Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina
2023-2024 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
25/05/2024 18:30 MS Jedinstvo Stara Pazova 1-1 Borac Šajkaš
25/05/2024 18:30 MS FK Becej 2-0 Hajduk 1912 Kula
25/05/2024 18:30 MS Omladinac NB 3-1 Naftagas
25/05/2024 18:30 MS Zeleznicar Inđija 2-1 Sloven Ruma
25/05/2024 18:30 MS 1. Maj Ruma 0-3 Kikinda
25/05/2024 18:30 MS Radnički Zrenjanin 3-2 Podunavac
25/05/2024 18:30 MS Backa 0-2 Dinamo Pančevo
25/05/2024 18:30 MS Tisa Adorjan 2-2 Kabel Novi Sad
19/05/2024 18:00 MS Dinamo Pančevo 3-0 Tisa Adorjan
19/05/2024 18:00 MS Borac Šajkaš 3-2 Kabel Novi Sad
18/05/2024 18:00 MS Kikinda 0-0 Radnički Zrenjanin
18/05/2024 18:00 MS Sloven Ruma 6-0 1. Maj Ruma
18/05/2024 18:00 MS Naftagas 1-1 Zeleznicar Inđija
18/05/2024 18:00 MS Hajduk 1912 Kula 0-3 Omladinac NB
18/05/2024 18:00 MS Jedinstvo Stara Pazova 1-2 FK Becej
18/05/2024 18:00 MS Podunavac 0-2 Backa
12/05/2024 18:00 MS Zeleznicar Inđija 0-1 Hajduk 1912 Kula
12/05/2024 18:00 MS Tisa Adorjan 1-5 Podunavac
12/05/2024 12:00 MS Omladinac NB 1-0 Jedinstvo Stara Pazova
12/05/2024 11:00 MS Kabel Novi Sad 4-0 Dinamo Pančevo
11/05/2024 18:00 MS FK Becej 1-0 Borac Šajkaš
11/05/2024 18:00 MS 1. Maj Ruma 0-2 Naftagas
11/05/2024 18:00 MS Radnički Zrenjanin 2-2 Sloven Ruma
11/05/2024 18:00 MS Backa 0-1 Kikinda
04/05/2024 18:00 - Kikinda - Tisa Adorjan
04/05/2024 18:00 - Sloven Ruma - Backa
04/05/2024 18:00 - Naftagas - Radnički Zrenjanin
04/05/2024 18:00 - Hajduk 1912 Kula - 1. Maj Ruma
04/05/2024 18:00 - Jedinstvo Stara Pazova - Zeleznicar Inđija
04/05/2024 18:00 - FK Becej - Omladinac NB
04/05/2024 18:00 - Borac Šajkaš - Dinamo Pančevo
04/05/2024 18:00 - Podunavac - Kabel Novi Sad


Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Puan Durumu

2023/2024 Srpska Liga: Vojvodina Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Zeleznicar Inđija Zeleznicar Inđija 59
2 Sloven Ruma Sloven Ruma 55
3 Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo 47
4 Kikinda Kikinda 45
5 Omladinac NB Omladinac NB 45
6 Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin 45
7 Naftagas Naftagas 44
8 Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad 43
9 FK Becej FK Becej 39
10 Podunavac Podunavac 38
11 Borac Šajkaš Borac Šajkaš 38
12 Tisa Adorjan Tisa Adorjan 35
13 Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula 32
14 Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova 31
15 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma 25
16 Backa Backa 21
28/05/2024 tarihi itibariyle son puan durumu.