Polonya Futbol Ligleri, Polonya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
28/02/2021 22:00 - Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
28/02/2021 19:30 - Slask Wroclaw - Pogon Szczecin
28/02/2021 17:00 MS Cracovia Krakow 2-4 Zaglebie Lubin
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 MS Jutrzenka Giebułtów 0-3 Łagów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Stargard Szczeciński 1-1 Śląsk Wrocław II
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Avia Świdnik 1-1 Cracovia Kraków II
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:40 MS Korona Kielce 2-2 Chrobry Głogów
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:30 MS Wisla Plock 1-3 Wisla Krakow
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Chełmianka Chełm 3-0 Wisła Sandomierz
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
27/02/2021 22:00 MS Gornik Zabrze 1-2 Legia Warszawa
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
27/02/2021 20:00 MS Błonianka Błonie 1-2 Pogoń Grod. Mazowiecki
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
27/02/2021 19:30 MS Jagiellonia 0-1 Piast Gliwice
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
27/02/2021 19:00 MS GKS Katowice 2-1 Sokół Ostróda
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
27/02/2021 18:00 MS Bełchatów 1-2 Górnik Łęczna
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
27/02/2021 17:00 MS Stal Mielec 0-1 Lechia Gdansk
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
27/02/2021 17:00 MS Zaglebie Sosnowiec 1-1 Nieciecza
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
27/02/2021 16:30 MS Wisłoka Dębica 4-1 Siarka Tarnobrzeg
27/02/2021 16:30 MS Podhale Nowy Targ 0-0 Lewart
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
27/02/2021 16:00 MS Olimpia Grudziądz 1-0 Motor Lublin
27/02/2021 16:00 MS Olimpia Elbląg 1-0 Kalisz
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
27/02/2021 16:00 MS Hetman Zamosc 0-3 Wiązownica
27/02/2021 16:00 MS Wólczanka W. Pełkińska 0-1 Wisła Puławy
27/02/2021 16:00 MS Podlasie Biała Podlaska 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
27/02/2021 15:00 MS Sandecja Nowy Sącz 2-0 Miedz Legnica
27/02/2021 15:00 MS Stomil Olsztyn 1-2 Tychy 71
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
27/02/2021 15:00 MS Pogoń Siedlce 2-0 Bytovia Bytów
27/02/2021 15:00 MS Lech Poznań II 5-1 Stal Rzeszów
27/02/2021 15:00 MS SKRA Częstochowa 1-0 Garbarnia Kraków
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
27/02/2021 15:00 MS KSZO 1929 1-0 Sokół Sieniawa
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
27/02/2021 14:40 MS ŁKS Łódź 2-1 Odra Opole
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
27/02/2021 14:00 MS Znicz Pruszków 1-2 Wigry Suwałki
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
27/02/2021 14:00 MS Jagiellonia II 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
27/02/2021 14:00 MS Korona Kielce II 0-0 Stal Kraśnik
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
26/02/2021 22:30 MS Warta Poznań 1-2 Lech Poznan
26/02/2021 20:00 MS Raków Częstochowa 1-0 Podbeskidzie
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
26/02/2021 19:40 MS Widzew Łódź 1-1 Radomiak Radom
26/02/2021 18:00 MS Arka Gdynia 1-0 Jastrzębie
26/02/2021 16:00 MS Resovia Rzeszów 2-1 Puszcza Niepołomice
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
22/02/2021 20:00 MS Piast Gliwice 0-1 Warta Poznań
21/02/2021 19:30 MS Lech Poznan 1-0 Slask Wroclaw
21/02/2021 17:00 MS Zaglebie Lubin 1-2 Raków Częstochowa
20/02/2021 22:00 MS Lechia Gdansk 2-0 Gornik Zabrze
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:40 MS Widzew Łódź 2-0 Korona Kielce
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
20/02/2021 19:30 MS Podbeskidzie 1-1 Jagiellonia
20/02/2021 17:00 MS Legia Warszawa 5-2 Wisla Plock
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
20/02/2021 14:40 MS ŁKS Łódź 0-3 Tychy 71
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
19/02/2021 22:30 MS Wisla Krakow 2-1 Pogon Szczecin
19/02/2021 20:00 MS Stal Mielec 0-0 Cracovia Krakow
Polonya Cup Polonya - Cup ( Kupa Maçı )
16/02/2021 20:00 MS Arka Gdynia 2-1 Górnik Łęczna
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
15/02/2021 22:30 MS Gornik Zabrze 2-1 Stal Mielec
15/02/2021 20:00 MS Warta Poznań 1-0 Zaglebie Lubin
14/02/2021 19:30 MS Jagiellonia 1-1 Legia Warszawa
14/02/2021 17:00 MS Wisla Plock 1-0 Lech Poznan
13/02/2021 22:00 MS Raków Częstochowa 0-1 Lechia Gdansk
13/02/2021 19:30 MS Pogon Szczecin 0-0 Piast Gliwice
13/02/2021 17:00 MS Cracovia Krakow 1-1 Podbeskidzie
12/02/2021 22:30 MS Slask Wroclaw 1-1 Wisla Krakow
Polonya Cup Polonya - Cup ( Kupa Maçı )
11/02/2021 22:30 PEN Radomiak Radom 0-0
PS : 3-4
Lech Poznan
11/02/2021 19:30 PEN Chojniczanka Chojnice 0-0
PS : 5-6
Zaglebie Lubin
10/02/2021 22:30 MS Raków Częstochowa 4-2 Gornik Zabrze
10/02/2021 19:30 MS Pogon Szczecin 1-2 Piast Gliwice
09/02/2021 22:30 MS ŁKS Łódź 2-3 Legia Warszawa
09/02/2021 19:30 MS Warta Poznań 0-1 Cracovia Krakow
09/02/2021 16:30 MS Puszcza Niepołomice 3-1 Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
08/02/2021 20:00 Ertelendi Stal Mielec - Wisla Plock
07/02/2021 19:30 MS Wisla Krakow 2-0 Jagiellonia
07/02/2021 17:00 MS Podbeskidzie 2-1 Gornik Zabrze
06/02/2021 22:00 MS Legia Warszawa 2-0 Raków Częstochowa
06/02/2021 19:30 MS Pogon Szczecin 1-0 Cracovia Krakow
06/02/2021 17:00 MS Piast Gliwice 2-0 Slask Wroclaw
05/02/2021 22:30 MS Lech Poznan 0-0 Zaglebie Lubin
05/02/2021 20:00 MS Lechia Gdansk 1-1 Warta Poznań
01/02/2021 20:00 MS Stal Mielec 0-0 Slask Wroclaw
31/01/2021 19:30 MS Podbeskidzie 1-0 Legia Warszawa
31/01/2021 17:00 MS Wisla Krakow 3-4 Piast Gliwice
30/01/2021 22:00 MS Gornik Zabrze 1-1 Lech Poznan
30/01/2021 19:30 MS Lechia Gdansk 0-2 Jagiellonia
30/01/2021 17:00 MS Warta Poznań 1-0 Cracovia Krakow
29/01/2021 22:30 MS Raków Częstochowa 0-1 Pogon Szczecin
29/01/2021 20:00 MS Zaglebie Lubin 0-2 Wisla Plock
20/12/2020 19:30 MS Jagiellonia 1-0 Gornik Zabrze
20/12/2020 17:00 MS Piast Gliwice 0-0 Raków Częstochowa
19/12/2020 22:00 MS Lech Poznan 0-1 Wisla Krakow
19/12/2020 19:30 MS Cracovia Krakow 0-3 Lechia Gdansk
19/12/2020 17:00 MS Pogon Szczecin 1-0 Zaglebie Lubin
18/12/2020 22:30 MS Legia Warszawa 2-3 Stal Mielec
18/12/2020 20:00 MS Wisla Plock 4-1 Podbeskidzie
17/12/2020 20:00 MS Slask Wroclaw 2-1 Warta Poznań
16/12/2020 22:30 MS Lech Poznan 0-4 Pogon Szczecin
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
16/12/2020 18:15 MS Sokół Ostróda 2-3 Stal Rzeszów
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
14/12/2020 20:00 MS Lechia Gdansk 0-1 Wisla Plock
13/12/2020 19:30 MS Raków Częstochowa 3-2 Jagiellonia
13/12/2020 17:00 MS Stal Mielec 1-1 Lech Poznan
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
13/12/2020 16:00 MS Kalisz 1-0 Znicz Pruszków
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
13/12/2020 15:00 MS Sandecja Nowy Sącz 1-1 Górnik Łęczna
13/12/2020 14:40 MS Korona Kielce 0-2 Radomiak Radom
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
13/12/2020 14:15 MS Stal Rzeszów 0-1 GKS Katowice
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
12/12/2020 22:00 MS Wisla Krakow 1-2 Legia Warszawa
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
12/12/2020 20:00 MS Sokół Ostróda 3-0 Hutnik Kraków
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
12/12/2020 19:30 MS Gornik Zabrze 0-2 Cracovia Krakow
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
12/12/2020 19:00 MS Śląsk Wrocław II 3-1 Olimpia Elbląg
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
12/12/2020 18:00 MS Zaglebie Sosnowiec 0-2 Miedz Legnica
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
12/12/2020 18:00 MS Chojniczanka Chojnice 3-0 Lech Poznań II
12/12/2020 18:00 MS Bytovia Bytów 0-2 Górnik Polkowice
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
12/12/2020 17:00 MS Warta Poznań 1-2 Pogon Szczecin
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
12/12/2020 17:00 MS Wigry Suwałki 1-1 Olimpia Grudziądz
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
12/12/2020 16:00 MS Arka Gdynia 1-1 Chrobry Głogów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
12/12/2020 15:00 MS Motor Lublin 3-3 Pogoń Siedlce
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
12/12/2020 14:40 MS Bełchatów 0-2 Puszcza Niepołomice
12/12/2020 14:30 MS Stomil Olsztyn 1-4 Nieciecza
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
12/12/2020 14:30 MS Śląsk Wrocław U18 3-4 Jagiellonia U18
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
12/12/2020 14:00 MS Resovia Rzeszów 1-2 Jastrzębie
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
12/12/2020 14:00 MS Garbarnia Kraków 3-0 Stargard Szczeciński
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
12/12/2020 03:00 TBD Odra Opole - Widzew Łódź
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
11/12/2020 22:30 MS Zaglebie Lubin 2-1 Slask Wroclaw
11/12/2020 20:00 MS Podbeskidzie 0-5 Piast Gliwice
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
09/12/2020 18:00 MS Nieciecza 1-1 Odra Opole
09/12/2020 15:00 MS Sandecja Nowy Sącz 3-0 Jastrzębie
09/12/2020 14:00 MS Resovia Rzeszów 0-0 Radomiak Radom
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
09/12/2020 14:00 MS Garbarnia Kraków 2-1 Znicz Pruszków
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
07/12/2020 22:30 MS Wisla Plock 0-1 Gornik Zabrze
07/12/2020 20:00 MS Pogon Szczecin 2-0 Stal Mielec
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
06/12/2020 20:45 MS GKS Katowice 1-2 Chojniczanka Chojnice
06/12/2020 20:00 MS Olimpia Grudziądz 0-1 Kalisz
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
06/12/2020 19:30 MS Lech Poznan 4-0 Podbeskidzie
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
06/12/2020 19:00 MS Tychy 71 2-0 Odra Opole
06/12/2020 18:00 MS Górnik Łęczna 4-1 Zaglebie Sosnowiec
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
06/12/2020 17:00 MS Piast Gliwice 1-1 Zaglebie Lubin
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
06/12/2020 15:00 Ertelendi Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
06/12/2020 15:00 MS Lech Poznań II 1-1 Bytovia Bytów
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
06/12/2020 14:40 MS Radomiak Radom 0-0 Arka Gdynia
06/12/2020 14:30 MS Puszcza Niepołomice 0-1 Sandecja Nowy Sącz
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
06/12/2020 14:00 MS SMS Łódź U18 0-3 Wisła Kraków U18
06/12/2020 13:00 MS Jagiellonia U18 1-0 Lech Poznań U18
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
05/12/2020 22:00 MS Legia Warszawa 2-0 Lechia Gdansk
05/12/2020 19:30 MS Slask Wroclaw 1-0 Raków Częstochowa
05/12/2020 17:00 MS Jagiellonia 4-3 Warta Poznań
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
05/12/2020 17:00 MS Chrobry Głogów 3-0 Resovia Rzeszów
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
05/12/2020 17:00 MS Pogoń Szczecin U18 5-1 Hutnik Kraków U18
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
05/12/2020 16:00 MS Górnik Polkowice 1-1 Motor Lublin
05/12/2020 15:00 MS Pogoń Siedlce 1-2 Wigry Suwałki
05/12/2020 15:00 MS Stargard Szczeciński 1-0 SKRA Częstochowa
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
05/12/2020 14:40 MS Nieciecza 2-0 ŁKS Łódź
05/12/2020 14:30 MS Jastrzębie 3-2 Bełchatów
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
05/12/2020 14:15 MS Escola Varsovia U18 0-2 Legia Warszawa U18
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
05/12/2020 14:00 MS Znicz Pruszków 1-3 Śląsk Wrocław II
05/12/2020 14:00 MS Olimpia Elbląg 1-2 Garbarnia Kraków
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
05/12/2020 14:00 MS Cracovia U18 2-0 Korona Kielce U18
05/12/2020 14:00 MS Śląsk Wrocław U18 0-3 Górnik Zabrze U18
05/12/2020 14:00 MS Lechia Gdańsk U18 1-1 Zagłębie Lubin U18
05/12/2020 13:00 MS Gwarek Zabrze U18 2-5 Arka Gdynia U18
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
04/12/2020 22:30 MS Cracovia Krakow 1-1 Wisla Krakow
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
04/12/2020 19:40 MS Miedz Legnica 2-2 Stomil Olsztyn
03/12/2020 20:00 MS Tychy 71 2-1 Widzew Łódź
03/12/2020 14:00 - Arka Gdynia - Korona Kielce
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
02/12/2020 20:00 MS Wisla Plock 0-0 Pogon Szczecin
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
02/12/2020 20:00 MS Kalisz 0-1 Pogoń Siedlce
02/12/2020 20:00 Ertelendi Wigry Suwałki - Górnik Polkowice
Polonya Cup Polonya - Cup ( Kupa Maçı )
02/12/2020 19:40 PEN Stal Mielec 1-1
PS : 3-4
Piast Gliwice
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
02/12/2020 19:30 MS Motor Lublin 1-0 Lech Poznań II
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
02/12/2020 19:00 MS Bełchatów 1-2 Chrobry Głogów
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
02/12/2020 19:00 MS Chojniczanka Chojnice 4-1 Hutnik Kraków
02/12/2020 19:00 MS Bytovia Bytów 1-2 GKS Katowice
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
02/12/2020 18:00 MS Zaglebie Sosnowiec 2-0 Puszcza Niepołomice
02/12/2020 14:30 Ertelendi Odra Opole - Nieciecza
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
02/12/2020 14:00 MS SKRA Częstochowa 0-1 Olimpia Elbląg
02/12/2020 14:00 MS Śląsk Wrocław II 2-1 Olimpia Grudziądz
02/12/2020 03:00 TBD Stal Rzeszów - Sokół Ostróda
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
01/12/2020 22:30 MS ŁKS Łódź 3-4 Miedz Legnica
Polonya Cup Polonya - Cup ( Kupa Maçı )
01/12/2020 19:40 USB Podbeskidzie 2-4 Zaglebie Lubin
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
01/12/2020 15:00 MS Stomil Olsztyn 2-1 Górnik Łęczna
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
30/11/2020 20:00 MS Lechia Gdansk 0-1 Lech Poznan