Slovakya Futbol Ligleri, Slovakya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 MS Slovan Bratislava 2-1 Zlaté Moravce
21/11/2020 19:00 MS Nitra 0-1 Dunajska Streda
21/11/2020 17:00 MS Žilina 2-0 AS Trencin
21/11/2020 16:00 MS Pohronie 3-3 Spartak Trnava
21/11/2020 16:00 MS Sereď 0-0 Ružomberok
21/11/2020 16:00 MS Zemplín Michalovce 0-1 Senica
17/11/2020 16:00 MS Senica 2-2 Sereď
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 Ertelendi Malženice - Marcelová
15/11/2020 15:30 Ertelendi Zl. Moravce-Vrablé II - Beluša
15/11/2020 15:30 Ertelendi Imeľ - Spartak Myjava
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 - Družstevník Plavnica - Veľké Revištia
15/11/2020 15:30 - MSK Tesla Stropkov - Svidník
15/11/2020 15:30 - Snina - Milénium
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 Ertelendi Fiľakovo - Rakytovce
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
15/11/2020 12:30 Ertelendi Nitra II - Veľké Ludince
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
15/11/2020 12:30 - Slávia TU Košice - Lipany
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
14/11/2020 20:00 Ertelendi Skalica - Slovan Bratislava II
14/11/2020 17:00 Ertelendi Podbrezová - Petržalka
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 Ertelendi Kalná nad Hronom - Nové Mesto nad Váhom
14/11/2020 15:30 Ertelendi Nové Zámky - Galanta
14/11/2020 15:30 Ertelendi Považská Bystrica - Častkovce
14/11/2020 15:30 Ertelendi Slovan Duslo Šaľa - Lednické Rovne
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 - Vranov nad Topľou - Mladosť Kalša
14/11/2020 15:30 - Slovan Giraltovce - Tatran Prešov
14/11/2020 15:30 - Spišská Nová Ves - Pokrok Krompachy
14/11/2020 15:30 - Humenné - Spišské Podhradie
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 Ertelendi Púchov - FK Košice
14/11/2020 15:00 Ertelendi Poprad - Šamorín
14/11/2020 15:00 Ertelendi Žilina II - Komárno
14/11/2020 15:00 Ertelendi Liptovský Mikuláš - Partizán Bardejov
14/11/2020 15:00 Ertelendi Dukla Banská Bystrica - Dubnica
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 MS Nitra 0-3 Žilina
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 Ertelendi Lokomotíva DNV - Kalinkovo
08/11/2020 15:30 Ertelendi Slovan Ivanka - Bernolákovo
08/11/2020 15:30 Ertelendi Slovan Most - Báhoň
08/11/2020 15:30 Ertelendi Rohožník - Inter Bratislava
08/11/2020 15:30 Ertelendi Rusovce - Rovinka
08/11/2020 15:30 Ertelendi Dunajská Lužná - MŠK Senec
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 Ertelendi Galanta - Považská Bystrica
08/11/2020 15:30 Ertelendi Beluša - Nitra II
08/11/2020 15:30 Ertelendi Lednické Rovne - Malženice
08/11/2020 15:30 Ertelendi Marcelová - Nové Zámky
08/11/2020 15:30 Ertelendi Veľké Ludince - Slovan Duslo Šaľa
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 - Svidník - Spišská Nová Ves
08/11/2020 15:30 - Veľké Revištia - Snina
08/11/2020 15:30 - Spišské Podhradie - Vranov nad Topľou
08/11/2020 15:30 - Pokrok Krompachy - Slávia TU Košice
08/11/2020 15:30 - Milénium - MSK Tesla Stropkov
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:30 Ertelendi Petržalka - Skalica
08/11/2020 12:30 Ertelendi Slovan Bratislava II - Dukla Banská Bystrica
08/11/2020 12:30 Ertelendi Šamorín - Žilina II
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
08/11/2020 12:30 Ertelendi Rača - Malacky
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 20:00 Ertelendi Spartak Myjava - Zl. Moravce-Vrablé II
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 19:00 MS Dunajska Streda 0-0 Pohronie
07/11/2020 19:00 MS Zlaté Moravce 5-0 AS Trencin
07/11/2020 19:00 MS Zemplín Michalovce 0-2 Slovan Bratislava
07/11/2020 19:00 MS Ružomberok 0-1 Spartak Trnava
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 Ertelendi Pezinok - Tomášov
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 Ertelendi Nové Mesto nad Váhom - Imeľ
07/11/2020 15:30 Ertelendi Častkovce - Kalná nad Hronom
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 - Tatran Prešov - Mladosť Kalša
07/11/2020 15:30 - Lipany - Humenné
07/11/2020 15:30 - Slovan Giraltovce - Družstevník Plavnica
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 - Rimavská Sobota - Fiľakovo
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 Ertelendi FK Košice - Liptovský Mikuláš
07/11/2020 15:00 Ertelendi Slavoj Trebišov - Dubnica
07/11/2020 15:00 Ertelendi Partizán Bardejov - Poprad
06/11/2020 15:30 Ertelendi Komárno - Podbrezová
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
04/11/2020 16:00 Ertelendi Družstevník Plavnica - Slávia TU Košice
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
01/11/2020 19:00 MS Slovan Bratislava 0-1 Nitra
01/11/2020 19:00 MS AS Trencin 3-1 Ružomberok
01/11/2020 18:00 - Sereď - Dunajska Streda
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 Ertelendi Rovinka - Lokomotíva DNV
01/11/2020 16:00 Ertelendi Malacky - Pezinok
01/11/2020 16:00 Ertelendi Kalinkovo - Rohožník
01/11/2020 16:00 Ertelendi Tomášov - Dunajská Lužná
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 Ertelendi Nové Zámky - Lednické Rovne
01/11/2020 15:30 Ertelendi Považská Bystrica - Marcelová
01/11/2020 15:30 Ertelendi Malženice - Veľké Ludince
01/11/2020 15:30 Ertelendi Zl. Moravce-Vrablé II - Imeľ
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 - Svidník - Slávia TU Košice
01/11/2020 15:30 - Družstevník Plavnica - Tatran Prešov
01/11/2020 15:30 - Veľké Revištia - MSK Tesla Stropkov
01/11/2020 15:30 - Milénium - Spišská Nová Ves
01/11/2020 15:30 - Pokrok Krompachy - Humenné
01/11/2020 15:30 - Spišské Podhradie - Mladosť Kalša
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 - Oravské Veselé - Lokomotíva Zvolen
01/11/2020 15:30 - Liptovský Hrádok - Kováčová
01/11/2020 15:30 - Baník Kalinovo - Liptovská Štiavnica
01/11/2020 15:30 - Rakytovce - Čadca
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:30 Ertelendi Slovan Bratislava II - Dubnica
01/11/2020 12:30 Ertelendi Šamorín - Podbrezová
01/11/2020 12:30 Ertelendi Petržalka - Dukla Banská Bystrica
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:30 Ertelendi Nitra II - Spartak Myjava
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
01/11/2020 12:30 - Jednota Bánová - Tatran Krásno
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 19:00 MS Spartak Trnava 1-2 Zemplín Michalovce
31/10/2020 19:00 MS Pohronie 2-2 Zlaté Moravce
31/10/2020 19:00 MS Žilina 3-1 Senica
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 Ertelendi Inter Bratislava - Slovan Most
31/10/2020 16:00 Ertelendi Bernolákovo - Rusovce
31/10/2020 16:00 Ertelendi Báhoň - Rača
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 - Lipany - Vranov nad Topľou
31/10/2020 16:00 - Slovan Giraltovce - Snina
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 Ertelendi Kalná nad Hronom - Galanta
31/10/2020 15:30 Ertelendi Častkovce - Nové Mesto nad Váhom
31/10/2020 15:30 Ertelendi Slovan Duslo Šaľa - Beluša
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 - Námestovo - Novohrad Lučenec
31/10/2020 15:30 - Rimavská Sobota - Žarnovica
31/10/2020 15:30 - Fomat Martin - Fiľakovo
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 Ertelendi Púchov - Slavoj Trebišov
31/10/2020 15:00 Ertelendi Partizán Bardejov - Žilina II
31/10/2020 15:00 Ertelendi FK Košice - Poprad
31/10/2020 15:00 Ertelendi Komárno - Skalica
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:30 Ertelendi MŠK Senec - Slovan Ivanka
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
29/10/2020 16:00 Ertelendi Považská Bystrica - Nové Zámky
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
28/10/2020 16:00 Ertelendi Kováčová - Oravské Veselé
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
28/10/2020 15:30 Ertelendi Žilina II - Poprad
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
28/10/2020 15:30 Ertelendi Šamorín - Podbrezová
28/10/2020 15:30 Ertelendi Šašová - Sereď
27/10/2020 15:30 Ertelendi Dukla Banská Bystrica - Skalica
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS Dunajska Streda 1-1 Slovan Bratislava
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Dunajská Lužná - Malacky
25/10/2020 16:00 Ertelendi Rohožník - Rovinka
25/10/2020 16:00 Ertelendi Slovan Ivanka - Tomášov
25/10/2020 16:00 Ertelendi Slovan Most - Kalinkovo
25/10/2020 16:00 Ertelendi Lokomotíva DNV - Rusovce
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Veľké Ludince - Nové Zámky
25/10/2020 16:00 Ertelendi Marcelová - Kalná nad Hronom
25/10/2020 16:00 Ertelendi Imeľ - Nitra II
25/10/2020 16:00 Ertelendi Beluša - Malženice
25/10/2020 16:00 Ertelendi Lednické Rovne - Považská Bystrica
25/10/2020 16:00 Ertelendi Galanta - Častkovce
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi MSK Tesla Stropkov - Slovan Giraltovce
25/10/2020 16:00 Ertelendi Mladosť Kalša - Lipany
25/10/2020 16:00 Ertelendi Snina - Družstevník Plavnica
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 Ertelendi Novohrad Lučenec - Jednota Bánová
25/10/2020 16:00 Ertelendi Fiľakovo - Baník Kalinovo
25/10/2020 16:00 Ertelendi Tatran Krásno - Rimavská Sobota
25/10/2020 16:00 Ertelendi Kováčová - Čadca
25/10/2020 16:00 Ertelendi Lokomotíva Zvolen - Liptovský Hrádok
25/10/2020 16:00 Ertelendi Liptovská Štiavnica - Námestovo
25/10/2020 16:00 Ertelendi Žarnovica - Oravské Veselé
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:30 Ertelendi Žilina II - FK Košice
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:30 Ertelendi Rača - Inter Bratislava
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
25/10/2020 12:30 Ertelendi Slávia TU Košice - Milénium
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 Ertelendi Spartak Myjava - Slovan Duslo Šaľa
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:00 MS Sereď 1-2 Zlaté Moravce
24/10/2020 18:00 MS Ružomberok 2-1 Žilina
24/10/2020 18:00 MS Spartak Trnava 2-0 AS Trencin
24/10/2020 18:00 MS Pohronie 1-2 Senica
24/10/2020 18:00 MS Nitra 1-1 Zemplín Michalovce
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 Ertelendi Podbrezová - Partizán Bardejov
24/10/2020 15:30 Ertelendi Dubnica - Petržalka
24/10/2020 15:30 Ertelendi Skalica - Šamorín
24/10/2020 15:30 Ertelendi Liptovský Mikuláš - Púchov
24/10/2020 15:30 Ertelendi Slavoj Trebišov - Slovan Bratislava II
24/10/2020 15:30 Ertelendi Dukla Banská Bystrica - Komárno
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 Ertelendi Pezinok - Báhoň
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 Ertelendi Nové Mesto nad Váhom - Zl. Moravce-Vrablé II
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 Ertelendi Tatran Prešov - Spišské Podhradie
24/10/2020 15:00 Ertelendi Vranov nad Topľou - Pokrok Krompachy
24/10/2020 15:00 Ertelendi Humenné - Svidník
24/10/2020 15:00 Ertelendi Spišská Nová Ves - Veľké Revištia
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 Ertelendi Fomat Martin - Rakytovce
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
23/10/2020 19:30 Ertelendi MŠK Senec - Bernolákovo
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
21/10/2020 16:00 Ertelendi Poprad - Podbrezová
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
21/10/2020 16:00 Ertelendi Vranov nad Topľou - Milénium
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
21/10/2020 16:00 Ertelendi Pata - Dunajska Streda
21/10/2020 15:30 Ertelendi Liptovský Mikuláš - Spartak Trnava
21/10/2020 15:30 Ertelendi Bešeňová - Komárno
21/10/2020 15:30 Ertelendi Kežmarok - Zlaté Moravce
21/10/2020 15:30 Ertelendi Baník Lehota p.Vtáčnikom - Rohožník
21/10/2020 15:30 Ertelendi Príbelce - Slovan Bratislava
21/10/2020 15:30 Ertelendi Spišské Podhradie - AS Trencin
21/10/2020 15:30 Ertelendi Belá - Žilina
21/10/2020 15:30 Ertelendi Rovinka - Zemplín Michalovce
21/10/2020 15:30 Ertelendi Galanta - Slávia TU Košice
21/10/2020 15:30 Ertelendi Slavoj Spišská Belá - MSK Tesla Stropkov
20/10/2020 15:30 Ertelendi FK Košice - Pohronie
20/10/2020 15:30 Ertelendi Dubnica - Ružomberok
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
18/10/2020 17:00 MS Žilina 2-1 Spartak Trnava
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 Ertelendi Báhoň - Dunajská Lužná
18/10/2020 16:00 Ertelendi Rovinka - Slovan Most
18/10/2020 16:00 Ertelendi Malacky - Slovan Ivanka
18/10/2020 16:00 Ertelendi Tomášov - MŠK Senec
18/10/2020 16:00 Ertelendi Rusovce - Rohožník
18/10/2020 16:00 Ertelendi Kalinkovo - Rača
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 Ertelendi Malženice - Spartak Myjava
18/10/2020 15:00 Ertelendi Nové Zámky - Beluša
18/10/2020 15:00 Ertelendi Galanta - Nové Mesto nad Váhom
18/10/2020 15:00 Ertelendi Častkovce - Marcelová
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 Ertelendi Snina - Tatran Prešov
18/10/2020 15:00 Ertelendi Milénium - Humenné
18/10/2020 15:00 Ertelendi Pokrok Krompachy - Mladosť Kalša
18/10/2020 15:00 Ertelendi Družstevník Plavnica - MSK Tesla Stropkov
18/10/2020 15:00 Ertelendi Veľké Revištia - Slávia TU Košice
18/10/2020 15:00 Ertelendi Svidník - Vranov nad Topľou
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 Ertelendi Liptovský Hrádok - Žarnovica
18/10/2020 15:00 Ertelendi Baník Kalinovo - Fomat Martin
18/10/2020 15:00 Ertelendi Oravské Veselé - Tatran Krásno
18/10/2020 15:00 Ertelendi Rakytovce - Kováčová
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:30 Ertelendi Petržalka - Slovan Bratislava II
18/10/2020 11:30 Ertelendi Šamorín - Dukla Banská Bystrica
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:30 Ertelendi Nitra II - Zl. Moravce-Vrablé II
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
18/10/2020 11:30 Ertelendi Jednota Bánová - Liptovská Štiavnica
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 MS Senica 1-2 Ružomberok
17/10/2020 18:00 MS Zemplín Michalovce 2-4 Dunajska Streda
17/10/2020 18:00 MS Zlaté Moravce 3-1 Nitra
17/10/2020 18:00 MS Slovan Bratislava 3-0 Sereď
17/10/2020 18:00 MS AS Trencin 1-1 Pohronie
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 Ertelendi Bernolákovo - Lokomotíva DNV
17/10/2020 16:00 Ertelendi Inter Bratislava - Pezinok
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 Ertelendi Liptovský Mikuláš - Slavoj Trebišov
17/10/2020 15:30 Ertelendi FK Košice - Podbrezová
17/10/2020 15:30 Ertelendi Komárno - Dubnica
17/10/2020 15:30 Ertelendi Púchov - Poprad
17/10/2020 15:30 Ertelendi Partizán Bardejov - Skalica
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 Ertelendi Kalná nad Hronom - Lednické Rovne
17/10/2020 15:00 Ertelendi Považská Bystrica - Veľké Ludince
17/10/2020 15:00 Ertelendi Slovan Duslo Šaľa - Imeľ
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 Ertelendi Slovan Giraltovce - Spišská Nová Ves
17/10/2020 15:00 Ertelendi Lipany - Spišské Podhradie
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 Ertelendi Námestovo - Fiľakovo
17/10/2020 15:00 Ertelendi Čadca - Lokomotíva Zvolen
17/10/2020 15:00 Ertelendi Rimavská Sobota - Novohrad Lučenec
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
14/10/2020 19:30 MS MŠK Senec 3-0 Malacky
14/10/2020 16:30 Ertelendi Rusovce - Rača
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
14/10/2020 16:00 Ertelendi Slovan Bratislava II - Žilina II
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
14/10/2020 16:00 - Veľké Revištia - Vranov nad Topľou
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
14/10/2020 16:00 - Tatran Krásno - Námestovo
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
14/10/2020 15:30 Ertelendi MSK Tesla Stropkov - Tatran Prešov
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:30 Ertelendi Slovan Ivanka - Báhoň
11/10/2020 16:30 MS Slovan Most 0-2 Rusovce
11/10/2020 16:30 MS Tomášov 0-5 Bernolákovo
11/10/2020 16:30 MS Dunajská Lužná 1-3 Inter Bratislava
11/10/2020 16:30 MS Rohožník 3-1 Lokomotíva DNV
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:30 MS Veľké Ludince 1-2 Kalná nad Hronom
11/10/2020 15:30 MS Imeľ 1-0 Malženice
11/10/2020 15:30 MS Beluša 4-4 Považská Bystrica
11/10/2020 15:30 MS Lednické Rovne 0-1 Častkovce
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:30 MS Mladosť Kalša 8-0 Svidník
11/10/2020 15:30 MS MSK Tesla Stropkov 1-1 Snina
11/10/2020 15:30 MS Spišské Podhradie 2-2 Pokrok Krompachy
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:30 MS Novohrad Lučenec 2-2 Oravské Veselé
11/10/2020 15:30 MS Baník Kalinovo 2-3 Rakytovce
11/10/2020 15:30 MS Liptovská Štiavnica 2-3 Rimavská Sobota
11/10/2020 15:30 MS Žarnovica 3-0 Čadca
11/10/2020 15:30 MS Lokomotíva Zvolen 0-4 Kováčová
11/10/2020 15:30 - Fiľakovo - Jednota Bánová
11/10/2020 15:30 MS Tatran Krásno 4-3 Liptovský Hrádok
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:30 MS Rača 4-3 Rovinka
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:30 MS Slávia TU Košice 4-0 Slovan Giraltovce
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Skalica 5-1 FK Košice
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Spartak Myjava 3-0 Nové Zámky
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:30 MS Žilina II 5-1 Púchov
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:30 MS Pezinok 3-1 Kalinkovo
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Dubnica 0-1 Šamorín
10/10/2020 16:00 MS Slavoj Trebišov 2-4 Petržalka
10/10/2020 16:00 MS Dukla Banská Bystrica 1-0 Partizán Bardejov
10/10/2020 16:00 MS Poprad 1-5 Liptovský Mikuláš
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:30 MS Zl. Moravce-Vrablé II 1-0 Slovan Duslo Šaľa
10/10/2020 15:30 MS Marcelová 2-0 Galanta
10/10/2020 15:30 MS Nové Mesto nad Váhom 3-0 Nitra II
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:30 Ertelendi Spišská Nová Ves - Družstevník Plavnica
10/10/2020 15:30 Ertelendi Tatran Prešov - Lipany
10/10/2020 15:30 MS Humenné 5-0 Veľké Revištia
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:30 MS Fomat Martin 2-4 Námestovo
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:30 MS Slovan Bratislava II 2-0 Komárno
07/10/2020 16:30 MS Púchov 1-0 Komárno
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
07/10/2020 16:00 MS Slovan Duslo Šaľa 1-0 Kalná nad Hronom
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
07/10/2020 16:00 MS Spartak Kvašov 0-6 Slovan Bratislava
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 20:00 MS AS Trencin 0-1 Senica
04/10/2020 19:00 MS Pohronie 1-2 Slovan Bratislava
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:30 MS Lokomotíva DNV 1-1 Slovan Most
04/10/2020 16:30 MS Rovinka 4-2 Pezinok
04/10/2020 16:30 MS Báhoň 0-1 MŠK Senec
04/10/2020 16:30 MS Kalinkovo 4-2 Dunajská Lužná
04/10/2020 16:30 MS Malacky 4-0 Tomášov
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Marcelová 1-1 Nové Mesto nad Váhom
04/10/2020 15:30 MS Nové Zámky 1-2 Imeľ
04/10/2020 15:30 MS Galanta 1-2 Lednické Rovne
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Snina 0-1 Spišská Nová Ves
04/10/2020 15:30 Ertelendi Svidník - Spišské Podhradie
04/10/2020 15:30 MS Milénium 2-3 Mladosť Kalša
04/10/2020 15:30 MS Pokrok Krompachy 0-2 Lipany
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Kováčová 3-0 Žarnovica
04/10/2020 15:30 MS Oravské Veselé 5-2 Liptovská Štiavnica
04/10/2020 15:30 MS Rakytovce 4-1 Lokomotíva Zvolen
04/10/2020 15:30 MS Liptovský Hrádok 3-3 Novohrad Lučenec
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:30 MS Šamorín 4-1 Slovan Bratislava II
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
04/10/2020 11:30 MS Jednota Bánová 2-2 Fomat Martin
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 20:00 MS Sereď 1-1 Zemplín Michalovce
03/10/2020 20:00 MS Ružomberok 2-1 Zlaté Moravce
03/10/2020 20:00 MS Spartak Trnava 0-2 Nitra
03/10/2020 18:00 MS Žilina 4-1 Dunajska Streda
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 MS Bernolákovo 1-5 Rohožník
03/10/2020 16:30 MS Inter Bratislava 6-2 Slovan Ivanka
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Poprad 1-3 Slavoj Trebišov
03/10/2020 16:00 MS Púchov 1-0 Podbrezová
03/10/2020 16:00 MS Partizán Bardejov 0-0 Dubnica
03/10/2020 16:00 MS Liptovský Mikuláš 2-1 Žilina II
03/10/2020 16:00 MS FK Košice 1-2 Dukla Banská Bystrica
03/10/2020 16:00 MS Komárno 1-0 Petržalka
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 MS Kalná nad Hronom 1-1 Beluša
03/10/2020 15:30 MS Častkovce 2-1 Veľké Ludince
03/10/2020 15:30 MS Malženice 3-1 Zl. Moravce-Vrablé II
03/10/2020 15:30 MS Považská Bystrica 1-1 Spartak Myjava
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 MS Slovan Giraltovce 0-2 Humenné
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 MS Čadca 0-3 Tatran Krásno
03/10/2020 15:30 MS Námestovo 1-0 Baník Kalinovo
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
02/10/2020 16:00 MS Slovan Duslo Šaľa 1-0 Nitra II
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:00 MS Slovan Bratislava 2-0 Senica
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
30/09/2020 17:00 MS Báhoň 4-1 Rusovce
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
30/09/2020 16:30 MS Lokomotíva Zvolen 0-2 Rimavská Sobota
30/09/2020 16:30 MS Čadca 3-0 Liptovský Hrádok
30/09/2020 16:30 MS Liptovská Štiavnica 1-0 Fomat Martin
30/09/2020 16:30 MS Novohrad Lučenec 4-1 Baník Kalinovo
30/09/2020 16:30 MS Žarnovica 1-4 Jednota Bánová
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
30/09/2020 16:30 MS Družstevník Radimov 1-2 AS Trencin
30/09/2020 16:30 PEN Oravské Veselé 1-1
PS : 3-4
Žilina
30/09/2020 16:00 MS Kysucké Nové Mesto 4-5 Petržalka
30/09/2020 16:00 MS Piešťany 0-7 Dunajska Streda
29/09/2020 16:30 MS Vranov nad Topľou 1-3 Zemplín Michalovce
29/09/2020 16:30 MS Príbelce 2-1 Nitra
29/09/2020 16:30 MS Tatran Prešov 1-4 Ružomberok
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:00 MS Dunajska Streda 3-1 AS Trencin
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Tomášov 1-0 Báhoň
27/09/2020 17:00 MS Dunajská Lužná 2-0 Rovinka
27/09/2020 17:00 MS Malacky 0-0 Bernolákovo
27/09/2020 17:00 MS Slovan Ivanka 3-0 Kalinkovo
27/09/2020 17:00 MS Slovan Most 0-1 Rohožník
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:30 MS Spišská Nová Ves 1-2 MSK Tesla Stropkov
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Zl. Moravce-Vrablé II 2-0 Nové Zámky
27/09/2020 16:00 MS Beluša 1-0 Častkovce
27/09/2020 16:00 MS Lednické Rovne 1-2 Marcelová
27/09/2020 16:00 MS Imeľ 0-0 Považská Bystrica
27/09/2020 16:00 MS Veľké Ludince 2-0 Galanta
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Mladosť Kalša 5-1 Veľké Revištia
27/09/2020 16:00 MS Spišské Podhradie 3-1 Milénium
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS Baník Kalinovo 4-1 Jednota Bánová
27/09/2020 16:00 MS Liptovská Štiavnica 3-1 Liptovský Hrádok
27/09/2020 16:00 MS Žarnovica 5-1 Lokomotíva Zvolen
27/09/2020 16:00 MS Novohrad Lučenec 2-1 Čadca
27/09/2020 16:00 MS Fiľakovo 0-1 Oravské Veselé
27/09/2020 16:00 MS Tatran Krásno 1-0 Kováčová
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:30 MS Slovan Bratislava II 1-2 Partizán Bardejov
27/09/2020 11:30 MS Petržalka 1-2 Šamorín
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:30 MS Rača 2-0 Lokomotíva DNV
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:30 MS Nitra II 3-3 Malženice
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:30 MS Slávia TU Košice 2-1 Snina
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS Zemplín Michalovce 2-0 Pohronie
26/09/2020 20:00 MS Slovan Bratislava 5-0 Ružomberok
26/09/2020 20:00 MS Zlaté Moravce 4-0 Žilina
26/09/2020 20:00 MS Nitra 3-0 Sereď
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS Skalica 1-1 Púchov
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Senica 0-2 Spartak Trnava
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Podbrezová 1-2 Liptovský Mikuláš
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Spartak Myjava 1-0 Kalná nad Hronom
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Pezinok 4-1 Rusovce
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Dubnica 1-0 FK Košice
26/09/2020 16:30 MS Slavoj Trebišov 2-0 Komárno
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Nové Mesto nad Váhom 4-2 Slovan Duslo Šaľa
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Tatran Prešov 6-0 Pokrok Krompachy
26/09/2020 16:00 MS Vranov nad Topľou 3-0 Slovan Giraltovce
26/09/2020 16:00 MS Lipany 7-1 Svidník
26/09/2020 16:00 MS Humenné 5-0 Družstevník Plavnica
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Fomat Martin 4-0 Rimavská Sobota
26/09/2020 16:00 Ertelendi Námestovo - Rakytovce
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:30 MS MŠK Senec 2-7 Inter Bratislava
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
23/09/2020 17:00 MS Veľké Lovce 1-3 Baník Lehota p.Vtáčnikom
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
23/09/2020 16:30 MS Partizán Bardejov 1-1 Petržalka
23/09/2020 16:30 MS Žilina II 2-2 Slavoj Trebišov
23/09/2020 16:30 MS Púchov 0-3 Dukla Banská Bystrica
23/09/2020 16:30 MS Šamorín 0-1 Komárno
23/09/2020 16:30 MS Liptovský Mikuláš 2-1 Skalica
23/09/2020 16:30 MS FK Košice 3-0 Slovan Bratislava II
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
22/09/2020 20:00 MS Sereď 1-1 AS Trencin
20/09/2020 20:00 MS Senica 2-4 Dunajska Streda
20/09/2020 19:00 MS Žilina 2-2 Slovan Bratislava
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Lokomotíva DNV 1-6 Pezinok
20/09/2020 17:00 MS Rovinka 0-0 Slovan Ivanka
20/09/2020 17:00 MS Rohožník 1-0 Rača
20/09/2020 17:00 MS Rusovce 1-3 Dunajská Lužná
20/09/2020 17:00 MS Kalinkovo 0-3 MŠK Senec
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Lednické Rovne 1-0 Nové Mesto nad Váhom
20/09/2020 16:00 MS Galanta 1-2 Beluša
20/09/2020 16:00 MS Malženice 3-1 Slovan Duslo Šaľa
20/09/2020 16:00 MS Nové Zámky 2-1 Nitra II
20/09/2020 16:00 MS Marcelová 0-0 Veľké Ludince
20/09/2020 16:00 MS Častkovce 1-2 Spartak Myjava
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS MSK Tesla Stropkov 1-3 Slávia TU Košice
20/09/2020 16:00 MS Družstevník Plavnica 0-1 Vranov nad Topľou
20/09/2020 16:00 MS Milénium 1-3 Lipany
20/09/2020 16:00 MS Svidník 2-1 Pokrok Krompachy
20/09/2020 16:00 MS Snina 0-1 Humenné
20/09/2020 16:00 MS Veľké Revištia 0-3 Spišské Podhradie
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Rakytovce 1-1 Žarnovica
20/09/2020 16:00 MS Kováčová 3-2 Novohrad Lučenec
20/09/2020 16:00 MS Oravské Veselé 2-0 Fomat Martin
20/09/2020 16:00 MS Lokomotíva Zvolen 1-1 Tatran Krásno
20/09/2020 16:00 MS Liptovský Hrádok 3-0 Fiľakovo
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:30 MS Petržalka 1-1 FK Košice
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:30 Ertelendi Jednota Bánová - Námestovo
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 21:00 MS Ružomberok 4-0 Zemplín Michalovce
19/09/2020 20:00 MS Pohronie 2-2 Sereď
19/09/2020 20:00 MS Spartak Trnava 1-0 Zlaté Moravce
19/09/2020 20:00 MS AS Trencin 3-2 Nitra
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 20:00 MS Skalica 3-0 Poprad
19/09/2020 19:00 MS Podbrezová 5-0 Žilina II
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Bernolákovo 2-3 Slovan Most
19/09/2020 17:00 MS Báhoň 1-2 Malacky
19/09/2020 17:00 MS Inter Bratislava 6-1 Tomášov
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Slavoj Trebišov 1-0 Šamorín
19/09/2020 16:30 MS Dubnica 0-2 Púchov
19/09/2020 16:30 MS Komárno 1-0 Partizán Bardejov
19/09/2020 16:30 MS Dukla Banská Bystrica 4-4 Liptovský Mikuláš
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Považská Bystrica 1-2 Zl. Moravce-Vrablé II
19/09/2020 16:00 MS Kalná nad Hronom 0-0 Imeľ
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Spišská Nová Ves 0-2 Tatran Prešov
19/09/2020 16:00 MS Slovan Giraltovce 0-4 Mladosť Kalša
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Rimavská Sobota 0-4 Baník Kalinovo
19/09/2020 16:00 MS Čadca 3-1 Liptovská Štiavnica
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
17/09/2020 17:00 PEN Šašová 0-0
PS : 3-1
Málinec
16/09/2020 20:30 MS Spartak Myjava 0-2 AS Trencin
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
16/09/2020 20:00 MS MŠK Senec 2-0 Lokomotíva DNV
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
16/09/2020 17:00 MS Družstevník Jacovce 0-4 Podbrezová
16/09/2020 17:00 MS Rohožník 6-1 Malacky
16/09/2020 17:00 MS Pavlovce nad Uhom 0-6 MSK Tesla Stropkov
16/09/2020 17:00 MS Lokomotíva Zvolen 0-5 Nitra
16/09/2020 17:00 MS Družstevník Zvončín 1-10 Spartak Trnava
16/09/2020 17:00 MS Javorník Makov 1-2 Sereď
16/09/2020 17:00 MS Spišské Podhradie 2-1 Slavoj Trebišov
16/09/2020 17:00 MS Slavoj Spišská Belá 2-0 Gerlachov
16/09/2020 17:00 MS Melčice-Lieskové 0-3 Galanta
16/09/2020 17:00 MS Slovan Modra 1-6 Komárno
16/09/2020 17:00 MS Námestovo 0-7 Žilina
16/09/2020 17:00 MS Rimavská Sobota 0-7 FK Košice
16/09/2020 17:00 MS Rača 0-6 Pohronie
16/09/2020 17:00 MS Lokomotíva Košice 1-2 Slávia TU Košice
16/09/2020 17:00 PEN Kežmarok 1-1
PS : 7-6
Partizán Bardejov
16/09/2020 17:00 MS Bešeňová 2-1 Púchov
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
15/09/2020 17:30 MS Báhoň 1-5 Kalinkovo
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
15/09/2020 17:00 MS Slávia Staškov 3-4 Liptovský Mikuláš
15/09/2020 17:00 MS Nevidzany 0-6 Dubnica
15/09/2020 17:00 MS Ďarmoty 0-6 Dukla Banská Bystrica
15/09/2020 17:00 MS Mladosť Kalša 1-2 Zemplín Michalovce
15/09/2020 17:00 MS Sokol Jakub 1-8 Zlaté Moravce
15/09/2020 17:00 MS Hurbanovo 0-2 Skalica
15/09/2020 17:00 MS Belá 1-0 Poprad
15/09/2020 17:00 MS Lipany 0-4 Ružomberok
15/09/2020 17:00 MS Rovinka 3-2 Senica
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
15/09/2020 16:30 MS Nové Mesto nad Váhom 2-1 Nové Zámky
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
15/09/2020 15:30 MS Šurany 1-4 Šamorín
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
15/09/2020 12:00 MS Tatran Prešov 5-0 Svidník
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS Slovan Ivanka 3-2 Rusovce
13/09/2020 17:30 MS Malacky 2-1 Inter Bratislava
13/09/2020 17:30 MS Tomášov 3-2 Kalinkovo
13/09/2020 17:30 MS Dunajská Lužná 0-0 Lokomotíva DNV
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Zl. Moravce-Vrablé II 2-0 Kalná nad Hronom
13/09/2020 17:00 MS Beluša 4-1 Marcelová
13/09/2020 17:00 MS Imeľ 0-1 Častkovce
13/09/2020 17:00 MS Veľké Ludince 2-0 Lednické Rovne
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:30 MS Spišské Podhradie 3-0 Slovan Giraltovce
13/09/2020 16:30 MS Pokrok Krompachy 3-2 Milénium
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:30 MS Tatran Krásno 4-1 Žarnovica
13/09/2020 16:30 MS Novohrad Lučenec 2-0 Lokomotíva Zvolen
13/09/2020 16:30 MS Fiľakovo 3-1 Čadca
13/09/2020 16:30 MS Baník Kalinovo 0-0 Oravské Veselé
13/09/2020 16:30 MS Liptovská Štiavnica 0-4 Kováčová
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:30 MS Žilina II 2-3 Skalica
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:30 MS Rača 1-3 Slovan Most
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:30 MS Nitra II 1-3 Považská Bystrica
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:30 MS Slávia TU Košice 2-1 Spišská Nová Ves
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:30 MS Jednota Bánová 0-1 Rakytovce
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:30 MS Spartak Myjava 1-0 Galanta
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 MS Zemplín Michalovce 1-1 AS Trencin
12/09/2020 20:00 MS Sereď 3-2 Žilina
12/09/2020 20:00 MS Nitra 3-1 Pohronie
12/09/2020 20:00 MS Dunajska Streda 3-2 Ružomberok
12/09/2020 19:30 MS Slovan Bratislava 2-0 Spartak Trnava
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:00 MS Poprad 1-4 Dukla Banská Bystrica
12/09/2020 19:00 MS Podbrezová 2-0 Slavoj Trebišov
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:30 MS Pezinok 0-3 Rohožník
12/09/2020 17:30 MS Báhoň 0-1 Bernolákovo
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Púchov 2-0 Slovan Bratislava II
12/09/2020 17:00 MS Partizán Bardejov 1-1 Šamorín
12/09/2020 17:00 MS Liptovský Mikuláš 3-0 Dubnica
12/09/2020 17:00 MS FK Košice 5-0 Komárno
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Nové Mesto nad Váhom 0-1 Malženice
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Mladosť Kalša 2-1 Družstevník Plavnica
12/09/2020 16:30 MS Lipany 6-0 Veľké Revištia
12/09/2020 16:30 MS Humenné 5-1 MSK Tesla Stropkov
12/09/2020 16:30 MS Vranov nad Topľou 3-2 Snina
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:30 MS Fomat Martin 2-1 Liptovský Hrádok
12/09/2020 16:30 MS Námestovo 4-1 Rimavská Sobota
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 MS Zlaté Moravce 2-2 Senica
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
11/09/2020 19:30 MS MŠK Senec 0-0 Rovinka
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
11/09/2020 17:00 MS Slovan Duslo Šaľa 8-1 Nové Zámky
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
09/09/2020 18:00 MS Malacky 9-0 Lokomotíva DNV
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
08/09/2020 19:00 MS Poprad 3-0 Slovan Bratislava II
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
08/09/2020 17:30 MS Dunajská Lužná 0-4 Pohronie
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
06/09/2020 18:00 MS Oravské Veselé 0-0 Námestovo
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:30 MS Rovinka 2-0 Tomášov
06/09/2020 17:30 MS Rusovce 0-2 MŠK Senec
06/09/2020 17:30 MS Kalinkovo 0-1 Malacky
06/09/2020 17:30 MS Lokomotíva DNV 3-2 Slovan Ivanka
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Slovan Bratislava II 1-5 Liptovský Mikuláš
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
06/09/2020 17:00 MS Lednické Rovne 1-0 Beluša
06/09/2020 17:00 MS Veľké Ludince 0-2 Nové Mesto nad Váhom
06/09/2020 17:00 MS Galanta 1-0 Imeľ
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:30 MS MSK Tesla Stropkov 1-1 Vranov nad Topľou
06/09/2020 16:30 MS Družstevník Plavnica 4-2 Spišské Podhradie
06/09/2020 16:30 MS Veľké Revištia 2-0 Pokrok Krompachy
06/09/2020 16:30 MS Snina 1-2 Mladosť Kalša
06/09/2020 16:30 MS Milénium 2-1 Svidník
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
06/09/2020 16:30 MS Lokomotíva Zvolen 1-3 Liptovská Štiavnica
06/09/2020 16:30 MS Kováčová 0-0 Fiľakovo
06/09/2020 16:30 MS Rakytovce 2-1 Tatran Krásno
06/09/2020 16:30 MS Žarnovica 2-2 Novohrad Lučenec
06/09/2020 16:30 MS Liptovský Hrádok 0-0 Baník Kalinovo
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
06/09/2020 11:30 MS Šamorín 0-1 FK Košice
06/09/2020 11:30 MS Petržalka 3-2 Púchov
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
06/09/2020 11:30 MS Slávia TU Košice 2-2 Tatran Prešov
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
05/09/2020 20:00 MS Skalica 3-4 Podbrezová
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:30 MS Bernolákovo 2-1 Rača
05/09/2020 17:30 MS Rohožník 1-1 Dunajská Lužná
05/09/2020 17:30 MS Inter Bratislava 0-2 Báhoň
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Dukla Banská Bystrica 6-3 Žilina II
05/09/2020 17:00 MS Slavoj Trebišov 1-0 Partizán Bardejov
05/09/2020 17:00 MS Dubnica 5-2 Poprad
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Kalná nad Hronom 2-2 Nitra II
05/09/2020 17:00 MS Nové Zámky 0-5 Malženice
05/09/2020 17:00 MS Častkovce 0-0 Zl. Moravce-Vrablé II
05/09/2020 17:00 MS Považská Bystrica 2-0 Slovan Duslo Šaľa
05/09/2020 17:00 MS Marcelová 2-1 Spartak Myjava
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:30 MS Spišská Nová Ves 1-3 Humenné
05/09/2020 16:30 MS Slovan Giraltovce 1-4 Lipany
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:30 MS Rimavská Sobota 1-1 Jednota Bánová
05/09/2020 16:30 MS Čadca 0-1 Fomat Martin
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
05/09/2020 11:30 MS Slovan Most 2-2 Pezinok
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
03/09/2020 18:00 MS Beluša 0-2 Slovan Bratislava
03/09/2020 17:30 MS Gbeľany 0-8 Sereď
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
02/09/2020 18:00 MS Malacky 0-3 Rovinka
02/09/2020 18:00 MS Slovan Ivanka 0-0 Rohožník
02/09/2020 18:00 MS Pezinok 1-3 Rača
02/09/2020 18:00 MS Inter Bratislava 5-1 Bernolákovo
02/09/2020 18:00 MS Tomášov 1-0 Rusovce
02/09/2020 18:00 MS Dunajská Lužná 0-2 Slovan Most
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
02/09/2020 18:00 MS Malženice 0-3 Spartak Trnava
02/09/2020 17:30 MS Podkonice 1-4 Zlaté Moravce
02/09/2020 17:30 PEN Kysucké Nové Mesto 1-1
PS : 6-5
Tatran Krásno
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
01/09/2020 18:00 MS MSK Tesla Stropkov 1-0 Spišské Podhradie
Slovakya Cup Slovakya - Cup ( Kupa Maçı )
01/09/2020 18:00 PEN Hajnáčka 2-2
PS : 7-8
Rimavská Sobota
01/09/2020 17:30 MS Kalinkovo 0-7 Senica
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
01/09/2020 17:00 MS Vranov nad Topľou 4-0 Humenné
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
31/08/2020 20:00 MS AS Trencin 1-2 Slovan Bratislava
30/08/2020 20:00 MS Zlaté Moravce 1-2 Dunajska Streda
30/08/2020 20:00 MS Žilina 6-2 Zemplín Michalovce
30/08/2020 20:00 MS Ružomberok 0-0 Pohronie
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:00 MS Rusovce 1-1 Malacky
30/08/2020 18:00 MS Kalinkovo 3-5 Inter Bratislava
30/08/2020 18:00 MS Rohožník 3-0 MŠK Senec
30/08/2020 18:00 MS Rovinka 2-2 Báhoň
30/08/2020 18:00 MS Slovan Most 2-4 Slovan Ivanka
30/08/2020 18:00 MS Lokomotíva DNV 1-2 Tomášov
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:00 MS Malženice 2-1 Považská Bystrica
30/08/2020 18:00 MS Imeľ 1-4 Marcelová
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
30/08/2020 17:30 MS Baník Kalinovo 2-0 Čadca
30/08/2020 17:30 MS Liptovská Štiavnica 3-1 Žarnovica
30/08/2020 17:30 MS Novohrad Lučenec 2-2 Tatran Krásno
30/08/2020 17:30 MS Fiľakovo 4-0 Lokomotíva Zvolen
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
30/08/2020 17:00 MS Svidník 0-2 Veľké Revištia
30/08/2020 17:00 MS Pokrok Krompachy 1-1 Slovan Giraltovce
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
30/08/2020 16:30 MS Zl. Moravce-Vrablé II 3-1 Galanta
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
30/08/2020 11:30 MS Žilina II 2-2 Dubnica
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
30/08/2020 11:30 MS Rača 5-0 Dunajská Lužná
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
30/08/2020 11:30 MS Nitra II 5-1 Častkovce
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
30/08/2020 11:30 MS Jednota Bánová 0-1 Oravské Veselé
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
29/08/2020 20:30 MS Spartak Myjava 3-1 Lednické Rovne
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
29/08/2020 20:00 MS Spartak Trnava 0-2 Sereď
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
29/08/2020 20:00 MS Skalica 3-1 Slavoj Trebišov
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
29/08/2020 19:30 MS Senica 0-0 Nitra
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
29/08/2020 18:00 MS Bernolákovo 3-0 Pezinok
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
29/08/2020 18:00 MS Beluša 4-0 Veľké Ludince
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:30 MS Liptovský Mikuláš 1-0 Petržalka
29/08/2020 17:30 MS FK Košice 1-0 Partizán Bardejov
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:30 MS Mladosť Kalša 8-3 MSK Tesla Stropkov
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:30 MS Námestovo 2-0 Liptovský Hrádok
29/08/2020 17:30 MS Fomat Martin 2-1 Kováčová
29/08/2020 17:30 MS Rimavská Sobota 1-2 Rakytovce
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:00 MS Tatran Prešov 5-0 Milénium
29/08/2020 17:00 MS Humenné 2-1 Slávia TU Košice
29/08/2020 17:00 MS Spišská Nová Ves 0-2 Vranov nad Topľou
29/08/2020 17:00 MS Lipany 1-1 Družstevník Plavnica
29/08/2020 17:00 MS Spišské Podhradie 3-2 Snina
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
28/08/2020 19:00 MS Podbrezová 3-4 Dukla Banská Bystrica