Sırbistan Futbol Ligleri, Sırbistan Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
30/11/2020 18:00 MS FK Spartak Zdrepceva KRV 0-0 Radnik Surdulica
30/11/2020 18:00 MS Proleter Novi SAD 2-1 Javor
30/11/2020 18:00 MS Radnicki NIS 0-1 Vojvodina
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
30/11/2020 15:00 MS Sloga Kraljevo 0-0 IMT Novi Beograd
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 21:00 MS FK Crvena Zvezda 3-0 RAD
29/11/2020 19:00 MS TSC Backa Topola 0-4 FK Partizan
29/11/2020 17:00 MS FK Vozdovac 3-2 Mladost Lucani
29/11/2020 17:00 MS Novi Pazar 0-0 Backa
29/11/2020 17:00 MS Cukaricki 3-0 Napredak
29/11/2020 17:00 MS Metalac GM 2-0 FK Zlatibor
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Kolubara 1-1 Zemun
29/11/2020 15:00 MS FK Trayal 0-4 Borac Cacak
29/11/2020 15:00 MS Radnički Sr. Mitrovica 3-1 Grafičar
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 - Župa - Moravac Mrštane
29/11/2020 15:00 - Mladost Medoševac - Budućnost Popovac
29/11/2020 15:00 - Radan - Morava Vladičin Han
29/11/2020 15:00 - Trstenik PPT - Sinđelić
29/11/2020 15:00 - Kablovi Zaječar - Radnički Svilajnac
29/11/2020 15:00 - Timočanin - Toplicanin Prokuplje
29/11/2020 15:00 - Rembas - Car Konstantin
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 - Leštane - Studentski Grad
29/11/2020 15:00 - BSK Batajnica - Sindjelic Beograd
29/11/2020 15:00 - BASK - Brodarac
29/11/2020 15:00 - Sremčica - Jedinstvo Su
29/11/2020 15:00 - Crvena Zvezda MML - Lokomotiva Beograd
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Vojvodina 1928 0-4 Hajduk 1912 Kula
29/11/2020 15:00 MS Jedinstvo Stara Pazova 1-1 Sloboda Novi Kozarci
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:00 MS Buducnost Dobanovci 2-1 Zarkovo
28/11/2020 15:00 MS Železničar Pančevo 0-2 Kabel Novi Sad
28/11/2020 15:00 MS Loznica 3-3 Dinamo Vranje
28/11/2020 15:00 MS Jagodina 0-0 Radnicki 1923
28/11/2020 15:00 MS Dubočica 3-2 Radnicki Pirot
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:00 MS Macva 3-0 Indjija
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:00 - Pčinja Trgovište - Dunav Prahovo
28/11/2020 15:00 - Jedinstvo Paraćin - SFS Borac
28/11/2020 15:00 - Timok Zaječar - Vlasina
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:00 MS Stepojevac Vaga 2-1 Mladenovac
28/11/2020 15:00 - Radnički Novi Beograd - Radnički Obrenovac
28/11/2020 15:00 MS BSK Borca 1-1 Zvezdara
28/11/2020 15:00 MS OFK Beograd 3-1 Polet Dorćol
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:00 MS Bratstvo Prigrevica 4-1 Tisa Adorjan
28/11/2020 15:00 MS FK Becej 2-1 Borac Sakule
28/11/2020 15:00 MS Radnički Sombor 5-2 Sloga Čonoplja
28/11/2020 15:00 MS Omladinac NB 1-1 OFK Vršac
28/11/2020 15:00 MS Mladost Novi Sad 2-0 1. Maj Ruma
28/11/2020 15:00 MS Radnički Zrenjanin 2-1 Dinamo Pančevo
28/11/2020 15:00 MS Kozara 6-1 Dunav Stari Banovci
28/11/2020 15:00 MS Stari Grad 3-0 Bačka 1901
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
28/11/2020 13:00 MS Teleoptik 6-0 TEK Sloga
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
25/11/2020 15:00 MS Borac Cacak 1-0 Zemun
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
22/11/2020 19:30 MS Vojvodina 0-2 FK Crvena Zvezda
22/11/2020 18:00 MS FK Zlatibor 1-0 Backa
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Zarkovo 1-0 FK Trayal
22/11/2020 15:00 MS Dinamo Vranje 1-0 Radnički Sr. Mitrovica
22/11/2020 15:00 MS Kabel Novi Sad 2-2 Jagodina
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 - Budućnost Popovac - Jedinstvo Paraćin
22/11/2020 15:00 - Vlasina - Župa
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 - Zvezdara - Teleoptik
22/11/2020 15:00 - Jedinstvo Su - Stepojevac Vaga
22/11/2020 15:00 - Studentski Grad - Radnički Novi Beograd
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 - Jošanica - Šumadija Aranđelovac
22/11/2020 15:00 - Sušica - Bane Raška
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Borac Sakule 0-1 Radnički Zrenjanin
22/11/2020 15:00 MS Tisa Adorjan 0-2 Mladost Novi Sad
22/11/2020 15:00 MS Dunav Stari Banovci 0-4 Radnički Sombor
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
22/11/2020 13:00 - Car Konstantin - Radan
22/11/2020 13:00 - Radnički Svilajnac - Trstenik PPT
22/11/2020 13:00 - SFS Borac - Kablovi Zaječar
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS FK Partizan 1-0 Proleter Novi SAD
21/11/2020 16:00 MS Napredak 2-1 TSC Backa Topola
21/11/2020 16:00 MS FK Vozdovac 1-1 Novi Pazar
21/11/2020 16:00 - RAD - Metalac GM
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Zemun 1-2 Loznica
21/11/2020 15:00 MS Grafičar 5-1 Sloga Kraljevo
21/11/2020 15:00 MS Radnicki Pirot 0-1 Železničar Pančevo
21/11/2020 15:00 MS Borac Cacak 1-2 Kolubara
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Indjija 1-0 Radnicki NIS
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Morava Vladičin Han 1-1 Timočanin
21/11/2020 15:00 MS Sinđelić 5-0 Pčinja Trgovište
21/11/2020 15:00 MS Moravac Mrštane 2-3 Rembas
21/11/2020 15:00 MS Toplicanin Prokuplje 2-0 Mladost Medoševac
21/11/2020 15:00 MS Dunav Prahovo 0-1 Timok Zaječar
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 - Lokomotiva Beograd - BSK Batajnica
21/11/2020 15:00 - Radnički Obrenovac - BSK Borca
21/11/2020 15:00 - Brodarac - Crvena Zvezda MML
21/11/2020 15:00 - Mladenovac - Leštane
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Sloga Petrovac na Mlavi 0-1 Budučnost Krušik
21/11/2020 15:00 MS Mačva 1929 2-1 Jedinstvo Ub
21/11/2020 15:00 - Trepča - Semendrija 1924
21/11/2020 15:00 MS Mladi Radnik 2-0 Takovo
21/11/2020 15:00 MS Gruža 2-4 Budućnost Arilje
21/11/2020 15:00 MS Sloga Požega 7-0 Železničar Lajkovac
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS OFK Vršac 3-0 Stari Grad
21/11/2020 15:00 MS Hajduk 1912 Kula 6-1 Kozara
21/11/2020 15:00 MS Sloga Čonoplja 2-1 Jedinstvo Stara Pazova
21/11/2020 15:00 MS Bačka 1901 2-1 Vojvodina 1928
21/11/2020 15:00 MS Sloboda Novi Kozarci 2-5 FK Becej
21/11/2020 15:00 MS Dinamo Pančevo 2-1 Bratstvo Prigrevica
21/11/2020 15:00 MS 1. Maj Ruma 1-0 Omladinac NB
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:00 - Polet Dorćol - BASK
21/11/2020 12:00 - TEK Sloga - OFK Beograd
21/11/2020 12:00 - Sindjelic Beograd - Sremčica
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
20/11/2020 19:00 MS Radnik Surdulica 3-0 Macva
20/11/2020 19:00 MS Mladost Lucani 1-1 Cukaricki
20/11/2020 19:00 MS Javor 1-3 FK Spartak Zdrepceva KRV
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
20/11/2020 15:00 MS IMT Novi Beograd 3-1 Dubočica
20/11/2020 15:00 MS Radnicki 1923 2-0 Buducnost Dobanovci
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
20/11/2020 15:00 - Sloboda Uzice - Tutin
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
16/11/2020 15:00 MS Zemun 3-2 Dinamo Vranje
15/11/2020 15:00 MS FK Trayal 0-0 Radnicki 1923
15/11/2020 15:00 MS Kolubara 1-0 Zarkovo
15/11/2020 15:00 MS Buducnost Dobanovci 0-1 Kabel Novi Sad
15/11/2020 15:00 MS Sloga Kraljevo 1-1 Radnički Sr. Mitrovica
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 - Kablovi Zaječar - Budućnost Popovac
15/11/2020 15:00 - Timočanin - Car Konstantin
15/11/2020 15:00 - Rembas - Župa
15/11/2020 15:00 - Mladost Medoševac - Morava Vladičin Han
15/11/2020 15:00 - Radan - Moravac Mrštane
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 - BSK Batajnica - Brodarac
15/11/2020 15:00 - BASK - TEK Sloga
15/11/2020 15:00 - Leštane - Jedinstvo Su
15/11/2020 15:00 - Sremčica - Lokomotiva Beograd
15/11/2020 15:00 - Crvena Zvezda MML - Polet Dorćol
15/11/2020 15:00 - Studentski Grad - Radnički Obrenovac
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 - Bane Raška - Trepča
15/11/2020 15:00 - Železničar Lajkovac - Jošanica
15/11/2020 15:00 - Budućnost Arilje - Mačva 1929
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 - Tisa Adorjan - 1. Maj Ruma
15/11/2020 15:00 - Vojvodina 1928 - OFK Vršac
15/11/2020 15:00 - Jedinstvo Stara Pazova - Dunav Stari Banovci
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Loznica 4-4 Borac Cacak
14/11/2020 15:00 MS Dubočica 0-0 Grafičar
14/11/2020 15:00 MS Železničar Pančevo 0-3 IMT Novi Beograd
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Timok Zaječar 2-0 Sinđelić
14/11/2020 15:00 MS Trstenik PPT 2-1 SFS Borac
14/11/2020 15:00 MS Dunav Prahovo 1-4 Vlasina
14/11/2020 15:00 MS Pčinja Trgovište 1-3 Radnički Svilajnac
14/11/2020 15:00 MS Jedinstvo Paraćin 1-1 Toplicanin Prokuplje
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 - Radnički Novi Beograd - Mladenovac
14/11/2020 15:00 - OFK Beograd - Zvezdara
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Semendrija 1924 0-4 Sloga Požega
14/11/2020 15:00 MS Šumadija Aranđelovac 3-2 Gruža
14/11/2020 15:00 MS Budučnost Krušik 0-1 Sloboda Uzice
14/11/2020 15:00 MS Takovo 0-0 Sušica
14/11/2020 15:00 MS Jedinstvo Ub 2-1 Sloga Petrovac na Mlavi
14/11/2020 15:00 MS Tutin 2-1 Mladi Radnik
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Stari Grad 1-0 Omladinac NB
14/11/2020 15:00 MS Bratstvo Prigrevica 4-1 Borac Sakule
14/11/2020 15:00 MS FK Becej 0-2 Sloga Čonoplja
14/11/2020 15:00 MS Radnički Sombor 2-0 Hajduk 1912 Kula
14/11/2020 15:00 MS Mladost Novi Sad 4-1 Dinamo Pančevo
14/11/2020 15:00 MS Radnički Zrenjanin 0-1 Sloboda Novi Kozarci
14/11/2020 15:00 MS Kozara 3-2 Bačka 1901
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
14/11/2020 13:00 - Teleoptik - BSK Borca
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
13/11/2020 15:00 MS Jagodina 4-0 Radnicki Pirot
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
13/11/2020 15:00 - Stepojevac Vaga - Sindjelic Beograd
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
09/11/2020 15:00 MS Radnicki 1923 2-0 Kolubara
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 21:00 MS FK Crvena Zvezda 3-2 Indjija
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 - SFS Borac - Pčinja Trgovište
08/11/2020 15:30 - Vlasina - Rembas
08/11/2020 15:30 - Budućnost Popovac - Trstenik PPT
08/11/2020 15:30 - Župa - Radan
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 - Zvezdara - BASK
08/11/2020 15:30 - Jedinstvo Su - Radnički Novi Beograd
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 MS Radnicki Pirot 2-2 Buducnost Dobanovci
08/11/2020 15:00 MS Radnički Sr. Mitrovica 3-0 Dubočica
08/11/2020 15:00 MS Zarkovo 2-0 Loznica
08/11/2020 15:00 MS Kabel Novi Sad 1-1 FK Trayal
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 - Budućnost Arilje - Jedinstvo Ub
08/11/2020 15:00 - Sušica - Tutin
08/11/2020 15:00 - Jošanica - Semendrija 1924
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 - Borac Sakule - Mladost Novi Sad
08/11/2020 15:00 - Dunav Stari Banovci - FK Becej
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 - Radnički Svilajnac - Timok Zaječar
08/11/2020 13:00 - Car Konstantin - Mladost Medoševac
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 MS FK Spartak Zdrepceva KRV 1-2 FK Partizan
07/11/2020 18:00 MS Cukaricki 3-2 FK Vozdovac
07/11/2020 18:00 MS Macva 1-0 Javor
07/11/2020 18:00 MS Radnicki NIS 0-1 Radnik Surdulica
07/11/2020 18:00 MS TSC Backa Topola 5-0 Mladost Lucani
07/11/2020 16:00 MS Novi Pazar 1-2 FK Zlatibor
07/11/2020 16:00 MS Proleter Novi SAD 1-0 Napredak
07/11/2020 16:00 MS Backa 0-1 RAD
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 - Morava Vladičin Han - Jedinstvo Paraćin
07/11/2020 15:30 - Sinđelić - Dunav Prahovo
07/11/2020 15:30 - Moravac Mrštane - Timočanin
07/11/2020 15:30 - Toplicanin Prokuplje - Kablovi Zaječar
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 - BSK Borca - OFK Beograd
07/11/2020 15:30 - Brodarac - Sremčica
07/11/2020 15:30 - Mladenovac - Studentski Grad
07/11/2020 15:30 - Radnički Obrenovac - Teleoptik
07/11/2020 15:30 - Lokomotiva Beograd - Stepojevac Vaga
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Grafičar 3-0 Železničar Pančevo
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 - Gruža - Železničar Lajkovac
07/11/2020 15:00 - Sloga Požega - Bane Raška
07/11/2020 15:00 - Sloboda Uzice - Sloga Petrovac na Mlavi
07/11/2020 15:00 - Mačva 1929 - Šumadija Aranđelovac
07/11/2020 15:00 - Trepča - Takovo
07/11/2020 15:00 - Mladi Radnik - Budučnost Krušik
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 - 1. Maj Ruma - Stari Grad
07/11/2020 15:00 - OFK Vršac - Kozara
07/11/2020 15:00 - Hajduk 1912 Kula - Jedinstvo Stara Pazova
07/11/2020 15:00 - Sloga Čonoplja - Radnički Zrenjanin
07/11/2020 15:00 - Omladinac NB - Vojvodina 1928
07/11/2020 15:00 - Bačka 1901 - Radnički Sombor
07/11/2020 15:00 - Sloboda Novi Kozarci - Bratstvo Prigrevica
07/11/2020 15:00 - Dinamo Pančevo - Tisa Adorjan
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 - Polet Dorćol - BSK Batajnica
07/11/2020 12:00 - TEK Sloga - Crvena Zvezda MML
07/11/2020 12:00 - Sindjelic Beograd - Leštane
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 MS Metalac GM 3-3 Vojvodina
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
06/11/2020 15:00 MS Dinamo Vranje 3-1 Sloga Kraljevo
06/11/2020 15:00 MS IMT Novi Beograd 2-0 Jagodina
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:30 - Studentski Grad - Jedinstvo Su
04/11/2020 15:30 - Leštane - Lokomotiva Beograd
04/11/2020 15:30 - Sremčica - Polet Dorćol
04/11/2020 15:30 - Crvena Zvezda MML - Zvezdara
04/11/2020 15:30 - OFK Beograd - Teleoptik
04/11/2020 15:30 - Mladenovac - Radnički Obrenovac
04/11/2020 15:30 - Radnički Novi Beograd - Sindjelic Beograd
04/11/2020 15:30 - Stepojevac Vaga - Brodarac
04/11/2020 15:30 - BSK Batajnica - TEK Sloga
04/11/2020 15:30 - BASK - BSK Borca
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
02/11/2020 17:00 MS Kolubara 0-0 Kabel Novi Sad
02/11/2020 15:30 MS FK Trayal 1-2 Radnicki Pirot
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Mladost Lucani 0-0 Proleter Novi SAD
01/11/2020 17:00 MS Javor 1-0 Radnicki NIS
01/11/2020 17:00 MS Napredak 1-0 FK Spartak Zdrepceva KRV
01/11/2020 17:00 MS Radnik Surdulica 1-4 FK Crvena Zvezda
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 - Jedinstvo Stara Pazova - Bačka 1901
01/11/2020 16:00 - Vojvodina 1928 - Stari Grad
01/11/2020 16:00 - Tisa Adorjan - Borac Sakule
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS Železničar Pančevo 0-1 Radnički Sr. Mitrovica
01/11/2020 15:30 MS Buducnost Dobanovci 2-1 IMT Novi Beograd
01/11/2020 15:30 MS Jagodina 0-0 Grafičar
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 - Mladost Medoševac - Moravac Mrštane
01/11/2020 15:30 - Radan - Rembas
01/11/2020 15:30 - Kablovi Zaječar - Morava Vladičin Han
01/11/2020 15:30 - Timočanin - Župa
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 - Jedinstvo Su - Mladenovac
01/11/2020 15:30 - Zvezdara - BSK Batajnica
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 - Bane Raška - Jošanica
01/11/2020 15:30 - Železničar Lajkovac - Mačva 1929
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS FK Partizan 2-0 Macva
31/10/2020 17:00 MS Cukaricki 4-0 Novi Pazar
31/10/2020 17:00 MS RAD 0-2 FK Zlatibor
31/10/2020 17:00 MS FK Vozdovac 2-0 TSC Backa Topola
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 - Dinamo Pančevo - 1. Maj Ruma
31/10/2020 16:00 - Mladost Novi Sad - Sloboda Novi Kozarci
31/10/2020 16:00 - Radnički Zrenjanin - Dunav Stari Banovci
31/10/2020 16:00 - Kozara - Omladinac NB
31/10/2020 16:00 - Bratstvo Prigrevica - Sloga Čonoplja
31/10/2020 16:00 - FK Becej - Hajduk 1912 Kula
31/10/2020 16:00 - Radnički Sombor - OFK Vršac
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 MS Zemun 0-1 Zarkovo
31/10/2020 15:30 MS Loznica 3-1 Radnicki 1923
31/10/2020 15:30 MS Borac Cacak 0-1 Dinamo Vranje
31/10/2020 15:30 MS Dubočica 0-0 Sloga Kraljevo
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 - Dunav Prahovo - Radnički Svilajnac
31/10/2020 15:30 - Pčinja Trgovište - Budućnost Popovac
31/10/2020 15:30 - Jedinstvo Paraćin - Car Konstantin
31/10/2020 15:30 - Sinđelić - Vlasina
31/10/2020 15:30 - Timok Zaječar - SFS Borac
31/10/2020 15:30 - Trstenik PPT - Toplicanin Prokuplje
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 - Radnički Obrenovac - OFK Beograd
31/10/2020 15:30 - BSK Borca - Crvena Zvezda MML
31/10/2020 15:30 - Brodarac - Leštane
31/10/2020 15:30 - Lokomotiva Beograd - Radnički Novi Beograd
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 - Sloga Petrovac na Mlavi - Mladi Radnik
31/10/2020 15:30 - Tutin - Trepča
31/10/2020 15:30 - Jedinstvo Ub - Sloboda Uzice
31/10/2020 15:30 - Budučnost Krušik - Sušica
31/10/2020 15:30 - Takovo - Sloga Požega
31/10/2020 15:30 - Semendrija 1924 - Gruža
31/10/2020 15:30 - Šumadija Aranđelovac - Budućnost Arilje
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Indjija 0-1 Metalac GM
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:00 - Teleoptik - BASK
31/10/2020 13:00 - Polet Dorćol - Stepojevac Vaga
31/10/2020 12:00 - TEK Sloga - Sremčica
31/10/2020 12:00 - Sindjelic Beograd - Studentski Grad
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:00 MS Vojvodina 3-1 Backa
26/10/2020 19:00 MS FK Spartak Zdrepceva KRV 1-0 Mladost Lucani
26/10/2020 19:00 MS TSC Backa Topola 0-0 Cukaricki
26/10/2020 19:00 MS Radnicki NIS 1-0 FK Partizan
26/10/2020 19:00 MS Metalac GM 1-1 Radnik Surdulica
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
26/10/2020 15:30 MS IMT Novi Beograd 0-0 FK Trayal
26/10/2020 15:30 MS Grafičar 2-1 Buducnost Dobanovci
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 23:00 MS FK Crvena Zvezda 0-0 Javor
25/10/2020 18:00 MS Proleter Novi SAD 1-1 FK Vozdovac
25/10/2020 18:00 MS Macva 1-2 Napredak
25/10/2020 16:00 MS Backa 1-2 Indjija
25/10/2020 16:00 MS Novi Pazar 2-1 RAD
25/10/2020 16:00 MS FK Zlatibor 0-2 Vojvodina
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 - Rembas - Timočanin
25/10/2020 16:00 - Budućnost Popovac - Timok Zaječar
25/10/2020 16:00 - Vlasina - Radan
25/10/2020 16:00 - Župa - Mladost Medoševac
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 - Dunav Stari Banovci - Bratstvo Prigrevica
25/10/2020 16:00 - Borac Sakule - Dinamo Pančevo
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Dinamo Vranje 1-2 Dubočica
25/10/2020 15:30 MS Kabel Novi Sad 0-0 Loznica
25/10/2020 15:30 MS Zarkovo 1-0 Borac Cacak
25/10/2020 15:30 MS Radnicki 1923 2-1 Zemun
25/10/2020 15:30 MS Radnicki Pirot 1-1 Kolubara
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 - Jedinstvo Su - Radnički Obrenovac
25/10/2020 15:30 - Leštane - Polet Dorćol
25/10/2020 15:30 - Sremčica - Zvezdara
25/10/2020 15:30 - Crvena Zvezda MML - Teleoptik
25/10/2020 15:30 - BASK - OFK Beograd
25/10/2020 15:30 - BSK Batajnica - BSK Borca
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 - Jošanica - Takovo
25/10/2020 15:30 - Budućnost Arilje - Železničar Lajkovac
25/10/2020 15:30 - Sušica - Sloga Petrovac na Mlavi
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 - Car Konstantin - Kablovi Zaječar
25/10/2020 13:00 - Radnički Svilajnac - Sinđelić
25/10/2020 13:00 - SFS Borac - Dunav Prahovo
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 MS Radnički Sr. Mitrovica 1-1 Jagodina
24/10/2020 15:30 MS Sloga Kraljevo 1-1 Železničar Pančevo
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 - Morava Vladičin Han - Trstenik PPT
24/10/2020 15:00 - Moravac Mrštane - Jedinstvo Paraćin
24/10/2020 15:00 - Toplicanin Prokuplje - Pčinja Trgovište
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 - 1. Maj Ruma - Vojvodina 1928
24/10/2020 15:00 - Omladinac NB - Radnički Sombor
24/10/2020 15:00 - Bačka 1901 - FK Becej
24/10/2020 15:00 - Sloboda Novi Kozarci - Tisa Adorjan
24/10/2020 15:00 - Stari Grad - Kozara
24/10/2020 15:00 - OFK Vršac - Jedinstvo Stara Pazova
24/10/2020 15:00 - Hajduk 1912 Kula - Radnički Zrenjanin
24/10/2020 15:00 - Sloga Čonoplja - Mladost Novi Sad
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:30 - Studentski Grad - Lokomotiva Beograd
24/10/2020 14:30 - Mladenovac - Sindjelic Beograd
24/10/2020 14:30 - Radnički Novi Beograd - Brodarac
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:30 - Šumadija Aranđelovac - Jedinstvo Ub
24/10/2020 14:30 - Mačva 1929 - Semendrija 1924
24/10/2020 14:30 - Trepča - Budučnost Krušik
24/10/2020 14:30 - Mladi Radnik - Sloboda Uzice
24/10/2020 14:30 - Gruža - Bane Raška
24/10/2020 14:30 - Sloga Požega - Tutin
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
23/10/2020 14:30 - Stepojevac Vaga - TEK Sloga
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
18/10/2020 18:00 MS FK Partizan 1-1 FK Crvena Zvezda
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS FK Trayal 4-1 Grafičar
18/10/2020 16:00 MS Jagodina 2-0 Sloga Kraljevo
18/10/2020 16:00 MS Buducnost Dobanovci 1-1 Radnički Sr. Mitrovica
18/10/2020 16:00 MS Železničar Pančevo 0-0 Dubočica
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Kablovi Zaječar 5-2 Moravac Mrštane
18/10/2020 16:00 MS Timočanin 0-0 Radan
18/10/2020 16:00 MS Mladost Medoševac 2-1 Rembas
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS Jedinstvo Stara Pazova 1-1 Omladinac NB
18/10/2020 16:00 MS Tisa Adorjan 1-2 Sloga Čonoplja
18/10/2020 16:00 MS Borac Sakule 2-1 1. Maj Ruma
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:30 MS Bane Raška 0-3 Mačva 1929
18/10/2020 15:30 MS Železničar Lajkovac 1-1 Šumadija Aranđelovac
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:30 MS Zvezdara 1-3 Stepojevac Vaga
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
18/10/2020 12:00 MS Radnički Svilajnac 0-1 Vlasina
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS Kolubara 2-2 IMT Novi Beograd
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS FK Vozdovac 2-1 FK Spartak Zdrepceva KRV
17/10/2020 17:00 MS Mladost Lucani 2-1 Macva
17/10/2020 17:00 MS Napredak 0-0 Radnicki NIS
17/10/2020 17:00 MS Javor 1-3 Metalac GM
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Borac Cacak 1-2 Radnicki 1923
17/10/2020 16:00 MS Zemun 1-0 Kabel Novi Sad
17/10/2020 16:00 MS Zarkovo 2-2 Dinamo Vranje
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Indjija 1-0 FK Zlatibor
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Dunav Prahovo 1-1 Budućnost Popovac
17/10/2020 16:00 MS Pčinja Trgovište 4-0 Morava Vladičin Han
17/10/2020 16:00 MS Jedinstvo Paraćin 3-0 Župa
17/10/2020 16:00 MS Sinđelić 2-1 SFS Borac
17/10/2020 16:00 MS Timok Zaječar 2-0 Toplicanin Prokuplje
17/10/2020 16:00 MS Trstenik PPT 1-0 Car Konstantin
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Radnički Sombor 4-0 Stari Grad
17/10/2020 16:00 MS FK Becej 2-2 OFK Vršac
17/10/2020 16:00 MS Mladost Novi Sad 8-0 Dunav Stari Banovci
17/10/2020 16:00 MS Dinamo Pančevo 2-1 Sloboda Novi Kozarci
17/10/2020 16:00 MS Kozara 0-2 Vojvodina 1928
17/10/2020 16:00 MS Radnički Zrenjanin 3-2 Bačka 1901
17/10/2020 16:00 MS Bratstvo Prigrevica 1-4 Hajduk 1912 Kula
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 MS Sloga Petrovac na Mlavi 1-0 Trepča
17/10/2020 15:30 MS Tutin 0-3 Jošanica
17/10/2020 15:30 MS Jedinstvo Ub 2-0 Mladi Radnik
17/10/2020 15:30 MS Sloboda Uzice 1-0 Sušica
17/10/2020 15:30 MS Budučnost Krušik 1-1 Sloga Požega
17/10/2020 15:30 MS Takovo 3-1 Gruža
17/10/2020 15:30 MS Semendrija 1924 0-1 Budućnost Arilje
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:30 MS Radnički Obrenovac 1-0 BASK
17/10/2020 14:30 MS Lokomotiva Beograd 1-4 Mladenovac
17/10/2020 14:30 MS OFK Beograd 4-1 Crvena Zvezda MML
17/10/2020 14:30 MS BSK Borca 3-1 Sremčica
17/10/2020 12:00 MS Teleoptik 3-0 BSK Batajnica
17/10/2020 12:00 MS Polet Dorćol 1-3 Radnički Novi Beograd
17/10/2020 11:00 MS TEK Sloga 1-1 Leštane
17/10/2020 11:00 MS Brodarac 2-0 Studentski Grad
17/10/2020 11:00 MS Sindjelic Beograd 2-1 Jedinstvo Su
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
16/10/2020 19:00 MS TSC Backa Topola 7-0 Novi Pazar
16/10/2020 19:00 MS Radnik Surdulica 1-0 Backa
16/10/2020 19:00 MS Vojvodina 4-1 RAD
16/10/2020 19:00 MS Cukaricki 1-2 Proleter Novi SAD
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
16/10/2020 16:00 MS Loznica 1-1 Radnicki Pirot
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
14/10/2020 15:30 - Šumadija Aranđelovac - Semendrija 1924
14/10/2020 15:30 - Mačva 1929 - Takovo
14/10/2020 15:30 - Jošanica - Budučnost Krušik
14/10/2020 15:30 - Trepča - Sloboda Uzice
14/10/2020 15:30 - Budućnost Arilje - Bane Raška
14/10/2020 15:30 - Gruža - Tutin
14/10/2020 15:30 - Sloga Požega - Sloga Petrovac na Mlavi
14/10/2020 15:30 - Sušica - Mladi Radnik
14/10/2020 15:30 - Železničar Lajkovac - Jedinstvo Ub
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
14/10/2020 15:00 - BSK Batajnica - OFK Beograd
14/10/2020 15:00 - Mladenovac - Brodarac
14/10/2020 15:00 - Radnički Novi Beograd - TEK Sloga
14/10/2020 15:00 - Stepojevac Vaga - BSK Borca
14/10/2020 15:00 - Sremčica - Teleoptik
14/10/2020 15:00 - Crvena Zvezda MML - BASK
14/10/2020 15:00 - Jedinstvo Su - Lokomotiva Beograd
14/10/2020 15:00 - Studentski Grad - Polet Dorćol
14/10/2020 15:00 - Leštane - Zvezdara
14/10/2020 11:00 - Sindjelic Beograd - Radnički Obrenovac
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
12/10/2020 16:00 MS Grafičar 0-0 Kolubara
12/10/2020 16:00 MS Dubočica 3-1 Jagodina
11/10/2020 16:00 MS Sloga Kraljevo 1-0 Buducnost Dobanovci
11/10/2020 16:00 MS Dinamo Vranje 3-1 Železničar Pančevo
11/10/2020 16:00 MS Radnički Sr. Mitrovica 1-2 FK Trayal
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Vlasina 2-1 Timočanin
11/10/2020 16:00 MS Rembas 2-1 Jedinstvo Paraćin
11/10/2020 16:00 MS Budućnost Popovac 2-0 Sinđelić
11/10/2020 16:00 MS Radan 3-1 Mladost Medoševac
11/10/2020 16:00 MS Župa 6-1 Kablovi Zaječar
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Bane Raška 1-1 Šumadija Aranđelovac
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Vojvodina 1928 0-0 Radnički Sombor
11/10/2020 16:00 MS Dunav Stari Banovci 1-4 Tisa Adorjan
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS BASK 1-1 BSK Batajnica
11/10/2020 15:00 MS Zvezdara 2-2 Radnički Novi Beograd
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
11/10/2020 12:00 MS Car Konstantin 1-1 Pčinja Trgovište
11/10/2020 12:00 MS SFS Borac 1-2 Radnički Svilajnac
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 - Sloboda Uzice - Sloga Požega
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Radnicki Pirot 2-1 Zemun
10/10/2020 16:00 MS Kabel Novi Sad 0-1 Borac Cacak
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 - Morava Vladičin Han - Timok Zaječar
10/10/2020 16:00 - Moravac Mrštane - Trstenik PPT
10/10/2020 16:00 - Toplicanin Prokuplje - Dunav Prahovo
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 - Brodarac - Jedinstvo Su
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 - Mladi Radnik - Trepča
10/10/2020 16:00 - Sloga Petrovac na Mlavi - Jošanica
10/10/2020 16:00 - Tutin - Mačva 1929
10/10/2020 16:00 - Jedinstvo Ub - Sušica
10/10/2020 16:00 - Budučnost Krušik - Gruža
10/10/2020 16:00 - Takovo - Budućnost Arilje
10/10/2020 16:00 - Semendrija 1924 - Železničar Lajkovac
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 - Omladinac NB - FK Becej
10/10/2020 16:00 - Bačka 1901 - Bratstvo Prigrevica
10/10/2020 16:00 - Sloboda Novi Kozarci - Borac Sakule
10/10/2020 16:00 - 1. Maj Ruma - Kozara
10/10/2020 16:00 - Stari Grad - Jedinstvo Stara Pazova
10/10/2020 16:00 - OFK Vršac - Radnički Zrenjanin
10/10/2020 16:00 - Hajduk 1912 Kula - Mladost Novi Sad
10/10/2020 16:00 - Sloga Čonoplja - Dinamo Pančevo
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Radnicki 1923 3-2 Zarkovo
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 - BSK Borca - Leštane
10/10/2020 15:00 - Lokomotiva Beograd - Sindjelic Beograd
10/10/2020 15:00 - Radnički Obrenovac - Crvena Zvezda MML
10/10/2020 15:00 - OFK Beograd - Sremčica
10/10/2020 12:00 - Teleoptik - Stepojevac Vaga
10/10/2020 12:00 - Polet Dorćol - Mladenovac
10/10/2020 11:00 - TEK Sloga - Studentski Grad
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
09/10/2020 16:00 MS IMT Novi Beograd 2-3 Loznica
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
07/10/2020 16:30 MS Borac Sakule 3-2 Sloga Čonoplja
07/10/2020 16:30 MS Tisa Adorjan 3-1 Hajduk 1912 Kula
07/10/2020 16:30 MS Bratstvo Prigrevica 0-2 OFK Vršac
07/10/2020 16:30 MS FK Becej 3-2 Stari Grad
07/10/2020 16:30 MS Radnički Sombor 7-1 Kozara
07/10/2020 16:30 MS Sloboda Novi Kozarci 0-2 1. Maj Ruma
07/10/2020 16:30 MS Dinamo Pančevo 3-1 Dunav Stari Banovci
07/10/2020 16:30 MS Mladost Novi Sad 4-2 Bačka 1901
07/10/2020 16:30 MS Radnički Zrenjanin 2-0 Omladinac NB
07/10/2020 16:30 MS Jedinstvo Stara Pazova 3-0 Vojvodina 1928
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
07/10/2020 16:00 MS Radnički Svilajnac 0-2 Budućnost Popovac
07/10/2020 16:00 MS Dunav Prahovo 3-1 Morava Vladičin Han
07/10/2020 16:00 MS Pčinja Trgovište 3-2 Moravac Mrštane
07/10/2020 16:00 MS Kablovi Zaječar 1-1 Rembas
07/10/2020 16:00 MS Mladost Medoševac 1-0 Timočanin
07/10/2020 16:00 MS Sinđelić 2-0 Toplicanin Prokuplje
07/10/2020 16:00 MS Timok Zaječar 4-0 Car Konstantin
07/10/2020 16:00 MS Trstenik PPT 0-0 Župa
07/10/2020 16:00 MS Jedinstvo Paraćin 2-0 Radan
07/10/2020 16:00 MS SFS Borac 3-3 Vlasina
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
07/10/2020 16:00 MS Trepča 0-0 Sušica
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
05/10/2020 19:00 MS Kolubara 1-0 Radnički Sr. Mitrovica
05/10/2020 19:00 MS FK Trayal 0-1 Sloga Kraljevo
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 19:00 MS FK Crvena Zvezda 3-0 Napredak
04/10/2020 17:00 MS Proleter Novi SAD 1-0 TSC Backa Topola
04/10/2020 17:00 MS FK Zlatibor 1-4 Radnik Surdulica
04/10/2020 17:00 MS RAD 2-1 Indjija
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:30 MS Vojvodina 1928 2-6 FK Becej
04/10/2020 16:30 MS Dunav Stari Banovci 1-2 Borac Sakule
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Buducnost Dobanovci 1-1 Dubočica
04/10/2020 16:00 MS Zarkovo 0-2 Kabel Novi Sad
04/10/2020 16:00 MS Loznica 1-2 Grafičar
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Timočanin 2-2 Jedinstvo Paraćin
04/10/2020 16:00 MS Rembas 1-1 Trstenik PPT
04/10/2020 16:00 MS Budućnost Popovac 6-0 SFS Borac
04/10/2020 16:00 MS Vlasina 3-0 Mladost Medoševac
04/10/2020 16:00 MS Radan 2-1 Kablovi Zaječar
04/10/2020 16:00 MS Župa 1-1 Pčinja Trgovište
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Jošanica 1-3 Sloboda Uzice
04/10/2020 16:00 MS Železničar Lajkovac 3-0 Bane Raška
04/10/2020 16:00 MS Budućnost Arilje 2-1 Tutin
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS BSK Batajnica 2-0 Crvena Zvezda MML
04/10/2020 15:30 MS Jedinstvo Su 3-0 Polet Dorćol
04/10/2020 15:30 MS Leštane 0-1 Teleoptik
04/10/2020 15:30 MS Sremčica 0-1 BASK
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
04/10/2020 12:00 MS Car Konstantin 5-3 Dunav Prahovo
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Borac Cacak 3-1 Radnicki Pirot
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 19:00 MS Metalac GM 1-1 FK Partizan
03/10/2020 17:00 MS Novi Pazar 3-1 Vojvodina
03/10/2020 17:00 MS Macva 0-2 FK Vozdovac
03/10/2020 17:00 MS FK Spartak Zdrepceva KRV 4-2 Cukaricki
03/10/2020 17:00 MS Backa 2-2 Javor
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 MS Kozara 2-2 Jedinstvo Stara Pazova
03/10/2020 16:30 MS Stari Grad 4-0 Radnički Zrenjanin
03/10/2020 16:30 MS OFK Vršac 1-1 Mladost Novi Sad
03/10/2020 16:30 MS Hajduk 1912 Kula 0-1 Dinamo Pančevo
03/10/2020 16:30 MS Sloga Čonoplja 5-1 Sloboda Novi Kozarci
03/10/2020 16:30 MS 1. Maj Ruma 2-0 Radnički Sombor
03/10/2020 16:30 MS Omladinac NB 2-1 Bratstvo Prigrevica
03/10/2020 16:30 MS Bačka 1901 2-3 Tisa Adorjan
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Radnicki 1923 2-0 Dinamo Vranje
03/10/2020 16:00 MS Jagodina 1-0 Železničar Pančevo
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Morava Vladičin Han 2-1 Sinđelić
03/10/2020 16:00 MS Moravac Mrštane 1-4 Timok Zaječar
03/10/2020 16:00 MS Toplicanin Prokuplje 1-2 Radnički Svilajnac
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Semendrija 1924 3-2 Jedinstvo Ub
03/10/2020 16:00 MS Šumadija Aranđelovac 1-4 Takovo
03/10/2020 16:00 MS Mačva 1929 2-1 Budučnost Krušik
03/10/2020 16:00 MS Gruža 1-2 Sloga Petrovac na Mlavi
03/10/2020 16:00 MS Sloga Požega 4-0 Mladi Radnik
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 MS Mladenovac 0-1 TEK Sloga
03/10/2020 15:30 MS Radnički Novi Beograd 2-2 BSK Borca
03/10/2020 15:30 MS Lokomotiva Beograd 0-2 Radnički Obrenovac
03/10/2020 15:30 MS Studentski Grad 1-0 Zvezdara
03/10/2020 11:00 MS Sindjelic Beograd 1-4 Brodarac
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS Radnicki NIS 1-1 Mladost Lucani
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
02/10/2020 16:00 MS Zemun 0-0 IMT Novi Beograd
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
02/10/2020 15:30 - Stepojevac Vaga - OFK Beograd
30/09/2020 16:00 - Teleoptik - Radnički Novi Beograd
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
28/09/2020 19:00 MS FK Partizan 2-1 Backa
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
28/09/2020 17:00 MS Dubočica 1-0 FK Trayal
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
28/09/2020 17:00 MS Indjija 0-2 Vojvodina
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 20:00 - Sloboda Uzice - Gruža
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Železničar Pančevo 2-1 Buducnost Dobanovci
27/09/2020 17:00 MS Sloga Kraljevo 3-1 Kolubara
27/09/2020 17:00 MS Radnicki Pirot 2-1 Zarkovo
27/09/2020 17:00 MS Grafičar 1-0 Zemun
27/09/2020 17:00 MS Kabel Novi Sad 1-1 Radnicki 1923
27/09/2020 17:00 MS Dinamo Vranje 0-1 Jagodina
27/09/2020 17:00 MS Radnički Sr. Mitrovica 0-1 Loznica
27/09/2020 17:00 MS IMT Novi Beograd 0-1 Borac Cacak
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Proleter Novi SAD 1-0 Novi Pazar
27/09/2020 17:00 MS Napredak 1-2 Metalac GM
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 - Brodarac - Lokomotiva Beograd
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 - Dunav Prahovo - Moravac Mrštane
27/09/2020 16:30 - Kablovi Zaječar - Timočanin
27/09/2020 16:30 - Budućnost Popovac - Vlasina
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 - Crvena Zvezda MML - Sremčica
27/09/2020 16:30 - Zvezdara - Mladenovac
27/09/2020 16:30 - BASK - Stepojevac Vaga
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 - Sušica - Sloga Požega
27/09/2020 16:30 - Bane Raška - Semendrija 1924
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Borac Sakule 3-2 Hajduk 1912 Kula
27/09/2020 16:30 MS Jedinstvo Stara Pazova 1-1 Radnički Sombor
27/09/2020 16:30 MS Tisa Adorjan 0-2 OFK Vršac
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
27/09/2020 12:00 - Radnički Svilajnac - Morava Vladičin Han
27/09/2020 12:00 - SFS Borac - Toplicanin Prokuplje
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Mladost Lucani 0-4 FK Crvena Zvezda
26/09/2020 17:00 MS Cukaricki 4-0 Macva
26/09/2020 17:00 MS Javor 1-1 FK Zlatibor
26/09/2020 17:00 MS TSC Backa Topola 3-0 FK Spartak Zdrepceva KRV
26/09/2020 17:00 MS Radnik Surdulica 4-2 RAD
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 - Pčinja Trgovište - Rembas
26/09/2020 16:30 - Jedinstvo Paraćin - Mladost Medoševac
26/09/2020 16:30 - Sinđelić - Car Konstantin
26/09/2020 16:30 - Timok Zaječar - Župa
26/09/2020 16:30 - Trstenik PPT - Radan
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 - Radnički Obrenovac - BSK Batajnica
26/09/2020 16:30 - BSK Borca - Studentski Grad
26/09/2020 16:30 - OFK Beograd - Leštane
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 - Mladi Radnik - Jošanica
26/09/2020 16:30 - Sloga Petrovac na Mlavi - Mačva 1929
26/09/2020 16:30 - Tutin - Šumadija Aranđelovac
26/09/2020 16:30 - Jedinstvo Ub - Trepča
26/09/2020 16:30 - Budučnost Krušik - Budućnost Arilje
26/09/2020 16:30 - Takovo - Železničar Lajkovac
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 - Sloga Čonoplja - 1. Maj Ruma
26/09/2020 16:30 - Sloboda Novi Kozarci - Dunav Stari Banovci
26/09/2020 16:30 - Mladost Novi Sad - Omladinac NB
26/09/2020 16:30 - Radnički Zrenjanin - Vojvodina 1928
26/09/2020 16:30 - Dinamo Pančevo - Bačka 1901
26/09/2020 16:30 - Bratstvo Prigrevica - Stari Grad
26/09/2020 16:30 - FK Becej - Kozara
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
26/09/2020 12:00 MS Polet Dorćol 0-1 Sindjelic Beograd
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS FK Vozdovac 5-0 Radnicki NIS
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
25/09/2020 16:30 - TEK Sloga - Jedinstvo Su
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
23/09/2020 20:00 MS Kolubara 1-0 Dubočica
23/09/2020 20:00 MS Borac Cacak 0-1 Grafičar
23/09/2020 20:00 MS FK Trayal 2-1 Železničar Pančevo
23/09/2020 17:00 MS Zarkovo 1-3 IMT Novi Beograd
23/09/2020 17:00 MS Kabel Novi Sad 2-1 Dinamo Vranje
23/09/2020 17:00 MS Zemun 0-3 Radnički Sr. Mitrovica
23/09/2020 17:00 MS Buducnost Dobanovci 3-0 Jagodina
23/09/2020 17:00 MS Radnicki 1923 2-1 Radnicki Pirot
23/09/2020 17:00 MS Loznica 2-1 Sloga Kraljevo
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
21/09/2020 18:30 MS Macva 1-4 TSC Backa Topola
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
21/09/2020 17:00 - Brodarac - Radnički Obrenovac
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
20/09/2020 22:00 MS FK Crvena Zvezda 6-0 FK Vozdovac
20/09/2020 20:00 MS FK Zlatibor 0-1 FK Partizan
20/09/2020 17:00 MS Novi Pazar 1-0 Indjija
20/09/2020 17:00 MS RAD 1-0 Javor
20/09/2020 17:00 MS FK Spartak Zdrepceva KRV 1-2 Proleter Novi SAD
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 - Studentski Grad - Teleoptik
20/09/2020 17:00 - Sremčica - BSK Batajnica
20/09/2020 17:00 - Jedinstvo Su - Zvezdara
20/09/2020 17:00 - Leštane - BASK
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 - Župa - Dunav Prahovo
20/09/2020 16:30 - Mladost Medoševac - Kablovi Zaječar
20/09/2020 16:30 - Radan - Pčinja Trgovište
20/09/2020 16:30 - Rembas - Timok Zaječar
20/09/2020 16:30 - Vlasina - Jedinstvo Paraćin
20/09/2020 16:30 - Timočanin - Trstenik PPT
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 - Jošanica - Sušica
20/09/2020 16:30 - Bane Raška - Jedinstvo Ub
20/09/2020 16:30 - Železničar Lajkovac - Tutin
20/09/2020 16:30 - Semendrija 1924 - Takovo
20/09/2020 16:30 - Budućnost Arilje - Sloga Petrovac na Mlavi
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:30 - Vojvodina 1928 - Bratstvo Prigrevica
20/09/2020 16:30 - Dunav Stari Banovci - Sloga Čonoplja
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
20/09/2020 12:00 - Car Konstantin - Radnički Svilajnac
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:00 MS Jagodina 1-1 FK Trayal
19/09/2020 17:00 MS Dinamo Vranje 2-3 Buducnost Dobanovci
19/09/2020 17:00 MS Sloga Kraljevo 1-2 Zemun
19/09/2020 17:00 MS Radnicki Pirot 0-1 Kabel Novi Sad
19/09/2020 17:00 MS Železničar Pančevo 2-1 Kolubara
19/09/2020 17:00 MS Dubočica 0-0 Loznica
19/09/2020 17:00 MS IMT Novi Beograd 0-1 Radnicki 1923
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Backa 0-0 Napredak
19/09/2020 17:00 MS Radnicki NIS 0-0 Cukaricki
19/09/2020 17:00 MS Metalac GM 1-1 Mladost Lucani
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 - Lokomotiva Beograd - Polet Dorćol
19/09/2020 17:00 - Radnički Novi Beograd - OFK Beograd
19/09/2020 17:00 - Mladenovac - BSK Borca
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Morava Vladičin Han 2-0 SFS Borac
19/09/2020 16:30 MS Moravac Mrštane 2-3 Sinđelić
19/09/2020 16:30 MS Toplicanin Prokuplje 2-7 Budućnost Popovac
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Šumadija Aranđelovac 3-0 Budučnost Krušik
19/09/2020 16:30 MS Gruža 0-1 Mladi Radnik
19/09/2020 16:30 MS Mačva 1929 3-1 Sloboda Uzice
19/09/2020 16:30 MS Sloga Požega 0-0 Trepča
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Omladinac NB 1-1 Tisa Adorjan
19/09/2020 16:30 MS Bačka 1901 0-0 Borac Sakule
19/09/2020 16:30 MS 1. Maj Ruma 2-1 Jedinstvo Stara Pazova
19/09/2020 16:30 - Kozara - Radnički Zrenjanin
19/09/2020 16:30 MS Stari Grad 0-1 Mladost Novi Sad
19/09/2020 16:30 - OFK Vršac - Dinamo Pančevo
19/09/2020 16:30 MS Hajduk 1912 Kula 2-1 Sloboda Novi Kozarci
19/09/2020 16:30 MS Radnički Sombor 3-1 FK Becej
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:00 - Sindjelic Beograd - TEK Sloga
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:00 MS Vojvodina 2-0 Radnik Surdulica
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
18/09/2020 17:00 MS Radnički Sr. Mitrovica 1-2 Borac Cacak
18/09/2020 17:00 MS Grafičar 1-1 Zarkovo
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
18/09/2020 17:00 MS Stepojevac Vaga 2-1 Crvena Zvezda MML
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:00 - Dunav Prahovo - Rembas
16/09/2020 17:00 - Pčinja Trgovište - Timočanin
16/09/2020 17:00 - Kablovi Zaječar - Jedinstvo Paraćin
16/09/2020 17:00 - Radnički Svilajnac - Moravac Mrštane
16/09/2020 17:00 - Budućnost Popovac - Morava Vladičin Han
16/09/2020 17:00 - Timok Zaječar - Radan
16/09/2020 17:00 - Trstenik PPT - Mladost Medoševac
16/09/2020 17:00 - SFS Borac - Car Konstantin
16/09/2020 17:00 - Toplicanin Prokuplje - Vlasina
16/09/2020 17:00 - Sinđelić - Župa
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:00 - Polet Dorćol - Brodarac
16/09/2020 17:00 - BSK Batajnica - Stepojevac Vaga
16/09/2020 17:00 - BASK - Radnički Novi Beograd
16/09/2020 17:00 - BSK Borca - Jedinstvo Su
16/09/2020 17:00 - TEK Sloga - Lokomotiva Beograd
16/09/2020 17:00 - Teleoptik - Mladenovac
16/09/2020 17:00 - Radnički Obrenovac - Sremčica
16/09/2020 17:00 - Crvena Zvezda MML - Leštane
16/09/2020 17:00 - OFK Beograd - Studentski Grad
16/09/2020 17:00 - Zvezdara - Sindjelic Beograd
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:00 - Trepča - Jošanica
16/09/2020 17:00 - Mladi Radnik - Mačva 1929
16/09/2020 17:00 - Sloga Petrovac na Mlavi - Šumadija Aranđelovac
16/09/2020 17:00 - Tutin - Semendrija 1924
16/09/2020 17:00 - Sušica - Gruža
16/09/2020 17:00 - Sloboda Uzice - Budućnost Arilje
16/09/2020 17:00 - Budučnost Krušik - Železničar Lajkovac
16/09/2020 17:00 - Takovo - Bane Raška
16/09/2020 17:00 - Jedinstvo Ub - Sloga Požega
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:00 - Dunav Stari Banovci - 1. Maj Ruma
16/09/2020 17:00 - Sloboda Novi Kozarci - Bačka 1901
16/09/2020 17:00 - Dinamo Pančevo - Omladinac NB
16/09/2020 17:00 - Mladost Novi Sad - Vojvodina 1928
16/09/2020 17:00 - Radnički Zrenjanin - Radnički Sombor
16/09/2020 17:00 - Sloga Čonoplja - Hajduk 1912 Kula
16/09/2020 17:00 - Borac Sakule - OFK Vršac
16/09/2020 17:00 - Tisa Adorjan - Stari Grad
16/09/2020 17:00 - Bratstvo Prigrevica - Kozara
16/09/2020 17:00 - FK Becej - Jedinstvo Stara Pazova
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
14/09/2020 20:00 MS FK Trayal 2-1 Buducnost Dobanovci
14/09/2020 18:00 MS Kolubara 1-0 Jagodina
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
13/09/2020 19:00 MS Mladost Lucani 2-1 Backa
13/09/2020 19:00 MS Napredak 1-1 FK Zlatibor
13/09/2020 19:00 MS Proleter Novi SAD 0-0 Macva
13/09/2020 19:00 MS Javor 2-1 Vojvodina
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS Zemun 0-0 Dubočica
13/09/2020 17:30 MS Kabel Novi Sad 2-0 IMT Novi Beograd
13/09/2020 17:30 MS Loznica 0-3 Železničar Pančevo
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 - Mladost Medoševac - Pčinja Trgovište
13/09/2020 17:00 - Radan - Dunav Prahovo
13/09/2020 17:00 - Župa - Radnički Svilajnac
13/09/2020 17:00 - Vlasina - Kablovi Zaječar
13/09/2020 17:00 - Timočanin - Timok Zaječar
13/09/2020 17:00 - Rembas - Sinđelić
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 - Jedinstvo Su - Teleoptik
13/09/2020 17:00 - Leštane - BSK Batajnica
13/09/2020 17:00 - Studentski Grad - BASK
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 - Bane Raška - Tutin
13/09/2020 17:00 - Budućnost Arilje - Mladi Radnik
13/09/2020 17:00 - Železničar Lajkovac - Sloga Petrovac na Mlavi
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 - Jedinstvo Stara Pazova - Radnički Zrenjanin
13/09/2020 17:00 - Vojvodina 1928 - Tisa Adorjan
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
13/09/2020 12:00 - Car Konstantin - Budućnost Popovac
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 21:00 MS FK Partizan 3-0 RAD
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:30 MS Borac Cacak 3-0 Sloga Kraljevo
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS FK Spartak Zdrepceva KRV 1-1 Novi Pazar
12/09/2020 18:00 MS Radnik Surdulica 0-2 Indjija
12/09/2020 18:00 MS TSC Backa Topola 1-3 Radnicki NIS
12/09/2020 18:00 MS FK Vozdovac 4-0 Metalac GM
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:30 MS Zarkovo 1-0 Radnički Sr. Mitrovica
12/09/2020 17:30 MS Radnicki 1923 3-1 Grafičar
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 - Moravac Mrštane - SFS Borac
12/09/2020 17:00 - Jedinstvo Paraćin - Trstenik PPT
12/09/2020 17:00 - Morava Vladičin Han - Toplicanin Prokuplje
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 - Brodarac - TEK Sloga
12/09/2020 17:00 - Mladenovac - OFK Beograd
12/09/2020 17:00 - Lokomotiva Beograd - Zvezdara
12/09/2020 17:00 - Radnički Novi Beograd - Crvena Zvezda MML
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 - Takovo - Jedinstvo Ub
12/09/2020 17:00 - Šumadija Aranđelovac - Sloboda Uzice
12/09/2020 17:00 - Gruža - Trepča
12/09/2020 17:00 - Semendrija 1924 - Budučnost Krušik
12/09/2020 17:00 - Mačva 1929 - Sušica
12/09/2020 17:00 - Jošanica - Sloga Požega
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 - Kozara - Mladost Novi Sad
12/09/2020 17:00 - Omladinac NB - Borac Sakule
12/09/2020 17:00 - Bačka 1901 - Sloga Čonoplja
12/09/2020 17:00 - 1. Maj Ruma - FK Becej
12/09/2020 17:00 - Radnički Sombor - Bratstvo Prigrevica
12/09/2020 17:00 - Stari Grad - Dinamo Pančevo
12/09/2020 17:00 - OFK Vršac - Sloboda Novi Kozarci
12/09/2020 17:00 - Hajduk 1912 Kula - Dunav Stari Banovci
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
12/09/2020 12:00 - Polet Dorćol - Radnički Obrenovac
12/09/2020 11:00 - Sindjelic Beograd - BSK Borca
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 MS Cukaricki 1-3 FK Crvena Zvezda
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
11/09/2020 17:30 MS Radnicki Pirot 1-0 Dinamo Vranje
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
11/09/2020 17:00 - Stepojevac Vaga - Sremčica
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
07/09/2020 17:30 MS Buducnost Dobanovci 0-1 Kolubara
06/09/2020 17:30 MS Sloga Kraljevo 1-2 Zarkovo
06/09/2020 17:30 MS Dinamo Vranje 3-1 FK Trayal
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:30 - Sušica - Budućnost Arilje
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:30 - Borac Sakule - Stari Grad
06/09/2020 17:30 - Dunav Stari Banovci - Bačka 1901
06/09/2020 17:30 - Tisa Adorjan - Kozara
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 - Budućnost Popovac - Moravac Mrštane
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 - Sremčica - Leštane
06/09/2020 17:00 - Crvena Zvezda MML - Studentski Grad
06/09/2020 17:00 - Zvezdara - Brodarac
06/09/2020 17:00 - BSK Batajnica - Radnički Novi Beograd
06/09/2020 17:00 - BASK - Mladenovac
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
06/09/2020 12:00 - SFS Borac - Župa
06/09/2020 12:00 - Radnički Svilajnac - Rembas
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
05/09/2020 20:30 - Sloboda Uzice - Železničar Lajkovac
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
05/09/2020 19:00 MS Jagodina 0-0 Loznica
05/09/2020 17:30 MS Grafičar 1-2 Kabel Novi Sad
05/09/2020 17:30 MS Dubočica 1-1 Borac Cacak
05/09/2020 17:30 MS IMT Novi Beograd 2-0 Radnicki Pirot
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:30 - Jedinstvo Ub - Jošanica
05/09/2020 17:30 - Trepča - Mačva 1929
05/09/2020 17:30 - Budučnost Krušik - Bane Raška
05/09/2020 17:30 - Sloga Požega - Gruža
05/09/2020 17:30 - Mladi Radnik - Šumadija Aranđelovac
05/09/2020 17:30 - Sloga Petrovac na Mlavi - Semendrija 1924
05/09/2020 17:30 - Tutin - Takovo
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:30 - Hajduk 1912 Kula - 1. Maj Ruma
05/09/2020 17:30 - Sloboda Novi Kozarci - Omladinac NB
05/09/2020 17:30 - Mladost Novi Sad - Radnički Sombor
05/09/2020 17:30 - Radnički Zrenjanin - FK Becej
05/09/2020 17:30 - Sloga Čonoplja - OFK Vršac
05/09/2020 17:30 - Dinamo Pančevo - Vojvodina 1928
05/09/2020 17:30 - Bratstvo Prigrevica - Jedinstvo Stara Pazova
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Radnički Sr. Mitrovica 0-1 Radnicki 1923
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 - Dunav Prahovo - Timočanin
05/09/2020 17:00 - Pčinja Trgovište - Jedinstvo Paraćin
05/09/2020 17:00 - Toplicanin Prokuplje - Car Konstantin
05/09/2020 17:00 - Timok Zaječar - Mladost Medoševac
05/09/2020 17:00 - Trstenik PPT - Kablovi Zaječar
05/09/2020 17:00 - Morava Vladičin Han - Vlasina
05/09/2020 17:00 - Sinđelić - Radan
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 - OFK Beograd - Jedinstvo Su
05/09/2020 17:00 - Radnički Obrenovac - Stepojevac Vaga
05/09/2020 17:00 - BSK Borca - Lokomotiva Beograd
05/09/2020 12:00 - Teleoptik - Sindjelic Beograd
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
04/09/2020 17:30 MS Železničar Pančevo 2-0 Zemun
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
04/09/2020 17:00 - TEK Sloga - Polet Dorćol
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
02/09/2020 17:30 - Bratstvo Prigrevica - Radnički Zrenjanin