonie
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 MS Jarota Jarocin 1-2 Unia Janikowo
29/05/2021 18:00 MS Świt Skolwin 2-0 Radunia Stężyca
29/05/2021 18:00 MS Flota Świnoujście 0-1 Górnik Konin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 MS Miedź Legnica II 3-1 Polonia-Stal Świdnica
29/05/2021 18:00 MS Stal Brzeg 1-2 Kluczbork
29/05/2021 18:00 MS Polonia Nysa 3-3 Ślęza Wrocław
29/05/2021 18:00 MS Lechia Zielona Góra 1-4 Polonia Bytom
29/05/2021 18:00 MS Gać Oława 1-0 Goczałkowice Zdrój
29/05/2021 18:00 MS Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 Ruch Chorzów
29/05/2021 18:00 MS ROW Rybnik 1-2 Piast Żmigród
29/05/2021 18:00 MS Rekord Bielsko-Biała 4-2 Zagłębie Lubin II
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
29/05/2021 18:00 MS Wisła Sandomierz 0-1 KSZO 1929
29/05/2021 18:00 MS Lewart 1-2 Jutrzenka Giebułtów
29/05/2021 18:00 MS Siarka Tarnobrzeg 3-1 Wólczanka W. Pełkińska
29/05/2021 18:00 MS Podhale Nowy Targ 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski
29/05/2021 18:00 MS Stal Kraśnik 1-1 Avia Świdnik
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 MS Chrobry Głogów 0-1 Bełchatów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 MS Wigry Suwałki 3-2 Pogoń Siedlce
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 MS Wasilków 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
29/05/2021 17:00 MS Kutno 1-0 Broń Radom
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 MS Polonia Środa 3-0 Bałtyk Gdynia
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 16:00 MS Sokół Aleksandrów 0-1 Olimpia Zambrów
29/05/2021 16:00 MS Concordia Elbląg 4-1 Huragan Morąg
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 16:00 MS Elana Toruń 4-0 Przodkowo
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
29/05/2021 16:00 MS Pawłowice Śląskie 1-2 Górnik Zabrze II
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
29/05/2021 13:40 MS Miedz Legnica 3-0 ŁKS Łódź
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
29/05/2021 13:00 MS Śląsk Wrocław II 0-1 Znicz Pruszków
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
29/05/2021 13:00 MS Gwarek Zabrze U18 2-2 Legia Warszawa U18
29/05/2021 13:00 MS Cracovia U18 0-4 Pogoń Szczecin U18
29/05/2021 13:00 Ertelendi Górnik Zabrze U18 - Gwarek Zabrze U18
29/05/2021 13:00 Ertelendi Cracovia U18 - Arka Gdynia U18
29/05/2021 13:00 MS Lechia Gdańsk U18 2-2 SMS Łódź U18
29/05/2021 13:00 Ertelendi Escola Varsovia U18 - Wisła Kraków U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 13:00 MS Legia Warszawa II 0-0 Unia Skierniewice
29/05/2021 13:00 MS Radomsko 2-2 Lechia T. Mazowiecki
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 13:00 MS Chemik Police 0-2 Gwardia Koszalin
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
29/05/2021 13:00 MS Wiązownica 0-2 Podlasie Biała Podlaska
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 12:00 MS Bałtyk Koszalin 2-2 Nielba Wągrowiec
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
29/05/2021 03:00 Ertelendi Jagiellonia U18 - Śląsk Wrocław U18
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
28/05/2021 20:44 MS Stal Rzeszów 2-3 Hutnik Kraków
28/05/2021 19:45 MS Chojniczanka Chojnice 0-3 GKS Katowice
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
28/05/2021 19:00 MS Mieszko Gniezno 0-4 Gryf Wejherowo
28/05/2021 19:00 MS Kotwica Kołobrzeg 1-1 Unia Swarzędz
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
28/05/2021 19:00 MS Chełmianka Chełm 4-0 Hetman Zamosc
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
28/05/2021 18:40 MS Widzew Łódź 0-2 Tychy 71
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
28/05/2021 17:00 MS Starogard Gdański 3-1 Pogoń Szczecin II
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
26/05/2021 19:00 MS Ursus Warszawa 1-0 Wikielec
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
26/05/2021 19:00 MS Ślęza Wrocław 8-2 Rekord Bielsko-Biała
26/05/2021 19:00 MS Górnik Zabrze II 0-1 Miedź Legnica II
26/05/2021 19:00 MS Polonia Bytom 5-2 Gać Oława
26/05/2021 19:00 MS Piast Żmigród 4-0 Polonia Nysa
26/05/2021 19:00 MS Goczałkowice Zdrój 1-2 Pawłowice Śląskie
26/05/2021 18:00 MS Zagłębie Lubin II 4-1 Lechia Zielona Góra
26/05/2021 18:00 MS Warta Gorzów 3-0 Stal Brzeg
26/05/2021 18:00 MS Kluczbork 3-3 ROW Rybnik
26/05/2021 17:00 MS Polonia-Stal Świdnica 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
26/05/2021 16:00 MS Znicz Pruszków 0-1 Górnik Polkowice
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
23/05/2021 20:10 MS Sandecja Nowy Sącz 1-1 Chrobry Głogów
23/05/2021 20:05 MS Resovia Rzeszów 1-1 Korona Kielce
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
23/05/2021 19:00 MS Olimpia Grudziądz 2-4 Śląsk Wrocław II
23/05/2021 19:00 MS GKS Katowice 4-1 Bytovia Bytów
23/05/2021 18:00 MS Hutnik Kraków 0-0 Chojniczanka Chojnice
23/05/2021 17:00 MS Pogoń Siedlce 0-0 Kalisz
23/05/2021 16:00 MS Olimpia Elbląg 1-0 SKRA Częstochowa
23/05/2021 14:00 MS Lech Poznań II 0-0 Motor Lublin
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
23/05/2021 13:40 MS Arka Gdynia 0-0 Widzew Łódź
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
23/05/2021 13:15 MS Korona Kielce U18 2-4 Lech Poznań U18
23/05/2021 13:00 MS Legia Warszawa U18 3-3 Jagiellonia U18
23/05/2021 13:00 MS Escola Varsovia U18 2-2 Cracovia U18
23/05/2021 13:00 MS Zagłębie Lubin U18 3-2 Arka Gdynia U18
23/05/2021 13:00 MS Górnik Zabrze U18 2-0 SMS Łódź U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
23/05/2021 12:00 MS Pogoń Szczecin II 1-4 Radunia Stężyca
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
22/05/2021 20:45 MS Odra Opole 2-1 Miedz Legnica
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
22/05/2021 20:44 MS Stal Rzeszów 3-1 Sokół Ostróda
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
22/05/2021 20:08 MS ŁKS Łódź 3-1 Górnik Łęczna
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
22/05/2021 19:15 MS Górnik Polkowice 2-2 Wigry Suwałki
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
22/05/2021 19:00 MS Jutrzenka Giebułtów 2-8 Wisłoka Dębica
22/05/2021 19:00 MS Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Sokół Sieniawa
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 MS Stomil Olsztyn 2-1 Puszcza Niepołomice
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 MS Huragan Morąg 0-4 Broń Radom
22/05/2021 18:00 MS Pelikan Łowicz 1-2 Concordia Elbląg
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 MS Unia Janikowo 5-0 Mieszko Gniezno
22/05/2021 18:00 MS Sokół Kleczew 1-1 Nielba Wągrowiec
22/05/2021 18:00 MS Flota Świnoujście 1-4 Chemik Police
22/05/2021 18:00 MS Jarota Jarocin 1-0 Bałtyk Koszalin
22/05/2021 18:00 MS Kotwica Kołobrzeg 2-0 Pomorzanin Toruń
22/05/2021 18:00 MS Gwardia Koszalin 3-1 Gryf Wejherowo
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 MS Gwarek Tarnowskie Góry 1-5 Górnik Zabrze II
22/05/2021 18:00 MS ROW Rybnik 0-1 Warta Gorzów
22/05/2021 18:00 MS Rekord Bielsko-Biała 2-0 Piast Żmigród
22/05/2021 18:00 MS Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Lubin II
22/05/2021 18:00 MS Gać Oława 1-1 Pawłowice Śląskie
22/05/2021 18:00 MS Stal Brzeg 1-3 Ruch Chorzów
22/05/2021 18:00 MS Polonia Nysa 1-3 Kluczbork
22/05/2021 18:00 MS Lechia Zielona Góra 1-3 Ślęza Wrocław
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
22/05/2021 18:00 MS Hetman Zamosc 2-1 Podhale Nowy Targ
22/05/2021 18:00 MS Avia Świdnik 3-0 Wiązownica
22/05/2021 18:00 MS KSZO 1929 1-0 Siarka Tarnobrzeg
22/05/2021 18:00 MS Stal Stalowa Wola 3-2 Łagów
22/05/2021 17:30 MS Wólczanka W. Pełkińska 3-0 Lewart
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 MS Kutno 4-4 Wikielec
22/05/2021 17:00 MS Błonianka Błonie 1-3 Lechia T. Mazowiecki
22/05/2021 17:00 MS Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Olimpia Zambrów
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 MS Starogard Gdański 1-1 Elana Toruń
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 MS Podlasie Biała Podlaska 1-1 Wisła Sandomierz
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
22/05/2021 16:00 MS Znicz Pruszków 0-0 Garbarnia Kraków
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 16:00 MS Znicz Biała Piska 2-2 Legia Warszawa II
22/05/2021 16:00 MS Sokół Aleksandrów 1-1 Ursus Warszawa
22/05/2021 16:00 MS Legionovia Legionowo 3-1 Pogoń Grod. Mazowiecki
22/05/2021 16:00 MS Radomsko 5-0 Wasilków
22/05/2021 16:00 MS Unia Skierniewice 0-1 Swit
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
22/05/2021 15:30 MS Hutnik Kraków U18 0-2 Gwarek Zabrze U18
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
22/05/2021 15:00 MS Korona Kielce II 0-1 Chełmianka Chełm
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 14:00 MS Jagiellonia II 0-2 Polonia Warszawa
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
22/05/2021 14:00 MS Unia Swarzędz 0-2 Górnik Konin
22/05/2021 14:00 MS Bałtyk Gdynia 0-2 Świt Skolwin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
22/05/2021 14:00 MS Miedź Legnica II 3-0 Goczałkowice Zdrój
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
22/05/2021 14:00 MS Cracovia Kraków II 2-0 Wisła Puławy
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
22/05/2021 13:40 MS Zaglebie Sosnowiec 3-0 Jastrzębie
22/05/2021 13:40 MS Tychy 71 0-2 Nieciecza
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
22/05/2021 13:00 MS Pogoń Szczecin U18 3-1 Lechia Gdańsk U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
22/05/2021 13:00 MS Przodkowo 0-2 Polonia Środa
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
22/05/2021 12:00 MS Wisła Kraków U18 1-3 Śląsk Wrocław U18
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
21/05/2021 19:40 MS Bełchatów 0-1 Radomiak Radom
19/05/2021 21:00 MS Puszcza Niepołomice 0-1 Miedz Legnica
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
19/05/2021 20:30 MS Chojniczanka Chojnice 2-0 Sokół Ostróda
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
19/05/2021 20:00 MS Nieciecza 0-0 Chrobry Głogów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
19/05/2021 19:00 MS Bytovia Bytów 1-1 Hutnik Kraków
19/05/2021 19:00 MS Kalisz 1-1 Górnik Polkowice
19/05/2021 19:00 MS Motor Lublin 2-1 GKS Katowice
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
19/05/2021 19:00 MS Wisła Puławy 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
19/05/2021 18:40 MS Arka Gdynia 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
19/05/2021 18:30 MS Chełmianka Chełm 1-0 Jutrzenka Giebułtów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
19/05/2021 18:00 MS Garbarnia Kraków 2-3 Olimpia Grudziądz
19/05/2021 18:00 MS Stargard Szczeciński 0-0 Olimpia Elbląg
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
19/05/2021 18:00 MS Siarka Tarnobrzeg 3-2 Podlasie Biała Podlaska
19/05/2021 18:00 MS Hetman Zamosc 1-0 Korona Kielce II
19/05/2021 18:00 MS Łagów 2-2 Cracovia Kraków II
19/05/2021 18:00 MS Lewart 1-1 KSZO 1929
19/05/2021 18:00 MS Podhale Nowy Targ 1-2 Sokół Sieniawa
19/05/2021 18:00 MS Stal Kraśnik 0-2 Stal Stalowa Wola
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
19/05/2021 17:00 MS Wigry Suwałki 1-0 Lech Poznań II
19/05/2021 17:00 MS Śląsk Wrocław II 1-2 Pogoń Siedlce
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
19/05/2021 17:00 MS Wisła Sandomierz 0-1 Avia Świdnik
19/05/2021 16:30 MS Wisłoka Dębica 4-1 Wólczanka W. Pełkińska
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
19/05/2021 16:00 MS SKRA Częstochowa 3-2 Znicz Pruszków
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
19/05/2021 16:00 MS Lechia Gdańsk U18 2-2 Escola Varsovia U18
19/05/2021 13:15 MS Śląsk Wrocław U18 4-1 Zagłębie Lubin U18
19/05/2021 13:00 MS SMS Łódź U18 2-1 Pogoń Szczecin U18
19/05/2021 13:00 MS Lech Poznań U18 5-0 Górnik Zabrze U18
19/05/2021 13:00 MS Jagiellonia U18 11-0 Hutnik Kraków U18
19/05/2021 13:00 MS Cracovia U18 3-3 Legia Warszawa U18
19/05/2021 12:00 MS Arka Gdynia U18 2-2 Korona Kielce U18
19/05/2021 12:00 MS Gwarek Zabrze U18 2-5 Wisła Kraków U18
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
16/05/2021 20:44 MS Stal Rzeszów 1-1 Chojniczanka Chojnice
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
16/05/2021 20:30 MS Puszcza Niepołomice 2-3 ŁKS Łódź
16/05/2021 20:10 MS Radomiak Radom 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
16/05/2021 19:00 MS Pomorzanin Toruń 0-0 Górnik Konin
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
16/05/2021 18:30 MS Legia Warszawa 1-0 Podbeskidzie
16/05/2021 18:30 MS Jagiellonia 2-1 Lechia Gdansk
16/05/2021 18:30 MS Pogon Szczecin 1-3 Raków Częstochowa
16/05/2021 18:30 MS Slask Wroclaw 1-1 Stal Mielec
16/05/2021 18:30 MS Lech Poznan 1-1 Gornik Zabrze
16/05/2021 18:30 MS Piast Gliwice 2-3 Wisla Krakow
16/05/2021 18:30 MS Wisla Plock 4-0 Zaglebie Lubin
16/05/2021 18:30 MS Cracovia Krakow 0-1 Warta Poznań
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
16/05/2021 18:00 MS Przodkowo 1-5 Świt Skolwin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:00 MS Ślęza Wrocław 1-1 Polonia Bytom
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
16/05/2021 14:45 MS Escola Varsovia U18 2-2 Korona Kielce U18
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
16/05/2021 14:00 MS Wólczanka W. Pełkińska 1-1 Chełmianka Chełm
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
16/05/2021 13:40 MS Widzew Łódź 1-1 Nieciecza
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
16/05/2021 13:00 MS Korona Kielce II 0-0 Podhale Nowy Targ
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
16/05/2021 12:00 MS Legia Warszawa U18 2-2 Zagłębie Lubin U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 20:11 MS Polonia Warszawa 0-2 Pogoń Grod. Mazowiecki
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
15/05/2021 19:00 MS Ruch Chorzów 5-0 ROW Rybnik
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:00 MS Chrobry Głogów 1-0 Zaglebie Sosnowiec
15/05/2021 18:00 MS Jastrzębie 2-0 Stomil Olsztyn
15/05/2021 18:00 MS Korona Kielce 3-0 Bełchatów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:00 MS Olimpia Grudziądz 2-0 SKRA Częstochowa
15/05/2021 18:00 MS Górnik Polkowice 2-2 Śląsk Wrocław II
15/05/2021 18:00 MS Hutnik Kraków 5-0 Motor Lublin
15/05/2021 18:00 MS Pogoń Siedlce 1-2 Garbarnia Kraków
15/05/2021 18:00 MS Lech Poznań II 2-0 Kalisz
15/05/2021 18:00 MS Sokół Ostróda 1-1 Bytovia Bytów
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:00 MS Swit 7-1 Znicz Biała Piska
15/05/2021 18:00 MS Huragan Morąg 1-3 Wikielec
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:00 MS Mieszko Gniezno 0-1 Gwardia Koszalin
15/05/2021 18:00 MS Sokół Kleczew 1-1 Jarota Jarocin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:00 MS Piast Żmigród 3-0 Lechia Zielona Góra
15/05/2021 18:00 MS Polonia-Stal Świdnica 2-6 Stal Brzeg
15/05/2021 18:00 MS Pawłowice Śląskie 3-1 Miedź Legnica II
15/05/2021 18:00 MS Kluczbork 1-3 Rekord Bielsko-Biała
15/05/2021 18:00 MS Goczałkowice Zdrój 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
15/05/2021 18:00 MS Jutrzenka Giebułtów 5-3 Hetman Zamosc
15/05/2021 18:00 MS Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Łagów
15/05/2021 18:00 MS Stal Stalowa Wola 2-2 Wiązownica
15/05/2021 18:00 MS Avia Świdnik 2-1 Siarka Tarnobrzeg
15/05/2021 18:00 MS Sokół Sieniawa 0-1 Wisła Puławy
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS Górnik Łęczna 1-1 Odra Opole
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS SMS Łódź U18 0-0 Arka Gdynia U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS Błonianka Błonie 1-4 Radomsko
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS Starogard Gdański 0-4 Polonia Środa
15/05/2021 17:00 MS Gryf Wejherowo 1-3 Flota Świnoujście
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS KSZO 1929 2-0 Wisłoka Dębica
15/05/2021 17:00 MS Podlasie Biała Podlaska 0-1 Lewart
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:30 MS Cracovia U18 4-0 Gwarek Zabrze U18
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:15 MS GKS Katowice 2-2 Wigry Suwałki
15/05/2021 16:00 MS Znicz Pruszków 0-2 Stargard Szczeciński
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Sokół Aleksandrów 1-1 Concordia Elbląg
15/05/2021 16:00 MS Ursus Warszawa 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
15/05/2021 16:00 MS Olimpia Zambrów 3-0 Wasilków
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Elana Toruń 1-0 Pogoń Szczecin II
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Warta Gorzów 0-0 Polonia Nysa
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 15:00 MS Lechia T. Mazowiecki 0-4 Kutno
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 15:00 MS Chemik Police 1-3 Unia Swarzędz
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:00 MS Zagłębie Lubin II 6-1 Gać Oława
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:00 MS Cracovia Kraków II 2-1 Stal Kraśnik
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
15/05/2021 13:40 MS Miedz Legnica 2-3 Tychy 71
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
15/05/2021 13:15 MS Górnik Zabrze U18 0-1 Jagiellonia U18
15/05/2021 13:00 MS Pogoń Szczecin U18 0-0 Lech Poznań U18
15/05/2021 13:00 MS Lechia Gdańsk U18 1-2 Śląsk Wrocław U18
15/05/2021 13:00 MS Hutnik Kraków U18 0-5 Wisła Kraków U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 13:00 MS Jagiellonia II 1-2 Unia Skierniewice
15/05/2021 13:00 MS Legia Warszawa II 3-1 Legionovia Legionowo
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 13:00 MS Bałtyk Gdynia 3-6 Radunia Stężyca
15/05/2021 12:00 MS Unia Janikowo 0-0 Bałtyk Koszalin
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
14/05/2021 21:40 MS Arka Gdynia 1-0 Resovia Rzeszów
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
14/05/2021 20:00 MS Broń Radom 0-1 Pelikan Łowicz
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
14/05/2021 18:00 MS Nielba Wągrowiec 1-2 Kotwica Kołobrzeg
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
12/05/2021 19:00 MS Radomiak Radom 0-1 Nieciecza
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
12/05/2021 19:00 MS Jagiellonia II 3-2 Znicz Biała Piska
12/05/2021 19:00 MS Legia Warszawa II 3-4 Pogoń Grod. Mazowiecki
12/05/2021 18:00 MS Unia Skierniewice 0-1 Polonia Warszawa
12/05/2021 18:00 MS Swit 1-0 Legionovia Legionowo
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
12/05/2021 18:00 MS Wólczanka W. Pełkińska 2-1 KSZO 1929
12/05/2021 18:00 MS Wisła Puławy 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
12/05/2021 17:00 MS Górnik Polkowice 3-0 Olimpia Grudziądz
12/05/2021 14:00 MS Stal Rzeszów 0-1 Garbarnia Kraków
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
12/05/2021 13:00 MS Avia Świdnik 6-0 Jutrzenka Giebułtów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
11/05/2021 17:00 MS Stargard Szczeciński 0-0 GKS Katowice
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
10/05/2021 19:00 MS Raków Częstochowa 1-0 Piast Gliwice
09/05/2021 18:30 MS Stal Mielec 0-0 Legia Warszawa
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
09/05/2021 18:00 MS Olimpia Elbląg 2-1 Znicz Pruszków
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
09/05/2021 18:00 MS ROW Rybnik 0-0 Polonia-Stal Świdnica
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
09/05/2021 18:00 MS Łagów 0-1 Sokół Sieniawa
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
09/05/2021 17:00 MS Korona Kielce U18 1-2 Legia Warszawa U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
09/05/2021 17:00 MS Gryf Wejherowo 1-2 Unia Swarzędz
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
09/05/2021 17:00 MS Wisła Sandomierz 0-3 Stal Stalowa Wola
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 MS Warta Poznań 2-3 Slask Wroclaw
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 MS ŁKS Łódź 1-1 Jastrzębie
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
09/05/2021 16:00 MS Gwarek Tarnowskie Góry 2-2 Pawłowice Śląskie
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:00 MS Cracovia Kraków II 4-1 Wiązownica
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
09/05/2021 13:40 MS Resovia Rzeszów 2-0 Widzew Łódź
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
09/05/2021 13:00 MS Lech Poznań U18 2-1 Escola Varsovia U18
09/05/2021 13:00 MS Gwarek Zabrze U18 3-2 Lechia Gdańsk U18
09/05/2021 13:00 MS Śląsk Wrocław U18 0-2 SMS Łódź U18
09/05/2021 13:00 MS Jagiellonia U18 0-0 Cracovia U18
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
09/05/2021 13:00 MS Korona Kielce II 2-2 Jutrzenka Giebułtów
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
09/05/2021 12:15 MS Arka Gdynia U18 0-2 Pogoń Szczecin U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
09/05/2021 12:00 MS Pogoń Szczecin II 0-0 Bałtyk Gdynia
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
08/05/2021 21:00 MS Wisla Krakow 1-2 Lech Poznan
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
08/05/2021 21:00 MS Nieciecza 0-2 Miedz Legnica
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 20:11 MS Polonia Warszawa 1-2 Legia Warszawa II
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
08/05/2021 20:00 MS Motor Lublin 4-1 Sokół Ostróda
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 19:00 MS Pogoń Grod. Mazowiecki 1-2 Swit
08/05/2021 19:00 MS Pelikan Łowicz 0-2 Wikielec
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:30 MS Lechia Gdansk 1-1 Cracovia Krakow
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:30 MS Kalisz 2-1 GKS Katowice
08/05/2021 18:30 MS SKRA Częstochowa 2-2 Pogoń Siedlce
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:30 MS Pomorzanin Toruń 4-2 Chemik Police
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:30 MS Chełmianka Chełm 2-0 KSZO 1929
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 MS Świt Skolwin 1-2 Starogard Gdański
08/05/2021 18:00 MS Sokół Kleczew 3-1 Unia Janikowo
08/05/2021 18:00 MS Górnik Konin 3-2 Nielba Wągrowiec
08/05/2021 18:00 MS Mieszko Gniezno 2-2 Bałtyk Koszalin
08/05/2021 18:00 MS Kotwica Kołobrzeg 3-1 Jarota Jarocin
08/05/2021 18:00 MS Gwardia Koszalin 1-2 Flota Świnoujście
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 MS Stal Brzeg 0-2 Górnik Zabrze II
08/05/2021 18:00 MS Lechia Zielona Góra 2-2 Kluczbork
08/05/2021 18:00 MS Gać Oława 2-2 Miedź Legnica II
08/05/2021 18:00 MS Polonia Nysa 1-2 Ruch Chorzów
08/05/2021 18:00 MS Polonia Bytom 2-1 Piast Żmigród
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
08/05/2021 18:00 MS Lewart 2-3 Avia Świdnik
08/05/2021 18:00 MS Podhale Nowy Targ 1-1 Wisła Puławy
08/05/2021 18:00 MS Hetman Zamosc 3-3 Wólczanka W. Pełkińska
08/05/2021 18:00 MS Stal Kraśnik 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 MS Stomil Olsztyn 1-2 Chrobry Głogów
08/05/2021 17:00 MS Sandecja Nowy Sącz 2-1 Korona Kielce
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 MS Wigry Suwałki 0-1 Hutnik Kraków
08/05/2021 17:00 MS Garbarnia Kraków 2-2 Górnik Polkowice
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 MS Zagłębie Lubin U18 4-1 Hutnik Kraków U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 MS Wasilków 1-6 Błonianka Błonie
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 MS Podbeskidzie 1-1 Wisla Plock
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 MS Concordia Elbląg 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
08/05/2021 16:00 MS Znicz Biała Piska 1-1 Unia Skierniewice
08/05/2021 16:00 MS Olimpia Zambrów 2-4 Ursus Warszawa
08/05/2021 15:00 MS Lechia T. Mazowiecki 4-2 Huragan Morąg
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 MS Rekord Bielsko-Biała 0-2 Warta Gorzów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:00 MS Śląsk Wrocław II 0-1 Lech Poznań II
08/05/2021 14:00 MS Bytovia Bytów 0-2 Stal Rzeszów
08/05/2021 14:00 MS Stargard Szczeciński 2-3 Olimpia Grudziądz
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:00 MS Radunia Stężyca 6-0 Przodkowo
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:00 MS Zagłębie Lubin II 0-1 Ślęza Wrocław
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:00 MS Wisłoka Dębica 1-0 Podlasie Biała Podlaska
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
08/05/2021 13:40 MS Bełchatów 0-3 Arka Gdynia
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
08/05/2021 13:00 MS Wisła Kraków U18 1-5 Górnik Zabrze U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 13:00 MS Radomsko 0-0 Kutno
08/05/2021 13:00 MS Legionovia Legionowo 3-1 Jagiellonia II
08/05/2021 13:00 MS Broń Radom 2-0 Sokół Aleksandrów
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
07/05/2021 21:30 MS Zaglebie Lubin 1-1 Pogon Szczecin
07/05/2021 19:00 MS Gornik Zabrze 3-1 Jagiellonia
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
07/05/2021 19:00 MS Tychy 71 3-1 Górnik Łęczna
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
07/05/2021 19:00 MS Polonia Środa 3-0 Elana Toruń
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
07/05/2021 18:40 MS Zaglebie Sosnowiec 0-1 Radomiak Radom
07/05/2021 18:00 MS Odra Opole 1-0 Puszcza Niepołomice
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
05/05/2021 20:00 MS Stal Mielec 0-1 Raków Częstochowa
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
05/05/2021 20:00 MS Nieciecza 6-2 Korona Kielce
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
05/05/2021 19:00 MS GKS Katowice 1-0 Olimpia Elbląg
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
05/05/2021 19:00 MS Ślęza Wrocław 5-1 Gać Oława
05/05/2021 19:00 MS Warta Gorzów 1-1 Lechia Zielona Góra
05/05/2021 19:00 MS Polonia-Stal Świdnica 0-1 Polonia Nysa
05/05/2021 19:00 MS Goczałkowice Zdrój 1-1 Stal Brzeg
05/05/2021 19:00 MS Piast Żmigród 0-2 Zagłębie Lubin II
05/05/2021 19:00 MS Ruch Chorzów 3-2 Rekord Bielsko-Biała
05/05/2021 19:00 MS Górnik Zabrze II 4-2 ROW Rybnik
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
05/05/2021 18:00 MS Jastrzębie 1-2 Miedz Legnica
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
05/05/2021 18:00 MS Kluczbork 2-4 Polonia Bytom
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
05/05/2021 18:00 MS Wisła Puławy 4-0 Wisłoka Dębica
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
05/05/2021 17:00 MS Miedź Legnica II 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
03/05/2021 18:30 MS Cracovia Krakow 1-0 Gornik Zabrze
03/05/2021 16:00 MS Piast Gliwice 2-0 Podbeskidzie
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
03/05/2021 16:00 MS Górnik Polkowice 2-1 SKRA Częstochowa
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
02/05/2021 20:10 MS Radomiak Radom 1-0 Stomil Olsztyn
02/05/2021 20:00 MS Puszcza Niepołomice 0-1 Tychy 71
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
02/05/2021 18:00 MS Wisła Puławy 3-1 Łagów
Polonya Cup Polonya - Cup ( Kupa Maçı )
02/05/2021 17:00 MS Raków Częstochowa 2-1 Arka Gdynia
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
02/05/2021 14:30 MS Chojniczanka Chojnice 3-1 Bytovia Bytów
02/05/2021 14:00 MS Stal Rzeszów 1-3 Motor Lublin
02/05/2021 14:00 MS Lech Poznań II 0-0 Garbarnia Kraków
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
02/05/2021 13:40 MS Jastrzębie 3-0 Odra Opole
02/05/2021 13:40 MS Górnik Łęczna 3-3 Nieciecza
02/05/2021 13:00 MS Resovia Rzeszów 1-3 Bełchatów
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
02/05/2021 13:00 MS Górnik Zabrze U18 3-1 Cracovia U18
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
01/05/2021 21:00 MS Lech Poznan 1-2 Stal Mielec
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
01/05/2021 19:00 MS GKS Katowice 1-3 Śląsk Wrocław II
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:30 MS Pogon Szczecin 1-1 Warta Poznań
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:15 MS SMS Łódź U18 1-0 Gwarek Zabrze U18
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:00 MS Korona Kielce 1-0 Zaglebie Sosnowiec
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:00 MS Olimpia Grudziądz 3-1 Olimpia Elbląg
01/05/2021 18:00 MS Hutnik Kraków 0-2 Kalisz
01/05/2021 18:00 MS Pogoń Siedlce 2-2 Stargard Szczeciński
01/05/2021 18:00 MS Sokół Ostróda 0-1 Wigry Suwałki
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:00 MS Swit 1-0 Legia Warszawa II
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:00 MS Mieszko Gniezno 1-1 Flota Świnoujście
01/05/2021 18:00 MS Górnik Konin 1-6 Jarota Jarocin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:00 MS ROW Rybnik 1-1 Goczałkowice Zdrój
01/05/2021 18:00 MS Rekord Bielsko-Biała 7-3 Polonia-Stal Świdnica
01/05/2021 18:00 MS Polonia Bytom 3-1 Warta Gorzów
01/05/2021 18:00 MS Stal Brzeg 1-0 Pawłowice Śląskie
01/05/2021 18:00 MS Polonia Nysa 1-2 Górnik Zabrze II
01/05/2021 18:00 MS Lechia Zielona Góra 0-2 Ruch Chorzów
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
01/05/2021 18:00 MS Wólczanka W. Pełkińska 1-3 Korona Kielce II
01/05/2021 18:00 MS Avia Świdnik 2-0 Wisłoka Dębica
01/05/2021 18:00 MS Stal Stalowa Wola 4-0 Siarka Tarnobrzeg
01/05/2021 18:00 MS KSZO 1929 6-0 Hetman Zamosc
01/05/2021 18:00 MS Sokół Sieniawa 2-2 Stal Kraśnik
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
01/05/2021 17:00 MS Starogard Gdański 0-2 Radunia Stężyca
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
01/05/2021 17:00 MS Podlasie Biała Podlaska 1-1 Chełmianka Chełm
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
01/05/2021 16:00 MS Legia Warszawa 0-0 Wisla Krakow
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
01/05/2021 16:00 MS Unia Skierniewice 5-3 Legionovia Legionowo
01/05/2021 16:00 MS Olimpia Zambrów 2-1 Concordia Elbląg
01/05/2021 16:00 MS Ursus Warszawa 3-1 Wasilków
01/05/2021 16:00 MS Radomsko 2-2 Huragan Morąg
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
01/05/2021 16:00 MS Sokół Kleczew 4-0 Bałtyk Koszalin
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
01/05/2021 15:00 MS Znicz Biała Piska 3-0 Polonia Warszawa
01/05/2021 15:00 MS Jagiellonia II 2-3 Pogoń Grod. Mazowiecki
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
01/05/2021 15:00 MS Ślęza Wrocław 2-2 Piast Żmigród
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
01/05/2021 14:30 MS Escola Varsovia U18 2-1 Arka Gdynia U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
01/05/2021 14:00 MS Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 Broń Radom
01/05/2021 14:00 MS Kutno 1-0 Błonianka Błonie
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
01/05/2021 14:00 MS Pomorzanin Toruń 2-0 Gryf Wejherowo
01/05/2021 14:00 MS Unia Swarzędz 1-1 Gwardia Koszalin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
01/05/2021 14:00 MS Gać Oława 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry
01/05/2021 14:00 MS Zagłębie Lubin II 4-0 Kluczbork
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
01/05/2021 14:00 MS Cracovia Kraków II 6-2 Wisła Sandomierz
01/05/2021 14:00 MS Jutrzenka Giebułtów 1-2 Podhale Nowy Targ
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
01/05/2021 13:40 MS Chrobry Głogów 1-0 ŁKS Łódź
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
01/05/2021 13:00 MS Lechia Gdańsk U18 2-3 Jagiellonia U18
01/05/2021 13:00 MS Hutnik Kraków U18 1-5 Korona Kielce U18
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
01/05/2021 13:00 MS Orlęta Radzyń Podlaski 4-0 Wiązownica
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
01/05/2021 12:00 MS Wisła Kraków U18 2-2 Zagłębie Lubin U18
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
01/05/2021 12:00 MS Unia Janikowo 2-1 Kotwica Kołobrzeg
01/05/2021 12:00 MS Przodkowo 0-1 Bałtyk Gdynia
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
30/04/2021 21:30 MS Slask Wroclaw 0-0 Zaglebie Lubin
30/04/2021 19:00 MS Wisla Plock 1-3 Lechia Gdansk
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
30/04/2021 19:00 MS Polonia Środa 1-0 Pogoń Szczecin II
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
30/04/2021 18:40 MS Widzew Łódź 0-0 Miedz Legnica
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
30/04/2021 18:00 MS Wikielec 1-1 Sokół Aleksandrów
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
30/04/2021 18:00 MS Chemik Police 2-6 Nielba Wągrowiec
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
30/04/2021 16:15 MS Legia Warszawa U18 2-2 Lech Poznań U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
30/04/2021 16:00 MS Lechia T. Mazowiecki 1-0 Pelikan Łowicz
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
30/04/2021 13:00 MS Pogoń Szczecin U18 2-2 Śląsk Wrocław U18
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
29/04/2021 18:40 MS Jastrzębie 0-1 Tychy 71
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
29/04/2021 18:00 MS Elana Toruń 0-0 Świt Skolwin
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
28/04/2021 21:00 MS Nieciecza 4-0 Puszcza Niepołomice
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
28/04/2021 20:00 MS Jagiellonia 0-0 Raków Częstochowa
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
28/04/2021 19:00 MS Motor Lublin 2-2 Chojniczanka Chojnice
28/04/2021 19:00 MS Kalisz 2-0 Sokół Ostróda
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
28/04/2021 18:40 MS ŁKS Łódź 1-1 Radomiak Radom
28/04/2021 18:00 MS Odra Opole 3-1 Chrobry Głogów
28/04/2021 18:00 MS Zaglebie Sosnowiec 2-3 Arka Gdynia
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
28/04/2021 18:00 MS Garbarnia Kraków 2-0 GKS Katowice
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
28/04/2021 18:00 MS Chełmianka Chełm 3-2 Avia Świdnik
28/04/2021 18:00 MS Podhale Nowy Targ 2-1 Łagów
28/04/2021 18:00 MS Korona Kielce II 0-3 KSZO 1929
28/04/2021 18:00 MS Lewart 1-2 Stal Stalowa Wola
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
28/04/2021 17:15 MS Wigry Suwałki 1-1 Stal Rzeszów
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
28/04/2021 17:00 MS Stomil Olsztyn 2-0 Korona Kielce
28/04/2021 17:00 MS Sandecja Nowy Sącz 1-1 Resovia Rzeszów
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
28/04/2021 17:00 MS Jutrzenka Giebułtów 2-2 Wólczanka W. Pełkińska
28/04/2021 17:00 MS Wiązownica 0-2 Sokół Sieniawa
28/04/2021 17:00 MS Hetman Zamosc 1-4 Podlasie Biała Podlaska
28/04/2021 17:00 MS Stal Kraśnik 1-1 Wisła Puławy
28/04/2021 17:00 MS Wisła Sandomierz 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
28/04/2021 16:30 MS Znicz Pruszków 2-0 Olimpia Grudziądz
28/04/2021 16:00 MS Śląsk Wrocław II 0-0 Hutnik Kraków
28/04/2021 16:00 MS Olimpia Elbląg 0-0 Pogoń Siedlce
28/04/2021 16:00 MS SKRA Częstochowa 0-0 Lech Poznań II
28/04/2021 14:00 MS Stargard Szczeciński 0-0 Górnik Polkowice
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
28/04/2021 14:00 MS Cracovia Kraków II 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
27/04/2021 18:40 MS Bełchatów 2-3 Widzew Łódź
27/04/2021 18:00 MS Miedz Legnica 1-0 Górnik Łęczna
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
25/04/2021 18:30 MS Lechia Gdansk 0-1 Legia Warszawa
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
25/04/2021 18:00 MS Arka Gdynia U18 2-4 Legia Warszawa U18
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
25/04/2021 17:00 MS Wisła Puławy 1-0 Wiązownica
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 MS Stal Mielec 1-0 Pogon Szczecin
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
25/04/2021 16:00 MS Huragan Morąg 0-2 Błonianka Błonie
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
25/04/2021 14:00 MS Lech Poznań II 1-1 Stargard Szczeciński
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
25/04/2021 14:00 MS Cracovia Kraków II 0-1 Lewart
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
25/04/2021 13:40 MS Arka Gdynia 2-0 Stomil Olsztyn
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
25/04/2021 13:30 MS Warta Poznań 2-0 Jagiellonia
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
25/04/2021 13:00 MS Zagłębie Lubin U18 5-1 Górnik Zabrze U18
25/04/2021 13:00 MS Gwarek Zabrze U18 0-1 Pogoń Szczecin U18
25/04/2021 13:00 MS Korona Kielce U18 3-1 Wisła Kraków U18
25/04/2021 13:00 MS Jagiellonia U18 0-0 SMS Łódź U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
25/04/2021 13:00 MS Broń Radom 1-0 Olimpia Zambrów
25/04/2021 13:00 MS Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Wikielec
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
25/04/2021 12:00 MS Pogoń Szczecin II 5-1 Przodkowo
25/04/2021 12:00 MS Mieszko Gniezno 1-3 Sokół Kleczew
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
24/04/2021 21:00 MS Wisla Krakow 0-0 Cracovia Krakow
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
24/04/2021 20:11 MS Polonia Warszawa 3-0 Swit
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
24/04/2021 20:10 MS Radomiak Radom 1-0 Odra Opole
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
24/04/2021 19:30 MS GKS Katowice 2-1 SKRA Częstochowa
24/04/2021 19:00 MS Bytovia Bytów 0-1 Motor Lublin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
24/04/2021 19:00 MS Ruch Chorzów 2-1 Polonia Bytom
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
24/04/2021 18:30 MS Zaglebie Lubin 2-2 Piast Gliwice
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
24/04/2021 18:00 MS Pogoń Siedlce 2-2 Znicz Pruszków
24/04/2021 18:00 MS Sokół Ostróda 4-1 Śląsk Wrocław II
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
24/04/2021 18:00 MS Sokół Aleksandrów 0-0 Lechia T. Mazowiecki
24/04/2021 18:00 MS Pogoń Grod. Mazowiecki 4-2 Unia Skierniewice
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
24/04/2021 18:00 MS Świt Skolwin 4-2 Polonia Środa
24/04/2021 18:00 MS Jarota Jarocin 1-1 Chemik Police
24/04/2021 18:00 MS Górnik Konin 0-1 Unia Janikowo
24/04/2021 18:00 MS Gwardia Koszalin 0-0 Pomorzanin Toruń
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
24/04/2021 18:00 MS Polonia-Stal Świdnica 0-4 Lechia Zielona Góra
24/04/2021 18:00 MS Pawłowice Śląskie 2-1 ROW Rybnik
24/04/2021 18:00 MS Piast Żmigród 1-1 Gać Oława
24/04/2021 18:00 MS Kluczbork 0-5 Ślęza Wrocław
24/04/2021 18:00 MS Goczałkowice Zdrój 4-0 Polonia Nysa
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
24/04/2021 18:00 MS Avia Świdnik 7-0 Hetman Zamosc
24/04/2021 18:00 MS Łagów 1-1 Stal Kraśnik
24/04/2021 18:00 MS Wólczanka W. Pełkińska 0-1 Podhale Nowy Targ
24/04/2021 18:00 MS Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Siarka Tarnobrzeg
24/04/2021 18:00 MS Stal Stalowa Wola 0-0 Wisłoka Dębica
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
24/04/2021 17:00 MS Jastrzębie 0-0 Nieciecza
24/04/2021 17:00 MS Resovia Rzeszów 1-2 Zaglebie Sosnowiec
24/04/2021 17:00 MS Chrobry Głogów 1-0 Tychy 71
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
24/04/2021 17:00 MS Hutnik Kraków 2-0 Garbarnia Kraków
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
24/04/2021 17:00 MS Wasilków 0-2 Kutno
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
24/04/2021 17:00 MS Radunia Stężyca 3-3 Elana Toruń
24/04/2021 17:00 MS Nielba Wągrowiec 2-0 Gryf Wejherowo
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
24/04/2021 17:00 MS Warta Gorzów 1-2 Zagłębie Lubin II
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
24/04/2021 17:00 MS Sokół Sieniawa 2-0 Wisła Sandomierz
24/04/2021 17:00 MS KSZO 1929 2-3 Jutrzenka Giebułtów
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
24/04/2021 16:00 MS Gornik Zabrze 0-2 Wisla Plock
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
24/04/2021 16:00 MS Concordia Elbląg 0-2 Ursus Warszawa
24/04/2021 16:00 MS Radomsko 0-3 Pelikan Łowicz
24/04/2021 15:00 MS Legionovia Legionowo 3-2 Znicz Biała Piska
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
24/04/2021 14:00 MS Górnik Polkowice 2-1 Olimpia Elbląg
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
24/04/2021 14:00 MS Bałtyk Koszalin 0-1 Kotwica Kołobrzeg
24/04/2021 14:00 MS Bałtyk Gdynia 2-1 Starogard Gdański
24/04/2021 14:00 MS Unia Swarzędz 2-3 Flota Świnoujście
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
24/04/2021 14:00 MS Miedź Legnica II 1-3 Stal Brzeg
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
24/04/2021 14:00 MS Podlasie Biała Podlaska 3-0 Korona Kielce II
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
24/04/2021 13:40 MS Korona Kielce 1-2 ŁKS Łódź
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
24/04/2021 13:15 MS Śląsk Wrocław U18 0-2 Escola Varsovia U18
24/04/2021 13:00 MS Cracovia U18 0-2 Lechia Gdańsk U18
24/04/2021 13:00 MS Lech Poznań U18 0-1 Hutnik Kraków U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
24/04/2021 13:00 MS Legia Warszawa II 0-3 Jagiellonia II
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
24/04/2021 13:00 MS Górnik Zabrze II 1-2 Rekord Bielsko-Biała
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
23/04/2021 21:30 MS Podbeskidzie 1-0 Lech Poznan
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
23/04/2021 20:30 MS Chojniczanka Chojnice 1-1 Wigry Suwałki
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
23/04/2021 19:00 MS Raków Częstochowa 2-0 Slask Wroclaw
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
23/04/2021 18:40 MS Widzew Łódź 0-0 Górnik Łęczna
23/04/2021 17:00 MS Bełchatów 0-2 Sandecja Nowy Sącz
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
23/04/2021 14:00 MS Stal Rzeszów 3-3 Kalisz
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
21/04/2021 21:30 MS Piast Gliwice 0-1 Legia Warszawa
21/04/2021 21:30 MS Cracovia Krakow 1-0 Wisla Plock
21/04/2021 19:00 MS Zaglebie Lubin 4-1 Wisla Krakow
21/04/2021 19:00 MS Jagiellonia 3-3 Stal Mielec
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
21/04/2021 19:00 MS Arka Gdynia 1-1 Nieciecza
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
21/04/2021 18:00 MS Błonianka Błonie 2-2 Pelikan Łowicz
21/04/2021 18:00 MS Wikielec 2-1 Olimpia Zambrów
21/04/2021 18:00 MS Broń Radom 0-1 Ursus Warszawa
21/04/2021 18:00 MS Huragan Morąg 1-1 Kutno
21/04/2021 18:00 MS Concordia Elbląg 1-0 Wasilków
21/04/2021 18:00 MS Sokół Aleksandrów 3-1 Radomsko
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
21/04/2021 18:00 MS Sokół Sieniawa 0-1 Lewart
21/04/2021 18:00 MS Chełmianka Chełm 0-0 Wisła Puławy
21/04/2021 17:00 MS Stal Kraśnik 1-2 Wiązownica
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
21/04/2021 16:00 MS Lechia T. Mazowiecki 3-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
21/04/2021 14:00 MS Garbarnia Kraków 2-1 Motor Lublin
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
21/04/2021 13:00 MS Wisła Kraków U18 2-1 Lech Poznań U18
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
20/04/2021 21:30 MS Slask Wroclaw 4-3 Podbeskidzie
20/04/2021 21:30 MS Lech Poznan 3-0 Lechia Gdansk
20/04/2021 19:00 MS Warta Poznań 0-2 Raków Częstochowa
20/04/2021 19:00 MS Pogon Szczecin 1-0 Gornik Zabrze
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
20/04/2021 18:40 MS Tychy 71 1-0 Radomiak Radom
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
19/04/2021 12:00 MS Zagłębie Lubin U18 3-3 Korona Kielce U18
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
18/04/2021 18:50 MS Kalisz 0-2 Chojniczanka Chojnice
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
18/04/2021 18:30 MS Legia Warszawa 0-0 Cracovia Krakow
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
18/04/2021 18:00 MS Olimpia Grudziądz 1-2 Pogoń Siedlce
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
18/04/2021 18:00 MS Legionovia Legionowo 3-3 Polonia Warszawa
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
18/04/2021 18:00 MS Lewart 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski
18/04/2021 18:00 MS Wisłoka Dębica 3-1 Cracovia Kraków II
18/04/2021 17:30 MS Wiązownica 0-2 Łagów
18/04/2021 17:00 MS Wisła Sandomierz 1-4 Wisła Puławy
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:00 MS Wisla Plock 2-2 Jagiellonia
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
18/04/2021 16:00 MS Chełmianka Chełm 0-1 Stal Stalowa Wola
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
18/04/2021 14:00 MS Śląsk Wrocław II 3-4 Stal Rzeszów
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
18/04/2021 13:40 MS Odra Opole 1-0 Korona Kielce
18/04/2021 13:40 MS Zaglebie Sosnowiec 1-1 Bełchatów
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
18/04/2021 13:30 MS Stal Mielec 0-2 Zaglebie Lubin
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
18/04/2021 13:00 MS Korona Kielce II 0-3 Avia Świdnik
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
17/04/2021 21:00 MS Wisla Krakow 0-1 Warta Poznań
17/04/2021 18:30 MS Raków Częstochowa 3-1 Lech Poznan
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
17/04/2021 18:00 MS Broń Radom 3-0 Concordia Elbląg
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
17/04/2021 18:00 MS Kotwica Kołobrzeg 1-2 Sokół Kleczew
17/04/2021 18:00 MS Nielba Wągrowiec 1-0 Gwardia Koszalin
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
17/04/2021 18:00 MS Podhale Nowy Targ 1-1 Stal Kraśnik
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:30 MS Polonia Nysa 0-2 Pawłowice Śląskie
17/04/2021 17:30 MS Piast Żmigród 2-2 Kluczbork
17/04/2021 17:30 MS Stal Brzeg 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry
17/04/2021 17:30 MS Lechia Zielona Góra 0-0 Górnik Zabrze II
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Sandecja Nowy Sącz 3-1 Widzew Łódź
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Wigry Suwałki 4-1 Bytovia Bytów
17/04/2021 17:00 MS Olimpia Elbląg 3-1 Lech Poznań II
17/04/2021 17:00 MS SKRA Częstochowa 0-1 Hutnik Kraków
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Wasilków 2-0 Huragan Morąg
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Gryf Wejherowo 1-0 Jarota Jarocin
17/04/2021 17:00 MS Polonia Środa 2-2 Radunia Stężyca
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Polonia Bytom 5-3 Polonia-Stal Świdnica
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
17/04/2021 17:00 MS Siarka Tarnobrzeg 2-1 Sokół Sieniawa
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 MS Lechia Gdansk 2-2 Piast Gliwice
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 MS Resovia Rzeszów 1-0 Stomil Olsztyn
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 MS Garbarnia Kraków 2-1 Sokół Ostróda
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 MS Unia Skierniewice 2-3 Legia Warszawa II
17/04/2021 16:00 MS Radomsko 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
17/04/2021 16:00 MS Olimpia Zambrów 4-2 Lechia T. Mazowiecki
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 MS Górnik Konin 1-4 Bałtyk Koszalin
17/04/2021 16:00 MS Starogard Gdański 2-1 Przodkowo
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
17/04/2021 16:00 MS Rekord Bielsko-Biała 3-2 Goczałkowice Zdrój
17/04/2021 16:00 MS Zagłębie Lubin II 0-1 Ruch Chorzów
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 MS Jagiellonia II 1-2 Swit
17/04/2021 15:00 MS Znicz Biała Piska 1-2 Pogoń Grod. Mazowiecki
17/04/2021 15:00 MS Kutno 1-2 Pelikan Łowicz
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 MS Elana Toruń 2-0 Bałtyk Gdynia
17/04/2021 15:00 MS Chemik Police 0-1 Unia Janikowo
17/04/2021 15:00 MS Flota Świnoujście 1-0 Pomorzanin Toruń
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
17/04/2021 15:00 MS Ślęza Wrocław 1-0 Warta Gorzów
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 MS Błonianka Błonie 3-0 Sokół Aleksandrów
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 MS Unia Swarzędz 3-0 Mieszko Gniezno
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
17/04/2021 14:00 MS Jutrzenka Giebułtów 2-4 Podlasie Biała Podlaska
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
17/04/2021 13:40 MS Górnik Łęczna 0-0 Puszcza Niepołomice
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
17/04/2021 12:00 MS Świt Skolwin 4-2 Pogoń Szczecin II
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
16/04/2021 21:30 MS Gornik Zabrze 1-1 Slask Wroclaw
16/04/2021 19:00 MS Podbeskidzie 0-2 Pogon Szczecin
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
16/04/2021 18:40 MS ŁKS Łódź 1-2 Arka Gdynia
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
16/04/2021 18:00 MS ROW Rybnik 1-3 Miedź Legnica II
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
14/04/2021 20:30 MS Chojniczanka Chojnice 6-0 Śląsk Wrocław II
14/04/2021 19:00 MS Motor Lublin 0-1 Wigry Suwałki
14/04/2021 19:00 MS Sokół Ostróda 2-1 SKRA Częstochowa
Polonya Cup Polonya - Cup ( Kupa Maçı )
14/04/2021 18:30 MS Cracovia Krakow 1-2 Raków Częstochowa
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
14/04/2021 18:00 MS Bytovia Bytów 2-3 Kalisz
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
14/04/2021 18:00 MS KSZO 1929 0-1 Podhale Nowy Targ
14/04/2021 18:00 MS Orlęta Radzyń Podlaski 2-6 Wisłoka Dębica
14/04/2021 18:00 MS Łagów 2-1 Wisła Sandomierz
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
14/04/2021 17:30 MS Hutnik Kraków 4-1 Stargard Szczeciński
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
14/04/2021 16:00 MS Podlasie Biała Podlaska 1-0 Wólczanka W. Pełkińska
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
14/04/2021 14:00 MS Puszcza Niepołomice 0-4 Radomiak Radom
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
14/04/2021 14:00 MS Lech Poznań II 2-5 Znicz Pruszków
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
14/04/2021 14:00 MS Cracovia Kraków II 1-2 Chełmianka Chełm
13/04/2021 18:00 MS Stal Stalowa Wola 5-0 Hetman Zamosc
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
12/04/2021 19:00 MS Piast Gliwice 2-0 Gornik Zabrze
11/04/2021 18:30 MS Lech Poznan 0-0 Legia Warszawa
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
11/04/2021 18:00 MS Polonia Warszawa 3-0 Jagiellonia II
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
11/04/2021 16:00 MS Zaglebie Lubin 2-1 Podbeskidzie
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
11/04/2021 15:30 MS Bałtyk Gdynia 0-1 Polonia Środa
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
11/04/2021 14:00 MS Śląsk Wrocław II 3-2 Bytovia Bytów
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
11/04/2021 13:40 MS Arka Gdynia 1-1 Odra Opole
11/04/2021 13:40 MS Chrobry Głogów 0-0 Miedz Legnica
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
11/04/2021 13:00 MS Korona Kielce II 1-0 Stal Stalowa Wola
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
11/04/2021 12:00 MS Pogoń Szczecin II 0-3 Starogard Gdański
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
10/04/2021 21:15 MS Olimpia Grudziądz 1-3 Lech Poznań II
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
10/04/2021 21:00 MS Slask Wroclaw 1-1 Lechia Gdansk
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
10/04/2021 19:00 MS Kalisz 1-1 Motor Lublin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
10/04/2021 19:00 MS Ruch Chorzów 3-2 Ślęza Wrocław
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
10/04/2021 18:30 MS Warta Poznań 0-0 Stal Mielec
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
10/04/2021 18:00 MS Pogoń Grod. Mazowiecki 1-0 Legionovia Legionowo
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
10/04/2021 18:00 MS Mieszko Gniezno 0-3 Kotwica Kołobrzeg
10/04/2021 18:00 MS Przodkowo 0-0 Elana Toruń
10/04/2021 18:00 MS Jarota Jarocin 0-3 Gwardia Koszalin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
10/04/2021 18:00 MS Kluczbork 0-1 Gać Oława
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:30 MS Pelikan Łowicz 1-1 Huragan Morąg
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Sandecja Nowy Sącz 2-1 Zaglebie Sosnowiec
10/04/2021 17:00 MS Jastrzębie 1-1 Górnik Łęczna
10/04/2021 17:00 MS Bełchatów 2-3 Stomil Olsztyn
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Hutnik Kraków 0-0 Olimpia Elbląg
10/04/2021 17:00 MS Pogoń Siedlce 1-2 Górnik Polkowice
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Wasilków 0-2 Broń Radom
10/04/2021 17:00 MS Swit 3-2 Unia Skierniewice
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Górnik Zabrze II 1-2 Polonia Bytom
10/04/2021 17:00 MS Pawłowice Śląskie 3-1 Rekord Bielsko-Biała
10/04/2021 17:00 MS Polonia-Stal Świdnica 4-2 Zagłębie Lubin II
10/04/2021 17:00 MS Goczałkowice Zdrój 0-2 Lechia Zielona Góra
10/04/2021 17:00 MS Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 ROW Rybnik
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
10/04/2021 17:00 MS Siarka Tarnobrzeg 1-1 Łagów
10/04/2021 17:00 MS Wisłoka Dębica 2-1 Sokół Sieniawa
10/04/2021 17:00 MS Wólczanka W. Pełkińska 0-0 Avia Świdnik
10/04/2021 17:00 MS Podhale Nowy Targ 3-1 Wiązownica
10/04/2021 17:00 MS Lewart 0-2 Wisła Puławy
10/04/2021 17:00 MS Chełmianka Chełm 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski
10/04/2021 17:00 MS KSZO 1929 2-0 Podlasie Biała Podlaska
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 MS Pogon Szczecin 2-0 Wisla Plock
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 MS Resovia Rzeszów 1-0 ŁKS Łódź
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 MS Garbarnia Kraków 2-1 Chojniczanka Chojnice
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 MS Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Błonianka Błonie
10/04/2021 16:00 MS Legia Warszawa II 3-1 Znicz Biała Piska
10/04/2021 16:00 MS Lechia T. Mazowiecki 1-0 Ursus Warszawa
10/04/2021 16:00 MS Olimpia Zambrów 1-1 Radomsko
10/04/2021 16:00 MS Concordia Elbląg 4-3 Wikielec
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 MS Unia Janikowo 1-1 Gryf Wejherowo
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 MS Warta Gorzów 4-0 Piast Żmigród
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
10/04/2021 16:00 MS Wisła Sandomierz 1-0 Stal Kraśnik
10/04/2021 16:00 MS Hetman Zamosc 0-1 Cracovia Kraków II
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:00 MS Kutno 1-0 Sokół Aleksandrów
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
10/04/2021 15:00 MS Chemik Police 0-3 Bałtyk Koszalin
10/04/2021 15:00 MS Flota Świnoujście 3-3 Nielba Wągrowiec
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:00 MS SKRA Częstochowa 3-4 Stal Rzeszów
10/04/2021 14:00 MS Stargard Szczeciński 3-1 Sokół Ostróda
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:00 MS Radunia Stężyca 3-0 Świt Skolwin
10/04/2021 14:00 MS Pomorzanin Toruń 1-0 Unia Swarzędz
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
10/04/2021 14:00 MS Miedź Legnica II 0-0 Polonia Nysa
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
10/04/2021 13:40 MS Korona Kielce 1-0 Tychy 71
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
10/04/2021 13:00 MS Sokół Kleczew 3-1 Górnik Konin
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
09/04/2021 21:30 MS Wisla Krakow 1-2 Raków Częstochowa
09/04/2021 19:00 MS Jagiellonia 2-1 Cracovia Krakow
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
09/04/2021 18:40 MS Widzew Łódź 0-0 Puszcza Niepołomice
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
08/04/2021 19:00 MS Znicz Pruszków 1-0 GKS Katowice
Polonya Cup Polonya - Cup ( Kupa Maçı )
07/04/2021 18:30 PEN Arka Gdynia 0-0
PS : 4-3
Piast Gliwice
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
07/04/2021 18:15 MS Świt Skolwin 4-1 Bałtyk Gdynia
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
07/04/2021 18:00 MS Motor Lublin 0-0 SKRA Częstochowa
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
07/04/2021 18:00 MS Polonia Środa 0-1 Przodkowo
07/04/2021 17:00 MS Elana Toruń 0-1 Starogard Gdański
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
07/04/2021 15:00 MS Stal Rzeszów 1-5 Pogoń Siedlce
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
07/04/2021 14:00 MS Radunia Stężyca 2-0 Pogoń Szczecin II
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
05/04/2021 21:00 MS Lechia Gdansk 3-1 Zaglebie Lubin
05/04/2021 18:30 MS Jagiellonia 0-1 Slask Wroclaw
05/04/2021 16:00 MS Podbeskidzie 2-0 Wisla Krakow
05/04/2021 13:30 MS Gornik Zabrze 1-2 Warta Poznań
03/04/2021 21:00 MS Cracovia Krakow 2-1 Lech Poznan
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
03/04/2021 19:00 MS Wigry Suwałki 2-0 Kalisz
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
03/04/2021 18:30 MS Legia Warszawa 4-2 Pogon Szczecin
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
03/04/2021 18:00 MS ŁKS Łódź 1-0 Bełchatów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
03/04/2021 18:00 MS GKS Katowice 1-0 Olimpia Grudziądz
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
03/04/2021 18:00 MS Polonia Bytom 3-2 Goczałkowice Zdrój
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Zaglebie Sosnowiec 3-0 Widzew Łódź
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Pelikan Łowicz 0-1 Wasilków
03/04/2021 17:00 MS Pogoń Grod. Mazowiecki 3-3 Polonia Warszawa
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
03/04/2021 17:00 MS Kluczbork 1-0 Warta Gorzów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
03/04/2021 16:15 MS Motor Lublin 2-3 Śląsk Wrocław II
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 MS Stomil Olsztyn 0-5 Sandecja Nowy Sącz
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 MS Kutno 3-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
03/04/2021 15:00 MS Znicz Biała Piska 0-2 Swit
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 MS Piast Żmigród 0-1 Ruch Chorzów
03/04/2021 15:00 MS Ślęza Wrocław 2-1 Polonia-Stal Świdnica
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
03/04/2021 15:00 MS Cracovia Kraków II 2-0 Korona Kielce II
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 MS Resovia Rzeszów 1-1 Odra Opole
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 MS Hutnik Kraków 1-3 Znicz Pruszków
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 MS Błonianka Błonie 3-1 Olimpia Zambrów
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 MS Gać Oława 1-4 Stal Brzeg
03/04/2021 14:00 MS Lechia Zielona Góra 0-2 Pawłowice Śląskie
03/04/2021 14:00 MS Polonia Nysa 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
03/04/2021 14:00 MS Wiązownica 2-2 Wisła Sandomierz
03/04/2021 14:00 MS Sokół Sieniawa 0-1 Chełmianka Chełm
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
03/04/2021 13:40 MS Miedz Legnica 0-1 Radomiak Radom
03/04/2021 13:40 MS Jastrzębie 1-2 Puszcza Niepołomice
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
03/04/2021 13:30 MS Wisla Plock 0-1 Piast Gliwice
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
03/04/2021 13:15 MS Chojniczanka Chojnice 1-3 SKRA Częstochowa
03/04/2021 13:00 MS Sokół Ostróda 2-1 Olimpia Elbląg
03/04/2021 13:00 MS Lech Poznań II 0-2 Pogoń Siedlce
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
03/04/2021 13:00 MS Radomsko 1-2 Ursus Warszawa
03/04/2021 13:00 MS Legionovia Legionowo 3-1 Legia Warszawa II
03/04/2021 13:00 MS Wikielec 2-2 Broń Radom
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
03/04/2021 13:00 MS Łagów 2-2 Lewart
03/04/2021 13:00 MS Stal Stalowa Wola 2-0 Jutrzenka Giebułtów
03/04/2021 13:00 MS Stal Kraśnik 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
03/04/2021 12:00 MS Lechia T. Mazowiecki 2-1 Concordia Elbląg
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
03/04/2021 12:00 MS Avia Świdnik 3-1 KSZO 1929
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
02/04/2021 17:30 MS Huragan Morąg 1-5 Sokół Aleksandrów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
02/04/2021 15:00 MS Bytovia Bytów 1-2 Garbarnia Kraków
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
02/04/2021 15:00 MS Unia Skierniewice 4-0 Jagiellonia II
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
02/04/2021 14:00 MS Stal Rzeszów 2-2 Stargard Szczeciński
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
01/04/2021 18:40 MS Tychy 71 1-0 Arka Gdynia
01/04/2021 18:00 MS Górnik Łęczna 3-0 Chrobry Głogów
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
01/04/2021 17:00 MS Rekord Bielsko-Biała 3-0 Miedź Legnica II
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
01/04/2021 16:30 MS Orlęta Radzyń Podlaski 7-0 Hetman Zamosc
01/04/2021 14:00 MS Podlasie Biała Podlaska 0-2 Podhale Nowy Targ
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
31/03/2021 17:00 MS Pogoń Siedlce 2-3 Sokół Ostróda
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
31/03/2021 15:00 MS Zagłębie Lubin II 4-1 Górnik Zabrze II
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
31/03/2021 14:00 MS Wigry Suwałki 0-1 Górnik Polkowice
28/03/2021 17:45 MS Pogoń Siedlce 1-2 GKS Katowice
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
28/03/2021 17:30 MS Podhale Nowy Targ 1-0 Wisła Sandomierz
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
28/03/2021 17:00 MS SKRA Częstochowa 0-0 Bytovia Bytów
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
28/03/2021 13:40 MS Widzew Łódź 2-0 Jastrzębie
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
28/03/2021 13:00 MS Broń Radom 2-1 Wikielec
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
27/03/2021 19:00 MS Ruch Chorzów 4-1 Kluczbork
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
27/03/2021 18:00 MS Chrobry Głogów 0-2 Puszcza Niepołomice
27/03/2021 18:00 MS Zaglebie Sosnowiec 2-1 Stomil Olsztyn
27/03/2021 18:00 MS Bełchatów 1-1 Odra Opole
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
27/03/2021 17:30 MS Znicz Pruszków 2-1 Sokół Ostróda
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
27/03/2021 17:30 MS Polonia-Stal Świdnica 1-0 Piast Żmigród
27/03/2021 17:30 MS Pawłowice Śląskie 1-1 Polonia Bytom
27/03/2021 17:30 MS Stal Brzeg 1-2 ROW Rybnik
27/03/2021 17:30 MS Goczałkowice Zdrój 1-2 Zagłębie Lubin II
27/03/2021 17:30 MS Gwarek Tarnowskie Góry 3-3 Rekord Bielsko-Biała
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
27/03/2021 17:00 MS Resovia Rzeszów 0-0 Tychy 71
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
27/03/2021 17:00 MS Wasilków 0-4 Lechia T. Mazowiecki
27/03/2021 17:00 MS Sokół Aleksandrów 1-2 Jagiellonia II
27/03/2021 17:00 MS Huragan Morąg 2-3 Olimpia Zambrów
27/03/2021 17:00 MS Legionovia Legionowo 2-1 Błonianka Błonie
27/03/2021 17:00 MS Concordia Elbląg 1-1 Pogoń Grod. Mazowiecki
27/03/2021 17:00 MS Znicz Biała Piska 1-0 Radomsko
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
27/03/2021 17:00 MS Wisłoka Dębica 0-0 Łagów
27/03/2021 17:00 MS Lewart 0-0 Stal Kraśnik
27/03/2021 17:00 MS Wólczanka W. Pełkińska 2-0 Stal Stalowa Wola
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Olimpia Grudziądz 1-2 Hutnik Kraków
27/03/2021 16:00 MS Olimpia Elbląg 1-3 Stal Rzeszów
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Swit 2-0 Polonia Warszawa
27/03/2021 16:00 MS Unia Skierniewice 2-1 Kutno
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Bałtyk Gdynia 1-1 Polonia Środa
27/03/2021 16:00 MS Mieszko Gniezno 0-1 Starogard Gdański
27/03/2021 16:00 MS Górnik Konin 0-1 Gwardia Koszalin
27/03/2021 16:00 MS Chemik Police 0-2 Przodkowo
27/03/2021 16:00 MS Pogoń Szczecin II 2-1 Kotwica Kołobrzeg
27/03/2021 16:00 MS Pomorzanin Toruń 1-0 Bałtyk Koszalin
27/03/2021 16:00 MS Sokół Kleczew 0-2 Flota Świnoujście
27/03/2021 16:00 MS Jarota Jarocin 1-1 Gryf Wejherowo
27/03/2021 16:00 MS Radunia Stężyca 1-0 Unia Swarzędz
27/03/2021 16:00 MS Unia Janikowo 2-1 Nielba Wągrowiec
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Warta Gorzów 1-0 Gać Oława
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
27/03/2021 16:00 MS Siarka Tarnobrzeg 0-1 Wiązownica
27/03/2021 16:00 MS Podlasie Biała Podlaska 4-2 Avia Świdnik
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
27/03/2021 15:00 MS Sandecja Nowy Sącz 2-1 ŁKS Łódź
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
27/03/2021 15:00 MS Górnik Polkowice 4-0 Lech Poznań II
27/03/2021 15:00 MS Śląsk Wrocław II 3-0 Wigry Suwałki
27/03/2021 15:00 MS Stargard Szczeciński 0-2 Chojniczanka Chojnice
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
27/03/2021 15:00 MS Ursus Warszawa 1-2 Pelikan Łowicz
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
27/03/2021 14:40 MS Radomiak Radom 3-0 Górnik Łęczna
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
27/03/2021 14:00 MS Legia Warszawa II 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
27/03/2021 14:00 MS Miedź Legnica II 0-1 Lechia Zielona Góra
27/03/2021 14:00 MS Górnik Zabrze II 0-4 Ślęza Wrocław
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
27/03/2021 14:00 MS Korona Kielce II 0-4 Orlęta Radzyń Podlaski
27/03/2021 14:00 MS Cracovia Kraków II 1-1 Jutrzenka Giebułtów
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
26/03/2021 22:30 MS Korona Kielce 0-0 Miedz Legnica
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
26/03/2021 21:30 MS Elana Toruń 0-1 Świt Skolwin
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
26/03/2021 16:00 MS Hetman Zamosc 1-2 Sokół Sieniawa
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
22/03/2021 17:00 MS Hutnik Kraków 2-1 Pogoń Siedlce
21/03/2021 21:30 MS GKS Katowice 2-1 Górnik Polkowice
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
21/03/2021 19:30 MS Zaglebie Lubin 0-4 Legia Warszawa
21/03/2021 17:00 MS Wisla Krakow 3-1 Stal Mielec
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
21/03/2021 17:00 MS Chojniczanka Chojnice 0-0 Olimpia Elbląg
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
21/03/2021 17:00 MS Łagów 0-2 Chełmianka Chełm
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
21/03/2021 15:00 MS Stal Rzeszów 1-0 Znicz Pruszków
21/03/2021 15:00 MS Wigry Suwałki 2-0 Garbarnia Kraków
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
21/03/2021 14:40 MS Stomil Olsztyn 0-1 Widzew Łódź
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
21/03/2021 14:30 MS Warta Poznań 2-0 Podbeskidzie
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
21/03/2021 14:00 MS Korona Kielce U18 0-0 Śląsk Wrocław U18
21/03/2021 14:00 MS Górnik Zabrze U18 1-3 Pogoń Szczecin U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
21/03/2021 13:15 MS Pelikan Łowicz 1-2 Legionovia Legionowo
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
20/03/2021 22:00 MS Lech Poznan 2-3 Jagiellonia
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
20/03/2021 20:00 MS ŁKS Łódź 0-0 Zaglebie Sosnowiec
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
20/03/2021 20:00 MS Sokół Ostróda 0-2 Olimpia Grudziądz
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
20/03/2021 19:30 MS Raków Częstochowa 0-0 Gornik Zabrze
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
20/03/2021 19:00 MS Tychy 71 0-0 Bełchatów
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
20/03/2021 19:00 MS Polonia Warszawa 0-1 Unia Skierniewice
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
20/03/2021 18:15 MS Świt Skolwin 2-0 Jarota Jarocin
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
20/03/2021 18:00 MS Kalisz 1-1 Śląsk Wrocław II
20/03/2021 18:00 MS Bytovia Bytów 3-1 Stargard Szczeciński
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:30 MS Zagłębie Lubin U18 4-1 Gwarek Zabrze U18
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:00 MS Slask Wroclaw 0-0 Wisla Plock
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:00 MS Resovia Rzeszów 3-1 Nieciecza
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:00 MS Lech Poznań U18 1-3 Arka Gdynia U18
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:00 MS Wikielec 0-4 Ursus Warszawa
20/03/2021 17:00 MS Pogoń Grod. Mazowiecki 1-0 Swit
20/03/2021 17:00 MS Olimpia Zambrów 2-1 Legia Warszawa II
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:00 MS Nielba Wągrowiec 2-3 Sokół Kleczew
20/03/2021 17:00 MS Polonia Środa 1-1 Pomorzanin Toruń
20/03/2021 17:00 MS Starogard Gdański 1-0 Pogoń Szczecin II
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:00 MS Lechia Zielona Góra 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry
20/03/2021 17:00 MS Piast Żmigród 3-1 Górnik Zabrze II
20/03/2021 17:00 MS Gać Oława 1-2 ROW Rybnik
20/03/2021 17:00 MS Polonia Bytom 1-0 Miedź Legnica II
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
20/03/2021 17:00 MS Wisła Puławy 7-0 Hetman Zamosc
20/03/2021 17:00 MS Wiązownica 2-2 Lewart
20/03/2021 17:00 MS Avia Świdnik 0-1 Podhale Nowy Targ
20/03/2021 17:00 MS Stal Kraśnik 2-0 Wisłoka Dębica
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:30 MS Jastrzębie 0-1 Chrobry Głogów
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:30 MS Kluczbork 2-1 Polonia-Stal Świdnica
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Kutno 2-1 Huragan Morąg
20/03/2021 16:00 MS Lechia T. Mazowiecki 0-0 Broń Radom
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Gwardia Koszalin 0-3 Elana Toruń
20/03/2021 16:00 MS Gryf Wejherowo 5-0 Mieszko Gniezno
20/03/2021 16:00 MS Flota Świnoujście 0-0 Bałtyk Gdynia
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Ślęza Wrocław 5-1 Goczałkowice Zdrój
20/03/2021 16:00 MS Warta Gorzów 1-2 Ruch Chorzów
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
20/03/2021 16:00 MS Sokół Sieniawa 1-0 Korona Kielce II
20/03/2021 16:00 MS Stal Stalowa Wola 1-2 KSZO 1929
20/03/2021 16:00 MS Wisła Sandomierz 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
20/03/2021 15:30 MS Błonianka Błonie 0-3 Concordia Elbląg
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
20/03/2021 15:00 MS Unia Swarzędz 0-2 Górnik Konin
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
20/03/2021 15:00 MS Zagłębie Lubin II 2-3 Pawłowice Śląskie
20/03/2021 15:00 MS Polonia Nysa 1-1 Stal Brzeg
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
20/03/2021 15:00 MS Cracovia Kraków II 2-0 Wólczanka W. Pełkińska
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
20/03/2021 14:40 MS Miedz Legnica 1-2 Arka Gdynia
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
20/03/2021 14:30 MS Escola Varsovia U18 2-1 SMS Łódź U18
20/03/2021 14:00 MS Hutnik Kraków U18 3-5 Cracovia U18
20/03/2021 14:00 MS Legia Warszawa U18