İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) |
27/04/2024 18:30 |
MS |
|
Atzeneta |
1-1 |
CF Gandía |
|
1-0 |
13/04/2024 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
2-1 |
Castellón II |
|
1-1 |
30/03/2024 14:00 |
MS |
|
Atzeneta |
2-1 |
Roda |
|
1-0 |
16/03/2024 14:00 |
MS |
|
Atzeneta |
0-0 |
Silla |
|
0-0 |
02/03/2024 18:30 |
MS |
|
Atzeneta |
0-0 |
Elche II |
|
0-0 |
17/02/2024 18:30 |
MS |
|
Atzeneta |
2-1 |
Levante II |
|
2-1 |
27/01/2024 18:15 |
MS |
|
Atzeneta |
1-3 |
Torrellano |
|
0-1 |
20/01/2024 18:15 |
MS |
|
Atzeneta |
1-0 |
Castellonense |
|
1-0 |
06/01/2024 18:30 |
MS |
|
Atzeneta |
1-0 |
Jove Español |
|
0-0 |
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) |
05/12/2023 21:00 |
MS |
|
Atzeneta |
1-2 |
Getafe |
|
0-0 |
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) |
02/12/2023 13:45 |
MS |
|
Atzeneta |
0-0 |
Soneja |
|
0-0 |
18/11/2023 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
4-1 |
Acero |
|
1-0 |
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) |
14/11/2023 22:00 |
MS |
|
Atzeneta |
2-1 |
Zaragoza |
|
1-1 |
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) |
05/11/2023 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
1-1 |
Rayo Ibense |
|
1-0 |
21/10/2023 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
0-1 |
Ontinyent 1931 |
|
0-0 |
07/10/2023 17:00 |
- |
|
Atzeneta |
- |
Utiel |
|
|
24/09/2023 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
2-0 |
Burriana |
|
1-0 |
17/09/2023 18:30 |
MS |
|
Atzeneta |
1-1 |
Villarreal III |
|
1-1 |
İspanya - Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı ) |
21/05/2023 19:00 |
MS |
|
Atzeneta |
0-1 |
Torrent |
|
0-1 |
06/05/2023 19:00 |
MS |
|
Atzeneta |
0-1 |
Roda |
|
0-1 |
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) |
16/04/2023 19:00 |
MS |
|
Atzeneta |
1-0 |
Jove Español |
|
0-0 |
01/04/2023 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
3-3 |
Silla |
|
1-2 |
18/03/2023 19:00 |
MS |
|
Atzeneta |
1-0 |
Torrellano |
|
1-0 |
04/03/2023 18:30 |
MS |
|
Atzeneta |
2-2 |
Hércules II |
|
1-1 |
11/02/2023 18:30 |
MS |
|
Atzeneta |
3-1 |
CF Gandía |
|
|
28/01/2023 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
1-1 |
Castellón II |
|
1-0 |
14/01/2023 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
1-1 |
Roda |
|
0-0 |
07/01/2023 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
3-1 |
Elche II |
|
2-1 |
10/12/2022 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
1-1 |
Acero |
|
0-1 |
26/11/2022 18:00 |
MS |
|
Atzeneta |
2-3 |
Torrent |
|
0-1 |