Sırbistan Srpska Liga - West Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Sırbistan Srpska Liga - West
Sırbistan Srpska Liga - West
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 - Jošanica - Šumadija Aranđelovac
22/11/2020 15:00 - Sušica - Bane Raška
21/11/2020 15:00 MS Mačva 1929 2-1 Jedinstvo Ub
21/11/2020 15:00 MS Gruža 2-4 Budućnost Arilje
21/11/2020 15:00 MS Sloga Požega 7-0 Železničar Lajkovac
21/11/2020 15:00 - Trepča - Semendrija 1924
21/11/2020 15:00 MS Mladi Radnik 2-0 Takovo
21/11/2020 15:00 MS Sloga Petrovac na Mlavi 0-1 Budučnost Krušik
20/11/2020 15:00 - Sloboda Uzice - Tutin
15/11/2020 15:00 - Bane Raška - Trepča
15/11/2020 15:00 - Železničar Lajkovac - Jošanica
15/11/2020 15:00 - Budućnost Arilje - Mačva 1929
14/11/2020 15:00 MS Jedinstvo Ub 2-1 Sloga Petrovac na Mlavi
14/11/2020 15:00 MS Budučnost Krušik 0-1 Sloboda Uzice
14/11/2020 15:00 MS Tutin 2-1 Mladi Radnik
14/11/2020 15:00 MS Takovo 0-0 Sušica
14/11/2020 15:00 MS Semendrija 1924 0-4 Sloga Požega
14/11/2020 15:00 MS Šumadija Aranđelovac 3-2 Gruža
08/11/2020 15:00 - Budućnost Arilje - Jedinstvo Ub
08/11/2020 15:00 - Jošanica - Semendrija 1924
08/11/2020 15:00 - Sušica - Tutin
07/11/2020 15:00 - Mačva 1929 - Šumadija Aranđelovac
07/11/2020 15:00 - Gruža - Železničar Lajkovac
07/11/2020 15:00 - Sloga Požega - Bane Raška
07/11/2020 15:00 - Trepča - Takovo
07/11/2020 15:00 - Mladi Radnik - Budučnost Krušik
07/11/2020 15:00 - Sloboda Uzice - Sloga Petrovac na Mlavi
01/11/2020 15:30 - Bane Raška - Jošanica
01/11/2020 15:30 - Železničar Lajkovac - Mačva 1929
31/10/2020 15:30 - Jedinstvo Ub - Sloboda Uzice
31/10/2020 15:30 - Sloga Petrovac na Mlavi - Mladi Radnik
31/10/2020 15:30 - Budučnost Krušik - Sušica
31/10/2020 15:30 - Tutin - Trepča
31/10/2020 15:30 - Takovo - Sloga Požega
31/10/2020 15:30 - Semendrija 1924 - Gruža
31/10/2020 15:30 - Šumadija Aranđelovac - Budućnost Arilje


Sırbistan Srpska Liga - West Puan Durumu

2020/2021 Srpska Liga: West Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Sloga Požega Sloga Požega 45
2 Budućnost Arilje Budućnost Arilje 36
3 Budučnost Krušik Budučnost Krušik 29
4 Trepča Trepča 29
5 Sloboda Uzice Sloboda Uzice 28
6 Mačva 1929 Mačva 1929 27
7 Sušica Sušica 27
8 Jedinstvo Ub Jedinstvo Ub 27
9 Mladi Radnik Mladi Radnik 26
10 Sloga Petrovac na Mlavi Sloga Petrovac na Mlavi 25
11 Takovo Takovo 24
12 Semendrija 1924 Semendrija 1924 22
13 Železničar Lajkovac Železničar Lajkovac 22
14 Tutin Tutin 21
15 Jošanica Jošanica 17
16 Šumadija Aranđelovac Šumadija Aranđelovac 9
17 Gruža Gruža 7
18 Bane Raška Bane Raška 6
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.