Slovakya Futbol Ligleri, Slovakya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
27/06/2021 18:30 MS Fiľakovo 0-0 Baník Kalinovo
27/06/2021 18:30 MS Kováčová 2-1 Čadca
27/06/2021 18:30 MS Lokomotíva Zvolen 0-3 Liptovský Hrádok
27/06/2021 18:30 MS Liptovská Štiavnica 3-2 Námestovo
27/06/2021 18:30 MS Žarnovica 0-4 Oravské Veselé
27/06/2021 17:00 MS Tatran Krásno 2-1 Rimavská Sobota
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
27/06/2021 11:30 MS Nitra II 5-1 Veľké Ludince
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
26/06/2021 18:30 MS Novohrad Lučenec 0-5 Jednota Bánová
26/06/2021 18:30 MS Fomat Martin 1-1 Rakytovce
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
26/06/2021 18:00 MS Nové Zámky 0-0 Galanta
26/06/2021 18:00 MS Malženice 3-1 Marcelová
26/06/2021 18:00 MS Zl. Moravce-Vrablé II 1-1 Beluša
26/06/2021 18:00 MS Kalná nad Hronom 1-0 Nové Mesto nad Váhom
26/06/2021 18:00 MS Považská Bystrica 4-0 Častkovce
26/06/2021 18:00 MS Slovan Duslo Šaľa 3-0 Lednické Rovne
26/06/2021 18:00 MS Imeľ 0-1 Spartak Myjava
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
20/06/2021 18:30 MS Baník Kalinovo 1-0 Fomat Martin
20/06/2021 18:30 İptal Edildi Baník Kalinovo - Fiľakovo
20/06/2021 18:30 İptal Edildi Jednota Bánová - Novohrad Lučenec
20/06/2021 18:30 İptal Edildi Oravské Veselé - Žarnovica
20/06/2021 18:30 İptal Edildi Čadca - Kováčová
20/06/2021 18:30 MS Rakytovce 1-0 Kováčová
20/06/2021 18:30 MS Oravské Veselé 4-1 Tatran Krásno
20/06/2021 18:30 İptal Edildi Rakytovce - Fomat Martin
20/06/2021 18:30 İptal Edildi Námestovo - Liptovská Štiavnica
20/06/2021 18:30 İptal Edildi Rimavská Sobota - Tatran Krásno
20/06/2021 18:30 İptal Edildi Liptovský Hrádok - Lokomotíva Zvolen
20/06/2021 18:30 MS Čadca 2-1 Lokomotíva Zvolen
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
20/06/2021 18:00 MS Dunajská Lužná 0-1 MŠK Senec
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Nové Mesto nad Váhom - Kalná nad Hronom
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Galanta - Nové Zámky
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Lednické Rovne - Slovan Duslo Šaľa
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Beluša - Zl. Moravce-Vrablé II
20/06/2021 18:00 AWD Beluša 3-0 Nitra II
20/06/2021 18:00 MS Lednické Rovne 0-8 Malženice
20/06/2021 18:00 MS Galanta 1-1 Považská Bystrica
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Častkovce - Považská Bystrica
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Marcelová - Malženice
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Veľké Ludince - Nitra II
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Spartak Myjava - Imeľ
20/06/2021 18:00 MS Veľké Ludince 0-3 Slovan Duslo Šaľa
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Tatran Prešov - Družstevník Plavnica
20/06/2021 18:00 İptal Edildi MSK Tesla Stropkov - Veľké Revištia
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Slávia TU Košice - Svidník
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Vranov nad Topľou - Lipany
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Mladosť Kalša - Spišské Podhradie
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Snina - Slovan Giraltovce
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Spišská Nová Ves - Milénium
20/06/2021 18:00 İptal Edildi Humenné - Pokrok Krompachy
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
20/06/2021 11:30 MS Jednota Bánová 4-0 Liptovská Štiavnica
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:30 MS Spartak Myjava 2-1 Zl. Moravce-Vrablé II
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:30 MS Rimavská Sobota 4-0 Novohrad Lučenec
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 MS Pezinok 3-0 Tomášov
19/06/2021 18:00 MS Slovan Ivanka 2-1 Bernolákovo
19/06/2021 18:00 MS Slovan Most 3-1 Báhoň
19/06/2021 18:00 MS Lokomotíva DNV 2-0 Kalinkovo
19/06/2021 18:00 MS Rača 1-0 Malacky
19/06/2021 18:00 MS Rohožník 2-0 Inter Bratislava
19/06/2021 18:00 MS Rusovce 0-1 Rovinka
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 MS Nové Mesto nad Váhom 0-0 Imeľ
19/06/2021 18:00 MS Marcelová 3-1 Nové Zámky
19/06/2021 18:00 MS Častkovce 2-0 Kalná nad Hronom
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
19/06/2021 18:00 MS Námestovo 1-0 Fiľakovo