Atzeneta Kuruluş : 0 |
Campo De Futbol El Regit Vall d'Albaida Atzeneta d'Albaida Stad Kapasitesi 5000 Kişi Atzeneta Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 19:00 | MS | Rayo Ibense | 0-1 | Atzeneta | |||
16/03/2024 14:00 | MS | Atzeneta | 0-0 | Silla | |||
10/03/2024 19:00 | MS | Ontinyent 1931 | 1-0 | Atzeneta | |||
06/03/2024 21:45 | MS | Utiel | 0-0 | Atzeneta | |||
02/03/2024 18:30 | MS | Atzeneta | 0-0 | Elche II | |||
17/02/2024 18:30 | MS | Atzeneta | 2-1 | Levante II | |||
11/02/2024 19:00 | MS | Burriana | 1-2 | Atzeneta | |||
04/02/2024 13:15 | MS | Villarreal III | 4-3 | Atzeneta | |||
27/01/2024 18:15 | MS | Atzeneta | 1-3 | Torrellano | |||
20/01/2024 18:15 | MS | Atzeneta | 1-0 | Castellonense | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
17/01/2024 03:00 | İptal Edildi | Atzeneta | - | CFR 1907 Cluj | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/01/2024 18:30 | MS | Patacona | 0-3 | Atzeneta | |||
06/01/2024 18:30 | MS | Atzeneta | 1-0 | Jove Español | |||
17/12/2023 19:00 | MS | CF Gandía | 2-1 | Atzeneta | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
05/12/2023 21:00 | MS | Atzeneta | 1-2 | Getafe | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
02/12/2023 13:45 | MS | Atzeneta | 0-0 | Soneja | |||
26/11/2023 14:00 | MS | Castellón II | 0-0 | Atzeneta | |||
18/11/2023 18:00 | MS | Atzeneta | 4-1 | Acero | |||
İspanya - Copa del Rey ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/11/2023 22:00 | MS | Atzeneta | 2-1 | Zaragoza | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
11/11/2023 18:30 | MS | Roda | 0-1 | Atzeneta | |||
05/11/2023 18:00 | MS | Atzeneta | 1-1 | Rayo Ibense | |||
29/10/2023 18:30 | MS | Silla | 0-0 | Atzeneta | |||
21/10/2023 18:00 | MS | Atzeneta | 0-1 | Ontinyent 1931 | |||
14/10/2023 18:30 | - | Elche II | - | Atzeneta | |||
07/10/2023 17:00 | - | Atzeneta | - | Utiel | |||
01/10/2023 17:00 | - | Levante II | - | Atzeneta | |||
24/09/2023 18:00 | MS | Atzeneta | 2-0 | Burriana | |||
17/09/2023 18:30 | MS | Atzeneta | 1-1 | Villarreal III | |||
09/09/2023 19:00 | MS | Torrellano | 1-2 | Atzeneta | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Promotion - Play-offs ( Lig Maçı ) | |||||||
21/05/2023 19:00 | MS | Atzeneta | 0-1 | Torrent |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Elche II | 66 |
2 | Ontinyent 1931 | 55 |
3 | Jove Español | 51 |
4 | Atzeneta | 45 |
5 | Levante II | 36 |
6 | CF Gandía | 36 |
7 | Roda | 34 |
8 | Villarreal III | 33 |
9 | Utiel | 33 |
10 | Castellón II | 32 |
11 | Rayo Ibense | 32 |
12 | Castellonense | 32 |
13 | Soneja | 32 |
14 | Torrellano | 30 |
15 | Patacona | 30 |
16 | Acero | 30 |
17 | Burriana | 25 |
18 | Silla | 16 |